Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2015.05.14 19:34:00
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.16 07:35:08
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.16 12:36:07
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.13 19:34:00
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 02 verseny 

Feleresztés helye: Mödling
Feleresztés ideje: 2015.05.03 07:15
Időjárás         : Borús, enyhe DK-i szél, helyenként eső
Kisérő           : Kővágó Csaba
Központi táv     : 263000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 22
Legkisebb pont   : 8,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   32   269   54   67   1050,83    915,26    908,38
A50 Zsámbok            11   29   261   52   65   1064,13    918,94    909,14
V10 Hatvan              8   16   153   31   38   1028,78    893,98    858,45
Hatvan I.              35   77   683  137  171   1064,13    912,56    902,94
A23 Nagykáta           20   51   486   97  122   1049,21    916,70    900,54
A64 Zsámbok            12   27   256   51   64   1062,47    904,07    881,93
R38 Jászberény         10   28   271   54   68    984,89    915,34    900,20
Hatvan II.             42  106  1013  203  253   1062,47    915,26    895,26
Tagszövetségben        77  183  1696  339  424   1064,13    913,48    898,95

A36 egyesületi díjlista
   1. Katona József                  2.cs. HU 14-D-716459    H 1050,83 m/p
   2. Katona József                  1.cs. HU 11-09-09122    H 1045,29 m/p
   3. Dósa Zoltán                    2.cs. HU 12-D-561973    H 1030,94 m/p
   4. László György                  1.cs. HU 10-D-294563    H 1026,46 m/p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. HU 12-D-504652    H 1012,67 m/p
   6. Katona József                  2.cs. HU 14-09-25242    H 1005,67 m/p
   7. Mészáros László                1.cs. HU 10-O-01569     H 1004,65 m/p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs. HU 12-D-562982    H 1003,01 m/p
   9. Katona József                  1.cs. HU 11-09-11710    H 1000,92 m/p
  10. Tóth Gábor                     1.cs. HU 13-D-602719    H 1000,90 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Agócs Attila                    1.cs. Dt: 254314 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  33,20p    R:  32.   2h  34,22p    T:  67.   3h  43,40p
Összesített E:  19.   3h  46,28p    R:  33.   5h  74,44p    T:  93.   4h  61,64p
   HU 13-D-604704    T 03 11:36:50   971,28 m/p  19  18,40   46  18,51  107  18,69
   HU 13-D-604706    H 03 11:43:49   946,05 m/p  37  14,80   82  15,71  196  15,91
   HU 12-D-502505    H 03 11:57:54   898,95 m/p   0   0,00    0   0,00  424   8,80

Dobos Sándor                    1.cs. Dt: 253195 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   4h  48,80p    R:  22.   4h  52,91p    T:  49.   4h  53,62p
Összesített E:  14.   5h  68,62p    R:  32.   5h  74,87p    T:  76.   5h  75,54p
   HU 14-D-728260    T 03 11:40:07   955,03 m/p  30  16,20   68  16,80  162  16,98
   HU 13-D-602573    T 03 11:43:22   943,47 m/p  39  14,40   84  15,56  202  15,73
   HU 11-09-09555    T 03 11:53:34   908,92 m/p  65   9,20  151  10,35  370  10,49
   HU 13-D-602582    H 03 11:53:36   908,81 m/p  66   9,00  153  10,20  372  10,42

Dobos Sándor                    2.cs. Dt: 253195 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  15,60p    R:  43.   1h  16,41p    T: 117.   1h  16,63p
Összesített E:  16.   3h  53,84p    R:  39.   3h  59,55p    T:  96.   3h  59,64p
   HU 14-D-728271    T 03 11:40:52   952,34 m/p  33  15,60   73  16,41  173  16,63

Dósa Zoltán                     0.cs. Dt: 257923 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
   HU 14-D-728147    H 03 11:49:03   941,15 m/p  41  14,00   89  15,17  210  15,48

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 257923 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  79,60p    R:   7.   5h  82,91p    T:  14.   5h  83,35p
Összesített E:   7.   8h 127,92p    R:  10.   9h 156,75p    T:  21.   9h 153,63p
   HU 12-D-562982    H 03 11:32:09  1003,01 m/p   8  20,60   16  20,84   30  21,10
   HU 09-D-235006    H 03 11:41:26   968,06 m/p  20  18,20   47  18,43  114  18,47
   HU 12-D-561969    H 03 11:45:05   954,98 m/p  31  16,00   69  16,72  163  16,94
   HU 11-D-426889    H 03 11:49:26   939,84 m/p  43  13,60   94  14,78  218  15,23
   HU 12-D-561991    H 03 11:57:00   914,62 m/p  55  11,20  128  12,14  334  11,61

Dósa Zoltán                     2.cs. Dt: 257923 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  79,20p    R:   6.   5h  82,99p    T:  13.   5h  84,41p
Összesített E:   1.   9h 162,42p    R:   1.  10h 188,26p    T:   4.  10h 186,29p
   HU 12-D-561973    H 03 11:25:11  1030,94 m/p   3  21,60    8  21,46   12  21,66
   HU 11-D-427010    H 03 11:34:01   995,78 m/p  12  19,80   25  20,14   43  20,69
   HU 14-O-38166     H 03 11:45:06   954,92 m/p  32  15,80   70  16,64  164  16,91
   HU 13-D-700972    H 03 11:51:00   934,50 m/p  48  12,60  101  14,24  238  14,60
   HU 13-D-700974    H 03 11:58:43   909,09 m/p  64   9,40  149  10,51  368  10,55

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 258337 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  69,00p    R:  11.   5h  73,73p    T:  20.   5h  75,00p
Összesített E:   2.  10h 158,82p    R:   2.  10h 178,82p    T:   7.  10h 178,93p
   HU 11-09-09206    H 03 11:40:07   974,43 m/p  15  19,20   41  18,89   93  19,13
   HU 13-D-602530    H 03 11:50:08   938,95 m/p  44  13,40   95  14,70  220  15,17
   HU 11-D-402857    H 03 11:50:34   937,48 m/p  46  13,00   98  14,47  227  14,95
   HU 13-D-602505    H 03 11:51:49   933,24 m/p  49  12,40  105  13,92  245  14,39
   HU 11-09-09230    H 03 11:57:53   913,23 m/p  56  11,00  133  11,75  342  11,36

Gazsi Károly                    2.cs. Dt: 258337 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   4h  58,20p    R:  20.   4h  61,29p    T:  40.   4h  61,56p
Összesített E:   4.   9h 148,24p    R:   7.   9h 166,47p    T:  15.   9h 165,69p
   HU 09-09-95341    H 03 11:35:12   992,84 m/p  13  19,60   26  20,06   44  20,66
   HU 14-D-728061    H 03 11:42:38   965,26 m/p  25  17,20   53  17,96  123  18,19
   HU 11-09-09226    H 03 11:57:07   915,71 m/p  52  11,80  124  12,45  322  11,98
   HU 14-D-728041    H 03 11:58:57   909,80 m/p  63   9,60  145  10,82  362  10,73

Horinka Norbert                 1.cs. Dt: 250771 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  10,60p    R:  50.   1h  11,60p    T: 130.   1h  11,30p
Összesített E:  23.   2h  20,66p    R:  45.   3h  40,35p    T: 125.   3h  36,76p
   HU 11-O-07279     H 03 11:49:38   913,07 m/p  58  10,60  135  11,60  344  11,30

Katona József                   1.cs. Dt: 257787 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  54,40p    R:  16.   4h  65,41p    T:  32.   4h  66,71p
Összesített E:  13.   4h  74,92p    R:  16.   7h 117,13p    T:  39.   7h 114,34p
   HU 11-09-09122    H 03 11:21:37  1045,29 m/p   2  21,80    6  21,61    9  21,75
   HU 11-09-11710    H 03 11:32:33  1000,92 m/p   9  20,40   17  20,76   33  21,00
   HU 09-09-95111    H 03 11:51:17   933,05 m/p  50  12,20  106  13,85  246  14,35
   HU 14-D-716462    T 03 12:00:16   903,67 m/p   0   0,00  166   9,19  398   9,61

Katona József                   2.cs. Dt: 257787 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  74,60p    R:  10.   4h  76,12p    T:  19.   4h  76,67p
Összesített E:   3.   9h 154,89p    R:   4.   9h 176,61p    T:   9.   9h 175,80p
   HU 14-D-716459    H 03 11:20:19  1050,83 m/p   1  22,00    5  21,69    6  21,84
   HU 14-09-25242    H 03 11:31:20  1005,67 m/p   6  21,00   14  20,99   27  21,19
   HU 13-09-21704    T 03 11:43:12   961,17 m/p  26  17,00   55  17,81  136  17,79
   HU 11-09-09118    H 03 11:47:30   946,01 m/p  38  14,60   83  15,63  198  15,85

Katona József                   3.cs. Dt: 257787 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  12,80p    R:  47.   1h  14,31p    T: 122.   1h  14,76p
Összesített E:  25.   1h  12,80p    R:  48.   2h  28,85p    T: 135.   2h  26,64p
   HU 14-D-716451    T 03 11:50:35   935,42 m/p  47  12,80  100  14,31  233  14,76

László György                   1.cs. Dt: 254563 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  47,20p    R:  25.   3h  49,85p    T:  55.   3h  50,74p
Összesített E:  12.   5h  80,34p    R:  21.   6h 102,59p    T:  51.   6h 101,04p
   HU 10-D-294563    H 03 11:22:57  1026,46 m/p   4  21,40   10  21,30   16  21,53
   HU 13-D-602558    H 03 11:45:44   940,09 m/p  42  13,80   93  14,86  217  15,26
   HU 14-D-764147    H 03 11:48:41   929,96 m/p  51  12,00  108  13,69  259  13,95

Mészáros László                 1.cs. Dt: 258425 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  69,00p    R:  12.   4h  70,91p    T:  17.   5h  80,38p
Összesített E:   9.   5h  88,35p    R:  20.   6h 103,74p    T:  50.   6h 101,33p
   HU 10-O-01569     H 03 11:32:13  1004,65 m/p   7  20,80   15  20,91   29  21,13
   HU 13-D-602412    H 03 11:34:24   996,19 m/p  11  20,00   24  20,21   42  20,72
   HU 09-D-224307    H 03 11:42:10   967,23 m/p  22  17,80   49  18,27  117  18,38
   HU 13-D-602403    H 03 11:58:09   912,64 m/p  59  10,40  136  11,52  346  11,23
   HU 14-D-806253    H 03 12:02:00   900,39 m/p   0   0,00    0   0,00  420   8,92

Mészáros László                 2.cs. Dt: 258425 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h   9,80p    R:  51.   1h  11,05p    T: 131.   1h  10,83p
Összesített E:  17.   3h  50,60p    R:  29.   5h  79,27p    T:  77.   5h  74,11p
   HU 14-D-764152    H 03 11:58:45   910,71 m/p  62   9,80  142  11,05  359  10,83

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 258485 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  60,60p    R:  18.   4h  62,77p    T:  24.   5h  71,64p
Összesített E:   6.   8h 138,49p    R:   8.   9h 164,29p    T:  12.  10h 170,11p
   HU 12-D-504652    H 03 11:30:15  1012,67 m/p   5  21,20   13  21,07   22  21,34
   HU 12-09-15546    H 03 11:42:07   967,69 m/p  21  18,00   48  18,35  116  18,41
   HU 13-09-20417    H 03 11:57:25   915,26 m/p  54  11,40  127  12,22  330  11,73
   HU 11-09-09254    H 03 11:58:48   910,80 m/p  61  10,00  141  11,13  357  10,89
   HU 12-09-15562    H 03 12:01:36   901,90 m/p   0   0,00    0   0,00  409   9,27

Mészáros Mihály                 2.cs. Dt: 258485 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  19,40p    R:  35.   2h  28,70p    T:  89.   2h  29,08p
Összesített E:   8.   6h 102,00p    R:  13.   7h 130,04p    T:  28.   7h 129,68p
   HU 14-09-25316    H 03 11:40:13   974,62 m/p  14  19,40   39  19,05   91  19,19
   HU 13-09-20418    H 03 12:00:21   905,85 m/p   0   0,00  160   9,65  389   9,89

Pap István                      1.cs. Dt: 256117 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  76,60p    R:   8.   5h  81,43p    T:  15.   5h  82,47p
Összesített E:   5.  10h 147,36p    R:   3.  10h 176,98p    T:   8.  10h 176,52p
   HU 12-D-504083    H 03 11:40:15   965,57 m/p  24  17,40   52  18,04  122  18,22
   HU 13-D-605723    H 03 11:41:38   960,56 m/p  27  16,80   57  17,65  140  17,66
   HU 12-D-489542    H 03 11:45:34   946,59 m/p  36  15,00   80  15,87  193  16,01
   HU 12-D-504078    H 03 11:47:03   941,43 m/p  40  14,20   87  15,32  208  15,54
   HU 11-09-09465    H 03 11:48:03   937,99 m/p  45  13,20   97  14,55  224  15,04
   HU 11-09-09425    H 03 11:58:05   904,74 m/p   0   0,00  161   9,58  390   9,86

Pap István                      3.cs. Dt: 256117 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  18,80p    R:  41.   1h  18,66p    T: 112.   1h  18,88p
Összesített E:  20.   3h  39,62p    R:  31.   5h  76,49p    T:  91.   4h  62,95p
   HU 14-D-806348    H 03 11:38:25   972,29 m/p  17  18,80   44  18,66  101  18,88

Pásztor Gábor                   1.cs. Dt: 258399 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  34,20p    R:  31.   2h  34,99p    T:  77.   2h  35,26p
Összesített E:  11.   5h  87,15p    R:  19.   6h 110,97p    T:  44.   6h 108,22p
   HU 12-09-15579    H 03 11:40:44   972,40 m/p  16  19,00   43  18,74  100  18,91
   HU 11-09-09280    H 03 11:46:46   950,81 m/p  35  15,20   75  16,25  182  16,35

Seres János                     1.cs. Dt: 254225 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  25,40p    R:  38.   2h  27,38p    T:  95.   2h  27,80p
Összesített E:  18.   3h  49,17p    R:  42.   3h  51,29p    T: 105.   3h  51,73p
   HU 14-D-728198    H 03 11:40:18   958,25 m/p  28  16,60   62  17,26  147  17,44
   HU 13-D-502590    H 03 11:54:52   908,38 m/p  67   8,80  154  10,12  374  10,36

Török Ferenc                    2.cs. Dt: 258441 Kg:   5 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  15,40p    R:  44.   1h  16,33p    T: 118.   1h  16,41p
Összesített E:  24.   1h  15,40p    R:  54.   1h  16,33p    T: 145.   1h  16,41p
   HU 12-D-504663    H 03 11:46:46   950,92 m/p  34  15,40   74  16,33  180  16,41

Török Ferenc                    3.cs. Dt: 258441 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   3h  39,40p    R:  28.   3h  41,69p    T:  70.   3h  41,26p
Összesített E:  21.   3h  39,40p    R:  44.   3h  41,69p    T: 120.   3h  41,26p
   HU 12-D-505160    H 03 11:42:27   966,27 m/p  23  17,60   51  18,12  120  18,29
   HU 12-D-502720    H 03 11:57:20   915,33 m/p  53  11,60  126  12,29  327  11,83
   HU 12-D-502719    H 03 11:58:16   912,32 m/p  60  10,20  139  11,28  349  11,14

Tóth Gábor                      1.cs. Dt: 260234 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  66,00p    R:  14.   4h  67,88p    T:  30.   4h  68,19p
Összesített E:  10.   6h  87,29p    R:  22.   6h 102,50p    T:  49.   6h 102,19p
   HU 13-D-602719    H 03 11:34:57  1000,90 m/p  10  20,20   18  20,68   34  20,97
   HU 12-D-502690    H 03 11:42:49   971,50 m/p  18  18,60   45  18,58  104  18,79
   HU 14-D-763996    H 03 11:47:09   956,03 m/p  29  16,40   66  16,95  158  17,10
   HU 14-D-728312    H 03 11:59:55   913,20 m/p  57  10,80  134  11,67  343  11,33

Tagszövetségi díjlista
   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-30375    H 1064,13 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-10-D-255201    T 1062,47 m/p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-O-13241     T 1057,04 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-O-14311     T 1051,42 m/p
   5. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-13-D-619182    H 1051,19 m/p
   6. Katona József                  2.cs. A36 HU 14-D-716459    H 1050,83 m/p
   7. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601983    H 1049,21 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1047,64 m/p
   9. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09122    H 1045,29 m/p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11-D-667931    T 1036,58 m/p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11-09-07882    T 1032,11 m/p
  12. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 12-D-561973    H 1030,94 m/p
  13. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1028,96 m/p
  14. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1028,78 m/p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs. A23 HU-12-D-505667    H 1027,43 m/p
  16. László György                  1.cs. A36 HU 10-D-294563    H 1026,46 m/p
  17. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12-D-502363    H 1024,21 m/p
  18. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20133    H 1022,46 m/p
  19. Ács Ferenc                     2.cs. A50 HU 14-O-25583     H 1020,64 m/p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-13-O-17362     T 1019,64 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-30375    H 1064,13 m/p
   2. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-O-13241     T 1057,04 m/p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-O-14311     T 1051,42 m/p
   4. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-13-D-619182    H 1051,19 m/p
   5. Katona József                  2.cs. A36 HU 14-D-716459    H 1050,83 m/p
   6. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09122    H 1045,29 m/p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11-D-667931    T 1036,58 m/p
   8. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 12-D-561973    H 1030,94 m/p
   9. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1028,78 m/p
  10. László György                  1.cs. A36 HU 10-D-294563    H 1026,46 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  101,08 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   99,86 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   96,29 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   94,27 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   94,11 p
   6. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   93,96 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   93,37 p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   93,30 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   91,72 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   89,62 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   87,28 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   84,50 p
  13. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    5 h.   84,41 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   83,35 p
  15. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   82,47 p
  16. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   81,73 p
  17. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.   80,38 p
  18. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.   79,36 p
  19. Katona József                  2.cs. A36    4 h.   76,67 p
  20. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   75,00 p
  21. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   72,99 p
  22. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   72,96 p
  23. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   72,27 p
  24. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   71,64 p
  25. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   70,12 p
  26. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   69,87 p
  27. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   68,62 p
  28. Jánosi Pál                     2.cs. A23    4 h.   68,55 p
  29. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   68,43 p
  30. Tóth Gábor                     1.cs. A36    4 h.   68,19 p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   67,56 p
  32. Katona József                  1.cs. A36    4 h.   66,71 p
  33. Japport Zoltán                 2.cs. A50    4 h.   65,82 p
  34. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    4 h.   65,72 p
  35. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    4 h.   65,35 p
  36. Boda Ákos                      5.cs. A50    5 h.   65,00 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    4 h.   63,44 p
  38. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   62,72 p
  39. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   62,03 p
  40. Gazsi Károly                   2.cs. A36    4 h.   61,56 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    4 h.   61,12 p
  42. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    4 h.   59,85 p
  43. Rédei Attila                   1.cs. R38    4 h.   59,57 p
  44. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   59,28 p
  45. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   59,20 p
  46. Száraz László                  4.cs. A23    4 h.   55,77 p
  47. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   54,98 p
  48. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    4 h.   54,72 p
  49. Dobos Sándor                   1.cs. A36    4 h.   53,62 p
  50. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   52,30 p
  51. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   52,12 p
  52. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    4 h.   51,34 p
  53. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,08 p
  54. Babicz János                   1.cs. A64    3 h.   50,87 p
  55. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,74 p
  56. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   50,65 p
  57. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   49,88 p
  58. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   49,12 p
  59. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   49,06 p
  60. Száraz László                  2.cs. A23    3 h.   48,84 p
  61. Grizner Sándor                 2.cs. R38    3 h.   48,62 p
  62. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   47,03 p
  63. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   46,38 p
  64. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    3 h.   46,27 p
  65. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   46,22 p
  66. Grizner Sándor                 1.cs. R38    3 h.   45,43 p
  67. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   43,40 p
  68. Fejos Csaba                    2.cs. A64    2 h.   41,82 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   93,39 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   93,08 p
   3. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   92,37 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   91,97 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   90,90 p
   6. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    5 h.   82,99 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   82,91 p
   8. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   81,43 p
   9. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.   78,87 p
  10. Katona József                  2.cs. A36    4 h.   76,12 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   73,73 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dósa Zoltán                    1.cs.    5 h.   79,60 p
   2. Dósa Zoltán                    2.cs.    5 h.   79,20 p
   3. Pap István                     1.cs.    5 h.   76,60 p
   4. Katona József                  2.cs.    4 h.   74,60 p
   5. Mészáros László                1.cs.    4 h.   69,00 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs.    5 h.   69,00 p
   7. Tóth Gábor                     1.cs.    4 h.   66,00 p
   8. Mészáros Mihály                1.cs.    4 h.   60,60 p
   9. Gazsi Károly                   2.cs.    4 h.   58,20 p
  10. Katona József                  1.cs.    3 h.   54,40 p
  11. Dobos Sándor                   1.cs.    4 h.   48,80 p
  12. László György                  1.cs.    3 h.   47,20 p
  13. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  14. Pásztor Gábor                  1.cs.    2 h.   34,20 p
  15. Agócs Attila                   1.cs.    2 h.   33,20 p
  16. Seres János                    1.cs.    2 h.   25,40 p
  17. Mészáros Mihály                2.cs.    1 h.   19,40 p
  18. Pap István                     3.cs.    1 h.   18,80 p
  19. Dobos Sándor                   2.cs.    1 h.   15,60 p
  20. Török Ferenc                   2.cs.    1 h.   15,40 p
  21. Katona József                  3.cs.    1 h.   12,80 p
  22. Horinka Norbert                1.cs.    1 h.   10,60 p
  23. Mészáros László                2.cs.    1 h.    9,80 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  299,00 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  288,63 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  270,01 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  269,86 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  267,83 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  263,39 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  263,03 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  260,03 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  259,87 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  258,75 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  249,73 p
  12. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  249,53 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  245,85 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  245,17 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   14 h.  236,24 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  228,00 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  226,22 p
  18. Katona József                  2.cs. A36   12 h.  224,21 p
  19. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  223,22 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  219,86 p
  21. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  217,10 p
  22. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  216,40 p
  23. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  212,98 p
  24. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  207,00 p
  25. Tomori László                  3.cs. A23   12 h.  204,20 p
  26. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  199,19 p
  27. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  198,52 p
  28. Molnár Pál                     2.cs. A23   11 h.  193,17 p
  29. Mészáros László                1.cs. A36   11 h.  187,26 p
  30. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  184,65 p
  31. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  179,20 p
  32. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   10 h.  177,42 p
  33. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  177,20 p
  34. Boda Ákos                      6.cs. A50   11 h.  175,71 p
  35. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   12 h.  175,54 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  174,85 p
  37. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  172,05 p
  38. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  171,48 p
  39. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  168,73 p
  40. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  165,03 p
  41. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  161,05 p
  42. Babicz János                   1.cs. A64   10 h.  160,48 p
  43. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   10 h.  159,49 p
  44. Jánosi Pál                     2.cs. A23    9 h.  152,42 p
  45. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  152,08 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  151,93 p
  47. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    9 h.  146,30 p
  48. Szabó Elek                     1.cs. R38   10 h.  143,04 p
  49. Fejos Csaba                    2.cs. A64    8 h.  140,25 p
  50. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    9 h.  140,21 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  138,42 p
  52. Dobos Sándor                   1.cs. A36    9 h.  134,74 p
  53. László György                  1.cs. A36    8 h.  130,24 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   10 h.  130,15 p
  55. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  128,23 p
  56. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  127,34 p
  57. Molnár Pál                     3.cs. A23    8 h.  126,51 p
  58. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    9 h.  126,28 p
  59. Tóth Gábor                     1.cs. A36    8 h.  125,90 p
  60. Pap István                     2.cs. A36    7 h.  122,52 p
  61. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    8 h.  122,26 p
  62. Tóth Attila                    3.cs. A64    7 h.  120,76 p
  63. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  120,72 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38   10 h.  120,29 p
  65. Japport Zoltán                 5.cs. A50    8 h.  120,08 p
  66. Kovács József                  1.cs. A50    8 h.  120,00 p
  67. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  116,92 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  116,03 p
  69. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    7 h.  114,80 p
  70. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  113,95 p
  71. Száraz László                  3.cs. A23    9 h.  112,79 p
  72. Gavaldik József                2.cs. A23    8 h.  111,58 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    8 h.  111,43 p
  74. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    8 h.  111,29 p
  75. Japport Zoltán                 4.cs. A50    8 h.  110,30 p
  76. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  108,88 p
  77. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  106,86 p
  78. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    6 h.  105,93 p
  79. Rédei Attila                   1.cs. R38    8 h.  104,25 p
  80. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    8 h.  103,83 p
  81. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  103,59 p
  82. Boda Ákos                      5.cs. A50    8 h.  101,08 p
  83. Tóth Sándor                    2.cs. A64    7 h.  100,72 p
  84. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  85. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.   98,59 p
  86. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.   98,59 p
  87. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   97,38 p
  88. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.   96,18 p
  89. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.   95,21 p
  90. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   94,32 p
  91. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  268,90 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  264,80 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  259,01 p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  255,25 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  249,16 p
   6. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   14 h.  240,04 p
   7. Katona József                  2.cs. A36   13 h.  234,19 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  225,75 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   13 h.  222,62 p
  10. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  214,31 p
  11. Gazsi Károly                   2.cs. A36   13 h.  209,74 p
  12. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  203,29 p
  13. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  193,34 p
  14. Mészáros László                1.cs. A36   11 h.  191,07 p

A36 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs.   15 h.  240,66 p
   2. Pap István                     1.cs.   15 h.  226,83 p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs.   13 h.  214,34 p
   4. Katona József                  2.cs.   12 h.  199,26 p
   5. Dósa Zoltán                    2.cs.   11 h.  189,79 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs.   11 h.  178,44 p
   7. Mészáros Mihály                2.cs.   11 h.  174,52 p
   8. Mészáros László                1.cs.   10 h.  165,93 p
   9. Gazsi Károly                   2.cs.   11 h.  165,35 p
  10. Pásztor Gábor                  1.cs.    9 h.  149,78 p
  11. Katona József                  1.cs.    9 h.  149,67 p
  12. Dobos Sándor                   1.cs.    9 h.  118,45 p
  13. László György                  1.cs.    7 h.  103,45 p
  14. Tóth Gábor                     1.cs.    7 h.   97,66 p
  15. Pap István                     2.cs.    6 h.   97,26 p
  16. Agócs Attila                   1.cs.    6 h.   87,65 p
  17. Seres János                    1.cs.    5 h.   81,11 p
  18. Dobos Sándor                   2.cs.    4 h.   63,89 p
  19. Mészáros László                2.cs.    4 h.   60,81 p
  20. Horinka Norbert                1.cs.    4 h.   52,61 p
  21. Pap István                     3.cs.    4 h.   49,20 p
  22. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  23. Udvari Zoltán                  1.cs.    3 h.   33,09 p
  24. Katona József                  3.cs.    2 h.   29,48 p
  25. László György                  2.cs.    1 h.   24,00 p
  26. Török Ferenc                   2.cs.    1 h.   15,40 p
  27. Udvari Zoltán                  2.cs.    1 h.   13,21 p
  28. Agócs Attila                   2.cs.    1 h.    8,47 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  207,63 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   10 h.  193,92 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   10 h.  189,26 p
   4. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   10 h.  186,29 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  185,77 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  179,28 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  178,93 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  176,52 p
   9. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  175,80 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  174,29 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  171,67 p
  12. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  170,11 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  167,56 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  165,86 p
  15. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  165,69 p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  163,58 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  159,40 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  158,14 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  157,74 p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  156,16 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  153,63 p
  22. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  152,55 p
  23. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  150,81 p
  24. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  141,08 p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  140,48 p
  26. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  138,73 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    8 h.  130,94 p
  28. Mészáros Mihály                2.cs. A36    7 h.  129,68 p
  29. Fejos Csaba                    2.cs. A64    7 h.  127,87 p
  30. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  124,69 p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  124,56 p
  32. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  124,38 p
  33. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    7 h.  120,56 p
  34. Tomori László                  3.cs. A23    7 h.  117,05 p
  35. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  115,93 p
  36. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  115,67 p
  37. Tóth Attila                    2.cs. A64    6 h.  115,17 p
  38. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    8 h.  114,81 p
  39. Katona József                  1.cs. A36    7 h.  114,34 p
  40. Babicz János                   1.cs. A64    7 h.  112,41 p
  41. Jánosi Pál                     2.cs. A23    6 h.  110,95 p
  42. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    7 h.  108,71 p
  43. Tóth Sándor                    1.cs. A64    6 h.  108,51 p
  44. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  108,22 p
  45. Tóth Attila                    3.cs. A64    6 h.  105,28 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    6 h.  104,17 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  104,10 p
  48. Molnár Pál                     2.cs. A23    6 h.  103,75 p
  49. Tóth Gábor                     1.cs. A36    6 h.  102,19 p
  50. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  101,33 p
  51. László György                  1.cs. A36    6 h.  101,04 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  53. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.   99,15 p
  54. Boda Ákos                      2.cs. A50    6 h.   98,92 p
  55. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    7 h.   98,38 p
  56. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  57. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.   94,66 p
  58. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.   93,89 p
  59. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p
  60. Demeter Attila                 2.cs. R38    6 h.   91,86 p
  61. Japport Zoltán                 4.cs. A50    7 h.   91,20 p
  62. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   91,03 p
  63. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   89,39 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38    7 h.   88,72 p
  65. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    5 h.   86,55 p
  66. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    6 h.   85,87 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    5 h.   84,48 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    6 h.   84,16 p
  69. Száraz László                  4.cs. A23    6 h.   83,58 p
  70. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   82,21 p
  71. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   80,43 p
  72. Boda Ákos                      5.cs. A50    6 h.   78,62 p
  73. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   77,29 p
  74. Balázs Sándor                  2.cs. R38    5 h.   77,06 p
  75. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    6 h.   76,41 p
  76. Dobos Sándor                   1.cs. A36    5 h.   75,54 p
  77. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   74,11 p
  78. Fejos Csaba                    3.cs. A64    4 h.   73,97 p
  79. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   73,97 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   10 h.  188,26 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  178,82 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  176,98 p
   4. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  176,61 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  176,13 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  171,67 p
   7. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  166,47 p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  164,29 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  161,78 p
  10. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  156,75 p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    9 h.  148,23 p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  147,61 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dósa Zoltán                    2.cs.    9 h.  162,42 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.   10 h.  158,82 p
   3. Katona József                  2.cs.    9 h.  154,89 p
   4. Gazsi Károly                   2.cs.    9 h.  148,24 p
   5. Pap István                     1.cs.   10 h.  147,36 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs.    8 h.  138,49 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs.    8 h.  127,92 p
   8. Mészáros Mihály                2.cs.    6 h.  102,00 p
   9. Mészáros László                1.cs.    5 h.   88,35 p
  10. Tóth Gábor                     1.cs.    6 h.   87,29 p
  11. Pásztor Gábor                  1.cs.    5 h.   87,15 p
  12. László György                  1.cs.    5 h.   80,34 p
  13. Katona József                  1.cs.    4 h.   74,92 p
  14. Dobos Sándor                   1.cs.    5 h.   68,62 p
  15. Pap István                     2.cs.    4 h.   66,26 p
  16. Dobos Sándor                   2.cs.    3 h.   53,84 p
  17. Mészáros László                2.cs.    3 h.   50,60 p
  18. Seres János                    1.cs.    3 h.   49,17 p
  19. Agócs Attila                   1.cs.    3 h.   46,28 p
  20. Pap István                     3.cs.    3 h.   39,62 p
  21. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  22. László György                  2.cs.    1 h.   24,00 p
  23. Horinka Norbert                1.cs.    2 h.   20,66 p
  24. Török Ferenc                   2.cs.    1 h.   15,40 p
  25. Katona József                  3.cs.    1 h.   12,80 p
  26. Udvari Zoltán                  1.cs.    1 h.   10,30 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,34p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,20p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,46p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,27p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,23p
  6. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,04p
  7. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,43p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  56,66p
  9. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  56,64p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,55p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,98p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,22p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  54,02p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  54,01p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,83p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  51,66p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,07p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  51,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  51,04p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,70p
  2. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,20p
  3. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  57,46p
  4. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  57,13p
  5. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,09p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  3h  56,82p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h  55,76p
  8. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  3h  55,24p
  9. Pap István                     A36 HU 12-D-504078    H  3h  53,46p
 10. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  3h  53,10p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  56,36p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  54,39p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,60p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  3h  50,16p
  6. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  3h  49,64p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  3h  47,28p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  3h  44,56p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762085    T  2h  41,37p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762364    T  2h  36,56p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  55,73p
  2. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  53,50p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  3h  52,85p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h  51,49p
  5. Seres János                    A36 HU 13-D-502590    H  3h  50,04p
  6. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  50,04p
  7. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  49,99p
  8. Pap István                     A36 HU 12-D-504078    H  3h  46,50p
  9. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  3h  45,41p
 10. Tóth Gábor                     A36 HU 13-D-602719    H  3h  41,10p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  2h  37,61p
  2. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  2h  33,68p
  3. Dobos Sándor                   A36 HU 13-D-602573    T  2h  31,40p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  2h  30,30p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  2h  44,97p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  44,84p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  44,48p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  2h  43,27p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  2h  43,25p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  2h  42,81p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  2h  42,70p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-14-09-25011    H  2h  42,20p
  9. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  42,08p
 10. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  2h  41,81p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  43,90p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  2h  42,63p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  2h  41,95p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  41,84p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14389    T  2h  40,51p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  40,01p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  38,71p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,43p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  2h  38,05p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  2h  36,52p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  44,56p
  2. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  2h  43,08p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  42,27p
  4. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  2h  41,72p
  5. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  2h  41,70p
  6. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  2h  41,10p
  7. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  2h  41,01p
  8. BAMAHO-dúc                     A50 HU-13-D-619513    H  2h  39,60p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  2h  39,26p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  2h  38,78p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  41,70p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  38,76p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  2h  37,83p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  2h  36,72p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  2h  35,67p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  2h  34,63p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-11-07-31048    T  2h  31,40p
  8. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  2h  30,07p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  2h  29,64p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  2h  27,68p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  44,04p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  2h  40,65p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  40,15p
  4. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  2h  38,20p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  2h  36,97p
  6. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  2h  36,51p
  7. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  2h  34,43p
  8. Mészáros Mihály                A36 HU 14-09-25316    H  2h  33,18p
  9. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  2h  32,67p
 10. Seres János                    A36 HU 13-D-502590    H  2h  32,57p