Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2015.05.14 19:34:00
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.16 07:35:08
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.16 12:36:02
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.13 19:34:00
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 02 verseny 

Feleresztés helye: Mödling
Feleresztés ideje: 2015.05.03 07:15
Időjárás         : Borús, enyhe DK-i szél, helyenként eső
Kisérő           : Kővágó Csaba
Központi táv     : 263000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 22
Legkisebb pont   : 8,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   32   269   54   67   1050,83    915,26    908,38
A50 Zsámbok            11   29   261   52   65   1064,13    918,94    909,14
V10 Hatvan              8   16   153   31   38   1028,78    893,98    858,45
Hatvan I.              35   77   683  137  171   1064,13    912,56    902,94
A23 Nagykáta           20   51   486   97  122   1049,21    916,70    900,54
A64 Zsámbok            12   27   256   51   64   1062,47    904,07    881,93
R38 Jászberény         10   28   271   54   68    984,89    915,34    900,20
Hatvan II.             42  106  1013  203  253   1062,47    915,26    895,26
Tagszövetségben        77  183  1696  339  424   1064,13    913,48    898,95

A23 egyesületi díjlista
   1. Tomori László                  2.cs. HU-13-D-601983    H 1049,21 m/p
   2. Tomori László                  1.cs. HU-12-D-502211    H 1047,64 m/p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. HU-11-09-07882    T 1032,11 m/p
   4. Tomori László                  3.cs. HU-13-O-19506     H 1028,96 m/p
   5. Bajtek Tibor                   4.cs. HU-12-D-505667    H 1027,43 m/p
   6. Szöllosi Gábor                 2.cs. HU-12-D-502363    H 1024,21 m/p
   7. Gavaldik József                1.cs. HU 13-09-20133    H 1022,46 m/p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. HU-12-D-505979    T 1013,33 m/p
   9. Jánosi Pál                     2.cs. HU-13-D-602046    T 1010,70 m/p
  10. Molnár Pál                     1.cs. HU-14-D-727369    T 1009,79 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 294154 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  82,94p    R:   7.   5h  85,16p    T:  12.   5h  84,50p
Összesített E:   6.  10h 154,24p    R:   8.  10h 163,96p    T:  14.  10h 165,86p
   HU-12-D-505979    T 03 12:05:17  1013,33 m/p   8  21,24    9  21,58   21  21,38
   HU-13-D-603949    H 03 12:12:21   989,25 m/p  16  20,36   21  20,95   47  20,56
   HU-12-D-505966    T 03 12:25:29   947,41 m/p  61  15,45  113  16,13  190  16,10
   HU-13-D-603947    T 03 12:31:22   929,79 m/p  77  13,71  152  14,09  260  13,92
   HU-12-D-505688    T 03 12:35:04   919,04 m/p  91  12,18  184  12,41  304  12,54

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 294154 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  90,14p    R:   4.   5h  94,81p    T:   5.   5h  94,11p
Összesített E:   4.  10h 166,60p    R:   5.  10h 177,72p    T:   6.  10h 179,28p
   HU-12-D-505929    T 03 12:11:55   990,70 m/p  15  20,47   19  21,06   45  20,63
   HU-12-D-505685    H 03 12:16:15   976,44 m/p  33  18,51   48  19,54   83  19,44
   HU-14-D-726902    T 03 12:17:50   971,34 m/p  40  17,75   61  18,86  106  18,72
   HU-12-D-505659    H 03 12:21:13   960,61 m/p  49  16,76   83  17,70  139  17,69
   HU-14-D-726917    H 03 12:21:24   960,03 m/p  50  16,65   84  17,65  141  17,63
   HU-14-D-726944    H 03 12:22:13   957,48 m/p  52  16,44   88  17,44  150  17,35
   HU-13-D-603907    H 03 12:40:39   903,28 m/p 119   9,13  235   9,74  401   9,52

Bajtek Tibor                    3.cs. Dt: 294154 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  68,69p    R:  12.   4h  70,82p    T:  25.   4h  70,12p
Összesített E:  11.   9h 137,95p    R:  13.   9h 148,62p    T:  23.   9h 150,81p
   HU-14-D-726915    T 03 12:13:53   984,18 m/p  20  19,93   29  20,53   58  20,22
   HU-14-O-26301     T 03 12:14:09   983,30 m/p  21  19,82   31  20,43   62  20,10
   HU-14-D-726983    T 03 12:24:24   950,72 m/p  60  15,56  108  16,40  183  16,32
   HU-14-D-726972    H 03 12:32:16   927,15 m/p  80  13,38  164  13,46  274  13,48

Bajtek Tibor                    4.cs. Dt: 294154 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   4h  64,21p    R:  17.   4h  66,05p    T:  34.   4h  65,72p
Összesített E:  12.   8h 121,24p    R:  16.   8h 129,08p    T:  24.   9h 141,08p
   HU-12-D-505667    H 03 12:01:18  1027,43 m/p   5  21,56    6  21,74   15  21,56
   HU-13-02-18833    H 03 12:24:14   951,24 m/p  59  15,67  104  16,60  177  16,51
   HU-13-D-603946    T 03 12:27:50   940,29 m/p  64  15,13  124  15,56  216  15,29
   HU-14-D-726936    H 03 12:35:28   917,89 m/p  94  11,85  189  12,15  310  12,36

Bajtek Tibor                    5.cs. Dt: 294154 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  28.   2h  27,97p    R:  55.   2h  29,75p    T:  88.   2h  29,87p
Összesített E:  35.   3h  42,03p    R:  71.   3h  45,41p    T:  75.   6h  76,41p
   HU-14-D-726933    T 03 12:18:01   970,75 m/p  41  17,64   64  18,70  110  18,60
   HU-14-O-25731     H 03 12:37:16   912,77 m/p 108  10,33  210  11,05  345  11,27

Bajtek Tibor                    6.cs. Dt: 294154 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   4h  57,12p    R:  24.   4h  59,40p    T:  45.   4h  59,20p
Összesített E:  23.   5h  70,03p    R:  43.   5h  74,50p    T:  57.   7h  94,66p
   HU-14-O-26259     H 03 12:21:11   960,71 m/p  48  16,87   82  17,76  138  17,72
   HU-14-O-25736     H 03 12:28:03   939,64 m/p  65  15,02  125  15,50  219  15,20
   HU-14-D-726961    H 03 12:29:43   934,66 m/p  70  14,47  137  14,88  237  14,64
   HU-14-D-726912    T 03 12:36:34   914,75 m/p 104  10,76  206  11,26  333  11,64

Csákó Csaba Gyula               1.cs. Dt: 277996 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   4h  52,55p    R:  28.   4h  54,37p    T:  48.   4h  54,72p
Összesített E:  27.   5h  63,52p    R:  50.   5h  68,03p    T:  84.   5h  69,48p
   HU-14-D-728881    H 03 11:52:41  1001,13 m/p  12  20,80   16  21,21   32  21,03
   HU-11-M-126890    T 03 12:18:34   915,77 m/p  99  11,31  198  11,68  321  12,01
   HU-12-D-502798    H 03 12:18:44   915,26 m/p 101  11,09  203  11,42  329  11,76
   HU-14-D-802279    T 03 12:21:53   905,87 m/p 117   9,35  229  10,06  388   9,92

Gavaldik József                 1.cs. Dt: 281160 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   3h  45,82p    R:  37.   3h  46,98p    T:  62.   3h  47,03p
Összesített E:  29.   4h  58,51p    R:  55.   4h  61,97p    T:  68.   6h  84,16p
   HU 13-09-20133    H 03 11:49:59  1022,46 m/p   7  21,35    8  21,63   18  21,47
   HU 14-09-24792    H 03 12:17:38   929,05 m/p  78  13,60  153  14,04  261  13,89
   HU 12-09-15036    H 03 12:22:15   915,09 m/p 103  10,87  205  11,31  332  11,67

Gavaldik József                 2.cs. Dt: 281160 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   3h  37,42p    R:  45.   3h  39,34p    T:  73.   3h  38,88p
Összesített E:  30.   4h  55,25p    R:  58.   4h  58,11p    T:  99.   4h  57,76p
   HU 12-09-15050    T 03 12:09:36   954,38 m/p  57  15,89   97  16,97  167  16,82
   HU 12-09-15020    T 03 12:20:32   920,23 m/p  88  12,51  179  12,68  298  12,73
   HU 13-09-20079    H 03 12:26:37   902,26 m/p 120   9,02  236   9,69  407   9,33

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 268315 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  29.   2h  27,97p    R:  58.   2h  28,75p    T:  92.   2h  28,27p
Összesített E:  17.   6h  87,75p    R:  36.   6h  93,23p    T:  47.   7h 104,10p
   HU-12-09-14258    H 03 12:02:39   932,78 m/p  73  14,15  142  14,61  248  14,29
   HU-12-D-501942    T 03 12:03:19   930,63 m/p  76  13,82  151  14,14  258  13,98

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 267146 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   4h  58,44p    R:  21.   4h  61,02p    T:  41.   4h  61,12p
Összesített E:   5.   9h 159,35p    R:   7.   9h 165,78p    T:  13.   9h 167,56p
   HU-12-D-562179    T 03 11:48:18   977,48 m/p  32  18,62   46  19,64   81  19,50
   HU-13-D-602006    H 03 11:52:28   962,80 m/p  46  17,09   79  17,91  132  17,91
   HU-14-D-727121    T 03 12:04:52   921,62 m/p  87  12,62  178  12,73  296  12,79
   HU-12-D-562134    T 03 12:08:15   910,98 m/p 110  10,11  216  10,74  356  10,92

Jánosi Pál                      2.cs. Dt: 267146 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   4h  67,05p    R:  13.   4h  69,15p    T:  28.   4h  68,55p
Összesített E:  14.   6h 107,96p    R:  23.   6h 111,20p    T:  41.   6h 110,95p
   HU-13-D-602046    T 03 11:39:19  1010,70 m/p   9  21,13   10  21,53   23  21,31
   HU-13-D-602005    H 03 11:47:14   981,31 m/p  26  19,27   36  20,17   67  19,94
   HU-14-D-727134    T 03 12:00:28   935,82 m/p  69  14,58  133  15,09  232  14,79
   HU-14-D-727162    H 03 12:05:41   919,03 m/p  92  12,07  185  12,36  305  12,51

Jánosi Pál                      3.cs. Dt: 267146 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   4h  51,57p    R:  29.   4h  53,22p    T:  50.   4h  52,30p
Összesített E:  31.   4h  51,57p    R:  61.   4h  53,22p    T: 103.   4h  52,30p
   HU-14-D-727156    T 03 11:59:00   940,65 m/p  63  15,24  123  15,61  215  15,32
   HU-11-D-400880    T 03 11:59:46   938,12 m/p  67  14,80  127  15,40  223  15,07
   HU-14-D-727107    H 03 12:04:36   922,47 m/p  86  12,73  177  12,78  294  12,86
   HU-14-D-727178    T 03 12:11:39   900,54 m/p 122   8,80  241   9,43  416   9,05

Kalocsai András                 1.cs. Dt: 265229 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  36.   1h  11,75p    R:  79.   1h  12,10p    T: 129.   1h  12,33p
Összesített E:  32.   3h  51,18p    R:  62.   3h  53,09p    T: 100.   3h  53,80p
   HU-12-09-14070    T 03 12:04:00   917,75 m/p  95  11,75  190  12,10  311  12,33

Kalocsai András                 2.cs. Dt: 265229 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  32.   2h  21,41p    R:  54.   3h  31,43p    T: 104.   2h  22,37p
Összesített E:  41.   2h  21,41p    R:  83.   3h  31,43p    T: 138.   2h  22,37p
   HU-14-D-727891    H 03 12:03:55   918,01 m/p  93  11,96  187  12,26  308  12,42
   HU-12-09-14061    H 03 12:07:43   906,09 m/p 116   9,45  228  10,11  387   9,95
   HU-14-D-727890    H 03 12:10:34   897,36 m/p   0   0,00  248   9,06    0   0,00

Lengyel János                   1.cs. Dt: 269304 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  31.   2h  22,18p    R:  64.   2h  22,95p    T: 100.   2h  23,62p
Összesített E:  26.   4h  63,66p    R:  52.   4h  65,61p    T:  87.   4h  66,46p
   HU-12-09-13876    H 03 12:09:10   915,48 m/p 100  11,20  200  11,58  324  11,92
   HU-12-09-13862    H 03 12:09:17   915,12 m/p 102  10,98  204  11,37  331  11,70

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 268116 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   3h  48,87p    R:  31.   3h  51,18p    T:  56.   3h  50,65p
Összesített E:  13.   7h 115,72p    R:  14.   8h 135,77p    T:  26.   8h 138,73p
   HU-14-D-727369    T 03 11:40:31  1009,79 m/p  10  21,02   11  21,48   24  21,28
   HU-13-D-602279    T 03 11:50:10   974,38 m/p  37  18,07   53  19,28   94  19,10
   HU-11-09-07742    T 03 12:10:12   908,25 m/p 113   9,78  222  10,42  377  10,27

Molnár Pál                      2.cs. Dt: 268116 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  26.   2h  30,91p    R:  51.   2h  32,16p    T:  84.   2h  31,93p
Összesített E:  18.   5h  87,47p    R:  29.   6h 101,98p    T:  48.   6h 103,75p
   HU-14-O-25728     H 03 11:43:45   997,64 m/p  13  20,69   17  21,16   38  20,85
   HU-13-D-602284    H 03 12:09:05   911,70 m/p 109  10,22  211  11,00  351  11,08

Molnár Pál                      3.cs. Dt: 268116 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  27.   2h  30,04p    R:  53.   2h  31,58p    T:  87.   2h  31,11p
Összesített E:  33.   3h  50,27p    R:  64.   3h  52,63p    T: 104.   3h  52,30p
   HU-14-D-727357    H 03 11:55:54   954,49 m/p  56  16,00   96  17,02  166  16,85
   HU-14-D-727354    T 03 12:02:27   932,74 m/p  74  14,04  143  14,56  249  14,26

Moravcsik Lénárd                1.cs. Dt: 268036 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  37.   1h  11,42p    R:  68.   2h  21,11p    T: 106.   2h  21,07p
Összesített E:  40.   2h  22,51p    R:  72.   4h  44,75p    T: 111.   4h  47,57p
   HU-10-09-00595    T 03 12:07:25   916,62 m/p  98  11,42  196  11,79  318  12,11
   HU-11-09-07907    H 03 12:12:40   900,46 m/p   0   0,00  243   9,32  419   8,96

Nagy János                      1.cs. Dt: 267994 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   4h  65,75p    R:  15.   4h  68,88p    T:  27.   4h  68,62p
Összesített E:  10.   8h 138,09p    R:  10.   9h 155,58p    T:  18.   9h 158,14p
   HU-12-09-14510    H 03 11:48:22   980,35 m/p  27  19,16   37  20,11   68  19,91
   HU-11-09-07813    H 03 11:48:49   978,74 m/p  30  18,84   43  19,80   76  19,66
   HU-12-D-502304    H 03 11:55:43   954,68 m/p  55  16,11   95  17,08  165  16,88
   HU-13-09-19904    H 03 12:07:19   916,79 m/p  96  11,64  194  11,89  316  12,17

Nagy János                      2.cs. Dt: 267994 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   2h  38,88p    R:  44.   2h  40,55p    T:  72.   2h  40,07p
Összesített E:  21.   4h  76,14p    R:  30.   6h 100,92p    T:  46.   6h 104,17p
   HU-11-09-07802    H 03 11:46:34   986,84 m/p  18  20,15   23  20,85   50  20,47
   HU-10-09-01043    H 03 11:48:56   978,32 m/p  31  18,73   45  19,70   78  19,60

Nagy Zoltán                     1.cs. Dt: 272975 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  83,06p    R:   6.   5h  87,74p    T:  11.   5h  87,28p
Összesített E:   9.   8h 138,83p    R:   9.   9h 156,72p    T:  17.   9h 159,40p
   HU-13-09-19677    H 03 11:56:45   968,81 m/p  43  17,42   66  18,60  112  18,54
   HU-12-09-14651    H 03 11:56:47   968,70 m/p  44  17,31   67  18,54  113  18,50
   HU-12-09-14671    H 03 11:58:27   963,00 m/p  45  17,20   77  18,02  130  17,97
   HU-12-09-14664    H 03 12:01:23   953,14 m/p  58  15,78   99  16,87  171  16,70
   HU-13-09-19689    H 03 12:04:55   941,52 m/p  62  15,35  121  15,71  207  15,57
   HU-11-09-08119    H 03 12:13:53   913,28 m/p 107  10,44  209  11,10  341  11,39

Nagy Zoltán                     2.cs. Dt: 272975 Kg:   4 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  34.   1h  13,49p    R:  76.   1h  13,67p    T: 124.   1h  13,61p
Összesített E:  37.   2h  37,15p    R:  77.   2h  37,34p    T: 124.   2h  37,28p
   HU-14-09-25580    T 03 12:09:15   927,66 m/p  79  13,49  160  13,67  270  13,61

Palkó László                    0.cs. Dt: 269088 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-20-71142    H 03 12:10:27   910,77 m/p 111  10,00  217  10,69  358  10,86

Palkó László                    1.cs. Dt: 269088 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   2h  32,76p    R:  48.   2h  34,25p    T:  81.   2h  33,83p
Összesített E:  19.   5h  84,30p    R:  38.   5h  89,68p    T:  62.   5h  91,03p
   HU-14-20-71143    H 03 11:50:46   975,78 m/p  34  18,40   50  19,43   87  19,32
   HU-14-09-24669    H 03 12:03:15   933,52 m/p  71  14,36  138  14,82  241  14,51

Száraz László                   1.cs. Dt: 264727 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   4h  60,52p    R:  20.   4h  62,75p    T:  38.   4h  62,72p
Összesített E:   7.   9h 140,75p    R:  12.   9h 149,84p    T:  22.   9h 152,55p
   HU-12-09-14315    T 03 11:44:37   981,86 m/p  23  19,60   33  20,32   64  20,03
   HU-14-D-727848    H 03 11:51:24   957,77 m/p  51  16,55   86  17,55  148  17,41
   AU-12-308-64      T 03 12:01:17   924,70 m/p  85  12,84  172  13,04  285  13,14
   HU-12-09-14323    T 03 12:03:47   916,70 m/p  97  11,53  195  11,84  317  12,14

Száraz László                   2.cs. Dt: 264727 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   3h  46,57p    R:  35.   3h  49,34p    T:  60.   3h  48,84p
Összesített E:  22.   5h  74,91p    R:  40.   5h  81,38p    T:  70.   5h  82,21p
   HU-12-09-14308    T 03 11:45:18   979,38 m/p  28  19,05   38  20,06   70  19,85
   HU-12-09-14389    T 03 11:47:32   971,36 m/p  39  17,85   60  18,91  105  18,75
   HU-12-09-14370    H 03 12:06:30   908,15 m/p 114   9,67  223  10,37  378  10,24

Száraz László                   3.cs. Dt: 264727 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  30.   2h  22,51p    R:  62.   2h  23,47p    T: 101.   2h  23,37p
Összesített E:  39.   2h  22,51p    R:  69.   4h  46,34p    T: 108.   4h  49,30p
   HU-14-D-727831    H 03 12:01:10   925,08 m/p  84  12,95  170  13,15  283  13,20
   AU-12-308-78      T 03 12:06:59   906,65 m/p 115   9,56  224  10,32  380  10,17

Száraz László                   4.cs. Dt: 264727 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   4h  52,66p    R:  26.   4h  55,42p    T:  46.   4h  55,77p
Összesített E:  25.   5h  64,09p    R:  41.   6h  80,52p    T:  69.   6h  83,58p
   HU-14-D-764930    H 03 11:48:07   969,28 m/p  42  17,53   65  18,65  111  18,57
   HU-14-D-764934    H 03 11:59:02   932,03 m/p  75  13,93  146  14,40  252  14,17
   HU-12-D-575221    H 03 12:04:43   913,74 m/p 105  10,65  207  11,21  335  11,58
   HU-13-D-604774    H 03 12:04:48   913,48 m/p 106  10,55  208  11,16  339  11,45

Szöllosi Gábor                  1.cs. Dt: 267780 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  94,18p    R:   3.   5h  97,47p    T:   3.   5h  96,29p
Összesített E:   8.   8h 140,69p    R:   6.  10h 170,50p    T:  10.  10h 174,29p
   HU-11-09-07882    T 03 11:34:27  1032,11 m/p   3  21,78    4  21,84   11  21,69
   HU-11-09-07851    T 03 11:46:10   987,51 m/p  17  20,25   22  20,90   49  20,50
   HU-12-D-502356    H 03 11:48:34   978,85 m/p  29  18,95   41  19,90   74  19,72
   HU-10-09-01054    H 03 11:49:36   975,16 m/p  35  18,29   51  19,38   89  19,25
   HU-11-09-07876    T 03 12:00:24   938,26 m/p  66  14,91  126  15,45  221  15,13

Szöllosi Gábor                  2.cs. Dt: 267780 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  97,23p    R:   2.   5h 100,63p    T:   2.   5h  99,86p
Összesített E:   1.  10h 201,92p    R:   1.  10h 208,07p    T:   1.  10h 207,63p
   HU-12-D-502363    H 03 11:36:27  1024,21 m/p   6  21,45    7  21,69   17  21,50
   HU-10-09-01075    H 03 11:40:20  1009,22 m/p  11  20,91   12  21,42   25  21,25
   HU-12-D-502364    H 03 11:47:36   982,32 m/p  22  19,71   32  20,38   63  20,07
   HU-13-09-19997    H 03 11:49:44   974,69 m/p  36  18,18   52  19,33   90  19,22
   HU-12-D-502355    H 03 11:53:32   961,39 m/p  47  16,98   81  17,81  135  17,82
   HU-09-09-93206    H 03 12:00:35   937,66 m/p  68  14,69  128  15,35  225  15,01

Szöllosi Gábor                  3.cs. Dt: 267780 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   2h  33,63p    R:  47.   2h  34,31p    T:  79.   2h  34,04p
Összesített E:  34.   3h  45,86p    R:  48.   5h  69,11p    T:  80.   5h  73,28p
   HU-14-09-25011    H 03 11:43:27   997,50 m/p  14  20,58   18  21,11   39  20,81
   HU-13-09-19984    T 03 12:04:26   925,19 m/p  83  13,05  169  13,20  282  13,23

Szöllosi Gábor                  4.cs. Dt: 267780 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  33.   1h  16,22p    R:  73.   1h  17,18p    T: 115.   1h  17,04p
Összesített E:  20.   5h  76,68p    R:  39.   5h  84,50p    T:  65.   5h  86,55p
   HU-12-D-502359    T 03 11:55:08   955,90 m/p  54  16,22   93  17,18  160  17,04

Tomori László                   1.cs. Dt: 268335 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   5h  79,90p    R:   8.   5h  82,46p    T:  16.   5h  81,73p
Összesített E:   3.  10h 178,76p    R:   4.  10h 185,05p    T:   5.  10h 185,77p
   HU-12-D-502211    H 03 11:31:08  1047,64 m/p   2  21,89    3  21,90    8  21,78
   HU-13-D-601971    H 03 11:47:20   985,32 m/p  19  20,04   24  20,80   52  20,41
   HU-12-D-502273    H 03 11:55:16   957,43 m/p  53  16,33   90  17,34  152  17,29
   HU-13-O-19285     T 03 12:06:36   920,22 m/p  89  12,40  180  12,62  299  12,70
   HU-11-D-401304    H 03 12:12:01   903,43 m/p 118   9,24  234   9,80  400   9,55

Tomori László                   2.cs. Dt: 268335 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  88,39p    R:   5.   5h  90,52p    T:  10.   5h  89,62p
Összesített E:   2.  10h 189,08p    R:   2.  10h 194,12p    T:   2.  10h 193,92p
   HU-13-D-601983    H 03 11:30:45  1049,21 m/p   1  22,00    2  21,95    7  21,81
   HU-13-D-601962    T 03 11:48:18   981,83 m/p  24  19,49   34  20,27   65  20,00
   HU-13-D-601910    H 03 11:48:22   981,59 m/p  25  19,38   35  20,22   66  19,97
   HU-12-D-502213    H 03 12:02:29   933,39 m/p  72  14,25  140  14,72  243  14,45
   HU-13-D-601922    H 03 12:04:46   926,04 m/p  81  13,27  166  13,36  277  13,39
   HU-13-D-601939    T 03 12:06:41   919,95 m/p  90  12,29  182  12,52  301  12,64
   HU-13-D-601921    T 03 12:10:25   908,33 m/p 112   9,89  221  10,48  376  10,30

Tomori László                   3.cs. Dt: 268335 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   3h  48,54p    R:  33.   3h  50,55p    T:  57.   3h  49,88p
Összesített E:  15.   5h  91,85p    R:  27.   6h 105,31p    T:  34.   7h 117,05p
   HU-13-O-19506     H 03 11:35:47  1028,96 m/p   4  21,67    5  21,79   13  21,63
   HU-13-D-601925    T 03 11:50:27   974,17 m/p  38  17,96   55  19,17   96  19,04
   HU-13-D-601909    H 03 12:12:48   901,06 m/p 121   8,91  238   9,59  411   9,21

Tóth Lajos                      1.cs. Dt: 267637 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  84.   1h   8,80p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  42.   1h  17,14p    R:  87.   2h  27,07p    T: 143.   1h  18,47p
   HU-09-09-93683    H 03 12:13:57   895,26 m/p   0   0,00  253   8,80    0   0,00

Tóth Lajos                      2.cs. Dt: 267637 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  35.   1h  13,16p    R:  77.   1h  13,30p    T: 125.   1h  13,36p
Összesített E:  44.   1h  13,16p    R:  94.   1h  13,30p    T: 151.   1h  13,36p
   HU-13-D-601883    T 03 12:04:05   925,81 m/p  82  13,16  167  13,30  278  13,36

Tagszövetségi díjlista
   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-30375    H 1064,13 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-10-D-255201    T 1062,47 m/p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-O-13241     T 1057,04 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-O-14311     T 1051,42 m/p
   5. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-13-D-619182    H 1051,19 m/p
   6. Katona József                  2.cs. A36 HU 14-D-716459    H 1050,83 m/p
   7. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601983    H 1049,21 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1047,64 m/p
   9. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09122    H 1045,29 m/p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11-D-667931    T 1036,58 m/p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11-09-07882    T 1032,11 m/p
  12. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 12-D-561973    H 1030,94 m/p
  13. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1028,96 m/p
  14. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1028,78 m/p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs. A23 HU-12-D-505667    H 1027,43 m/p
  16. László György                  1.cs. A36 HU 10-D-294563    H 1026,46 m/p
  17. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12-D-502363    H 1024,21 m/p
  18. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20133    H 1022,46 m/p
  19. Ács Ferenc                     2.cs. A50 HU 14-O-25583     H 1020,64 m/p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-13-O-17362     T 1019,64 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-10-D-255201    T 1062,47 m/p
   2. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601983    H 1049,21 m/p
   3. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1047,64 m/p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11-09-07882    T 1032,11 m/p
   5. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1028,96 m/p
   6. Bajtek Tibor                   4.cs. A23 HU-12-D-505667    H 1027,43 m/p
   7. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12-D-502363    H 1024,21 m/p
   8. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20133    H 1022,46 m/p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12-D-505979    T 1013,33 m/p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13-D-602046    T 1010,70 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  101,08 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   99,86 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   96,29 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   94,27 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   94,11 p
   6. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   93,96 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   93,37 p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   93,30 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   91,72 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   89,62 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   87,28 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   84,50 p
  13. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    5 h.   84,41 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   83,35 p
  15. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   82,47 p
  16. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   81,73 p
  17. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.   80,38 p
  18. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.   79,36 p
  19. Katona József                  2.cs. A36    4 h.   76,67 p
  20. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   75,00 p
  21. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   72,99 p
  22. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   72,96 p
  23. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   72,27 p
  24. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   71,64 p
  25. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   70,12 p
  26. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   69,87 p
  27. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   68,62 p
  28. Jánosi Pál                     2.cs. A23    4 h.   68,55 p
  29. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   68,43 p
  30. Tóth Gábor                     1.cs. A36    4 h.   68,19 p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   67,56 p
  32. Katona József                  1.cs. A36    4 h.   66,71 p
  33. Japport Zoltán                 2.cs. A50    4 h.   65,82 p
  34. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    4 h.   65,72 p
  35. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    4 h.   65,35 p
  36. Boda Ákos                      5.cs. A50    5 h.   65,00 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    4 h.   63,44 p
  38. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   62,72 p
  39. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   62,03 p
  40. Gazsi Károly                   2.cs. A36    4 h.   61,56 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    4 h.   61,12 p
  42. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    4 h.   59,85 p
  43. Rédei Attila                   1.cs. R38    4 h.   59,57 p
  44. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   59,28 p
  45. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   59,20 p
  46. Száraz László                  4.cs. A23    4 h.   55,77 p
  47. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   54,98 p
  48. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    4 h.   54,72 p
  49. Dobos Sándor                   1.cs. A36    4 h.   53,62 p
  50. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   52,30 p
  51. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   52,12 p
  52. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    4 h.   51,34 p
  53. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,08 p
  54. Babicz János                   1.cs. A64    3 h.   50,87 p
  55. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,74 p
  56. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   50,65 p
  57. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   49,88 p
  58. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   49,12 p
  59. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   49,06 p
  60. Száraz László                  2.cs. A23    3 h.   48,84 p
  61. Grizner Sándor                 2.cs. R38    3 h.   48,62 p
  62. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   47,03 p
  63. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   46,38 p
  64. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    3 h.   46,27 p
  65. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   46,22 p
  66. Grizner Sándor                 1.cs. R38    3 h.   45,43 p
  67. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   43,40 p
  68. Fejos Csaba                    2.cs. A64    2 h.   41,82 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  101,67 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  100,63 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   97,47 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   94,81 p
   5. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   90,52 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   87,74 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   85,16 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   82,46 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   73,54 p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   73,43 p
  11. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   72,92 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   70,82 p
  13. Jánosi Pál                     2.cs. A23    4 h.   69,15 p
  14. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   68,88 p
  15. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   68,88 p
  16. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   68,05 p
  17. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    4 h.   66,05 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs.    5 h.   97,23 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs.    5 h.   94,18 p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs.    5 h.   90,14 p
   4. Tomori László                  2.cs.    5 h.   88,39 p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs.    5 h.   83,06 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs.    5 h.   82,94 p
   7. Tomori László                  1.cs.    5 h.   79,90 p
   8. Bajtek Tibor                   3.cs.    4 h.   68,69 p
   9. Jánosi Pál                     2.cs.    4 h.   67,05 p
  10. Nagy János                     1.cs.    4 h.   65,75 p
  11. Bajtek Tibor                   4.cs.    4 h.   64,21 p
  12. Száraz László                  1.cs.    4 h.   60,52 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs.    4 h.   58,44 p
  14. Bajtek Tibor                   6.cs.    4 h.   57,12 p
  15. Száraz László                  4.cs.    4 h.   52,66 p
  16. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    4 h.   52,55 p
  17. Jánosi Pál                     3.cs.    4 h.   51,57 p
  18. Molnár Pál                     1.cs.    3 h.   48,87 p
  19. Tomori László                  3.cs.    3 h.   48,54 p
  20. Száraz László                  2.cs.    3 h.   46,57 p
  21. Gavaldik József                1.cs.    3 h.   45,82 p
  22. Nagy János                     2.cs.    2 h.   38,88 p
  23. Gavaldik József                2.cs.    3 h.   37,42 p
  24. Szöllosi Gábor                 3.cs.    2 h.   33,63 p
  25. Palkó László                   1.cs.    2 h.   32,76 p
  26. Molnár Pál                     2.cs.    2 h.   30,91 p
  27. Molnár Pál                     3.cs.    2 h.   30,04 p
  28. Bajtek Tibor                   5.cs.    2 h.   27,97 p
  29. Huszár Péter                   1.cs.    2 h.   27,97 p
  30. Száraz László                  3.cs.    2 h.   22,51 p
  31. Lengyel János                  1.cs.    2 h.   22,18 p
  32. Kalocsai András                2.cs.    2 h.   21,41 p
  33. Szöllosi Gábor                 4.cs.    1 h.   16,22 p
  34. Nagy Zoltán                    2.cs.    1 h.   13,49 p
  35. Tóth Lajos                     2.cs.    1 h.   13,16 p
  36. Kalocsai András                1.cs.    1 h.   11,75 p
  37. Moravcsik Lénárd               1.cs.    1 h.   11,42 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  299,00 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  288,63 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  270,01 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  269,86 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  267,83 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  263,39 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  263,03 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  260,03 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  259,87 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  258,75 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  249,73 p
  12. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  249,53 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  245,85 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  245,17 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   14 h.  236,24 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  228,00 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  226,22 p
  18. Katona József                  2.cs. A36   12 h.  224,21 p
  19. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  223,22 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  219,86 p
  21. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  217,10 p
  22. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  216,40 p
  23. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  212,98 p
  24. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  207,00 p
  25. Tomori László                  3.cs. A23   12 h.  204,20 p
  26. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  199,19 p
  27. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  198,52 p
  28. Molnár Pál                     2.cs. A23   11 h.  193,17 p
  29. Mészáros László                1.cs. A36   11 h.  187,26 p
  30. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  184,65 p
  31. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  179,20 p
  32. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   10 h.  177,42 p
  33. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  177,20 p
  34. Boda Ákos                      6.cs. A50   11 h.  175,71 p
  35. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   12 h.  175,54 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  174,85 p
  37. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  172,05 p
  38. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  171,48 p
  39. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  168,73 p
  40. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  165,03 p
  41. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  161,05 p
  42. Babicz János                   1.cs. A64   10 h.  160,48 p
  43. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   10 h.  159,49 p
  44. Jánosi Pál                     2.cs. A23    9 h.  152,42 p
  45. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  152,08 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  151,93 p
  47. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    9 h.  146,30 p
  48. Szabó Elek                     1.cs. R38   10 h.  143,04 p
  49. Fejos Csaba                    2.cs. A64    8 h.  140,25 p
  50. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    9 h.  140,21 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  138,42 p
  52. Dobos Sándor                   1.cs. A36    9 h.  134,74 p
  53. László György                  1.cs. A36    8 h.  130,24 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   10 h.  130,15 p
  55. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  128,23 p
  56. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  127,34 p
  57. Molnár Pál                     3.cs. A23    8 h.  126,51 p
  58. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    9 h.  126,28 p
  59. Tóth Gábor                     1.cs. A36    8 h.  125,90 p
  60. Pap István                     2.cs. A36    7 h.  122,52 p
  61. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    8 h.  122,26 p
  62. Tóth Attila                    3.cs. A64    7 h.  120,76 p
  63. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  120,72 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38   10 h.  120,29 p
  65. Japport Zoltán                 5.cs. A50    8 h.  120,08 p
  66. Kovács József                  1.cs. A50    8 h.  120,00 p
  67. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  116,92 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  116,03 p
  69. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    7 h.  114,80 p
  70. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  113,95 p
  71. Száraz László                  3.cs. A23    9 h.  112,79 p
  72. Gavaldik József                2.cs. A23    8 h.  111,58 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    8 h.  111,43 p
  74. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    8 h.  111,29 p
  75. Japport Zoltán                 4.cs. A50    8 h.  110,30 p
  76. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  108,88 p
  77. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  106,86 p
  78. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    6 h.  105,93 p
  79. Rédei Attila                   1.cs. R38    8 h.  104,25 p
  80. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    8 h.  103,83 p
  81. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  103,59 p
  82. Boda Ákos                      5.cs. A50    8 h.  101,08 p
  83. Tóth Sándor                    2.cs. A64    7 h.  100,72 p
  84. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  85. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.   98,59 p
  86. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.   98,59 p
  87. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   97,38 p
  88. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.   96,18 p
  89. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.   95,21 p
  90. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   94,32 p
  91. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  299,10 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  288,51 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  268,37 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  267,40 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  258,91 p
   6. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  257,90 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  257,37 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  256,60 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  242,47 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  224,11 p
  11. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  215,96 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  212,79 p
  13. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   13 h.  210,09 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  204,09 p
  15. Tomori László                  3.cs. A23   11 h.  192,01 p
  16. Molnár Pál                     2.cs. A23   11 h.  191,10 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  183,17 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  175,85 p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  169,73 p
  20. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  168,11 p
  21. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  167,81 p
  22. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  164,78 p
  23. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  162,29 p

A23 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs.   15 h.  287,19 p
   2. Tomori László                  2.cs.   15 h.  279,31 p
   3. Tomori László                  1.cs.   15 h.  252,09 p
   4. Jánosi Pál                     1.cs.   14 h.  246,30 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs.   15 h.  241,50 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs.   14 h.  229,42 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs.   13 h.  221,65 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs.   13 h.  215,79 p
   9. Bajtek Tibor                   4.cs.   13 h.  191,39 p
  10. Bajtek Tibor                   3.cs.   13 h.  181,79 p
  11. Nagy János                     1.cs.   11 h.  180,97 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs.   10 h.  172,24 p
  13. Tomori László                  3.cs.   10 h.  170,45 p
  14. Molnár Pál                     2.cs.   10 h.  169,46 p
  15. Száraz László                  1.cs.   10 h.  154,97 p
  16. Molnár Pál                     1.cs.    9 h.  144,39 p
  17. Huszár Péter                   1.cs.   10 h.  137,67 p
  18. Jánosi Pál                     2.cs.    8 h.  134,11 p
  19. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    9 h.  127,37 p
  20. Molnár Pál                     3.cs.    7 h.  104,35 p
  21. Palkó László                   1.cs.    6 h.  100,60 p
  22. Fazekas István ifj.            1.cs.    6 h.   98,71 p
  23. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    6 h.   94,46 p
  24. Szöllosi Gábor                 4.cs.    6 h.   91,05 p
  25. Gavaldik József                2.cs.    7 h.   88,28 p
  26. Bajtek Tibor                   6.cs.    7 h.   87,36 p
  27. Nagy János                     2.cs.    5 h.   87,18 p
  28. Gavaldik József                1.cs.    6 h.   84,66 p
  29. Száraz László                  2.cs.    6 h.   84,17 p
  30. Huszár Péter                   2.cs.    5 h.   76,18 p
  31. Lengyel János                  1.cs.    5 h.   71,66 p
  32. Bajtek Tibor                   5.cs.    5 h.   67,36 p
  33. Szöllosi Gábor                 3.cs.    4 h.   64,16 p
  34. Száraz László                  4.cs.    5 h.   64,09 p
  35. Kalocsai András                1.cs.    4 h.   62,29 p
  36. Fazekas István ifj.            2.cs.    4 h.   59,57 p
  37. Palkó László                   2.cs.    4 h.   59,44 p
  38. Száraz László                  3.cs.    5 h.   53,69 p
  39. Jánosi Pál                     3.cs.    4 h.   51,57 p
  40. Tomori László                  4.cs.    3 h.   42,51 p
  41. Nagy Zoltán                    2.cs.    2 h.   37,15 p
  42. Nagy János                     3.cs.    3 h.   36,48 p
  43. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   32,27 p
  44. Tóth Lajos                     1.cs.    2 h.   32,03 p
  45. Moravcsik Lénárd               1.cs.    3 h.   30,66 p
  46. Kosztolányi András             1.cs.    2 h.   22,67 p
  47. Kalocsai András                2.cs.    2 h.   21,41 p
  48. Lengyel János                  2.cs.    1 h.   14,67 p
  49. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  50. Moravcsik Lénárd               2.cs.    1 h.   11,33 p
  51. Gavaldik József                4.cs.    1 h.    8,89 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  207,63 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   10 h.  193,92 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   10 h.  189,26 p
   4. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   10 h.  186,29 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  185,77 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  179,28 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  178,93 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  176,52 p
   9. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  175,80 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  174,29 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  171,67 p
  12. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  170,11 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  167,56 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  165,86 p
  15. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  165,69 p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  163,58 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  159,40 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  158,14 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  157,74 p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  156,16 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  153,63 p
  22. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  152,55 p
  23. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  150,81 p
  24. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  141,08 p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  140,48 p
  26. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  138,73 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    8 h.  130,94 p
  28. Mészáros Mihály                2.cs. A36    7 h.  129,68 p
  29. Fejos Csaba                    2.cs. A64    7 h.  127,87 p
  30. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  124,69 p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  124,56 p
  32. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  124,38 p
  33. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    7 h.  120,56 p
  34. Tomori László                  3.cs. A23    7 h.  117,05 p
  35. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  115,93 p
  36. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  115,67 p
  37. Tóth Attila                    2.cs. A64    6 h.  115,17 p
  38. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    8 h.  114,81 p
  39. Katona József                  1.cs. A36    7 h.  114,34 p
  40. Babicz János                   1.cs. A64    7 h.  112,41 p
  41. Jánosi Pál                     2.cs. A23    6 h.  110,95 p
  42. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    7 h.  108,71 p
  43. Tóth Sándor                    1.cs. A64    6 h.  108,51 p
  44. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  108,22 p
  45. Tóth Attila                    3.cs. A64    6 h.  105,28 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    6 h.  104,17 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  104,10 p
  48. Molnár Pál                     2.cs. A23    6 h.  103,75 p
  49. Tóth Gábor                     1.cs. A36    6 h.  102,19 p
  50. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  101,33 p
  51. László György                  1.cs. A36    6 h.  101,04 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  53. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.   99,15 p
  54. Boda Ákos                      2.cs. A50    6 h.   98,92 p
  55. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    7 h.   98,38 p
  56. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  57. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.   94,66 p
  58. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.   93,89 p
  59. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p
  60. Demeter Attila                 2.cs. R38    6 h.   91,86 p
  61. Japport Zoltán                 4.cs. A50    7 h.   91,20 p
  62. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   91,03 p
  63. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   89,39 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38    7 h.   88,72 p
  65. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    5 h.   86,55 p
  66. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    6 h.   85,87 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    5 h.   84,48 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    6 h.   84,16 p
  69. Száraz László                  4.cs. A23    6 h.   83,58 p
  70. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   82,21 p
  71. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   80,43 p
  72. Boda Ákos                      5.cs. A50    6 h.   78,62 p
  73. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   77,29 p
  74. Balázs Sándor                  2.cs. R38    5 h.   77,06 p
  75. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    6 h.   76,41 p
  76. Dobos Sándor                   1.cs. A36    5 h.   75,54 p
  77. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   74,11 p
  78. Fejos Csaba                    3.cs. A64    4 h.   73,97 p
  79. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   73,97 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  208,07 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   10 h.  194,12 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   10 h.  187,59 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  185,05 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  177,72 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  170,50 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  165,78 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  163,96 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  156,72 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  155,58 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  153,50 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  149,84 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  148,62 p
  14. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  135,77 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    8 h.  129,21 p
  16. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    8 h.  129,08 p
  17. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  124,65 p
  18. Fejos Csaba                    2.cs. A64    7 h.  123,96 p
  19. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  123,35 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs.   10 h.  201,92 p
   2. Tomori László                  2.cs.   10 h.  189,08 p
   3. Tomori László                  1.cs.   10 h.  178,76 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs.   10 h.  166,60 p
   5. Jánosi Pál                     1.cs.    9 h.  159,35 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs.   10 h.  154,24 p
   7. Száraz László                  1.cs.    9 h.  140,75 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs.    8 h.  140,69 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs.    8 h.  138,83 p
  10. Nagy János                     1.cs.    8 h.  138,09 p
  11. Bajtek Tibor                   3.cs.    9 h.  137,95 p
  12. Bajtek Tibor                   4.cs.    8 h.  121,24 p
  13. Molnár Pál                     1.cs.    7 h.  115,72 p
  14. Jánosi Pál                     2.cs.    6 h.  107,96 p
  15. Tomori László                  3.cs.    5 h.   91,85 p
  16. Fejos Zsolt                    1.cs.    5 h.   89,49 p
  17. Huszár Péter                   1.cs.    6 h.   87,75 p
  18. Molnár Pál                     2.cs.    5 h.   87,47 p
  19. Palkó László                   1.cs.    5 h.   84,30 p
  20. Szöllosi Gábor                 4.cs.    5 h.   76,68 p
  21. Nagy János                     2.cs.    4 h.   76,14 p
  22. Száraz László                  2.cs.    5 h.   74,91 p
  23. Bajtek Tibor                   6.cs.    5 h.   70,03 p
  24. Huszár Péter                   2.cs.    4 h.   65,37 p
  25. Száraz László                  4.cs.    5 h.   64,09 p
  26. Lengyel János                  1.cs.    4 h.   63,66 p
  27. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    5 h.   63,52 p
  28. Palkó László                   2.cs.    4 h.   59,44 p
  29. Gavaldik József                1.cs.    4 h.   58,51 p
  30. Gavaldik József                2.cs.    4 h.   55,25 p
  31. Jánosi Pál                     3.cs.    4 h.   51,57 p
  32. Kalocsai András                1.cs.    3 h.   51,18 p
  33. Molnár Pál                     3.cs.    3 h.   50,27 p
  34. Szöllosi Gábor                 3.cs.    3 h.   45,86 p
  35. Bajtek Tibor                   5.cs.    3 h.   42,03 p
  36. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    2 h.   38,17 p
  37. Nagy Zoltán                    2.cs.    2 h.   37,15 p
  38. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  39. Száraz László                  3.cs.    2 h.   22,51 p
  40. Moravcsik Lénárd               1.cs.    2 h.   22,51 p
  41. Kalocsai András                2.cs.    2 h.   21,41 p
  42. Tóth Lajos                     1.cs.    1 h.   17,14 p
  43. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  44. Tóth Lajos                     2.cs.    1 h.   13,16 p
  45. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  46. Nagy János                     3.cs.    1 h.   11,89 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,34p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,20p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,46p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,27p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,23p
  6. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,04p
  7. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,43p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  56,66p
  9. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  56,64p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,55p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,98p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,22p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  54,02p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  54,01p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,83p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  51,66p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,07p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  51,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  51,04p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,56p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,23p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,16p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,05p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,42p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  55,61p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  55,54p
  8. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  3h  55,33p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  55,17p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  54,39p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,99p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,28p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  53,67p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,40p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  50,55p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  50,20p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  3h  48,99p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  3h  47,58p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  46,54p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  3h  42,07p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  60,65p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  58,01p
  3. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  56,68p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  55,76p
  5. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  3h  54,95p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  54,25p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  53,22p
  8. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  3h  46,03p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  3h  45,64p
 10. Tomori László                  A23 HU-12-D-502213    H  3h  44,76p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  56,64p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  52,98p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  49,37p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  47,44p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  3h  45,30p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  44,71p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  2h  41,36p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14389    T  2h  38,99p
  9. Molnár Pál                     A23 HU-10-09-01309    T  2h  37,96p
 10. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  2h  36,18p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  2h  44,97p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  44,84p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  44,48p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  2h  43,27p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  2h  43,25p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  2h  42,81p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  2h  42,70p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-14-09-25011    H  2h  42,20p
  9. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  42,08p
 10. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  2h  41,81p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  43,90p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  2h  42,63p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  2h  41,95p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  41,84p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14389    T  2h  40,51p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  40,01p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  38,71p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,43p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  2h  38,05p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  2h  36,52p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  2h  45,12p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  44,70p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  2h  43,61p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  2h  42,94p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  2h  42,78p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-14-09-25011    H  2h  42,44p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  2h  41,91p
  8. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  2h  41,67p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  2h  40,60p
 10. Palkó László                   A23 HU-14-20-71143    H  2h  40,37p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  44,21p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  2h  42,75p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  2h  42,29p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14389    T  2h  40,63p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  40,05p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,76p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  2h  37,96p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  2h  36,40p
  9. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  2h  35,83p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  35,74p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  2h  44,86p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  44,00p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  2h  42,58p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  2h  41,83p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  2h  41,44p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-14-09-25011    H  2h  41,27p
  7. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  2h  40,98p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  2h  40,97p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  2h  38,91p
 10. Palkó László                   A23 HU-14-20-71143    H  2h  38,51p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  43,38p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  2h  41,36p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  2h  41,05p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14389    T  2h  38,99p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  2h  36,78p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  35,26p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  2h  32,34p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726933    T  2h  31,24p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602046    T  2h  31,07p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  2h  31,01p