Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A50 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.05.14 19:34:00
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.16 07:35:08
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.16 12:36:10
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.13 19:34:00
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 02 verseny 

Feleresztés helye: Mödling
Feleresztés ideje: 2015.05.03 07:15
Időjárás         : Borús, enyhe DK-i szél, helyenként eső
Kisérő           : Kővágó Csaba
Központi táv     : 263000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 22
Legkisebb pont   : 8,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   32   269   54   67   1050,83    915,26    908,38
A50 Zsámbok            11   29   261   52   65   1064,13    918,94    909,14
V10 Hatvan              8   16   153   31   38   1028,78    893,98    858,45
Hatvan I.              35   77   683  137  171   1064,13    912,56    902,94
A23 Nagykáta           20   51   486   97  122   1049,21    916,70    900,54
A64 Zsámbok            12   27   256   51   64   1062,47    904,07    881,93
R38 Jászberény         10   28   271   54   68    984,89    915,34    900,20
Hatvan II.             42  106  1013  203  253   1062,47    915,26    895,26
Tagszövetségben        77  183  1696  339  424   1064,13    913,48    898,95

A50 egyesületi díjlista
   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. HU-11-07-30375    H 1064,13 m/p
   2. Boda Ákos                      1.cs. HU-12-O-13241     T 1057,04 m/p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. HU-12-O-14311     T 1051,42 m/p
   4. Boda Ákos                      6.cs. HU-13-D-619182    H 1051,19 m/p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. HU-11-D-667931    T 1036,58 m/p
   6. Ács Ferenc                     2.cs. HU 14-O-25583     H 1020,64 m/p
   7. Boda Ákos                      1.cs. HU-13-O-17362     T 1019,64 m/p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. HU-11-D-397001    H 1000,54 m/p
   9. Boda Ákos                      5.cs. HU-14-D-762301    H  999,35 m/p
  10. BAMAHO-dúc                     2.cs. HU-13-D-619513    H  996,89 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács Ferenc                      1.cs. Dt: 251927 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  11,69p    R:  34.   3h  30,60p    T:  86.   3h  31,42p
Összesített E:  18.   3h  38,82p    R:  40.   5h  56,02p    T: 117.   4h  42,86p
   HU 13-07-38328    H 03 11:48:58   919,55 m/p  51  11,69  120  12,76  302  12,61
   HU 13-07-38309    H 03 11:54:00   902,96 m/p   0   0,00  170   8,88  405   9,39
   HU 10-07-26719    H 03 11:54:00   902,96 m/p   0   0,00  169   8,96  404   9,42

Ács Ferenc                      2.cs. Dt: 251927 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  32,45p    R:  33.   2h  33,90p    T:  80.   2h  33,92p
Összesített E:  19.   2h  32,45p    R:  46.   2h  33,90p    T: 127.   2h  33,92p
   HU 14-O-25583     H 03 11:21:50  1020,64 m/p   6  20,97   11  21,22   19  21,44
   HU 12-07-34600    H 03 11:49:09   918,94 m/p  52  11,48  121  12,68  306  12,48

BAMAHO-dúc                      1.cs. Dt: 255034 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  89,99p    R:   3.   5h  92,37p    T:   8.   5h  93,30p
Összesített E:   5.   9h 150,08p    R:  11.   9h 148,23p    T:  30.   7h 124,69p
   HU-11-07-30375    H 03 11:14:39  1064,13 m/p   1  22,00    1  22,00    1  22,00
   HU-13-D-619392    H 03 11:34:15   983,69 m/p  14  19,32   30  19,75   59  20,19
   HU-12-07-34114    H 03 11:36:17   976,03 m/p  19  18,29   36  19,28   84  19,41
   HU-13-D-619397    H 03 11:40:46   959,57 m/p  26  16,84   58  17,57  142  17,60
   HU-11-07-31001    H 03 11:48:47   931,47 m/p  42  13,54  107  13,77  254  14,10
   HU-12-D-530644    H 03 11:55:14   910,03 m/p  63   9,21  144  10,90  361  10,77

BAMAHO-dúc                      2.cs. Dt: 255034 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  55,62p    R:  21.   4h  59,80p    T:  42.   4h  59,85p
Összesített E:   6.   8h 125,33p    R:  15.   8h 121,72p    T:  42.   7h 108,71p
   HU-13-D-619513    H 03 11:30:49   996,89 m/p  10  20,14   23  20,29   41  20,75
   HU-13-07-38466    H 03 11:42:29   953,41 m/p  32  15,61   71  16,56  168  16,79
   HU-14-O-25570     H 03 11:54:09   913,56 m/p  57  10,45  130  11,98  337  11,51
   HU-11-07-31007    H 03 11:55:05   910,52 m/p  62   9,42  143  10,97  360  10,80

Boda Ákos                       0.cs. Dt: 253632 Kg:   2 Ók:   1 Kp:   0
   HU-14-D-762337    H 03 11:52:38   913,51 m/p  58  10,24  131  11,91  338  11,48

Boda Ákos                       1.cs. Dt: 253632 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  88,55p    R:   5.   5h  90,90p    T:   9.   5h  91,72p
Összesített E:   1.  10h 190,19p    R:   5.  10h 176,13p    T:  11.  10h 171,67p
   HU-12-O-13241     T 03 11:14:56  1057,04 m/p   2  21,79    2  21,92    3  21,94
   HU-13-O-17362     T 03 11:23:44  1019,64 m/p   7  20,76   12  21,15   20  21,41
   HU-13-D-596284    T 03 11:40:01   956,99 m/p  29  16,23   63  17,19  154  17,23
   HU-12-07-34432    H 03 11:44:19   941,71 m/p  35  14,99   86  15,40  205  15,63
   HU-11-07-31048    T 03 11:44:27   941,25 m/p  36  14,78   88  15,24  209  15,51
   HU-13-D-619173    H 03 11:51:43   916,53 m/p  54  11,07  123  12,53  319  12,08
   HU-12-07-34437    H 03 11:53:58   909,14 m/p  65   8,80  148  10,59  367  10,58

Boda Ákos                       2.cs. Dt: 253632 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  34,72p    R:  26.   3h  45,73p    T:  63.   3h  46,38p
Összesített E:  10.   5h  92,94p    R:  24.   6h 100,69p    T:  54.   6h  98,92p
   HU-14-D-762392    T 03 11:34:53   975,90 m/p  20  18,08   37  19,20   86  19,35
   HU-14-D-762305    H 03 11:39:19   959,53 m/p  27  16,64   59  17,50  143  17,57
   HU-14-D-762344    H 03 11:55:51   903,04 m/p   0   0,00  168   9,03  403   9,46

Boda Ákos                       3.cs. Dt: 253632 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  74,52p    R:   9.   5h  78,87p    T:  18.   5h  79,36p
Összesített E:   7.   7h 115,42p    R:  14.   8h 126,93p    T:  36.   7h 115,67p
   HU-14-D-762303    T 03 11:32:36   984,55 m/p  13  19,52   29  19,83   57  20,25
   HU-14-D-762391    T 03 11:34:16   978,22 m/p  17  18,70   34  19,44   79  19,57
   HU-14-D-762356    T 03 11:42:52   946,81 m/p  34  15,19   79  15,94  192  16,04
   HU-14-D-762368    T 03 11:50:10   921,69 m/p  49  12,10  118  12,92  295  12,83
   HU-14-D-762383    T 03 11:53:53   909,41 m/p  64   9,01  146  10,74  364  10,67
   HU-14-D-762345    T 03 11:54:00   909,03 m/p   0   0,00  150  10,43  369  10,52

Boda Ákos                       4.cs. Dt: 253632 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  49,29p    R:  23.   3h  51,09p    T:  51.   3h  52,12p
Összesített E:  11.   5h  78,71p    R:  25.   7h  97,33p    T:  89.   4h  64,73p
   HU-14-D-762335    H 03 11:32:52   983,53 m/p  15  19,11   31  19,67   60  20,16
   HU-14-D-762365    H 03 11:39:21   959,41 m/p  28  16,43   60  17,42  144  17,54
   HU-14-D-762355    H 03 11:46:45   933,28 m/p  41  13,75  104  14,00  244  14,42

Boda Ákos                       5.cs. Dt: 253632 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  41,46p    R:  17.   5h  64,65p    T:  36.   5h  65,00p
Összesített E:  12.   5h  71,93p    R:  26.   7h  91,86p    T:  72.   6h  78,62p
   HU-14-D-762301    H 03 11:28:47   999,35 m/p   9  20,35   21  20,45   37  20,88
   HU-14-D-762359    H 03 11:51:24   917,58 m/p  53  11,28  122  12,60  312  12,30
   HU-14-D-762381    H 03 11:52:59   912,36 m/p  60   9,83  138  11,36  348  11,17
   HU-14-D-762395    H 03 11:54:03   908,87 m/p   0   0,00  152  10,28  371  10,45
   HU-14-07-40176    H 03 11:54:41   906,81 m/p   0   0,00  156   9,96  379  10,20
   HU-14-D-762399    H 03 11:54:48   906,43 m/p   0   0,00  158   9,81  383  10,08

Boda Ákos                       6.cs. Dt: 253632 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  89,17p    R:   1.   5h  93,39p    T:   6.   5h  93,96p
Összesített E:   3.   9h 161,39p    R:   9.   9h 161,78p    T:  19.   9h 157,74p
   HU-13-D-619182    H 03 11:16:16  1051,19 m/p   4  21,38    4  21,77    5  21,88
   HU-14-D-762378    H 03 11:34:20   977,96 m/p  18  18,49   35  19,36   80  19,53
   HU-11-D-346144    H 03 11:34:57   975,64 m/p  21  17,88   38  19,13   88  19,29
   HU-14-D-762405    H 03 11:40:07   956,63 m/p  30  16,02   64  17,11  155  17,19
   HU-14-D-762322    H 03 11:42:47   947,11 m/p  33  15,40   78  16,02  191  16,07
   HU-10-07-27026    H 03 11:46:36   933,80 m/p  40  13,96  103  14,08  240  14,54
   HU-14-D-762323    H 03 11:50:34   920,36 m/p  50  11,89  119  12,84  297  12,76
   HU-14-D-762358    T 03 11:55:49   903,15 m/p   0   0,00  167   9,11  402   9,49
   HU-14-D-762329    H 03 11:55:53   902,94 m/p   0   0,00  171   8,80  406   9,36

Csörgi László                   1.cs. Dt: 253364 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  34,72p    R:  30.   2h  36,08p    T:  76.   2h  36,17p
Összesített E:  16.   3h  54,75p    R:  41.   3h  52,50p    T: 106.   3h  50,96p
   HU-09-07-22447    H 03 11:37:04   966,79 m/p  23  17,46   50  18,20  119  18,32
   HU-10-07-27662    T 03 11:38:20   962,14 m/p  24  17,26   54  17,88  134  17,85

Japport Zoltán                  1.cs. Dt: 279083 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  90,63p    R:   4.   5h  91,97p    T:   7.   5h  93,37p
Összesített E:   2.  10h 181,00p    R:   6.  10h 171,67p    T:  16.  10h 163,58p
   HU-12-O-14311     T 03 11:40:26  1051,42 m/p   3  21,59    3  21,84    4  21,91
   HU-11-D-667931    T 03 11:44:14  1036,58 m/p   5  21,18    7  21,53   10  21,72
   HU-10-D-292877    H 03 11:57:29   987,96 m/p  11  19,94   27  19,98   48  20,53
   HU-10-D-302139    T 03 12:11:34   941,05 m/p  37  14,58   91  15,01  212  15,42
   HU-11-D-531035    T 03 12:15:36   928,42 m/p  43  13,34  109  13,61  264  13,79
   HU-11-D-531018    H 03 12:15:42   928,11 m/p  44  13,13  110  13,54  266  13,73
   HU-11-D-667947    T 03 12:24:56   900,46 m/p   0   0,00    0   0,00  418   8,99

Japport Zoltán                  2.cs. Dt: 279083 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  63,06p    R:  15.   4h  65,71p    T:  33.   4h  65,82p
Összesített E:   4.   9h 153,22p    R:  12.   9h 147,61p    T:  25.   9h 140,48p
   HU-11-D-397001    H 03 11:53:56  1000,54 m/p   8  20,56   19  20,60   35  20,94
   HU-14-D-740102    T 03 11:59:47   979,98 m/p  16  18,91   32  19,59   69  19,88
   HU-14-D-740101    T 03 12:16:13   926,52 m/p  45  12,93  111  13,46  275  13,45
   HU-14-D-762015    T 03 12:20:28   913,63 m/p  56  10,66  129  12,06  336  11,55

Japport Zoltán                  3.cs. Dt: 279083 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  17,05p    R:  42.   1h  17,73p    T:  97.   2h  26,93p
Összesített E:  13.   4h  71,10p    R:  35.   4h  67,41p    T:  81.   5h  72,14p
   HU-14-D-762049    H 03 12:05:22   961,14 m/p  25  17,05   56  17,73  137  17,76
   HU-14-D-762033    H 03 12:24:46   900,95 m/p   0   0,00    0   0,00  412   9,17

Japport Zoltán                  4.cs. Dt: 279083 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  20,90p    R:  39.   2h  24,20p    T: 102.   2h  23,28p
Összesített E:   9.   7h 105,42p    R:  23.   7h 101,68p    T:  61.   7h  91,20p
   HU-14-O-25567     T 03 12:19:54   915,33 m/p  55  10,86  125  12,37  326  11,86
   HU-14-D-762056    T 03 12:20:32   913,43 m/p  59  10,04  132  11,83  340  11,42

Japport Zoltán                  5.cs. Dt: 279083 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  57,88p    R:  19.   4h  61,52p    T:  39.   4h  62,03p
Összesített E:   8.   7h 105,88p    R:  17.   8h 116,03p    T:  58.   6h  93,89p
   HU-14-D-762092    H 03 11:57:52   986,62 m/p  12  19,73   28  19,90   51  20,44
   HU-14-D-762034    H 03 12:06:46   956,53 m/p  31  15,81   65  17,03  156  17,16
   HU-14-D-762088    H 03 12:16:28   925,75 m/p  46  12,72  112  13,38  279  13,32
   HU-14-D-762048    H 03 12:20:59   912,09 m/p  61   9,62  140  11,21  350  11,11

Kókai András                    1.cs. Dt: 253181 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  52.   1h  10,04p    T: 134.   1h  10,33p
Összesített E:  21.   1h  14,82p    R:  52.   2h  23,39p    T: 139.   2h  21,27p
   HU 11-D-346228    H 03 11:53:43   908,38 m/p   0   0,00  155  10,04  375  10,33

Kovács József                   1.cs. Dt: 250501 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  26,68p    R:  36.   2h  27,69p    T:  93.   2h  28,08p
Összesített E:  14.   4h  65,91p    R:  36.   4h  64,95p    T:  92.   4h  62,75p
   HU-10-07-27260    H 03 11:42:00   938,16 m/p  38  14,37   96  14,62  222  15,10
   HU-13-07-37886    H 03 11:46:24   922,95 m/p  48  12,31  116  13,07  290  12,98

Majoros István                  0.cs. Dt: 255022 Kg:   2 Ók:   1 Kp:   0
   HU-14-D-762229    H 03 11:56:22   906,33 m/p   0   0,00  159   9,73  384  10,05

Majoros István                  2.cs. Dt: 255022 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  26,67p    R:  37.   2h  27,62p    T:  94.   2h  27,96p
Összesített E:  20.   2h  26,67p    R:  49.   2h  27,62p    T: 133.   2h  27,96p
   HU-11-D-346147    H 03 11:47:12   936,85 m/p  39  14,16   99  14,39  230  14,85
   HU-13-07-38033    T 03 11:50:57   924,11 m/p  47  12,51  114  13,23  286  13,11

Szabó Gergo                     1.cs. Dt: 259772 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  17,67p    R:  40.   1h  18,82p    T: 110.   1h  18,94p
Összesített E:  15.   4h  64,21p    R:  38.   4h  60,48p    T: 101.   4h  53,73p
   HU 14-D-762317    H 03 11:42:08   972,44 m/p  22  17,67   42  18,82   99  18,94

Tagszövetségi díjlista
   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-30375    H 1064,13 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-10-D-255201    T 1062,47 m/p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-O-13241     T 1057,04 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-O-14311     T 1051,42 m/p
   5. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-13-D-619182    H 1051,19 m/p
   6. Katona József                  2.cs. A36 HU 14-D-716459    H 1050,83 m/p
   7. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601983    H 1049,21 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1047,64 m/p
   9. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09122    H 1045,29 m/p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11-D-667931    T 1036,58 m/p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11-09-07882    T 1032,11 m/p
  12. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 12-D-561973    H 1030,94 m/p
  13. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1028,96 m/p
  14. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1028,78 m/p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs. A23 HU-12-D-505667    H 1027,43 m/p
  16. László György                  1.cs. A36 HU 10-D-294563    H 1026,46 m/p
  17. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12-D-502363    H 1024,21 m/p
  18. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20133    H 1022,46 m/p
  19. Ács Ferenc                     2.cs. A50 HU 14-O-25583     H 1020,64 m/p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-13-O-17362     T 1019,64 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-30375    H 1064,13 m/p
   2. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-O-13241     T 1057,04 m/p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-O-14311     T 1051,42 m/p
   4. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-13-D-619182    H 1051,19 m/p
   5. Katona József                  2.cs. A36 HU 14-D-716459    H 1050,83 m/p
   6. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09122    H 1045,29 m/p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11-D-667931    T 1036,58 m/p
   8. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 12-D-561973    H 1030,94 m/p
   9. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1028,78 m/p
  10. László György                  1.cs. A36 HU 10-D-294563    H 1026,46 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  101,08 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   99,86 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   96,29 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   94,27 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   94,11 p
   6. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   93,96 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   93,37 p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   93,30 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   91,72 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   89,62 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   87,28 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   84,50 p
  13. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    5 h.   84,41 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   83,35 p
  15. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   82,47 p
  16. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   81,73 p
  17. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.   80,38 p
  18. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.   79,36 p
  19. Katona József                  2.cs. A36    4 h.   76,67 p
  20. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   75,00 p
  21. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   72,99 p
  22. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   72,96 p
  23. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   72,27 p
  24. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   71,64 p
  25. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   70,12 p
  26. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   69,87 p
  27. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   68,62 p
  28. Jánosi Pál                     2.cs. A23    4 h.   68,55 p
  29. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   68,43 p
  30. Tóth Gábor                     1.cs. A36    4 h.   68,19 p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   67,56 p
  32. Katona József                  1.cs. A36    4 h.   66,71 p
  33. Japport Zoltán                 2.cs. A50    4 h.   65,82 p
  34. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    4 h.   65,72 p
  35. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    4 h.   65,35 p
  36. Boda Ákos                      5.cs. A50    5 h.   65,00 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    4 h.   63,44 p
  38. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   62,72 p
  39. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   62,03 p
  40. Gazsi Károly                   2.cs. A36    4 h.   61,56 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    4 h.   61,12 p
  42. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    4 h.   59,85 p
  43. Rédei Attila                   1.cs. R38    4 h.   59,57 p
  44. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   59,28 p
  45. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   59,20 p
  46. Száraz László                  4.cs. A23    4 h.   55,77 p
  47. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   54,98 p
  48. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    4 h.   54,72 p
  49. Dobos Sándor                   1.cs. A36    4 h.   53,62 p
  50. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   52,30 p
  51. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   52,12 p
  52. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    4 h.   51,34 p
  53. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,08 p
  54. Babicz János                   1.cs. A64    3 h.   50,87 p
  55. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,74 p
  56. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   50,65 p
  57. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   49,88 p
  58. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   49,12 p
  59. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   49,06 p
  60. Száraz László                  2.cs. A23    3 h.   48,84 p
  61. Grizner Sándor                 2.cs. R38    3 h.   48,62 p
  62. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   47,03 p
  63. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   46,38 p
  64. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    3 h.   46,27 p
  65. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   46,22 p
  66. Grizner Sándor                 1.cs. R38    3 h.   45,43 p
  67. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   43,40 p
  68. Fejos Csaba                    2.cs. A64    2 h.   41,82 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   93,39 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   93,08 p
   3. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   92,37 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   91,97 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   90,90 p
   6. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    5 h.   82,99 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   82,91 p
   8. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   81,43 p
   9. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.   78,87 p
  10. Katona József                  2.cs. A36    4 h.   76,12 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   73,73 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.    5 h.   90,63 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs.    5 h.   89,99 p
   3. Boda Ákos                      6.cs.    5 h.   89,17 p
   4. Boda Ákos                      1.cs.    5 h.   88,55 p
   5. Boda Ákos                      3.cs.    5 h.   74,52 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs.    4 h.   63,06 p
   7. Japport Zoltán                 5.cs.    4 h.   57,88 p
   8. BAMAHO-dúc                     2.cs.    4 h.   55,62 p
   9. Boda Ákos                      4.cs.    3 h.   49,29 p
  10. Boda Ákos                      5.cs.    3 h.   41,46 p
  11. Boda Ákos                      2.cs.    2 h.   34,72 p
  12. Csörgi László                  1.cs.    2 h.   34,72 p
  13. Ács Ferenc                     2.cs.    2 h.   32,45 p
  14. Kovács József                  1.cs.    2 h.   26,68 p
  15. Majoros István                 2.cs.    2 h.   26,67 p
  16. Japport Zoltán                 4.cs.    2 h.   20,90 p
  17. Szabó Gergo                    1.cs.    1 h.   17,67 p
  18. Japport Zoltán                 3.cs.    1 h.   17,05 p
  19. Ács Ferenc                     1.cs.    1 h.   11,69 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  299,00 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  288,63 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  270,01 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  269,86 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  267,83 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  263,39 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  263,03 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  260,03 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  259,87 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  258,75 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  249,73 p
  12. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  249,53 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  245,85 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  245,17 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   14 h.  236,24 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  228,00 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  226,22 p
  18. Katona József                  2.cs. A36   12 h.  224,21 p
  19. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  223,22 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  219,86 p
  21. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  217,10 p
  22. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  216,40 p
  23. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  212,98 p
  24. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  207,00 p
  25. Tomori László                  3.cs. A23   12 h.  204,20 p
  26. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  199,19 p
  27. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  198,52 p
  28. Molnár Pál                     2.cs. A23   11 h.  193,17 p
  29. Mészáros László                1.cs. A36   11 h.  187,26 p
  30. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  184,65 p
  31. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  179,20 p
  32. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   10 h.  177,42 p
  33. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  177,20 p
  34. Boda Ákos                      6.cs. A50   11 h.  175,71 p
  35. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   12 h.  175,54 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  174,85 p
  37. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  172,05 p
  38. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  171,48 p
  39. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  168,73 p
  40. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  165,03 p
  41. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  161,05 p
  42. Babicz János                   1.cs. A64   10 h.  160,48 p
  43. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   10 h.  159,49 p
  44. Jánosi Pál                     2.cs. A23    9 h.  152,42 p
  45. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  152,08 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  151,93 p
  47. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    9 h.  146,30 p
  48. Szabó Elek                     1.cs. R38   10 h.  143,04 p
  49. Fejos Csaba                    2.cs. A64    8 h.  140,25 p
  50. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    9 h.  140,21 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  138,42 p
  52. Dobos Sándor                   1.cs. A36    9 h.  134,74 p
  53. László György                  1.cs. A36    8 h.  130,24 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   10 h.  130,15 p
  55. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  128,23 p
  56. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  127,34 p
  57. Molnár Pál                     3.cs. A23    8 h.  126,51 p
  58. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    9 h.  126,28 p
  59. Tóth Gábor                     1.cs. A36    8 h.  125,90 p
  60. Pap István                     2.cs. A36    7 h.  122,52 p
  61. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    8 h.  122,26 p
  62. Tóth Attila                    3.cs. A64    7 h.  120,76 p
  63. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  120,72 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38   10 h.  120,29 p
  65. Japport Zoltán                 5.cs. A50    8 h.  120,08 p
  66. Kovács József                  1.cs. A50    8 h.  120,00 p
  67. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  116,92 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  116,03 p
  69. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    7 h.  114,80 p
  70. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  113,95 p
  71. Száraz László                  3.cs. A23    9 h.  112,79 p
  72. Gavaldik József                2.cs. A23    8 h.  111,58 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    8 h.  111,43 p
  74. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    8 h.  111,29 p
  75. Japport Zoltán                 4.cs. A50    8 h.  110,30 p
  76. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  108,88 p
  77. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  106,86 p
  78. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    6 h.  105,93 p
  79. Rédei Attila                   1.cs. R38    8 h.  104,25 p
  80. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    8 h.  103,83 p
  81. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  103,59 p
  82. Boda Ákos                      5.cs. A50    8 h.  101,08 p
  83. Tóth Sándor                    2.cs. A64    7 h.  100,72 p
  84. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  85. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.   98,59 p
  86. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.   98,59 p
  87. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   97,38 p
  88. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.   96,18 p
  89. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.   95,21 p
  90. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   94,32 p
  91. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  268,90 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  264,80 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  259,01 p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  255,25 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  249,16 p
   6. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   14 h.  240,04 p
   7. Katona József                  2.cs. A36   13 h.  234,19 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  225,75 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   13 h.  222,62 p
  10. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  214,31 p
  11. Gazsi Károly                   2.cs. A36   13 h.  209,74 p
  12. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  203,29 p
  13. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  193,34 p
  14. Mészáros László                1.cs. A36   11 h.  191,07 p

A50 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   15 h.  272,08 p
   2. Boda Ákos                      1.cs.   15 h.  271,73 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs.   14 h.  236,46 p
   4. BAMAHO-dúc                     2.cs.   13 h.  197,48 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs.   13 h.  196,53 p
   6. Boda Ákos                      6.cs.   11 h.  180,93 p
   7. Boda Ákos                      2.cs.   10 h.  174,47 p
   8. Boda Ákos                      3.cs.   10 h.  154,65 p
   9. Kovács József                  1.cs.    9 h.  135,45 p
  10. Japport Zoltán                 5.cs.    9 h.  134,81 p
  11. Japport Zoltán                 4.cs.    8 h.  125,11 p
  12. Japport Zoltán                 3.cs.    7 h.  122,94 p
  13. Csörgi László                  1.cs.    7 h.   97,68 p
  14. Boda Ákos                      4.cs.    7 h.   96,56 p
  15. Boda Ákos                      5.cs.    7 h.   95,78 p
  16. Ács Ferenc                     1.cs.    7 h.   89,74 p
  17. Ács Ferenc                     2.cs.    5 h.   65,99 p
  18. Szabó Gergo                    1.cs.    4 h.   64,21 p
  19. Kókai András                   1.cs.    4 h.   52,06 p
  20. Majoros István                 1.cs.    3 h.   50,51 p
  21. Csörgi László                  2.cs.    3 h.   42,46 p
  22. Majoros István                 2.cs.    3 h.   42,21 p
  23. Orbán Géza Sándor              1.cs.    2 h.   31,02 p
  24. Csörgi László                  3.cs.    1 h.   15,69 p
  25. Szabó Gergo                    2.cs.    1 h.   11,27 p
  26. Gyetván László                 1.cs.    1 h.   11,08 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  207,63 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   10 h.  193,92 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   10 h.  189,26 p
   4. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   10 h.  186,29 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  185,77 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  179,28 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  178,93 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  176,52 p
   9. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  175,80 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  174,29 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  171,67 p
  12. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  170,11 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  167,56 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  165,86 p
  15. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  165,69 p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  163,58 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  159,40 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  158,14 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  157,74 p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  156,16 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  153,63 p
  22. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  152,55 p
  23. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  150,81 p
  24. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  141,08 p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  140,48 p
  26. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  138,73 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    8 h.  130,94 p
  28. Mészáros Mihály                2.cs. A36    7 h.  129,68 p
  29. Fejos Csaba                    2.cs. A64    7 h.  127,87 p
  30. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  124,69 p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  124,56 p
  32. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  124,38 p
  33. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    7 h.  120,56 p
  34. Tomori László                  3.cs. A23    7 h.  117,05 p
  35. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  115,93 p
  36. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  115,67 p
  37. Tóth Attila                    2.cs. A64    6 h.  115,17 p
  38. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    8 h.  114,81 p
  39. Katona József                  1.cs. A36    7 h.  114,34 p
  40. Babicz János                   1.cs. A64    7 h.  112,41 p
  41. Jánosi Pál                     2.cs. A23    6 h.  110,95 p
  42. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    7 h.  108,71 p
  43. Tóth Sándor                    1.cs. A64    6 h.  108,51 p
  44. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  108,22 p
  45. Tóth Attila                    3.cs. A64    6 h.  105,28 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    6 h.  104,17 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  104,10 p
  48. Molnár Pál                     2.cs. A23    6 h.  103,75 p
  49. Tóth Gábor                     1.cs. A36    6 h.  102,19 p
  50. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  101,33 p
  51. László György                  1.cs. A36    6 h.  101,04 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  53. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.   99,15 p
  54. Boda Ákos                      2.cs. A50    6 h.   98,92 p
  55. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    7 h.   98,38 p
  56. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  57. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.   94,66 p
  58. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.   93,89 p
  59. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p
  60. Demeter Attila                 2.cs. R38    6 h.   91,86 p
  61. Japport Zoltán                 4.cs. A50    7 h.   91,20 p
  62. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   91,03 p
  63. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   89,39 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38    7 h.   88,72 p
  65. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    5 h.   86,55 p
  66. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    6 h.   85,87 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    5 h.   84,48 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    6 h.   84,16 p
  69. Száraz László                  4.cs. A23    6 h.   83,58 p
  70. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   82,21 p
  71. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   80,43 p
  72. Boda Ákos                      5.cs. A50    6 h.   78,62 p
  73. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   77,29 p
  74. Balázs Sándor                  2.cs. R38    5 h.   77,06 p
  75. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    6 h.   76,41 p
  76. Dobos Sándor                   1.cs. A36    5 h.   75,54 p
  77. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   74,11 p
  78. Fejos Csaba                    3.cs. A64    4 h.   73,97 p
  79. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   73,97 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   10 h.  188,26 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  178,82 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  176,98 p
   4. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  176,61 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  176,13 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  171,67 p
   7. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  166,47 p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  164,29 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  161,78 p
  10. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  156,75 p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    9 h.  148,23 p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  147,61 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Boda Ákos                      1.cs.   10 h.  190,19 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs.   10 h.  181,00 p
   3. Boda Ákos                      6.cs.    9 h.  161,39 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs.    9 h.  153,22 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs.    9 h.  150,08 p
   6. BAMAHO-dúc                     2.cs.    8 h.  125,33 p
   7. Boda Ákos                      3.cs.    7 h.  115,42 p
   8. Japport Zoltán                 5.cs.    7 h.  105,88 p
   9. Japport Zoltán                 4.cs.    7 h.  105,42 p
  10. Boda Ákos                      2.cs.    5 h.   92,94 p
  11. Boda Ákos                      4.cs.    5 h.   78,71 p
  12. Boda Ákos                      5.cs.    5 h.   71,93 p
  13. Japport Zoltán                 3.cs.    4 h.   71,10 p
  14. Kovács József                  1.cs.    4 h.   65,91 p
  15. Szabó Gergo                    1.cs.    4 h.   64,21 p
  16. Csörgi László                  1.cs.    3 h.   54,75 p
  17. Majoros István                 1.cs.    3 h.   50,51 p
  18. Ács Ferenc                     1.cs.    3 h.   38,82 p
  19. Ács Ferenc                     2.cs.    2 h.   32,45 p
  20. Majoros István                 2.cs.    2 h.   26,67 p
  21. Kókai András                   1.cs.    1 h.   14,82 p
  22. Orbán Géza Sándor              1.cs.    1 h.   11,48 p
  23. Szabó Gergo                    2.cs.    1 h.   11,27 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,34p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,20p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,46p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,27p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,23p
  6. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,04p
  7. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,43p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  56,66p
  9. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  56,64p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,55p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,98p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,22p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  54,02p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  54,01p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,83p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  51,66p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,07p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  51,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  51,04p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,70p
  2. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,20p
  3. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  57,46p
  4. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  57,13p
  5. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,09p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  3h  56,82p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h  55,76p
  8. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  3h  55,24p
  9. Pap István                     A36 HU 12-D-504078    H  3h  53,46p
 10. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  3h  53,10p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  56,36p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  54,39p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,60p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  3h  50,16p
  6. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  3h  49,64p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  3h  47,28p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  3h  44,56p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762085    T  2h  41,37p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762364    T  2h  36,56p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,75p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  3h  52,09p
  3. Majoros István                 A50 HU-11-D-346147    H  3h  50,36p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  3h  37,30p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  3h  33,05p
  6. BAMAHO-dúc                     A50 HU-13-D-619513    H  2h  41,84p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  2h  40,96p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  2h  39,79p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  2h  39,59p
 10. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-30375    H  2h  38,90p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  62,28p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  59,81p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  56,95p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  54,71p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  3h  51,53p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  3h  49,45p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  3h  46,71p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762085    T  2h  42,86p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  2h  40,00p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762364    T  2h  37,43p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  2h  44,97p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  44,84p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  44,48p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  2h  43,27p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  2h  43,25p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  2h  42,81p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  2h  42,70p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-14-09-25011    H  2h  42,20p
  9. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  42,08p
 10. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  2h  41,81p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  43,90p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  2h  42,63p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  2h  41,95p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  41,84p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14389    T  2h  40,51p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  40,01p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  38,71p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,43p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  2h  38,05p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  2h  36,52p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  44,56p
  2. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  2h  43,08p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  42,27p
  4. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  2h  41,72p
  5. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  2h  41,70p
  6. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  2h  41,10p
  7. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  2h  41,01p
  8. BAMAHO-dúc                     A50 HU-13-D-619513    H  2h  39,60p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  2h  39,26p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  2h  38,78p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  41,70p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  38,76p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  2h  37,83p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  2h  36,72p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  2h  35,67p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  2h  34,63p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-11-07-31048    T  2h  31,40p
  8. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  2h  30,07p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  2h  29,64p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  2h  27,68p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. BAMAHO-dúc                     A50 HU-13-D-619513    H  2h  41,84p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  2h  39,79p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  2h  39,59p
  4. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-30375    H  2h  38,90p
  5. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  2h  38,37p
  6. Majoros István                 A50 HU-11-D-346147    H  2h  34,82p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  2h  34,55p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  2h  32,05p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-531018    H  2h  31,29p
 10. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34114    H  2h  28,72p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  43,51p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  41,63p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  2h  40,58p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  2h  38,49p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  2h  36,68p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  2h  36,30p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-11-07-31048    T  2h  34,19p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  2h  30,86p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  2h  28,39p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762383    T  2h  26,12p