Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.05.14 19:34:00
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.16 07:35:08
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.16 12:36:14
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.13 19:34:00
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 02 verseny 

Feleresztés helye: Mödling
Feleresztés ideje: 2015.05.03 07:15
Időjárás         : Borús, enyhe DK-i szél, helyenként eső
Kisérő           : Kővágó Csaba
Központi táv     : 263000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 22
Legkisebb pont   : 8,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   32   269   54   67   1050,83    915,26    908,38
A50 Zsámbok            11   29   261   52   65   1064,13    918,94    909,14
V10 Hatvan              8   16   153   31   38   1028,78    893,98    858,45
Hatvan I.              35   77   683  137  171   1064,13    912,56    902,94
A23 Nagykáta           20   51   486   97  122   1049,21    916,70    900,54
A64 Zsámbok            12   27   256   51   64   1062,47    904,07    881,93
R38 Jászberény         10   28   271   54   68    984,89    915,34    900,20
Hatvan II.             42  106  1013  203  253   1062,47    915,26    895,26
Tagszövetségben        77  183  1696  339  424   1064,13    913,48    898,95

A64 egyesületi díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-10-D-255201    T 1062,47 m/p
   2. Fejos Csaba                    2.cs. HU 13-07-37654    H 1007,82 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-13-D-596328    H 1004,79 m/p
   4. Szollos Béla                   2.cs. HU 14-D-762828    T 1002,70 m/p
   5. Fejos Csaba                    2.cs. HU 12-07-34898    H  989,72 m/p
   6. Babicz János                   1.cs. HU 13-D-596483    T  984,82 m/p
   7. Kovágó Gábor                   5.cs. HU-10-D-255227    T  984,72 m/p
   8. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-12-D-442195    T  984,66 m/p
   9. Fejos Csaba                    1.cs. HU 14-D-762977    T  983,44 m/p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-11-07-30906    H  979,36 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 263446 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  55,95p    R:  27.   3h  55,32p    T:  47.   3h  54,98p
Összesített E:  11.   5h  89,55p    R:  34.   5h  93,65p    T:  59.   5h  93,67p
   HU-11-09-10823    H 03 11:44:39   976,99 m/p  13  19,49   47  19,59   82  19,47
   HU-10-09-03855    T 03 11:45:31   973,86 m/p  14  19,28   57  19,07   98  18,97
   HU-10-09-03896    H 03 11:51:56   951,30 m/p  24  17,18  103  16,66  176  16,54

Babicz János                    1.cs. Dt: 263750 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  51,96p    R:  32.   3h  51,13p    T:  54.   3h  50,87p
Összesített E:   6.   7h 104,76p    R:  24.   7h 108,43p    T:  40.   7h 112,41p
   HU 13-D-596483    T 03 11:42:49   984,82 m/p   6  20,95   26  20,69   54  20,35
   HU 14-D-764490    T 03 11:48:56   962,83 m/p  20  18,02   78  17,97  131  17,94
   HU 11-09-11012    T 03 12:01:56   919,20 m/p  44  12,99  183  12,47  303  12,58

Babicz József                   1.cs. Dt: 263661 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   1h  13,20p    R:  78.   1h  12,94p    T: 127.   1h  13,01p
Összesített E:  19.   3h  49,59p    R:  63.   3h  53,05p    T: 102.   3h  53,41p
   HU-13-D-618994    T 03 12:00:37   923,13 m/p  43  13,20  174  12,94  289  13,01

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 263609 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  63,90p    R:  19.   4h  63,96p    T:  37.   4h  63,44p
Összesített E:  10.   6h  96,11p    R:  31.   6h  98,17p    T:  53.   6h  99,15p
   HU 14-D-762977    T 03 11:43:02   983,44 m/p   9  20,32   30  20,48   61  20,13
   HU 10-09-03976    H 03 11:52:58   948,30 m/p  29  16,13  112  16,19  189  16,13
   HU 12-07-34863    H 03 11:56:14   937,29 m/p  35  14,88  130  15,24  228  14,92
   HU 14-D-762978    T 03 12:02:18   917,50 m/p  46  12,57  191  12,05  313  12,26

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 263609 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  53,64p    R:  30.   3h  51,48p    T:  68.   2h  41,82p
Összesített E:   2.   7h 122,46p    R:  18.   7h 123,96p    T:  29.   7h 127,87p
   HU 13-07-37654    H 03 11:36:33  1007,82 m/p   2  21,79   13  21,37   26  21,22
   HU 12-07-34898    H 03 11:41:20   989,72 m/p   5  21,16   20  21,00   46  20,60
   HU 14-D-762916    H 03 12:08:33   897,96 m/p  55  10,69  247   9,11    0   0,00

Fejos Csaba                     3.cs. Dt: 263609 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  29,13p    R:  71.   1h  19,01p    T: 113.   1h  18,85p
Összesített E:  13.   5h  78,37p    R:  45.   4h  72,26p    T:  78.   4h  73,97p
   HU 14-D-762944    H 03 11:46:10   972,08 m/p  15  19,07   58  19,01  102  18,85
   HU 14-D-762980    T 03 12:10:09   893,09 m/p  58  10,06    0   0,00    0   0,00

Fejos Károly                    1.cs. Dt: 263304 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  39,60p    R:  57.   2h  28,86p    T:  91.   2h  28,96p
Összesített E:  18.   4h  50,59p    R:  75.   3h  40,96p    T: 118.   3h  42,55p
   HU 12-07-34809    H 03 11:51:11   953,32 m/p  23  17,39   98  16,92  169  16,76
   HU 11-09-10991    T 03 12:02:05   917,13 m/p  47  12,36  193  11,94  315  12,20
   HU 14-D-762911    H 03 12:10:08   892,11 m/p  59   9,85    0   0,00    0   0,00

Kaló Imre                       2.cs. Dt: 263034 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  18,23p    R:  72.   1h  18,07p    T: 114.   1h  18,01p
Összesített E:  24.   2h  31,31p    R:  80.   2h  32,79p    T: 114.   3h  44,84p
   HU-14-D-762739    T 03 11:47:58   963,61 m/p  19  18,23   76  18,07  129  18,01

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 254797 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 102,04p    R:   1.   5h 101,67p    T:   1.   5h 101,08p
Összesített E:   1.  10h 176,29p    R:   3.  10h 187,59p    T:   3.  10h 189,26p
   HU-10-D-255201    T 03 11:14:49  1062,47 m/p   1  22,00    1  22,00    2  21,97
   HU-13-D-596328    H 03 11:28:35  1004,79 m/p   3  21,58   14  21,32   28  21,16
   HU-11-07-30906    H 03 11:35:10   979,36 m/p  10  20,11   39  20,01   71  19,82
   HU-12-D-535216    T 03 11:35:19   978,80 m/p  12  19,70   42  19,85   75  19,69
   HU-11-07-30963    T 03 11:38:17   967,77 m/p  17  18,65   68  18,49  115  18,44
   HU-11-D-396034    T 03 12:01:57   887,95 m/p  62   9,22    0   0,00    0   0,00

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 254797 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  46,10p    R:  39.   3h  46,67p    T:  65.   3h  46,22p
Összesített E:  12.   5h  86,43p    R:  37.   5h  89,89p    T:  63.   5h  89,39p
   HU-13-D-596314    H 03 11:42:54   951,09 m/p  25  16,97  105  16,55  178  16,48
   HU-12-07-34151    H 03 11:45:35   941,66 m/p  34  15,09  120  15,77  206  15,60
   HU-13-07-37967    H 03 11:48:31   931,56 m/p  39  14,04  147  14,35  253  14,14

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 254797 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  67,88p    R:  16.   4h  68,05p    T:  31.   4h  67,56p
Összesített E:   4.   7h 117,82p    R:  17.   7h 124,65p    T:  31.   7h 124,56p
   HU-12-D-442195    T 03 11:33:46   984,66 m/p   8  20,53   28  20,59   56  20,28
   HU-13-D-596334    T 03 11:41:11   957,22 m/p  22  17,60   91  17,29  153  17,26
   HU-12-D-535201    T 03 11:43:05   950,44 m/p  28  16,34  110  16,29  185  16,26
   HU-14-D-762146    T 03 11:49:29   928,28 m/p  42  13,41  156  13,88  265  13,76

Kovágó Gábor                    4.cs. Dt: 254797 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  60,96p    R:  22.   4h  60,04p    T:  44.   4h  59,28p
Összesített E:   5.   7h 117,17p    R:  20.   7h 120,97p    T:  33.   7h 120,56p
   HU-11-D-346009    H 03 11:35:12   979,24 m/p  11  19,90   40  19,96   73  19,75
   HU-14-D-762179    H 03 11:44:39   944,92 m/p  31  15,71  116  15,98  199  15,82
   HU-10-07-26921    T 03 11:48:45   930,77 m/p  40  13,83  150  14,20  257  14,01
   HU-11-O-06849     H 03 11:56:50   904,07 m/p  51  11,52  232   9,90  395   9,70

Kovágó Gábor                    5.cs. Dt: 254797 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  48,81p    R:  38.   3h  46,94p    T:  64.   3h  46,27p
Összesített E:  20.   3h  48,81p    R:  68.   3h  46,94p    T: 112.   3h  46,27p
   HU-10-D-255227    T 03 11:33:45   984,72 m/p   7  20,74   27  20,64   55  20,31
   HU-14-D-762155    T 03 11:42:58   950,85 m/p  26  16,76  107  16,45  181  16,38
   HU-14-D-762152    T 03 11:56:59   903,59 m/p  52  11,31  233   9,85  399   9,58

Papp László                     1.cs. Dt: 259588 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  32,47p    R:  50.   2h  32,37p    T:  83.   2h  32,17p
Összesített E:  21.   3h  46,72p    R:  65.   3h  49,86p    T: 107.   3h  49,81p
   HU-11-D-402779    H 03 11:48:06   950,52 m/p  27  16,55  109  16,34  184  16,29
   HU-11-D-402768    H 03 11:49:24   946,02 m/p  30  15,92  115  16,03  197  15,88

Papp László                     2.cs. Dt: 259588 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   2h  26,40p    R:  60.   2h  25,98p    T:  98.   2h  26,03p
Összesített E:  22.   3h  46,68p    R:  67.   3h  47,64p    T: 110.   3h  47,72p
   HU-13-D-596375    T 03 11:53:20   932,65 m/p  38  14,25  144  14,51  250  14,23
   HU-13-09-20803    H 03 11:58:37   915,28 m/p  48  12,15  202  11,47  328  11,80

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 262573 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   2h  24,31p    R:  75.   1h  15,14p    T: 121.   1h  14,82p
Összesített E:  16.   4h  66,97p    R:  57.   3h  59,63p    T:  98.   3h  59,41p
   HU 14-D-725132    H 03 11:55:25   936,37 m/p  36  14,67  132  15,14  231  14,82
   HU 14-D-762853    H 03 12:09:26   891,79 m/p  60   9,64    0   0,00    0   0,00

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 262573 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  30,80p    R:  67.   1h  21,27p    T: 107.   1h  21,06p
Összesített E:  15.   5h  67,73p    R:  54.   4h  62,20p    T:  88.   4h  65,40p
   HU 14-D-762828    T 03 11:36:52  1002,70 m/p   4  21,37   15  21,27   31  21,06
   HU 14-06-15750    T 03 12:10:37   888,22 m/p  61   9,43    0   0,00    0   0,00

Szollos Béla                    3.cs. Dt: 262573 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   2h  24,10p    R:  63.   2h  22,95p    T: 123.   1h  13,86p
Összesített E:   7.   6h 104,31p    R:  25.   6h 108,05p    T:  52.   5h  99,51p
   HU 08-D-200139    H 03 11:57:44   928,69 m/p  41  13,62  154  13,99  262  13,86
   HU 14-D-762829    H 03 12:07:50   896,66 m/p  56  10,48  250   8,96    0   0,00

Szollos Béla                    4.cs. Dt: 262573 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  29,54p    R:  59.   2h  27,45p    T:  96.   2h  27,12p
Összesített E:  17.   4h  59,89p    R:  53.   4h  63,33p    T:  90.   4h  63,47p
   HU 13-D-605915    T 03 11:49:09   957,77 m/p  21  17,81   87  17,50  149  17,38
   HU 11-09-01138    T 03 12:05:24   904,18 m/p  50  11,73  231   9,95  394   9,74

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 243589 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   2h  19,70p    R:  83.   1h   9,17p    T: 136.   1h   8,83p
Összesített E:  14.   5h  73,82p    R:  47.   4h  69,60p    T:  85.   4h  69,45p
   HU 14-D-800537    H 03 11:45:56   899,07 m/p  54  10,90  246   9,17  423   8,83
   HU 14-D-800526    H 03 11:51:12   881,93 m/p  64   8,80    0   0,00    0   0,00

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 243589 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   2h  20,95p    R:  82.   1h  10,00p    T: 135.   1h   9,80p
Összesített E:   3.   7h 121,66p    R:  21.   6h 113,65p    T:  37.   6h 115,17p
   HU 13-07-37798    H 03 11:44:17   904,58 m/p  49  11,94  230  10,00  392   9,80
   HU 13-D-656686    T 03 11:50:24   884,49 m/p  63   9,01    0   0,00    0   0,00

Tóth Attila                     3.cs. Dt: 243589 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  48,62p    R:  34.   3h  49,65p    T:  58.   3h  49,12p
Összesített E:   9.   6h 100,18p    R:  28.   6h 103,97p    T:  45.   6h 105,28p
   HU 14-D-800522    T 03 11:25:50   971,12 m/p  16  18,86   62  18,80  108  18,66
   AT-14-107-0803    T 03 11:33:08   943,66 m/p  33  15,30  118  15,87  201  15,76
   HU 14-D-800511    T 03 11:35:33   934,90 m/p  37  14,46  135  14,98  235  14,70

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 263768 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  44,21p    R:  41.   3h  43,21p    T:  78.   2h  34,14p
Összesített E:   8.   6h 102,74p    R:  26.   6h 106,43p    T:  43.   6h 108,51p
   HU-11-D-397202    T 03 11:47:45   967,07 m/p  18  18,44   69  18,44  118  18,35
   HU-11-D-397210    T 03 11:54:17   944,45 m/p  32  15,50  117  15,92  200  15,79
   HU-13-D-619029    H 03 12:09:36   895,34 m/p  57  10,27  252   8,85    0   0,00

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 263768 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   2h  23,88p    R:  66.   2h  21,84p    T: 105.   2h  21,59p
Összesített E:  23.   3h  41,61p    R:  74.   3h  41,84p    T: 119.   3h  41,57p
   HU-12-D-463019    H 03 12:02:17   918,15 m/p  45  12,78  186  12,31  307  12,45
   HU-14-D-762761    H 03 12:07:46   900,95 m/p  53  11,10  239   9,53  413   9,14

Tagszövetségi díjlista
   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-30375    H 1064,13 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-10-D-255201    T 1062,47 m/p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-O-13241     T 1057,04 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-O-14311     T 1051,42 m/p
   5. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-13-D-619182    H 1051,19 m/p
   6. Katona József                  2.cs. A36 HU 14-D-716459    H 1050,83 m/p
   7. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601983    H 1049,21 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1047,64 m/p
   9. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09122    H 1045,29 m/p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11-D-667931    T 1036,58 m/p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11-09-07882    T 1032,11 m/p
  12. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 12-D-561973    H 1030,94 m/p
  13. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1028,96 m/p
  14. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1028,78 m/p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs. A23 HU-12-D-505667    H 1027,43 m/p
  16. László György                  1.cs. A36 HU 10-D-294563    H 1026,46 m/p
  17. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12-D-502363    H 1024,21 m/p
  18. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20133    H 1022,46 m/p
  19. Ács Ferenc                     2.cs. A50 HU 14-O-25583     H 1020,64 m/p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-13-O-17362     T 1019,64 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-10-D-255201    T 1062,47 m/p
   2. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601983    H 1049,21 m/p
   3. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1047,64 m/p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11-09-07882    T 1032,11 m/p
   5. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1028,96 m/p
   6. Bajtek Tibor                   4.cs. A23 HU-12-D-505667    H 1027,43 m/p
   7. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12-D-502363    H 1024,21 m/p
   8. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20133    H 1022,46 m/p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12-D-505979    T 1013,33 m/p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13-D-602046    T 1010,70 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  101,08 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   99,86 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   96,29 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   94,27 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   94,11 p
   6. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   93,96 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   93,37 p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   93,30 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   91,72 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   89,62 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   87,28 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   84,50 p
  13. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    5 h.   84,41 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   83,35 p
  15. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   82,47 p
  16. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   81,73 p
  17. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.   80,38 p
  18. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.   79,36 p
  19. Katona József                  2.cs. A36    4 h.   76,67 p
  20. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   75,00 p
  21. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   72,99 p
  22. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   72,96 p
  23. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   72,27 p
  24. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   71,64 p
  25. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   70,12 p
  26. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   69,87 p
  27. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   68,62 p
  28. Jánosi Pál                     2.cs. A23    4 h.   68,55 p
  29. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   68,43 p
  30. Tóth Gábor                     1.cs. A36    4 h.   68,19 p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   67,56 p
  32. Katona József                  1.cs. A36    4 h.   66,71 p
  33. Japport Zoltán                 2.cs. A50    4 h.   65,82 p
  34. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    4 h.   65,72 p
  35. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    4 h.   65,35 p
  36. Boda Ákos                      5.cs. A50    5 h.   65,00 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    4 h.   63,44 p
  38. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   62,72 p
  39. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   62,03 p
  40. Gazsi Károly                   2.cs. A36    4 h.   61,56 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    4 h.   61,12 p
  42. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    4 h.   59,85 p
  43. Rédei Attila                   1.cs. R38    4 h.   59,57 p
  44. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   59,28 p
  45. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   59,20 p
  46. Száraz László                  4.cs. A23    4 h.   55,77 p
  47. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   54,98 p
  48. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    4 h.   54,72 p
  49. Dobos Sándor                   1.cs. A36    4 h.   53,62 p
  50. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   52,30 p
  51. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   52,12 p
  52. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    4 h.   51,34 p
  53. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,08 p
  54. Babicz János                   1.cs. A64    3 h.   50,87 p
  55. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,74 p
  56. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   50,65 p
  57. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   49,88 p
  58. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   49,12 p
  59. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   49,06 p
  60. Száraz László                  2.cs. A23    3 h.   48,84 p
  61. Grizner Sándor                 2.cs. R38    3 h.   48,62 p
  62. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   47,03 p
  63. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   46,38 p
  64. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    3 h.   46,27 p
  65. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   46,22 p
  66. Grizner Sándor                 1.cs. R38    3 h.   45,43 p
  67. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   43,40 p
  68. Fejos Csaba                    2.cs. A64    2 h.   41,82 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  101,67 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  100,63 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   97,47 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   94,81 p
   5. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   90,52 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   87,74 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   85,16 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   82,46 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   73,54 p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   73,43 p
  11. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   72,92 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   70,82 p
  13. Jánosi Pál                     2.cs. A23    4 h.   69,15 p
  14. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   68,88 p
  15. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   68,88 p
  16. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   68,05 p
  17. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    4 h.   66,05 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.    5 h.  102,04 p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs.    4 h.   67,88 p
   3. Fejos Csaba                    1.cs.    4 h.   63,90 p
   4. Kovágó Gábor                   4.cs.    4 h.   60,96 p
   5. Babicz István                  1.cs.    3 h.   55,95 p
   6. Fejos Csaba                    2.cs.    3 h.   53,64 p
   7. Babicz János                   1.cs.    3 h.   51,96 p
   8. Kovágó Gábor                   5.cs.    3 h.   48,81 p
   9. Tóth Attila                    3.cs.    3 h.   48,62 p
  10. Kovágó Gábor                   2.cs.    3 h.   46,10 p
  11. Tóth Sándor                    1.cs.    3 h.   44,21 p
  12. Fejos Károly                   1.cs.    3 h.   39,60 p
  13. Papp László                    1.cs.    2 h.   32,47 p
  14. Szollos Béla                   2.cs.    2 h.   30,80 p
  15. Szollos Béla                   4.cs.    2 h.   29,54 p
  16. Fejos Csaba                    3.cs.    2 h.   29,13 p
  17. Papp László                    2.cs.    2 h.   26,40 p
  18. Szollos Béla                   1.cs.    2 h.   24,31 p
  19. Szollos Béla                   3.cs.    2 h.   24,10 p
  20. Tóth Sándor                    2.cs.    2 h.   23,88 p
  21. Tóth Attila                    2.cs.    2 h.   20,95 p
  22. Tóth Attila                    1.cs.    2 h.   19,70 p
  23. Kaló Imre                      2.cs.    1 h.   18,23 p
  24. Babicz József                  1.cs.    1 h.   13,20 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  299,00 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  288,63 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  270,01 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  269,86 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  267,83 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  263,39 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  263,03 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  260,03 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  259,87 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  258,75 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  249,73 p
  12. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  249,53 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  245,85 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  245,17 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   14 h.  236,24 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  228,00 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  226,22 p
  18. Katona József                  2.cs. A36   12 h.  224,21 p
  19. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  223,22 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  219,86 p
  21. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  217,10 p
  22. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  216,40 p
  23. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  212,98 p
  24. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  207,00 p
  25. Tomori László                  3.cs. A23   12 h.  204,20 p
  26. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  199,19 p
  27. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  198,52 p
  28. Molnár Pál                     2.cs. A23   11 h.  193,17 p
  29. Mészáros László                1.cs. A36   11 h.  187,26 p
  30. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  184,65 p
  31. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  179,20 p
  32. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   10 h.  177,42 p
  33. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  177,20 p
  34. Boda Ákos                      6.cs. A50   11 h.  175,71 p
  35. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   12 h.  175,54 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  174,85 p
  37. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  172,05 p
  38. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  171,48 p
  39. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  168,73 p
  40. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  165,03 p
  41. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  161,05 p
  42. Babicz János                   1.cs. A64   10 h.  160,48 p
  43. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   10 h.  159,49 p
  44. Jánosi Pál                     2.cs. A23    9 h.  152,42 p
  45. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  152,08 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  151,93 p
  47. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    9 h.  146,30 p
  48. Szabó Elek                     1.cs. R38   10 h.  143,04 p
  49. Fejos Csaba                    2.cs. A64    8 h.  140,25 p
  50. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    9 h.  140,21 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  138,42 p
  52. Dobos Sándor                   1.cs. A36    9 h.  134,74 p
  53. László György                  1.cs. A36    8 h.  130,24 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   10 h.  130,15 p
  55. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  128,23 p
  56. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  127,34 p
  57. Molnár Pál                     3.cs. A23    8 h.  126,51 p
  58. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    9 h.  126,28 p
  59. Tóth Gábor                     1.cs. A36    8 h.  125,90 p
  60. Pap István                     2.cs. A36    7 h.  122,52 p
  61. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    8 h.  122,26 p
  62. Tóth Attila                    3.cs. A64    7 h.  120,76 p
  63. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  120,72 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38   10 h.  120,29 p
  65. Japport Zoltán                 5.cs. A50    8 h.  120,08 p
  66. Kovács József                  1.cs. A50    8 h.  120,00 p
  67. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  116,92 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  116,03 p
  69. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    7 h.  114,80 p
  70. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  113,95 p
  71. Száraz László                  3.cs. A23    9 h.  112,79 p
  72. Gavaldik József                2.cs. A23    8 h.  111,58 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    8 h.  111,43 p
  74. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    8 h.  111,29 p
  75. Japport Zoltán                 4.cs. A50    8 h.  110,30 p
  76. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  108,88 p
  77. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  106,86 p
  78. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    6 h.  105,93 p
  79. Rédei Attila                   1.cs. R38    8 h.  104,25 p
  80. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    8 h.  103,83 p
  81. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  103,59 p
  82. Boda Ákos                      5.cs. A50    8 h.  101,08 p
  83. Tóth Sándor                    2.cs. A64    7 h.  100,72 p
  84. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  85. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.   98,59 p
  86. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.   98,59 p
  87. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   97,38 p
  88. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.   96,18 p
  89. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.   95,21 p
  90. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   94,32 p
  91. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  299,10 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  288,51 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  268,37 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  267,40 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  258,91 p
   6. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  257,90 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  257,37 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  256,60 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  242,47 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  224,11 p
  11. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  215,96 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  212,79 p
  13. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   13 h.  210,09 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  204,09 p
  15. Tomori László                  3.cs. A23   11 h.  192,01 p
  16. Molnár Pál                     2.cs. A23   11 h.  191,10 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  183,17 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  175,85 p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  169,73 p
  20. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  168,11 p
  21. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  167,81 p
  22. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  164,78 p
  23. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  162,29 p

A64 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   15 h.  262,62 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   11 h.  176,66 p
   3. Kovágó Gábor                   3.cs.   12 h.  170,82 p
   4. Kovágó Gábor                   4.cs.   11 h.  169,67 p
   5. Fejos Csaba                    1.cs.   11 h.  163,28 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.   10 h.  159,74 p
   7. Babicz János                   1.cs.   10 h.  155,93 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs.    9 h.  148,27 p
   9. Fejos Csaba                    2.cs.    8 h.  135,96 p
  10. Tóth Attila                    3.cs.    7 h.  117,18 p
  11. Kovágó Gábor                   5.cs.    8 h.  112,32 p
  12. Szollos Béla                   2.cs.    8 h.  110,56 p
  13. Tóth Sándor                    2.cs.    7 h.  105,10 p
  14. Szollos Béla                   3.cs.    6 h.  104,31 p
  15. Babicz József                  1.cs.    7 h.  103,09 p
  16. Fejos Csaba                    3.cs.    6 h.   96,37 p
  17. Tóth Attila                    1.cs.    7 h.   94,82 p
  18. Babicz István                  1.cs.    5 h.   89,55 p
  19. Szollos Béla                   4.cs.    5 h.   72,72 p
  20. Szollos Béla                   1.cs.    4 h.   66,97 p
  21. Fejos Károly                   1.cs.    4 h.   50,59 p
  22. Kaló Imre                      1.cs.    4 h.   49,68 p
  23. Papp László                    1.cs.    3 h.   46,72 p
  24. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  25. Kaló Imre                      2.cs.    3 h.   46,48 p
  26. Babicz József                  2.cs.    3 h.   41,00 p
  27. Tóth Sándor                    3.cs.    2 h.   27,33 p
  28. Cseri József                   1.cs.    1 h.   16,67 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  207,63 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   10 h.  193,92 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   10 h.  189,26 p
   4. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   10 h.  186,29 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  185,77 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  179,28 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  178,93 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  176,52 p
   9. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  175,80 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  174,29 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  171,67 p
  12. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  170,11 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  167,56 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  165,86 p
  15. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  165,69 p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  163,58 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  159,40 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  158,14 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  157,74 p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  156,16 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  153,63 p
  22. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  152,55 p
  23. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  150,81 p
  24. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  141,08 p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  140,48 p
  26. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  138,73 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    8 h.  130,94 p
  28. Mészáros Mihály                2.cs. A36    7 h.  129,68 p
  29. Fejos Csaba                    2.cs. A64    7 h.  127,87 p
  30. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  124,69 p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  124,56 p
  32. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  124,38 p
  33. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    7 h.  120,56 p
  34. Tomori László                  3.cs. A23    7 h.  117,05 p
  35. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  115,93 p
  36. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  115,67 p
  37. Tóth Attila                    2.cs. A64    6 h.  115,17 p
  38. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    8 h.  114,81 p
  39. Katona József                  1.cs. A36    7 h.  114,34 p
  40. Babicz János                   1.cs. A64    7 h.  112,41 p
  41. Jánosi Pál                     2.cs. A23    6 h.  110,95 p
  42. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    7 h.  108,71 p
  43. Tóth Sándor                    1.cs. A64    6 h.  108,51 p
  44. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  108,22 p
  45. Tóth Attila                    3.cs. A64    6 h.  105,28 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    6 h.  104,17 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  104,10 p
  48. Molnár Pál                     2.cs. A23    6 h.  103,75 p
  49. Tóth Gábor                     1.cs. A36    6 h.  102,19 p
  50. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  101,33 p
  51. László György                  1.cs. A36    6 h.  101,04 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  53. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.   99,15 p
  54. Boda Ákos                      2.cs. A50    6 h.   98,92 p
  55. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    7 h.   98,38 p
  56. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  57. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.   94,66 p
  58. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.   93,89 p
  59. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p
  60. Demeter Attila                 2.cs. R38    6 h.   91,86 p
  61. Japport Zoltán                 4.cs. A50    7 h.   91,20 p
  62. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   91,03 p
  63. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   89,39 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38    7 h.   88,72 p
  65. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    5 h.   86,55 p
  66. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    6 h.   85,87 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    5 h.   84,48 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    6 h.   84,16 p
  69. Száraz László                  4.cs. A23    6 h.   83,58 p
  70. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   82,21 p
  71. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   80,43 p
  72. Boda Ákos                      5.cs. A50    6 h.   78,62 p
  73. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   77,29 p
  74. Balázs Sándor                  2.cs. R38    5 h.   77,06 p
  75. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    6 h.   76,41 p
  76. Dobos Sándor                   1.cs. A36    5 h.   75,54 p
  77. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   74,11 p
  78. Fejos Csaba                    3.cs. A64    4 h.   73,97 p
  79. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   73,97 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  208,07 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   10 h.  194,12 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   10 h.  187,59 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  185,05 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  177,72 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  170,50 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  165,78 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  163,96 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  156,72 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  155,58 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  153,50 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  149,84 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  148,62 p
  14. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  135,77 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    8 h.  129,21 p
  16. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    8 h.  129,08 p
  17. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  124,65 p
  18. Fejos Csaba                    2.cs. A64    7 h.  123,96 p
  19. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  123,35 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   10 h.  176,29 p
   2. Fejos Csaba                    2.cs.    7 h.  122,46 p
   3. Tóth Attila                    2.cs.    7 h.  121,66 p
   4. Kovágó Gábor                   3.cs.    7 h.  117,82 p
   5. Kovágó Gábor                   4.cs.    7 h.  117,17 p
   6. Babicz János                   1.cs.    7 h.  104,76 p
   7. Szollos Béla                   3.cs.    6 h.  104,31 p
   8. Tóth Sándor                    1.cs.    6 h.  102,74 p
   9. Tóth Attila                    3.cs.    6 h.  100,18 p
  10. Fejos Csaba                    1.cs.    6 h.   96,11 p
  11. Babicz István                  1.cs.    5 h.   89,55 p
  12. Kovágó Gábor                   2.cs.    5 h.   86,43 p
  13. Fejos Csaba                    3.cs.    5 h.   78,37 p
  14. Tóth Attila                    1.cs.    5 h.   73,82 p
  15. Szollos Béla                   2.cs.    5 h.   67,73 p
  16. Szollos Béla                   1.cs.    4 h.   66,97 p
  17. Szollos Béla                   4.cs.    4 h.   59,89 p
  18. Fejos Károly                   1.cs.    4 h.   50,59 p
  19. Babicz József                  1.cs.    3 h.   49,59 p
  20. Kovágó Gábor                   5.cs.    3 h.   48,81 p
  21. Papp László                    1.cs.    3 h.   46,72 p
  22. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  23. Tóth Sándor                    2.cs.    3 h.   41,61 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    2 h.   31,31 p
  25. Kaló Imre                      1.cs.    2 h.   22,68 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,34p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,20p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,46p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,27p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,23p
  6. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,04p
  7. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,43p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  56,66p
  9. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  56,64p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,55p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,98p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,22p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  54,02p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  54,01p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,83p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  51,66p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,07p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  51,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  51,04p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,56p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,23p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,16p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,05p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,42p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  55,61p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  55,54p
  8. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  3h  55,33p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  55,17p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  54,39p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,99p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,28p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  53,67p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,40p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  50,55p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  50,20p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  3h  48,99p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  3h  47,58p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  46,54p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  3h  42,07p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  54,42p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  51,25p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  3h  49,12p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596314    H  3h  48,19p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  3h  46,82p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37798    H  3h  42,48p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  3h  37,08p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619002    H  2h  38,63p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  2h  34,72p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  2h  32,62p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  3h  48,56p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  3h  40,34p
  3. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  3h  37,84p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  2h  42,00p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762156    T  2h  41,24p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  39,72p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 14-D-762977    T  2h  39,32p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,23p
  9. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  2h  37,27p
 10. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  2h  35,81p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  2h  44,97p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  44,84p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  44,48p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  2h  43,27p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  2h  43,25p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  2h  42,81p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  2h  42,70p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-14-09-25011    H  2h  42,20p
  9. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  42,08p
 10. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  2h  41,81p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  43,90p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  2h  42,63p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  2h  41,95p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  41,84p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14389    T  2h  40,51p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  40,01p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  38,71p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,43p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  2h  38,05p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  2h  36,52p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  2h  45,12p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  44,70p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  2h  43,61p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  2h  42,94p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  2h  42,78p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-14-09-25011    H  2h  42,44p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  2h  41,91p
  8. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  2h  41,67p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  2h  40,60p
 10. Palkó László                   A23 HU-14-20-71143    H  2h  40,37p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  44,21p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  2h  42,75p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  2h  42,29p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14389    T  2h  40,63p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  40,05p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,76p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  2h  37,96p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  2h  36,40p
  9. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  2h  35,83p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  35,74p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  2h  36,75p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  2h  36,65p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596314    H  2h  35,86p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  2h  34,59p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37798    H  2h  33,15p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  2h  32,62p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  2h  31,95p
  8. Papp László                    A64 HU-11-D-402779    H  2h  30,80p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800537    H  2h  29,09p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  2h  28,75p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  39,72p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,23p
  3. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  2h  35,81p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  2h  34,39p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  2h  33,02p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  2h  30,67p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  2h  30,18p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 14-D-762980    T  2h  25,93p
  9. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  2h  25,84p