Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.05.17 19:58:45
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.17 19:58:45
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.17 20:03:47
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.16 19:58:45
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 02 verseny 

Feleresztés helye: Mödling
Feleresztés ideje: 2015.05.03 07:15
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 263000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 22
Legkisebb pont   : 8,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   32   269   54   67   1050,83    915,26    908,38
A50 Zsámbok            11   29   261   52   65   1064,13    918,94    909,14
V10 Hatvan              8   16   153   31   38   1028,78    893,98    858,45
Hatvan I.              35   77   683  137  171   1064,13    912,56    902,94
A23 Nagykáta           20   51   486   97  122   1049,21    916,70    900,54
A64 Zsámbok            12   27   256   51   64   1062,47    904,07    881,93
R38 Jászberény         10   28   271   54   68    984,89    915,34    900,20
Hatvan II.             42  106  1013  203  253   1062,47    915,26    895,26
Tagszövetségben        77  183  1696  339  424   1064,13    913,48    898,95

A64 egyesületi díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-10-D-255201    T 1062,47 m/p
   2. Fejos Csaba                    2.cs. HU 13-07-37654    H 1007,82 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-13-D-596328    H 1004,79 m/p
   4. Szollos Béla                   2.cs. HU 14-D-762828    T 1002,70 m/p
   5. Fejos Csaba                    2.cs. HU 12-07-34898    H  989,72 m/p
   6. Babicz János                   1.cs. HU 13-D-596483    T  984,82 m/p
   7. Kovágó Gábor                   5.cs. HU-10-D-255227    T  984,72 m/p
   8. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-12-D-442195    T  984,66 m/p
   9. Fejos Csaba                    1.cs. HU 14-D-762977    T  983,44 m/p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-11-07-30906    H  979,36 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 263446 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  55,95p    R:  12.   3h  55,32p    T:  25.   3h  54,98p
Összesített E:  17.   5h  89,55p    R:  44.   5h  93,65p    T:  78.   5h  93,67p
   HU-11-09-10823    H 03 11:44:39   976,99 m/p  13  19,49   47  19,59   82  19,47
   HU-10-09-03855    T 03 11:45:31   973,86 m/p  14  19,28   57  19,07   98  18,97
   HU-10-09-03896    H 03 11:51:56   951,30 m/p  24  17,18  103  16,66  176  16,54

Babicz János                    1.cs. Dt: 263750 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  51,96p    R:  20.   3h  51,13p    T:  36.   3h  50,87p
Összesített E:   4.   9h 145,63p    R:  19.   9h 145,03p    T:  30.   9h 147,83p
   HU 13-D-596483    T 03 11:42:49   984,82 m/p   6  20,95   26  20,69   54  20,35
   HU 14-D-764490    T 03 11:48:56   962,83 m/p  20  18,02   78  17,97  131  17,94
   HU 11-09-11012    T 03 12:01:56   919,20 m/p  44  12,99  183  12,47  303  12,58

Babicz József                   1.cs. Dt: 263661 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  24.   1h  13,20p    R:  78.   1h  12,94p    T: 127.   1h  13,01p
Összesített E:  15.   6h  94,42p    R:  46.   6h  92,82p    T:  77.   6h  94,32p
   HU-13-D-618994    T 03 12:00:37   923,13 m/p  43  13,20  174  12,94  289  13,01

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 263609 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  51,33p    R:  17.   3h  51,91p    T:  33.   3h  51,18p
Összesített E:   8.   8h 128,71p    R:  25.   8h 126,98p    T:  44.   8h 128,39p
   HU 14-D-762977    T 03 11:43:02   983,44 m/p   9  20,32   30  20,48   61  20,13
   HU 10-09-03976    H 03 11:52:58   948,30 m/p  29  16,13  112  16,19  189  16,13
   HU 12-07-34863    H 03 11:56:14   937,29 m/p  35  14,88  130  15,24  228  14,92
   HU 14-D-762978    T 03 12:02:18   917,50 m/p  46  12,57  191  12,05  313  12,26

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 263609 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  53,64p    R:  18.   3h  51,48p    T:  68.   2h  41,82p
Összesített E:   9.   7h 126,36p    R:  26.   7h 126,32p    T:  53.   6h 117,37p
   HU 13-07-37654    H 03 11:36:33  1007,82 m/p   2  21,79   13  21,37   26  21,22
   HU 12-07-34898    H 03 11:41:20   989,72 m/p   5  21,16   20  21,00   46  20,60
   HU 14-D-762916    H 03 12:08:33   897,96 m/p  55  10,69  247   9,11    0   0,00

Fejos Csaba                     3.cs. Dt: 263609 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   2h  29,13p    R:  71.   1h  19,01p    T: 113.   1h  18,85p
Összesített E:  12.   6h  96,37p    R:  52.   5h  89,01p    T:  86.   5h  90,84p
   HU 14-D-762944    H 03 11:46:10   972,08 m/p  15  19,07   58  19,01  102  18,85
   HU 14-D-762980    T 03 12:10:09   893,09 m/p  58  10,06    0   0,00    0   0,00

Fejos Károly                    1.cs. Dt: 263304 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   3h  39,60p    R:  57.   2h  28,86p    T:  91.   2h  28,96p
Összesített E:  21.   4h  50,59p    R:  88.   3h  40,96p    T: 136.   3h  42,55p
   HU 12-07-34809    H 03 11:51:11   953,32 m/p  23  17,39   98  16,92  169  16,76
   HU 11-09-10991    T 03 12:02:05   917,13 m/p  47  12,36  193  11,94  315  12,20
   HU 14-D-762911    H 03 12:10:08   892,11 m/p  59   9,85    0   0,00    0   0,00

Kaló Imre                       2.cs. Dt: 263034 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  23.   1h  18,23p    R:  72.   1h  18,07p    T: 114.   1h  18,01p
Összesített E:  25.   3h  46,48p    R:  85.   3h  46,02p    T: 116.   4h  58,35p
   HU-14-D-762739    T 03 11:47:58   963,61 m/p  19  18,23   76  18,07  129  18,01

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 254797 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  63,69p    R:   2.   3h  63,33p    T:   2.   3h  62,95p
Összesített E:   1.   9h 170,39p    R:   5.   9h 174,21p    T:   5.   9h 174,85p
   HU-10-D-255201    T 03 11:14:49  1062,47 m/p   1  22,00    1  22,00    2  21,97
   HU-13-D-596328    H 03 11:28:35  1004,79 m/p   3  21,58   14  21,32   28  21,16
   HU-11-07-30906    H 03 11:35:10   979,36 m/p  10  20,11   39  20,01   71  19,82
   HU-12-D-535216    T 03 11:35:19   978,80 m/p  12  19,70   42  19,85   75  19,69
   HU-11-07-30963    T 03 11:38:17   967,77 m/p  17  18,65   68  18,49  115  18,44
   HU-11-D-396034    T 03 12:01:57   887,95 m/p  62   9,22    0   0,00    0   0,00

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 254797 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   3h  46,10p    R:  35.   3h  46,67p    T:  58.   3h  46,22p
Összesített E:   6.   8h 136,94p    R:  24.   8h 136,17p    T:  40.   8h 136,35p
   HU-13-D-596314    H 03 11:42:54   951,09 m/p  25  16,97  105  16,55  178  16,48
   HU-12-07-34151    H 03 11:45:35   941,66 m/p  34  15,09  120  15,77  206  15,60
   HU-13-07-37967    H 03 11:48:31   931,56 m/p  39  14,04  147  14,35  253  14,14

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 254797 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  54,47p    R:  14.   3h  54,17p    T:  27.   3h  53,80p
Összesített E:   5.   9h 137,91p    R:  22.   9h 138,99p    T:  36.   9h 140,41p
   HU-12-D-442195    T 03 11:33:46   984,66 m/p   8  20,53   28  20,59   56  20,28
   HU-13-D-596334    T 03 11:41:11   957,22 m/p  22  17,60   91  17,29  153  17,26
   HU-12-D-535201    T 03 11:43:05   950,44 m/p  28  16,34  110  16,29  185  16,26
   HU-14-D-762146    T 03 11:49:29   928,28 m/p  42  13,41  156  13,88  265  13,76

Kovágó Gábor                    4.cs. Dt: 254797 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  49,44p    R:  24.   3h  50,14p    T:  44.   3h  49,58p
Összesített E:   3.   9h 148,32p    R:  15.   9h 149,39p    T:  28.   9h 150,01p
   HU-11-D-346009    H 03 11:35:12   979,24 m/p  11  19,90   40  19,96   73  19,75
   HU-14-D-762179    H 03 11:44:39   944,92 m/p  31  15,71  116  15,98  199  15,82
   HU-10-07-26921    T 03 11:48:45   930,77 m/p  40  13,83  150  14,20  257  14,01
   HU-11-O-06849     H 03 11:56:50   904,07 m/p  51  11,52  232   9,90  395   9,70

Kovágó Gábor                    5.cs. Dt: 254797 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   3h  48,81p    R:  34.   3h  46,94p    T:  57.   3h  46,27p
Összesített E:  16.   6h  91,98p    R:  56.   6h  85,14p    T:  91.   6h  85,38p
   HU-10-D-255227    T 03 11:33:45   984,72 m/p   7  20,74   27  20,64   55  20,31
   HU-14-D-762155    T 03 11:42:58   950,85 m/p  26  16,76  107  16,45  181  16,38
   HU-14-D-762152    T 03 11:56:59   903,59 m/p  52  11,31  233   9,85  399   9,58

Papp László                     1.cs. Dt: 259588 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   2h  32,47p    R:  50.   2h  32,37p    T:  83.   2h  32,17p
Összesített E:  23.   3h  46,72p    R:  79.   3h  49,86p    T: 126.   3h  49,81p
   HU-11-D-402779    H 03 11:48:06   950,52 m/p  27  16,55  109  16,34  184  16,29
   HU-11-D-402768    H 03 11:49:24   946,02 m/p  30  15,92  115  16,03  197  15,88

Papp László                     2.cs. Dt: 259588 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   2h  26,40p    R:  60.   2h  25,98p    T:  98.   2h  26,03p
Összesített E:  24.   3h  46,68p    R:  83.   3h  47,64p    T: 129.   3h  47,72p
   HU-13-D-596375    T 03 11:53:20   932,65 m/p  38  14,25  144  14,51  250  14,23
   HU-13-09-20803    H 03 11:58:37   915,28 m/p  48  12,15  202  11,47  328  11,80

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 262573 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  18.   2h  24,31p    R:  75.   1h  15,14p    T: 121.   1h  14,82p
Összesített E:  20.   4h  66,97p    R:  72.   3h  59,63p    T: 114.   3h  59,41p
   HU 14-D-725132    H 03 11:55:25   936,37 m/p  36  14,67  132  15,14  231  14,82
   HU 14-D-762853    H 03 12:09:26   891,79 m/p  60   9,64    0   0,00    0   0,00

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 262573 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   2h  30,80p    R:  67.   1h  21,27p    T: 107.   1h  21,06p
Összesített E:  11.   8h 110,56p    R:  43.   6h  93,94p    T:  73.   6h  97,38p
   HU 14-D-762828    T 03 11:36:52  1002,70 m/p   4  21,37   15  21,27   31  21,06
   HU 14-06-15750    T 03 12:10:37   888,22 m/p  61   9,43    0   0,00    0   0,00

Szollos Béla                    3.cs. Dt: 262573 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  19.   2h  24,10p    R:  63.   2h  22,95p    T: 123.   1h  13,86p
Összesített E:  18.   5h  88,21p    R:  50.   5h  89,72p    T:  96.   4h  80,97p
   HU 08-D-200139    H 03 11:57:44   928,69 m/p  41  13,62  154  13,99  262  13,86
   HU 14-D-762829    H 03 12:07:50   896,66 m/p  56  10,48  250   8,96    0   0,00

Szollos Béla                    4.cs. Dt: 262573 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   2h  29,54p    R:  59.   2h  27,45p    T:  96.   2h  27,12p
Összesített E:  19.   5h  72,72p    R:  62.   5h  74,77p    T: 102.   5h  75,20p
   HU 13-D-605915    T 03 11:49:09   957,77 m/p  21  17,81   87  17,50  149  17,38
   HU 11-09-01138    T 03 12:05:24   904,18 m/p  50  11,73  231   9,95  394   9,74

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 243589 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  22.   2h  19,70p    R:  83.   1h   9,17p    T: 136.   1h   8,83p
Összesített E:  13.   7h  94,82p    R:  54.   6h  87,73p    T:  88.   6h  88,53p
   HU 14-D-800537    H 03 11:45:56   899,07 m/p  54  10,90  246   9,17  423   8,83
   HU 14-D-800526    H 03 11:51:12   881,93 m/p  64   8,80    0   0,00    0   0,00

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 243589 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  21.   2h  20,95p    R:  82.   1h  10,00p    T: 135.   1h   9,80p
Összesített E:   7.   8h 134,13p    R:  30.   7h 119,04p    T:  51.   7h 119,94p
   HU 13-07-37798    H 03 11:44:17   904,58 m/p  49  11,94  230  10,00  392   9,80
   HU 13-D-656686    T 03 11:50:24   884,49 m/p  63   9,01    0   0,00    0   0,00

Tóth Attila                     3.cs. Dt: 243589 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   3h  48,62p    R:  26.   3h  49,65p    T:  47.   3h  49,12p
Összesített E:  10.   7h 117,18p    R:  29.   7h 119,15p    T:  49.   7h 120,76p
   HU 14-D-800522    T 03 11:25:50   971,12 m/p  16  18,86   62  18,80  108  18,66
   AT-14-107-0803    T 03 11:33:08   943,66 m/p  33  15,30  118  15,87  201  15,76
   HU 14-D-800511    T 03 11:35:33   934,90 m/p  37  14,46  135  14,98  235  14,70

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 263768 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   3h  44,21p    R:  41.   3h  43,21p    T:  78.   2h  34,14p
Összesített E:   2.   9h 151,24p    R:  16.   9h 149,12p    T:  35.   8h 141,12p
   HU-11-D-397202    T 03 11:47:45   967,07 m/p  18  18,44   69  18,44  118  18,35
   HU-11-D-397210    T 03 11:54:17   944,45 m/p  32  15,50  117  15,92  200  15,79
   HU-13-D-619029    H 03 12:09:36   895,34 m/p  57  10,27  252   8,85    0   0,00

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 263768 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  20.   2h  23,88p    R:  66.   2h  21,84p    T: 105.   2h  21,59p
Összesített E:  14.   6h  94,77p    R:  48.   6h  90,85p    T:  85.   6h  91,19p
   HU-12-D-463019    H 03 12:02:17   918,15 m/p  45  12,78  186  12,31  307  12,45
   HU-14-D-762761    H 03 12:07:46   900,95 m/p  53  11,10  239   9,53  413   9,14

Tagszövetségi díjlista
   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-30375    H 1064,13 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-10-D-255201    T 1062,47 m/p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-O-13241     T 1057,04 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-O-14311     T 1051,42 m/p
   5. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-13-D-619182    H 1051,19 m/p
   6. Katona József                  2.cs. A36 HU 14-D-716459    H 1050,83 m/p
   7. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601983    H 1049,21 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1047,64 m/p
   9. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09122    H 1045,29 m/p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11-D-667931    T 1036,58 m/p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11-09-07882    T 1032,11 m/p
  12. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 12-D-561973    H 1030,94 m/p
  13. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1028,96 m/p
  14. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1028,78 m/p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs. A23 HU-12-D-505667    H 1027,43 m/p
  16. László György                  1.cs. A36 HU 10-D-294563    H 1026,46 m/p
  17. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12-D-502363    H 1024,21 m/p
  18. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20133    H 1022,46 m/p
  19. Ács Ferenc                     2.cs. A50 HU 14-O-25583     H 1020,64 m/p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-13-O-17362     T 1019,64 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-10-D-255201    T 1062,47 m/p
   2. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601983    H 1049,21 m/p
   3. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1047,64 m/p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11-09-07882    T 1032,11 m/p
   5. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1028,96 m/p
   6. Bajtek Tibor                   4.cs. A23 HU-12-D-505667    H 1027,43 m/p
   7. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12-D-502363    H 1024,21 m/p
   8. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20133    H 1022,46 m/p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12-D-505979    T 1013,33 m/p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13-D-602046    T 1010,70 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   64,16 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   62,95 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   62,82 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   61,91 p
   5. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   61,78 p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   61,60 p
   7. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   61,53 p
   8. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   60,82 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   60,70 p
  10. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   60,58 p
  11. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   60,23 p
  12. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   59,48 p
  13. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   59,26 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   58,79 p
  15. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   58,04 p
  16. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   57,10 p
  17. Tóth Gábor                     1.cs. A36    3 h.   56,86 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   56,64 p
  19. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   56,51 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   56,45 p
  21. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   56,04 p
  22. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   55,86 p
  23. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   55,83 p
  24. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   55,01 p
  25. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   54,98 p
  26. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   54,27 p
  27. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   53,80 p
  28. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   53,36 p
  29. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   52,12 p
  30. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   51,89 p
  31. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   51,71 p
  32. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   51,48 p
  33. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   51,18 p
  34. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,08 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   50,92 p
  36. Babicz János                   1.cs. A64    3 h.   50,87 p
  37. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   50,83 p
  38. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,74 p
  39. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   50,65 p
  40. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   50,58 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   50,20 p
  42. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   49,88 p
  43. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   49,62 p
  44. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   49,58 p
  45. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   49,40 p
  46. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   49,25 p
  47. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   49,12 p
  48. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   49,06 p
  49. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    3 h.   49,05 p
  50. Száraz László                  2.cs. A23    3 h.   48,84 p
  51. Grizner Sándor                 2.cs. R38    3 h.   48,62 p
  52. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   48,59 p
  53. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   47,56 p
  54. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   47,18 p
  55. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   47,03 p
  56. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   46,38 p
  57. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    3 h.   46,27 p
  58. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   46,22 p
  59. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   45,81 p
  60. Grizner Sándor                 1.cs. R38    3 h.   45,43 p
  61. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    3 h.   44,80 p
  62. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   44,35 p
  63. Száraz László                  4.cs. A23    3 h.   44,32 p
  64. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   43,40 p
  65. Jánosi Pál                     3.cs. A23    3 h.   43,25 p
  66. Dobos Sándor                   1.cs. A36    3 h.   43,20 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    3 h.   42,26 p
  68. Fejos Csaba                    2.cs. A64    2 h.   41,82 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   63,49 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   63,33 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   62,64 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   62,44 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   60,04 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   59,46 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   58,66 p
   8. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   57,36 p
   9. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   56,99 p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   56,79 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   56,20 p
  12. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   55,32 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   55,16 p
  14. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   54,17 p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   53,90 p
  16. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   52,28 p
  17. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   51,91 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.    3 h.   63,69 p
   2. Babicz István                  1.cs.    3 h.   55,95 p
   3. Kovágó Gábor                   3.cs.    3 h.   54,47 p
   4. Fejos Csaba                    2.cs.    3 h.   53,64 p
   5. Babicz János                   1.cs.    3 h.   51,96 p
   6. Fejos Csaba                    1.cs.    3 h.   51,33 p
   7. Kovágó Gábor                   4.cs.    3 h.   49,44 p
   8. Kovágó Gábor                   5.cs.    3 h.   48,81 p
   9. Tóth Attila                    3.cs.    3 h.   48,62 p
  10. Kovágó Gábor                   2.cs.    3 h.   46,10 p
  11. Tóth Sándor                    1.cs.    3 h.   44,21 p
  12. Fejos Károly                   1.cs.    3 h.   39,60 p
  13. Papp László                    1.cs.    2 h.   32,47 p
  14. Szollos Béla                   2.cs.    2 h.   30,80 p
  15. Szollos Béla                   4.cs.    2 h.   29,54 p
  16. Fejos Csaba                    3.cs.    2 h.   29,13 p
  17. Papp László                    2.cs.    2 h.   26,40 p
  18. Szollos Béla                   1.cs.    2 h.   24,31 p
  19. Szollos Béla                   3.cs.    2 h.   24,10 p
  20. Tóth Sándor                    2.cs.    2 h.   23,88 p
  21. Tóth Attila                    2.cs.    2 h.   20,95 p
  22. Tóth Attila                    1.cs.    2 h.   19,70 p
  23. Kaló Imre                      2.cs.    1 h.   18,23 p
  24. Babicz József                  1.cs.    1 h.   13,20 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    9 h.  188,46 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  185,49 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    9 h.  185,13 p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  178,61 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  174,85 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  172,66 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  172,22 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  171,61 p
   9. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  170,84 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  170,53 p
  11. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    9 h.  168,14 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  167,91 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  167,31 p
  14. Pap István                     1.cs. A36    9 h.  167,27 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  167,27 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  166,54 p
  17. Boda Ákos                      1.cs. A50    9 h.  165,60 p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  163,13 p
  19. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  162,31 p
  20. Katona József                  1.cs. A36    9 h.  158,29 p
  21. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  156,26 p
  22. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  155,31 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  152,89 p
  24. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  152,26 p
  25. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  151,70 p
  26. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  150,91 p
  27. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  150,66 p
  28. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    9 h.  150,01 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50    9 h.  149,42 p
  30. Babicz János                   1.cs. A64    9 h.  147,83 p
  31. Molnár Pál                     2.cs. A23    8 h.  146,92 p
  32. Mészáros Mihály                2.cs. A36    8 h.  144,11 p
  33. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  143,38 p
  34. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  141,65 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64    8 h.  141,12 p
  36. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    9 h.  140,41 p
  37. Jánosi Pál                     2.cs. A23    8 h.  139,91 p
  38. Száraz László                  1.cs. A23    8 h.  137,65 p
  39. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  137,05 p
  40. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    8 h.  136,35 p
  41. Boda Ákos                      6.cs. A50    8 h.  132,35 p
  42. László György                  1.cs. A36    8 h.  130,24 p
  43. Boda Ákos                      3.cs. A50    8 h.  128,58 p
  44. Fejos Csaba                    1.cs. A64    8 h.  128,39 p
  45. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    8 h.  127,79 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    8 h.  126,94 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23    8 h.  126,92 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    8 h.  122,26 p
  49. Tóth Attila                    3.cs. A64    7 h.  120,76 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  120,72 p
  51. Tóth Attila                    2.cs. A64    7 h.  119,94 p
  52. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    9 h.  118,51 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64    6 h.  117,37 p
  54. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  117,24 p
  55. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  116,58 p
  56. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  116,03 p
  57. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    7 h.  114,90 p
  58. Tóth Gábor                     1.cs. A36    7 h.  114,57 p
  59. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  113,95 p
  60. Dobos Sándor                   1.cs. A36    7 h.  112,03 p
  61. Demeter Attila                 1.cs. R38    9 h.  110,29 p
  62. Kovács József                  1.cs. A50    7 h.  109,43 p
  63. Japport Zoltán                 5.cs. A50    7 h.  108,97 p
  64. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  108,88 p
  65. Agócs Attila                   1.cs. A36    7 h.  108,55 p
  66. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  104,48 p
  67. Molnár Pál                     3.cs. A23    6 h.  103,14 p
  68. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    7 h.  102,69 p
  69. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    7 h.  102,35 p
  70. Gavaldik József                2.cs. A23    7 h.  100,99 p
  71. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    6 h.  100,18 p
  72. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.   98,59 p
  73. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   97,38 p
  74. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    7 h.   96,89 p
  75. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.   95,21 p
  76. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   94,60 p
  77. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   94,32 p
  78. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p
  79. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.   92,72 p
  80. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.   92,47 p
  81. Száraz László                  4.cs. A23    7 h.   92,14 p
  82. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    5 h.   91,68 p
  83. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.   91,45 p
  84. Száraz László                  3.cs. A23    7 h.   91,37 p
  85. Tóth Sándor                    2.cs. A64    6 h.   91,19 p
  86. Fejos Csaba                    3.cs. A64    5 h.   90,84 p
  87. Japport Zoltán                 4.cs. A50    6 h.   89,13 p
  88. Tóth Attila                    1.cs. A64    6 h.   88,53 p
  89. Seres János                    1.cs. A36    5 h.   86,71 p
  90. Mészáros László                2.cs. A36    6 h.   86,48 p
  91. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    6 h.   85,38 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    9 h.  189,00 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  185,82 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    9 h.  185,65 p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  178,56 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  174,21 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  170,26 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  169,32 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  167,88 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  166,86 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  162,38 p
  11. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  161,13 p
  12. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  153,94 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  152,81 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  151,25 p
  15. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    9 h.  149,39 p
  16. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  149,12 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  148,98 p
  18. Molnár Pál                     2.cs. A23    8 h.  146,84 p
  19. Babicz János                   1.cs. A64    9 h.  145,03 p
  20. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  142,57 p
  21. Jánosi Pál                     2.cs. A23    8 h.  139,62 p
  22. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    9 h.  138,99 p
  23. Száraz László                  1.cs. A23    8 h.  137,03 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.    9 h.  170,39 p
   2. Tóth Sándor                    1.cs.    9 h.  151,24 p
   3. Kovágó Gábor                   4.cs.    9 h.  148,32 p
   4. Babicz János                   1.cs.    9 h.  145,63 p
   5. Kovágó Gábor                   3.cs.    9 h.  137,91 p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs.    8 h.  136,94 p
   7. Tóth Attila                    2.cs.    8 h.  134,13 p
   8. Fejos Csaba                    1.cs.    8 h.  128,71 p
   9. Fejos Csaba                    2.cs.    7 h.  126,36 p
  10. Tóth Attila                    3.cs.    7 h.  117,18 p
  11. Szollos Béla                   2.cs.    8 h.  110,56 p
  12. Fejos Csaba                    3.cs.    6 h.   96,37 p
  13. Tóth Attila                    1.cs.    7 h.   94,82 p
  14. Tóth Sándor                    2.cs.    6 h.   94,77 p
  15. Babicz József                  1.cs.    6 h.   94,42 p
  16. Kovágó Gábor                   5.cs.    6 h.   91,98 p
  17. Babicz István                  1.cs.    5 h.   89,55 p
  18. Szollos Béla                   3.cs.    5 h.   88,21 p
  19. Szollos Béla                   4.cs.    5 h.   72,72 p
  20. Szollos Béla                   1.cs.    4 h.   66,97 p
  21. Fejos Károly                   1.cs.    4 h.   50,59 p
  22. Kaló Imre                      1.cs.    4 h.   49,68 p
  23. Papp László                    1.cs.    3 h.   46,72 p
  24. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  25. Kaló Imre                      2.cs.    3 h.   46,48 p
  26. Babicz József                  2.cs.    3 h.   41,00 p
  27. Tóth Sándor                    3.cs.    2 h.   27,33 p
  28. Cseri József                   1.cs.    1 h.   16,67 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,34p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,20p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,46p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,27p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,23p
  6. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,04p
  7. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,43p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  56,66p
  9. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  56,64p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,55p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,98p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,22p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  54,02p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  54,01p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,83p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  51,66p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,07p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  51,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  51,04p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,56p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,23p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,16p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,05p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,42p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  55,61p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  55,54p
  8. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  3h  55,33p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  55,17p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  54,39p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,99p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,28p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  53,67p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,40p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  50,55p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  50,20p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  3h  48,99p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  3h  47,58p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  46,54p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  3h  42,07p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  54,42p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  51,25p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  3h  49,12p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596314    H  3h  48,19p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  3h  46,82p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37798    H  3h  42,48p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  3h  37,08p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619002    H  2h  38,63p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  2h  34,72p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  2h  32,62p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  3h  48,56p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  3h  40,34p
  3. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  3h  37,84p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  2h  42,00p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762156    T  2h  41,24p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  39,72p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 14-D-762977    T  2h  39,32p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,23p
  9. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  2h  37,27p
 10. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  2h  35,81p