Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2015.05.17 19:58:45
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.17 19:58:45
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.17 20:03:41
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.16 19:58:45
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 02 verseny 

Feleresztés helye: Mödling
Feleresztés ideje: 2015.05.03 07:15
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 263000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 22
Legkisebb pont   : 8,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   32   269   54   67   1050,83    915,26    908,38
A50 Zsámbok            11   29   261   52   65   1064,13    918,94    909,14
V10 Hatvan              8   16   153   31   38   1028,78    893,98    858,45
Hatvan I.              35   77   683  137  171   1064,13    912,56    902,94
A23 Nagykáta           20   51   486   97  122   1049,21    916,70    900,54
A64 Zsámbok            12   27   256   51   64   1062,47    904,07    881,93
R38 Jászberény         10   28   271   54   68    984,89    915,34    900,20
Hatvan II.             42  106  1013  203  253   1062,47    915,26    895,26
Tagszövetségben        77  183  1696  339  424   1064,13    913,48    898,95

A36 egyesületi díjlista
   1. Katona József                  2.cs. HU 14-D-716459    H 1050,83 m/p
   2. Katona József                  1.cs. HU 11-09-09122    H 1045,29 m/p
   3. Dósa Zoltán                    2.cs. HU 12-D-561973    H 1030,94 m/p
   4. László György                  1.cs. HU 10-D-294563    H 1026,46 m/p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. HU 12-D-504652    H 1012,67 m/p
   6. Katona József                  2.cs. HU 14-09-25242    H 1005,67 m/p
   7. Mészáros László                1.cs. HU 10-O-01569     H 1004,65 m/p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs. HU 12-D-562982    H 1003,01 m/p
   9. Katona József                  1.cs. HU 11-09-11710    H 1000,92 m/p
  10. Tóth Gábor                     1.cs. HU 13-D-602719    H 1000,90 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Agócs Attila                    1.cs. Dt: 254314 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   2h  33,20p    R:  32.   2h  34,22p    T:  64.   3h  43,40p
Összesített E:  14.   6h  87,65p    R:  24.   8h 122,37p    T:  65.   7h 108,55p
   HU 13-D-604704    T 03 11:36:50   971,28 m/p  19  18,40   46  18,51  107  18,69
   HU 13-D-604706    H 03 11:43:49   946,05 m/p  37  14,80   82  15,71  196  15,91
   HU 12-D-502505    H 03 11:57:54   898,95 m/p   0   0,00    0   0,00  424   8,80

Dobos Sándor                    1.cs. Dt: 253195 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   3h  39,80p    R:  26.   3h  42,71p    T:  66.   3h  43,20p
Összesített E:  13.   7h 100,19p    R:  26.   7h 112,98p    T:  60.   7h 112,03p
   HU 14-D-728260    T 03 11:40:07   955,03 m/p  30  16,20   68  16,80  162  16,98
   HU 13-D-602573    T 03 11:43:22   943,47 m/p  39  14,40   84  15,56  202  15,73
   HU 11-09-09555    T 03 11:53:34   908,92 m/p  65   9,20  151  10,35  370  10,49
   HU 13-D-602582    H 03 11:53:36   908,81 m/p  66   9,00  153  10,20  372  10,42

Dobos Sándor                    2.cs. Dt: 253195 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  19.   1h  15,60p    R:  43.   1h  16,41p    T: 117.   1h  16,63p
Összesített E:  18.   4h  63,89p    R:  39.   5h  83,02p    T:  94.   5h  81,74p
   HU 14-D-728271    T 03 11:40:52   952,34 m/p  33  15,60   73  16,41  173  16,63

Dósa Zoltán                     0.cs. Dt: 257923 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
   HU 14-D-728147    H 03 11:49:03   941,15 m/p  41  14,00   89  15,17  210  15,48

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 257923 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  54,80p    R:  11.   3h  55,99p    T:  19.   3h  56,51p
Összesített E:   2.   9h 158,23p    R:   1.   9h 173,15p    T:   7.   9h 172,22p
   HU 12-D-562982    H 03 11:32:09  1003,01 m/p   8  20,60   16  20,84   30  21,10
   HU 09-D-235006    H 03 11:41:26   968,06 m/p  20  18,20   47  18,43  114  18,47
   HU 12-D-561969    H 03 11:45:05   954,98 m/p  31  16,00   69  16,72  163  16,94
   HU 11-D-426889    H 03 11:49:26   939,84 m/p  43  13,60   94  14,78  218  15,23
   HU 12-D-561991    H 03 11:57:00   914,62 m/p  55  11,20  128  12,14  334  11,61

Dósa Zoltán                     2.cs. Dt: 257923 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  57,20p    R:   8.   3h  58,24p    T:  13.   3h  59,26p
Összesített E:   6.   8h 147,74p    R:   5.   9h 168,98p    T:  11.   9h 168,14p
   HU 12-D-561973    H 03 11:25:11  1030,94 m/p   3  21,60    8  21,46   12  21,66
   HU 11-D-427010    H 03 11:34:01   995,78 m/p  12  19,80   25  20,14   43  20,69
   HU 14-O-38166     H 03 11:45:06   954,92 m/p  32  15,80   70  16,64  164  16,91
   HU 13-D-700972    H 03 11:51:00   934,50 m/p  48  12,60  101  14,24  238  14,60
   HU 13-D-700974    H 03 11:58:43   909,09 m/p  64   9,40  149  10,51  368  10,55

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 258337 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   3h  45,60p    R:  23.   3h  48,06p    T:  46.   3h  49,25p
Összesített E:   1.   9h 162,32p    R:   3.   9h 172,13p    T:   6.   9h 172,66p
   HU 11-09-09206    H 03 11:40:07   974,43 m/p  15  19,20   41  18,89   93  19,13
   HU 13-D-602530    H 03 11:50:08   938,95 m/p  44  13,40   95  14,70  220  15,17
   HU 11-D-402857    H 03 11:50:34   937,48 m/p  46  13,00   98  14,47  227  14,95
   HU 13-D-602505    H 03 11:51:49   933,24 m/p  49  12,40  105  13,92  245  14,39
   HU 11-09-09230    H 03 11:57:53   913,23 m/p  56  11,00  133  11,75  342  11,36

Gazsi Károly                    2.cs. Dt: 258337 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   3h  48,60p    R:  17.   3h  50,47p    T:  37.   3h  50,83p
Összesített E:   9.   8h 129,35p    R:  11.   9h 153,11p    T:  26.   9h 150,91p
   HU 09-09-95341    H 03 11:35:12   992,84 m/p  13  19,60   26  20,06   44  20,66
   HU 14-D-728061    H 03 11:42:38   965,26 m/p  25  17,20   53  17,96  123  18,19
   HU 11-09-09226    H 03 11:57:07   915,71 m/p  52  11,80  124  12,45  322  11,98
   HU 14-D-728041    H 03 11:58:57   909,80 m/p  63   9,60  145  10,82  362  10,73

Horinka Norbert                 1.cs. Dt: 250771 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  22.   1h  10,60p    R:  50.   1h  11,60p    T: 130.   1h  11,30p
Összesített E:  20.   4h  52,61p    R:  38.   6h  85,72p    T:  97.   6h  80,73p
   HU 11-O-07279     H 03 11:49:38   913,07 m/p  58  10,60  135  11,60  344  11,30

Katona József                   1.cs. Dt: 257787 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  54,40p    R:   9.   3h  56,22p    T:  16.   3h  57,10p
Összesített E:  10.   7h 123,56p    R:   9.   9h 161,69p    T:  20.   9h 158,29p
   HU 11-09-09122    H 03 11:21:37  1045,29 m/p   2  21,80    6  21,61    9  21,75
   HU 11-09-11710    H 03 11:32:33  1000,92 m/p   9  20,40   17  20,76   33  21,00
   HU 09-09-95111    H 03 11:51:17   933,05 m/p  50  12,20  106  13,85  246  14,35
   HU 14-D-716462    T 03 12:00:16   903,67 m/p   0   0,00  166   9,19  398   9,61

Katona József                   2.cs. Dt: 257787 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  60,00p    R:   4.   3h  60,49p    T:   8.   3h  60,82p
Összesített E:   3.   9h 156,63p    R:   2.   9h 172,20p    T:   9.   9h 170,84p
   HU 14-D-716459    H 03 11:20:19  1050,83 m/p   1  22,00    5  21,69    6  21,84
   HU 14-09-25242    H 03 11:31:20  1005,67 m/p   6  21,00   14  20,99   27  21,19
   HU 13-09-21704    T 03 11:43:12   961,17 m/p  26  17,00   55  17,81  136  17,79
   HU 11-09-09118    H 03 11:47:30   946,01 m/p  38  14,60   83  15,63  198  15,85

Katona József                   3.cs. Dt: 257787 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  21.   1h  12,80p    R:  47.   1h  14,31p    T: 122.   1h  14,76p
Összesített E:  24.   2h  29,48p    R:  47.   4h  55,01p    T: 133.   3h  44,74p
   HU 14-D-716451    T 03 11:50:35   935,42 m/p  47  12,80  100  14,31  233  14,76

László György                   1.cs. Dt: 254563 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   3h  47,20p    R:  20.   3h  49,85p    T:  38.   3h  50,74p
Összesített E:  12.   7h 103,45p    R:  20.   8h 132,61p    T:  42.   8h 130,24p
   HU 10-D-294563    H 03 11:22:57  1026,46 m/p   4  21,40   10  21,30   16  21,53
   HU 13-D-602558    H 03 11:45:44   940,09 m/p  42  13,80   93  14,86  217  15,26
   HU 14-D-764147    H 03 11:48:41   929,96 m/p  51  12,00  108  13,69  259  13,95

Mészáros László                 1.cs. Dt: 258425 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  58,60p    R:   7.   3h  59,39p    T:  11.   3h  60,23p
Összesített E:   8.   7h 131,32p    R:  14.   8h 148,43p    T:  39.   7h 137,05p
   HU 10-O-01569     H 03 11:32:13  1004,65 m/p   7  20,80   15  20,91   29  21,13
   HU 13-D-602412    H 03 11:34:24   996,19 m/p  11  20,00   24  20,21   42  20,72
   HU 09-D-224307    H 03 11:42:10   967,23 m/p  22  17,80   49  18,27  117  18,38
   HU 13-D-602403    H 03 11:58:09   912,64 m/p  59  10,40  136  11,52  346  11,23
   HU 14-D-806253    H 03 12:02:00   900,39 m/p   0   0,00    0   0,00  420   8,92

Mészáros László                 2.cs. Dt: 258425 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  23.   1h   9,80p    R:  51.   1h  11,05p    T: 131.   1h  10,83p
Összesített E:  19.   4h  60,81p    R:  36.   6h  90,72p    T:  90.   6h  86,48p
   HU 14-D-764152    H 03 11:58:45   910,71 m/p  62   9,80  142  11,05  359  10,83

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 258485 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  50,60p    R:  14.   3h  51,64p    T:  32.   3h  51,48p
Összesített E:   4.   9h 153,96p    R:   6.   9h 168,39p    T:  16.   9h 166,54p
   HU 12-D-504652    H 03 11:30:15  1012,67 m/p   5  21,20   13  21,07   22  21,34
   HU 12-09-15546    H 03 11:42:07   967,69 m/p  21  18,00   48  18,35  116  18,41
   HU 13-09-20417    H 03 11:57:25   915,26 m/p  54  11,40  127  12,22  330  11,73
   HU 11-09-09254    H 03 11:58:48   910,80 m/p  61  10,00  141  11,13  357  10,89
   HU 12-09-15562    H 03 12:01:36   901,90 m/p   0   0,00    0   0,00  409   9,27

Mészáros Mihály                 2.cs. Dt: 258485 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   1h  19,40p    R:  35.   2h  28,70p    T:  89.   2h  29,08p
Összesített E:  11.   7h 120,63p    R:  16.   8h 144,48p    T:  32.   8h 144,11p
   HU 14-09-25316    H 03 11:40:13   974,62 m/p  14  19,40   39  19,05   91  19,19
   HU 13-09-20418    H 03 12:00:21   905,85 m/p   0   0,00  160   9,65  389   9,89

Pap István                      1.cs. Dt: 256117 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   3h  49,20p    R:  15.   3h  51,56p    T:  30.   3h  51,89p
Összesített E:   5.   9h 151,22p    R:   7.   9h 168,18p    T:  14.   9h 167,27p
   HU 12-D-504083    H 03 11:40:15   965,57 m/p  24  17,40   52  18,04  122  18,22
   HU 13-D-605723    H 03 11:41:38   960,56 m/p  27  16,80   57  17,65  140  17,66
   HU 12-D-489542    H 03 11:45:34   946,59 m/p  36  15,00   80  15,87  193  16,01
   HU 12-D-504078    H 03 11:47:03   941,43 m/p  40  14,20   87  15,32  208  15,54
   HU 11-09-09465    H 03 11:48:03   937,99 m/p  45  13,20   97  14,55  224  15,04
   HU 11-09-09425    H 03 11:58:05   904,74 m/p   0   0,00  161   9,58  390   9,86

Pap István                      3.cs. Dt: 256117 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  18.   1h  18,80p    R:  41.   1h  18,66p    T: 112.   1h  18,88p
Összesített E:  21.   4h  49,20p    R:  40.   5h  79,54p    T: 101.   5h  75,56p
   HU 14-D-806348    H 03 11:38:25   972,29 m/p  17  18,80   44  18,66  101  18,88

Pásztor Gábor                   1.cs. Dt: 258399 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   2h  34,20p    R:  31.   2h  34,99p    T:  77.   2h  35,26p
Összesített E:   7.   8h 138,15p    R:  12.   8h 152,43p    T:  25.   8h 151,70p
   HU 12-09-15579    H 03 11:40:44   972,40 m/p  16  19,00   43  18,74  100  18,91
   HU 11-09-09280    H 03 11:46:46   950,81 m/p  35  15,20   75  16,25  182  16,35

Seres János                     1.cs. Dt: 254225 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   2h  25,40p    R:  38.   2h  27,38p    T:  95.   2h  27,80p
Összesített E:  17.   5h  81,11p    R:  32.   6h  95,37p    T:  89.   5h  86,71p
   HU 14-D-728198    H 03 11:40:18   958,25 m/p  28  16,60   62  17,26  147  17,44
   HU 13-D-502590    H 03 11:54:52   908,38 m/p  67   8,80  154  10,12  374  10,36

Török Ferenc                    2.cs. Dt: 258441 Kg:   5 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  20.   1h  15,40p    R:  44.   1h  16,33p    T: 118.   1h  16,41p
Összesített E:  26.   1h  15,40p    R:  60.   1h  16,33p    T: 161.   1h  16,41p
   HU 12-D-504663    H 03 11:46:46   950,92 m/p  34  15,40   74  16,33  180  16,41

Török Ferenc                    3.cs. Dt: 258441 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   3h  39,40p    R:  28.   3h  41,69p    T:  70.   3h  41,26p
Összesített E:  22.   3h  39,40p    R:  51.   3h  41,69p    T: 138.   3h  41,26p
   HU 12-D-505160    H 03 11:42:27   966,27 m/p  23  17,60   51  18,12  120  18,29
   HU 12-D-502720    H 03 11:57:20   915,33 m/p  53  11,60  126  12,29  327  11,83
   HU 12-D-502719    H 03 11:58:16   912,32 m/p  60  10,20  139  11,28  349  11,14

Tóth Gábor                      1.cs. Dt: 260234 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  55,20p    R:  10.   3h  56,21p    T:  17.   3h  56,86p
Összesített E:  15.   6h  86,86p    R:  22.   8h 124,20p    T:  58.   7h 114,57p
   HU 13-D-602719    H 03 11:34:57  1000,90 m/p  10  20,20   18  20,68   34  20,97
   HU 12-D-502690    H 03 11:42:49   971,50 m/p  18  18,60   45  18,58  104  18,79
   HU 14-D-763996    H 03 11:47:09   956,03 m/p  29  16,40   66  16,95  158  17,10
   HU 14-D-728312    H 03 11:59:55   913,20 m/p  57  10,80  134  11,67  343  11,33

Tagszövetségi díjlista
   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-30375    H 1064,13 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-10-D-255201    T 1062,47 m/p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-O-13241     T 1057,04 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-O-14311     T 1051,42 m/p
   5. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-13-D-619182    H 1051,19 m/p
   6. Katona József                  2.cs. A36 HU 14-D-716459    H 1050,83 m/p
   7. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601983    H 1049,21 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1047,64 m/p
   9. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09122    H 1045,29 m/p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11-D-667931    T 1036,58 m/p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11-09-07882    T 1032,11 m/p
  12. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 12-D-561973    H 1030,94 m/p
  13. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1028,96 m/p
  14. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1028,78 m/p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs. A23 HU-12-D-505667    H 1027,43 m/p
  16. László György                  1.cs. A36 HU 10-D-294563    H 1026,46 m/p
  17. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12-D-502363    H 1024,21 m/p
  18. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20133    H 1022,46 m/p
  19. Ács Ferenc                     2.cs. A50 HU 14-O-25583     H 1020,64 m/p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-13-O-17362     T 1019,64 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-30375    H 1064,13 m/p
   2. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-O-13241     T 1057,04 m/p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-O-14311     T 1051,42 m/p
   4. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-13-D-619182    H 1051,19 m/p
   5. Katona József                  2.cs. A36 HU 14-D-716459    H 1050,83 m/p
   6. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09122    H 1045,29 m/p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11-D-667931    T 1036,58 m/p
   8. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 12-D-561973    H 1030,94 m/p
   9. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1028,78 m/p
  10. László György                  1.cs. A36 HU 10-D-294563    H 1026,46 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   64,16 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   62,95 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   62,82 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   61,91 p
   5. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   61,78 p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   61,60 p
   7. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   61,53 p
   8. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   60,82 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   60,70 p
  10. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   60,58 p
  11. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   60,23 p
  12. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   59,48 p
  13. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   59,26 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   58,79 p
  15. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   58,04 p
  16. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   57,10 p
  17. Tóth Gábor                     1.cs. A36    3 h.   56,86 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   56,64 p
  19. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   56,51 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   56,45 p
  21. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   56,04 p
  22. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   55,86 p
  23. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   55,83 p
  24. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   55,01 p
  25. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   54,98 p
  26. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   54,27 p
  27. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   53,80 p
  28. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   53,36 p
  29. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   52,12 p
  30. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   51,89 p
  31. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   51,71 p
  32. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   51,48 p
  33. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   51,18 p
  34. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,08 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   50,92 p
  36. Babicz János                   1.cs. A64    3 h.   50,87 p
  37. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   50,83 p
  38. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,74 p
  39. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   50,65 p
  40. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   50,58 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   50,20 p
  42. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   49,88 p
  43. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   49,62 p
  44. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   49,58 p
  45. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   49,40 p
  46. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   49,25 p
  47. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   49,12 p
  48. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   49,06 p
  49. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    3 h.   49,05 p
  50. Száraz László                  2.cs. A23    3 h.   48,84 p
  51. Grizner Sándor                 2.cs. R38    3 h.   48,62 p
  52. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   48,59 p
  53. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   47,56 p
  54. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   47,18 p
  55. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   47,03 p
  56. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   46,38 p
  57. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    3 h.   46,27 p
  58. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   46,22 p
  59. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   45,81 p
  60. Grizner Sándor                 1.cs. R38    3 h.   45,43 p
  61. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    3 h.   44,80 p
  62. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   44,35 p
  63. Száraz László                  4.cs. A23    3 h.   44,32 p
  64. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   43,40 p
  65. Jánosi Pál                     3.cs. A23    3 h.   43,25 p
  66. Dobos Sándor                   1.cs. A36    3 h.   43,20 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    3 h.   42,26 p
  68. Fejos Csaba                    2.cs. A64    2 h.   41,82 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   63,35 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   61,03 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   60,72 p
   4. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   60,49 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   60,26 p
   6. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   60,26 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   59,39 p
   8. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   58,24 p
   9. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   56,22 p
  10. Tóth Gábor                     1.cs. A36    3 h.   56,21 p
  11. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   55,99 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Katona József                  2.cs.    3 h.   60,00 p
   2. Mészáros László                1.cs.    3 h.   58,60 p
   3. Dósa Zoltán                    2.cs.    3 h.   57,20 p
   4. Tóth Gábor                     1.cs.    3 h.   55,20 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs.    3 h.   54,80 p
   6. Katona József                  1.cs.    3 h.   54,40 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs.    3 h.   50,60 p
   8. Pap István                     1.cs.    3 h.   49,20 p
   9. Gazsi Károly                   2.cs.    3 h.   48,60 p
  10. László György                  1.cs.    3 h.   47,20 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs.    3 h.   45,60 p
  12. Dobos Sándor                   1.cs.    3 h.   39,80 p
  13. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  14. Pásztor Gábor                  1.cs.    2 h.   34,20 p
  15. Agócs Attila                   1.cs.    2 h.   33,20 p
  16. Seres János                    1.cs.    2 h.   25,40 p
  17. Mészáros Mihály                2.cs.    1 h.   19,40 p
  18. Pap István                     3.cs.    1 h.   18,80 p
  19. Dobos Sándor                   2.cs.    1 h.   15,60 p
  20. Török Ferenc                   2.cs.    1 h.   15,40 p
  21. Katona József                  3.cs.    1 h.   12,80 p
  22. Horinka Norbert                1.cs.    1 h.   10,60 p
  23. Mészáros László                2.cs.    1 h.    9,80 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    9 h.  188,46 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  185,49 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    9 h.  185,13 p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  178,61 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  174,85 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  172,66 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  172,22 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  171,61 p
   9. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  170,84 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  170,53 p
  11. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    9 h.  168,14 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  167,91 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  167,31 p
  14. Pap István                     1.cs. A36    9 h.  167,27 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  167,27 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  166,54 p
  17. Boda Ákos                      1.cs. A50    9 h.  165,60 p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  163,13 p
  19. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  162,31 p
  20. Katona József                  1.cs. A36    9 h.  158,29 p
  21. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  156,26 p
  22. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  155,31 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  152,89 p
  24. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  152,26 p
  25. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  151,70 p
  26. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  150,91 p
  27. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  150,66 p
  28. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    9 h.  150,01 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50    9 h.  149,42 p
  30. Babicz János                   1.cs. A64    9 h.  147,83 p
  31. Molnár Pál                     2.cs. A23    8 h.  146,92 p
  32. Mészáros Mihály                2.cs. A36    8 h.  144,11 p
  33. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  143,38 p
  34. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  141,65 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64    8 h.  141,12 p
  36. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    9 h.  140,41 p
  37. Jánosi Pál                     2.cs. A23    8 h.  139,91 p
  38. Száraz László                  1.cs. A23    8 h.  137,65 p
  39. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  137,05 p
  40. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    8 h.  136,35 p
  41. Boda Ákos                      6.cs. A50    8 h.  132,35 p
  42. László György                  1.cs. A36    8 h.  130,24 p
  43. Boda Ákos                      3.cs. A50    8 h.  128,58 p
  44. Fejos Csaba                    1.cs. A64    8 h.  128,39 p
  45. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    8 h.  127,79 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    8 h.  126,94 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23    8 h.  126,92 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    8 h.  122,26 p
  49. Tóth Attila                    3.cs. A64    7 h.  120,76 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  120,72 p
  51. Tóth Attila                    2.cs. A64    7 h.  119,94 p
  52. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    9 h.  118,51 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64    6 h.  117,37 p
  54. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  117,24 p
  55. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  116,58 p
  56. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  116,03 p
  57. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    7 h.  114,90 p
  58. Tóth Gábor                     1.cs. A36    7 h.  114,57 p
  59. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  113,95 p
  60. Dobos Sándor                   1.cs. A36    7 h.  112,03 p
  61. Demeter Attila                 1.cs. R38    9 h.  110,29 p
  62. Kovács József                  1.cs. A50    7 h.  109,43 p
  63. Japport Zoltán                 5.cs. A50    7 h.  108,97 p
  64. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  108,88 p
  65. Agócs Attila                   1.cs. A36    7 h.  108,55 p
  66. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  104,48 p
  67. Molnár Pál                     3.cs. A23    6 h.  103,14 p
  68. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    7 h.  102,69 p
  69. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    7 h.  102,35 p
  70. Gavaldik József                2.cs. A23    7 h.  100,99 p
  71. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    6 h.  100,18 p
  72. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.   98,59 p
  73. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   97,38 p
  74. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    7 h.   96,89 p
  75. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.   95,21 p
  76. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   94,60 p
  77. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   94,32 p
  78. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p
  79. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.   92,72 p
  80. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.   92,47 p
  81. Száraz László                  4.cs. A23    7 h.   92,14 p
  82. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    5 h.   91,68 p
  83. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.   91,45 p
  84. Száraz László                  3.cs. A23    7 h.   91,37 p
  85. Tóth Sándor                    2.cs. A64    6 h.   91,19 p
  86. Fejos Csaba                    3.cs. A64    5 h.   90,84 p
  87. Japport Zoltán                 4.cs. A50    6 h.   89,13 p
  88. Tóth Attila                    1.cs. A64    6 h.   88,53 p
  89. Seres János                    1.cs. A36    5 h.   86,71 p
  90. Mészáros László                2.cs. A36    6 h.   86,48 p
  91. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    6 h.   85,38 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  173,15 p
   2. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  172,20 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  172,13 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  171,31 p
   5. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    9 h.  168,98 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  168,39 p
   7. Pap István                     1.cs. A36    9 h.  168,18 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50    9 h.  166,63 p
   9. Katona József                  1.cs. A36    9 h.  161,69 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  159,46 p
  11. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  153,11 p
  12. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  152,43 p
  13. Boda Ákos                      2.cs. A50    9 h.  151,87 p
  14. Mészáros László                1.cs. A36    8 h.  148,43 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs.    9 h.  162,32 p
   2. Dósa Zoltán                    1.cs.    9 h.  158,23 p
   3. Katona József                  2.cs.    9 h.  156,63 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs.    9 h.  153,96 p
   5. Pap István                     1.cs.    9 h.  151,22 p
   6. Dósa Zoltán                    2.cs.    8 h.  147,74 p
   7. Pásztor Gábor                  1.cs.    8 h.  138,15 p
   8. Mészáros László                1.cs.    7 h.  131,32 p
   9. Gazsi Károly                   2.cs.    8 h.  129,35 p
  10. Katona József                  1.cs.    7 h.  123,56 p
  11. Mészáros Mihály                2.cs.    7 h.  120,63 p
  12. László György                  1.cs.    7 h.  103,45 p
  13. Dobos Sándor                   1.cs.    7 h.  100,19 p
  14. Agócs Attila                   1.cs.    6 h.   87,65 p
  15. Tóth Gábor                     1.cs.    6 h.   86,86 p
  16. Pap István                     2.cs.    5 h.   84,64 p
  17. Seres János                    1.cs.    5 h.   81,11 p
  18. Dobos Sándor                   2.cs.    4 h.   63,89 p
  19. Mészáros László                2.cs.    4 h.   60,81 p
  20. Horinka Norbert                1.cs.    4 h.   52,61 p
  21. Pap István                     3.cs.    4 h.   49,20 p
  22. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  23. Udvari Zoltán                  1.cs.    3 h.   33,09 p
  24. Katona József                  3.cs.    2 h.   29,48 p
  25. László György                  2.cs.    1 h.   24,00 p
  26. Török Ferenc                   2.cs.    1 h.   15,40 p
  27. Udvari Zoltán                  2.cs.    1 h.   13,21 p
  28. Agócs Attila                   2.cs.    1 h.    8,47 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,34p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,20p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,46p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,27p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,23p
  6. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,04p
  7. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,43p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  56,66p
  9. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  56,64p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,55p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,98p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,22p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  54,02p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  54,01p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,83p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  51,66p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,07p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  51,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  51,04p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,70p
  2. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,20p
  3. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  57,46p
  4. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  57,13p
  5. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,09p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  3h  56,82p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h  55,76p
  8. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  3h  55,24p
  9. Pap István                     A36 HU 12-D-504078    H  3h  53,54p
 10. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  3h  53,18p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  56,36p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  54,39p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,60p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  3h  50,16p
  6. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  3h  49,64p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  3h  47,28p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  3h  44,56p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762085    T  2h  41,37p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762364    T  2h  36,56p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  55,73p
  2. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  53,50p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  3h  52,85p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h  51,49p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  50,04p
  6. Seres János                    A36 HU 13-D-502590    H  3h  50,04p
  7. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  49,99p
  8. Pap István                     A36 HU 12-D-504078    H  3h  46,73p
  9. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  3h  45,65p
 10. Tóth Gábor                     A36 HU 13-D-602719    H  3h  41,10p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  2h  37,61p
  2. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  2h  33,68p
  3. Dobos Sándor                   A36 HU 13-D-602573    T  2h  31,40p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  2h  30,30p