Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.05.13 18:53:07
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.14 19:10:57
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.25 09:03:23
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.12 18:53:07
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 01 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár
Feleresztés ideje: 2015.04.26 07:00
Időjárás         : Derült idő, enyhe D-i szél
Kisérő           : Kispál György
Központi táv     : 185000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   36   309   62   77   1255,60   1142,72   1109,99
A50 Zsámbok            12   33   317   63   79   1247,99   1102,83   1080,88
V10 Hatvan              8   18   161   32   40   1224,75   1029,44   1014,83
Hatvan I.              35   87   787  157  197   1255,60   1102,83   1079,84
A23 Nagykáta           20   66   650  130  163   1276,26   1151,05   1122,72
A64 Zsámbok            11   30   291   58   73   1222,98   1100,91   1077,17
R38 Jászberény         10   39   348   70   87   1242,96   1073,84   1059,21
Hatvan II.             41  135  1289  258  322   1276,26   1113,17   1088,84
Tagszövetségben        76  222  2076  415  519   1276,26   1108,41   1085,14

A64 egyesületi díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-13-D-596310    H 1222,98 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-11-07-30906    H 1222,56 m/p
   3. Babicz János                   1.cs. HU 13-13-87058    T 1219,68 m/p
   4. Babicz János                   1.cs. HU 14-D-763002    H 1213,70 m/p
   5. Szollos Béla                   2.cs. HU 13-D-619058    T 1210,36 m/p
   6. Szollos Béla                   0.cs. HU 12-07-34787    H 1208,25 m/p
   7. Fejos Csaba                    1.cs. HU 14-D-762977    T 1206,92 m/p
   8. Tóth Sándor                    2.cs. HU-11-D-397202    T 1206,87 m/p
   9. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-11-D-396034    T 1204,40 m/p
  10. Tóth Sándor                    3.cs. HU-14-D-762774    T 1199,97 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz János                    1.cs. Dt: 185485 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  51,17p    R:  32.   3h  47,59p    T:  52.   3h  48,07p
   HU 13-13-87058    T 26 09:32:04  1219,68 m/p   3  19,67   36  18,69   58  18,68
   HU 14-D-763002    H 26 09:32:49  1213,70 m/p   4  19,50   51  18,13   79  18,19
   HU 11-09-11012    T 26 09:46:17  1115,41 m/p  49  12,00  248  10,77  381  11,20

Babicz József                   1.cs. Dt: 185334 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  53,50p    R:  39.   3h  39,77p    T:  61.   3h  40,91p
   HU-14-O-25629     H 26 09:36:44  1182,48 m/p  17  17,33  109  15,96  161  16,29
   HU-14-D-763045    H 26 09:39:37  1161,12 m/p  22  16,50  148  14,50  222  14,88
   HU-14-D-763040    H 26 09:48:06  1102,52 m/p  55  11,00  287   9,31  444   9,74
   HU-14-D-806245    H 26 09:50:50  1084,88 m/p  69   8,67    0   0,00    0   0,00

Babicz József                   2.cs. Dt: 185334 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   3h  41,00p    R:  48.   2h  29,50p    T:  80.   2h  30,00p
   HU-14-D-763029    T 26 09:35:49  1189,44 m/p  14  17,83   95  16,49  144  16,69
   HU-09-09-97004    H 26 09:42:20  1141,69 m/p  31  15,00  188  13,01  290  13,31
   HU-14-D-763027    T 26 09:51:57  1077,84 m/p  72   8,17    0   0,00    0   0,00

Cseri József                    1.cs. Dt: 184176 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  16,67p    R:  71.   1h  14,80p    T: 119.   1h  15,09p
   HU 13-D-667080    H 26 09:38:18  1163,32 m/p  21  16,67  140  14,80  213  15,09

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 185314 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  67,17p    R:  24.   5h  60,26p    T:  37.   5h  61,90p
   HU 14-D-762977    T 26 09:33:32  1206,92 m/p   7  19,00   62  17,72   97  17,78
   HU 11-09-10921    T 26 09:45:04  1122,59 m/p  42  13,17  226  11,59  352  11,87
   HU 13-07-37632    H 26 09:45:05  1122,48 m/p  43  13,00  227  11,55  353  11,85
   HU 12-07-34863    H 26 09:46:14  1114,72 m/p  50  11,83  251  10,65  385  11,10
   HU 10-09-03976    H 26 09:48:48  1097,77 m/p  60  10,17  302   8,75  463   9,30

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 185314 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  13,50p    R:  82.   1h  12,07p    T: 133.   1h  12,38p
   HU 14-D-762976    T 26 09:44:29  1126,57 m/p  40  13,50  213  12,07  330  12,38

Fejos Csaba                     3.cs. Dt: 185314 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  18,00p    R:  68.   1h  16,75p    T: 115.   1h  16,87p
   HU 13-07-37626    T 26 09:35:30  1191,65 m/p  13  18,00   88  16,75  136  16,87

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 184680 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  27,00p    R:  53.   2h  23,92p    T:  93.   2h  24,71p
   HU-14-D-764480    T 26 09:41:52  1140,94 m/p  32  14,83  189  12,97  291  13,28
   HU-14-D-762727    H 26 09:45:14  1117,69 m/p  48  12,17  243  10,95  371  11,43

Kaló Imre                       2.cs. Dt: 184680 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  15,17p    R:  77.   1h  13,23p    T: 127.   1h  13,51p
   HU-14-D-763058    H 26 09:41:19  1144,83 m/p  30  15,17  182  13,23  281  13,51

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 177027 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  86,33p    R:  13.   5h  79,81p    T:  20.   5h  80,75p
   HU-13-D-596310    H 26 09:24:45  1222,98 m/p   1  20,00   32  18,84   46  18,96
   HU-11-07-30906    H 26 09:24:48  1222,56 m/p   2  19,83   33  18,80   47  18,93
   HU-14-D-762166    H 26 09:28:08  1195,05 m/p  11  18,33   79  17,08  124  17,15
   HU-13-D-596328    H 26 09:35:13  1140,52 m/p  34  14,50  191  12,90  293  13,24
   HU-11-O-06846     H 26 09:36:47  1129,12 m/p  39  13,67  210  12,19  326  12,47
   HU-12-D-530637    H 26 09:38:11  1119,13 m/p  46  12,50  235  11,25  363  11,61
   HU-13-D-596314    H 26 09:38:16  1118,54 m/p  47  12,33  239  11,10  367  11,52
   HU-11-07-30910    H 26 09:42:35  1088,84 m/p  67   9,00  322   8,00  502   8,39

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 177027 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  61,84p    R:  27.   4h  55,74p    T:  43.   4h  56,91p
   HU-11-D-396034    T 26 09:26:59  1204,40 m/p   9  18,67   68  17,50  107  17,54
   HU-13-D-596334    T 26 09:28:56  1188,63 m/p  15  17,67   97  16,41  147  16,62
   HU-10-D-255201    T 26 09:36:05  1134,18 m/p  36  14,17  205  12,37  312  12,80
   HU-12-D-535201    T 26 09:40:20  1104,12 m/p  53  11,33  283   9,46  435   9,95

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 177027 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   5h  53,00p    R:  34.   5h  45,08p    T:  53.   5h  47,49p
   HU-12-D-535220    H 26 09:40:10  1105,27 m/p  52  11,50  280   9,57  432  10,02
   HU-11-07-31734    H 26 09:40:25  1103,54 m/p  54  11,17  284   9,42  437   9,90
   HU-12-07-34151    H 26 09:40:35  1102,40 m/p  56  10,83  289   9,23  446   9,69
   HU-11-07-30912    H 26 09:41:33  1095,80 m/p  61  10,00  306   8,60  472   9,09
   HU-11-O-06849     H 26 09:42:03  1092,42 m/p  64   9,50  315   8,26  485   8,79
   HU-13-07-37967    H 26 09:44:09  1078,45 m/p  71   8,33    0   0,00    0   0,00

Kovágó Gábor                    4.cs. Dt: 177027 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   4h  52,50p    R:  33.   4h  46,84p    T:  51.   4h  48,17p
   HU-14-D-762156    T 26 09:28:22  1193,17 m/p  12  18,17   81  17,01  127  17,08
   HU-10-07-26921    T 26 09:36:42  1129,72 m/p  37  14,00  208  12,26  324  12,52
   HU-12-D-530638    T 26 09:40:48  1100,91 m/p  58  10,50  294   9,05  452   9,55
   HU-10-D-255227    T 26 09:41:38  1095,24 m/p  62   9,83  308   8,52  475   9,02

Kovágó Gábor                    5.cs. Dt: 177027 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  63,51p    R:  28.   5h  55,70p    T:  41.   5h  57,56p
   HU-14-D-762155    T 26 09:33:38  1152,27 m/p  26  15,83  163  13,94  252  14,19
   HU-12-D-530624    H 26 09:35:11  1140,76 m/p  33  14,67  190  12,93  292  13,26
   HU-13-D-596337    H 26 09:38:00  1120,42 m/p  45  12,67  233  11,33  361  11,66
   HU-11-D-346009    H 26 09:40:37  1102,17 m/p  57  10,67  290   9,20  448   9,64
   HU-14-D-762146    T 26 09:42:00  1092,76 m/p  63   9,67  314   8,30  484   8,81

Szollos Béla                    0.cs. Dt: 184189 Kg:  15 Ók:   1 Kp:   0
   HU 12-07-34787    H 26 09:32:26  1208,25 m/p   6  19,17   58  17,87   92  17,89
   HU 14-D-762810    T 26 09:39:55  1151,71 m/p  27  15,67  165  13,87  255  14,12
   HU 14-D-801939    H 26 09:41:35  1139,83 m/p  35  14,33  192  12,86  295  13,19
   HU 14-D-762832    H 26 09:43:03  1129,58 m/p  38  13,83  209  12,22  325  12,49

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 184189 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  42,83p    R:  44.   2h  31,74p    T:  75.   2h  31,98p
   HU 13-D-619058    T 26 09:32:10  1210,36 m/p   5  19,33   55  17,98   88  17,98
   HU 14-D-806225    T 26 09:40:01  1150,99 m/p  28  15,50  168  13,76  260  14,00
   HU 14-O-25622     H 26 09:50:59  1077,17 m/p  73   8,00    0   0,00    0   0,00

Szollos Béla                    4.cs. Dt: 184189 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  12,83p    R:  86.   1h  11,44p    T: 137.   1h  11,73p
   HU 14-D-725132    H 26 09:44:16  1121,21 m/p  44  12,83  230  11,44  358  11,73

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 164996 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  21,00p    R:  63.   2h  18,13p    T: 108.   2h  19,08p
   HU 13-D-667066    H 26 09:28:56  1107,85 m/p  51  11,67  271   9,91  419  10,32
   HU 13-07-37798    H 26 09:31:04  1092,21 m/p  65   9,33  316   8,22  486   8,76

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 164996 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  55,00p    R:  31.   4h  48,64p    T:  48.   4h  49,86p
   HU 13-D-656678    T 26 09:22:15  1159,90 m/p  23  16,33  150  14,43  226  14,79
   HU 14-17-71997    H 26 09:23:03  1153,41 m/p  24  16,17  158  14,13  247  14,30
   HU 13-D-656686    T 26 09:26:31  1126,12 m/p  41  13,33  214  12,04  332  12,33
   HU 13-07-37799    T 26 09:31:22  1090,04 m/p  66   9,17  321   8,04  500   8,44

Tóth Attila                     3.cs. Dt: 164996 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  17,00p    R:  70.   1h  15,18p    T: 118.   1h  15,48p
   AT-14-107-0803    T 26 09:21:20  1167,42 m/p  19  17,00  130  15,18  196  15,48

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 185436 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  57,00p    R:  36.   3h  42,69p    T:  57.   3h  43,42p
   HU-13-D-619029    H 26 09:38:45  1168,10 m/p  18  17,17  128  15,25  194  15,53
   HU-14-D-762765    H 26 09:40:49  1153,09 m/p  25  16,00  159  14,09  248  14,28
   HU-13-D-619002    H 26 09:41:54  1145,37 m/p  29  15,33  179  13,35  277  13,61
   HU-11-D-397212    H 26 09:51:55  1078,64 m/p  70   8,50    0   0,00    0   0,00

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 185436 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  63,49p    R:  26.   4h  58,02p    T:  40.   4h  59,15p
   HU-11-D-397202    T 26 09:33:39  1206,87 m/p   8  18,83   63  17,68   98  17,75
   HU-13-D-619010    T 26 09:36:29  1185,02 m/p  16  17,50  103  16,19  155  16,43
   HU-14-D-762793    T 26 09:38:52  1167,24 m/p  20  16,83  131  15,14  198  15,44
   HU-11-D-397210    T 26 09:48:28  1100,73 m/p  59  10,33  295   9,01  453   9,53

Tóth Sándor                     3.cs. Dt: 185436 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  27,33p    R:  66.   1h  17,27p    T:  92.   2h  25,43p
   HU-14-D-762774    T 26 09:34:32  1199,97 m/p  10  18,50   74  17,27  117  17,31
   HU-14-D-762776    T 26 09:50:43  1086,22 m/p  68   8,83    0   0,00  514   8,12

Tagszövetségi díjlista
   1. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1276,26 m/p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1274,78 m/p
   3. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727121    T 1273,12 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-10-09-01102    T 1268,64 m/p
   5. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-13-D-601710    H 1268,61 m/p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402861    H 1255,60 m/p
   7. Pap István                     2.cs. A36 HU 11-09-09425    H 1248,42 m/p
   8. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762006    H 1247,99 m/p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11-D-531035    T 1246,57 m/p
  10. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23 HU-11-M-126890    T 1243,66 m/p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-12-D-503501    H 1242,96 m/p
  12. Nagy János                     0.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1239,02 m/p
  13. Pap István                     1.cs. A36 HU 12-D-504078    H 1237,56 m/p
  14. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727355    T 1237,55 m/p
  15. Tomori László                  2.cs. A23 HU-11-D-401304    H 1236,95 m/p
  16. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23 HU-13-D-603219    T 1235,19 m/p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11-09-07714    H 1233,92 m/p
  18. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93208    H 1233,69 m/p
  19. Tóth Lajos                     2.cs. A23 HU-13-D-601890    T 1232,86 m/p
  20. Horinka Norbert                1.cs. A36 HU 10-09-02272    H 1232,03 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1276,26 m/p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1274,78 m/p
   3. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727121    T 1273,12 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-10-09-01102    T 1268,64 m/p
   5. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-13-D-601710    H 1268,61 m/p
   6. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23 HU-11-M-126890    T 1243,66 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-12-D-503501    H 1242,96 m/p
   8. Nagy János                     0.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1239,02 m/p
   9. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727355    T 1237,55 m/p
  10. Tomori László                  2.cs. A23 HU-11-D-401304    H 1236,95 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   94,71 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   92,89 p
   3. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   92,47 p
   4. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   91,54 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   91,37 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   89,97 p
   7. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.   89,42 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   89,10 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   88,90 p
  10. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.   87,15 p
  11. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   86,51 p
  12. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   86,45 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   86,15 p
  14. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.   85,93 p
  15. Katona József                  1.cs. A36    5 h.   84,85 p
  16. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   84,09 p
  17. Mészáros Mihály                2.cs. A36    5 h.   83,30 p
  18. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   82,14 p
  19. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.   81,61 p
  20. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   80,75 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   80,59 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   77,86 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   76,06 p
  24. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.   75,93 p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   75,92 p
  26. Molnár Pál                     3.cs. A23    5 h.   74,21 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.   73,10 p
  28. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    4 h.   70,73 p
  29. Tomori László                  4.cs. A23    5 h.   70,41 p
  30. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   69,86 p
  31. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   69,20 p
  32. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    5 h.   69,05 p
  33. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    5 h.   66,83 p
  34. Agócs Attila                   1.cs. A36    5 h.   66,59 p
  35. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    4 h.   66,06 p
  36. Száraz László                  3.cs. A23    5 h.   63,49 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   61,90 p
  38. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   60,94 p
  39. Dobos Sándor                   1.cs. A36    4 h.   59,20 p
  40. Tóth Sándor                    2.cs. A64    4 h.   59,15 p
  41. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    5 h.   57,56 p
  42. Kovács József                  1.cs. A50    4 h.   57,25 p
  43. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    4 h.   56,91 p
  44. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   56,11 p
  45. Gavaldik József                2.cs. A23    4 h.   53,82 p
  46. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    3 h.   51,01 p
  47. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    4 h.   49,95 p
  48. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   49,86 p
  49. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   48,58 p
  50. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   48,41 p
  51. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   48,17 p
  52. Babicz János                   1.cs. A64    3 h.   48,07 p
  53. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   47,49 p
  54. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.   45,85 p
  55. Rédei Attila                   1.cs. R38    4 h.   44,68 p
  56. Horinka Norbert                1.cs. A36    3 h.   43,97 p
  57. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   43,42 p
  58. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   42,09 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   41,47 p
  60. Demeter Attila                 3.cs. R38    3 h.   41,45 p
  61. Babicz József                  1.cs. A64    3 h.   40,91 p
  62. Nagy Lehel dr.                 3.cs. R38    3 h.   40,80 p
  63. Csörgi László                  2.cs. A50    3 h.   40,15 p
  64. Csörgi László                  1.cs. A50    4 h.   39,64 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   37,78 p
  66. Agócs Attila                   2.cs. A36    4 h.   37,53 p
  67. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   36,41 p
  68. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   35,49 p
  69. Seres János                    1.cs. A36    2 h.   34,98 p
  70. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   34,80 p
  71. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   34,25 p
  72. Kókai András                   1.cs. A50    3 h.   34,15 p
  73. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   32,83 p
  74. Molnár Pál                     1.cs. A23    2 h.   32,75 p
  75. Szollos Béla                   2.cs. A64    2 h.   31,98 p
  76. Gavaldik József                1.cs. A23    2 h.   31,87 p
  77. Demeter Attila                 1.cs. R38    3 h.   31,57 p
  78. Nagy János                     3.cs. A23    2 h.   30,73 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   94,39 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   92,64 p
   3. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   92,12 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   91,03 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   89,53 p
   6. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.   89,12 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   88,41 p
   8. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.   86,70 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   85,75 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   83,32 p
  11. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   81,01 p
  12. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.   80,71 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   79,81 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   79,65 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   74,88 p
  16. Molnár Pál                     3.cs. A23    5 h.   72,63 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.   71,55 p
  18. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    4 h.   70,05 p
  19. Tomori László                  4.cs. A23    5 h.   68,86 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   68,53 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.    5 h.   86,33 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs.    5 h.   67,17 p
   3. Kovágó Gábor                   5.cs.    5 h.   63,51 p
   4. Tóth Sándor                    2.cs.    4 h.   63,49 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs.    4 h.   61,84 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.    4 h.   57,00 p
   7. Tóth Attila                    2.cs.    4 h.   55,00 p
   8. Babicz József                  1.cs.    4 h.   53,50 p
   9. Kovágó Gábor                   3.cs.    5 h.   53,00 p
  10. Kovágó Gábor                   4.cs.    4 h.   52,50 p
  11. Babicz János                   1.cs.    3 h.   51,17 p
  12. Szollos Béla                   2.cs.    3 h.   42,83 p
  13. Babicz József                  2.cs.    3 h.   41,00 p
  14. Tóth Sándor                    3.cs.    2 h.   27,33 p
  15. Kaló Imre                      1.cs.    2 h.   27,00 p
  16. Tóth Attila                    1.cs.    2 h.   21,00 p
  17. Fejos Csaba                    3.cs.    1 h.   18,00 p
  18. Tóth Attila                    3.cs.    1 h.   17,00 p
  19. Cseri József                   1.cs.    1 h.   16,67 p
  20. Kaló Imre                      2.cs.    1 h.   15,17 p
  21. Fejos Csaba                    2.cs.    1 h.   13,50 p
  22. Szollos Béla                   4.cs.    1 h.   12,83 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  169,31 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  146,63 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    8 h.  131,03 p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23    8 h.  124,78 p
   5. Tomori László                  2.cs. A23    7 h.  122,96 p
   6. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  120,92 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    7 h.  119,10 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    8 h.  112,27 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50    7 h.  111,60 p
  10. Pap István                     1.cs. A36    7 h.  108,33 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23    7 h.  105,92 p
  12. Molnár Pál                     2.cs. A23    6 h.  105,41 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  103,74 p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.  102,55 p
  15. Tomori László                  3.cs. A23    6 h.   98,83 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    6 h.   98,48 p
  17. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.   94,67 p
  18. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    6 h.   90,58 p
  19. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.   89,60 p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50    6 h.   89,22 p
  21. Boda Ákos                      2.cs. A50    6 h.   88,01 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    6 h.   86,17 p
  23. Huszár Péter                   1.cs. A23    6 h.   84,02 p
  24. Mészáros Mihály                2.cs. A36    5 h.   83,30 p
  25. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   82,14 p
  26. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   80,59 p
  27. Nagy János                     1.cs. A23    6 h.   79,34 p
  28. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    6 h.   75,20 p
  29. Molnár Pál                     3.cs. A23    5 h.   74,21 p
  30. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    4 h.   70,73 p
  31. Tomori László                  4.cs. A23    5 h.   70,41 p
  32. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   69,20 p
  33. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    5 h.   69,05 p
  34. Agócs Attila                   1.cs. A36    5 h.   66,59 p
  35. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    4 h.   66,06 p
  36. Száraz László                  3.cs. A23    5 h.   63,49 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   61,90 p
  38. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   60,94 p
  39. Dobos Sándor                   1.cs. A36    4 h.   59,20 p
  40. Tóth Sándor                    2.cs. A64    4 h.   59,15 p
  41. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    5 h.   57,56 p
  42. Kovács József                  1.cs. A50    4 h.   57,25 p
  43. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    4 h.   56,91 p
  44. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   56,11 p
  45. Gavaldik József                2.cs. A23    4 h.   53,82 p
  46. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    3 h.   51,01 p
  47. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    4 h.   49,95 p
  48. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   49,86 p
  49. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   48,58 p
  50. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   48,41 p
  51. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   48,17 p
  52. Babicz János                   1.cs. A64    3 h.   48,07 p
  53. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   47,49 p
  54. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.   45,85 p
  55. Rédei Attila                   1.cs. R38    4 h.   44,68 p
  56. Horinka Norbert                1.cs. A36    3 h.   43,97 p
  57. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   43,42 p
  58. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   42,09 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   41,47 p
  60. Demeter Attila                 3.cs. R38    3 h.   41,45 p
  61. Babicz József                  1.cs. A64    3 h.   40,91 p
  62. Nagy Lehel dr.                 3.cs. R38    3 h.   40,80 p
  63. Csörgi László                  2.cs. A50    3 h.   40,15 p
  64. Csörgi László                  1.cs. A50    4 h.   39,64 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   37,78 p
  66. Agócs Attila                   2.cs. A36    4 h.   37,53 p
  67. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   36,41 p
  68. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   35,49 p
  69. Seres János                    1.cs. A36    2 h.   34,98 p
  70. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   34,80 p
  71. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   34,25 p
  72. Kókai András                   1.cs. A50    3 h.   34,15 p
  73. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   32,83 p
  74. Molnár Pál                     1.cs. A23    2 h.   32,75 p
  75. Szollos Béla                   2.cs. A64    2 h.   31,98 p
  76. Gavaldik József                1.cs. A23    2 h.   31,87 p
  77. Demeter Attila                 1.cs. R38    3 h.   31,57 p
  78. Nagy János                     3.cs. A23    2 h.   30,73 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár