Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.05.13 18:53:07
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.14 19:10:57
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.25 09:03:25
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.12 18:53:07
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 01 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár
Feleresztés ideje: 2015.04.26 07:00
Időjárás         : Derült idő, enyhe D-i szél
Kisérő           : Kispál György
Központi táv     : 185000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   36   309   62   77   1255,60   1142,72   1109,99
A50 Zsámbok            12   33   317   63   79   1247,99   1102,83   1080,88
V10 Hatvan              8   18   161   32   40   1224,75   1029,44   1014,83
Hatvan I.              35   87   787  157  197   1255,60   1102,83   1079,84
A23 Nagykáta           20   66   650  130  163   1276,26   1151,05   1122,72
A64 Zsámbok            11   30   291   58   73   1222,98   1100,91   1077,17
R38 Jászberény         10   39   348   70   87   1242,96   1073,84   1059,21
Hatvan II.             41  135  1289  258  322   1276,26   1113,17   1088,84
Tagszövetségben        76  222  2076  415  519   1276,26   1108,41   1085,14

R38 egyesületi díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-12-D-503501    H 1242,96 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-11-D-427100    H 1226,28 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-603360    H 1216,87 m/p
   4. Balázs Sándor                  5.cs. HU-13-D-619799    H 1192,25 m/p
   5. Nagy Lehel dr.                 3.cs. HU-13-D-596034    H 1180,10 m/p
   6. Demeter Attila                 3.cs. HU-14-D-762673    T 1164,88 m/p
   7. Nagy Lehel dr.                 3.cs. HU-10-09-05043    H 1160,22 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              3.cs. HU-14-M-135329    T 1155,98 m/p
   9. Nagy Varga Viktor              6.cs. HU-14-D-762482    T 1155,21 m/p
  10. Grizner Sándor                 2.cs. HU-14-D-806004    H 1152,86 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 188098 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  40,88p    R:  65.   2h  17,35p    T:  88.   3h  26,71p
   HU-14-D-763269    H 26 09:51:07  1099,24 m/p  44  14,00  301   8,79  460   9,37
   HU-12-D-463856    H 26 09:51:43  1095,40 m/p  46  13,72  307   8,56  474   9,04
   HU-13-D-596596    H 26 09:52:54  1087,90 m/p  50  13,16    0   0,00  506   8,30

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 188098 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   2h  31,91p    R:  58.   2h  20,67p    T: 102.   2h  21,53p
   HU-14-D-763218    H 26 09:48:39  1115,32 m/p  25  16,65  249  10,73  382  11,17
   HU-13-D-596783    H 26 09:49:44  1108,20 m/p  35  15,26  270   9,94  417  10,36

Balázs Sándor                   3.cs. Dt: 188098 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   2h  25,63p    R:  88.   1h  11,21p    T: 139.   1h  11,59p
   HU-14-D-763293    H 26 09:48:05  1119,08 m/p  23  16,93  236  11,21  364  11,59
   HU-14-D-763251    H 26 09:56:56  1063,10 m/p  82   8,70    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   5.cs. Dt: 188098 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   1h  19,58p    R:  67.   1h  16,86p    T: 114.   1h  16,94p
   HU-13-D-619799    H 26 09:37:46  1192,25 m/p   4  19,58   85  16,86  133  16,94

Demeter Attila                  1.cs. Dt: 200281 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  66,65p    R:  54.   2h  22,84p    T:  77.   3h  31,57p
   HU-14-D-762607    H 26 09:54:52  1145,34 m/p  14  18,19  180  13,31  278  13,58
   HU-12-09-17170    H 26 10:01:15  1105,00 m/p  40  14,56  281   9,53  433   9,99
   HU-10-09-05050    H 26 10:04:34  1085,14 m/p  52  12,88    0   0,00  519   8,00
   HU-14-D-762691    H 26 10:06:07  1076,10 m/p  64  11,21    0   0,00    0   0,00
   HU-11-O-10893     H 26 10:06:48  1072,17 m/p  74   9,81    0   0,00    0   0,00

Demeter Attila                  2.cs. Dt: 200281 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  56,70p    R:  57.   2h  21,45p    T: 100.   2h  22,09p
   HU-14-D-762612    H 26 09:54:49  1145,66 m/p  13  18,33  178  13,38  276  13,63
   HU-14-D-762610    H 26 10:03:41  1090,36 m/p  49  13,30  320   8,07  499   8,46
   HU-14-D-762677    H 26 10:04:51  1083,48 m/p  54  12,60    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762634    H 26 10:04:54  1083,19 m/p  55  12,47    0   0,00    0   0,00

Demeter Attila                  3.cs. Dt: 200281 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  54,98p    R:  38.   3h  40,44p    T:  60.   3h  41,45p
   HU-14-D-762673    T 26 09:51:56  1164,88 m/p   6  19,30  136  14,95  207  15,23
   HU-14-D-718303    T 26 09:55:45  1139,58 m/p  16  17,91  193  12,82  296  13,17
   HU-14-D-762683    T 26 09:56:05  1137,42 m/p  17  17,77  197  12,67  301  13,05

Grizner Sándor                  1.cs. Dt: 201501 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  40,19p    R:  81.   1h  12,15p    T: 132.   1h  12,42p
   HU-11-D-391278    H 26 09:58:34  1128,44 m/p  20  17,35  211  12,15  328  12,42
   HU-14-D-740118    H 26 10:06:06  1082,76 m/p  57  12,19    0   0,00    0   0,00
   DE-30-13-00045    T 26 10:07:31  1074,58 m/p  68  10,65    0   0,00    0   0,00

Grizner Sándor                  2.cs. Dt: 201501 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   2h  32,60p    R:  55.   2h  22,73p    T:  95.   2h  23,46p
   HU-14-D-806004    H 26 09:54:47  1152,86 m/p  10  18,74  161  14,02  250  14,23
   HU-14-D-762724    H 26 10:03:39  1097,20 m/p  45  13,86  303   8,71  466   9,23

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 200814 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   3h  33,49p    R:  90.   1h  11,03p    T: 141.   1h  11,47p
   HU-11-D-403038    H 26 09:59:38  1117,91 m/p  24  16,79  241  11,03  369  11,47
   HU-13-D-596007    H 26 10:09:20  1060,64 m/p  83   8,56    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762539    H 26 10:09:31  1059,61 m/p  86   8,14    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 200814 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  26.   2h  17,40p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-13-D-596021    T 26 10:08:33  1065,04 m/p  80   8,98    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762588    T 26 10:09:21  1060,54 m/p  84   8,42    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  3.cs. Dt: 200814 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  53,02p    R:  40.   3h  39,66p    T:  62.   3h  40,80p
   HU-13-D-596034    H 26 09:50:10  1180,10 m/p   5  19,44  113  15,81  169  16,11
   HU-10-09-05043    H 26 09:53:05  1160,22 m/p   7  19,16  149  14,47  225  14,81
   HU-14-O-25611     H 26 10:01:59  1103,47 m/p  41  14,42  285   9,38  438   9,88

Nagy Lehel dr.                  4.cs. Dt: 200814 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   2h  25,35p    R:  87.   1h  11,29p    T: 138.   1h  11,64p
   HU-14-D-762544    H 26 09:59:24  1119,36 m/p  22  17,07  234  11,29  362  11,64
   HU-13-D-596045    H 26 10:09:26  1060,08 m/p  85   8,28    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  5.cs. Dt: 200814 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   2h  25,21p    R:  98.   1h   8,90p    T: 151.   1h   9,46p
   HU-14-D-762533    H 26 10:02:29  1100,45 m/p  42  14,28  298   8,90  456   9,46
   HU-14-D-762535    H 26 10:06:45  1075,31 m/p  66  10,93    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 200981 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  91,21p    R:  15.   5h  74,88p    T:  23.   5h  76,06p
   HU-12-D-503501    H 26 09:41:41  1242,96 m/p   1  20,00    7  19,78   11  19,77
   HU-11-D-427100    H 26 09:43:53  1226,28 m/p   2  19,86   24  19,14   34  19,24
   HU-13-D-619419    H 26 09:55:30  1145,11 m/p  15  18,05  181  13,27  279  13,56
   HU-14-D-762434    H 26 09:56:50  1136,48 m/p  18  17,63  199  12,60  305  12,96
   HU-14-D-762455    H 26 10:01:14  1108,89 m/p  32  15,67  266  10,09  410  10,53
   HU-12-D-503557    H 26 10:01:45  1105,74 m/p  37  14,98  276   9,72  428  10,11
   SK-13-850-01905   H 26 10:05:15  1084,85 m/p  53  12,74    0   0,00    0   0,00
   HU-12-D-503505    H 26 10:05:41  1082,32 m/p  58  12,05    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 200981 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  81,30p    R:  25.   5h  59,29p    T:  38.   5h  60,94p
   HU-13-D-603360    H 26 09:45:09  1216,87 m/p   3  19,72   47  18,28   71  18,38
   HU-10-O-1730      H 26 09:54:59  1148,50 m/p  11  18,60  172  13,61  265  13,88
   HU-14-D-762479    H 26 10:01:45  1105,74 m/p  38  14,84  277   9,68  429  10,08
   HU-13-D-619480    H 26 10:01:49  1105,33 m/p  39  14,70  279   9,61  431  10,04
   HU-14-D-762494    H 26 10:04:12  1091,03 m/p  48  13,44  319   8,11  495   8,56
   HU-14-D-762439    H 26 10:06:41  1076,52 m/p  63  11,35    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-619437    H 26 10:07:18  1072,98 m/p  71  10,23    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 200981 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   4h  50,84p    R:  74.   1h  14,36p    T: 122.   1h  14,56p
   HU-14-M-135329    T 26 09:53:51  1155,98 m/p   8  19,02  152  14,36  236  14,56
   HU-14-M-135332    T 26 10:05:36  1082,80 m/p  56  12,33    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-619421    H 26 10:06:27  1077,87 m/p  62  11,49    0   0,00    0   0,00
   HU-14-M-135337    T 26 10:09:44  1059,21 m/p  87   8,00    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               4.cs. Dt: 200981 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   4h  46,93p    R:  96.   1h   9,79p    T: 147.   1h  10,20p
   HU-14-O-25617     H 26 10:01:34  1106,85 m/p  36  15,12  274   9,79  424  10,20
   HU-14-O-25605     H 26 10:06:52  1075,46 m/p  65  11,07    0   0,00    0   0,00
   HU-14-07-41166    H 26 10:06:56  1075,08 m/p  67  10,79    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762496    H 26 10:07:25  1072,31 m/p  73   9,95    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               5.cs. Dt: 200981 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  59,53p    R:  79.   1h  12,52p    T: 129.   1h  12,91p
   HU-14-M-135340    H 26 09:56:55  1135,95 m/p  19  17,49  201  12,52  307  12,91
   HU-14-O-25613     T 26 10:06:16  1078,93 m/p  61  11,63    0   0,00    0   0,00
   HU-14-M-135331    H 26 10:07:03  1074,41 m/p  69  10,51    0   0,00    0   0,00
   HU-14-O-25619     H 26 10:07:09  1073,84 m/p  70  10,37    0   0,00    0   0,00
   HU-14-M-135330    H 26 10:07:58  1069,17 m/p  76   9,53    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-619434    H 26 10:08:58  1063,51 m/p  81   8,84    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               6.cs. Dt: 200981 Kg:   6 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   2h  28,97p    R:  75.   1h  14,32p    T: 123.   1h  14,53p
   HU-14-D-762482    T 26 09:53:58  1155,21 m/p   9  18,88  153  14,32  237  14,53
   HU-14-O-25616     T 26 10:07:22  1072,59 m/p  72  10,09    0   0,00    0   0,00

Rédei Attila                    1.cs. Dt: 201095 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  65,48p    R:  35.   4h  42,98p    T:  55.   4h  44,68p
   HU 13-D-662010    H 26 09:58:49  1124,59 m/p  21  17,21  220  11,81  342  12,10
   HU 13-D-662021    H 26 10:00:34  1113,69 m/p  27  16,37  255  10,50  391  10,97
   HU 13-D-662009    H 26 10:00:39  1113,17 m/p  29  16,09  258  10,39  394  10,90
   HU 14-D-813028    H 26 10:00:56  1111,43 m/p  31  15,81  261  10,28  402  10,71

Rédei Attila                    2.cs. Dt: 201095 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   2h  25,35p    R:  94.   1h  10,32p    T: 146.   1h  10,73p
   HU 14-D-813027    H 26 10:00:53  1111,74 m/p  30  15,95  260  10,32  401  10,73
   HU 13-D-662006    T 26 10:08:19  1067,86 m/p  77   9,40    0   0,00    0   0,00

Rédei Attila                    3.cs. Dt: 201095 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  29.   1h   9,26p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 12-D-520011    T 26 10:08:29  1066,91 m/p  78   9,26    0   0,00    0   0,00

Rédei Attila                    4.cs. Dt: 201095 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  28.   1h  16,23p    R:  93.   1h  10,47p    T: 145.   1h  10,94p
   HU 13-D-662004    H 26 10:00:36  1113,48 m/p  28  16,23  256  10,47  392  10,94

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 200917 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   3h  37,54p    R:  95.   1h  10,02p    T: 110.   2h  18,66p
   HU-13-09-21416    H 26 10:01:16  1108,41 m/p  34  15,40  268  10,02  415  10,41
   HU-13-09-21413    H 26 10:04:45  1087,51 m/p  51  13,02    0   0,00  508   8,25
   HU-10-09-05460    H 26 10:08:35  1065,40 m/p  79   9,12    0   0,00    0   0,00

Szabó Elek                      3.cs. Dt: 200917 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  27.   1h  16,51p    R:  92.   1h  10,54p    T: 144.   1h  10,99p
   HU-12-09-17056    H 26 10:00:21  1114,04 m/p  26  16,51  254  10,54  390  10,99

Varga László                    1.cs. Dt: 190033 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  32,61p    R:  56.   2h  22,28p    T:  96.   2h  23,19p
   HU-09-09-98889    T 26 09:45:38  1147,31 m/p  12  18,47  177  13,42  271  13,75
   HU-12-D-532925    H 26 09:52:46  1099,94 m/p  43  14,14  299   8,86  457   9,44

Varga László                    2.cs. Dt: 190033 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   2h  23,68p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-14-07-41216    H 26 09:55:58  1079,94 m/p  59  11,91    0   0,00    0   0,00
   HU-14-07-41211    H 26 09:56:01  1079,63 m/p  60  11,77    0   0,00    0   0,00

Varga László                    3.cs. Dt: 190033 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   3h  38,78p    R:  62.   2h  18,21p    T: 106.   2h  19,11p
   HU-11-09-12093    T 26 09:51:25  1108,60 m/p  33  15,53  267  10,06  412  10,48
   HU-10-09-06156    H 26 09:54:05  1091,62 m/p  47  13,58  318   8,15  492   8,63
   HU-12-09-16953    T 26 09:57:17  1071,92 m/p  75   9,67    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1276,26 m/p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1274,78 m/p
   3. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727121    T 1273,12 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-10-09-01102    T 1268,64 m/p
   5. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-13-D-601710    H 1268,61 m/p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402861    H 1255,60 m/p
   7. Pap István                     2.cs. A36 HU 11-09-09425    H 1248,42 m/p
   8. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762006    H 1247,99 m/p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11-D-531035    T 1246,57 m/p
  10. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23 HU-11-M-126890    T 1243,66 m/p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-12-D-503501    H 1242,96 m/p
  12. Nagy János                     0.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1239,02 m/p
  13. Pap István                     1.cs. A36 HU 12-D-504078    H 1237,56 m/p
  14. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727355    T 1237,55 m/p
  15. Tomori László                  2.cs. A23 HU-11-D-401304    H 1236,95 m/p
  16. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23 HU-13-D-603219    T 1235,19 m/p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11-09-07714    H 1233,92 m/p
  18. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93208    H 1233,69 m/p
  19. Tóth Lajos                     2.cs. A23 HU-13-D-601890    T 1232,86 m/p
  20. Horinka Norbert                1.cs. A36 HU 10-09-02272    H 1232,03 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1276,26 m/p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1274,78 m/p
   3. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727121    T 1273,12 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-10-09-01102    T 1268,64 m/p
   5. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-13-D-601710    H 1268,61 m/p
   6. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23 HU-11-M-126890    T 1243,66 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-12-D-503501    H 1242,96 m/p
   8. Nagy János                     0.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1239,02 m/p
   9. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727355    T 1237,55 m/p
  10. Tomori László                  2.cs. A23 HU-11-D-401304    H 1236,95 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   94,71 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   92,89 p
   3. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   92,47 p
   4. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   91,54 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   91,37 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   89,97 p
   7. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.   89,42 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   89,10 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   88,90 p
  10. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.   87,15 p
  11. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   86,51 p
  12. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   86,45 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   86,15 p
  14. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.   85,93 p
  15. Katona József                  1.cs. A36    5 h.   84,85 p
  16. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   84,09 p
  17. Mészáros Mihály                2.cs. A36    5 h.   83,30 p
  18. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   82,14 p
  19. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.   81,61 p
  20. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   80,75 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   80,59 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   77,86 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   76,06 p
  24. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.   75,93 p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   75,92 p
  26. Molnár Pál                     3.cs. A23    5 h.   74,21 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.   73,10 p
  28. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    4 h.   70,73 p
  29. Tomori László                  4.cs. A23    5 h.   70,41 p
  30. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   69,86 p
  31. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   69,20 p
  32. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    5 h.   69,05 p
  33. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    5 h.   66,83 p
  34. Agócs Attila                   1.cs. A36    5 h.   66,59 p
  35. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    4 h.   66,06 p
  36. Száraz László                  3.cs. A23    5 h.   63,49 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   61,90 p
  38. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   60,94 p
  39. Dobos Sándor                   1.cs. A36    4 h.   59,20 p
  40. Tóth Sándor                    2.cs. A64    4 h.   59,15 p
  41. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    5 h.   57,56 p
  42. Kovács József                  1.cs. A50    4 h.   57,25 p
  43. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    4 h.   56,91 p
  44. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   56,11 p
  45. Gavaldik József                2.cs. A23    4 h.   53,82 p
  46. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    3 h.   51,01 p
  47. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    4 h.   49,95 p
  48. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   49,86 p
  49. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   48,58 p
  50. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   48,41 p
  51. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   48,17 p
  52. Babicz János                   1.cs. A64    3 h.   48,07 p
  53. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   47,49 p
  54. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.   45,85 p
  55. Rédei Attila                   1.cs. R38    4 h.   44,68 p
  56. Horinka Norbert                1.cs. A36    3 h.   43,97 p
  57. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   43,42 p
  58. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   42,09 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   41,47 p
  60. Demeter Attila                 3.cs. R38    3 h.   41,45 p
  61. Babicz József                  1.cs. A64    3 h.   40,91 p
  62. Nagy Lehel dr.                 3.cs. R38    3 h.   40,80 p
  63. Csörgi László                  2.cs. A50    3 h.   40,15 p
  64. Csörgi László                  1.cs. A50    4 h.   39,64 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   37,78 p
  66. Agócs Attila                   2.cs. A36    4 h.   37,53 p
  67. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   36,41 p
  68. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   35,49 p
  69. Seres János                    1.cs. A36    2 h.   34,98 p
  70. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   34,80 p
  71. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   34,25 p
  72. Kókai András                   1.cs. A50    3 h.   34,15 p
  73. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   32,83 p
  74. Molnár Pál                     1.cs. A23    2 h.   32,75 p
  75. Szollos Béla                   2.cs. A64    2 h.   31,98 p
  76. Gavaldik József                1.cs. A23    2 h.   31,87 p
  77. Demeter Attila                 1.cs. R38    3 h.   31,57 p
  78. Nagy János                     3.cs. A23    2 h.   30,73 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   94,39 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   92,64 p
   3. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   92,12 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   91,03 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   89,53 p
   6. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.   89,12 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   88,41 p
   8. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.   86,70 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   85,75 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   83,32 p
  11. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   81,01 p
  12. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.   80,71 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   79,81 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   79,65 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   74,88 p
  16. Molnár Pál                     3.cs. A23    5 h.   72,63 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.   71,55 p
  18. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    4 h.   70,05 p
  19. Tomori László                  4.cs. A23    5 h.   68,86 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   68,53 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              1.cs.    5 h.   91,21 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs.    5 h.   81,30 p
   3. Demeter Attila                 1.cs.    5 h.   66,65 p
   4. Rédei Attila                   1.cs.    4 h.   65,48 p
   5. Nagy Varga Viktor              5.cs.    5 h.   59,53 p
   6. Demeter Attila                 2.cs.    4 h.   56,70 p
   7. Demeter Attila                 3.cs.    3 h.   54,98 p
   8. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    3 h.   53,02 p
   9. Nagy Varga Viktor              3.cs.    4 h.   50,84 p
  10. Nagy Varga Viktor              4.cs.    4 h.   46,93 p
  11. Balázs Sándor                  1.cs.    3 h.   40,88 p
  12. Grizner Sándor                 1.cs.    3 h.   40,19 p
  13. Varga László                   3.cs.    3 h.   38,78 p
  14. Szabó Elek                     1.cs.    3 h.   37,54 p
  15. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    3 h.   33,49 p
  16. Varga László                   1.cs.    2 h.   32,61 p
  17. Grizner Sándor                 2.cs.    2 h.   32,60 p
  18. Balázs Sándor                  2.cs.    2 h.   31,91 p
  19. Nagy Varga Viktor              6.cs.    2 h.   28,97 p
  20. Balázs Sándor                  3.cs.    2 h.   25,63 p
  21. Rédei Attila                   2.cs.    2 h.   25,35 p
  22. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    2 h.   25,35 p
  23. Nagy Lehel dr.                 5.cs.    2 h.   25,21 p
  24. Varga László                   2.cs.    2 h.   23,68 p
  25. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   19,58 p
  26. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    2 h.   17,40 p
  27. Szabó Elek                     3.cs.    1 h.   16,51 p
  28. Rédei Attila                   4.cs.    1 h.   16,23 p
  29. Rédei Attila                   3.cs.    1 h.    9,26 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  169,31 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  146,63 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    8 h.  131,03 p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23    8 h.  124,78 p
   5. Tomori László                  2.cs. A23    7 h.  122,96 p
   6. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  120,92 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    7 h.  119,10 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    8 h.  112,27 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50    7 h.  111,60 p
  10. Pap István                     1.cs. A36    7 h.  108,33 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23    7 h.  105,92 p
  12. Molnár Pál                     2.cs. A23    6 h.  105,41 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  103,74 p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.  102,55 p
  15. Tomori László                  3.cs. A23    6 h.   98,83 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    6 h.   98,48 p
  17. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.   94,67 p
  18. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    6 h.   90,58 p
  19. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.   89,60 p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50    6 h.   89,22 p
  21. Boda Ákos                      2.cs. A50    6 h.   88,01 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    6 h.   86,17 p
  23. Huszár Péter                   1.cs. A23    6 h.   84,02 p
  24. Mészáros Mihály                2.cs. A36    5 h.   83,30 p
  25. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   82,14 p
  26. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   80,59 p
  27. Nagy János                     1.cs. A23    6 h.   79,34 p
  28. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    6 h.   75,20 p
  29. Molnár Pál                     3.cs. A23    5 h.   74,21 p
  30. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    4 h.   70,73 p
  31. Tomori László                  4.cs. A23    5 h.   70,41 p
  32. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   69,20 p
  33. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    5 h.   69,05 p
  34. Agócs Attila                   1.cs. A36    5 h.   66,59 p
  35. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    4 h.   66,06 p
  36. Száraz László                  3.cs. A23    5 h.   63,49 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   61,90 p
  38. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   60,94 p
  39. Dobos Sándor                   1.cs. A36    4 h.   59,20 p
  40. Tóth Sándor                    2.cs. A64    4 h.   59,15 p
  41. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    5 h.   57,56 p
  42. Kovács József                  1.cs. A50    4 h.   57,25 p
  43. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    4 h.   56,91 p
  44. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   56,11 p
  45. Gavaldik József                2.cs. A23    4 h.   53,82 p
  46. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    3 h.   51,01 p
  47. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    4 h.   49,95 p
  48. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   49,86 p
  49. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   48,58 p
  50. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   48,41 p
  51. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   48,17 p
  52. Babicz János                   1.cs. A64    3 h.   48,07 p
  53. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.   47,49 p
  54. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.   45,85 p
  55. Rédei Attila                   1.cs. R38    4 h.   44,68 p
  56. Horinka Norbert                1.cs. A36    3 h.   43,97 p
  57. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   43,42 p
  58. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   42,09 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   41,47 p
  60. Demeter Attila                 3.cs. R38    3 h.   41,45 p
  61. Babicz József                  1.cs. A64    3 h.   40,91 p
  62. Nagy Lehel dr.                 3.cs. R38    3 h.   40,80 p
  63. Csörgi László                  2.cs. A50    3 h.   40,15 p
  64. Csörgi László                  1.cs. A50    4 h.   39,64 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   37,78 p
  66. Agócs Attila                   2.cs. A36    4 h.   37,53 p
  67. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   36,41 p
  68. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   35,49 p
  69. Seres János                    1.cs. A36    2 h.   34,98 p
  70. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   34,80 p
  71. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   34,25 p
  72. Kókai András                   1.cs. A50    3 h.   34,15 p
  73. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   32,83 p
  74. Molnár Pál                     1.cs. A23    2 h.   32,75 p
  75. Szollos Béla                   2.cs. A64    2 h.   31,98 p
  76. Gavaldik József                1.cs. A23    2 h.   31,87 p
  77. Demeter Attila                 1.cs. R38    3 h.   31,57 p
  78. Nagy János                     3.cs. A23    2 h.   30,73 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár