Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.05.16 07:44:17
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.16 07:44:17
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.25 09:03:53
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.15 07:44:17
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 01 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár
Feleresztés ideje: 2015.04.26 07:00
Időjárás         : 
Kisérő           : Kispál György
Központi táv     : 185000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   36   309   62   77   1255,60   1142,72   1109,99
A50 Zsámbok            12   33   317   63   79   1247,99   1102,83   1080,88
V10 Hatvan              8   18   161   32   40   1224,75   1029,44   1014,83
Hatvan I.              35   87   787  157  197   1255,60   1102,83   1079,84
A23 Nagykáta           20   66   650  130  163   1276,26   1151,05   1122,72
A64 Zsámbok            11   30   291   58   73   1222,98   1100,91   1077,17
R38 Jászberény         10   39   348   70   87   1242,96   1073,84   1059,21
Hatvan II.             41  135  1289  258  322   1276,26   1113,17   1088,84
Tagszövetségben        76  222  2076  415  519   1276,26   1108,41   1085,14

V10 egyesületi díjlista
   1. Baranyi László                 1.cs. HU 11-O-06893     H 1224,75 m/p
   2. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. HU 14-O-25683     T 1166,72 m/p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 12-D-464020    T 1150,78 m/p
   4. Csikós István                  0.cs. HU-11-D-345569    H 1147,94 m/p
   5. Kucsera-Tóth Károly            4.cs. HU 13-D-596639    T 1124,35 m/p
   6. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 13-D-596624    H 1124,00 m/p
   7. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 14-D-763465    T 1122,14 m/p
   8. Kiss József                    1.cs. HU-12-07-34922    H 1117,67 m/p
   9. Csikós István                  0.cs. HU-10-D-254595    H 1112,68 m/p
  10. Baranyi László                 1.cs. HU 11-D-346568    H 1112,40 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Baranyi László                  1.cs. Dt: 180415 Kg:  10 Ók:  66 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  50,77p    R:  34.   2h  30,94p    T:  79.   2h  29,92p
   HU 11-O-06893     H 26 09:26:37  1224,75 m/p   1  20,00   11  19,39   39  19,12
   HU 11-D-346568    H 26 09:41:29  1112,40 m/p  10  17,23  139  11,55  398  10,80
   HU 11-D-346569    H 26 09:50:50  1051,72 m/p  22  13,54    0   0,00    0   0,00

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 178327 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   2h  20,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 14-D-763965    H 26 09:53:19  1028,84 m/p  33  10,15    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-764657    H 26 09:53:23  1028,45 m/p  34   9,85    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   0.cs. Dt: 177503 Kg:   6 Ók:   1 Kp:   0
   HU-11-D-345569    H 26 09:34:37  1147,94 m/p   4  19,08   94  14,31  268  13,81
   HU-10-D-254595    H 26 09:39:31  1112,68 m/p   9  17,54  137  11,67  395  10,87
   HU-13-07-38715    H 26 09:50:19  1042,13 m/p  27  12,00    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   1.cs. Dt: 177503 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   3h  37,53p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-13-07-38733    H 26 09:47:56  1056,92 m/p  20  14,15    0   0,00    0   0,00
   HU-12-D-464906    H 26 09:49:28  1047,35 m/p  24  12,92    0   0,00    0   0,00
   HU-13-07-38716    H 26 09:52:25  1029,44 m/p  32  10,46    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-596610    H 26 09:53:08  1025,17 m/p  36   9,23    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   2.cs. Dt: 177503 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   1h  10,77p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-12-07-36467    H 26 09:52:24  1029,54 m/p  31  10,77    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 178538 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  40,31p    R:  55.   1h   9,96p    T: 152.   1h   9,16p
   HU 10-D-253977    H 26 09:42:49  1096,56 m/p  13  16,31  165   9,96  469   9,16
   HU 08-07-18533    H 26 09:48:35  1059,05 m/p  17  15,08    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-345877    H 26 09:54:45  1021,68 m/p  37   8,92    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     1.cs. Dt: 177802 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  46,47p    R:  52.   1h  12,16p    T: 142.   1h  11,41p
   HU-12-07-34922    H 26 09:39:05  1117,67 m/p   8  17,85  129  12,16  372  11,41
   HU-11-07-31282    H 26 09:47:55  1058,87 m/p  18  14,77    0   0,00    0   0,00
   HU-13-07-38866    H 26 09:48:25  1055,73 m/p  21  13,85    0   0,00    0   0,00
   HU-11-07-31278    H 26 09:51:08  1038,97 m/p  28  11,69    0   0,00    0   0,00
   HU-11-07-31268    H 26 09:53:05  1027,26 m/p  35   9,54    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     2.cs. Dt: 177802 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  41,84p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-14-07-41764    H 26 09:44:40  1079,77 m/p  14  16,00    0   0,00    0   0,00
   HU-14-07-41773    H 26 09:48:08  1057,51 m/p  19  14,46    0   0,00    0   0,00
   HU-12-07-34928    H 26 09:51:11  1038,66 m/p  29  11,38    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 181114 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  55,99p    R:  25.   3h  39,07p    T:  61.   3h  37,78p
   HU 12-D-464020    T 26 09:37:23  1150,78 m/p   3  19,38   93  14,37  262  13,95
   HU 13-D-596624    H 26 09:41:08  1124,00 m/p   6  18,46  125  12,41  346  12,01
   HU 14-D-763465    T 26 09:41:24  1122,14 m/p   7  18,15  127  12,29  354  11,82
   HU 14-D-806491    H 26 09:48:06  1077,42 m/p  15  15,69    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-763462    H 26 09:49:50  1066,42 m/p  16  15,38    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-596647    T 26 09:57:35  1019,88 m/p  39   8,31    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 181114 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   2h  30,15p    R:  53.   1h  10,82p    T: 148.   1h  10,18p
   HU 12-D-464422    H 26 09:43:40  1106,60 m/p  11  16,92  151  10,82  425  10,18
   HU 10-D-254805    H 26 09:52:40  1048,92 m/p  23  13,23    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             3.cs. Dt: 181114 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  48,93p    R:  38.   2h  26,66p    T:  91.   2h  25,56p
   HU 14-O-25683     T 26 09:35:14  1166,72 m/p   2  19,69   68  15,90  199  15,41
   HU 14-D-763461    T 26 09:43:44  1106,15 m/p  12  16,62  152  10,76  426  10,15
   HU 13-D-596636    H 26 09:53:20  1044,89 m/p  25  12,62    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-596651    T 26 09:54:23  1038,60 m/p  30  11,08    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             4.cs. Dt: 181114 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  39,70p    R:  51.   1h  12,47p    T: 134.   1h  12,05p
   HU 13-D-596639    T 26 09:41:05  1124,35 m/p   5  18,77  124  12,47  344  12,05
   HU 14-D-763448    T 26 09:53:28  1044,09 m/p  26  12,31    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-464007    T 26 09:57:33  1020,07 m/p  38   8,62    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-763499    T 26 09:58:28  1014,83 m/p  40   8,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1276,26 m/p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1274,78 m/p
   3. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727121    T 1273,12 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-10-09-01102    T 1268,64 m/p
   5. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-13-D-601710    H 1268,61 m/p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402861    H 1255,60 m/p
   7. Pap István                     2.cs. A36 HU 11-09-09425    H 1248,42 m/p
   8. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762006    H 1247,99 m/p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11-D-531035    T 1246,57 m/p
  10. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23 HU-11-M-126890    T 1243,66 m/p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-12-D-503501    H 1242,96 m/p
  12. Nagy János                     0.cs. A23 HU-13-09-19910    T 1239,02 m/p
  13. Pap István                     1.cs. A36 HU 12-D-504078    H 1237,56 m/p
  14. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727355    T 1237,55 m/p
  15. Tomori László                  2.cs. A23 HU-11-D-401304    H 1236,95 m/p
  16. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23 HU-13-D-603219    T 1235,19 m/p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11-09-07714    H 1233,92 m/p
  18. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93208    H 1233,69 m/p
  19. Tóth Lajos                     2.cs. A23 HU-13-D-601890    T 1232,86 m/p
  20. Horinka Norbert                1.cs. A36 HU 10-09-02272    H 1232,03 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402861    H 1255,60 m/p
   2. Pap István                     2.cs. A36 HU 11-09-09425    H 1248,42 m/p
   3. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762006    H 1247,99 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11-D-531035    T 1246,57 m/p
   5. Pap István                     1.cs. A36 HU 12-D-504078    H 1237,56 m/p
   6. Horinka Norbert                1.cs. A36 HU 10-09-02272    H 1232,03 m/p
   7. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-O-17594     H 1231,37 m/p
   8. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 13-D-604704    T 1230,24 m/p
   9. Mészáros László                1.cs. A36 HU 13-D-602412    H 1229,99 m/p
  10. Pásztor Gábor                  1.cs. A36 HU 13-D-605706    T 1227,28 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   58,72 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   58,24 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   57,46 p
   4. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    3 h.   57,41 p
   5. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   57,28 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   56,64 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   56,57 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   56,39 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   56,25 p
  10. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   56,00 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   55,99 p
  12. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   55,87 p
  13. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   55,83 p
  14. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   55,83 p
  15. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   55,65 p
  16. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    3 h.   55,34 p
  17. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   55,25 p
  18. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   55,20 p
  19. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   55,04 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    3 h.   54,55 p
  21. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   53,56 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   53,28 p
  23. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   52,89 p
  24. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   52,57 p
  25. Mészáros Mihály                2.cs. A36    3 h.   52,15 p
  26. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    3 h.   51,81 p
  27. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    3 h.   51,01 p
  28. Molnár Pál                     3.cs. A23    3 h.   50,84 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   50,50 p
  30. Tomori László                  4.cs. A23    3 h.   49,78 p
  31. Tóth Sándor                    2.cs. A64    3 h.   49,62 p
  32. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   48,91 p
  33. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   48,58 p
  34. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   48,58 p
  35. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   48,41 p
  36. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   48,11 p
  37. Babicz János                   1.cs. A64    3 h.   48,07 p
  38. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   47,44 p
  39. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   46,96 p
  40. Dobos Sándor                   1.cs. A36    3 h.   46,91 p
  41. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   46,91 p
  42. Kovács József                  1.cs. A50    3 h.   46,68 p
  43. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   44,89 p
  44. Horinka Norbert                1.cs. A36    3 h.   43,97 p
  45. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    3 h.   43,74 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   43,42 p
  47. Gavaldik József                2.cs. A23    3 h.   43,23 p
  48. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   42,34 p
  49. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   42,09 p
  50. Száraz László                  3.cs. A23    3 h.   42,07 p
  51. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   41,53 p
  52. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   41,50 p
  53. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   41,47 p
  54. Demeter Attila                 3.cs. R38    3 h.   41,45 p
  55. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   41,42 p
  56. Babicz József                  1.cs. A64    3 h.   40,91 p
  57. Nagy Lehel dr.                 3.cs. R38    3 h.   40,80 p
  58. Csörgi László                  2.cs. A50    3 h.   40,15 p
  59. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   39,15 p
  60. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    3 h.   39,11 p
  61. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   37,78 p
  62. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   37,34 p
  63. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   36,41 p
  64. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   35,49 p
  65. Seres János                    1.cs. A36    2 h.   34,98 p
  66. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   34,80 p
  67. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   34,25 p
  68. Kókai András                   1.cs. A50    3 h.   34,15 p
  69. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   33,97 p
  70. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   32,83 p
  71. Molnár Pál                     1.cs. A23    2 h.   32,75 p
  72. Szollos Béla                   2.cs. A64    2 h.   31,98 p
  73. Gavaldik József                1.cs. A23    2 h.   31,87 p
  74. Csörgi László                  1.cs. A50    3 h.   31,62 p
  75. Demeter Attila                 1.cs. R38    3 h.   31,57 p
  76. Nagy János                     3.cs. A23    2 h.   30,73 p
  77. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    2 h.   30,45 p
  78. Babicz József                  2.cs. A64    2 h.   30,00 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   57,49 p
   2. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   57,18 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   56,76 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   56,21 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   56,15 p
   6. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    3 h.   54,98 p
   7. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   53,75 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   53,63 p
   9. Mészáros Mihály                2.cs. A36    3 h.   52,47 p
  10. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   51,18 p
  11. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   49,59 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    3 h.   55,99 p
   2. Baranyi László                 1.cs.    3 h.   50,77 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.    3 h.   48,93 p
   4. Kiss József                    1.cs.    3 h.   46,47 p
   5. Kiss József                    2.cs.    3 h.   41,84 p
   6. Kevés Károly                   1.cs.    3 h.   40,31 p
   7. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    3 h.   39,70 p
   8. Csikós István                  1.cs.    3 h.   37,53 p
   9. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    2 h.   30,15 p
  10. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    2 h.   20,00 p
  11. Csikós István                  2.cs.    1 h.   10,77 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár