Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.05.14 19:34:00
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.16 07:35:08
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.16 12:36:18
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.13 19:34:00
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 02 verseny 

Feleresztés helye: Mödling
Feleresztés ideje: 2015.05.03 07:15
Időjárás         : Borús, enyhe DK-i szél, helyenként eső
Kisérő           : Kővágó Csaba
Központi táv     : 263000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 22
Legkisebb pont   : 8,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   32   269   54   67   1050,83    915,26    908,38
A50 Zsámbok            11   29   261   52   65   1064,13    918,94    909,14
V10 Hatvan              8   16   153   31   38   1028,78    893,98    858,45
Hatvan I.              35   77   683  137  171   1064,13    912,56    902,94
A23 Nagykáta           20   51   486   97  122   1049,21    916,70    900,54
A64 Zsámbok            12   27   256   51   64   1062,47    904,07    881,93
R38 Jászberény         10   28   271   54   68    984,89    915,34    900,20
Hatvan II.             42  106  1013  203  253   1062,47    915,26    895,26
Tagszövetségben        77  183  1696  339  424   1064,13    913,48    898,95

R38 egyesületi díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              3.cs. HU-14-D-762465    H  984,89 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-619402    H  978,55 m/p
   3. Rédei Attila                   3.cs. HU 14-D-813012    T  975,91 m/p
   4. Grizner Sándor                 2.cs. HU-14-D-762723    H  974,35 m/p
   5. Grizner Sándor                 1.cs. DE-30-13-00049    H  974,07 m/p
   6. Demeter Attila                 2.cs. HU-14-D-762660    H  971,99 m/p
   7. Nagy Lehel dr.                 2.cs. HU-14-D-762539    H  970,89 m/p
   8. Rédei Attila                   1.cs. HU 13-D-662010    H  965,78 m/p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-619471    H  964,66 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-14-D-762455    H  964,27 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 265855 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  34,94p    R:  52.   2h  31,95p    T:  85.   2h  31,49p
Összesített E:   8.   7h 111,33p    R:  44.   5h  74,04p    T:  74.   5h  77,06p
   HU-13-D-596783    H 03 11:54:14   952,09 m/p  20  18,26  101  16,76  174  16,60
   HU-14-D-763269    H 03 11:58:46   936,88 m/p  28  16,68  131  15,19  229  14,89

Balázs Sándor                   4.cs. Dt: 265855 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  18,45p    R:  74.   1h  16,81p    T: 116.   1h  16,66p
Összesített E:  16.   3h  49,58p    R:  82.   2h  31,58p    T: 129.   2h  32,25p
   HU-13-D-619803    H 03 11:54:09   952,37 m/p  19  18,45  100  16,81  172  16,66

Benke István                    1.cs. Dt: 277488 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  30,60p    R:  56.   2h  28,97p    T:  90.   2h  29,02p
Összesített E:  22.   2h  30,60p    R:  85.   2h  28,97p    T: 132.   2h  29,02p
   HU 11-28-15837    H 03 12:02:48   964,17 m/p  12  19,83   74  18,18  127  18,07
   HU 08-28-00879    H 03 12:19:31   911,24 m/p  58  10,77  215  10,79  355  10,95

Demeter Attila                  1.cs. Dt: 278022 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  38,41p    R:  46.   3h  36,99p    T:  75.   3h  36,86p
Összesített E:   6.   8h 119,52p    R:  59.   4h  57,99p    T:  64.   7h  88,72p
   HU-14-D-762700    T 03 12:09:45   943,25 m/p  25  17,27  119  15,82  203  15,70
   HU-11-O-10893     H 03 12:19:59   911,60 m/p  56  11,16  213  10,90  353  11,02
   HU-12-09-17110    H 03 12:21:40   906,59 m/p  62   9,98  225  10,27  381  10,14

Demeter Attila                  2.cs. Dt: 278022 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  53,78p    R:  25.   4h  58,35p    T:  59.   3h  49,06p
Összesített E:   5.   8h 133,26p    R:  32.   7h  97,49p    T:  60.   6h  91,86p
   HU-14-D-762660    H 03 12:01:02   971,99 m/p   6  21,01   59  18,96  103  18,82
   HU-14-D-762661    H 03 12:07:15   951,32 m/p  21  18,06  102  16,71  175  16,57
   HU-14-D-762609    H 03 12:14:39   927,82 m/p  38  14,71  158  13,78  268  13,67
   HU-13-D-590138    H 03 12:25:23   895,74 m/p   0   0,00  251   8,90    0   0,00

Grizner Sándor                  1.cs. Dt: 278080 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  48,07p    R:  40.   3h  45,52p    T:  66.   3h  45,43p
Összesített E:  17.   3h  48,07p    R:  70.   3h  45,52p    T: 113.   3h  45,43p
   DE-30-13-00049    H 03 12:00:29   974,07 m/p   5  21,21   56  19,12   97  19,00
   HU-11-D-391278    H 03 12:14:54   927,24 m/p  42  13,92  163  13,51  273  13,51
   HU-14-D-762724    H 03 12:16:21   922,78 m/p  47  12,94  175  12,89  292  12,92

Grizner Sándor                  2.cs. Dt: 278080 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  52,60p    R:  36.   3h  48,61p    T:  61.   3h  48,62p
Összesített E:  15.   3h  52,60p    R:  66.   3h  48,61p    T: 109.   3h  48,62p
   HU-14-D-762723    H 03 12:00:24   974,35 m/p   4  21,41   54  19,22   95  19,07
   HU-06-07-90414    H 03 12:05:26   957,47 m/p  16  19,04   89  17,39  151  17,32
   HU-14-D-762709    H 03 12:18:09   917,30 m/p  51  12,15  192  12,00  314  12,23

Nagy Lehel dr.                  0.cs. Dt: 278500 Kg:  14 Ók:   0 Kp:   0
   HU-12-D-529528    T 03 12:12:52   934,98 m/p  29  16,48  134  15,03  234  14,73
   HU-14-D-762506    T 03 12:12:56   934,77 m/p  30  16,29  136  14,93  236  14,67
   HU-14-D-762512    H 03 12:16:23   924,07 m/p  46  13,13  173  12,99  287  13,08
   HU-14-D-762524    H 03 12:16:53   922,54 m/p  48  12,74  176  12,83  293  12,89
   HU-14-D-806356    H 03 12:19:11   915,57 m/p  53  11,76  199  11,63  323  11,95
   HU-13-D-596015    H 03 12:24:12   900,71 m/p  66   9,19  240   9,48  414   9,11
   HU-13-D-596040    T 03 12:24:17   900,47 m/p  67   9,00  242   9,38  417   9,02

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 278500 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  78,09p    R:   9.   5h  73,54p    T:  21.   5h  72,99p
Összesített E:   2.  10h 155,09p    R:  22.   8h 111,95p    T:  38.   8h 114,81p
   HU-10-09-05043    H 03 12:04:27   962,17 m/p  14  19,44   80  17,86  133  17,88
   HU-13-D-596021    T 03 12:05:33   958,53 m/p  15  19,24   85  17,60  146  17,48
   HU-13-D-596034    H 03 12:14:11   930,87 m/p  35  15,30  149  14,25  256  14,04
   HU-13-D-619317    T 03 12:15:17   927,46 m/p  40  14,32  161  13,62  271  13,57
   HU-13-29-54214    T 03 12:22:20   906,18 m/p  63   9,79  226  10,21  385  10,02

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 278500 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  72,24p    R:  18.   4h  66,00p    T:  35.   4h  65,35p
Összesített E:   9.   6h 100,49p    R:  42.   5h  76,16p    T:  73.   5h  77,29p
   HU-14-D-762539    H 03 12:01:51   970,89 m/p   7  20,82   63  18,75  109  18,63
   HU-13-29-54210    H 03 12:03:50   964,22 m/p  11  20,03   73  18,23  126  18,10
   HU-14-D-762586    H 03 12:12:03   937,55 m/p  27  16,88  129  15,30  226  14,98
   HU-14-D-762534    H 03 12:15:12   927,71 m/p  39  14,51  159  13,72  269  13,64

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 278654 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  44,73p    R:  42.   3h  42,01p    T:  71.   3h  41,22p
Összesített E:   3.   8h 154,24p    R:  15.   8h 129,21p    T:  27.   8h 130,94p
   HU-14-D-762455    H 03 12:03:57   964,27 m/p  10  20,23   72  18,28  125  18,13
   HU-12-D-503505    H 03 12:13:51   932,33 m/p  33  15,70  145  14,46  251  14,20
   HU-12-D-503501    H 03 12:24:31   900,20 m/p  68   8,80  244   9,27  421   8,89

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 278654 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   4h  80,71p    R:  10.   4h  73,43p    T:  22.   4h  72,96p
Összesített E:   1.   9h 184,46p    R:  11.   9h 153,50p    T:  20.   9h 156,16p
   HU-13-D-619402    H 03 11:59:44   978,55 m/p   2  21,80   44  19,75   77  19,63
   HU-13-D-619471    H 03 12:03:50   964,66 m/p   9  20,42   71  18,33  124  18,16
   HU-13-D-619437    H 03 12:04:01   964,05 m/p  13  19,64   75  18,12  128  18,04
   SK-13-850-01905   H 03 12:06:21   956,33 m/p  17  18,85   92  17,23  157  17,13

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 278654 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  33,95p    R:  49.   2h  32,47p    T:  82.   2h  32,43p
Összesített E:  18.   3h  46,64p    R:  81.   2h  32,47p    T: 128.   2h  32,43p
   HU-14-D-762465    H 03 11:57:54   984,89 m/p   1  22,00   25  20,74   53  20,38
   HU-13-D-619480    H 03 12:19:10   916,04 m/p  52  11,95  197  11,73  320  12,05

Nagy Varga Viktor               4.cs. Dt: 278654 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  26,27p    R:  61.   2h  24,78p    T:  99.   2h  24,75p
Összesített E:  12.   5h  70,92p    R:  73.   3h  44,11p    T: 115.   3h  44,33p
   HU-14-O-25616     T 03 12:15:15   927,99 m/p  37  14,91  157  13,83  267  13,70
   HU-14-D-830679    T 03 12:20:38   911,64 m/p  55  11,36  212  10,95  352  11,05

Nagy Varga Viktor               5.cs. Dt: 278654 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  63,97p    R:  14.   5h  68,88p    T:  29.   5h  68,43p
Összesített E:   7.   7h 116,63p    R:  33.   7h  96,64p    T:  55.   7h  98,38p
   HU-14-O-25619     H 03 12:07:58   951,05 m/p  22  17,86  106  16,50  179  16,45
   HU-13-D-619450    H 03 12:08:49   948,30 m/p  23  17,67  111  16,24  188  16,16
   HU-14-M-135331    H 03 12:09:22   946,53 m/p  24  17,47  114  16,08  194  15,98
   HU-14-O-25615     H 03 12:20:42   911,44 m/p  57  10,97  214  10,84  354  10,98
   HU-14-O-26279     H 03 12:24:35   900,01 m/p   0   0,00  245   9,22  422   8,86
   HU-14-D-762456    H 03 12:25:39   896,92 m/p   0   0,00  249   9,01    0   0,00

Nagy Varga Viktor               6.cs. Dt: 278654 Kg:   4 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   2h  19,57p    R:  69.   2h  20,17p    T: 108.   2h  19,69p
Összesített E:  21.   3h  32,87p    R:  90.   2h  20,17p    T: 140.   2h  19,69p
   HU-14-D-806397    H 03 12:21:43   908,42 m/p  61  10,18  220  10,53  373  10,39
   HU-14-D-729538    H 03 12:23:51   902,15 m/p  65   9,39  237   9,64  408   9,30

Rédei Attila                    1.cs. Dt: 277566 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  64,16p    R:  23.   4h  59,82p    T:  43.   4h  59,57p
Összesített E:  13.   4h  64,16p    R:  56.   4h  59,82p    T:  97.   4h  59,57p
   HU 13-D-662010    H 03 12:02:24   965,78 m/p   8  20,62   70  18,39  121  18,26
   HU 14-D-813027    H 03 12:10:04   940,69 m/p  26  17,07  122  15,66  213  15,38
   HU 11-28-15876    H 03 12:14:17   927,44 m/p  41  14,12  162  13,57  272  13,54
   HU 13-D-662004    H 03 12:17:22   917,98 m/p  50  12,35  188  12,20  309  12,39

Rédei Attila                    2.cs. Dt: 277566 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  10,38p    R:  81.   1h  10,58p    T: 133.   1h  10,64p
Összesített E:  27.   1h  10,38p    R:  96.   1h  10,58p    T: 156.   1h  10,64p
   HU 13-D-662018    H 03 12:20:15   909,31 m/p  60  10,38  219  10,58  365  10,64

Rédei Attila                    3.cs. Dt: 277566 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  21,61p    R:  70.   1h  19,49p    T: 109.   1h  19,38p
Összesített E:  25.   1h  21,61p    R:  91.   1h  19,49p    T: 141.   1h  19,38p
   HU 14-D-813012    T 03 11:59:25   975,91 m/p   3  21,61   49  19,49   85  19,38

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 278659 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  77,49p    R:  11.   5h  72,92p    T:  23.   5h  72,27p
Összesített E:   4.   9h 150,45p    R:  19.   8h 123,35p    T:  32.   8h 124,38p
   HU-10-09-05412    H 03 12:06:38   955,51 m/p  18  18,65   94  17,13  161  17,01
   HU-12-09-17044    H 03 12:13:32   933,43 m/p  31  16,09  139  14,77  242  14,48
   HU-09-09-98921    H 03 12:13:42   932,91 m/p  32  15,89  141  14,67  247  14,32
   HU-10-09-05460    H 03 12:16:05   925,52 m/p  44  13,53  168  13,25  280  13,29
   HU-13-09-21416    H 03 12:16:17   924,91 m/p  45  13,33  171  13,10  284  13,17
   HU-10-09-05440    H 03 12:19:26   915,34 m/p  54  11,56  201  11,52  325  11,89

Varga László                    1.cs. Dt: 267446 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   2h  22,13p    R:  65.   2h  22,73p    T: 103.   2h  22,66p
Összesített E:  20.   3h  35,64p    R:  89.   2h  22,73p    T: 137.   2h  22,66p
   HU-11-09-12093    T 03 12:05:38   920,22 m/p  49  12,54  181  12,57  300  12,67
   HU-14-07-41211    H 03 12:10:09   906,14 m/p  64   9,59  227  10,16  386   9,99

Varga László                    2.cs. Dt: 267446 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  44,33p    R:  43.   3h  41,64p    T:  69.   3h  41,31p
Összesített E:  10.   5h  81,83p    R:  49.   5h  68,46p    T:  82.   5h  70,66p
   HU-14-07-41180    H 03 12:02:11   931,27 m/p  34  15,50  148  14,30  255  14,07
   HU-14-07-41159    H 03 12:03:00   928,63 m/p  36  15,10  155  13,93  263  13,82
   HU-13-D-672271    H 03 12:03:43   926,33 m/p  43  13,73  165  13,41  276  13,42

Varga László                    3.cs. Dt: 267446 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  10,57p    R:  80.   1h  10,63p    T: 132.   1h  10,70p
Összesített E:  19.   3h  46,63p    R:  86.   2h  27,29p    T: 123.   3h  38,61p
   HU-14-07-41188    H 03 12:09:03   909,53 m/p  59  10,57  218  10,63  363  10,70

Tagszövetségi díjlista
   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-30375    H 1064,13 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-10-D-255201    T 1062,47 m/p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-O-13241     T 1057,04 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-O-14311     T 1051,42 m/p
   5. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-13-D-619182    H 1051,19 m/p
   6. Katona József                  2.cs. A36 HU 14-D-716459    H 1050,83 m/p
   7. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601983    H 1049,21 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1047,64 m/p
   9. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09122    H 1045,29 m/p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11-D-667931    T 1036,58 m/p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11-09-07882    T 1032,11 m/p
  12. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 12-D-561973    H 1030,94 m/p
  13. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1028,96 m/p
  14. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1028,78 m/p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs. A23 HU-12-D-505667    H 1027,43 m/p
  16. László György                  1.cs. A36 HU 10-D-294563    H 1026,46 m/p
  17. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12-D-502363    H 1024,21 m/p
  18. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20133    H 1022,46 m/p
  19. Ács Ferenc                     2.cs. A50 HU 14-O-25583     H 1020,64 m/p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-13-O-17362     T 1019,64 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-10-D-255201    T 1062,47 m/p
   2. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601983    H 1049,21 m/p
   3. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1047,64 m/p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11-09-07882    T 1032,11 m/p
   5. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1028,96 m/p
   6. Bajtek Tibor                   4.cs. A23 HU-12-D-505667    H 1027,43 m/p
   7. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12-D-502363    H 1024,21 m/p
   8. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20133    H 1022,46 m/p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12-D-505979    T 1013,33 m/p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13-D-602046    T 1010,70 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  101,08 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   99,86 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   96,29 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   94,27 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   94,11 p
   6. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   93,96 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   93,37 p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   93,30 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   91,72 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   89,62 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   87,28 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   84,50 p
  13. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    5 h.   84,41 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   83,35 p
  15. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   82,47 p
  16. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   81,73 p
  17. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.   80,38 p
  18. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.   79,36 p
  19. Katona József                  2.cs. A36    4 h.   76,67 p
  20. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   75,00 p
  21. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   72,99 p
  22. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   72,96 p
  23. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   72,27 p
  24. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   71,64 p
  25. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   70,12 p
  26. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   69,87 p
  27. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   68,62 p
  28. Jánosi Pál                     2.cs. A23    4 h.   68,55 p
  29. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   68,43 p
  30. Tóth Gábor                     1.cs. A36    4 h.   68,19 p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   67,56 p
  32. Katona József                  1.cs. A36    4 h.   66,71 p
  33. Japport Zoltán                 2.cs. A50    4 h.   65,82 p
  34. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    4 h.   65,72 p
  35. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    4 h.   65,35 p
  36. Boda Ákos                      5.cs. A50    5 h.   65,00 p
  37. Fejos Csaba                    1.cs. A64    4 h.   63,44 p
  38. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   62,72 p
  39. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   62,03 p
  40. Gazsi Károly                   2.cs. A36    4 h.   61,56 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    4 h.   61,12 p
  42. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    4 h.   59,85 p
  43. Rédei Attila                   1.cs. R38    4 h.   59,57 p
  44. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   59,28 p
  45. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   59,20 p
  46. Száraz László                  4.cs. A23    4 h.   55,77 p
  47. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   54,98 p
  48. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    4 h.   54,72 p
  49. Dobos Sándor                   1.cs. A36    4 h.   53,62 p
  50. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   52,30 p
  51. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   52,12 p
  52. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    4 h.   51,34 p
  53. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,08 p
  54. Babicz János                   1.cs. A64    3 h.   50,87 p
  55. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,74 p
  56. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   50,65 p
  57. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   49,88 p
  58. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   49,12 p
  59. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   49,06 p
  60. Száraz László                  2.cs. A23    3 h.   48,84 p
  61. Grizner Sándor                 2.cs. R38    3 h.   48,62 p
  62. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   47,03 p
  63. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   46,38 p
  64. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    3 h.   46,27 p
  65. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   46,22 p
  66. Grizner Sándor                 1.cs. R38    3 h.   45,43 p
  67. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   43,40 p
  68. Fejos Csaba                    2.cs. A64    2 h.   41,82 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  101,67 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  100,63 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   97,47 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   94,81 p
   5. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   90,52 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   87,74 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   85,16 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   82,46 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   73,54 p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.   73,43 p
  11. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   72,92 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   70,82 p
  13. Jánosi Pál                     2.cs. A23    4 h.   69,15 p
  14. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   68,88 p
  15. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   68,88 p
  16. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    4 h.   68,05 p
  17. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    4 h.   66,05 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.    4 h.   80,71 p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    5 h.   78,09 p
   3. Szabó Elek                     1.cs.    5 h.   77,49 p
   4. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    4 h.   72,24 p
   5. Rédei Attila                   1.cs.    4 h.   64,16 p
   6. Nagy Varga Viktor              5.cs.    4 h.   63,97 p
   7. Demeter Attila                 2.cs.    3 h.   53,78 p
   8. Grizner Sándor                 2.cs.    3 h.   52,60 p
   9. Grizner Sándor                 1.cs.    3 h.   48,07 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs.    3 h.   44,73 p
  11. Varga László                   2.cs.    3 h.   44,33 p
  12. Demeter Attila                 1.cs.    3 h.   38,41 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs.    2 h.   34,94 p
  14. Nagy Varga Viktor              3.cs.    2 h.   33,95 p
  15. Benke István                   1.cs.    2 h.   30,60 p
  16. Nagy Varga Viktor              4.cs.    2 h.   26,27 p
  17. Varga László                   1.cs.    2 h.   22,13 p
  18. Rédei Attila                   3.cs.    1 h.   21,61 p
  19. Nagy Varga Viktor              6.cs.    2 h.   19,57 p
  20. Balázs Sándor                  4.cs.    1 h.   18,45 p
  21. Varga László                   3.cs.    1 h.   10,57 p
  22. Rédei Attila                   2.cs.    1 h.   10,38 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  299,00 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  288,63 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  270,01 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  269,86 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  267,83 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  263,39 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  263,03 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  260,03 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  259,87 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  258,75 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  249,73 p
  12. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  249,53 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  245,85 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  245,17 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   14 h.  236,24 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  228,00 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  226,22 p
  18. Katona József                  2.cs. A36   12 h.  224,21 p
  19. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  223,22 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  219,86 p
  21. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  217,10 p
  22. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  216,40 p
  23. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  212,98 p
  24. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  207,00 p
  25. Tomori László                  3.cs. A23   12 h.  204,20 p
  26. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  199,19 p
  27. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  198,52 p
  28. Molnár Pál                     2.cs. A23   11 h.  193,17 p
  29. Mészáros László                1.cs. A36   11 h.  187,26 p
  30. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  184,65 p
  31. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  179,20 p
  32. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   10 h.  177,42 p
  33. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  177,20 p
  34. Boda Ákos                      6.cs. A50   11 h.  175,71 p
  35. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   12 h.  175,54 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  174,85 p
  37. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  172,05 p
  38. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  171,48 p
  39. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  168,73 p
  40. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  165,03 p
  41. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  161,05 p
  42. Babicz János                   1.cs. A64   10 h.  160,48 p
  43. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   10 h.  159,49 p
  44. Jánosi Pál                     2.cs. A23    9 h.  152,42 p
  45. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  152,08 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  151,93 p
  47. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    9 h.  146,30 p
  48. Szabó Elek                     1.cs. R38   10 h.  143,04 p
  49. Fejos Csaba                    2.cs. A64    8 h.  140,25 p
  50. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    9 h.  140,21 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  138,42 p
  52. Dobos Sándor                   1.cs. A36    9 h.  134,74 p
  53. László György                  1.cs. A36    8 h.  130,24 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   10 h.  130,15 p
  55. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  128,23 p
  56. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  127,34 p
  57. Molnár Pál                     3.cs. A23    8 h.  126,51 p
  58. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    9 h.  126,28 p
  59. Tóth Gábor                     1.cs. A36    8 h.  125,90 p
  60. Pap István                     2.cs. A36    7 h.  122,52 p
  61. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    8 h.  122,26 p
  62. Tóth Attila                    3.cs. A64    7 h.  120,76 p
  63. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  120,72 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38   10 h.  120,29 p
  65. Japport Zoltán                 5.cs. A50    8 h.  120,08 p
  66. Kovács József                  1.cs. A50    8 h.  120,00 p
  67. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  116,92 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  116,03 p
  69. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    7 h.  114,80 p
  70. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  113,95 p
  71. Száraz László                  3.cs. A23    9 h.  112,79 p
  72. Gavaldik József                2.cs. A23    8 h.  111,58 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    8 h.  111,43 p
  74. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    8 h.  111,29 p
  75. Japport Zoltán                 4.cs. A50    8 h.  110,30 p
  76. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  108,88 p
  77. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  106,86 p
  78. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    6 h.  105,93 p
  79. Rédei Attila                   1.cs. R38    8 h.  104,25 p
  80. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    8 h.  103,83 p
  81. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  103,59 p
  82. Boda Ákos                      5.cs. A50    8 h.  101,08 p
  83. Tóth Sándor                    2.cs. A64    7 h.  100,72 p
  84. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  85. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.   98,59 p
  86. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.   98,59 p
  87. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   97,38 p
  88. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.   96,18 p
  89. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.   95,21 p
  90. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   94,32 p
  91. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  299,10 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  288,51 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  268,37 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  267,40 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  258,91 p
   6. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  257,90 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  257,37 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  256,60 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  242,47 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  224,11 p
  11. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  215,96 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  212,79 p
  13. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   13 h.  210,09 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  204,09 p
  15. Tomori László                  3.cs. A23   11 h.  192,01 p
  16. Molnár Pál                     2.cs. A23   11 h.  191,10 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  183,17 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  175,85 p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  169,73 p
  20. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  168,11 p
  21. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  167,81 p
  22. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  164,78 p
  23. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  162,29 p

R38 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   14 h.  265,76 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.   13 h.  245,45 p
   3. Demeter Attila                 2.cs.   12 h.  189,96 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   13 h.  188,58 p
   5. Szabó Elek                     1.cs.   12 h.  187,99 p
   6. Demeter Attila                 1.cs.   13 h.  186,17 p
   7. Nagy Varga Viktor              5.cs.   12 h.  176,16 p
   8. Balázs Sándor                  2.cs.    9 h.  143,24 p
   9. Rédei Attila                   1.cs.    8 h.  129,64 p
  10. Balázs Sándor                  1.cs.    7 h.  118,38 p
  11. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    8 h.  117,89 p
  12. Nagy Varga Viktor              4.cs.    9 h.  117,85 p
  13. Varga László                   2.cs.    7 h.  105,51 p
  14. Nagy Varga Viktor              3.cs.    7 h.   97,48 p
  15. Grizner Sándor                 1.cs.    6 h.   88,26 p
  16. Varga László                   3.cs.    6 h.   85,41 p
  17. Grizner Sándor                 2.cs.    5 h.   85,20 p
  18. Demeter Attila                 3.cs.    5 h.   85,08 p
  19. Varga László                   1.cs.    5 h.   68,25 p
  20. Nagy Varga Viktor              6.cs.    5 h.   61,84 p
  21. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    3 h.   55,95 p
  22. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    3 h.   53,02 p
  23. Balázs Sándor                  4.cs.    3 h.   49,58 p
  24. Balázs Sándor                  3.cs.    4 h.   48,12 p
  25. Rédei Attila                   2.cs.    3 h.   35,73 p
  26. Rédei Attila                   3.cs.    2 h.   30,87 p
  27. Benke István                   1.cs.    2 h.   30,60 p
  28. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    2 h.   25,35 p
  29. Nagy Lehel dr.                 5.cs.    2 h.   25,21 p
  30. Szabó Elek                     2.cs.    2 h.   21,46 p
  31. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   19,58 p
  32. Szabó Elek                     3.cs.    1 h.   16,51 p
  33. Rédei Attila                   4.cs.    1 h.   16,23 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  207,63 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   10 h.  193,92 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   10 h.  189,26 p
   4. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   10 h.  186,29 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  185,77 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  179,28 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  178,93 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  176,52 p
   9. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  175,80 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  174,29 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  171,67 p
  12. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  170,11 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  167,56 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  165,86 p
  15. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  165,69 p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  163,58 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  159,40 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  158,14 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  157,74 p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  156,16 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  153,63 p
  22. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  152,55 p
  23. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  150,81 p
  24. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  141,08 p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  140,48 p
  26. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  138,73 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    8 h.  130,94 p
  28. Mészáros Mihály                2.cs. A36    7 h.  129,68 p
  29. Fejos Csaba                    2.cs. A64    7 h.  127,87 p
  30. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  124,69 p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  124,56 p
  32. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  124,38 p
  33. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    7 h.  120,56 p
  34. Tomori László                  3.cs. A23    7 h.  117,05 p
  35. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  115,93 p
  36. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  115,67 p
  37. Tóth Attila                    2.cs. A64    6 h.  115,17 p
  38. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    8 h.  114,81 p
  39. Katona József                  1.cs. A36    7 h.  114,34 p
  40. Babicz János                   1.cs. A64    7 h.  112,41 p
  41. Jánosi Pál                     2.cs. A23    6 h.  110,95 p
  42. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    7 h.  108,71 p
  43. Tóth Sándor                    1.cs. A64    6 h.  108,51 p
  44. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  108,22 p
  45. Tóth Attila                    3.cs. A64    6 h.  105,28 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    6 h.  104,17 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  104,10 p
  48. Molnár Pál                     2.cs. A23    6 h.  103,75 p
  49. Tóth Gábor                     1.cs. A36    6 h.  102,19 p
  50. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  101,33 p
  51. László György                  1.cs. A36    6 h.  101,04 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  53. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.   99,15 p
  54. Boda Ákos                      2.cs. A50    6 h.   98,92 p
  55. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    7 h.   98,38 p
  56. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  57. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.   94,66 p
  58. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.   93,89 p
  59. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p
  60. Demeter Attila                 2.cs. R38    6 h.   91,86 p
  61. Japport Zoltán                 4.cs. A50    7 h.   91,20 p
  62. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   91,03 p
  63. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   89,39 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38    7 h.   88,72 p
  65. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    5 h.   86,55 p
  66. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    6 h.   85,87 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    5 h.   84,48 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    6 h.   84,16 p
  69. Száraz László                  4.cs. A23    6 h.   83,58 p
  70. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   82,21 p
  71. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   80,43 p
  72. Boda Ákos                      5.cs. A50    6 h.   78,62 p
  73. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   77,29 p
  74. Balázs Sándor                  2.cs. R38    5 h.   77,06 p
  75. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    6 h.   76,41 p
  76. Dobos Sándor                   1.cs. A36    5 h.   75,54 p
  77. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   74,11 p
  78. Fejos Csaba                    3.cs. A64    4 h.   73,97 p
  79. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   73,97 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  208,07 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   10 h.  194,12 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   10 h.  187,59 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  185,05 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  177,72 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  170,50 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  165,78 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  163,96 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  156,72 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  155,58 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  153,50 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  149,84 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  148,62 p
  14. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  135,77 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    8 h.  129,21 p
  16. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    8 h.  129,08 p
  17. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  124,65 p
  18. Fejos Csaba                    2.cs. A64    7 h.  123,96 p
  19. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  123,35 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.    9 h.  184,46 p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   10 h.  155,09 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.    8 h.  154,24 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.    9 h.  150,45 p
   5. Demeter Attila                 2.cs.    8 h.  133,26 p
   6. Demeter Attila                 1.cs.    8 h.  119,52 p
   7. Nagy Varga Viktor              5.cs.    7 h.  116,63 p
   8. Balázs Sándor                  2.cs.    7 h.  111,33 p
   9. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    6 h.  100,49 p
  10. Varga László                   2.cs.    5 h.   81,83 p
  11. Balázs Sándor                  1.cs.    4 h.   77,50 p
  12. Nagy Varga Viktor              4.cs.    5 h.   70,92 p
  13. Rédei Attila                   1.cs.    4 h.   64,16 p
  14. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    3 h.   55,95 p
  15. Grizner Sándor                 2.cs.    3 h.   52,60 p
  16. Balázs Sándor                  4.cs.    3 h.   49,58 p
  17. Grizner Sándor                 1.cs.    3 h.   48,07 p
  18. Nagy Varga Viktor              3.cs.    3 h.   46,64 p
  19. Varga László                   3.cs.    3 h.   46,63 p
  20. Varga László                   1.cs.    3 h.   35,64 p
  21. Nagy Varga Viktor              6.cs.    3 h.   32,87 p
  22. Benke István                   1.cs.    2 h.   30,60 p
  23. Demeter Attila                 3.cs.    2 h.   30,10 p
  24. Balázs Sándor                  3.cs.    2 h.   22,49 p
  25. Rédei Attila                   3.cs.    1 h.   21,61 p
  26. Szabó Elek                     2.cs.    2 h.   21,46 p
  27. Rédei Attila                   2.cs.    1 h.   10,38 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,34p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,20p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,46p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,27p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,23p
  6. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,04p
  7. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,43p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  56,66p
  9. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  56,64p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,55p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,98p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,22p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  54,02p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  54,01p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,83p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  51,66p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,07p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  51,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  51,04p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,56p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,23p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,16p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,05p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,42p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  55,61p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  55,54p
  8. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  3h  55,33p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  55,17p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  54,39p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,99p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,28p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  53,67p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,40p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  50,55p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  50,20p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  3h  48,99p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  3h  47,58p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  46,54p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  3h  42,07p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  3h  58,87p
  2. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596034    H  3h  50,31p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 SK-13-850-01905   H  3h  45,72p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-12-D-503501    H  3h  44,98p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619480    H  3h  39,75p
  6. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21416    H  3h  38,95p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  2h  43,10p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  2h  43,04p
  9. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762612    H  2h  42,12p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619402    H  2h  41,89p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  44,81p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  2h  30,13p
  3. Varga László                   R38 HU-11-09-12093    T  2h  28,07p
  4. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-619317    T  2h  25,15p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25616     T  2h  25,00p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25613     T  2h  22,26p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  2h  44,97p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  44,84p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  44,48p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  2h  43,27p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  2h  43,25p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  2h  42,81p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  2h  42,70p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-14-09-25011    H  2h  42,20p
  9. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  42,08p
 10. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  2h  41,81p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  43,90p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  2h  42,63p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  2h  41,95p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  41,84p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14389    T  2h  40,51p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  40,01p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  38,71p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,43p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  2h  38,05p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  2h  36,52p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  2h  45,12p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  44,70p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  2h  43,61p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  2h  42,94p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  2h  42,78p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-14-09-25011    H  2h  42,44p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  2h  41,91p
  8. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  2h  41,67p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  2h  40,60p
 10. Palkó László                   A23 HU-14-20-71143    H  2h  40,37p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  44,21p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  2h  42,75p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  2h  42,29p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14389    T  2h  40,63p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  40,05p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,76p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  2h  37,96p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  2h  36,40p
  9. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  2h  35,83p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  35,74p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  2h  43,20p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619402    H  2h  41,89p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  2h  40,23p
  4. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762660    H  2h  39,87p
  5. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762661    H  2h  38,56p
  6. Szabó Elek                     R38 HU-12-09-17044    H  2h  38,03p
  7. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762534    H  2h  35,63p
  8. Varga László                   R38 HU-14-07-41159    H  2h  34,57p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 SK-13-850-01905   H  2h  32,98p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-806397    H  2h  32,95p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  2h  35,83p
  2. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-619317    T  2h  25,15p