Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.05.17 19:58:45
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.17 19:58:45
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.17 20:03:50
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.16 19:58:45
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 02 verseny 

Feleresztés helye: Mödling
Feleresztés ideje: 2015.05.03 07:15
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 263000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 22
Legkisebb pont   : 8,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   32   269   54   67   1050,83    915,26    908,38
A50 Zsámbok            11   29   261   52   65   1064,13    918,94    909,14
V10 Hatvan              8   16   153   31   38   1028,78    893,98    858,45
Hatvan I.              35   77   683  137  171   1064,13    912,56    902,94
A23 Nagykáta           20   51   486   97  122   1049,21    916,70    900,54
A64 Zsámbok            12   27   256   51   64   1062,47    904,07    881,93
R38 Jászberény         10   28   271   54   68    984,89    915,34    900,20
Hatvan II.             42  106  1013  203  253   1062,47    915,26    895,26
Tagszövetségben        77  183  1696  339  424   1064,13    913,48    898,95

R38 egyesületi díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              3.cs. HU-14-D-762465    H  984,89 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-619402    H  978,55 m/p
   3. Rédei Attila                   3.cs. HU 14-D-813012    T  975,91 m/p
   4. Grizner Sándor                 2.cs. HU-14-D-762723    H  974,35 m/p
   5. Grizner Sándor                 1.cs. DE-30-13-00049    H  974,07 m/p
   6. Demeter Attila                 2.cs. HU-14-D-762660    H  971,99 m/p
   7. Nagy Lehel dr.                 2.cs. HU-14-D-762539    H  970,89 m/p
   8. Rédei Attila                   1.cs. HU 13-D-662010    H  965,78 m/p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-619471    H  964,66 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-14-D-762455    H  964,27 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 265855 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   2h  34,94p    R:  52.   2h  31,95p    T:  85.   2h  31,49p
Összesített E:   8.   7h 123,42p    R:  41.   7h  94,71p    T:  72.   7h  98,59p
   HU-13-D-596783    H 03 11:54:14   952,09 m/p  20  18,26  101  16,76  174  16,60
   HU-14-D-763269    H 03 11:58:46   936,88 m/p  28  16,68  131  15,19  229  14,89

Balázs Sándor                   4.cs. Dt: 265855 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  20.   1h  18,45p    R:  74.   1h  16,81p    T: 116.   1h  16,66p
Összesített E:  23.   3h  49,58p    R:  93.   2h  31,58p    T: 144.   2h  32,25p
   HU-13-D-619803    H 03 11:54:09   952,37 m/p  19  18,45  100  16,81  172  16,66

Benke István                    1.cs. Dt: 277488 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   2h  30,60p    R:  56.   2h  28,97p    T:  90.   2h  29,02p
Összesített E:  27.   2h  30,60p    R:  97.   2h  28,97p    T: 150.   2h  29,02p
   HU 11-28-15837    H 03 12:02:48   964,17 m/p  12  19,83   74  18,18  127  18,07
   HU 08-28-00879    H 03 12:19:31   911,24 m/p  58  10,77  215  10,79  355  10,95

Demeter Attila                  1.cs. Dt: 278022 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   3h  38,41p    R:  46.   3h  36,99p    T:  75.   3h  36,86p
Összesített E:   7.   9h 137,11p    R:  58.   6h  80,83p    T:  61.   9h 110,29p
   HU-14-D-762700    T 03 12:09:45   943,25 m/p  25  17,27  119  15,82  203  15,70
   HU-11-O-10893     H 03 12:19:59   911,60 m/p  56  11,16  213  10,90  353  11,02
   HU-12-09-17110    H 03 12:21:40   906,59 m/p  62   9,98  225  10,27  381  10,14

Demeter Attila                  2.cs. Dt: 278022 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  53,78p    R:  27.   3h  49,45p    T:  48.   3h  49,06p
Összesített E:   3.   9h 153,76p    R:  33.   8h 110,04p    T:  59.   8h 113,95p
   HU-14-D-762660    H 03 12:01:02   971,99 m/p   6  21,01   59  18,96  103  18,82
   HU-14-D-762661    H 03 12:07:15   951,32 m/p  21  18,06  102  16,71  175  16,57
   HU-14-D-762609    H 03 12:14:39   927,82 m/p  38  14,71  158  13,78  268  13,67
   HU-13-D-590138    H 03 12:25:23   895,74 m/p   0   0,00  251   8,90    0   0,00

Grizner Sándor                  1.cs. Dt: 278080 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   3h  48,07p    R:  37.   3h  45,52p    T:  60.   3h  45,43p
Összesített E:  15.   6h  88,26p    R:  73.   4h  57,67p    T: 117.   4h  57,85p
   DE-30-13-00049    H 03 12:00:29   974,07 m/p   5  21,21   56  19,12   97  19,00
   HU-11-D-391278    H 03 12:14:54   927,24 m/p  42  13,92  163  13,51  273  13,51
   HU-14-D-762724    H 03 12:16:21   922,78 m/p  47  12,94  175  12,89  292  12,92

Grizner Sándor                  2.cs. Dt: 278080 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  52,60p    R:  30.   3h  48,61p    T:  51.   3h  48,62p
Összesített E:  17.   5h  85,20p    R:  65.   5h  71,34p    T: 106.   5h  72,08p
   HU-14-D-762723    H 03 12:00:24   974,35 m/p   4  21,41   54  19,22   95  19,07
   HU-06-07-90414    H 03 12:05:26   957,47 m/p  16  19,04   89  17,39  151  17,32
   HU-14-D-762709    H 03 12:18:09   917,30 m/p  51  12,15  192  12,00  314  12,23

Nagy Lehel dr.                  0.cs. Dt: 278500 Kg:  14 Ók:   0 Kp:   0
   HU-12-D-529528    T 03 12:12:52   934,98 m/p  29  16,48  134  15,03  234  14,73
   HU-14-D-762506    T 03 12:12:56   934,77 m/p  30  16,29  136  14,93  236  14,67
   HU-14-D-762512    H 03 12:16:23   924,07 m/p  46  13,13  173  12,99  287  13,08
   HU-14-D-762524    H 03 12:16:53   922,54 m/p  48  12,74  176  12,83  293  12,89
   HU-14-D-806356    H 03 12:19:11   915,57 m/p  53  11,76  199  11,63  323  11,95
   HU-13-D-596015    H 03 12:24:12   900,71 m/p  66   9,19  240   9,48  414   9,11
   HU-13-D-596040    T 03 12:24:17   900,47 m/p  67   9,00  242   9,38  417   9,02

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 278500 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  53,98p    R:  25.   3h  49,71p    T:  45.   3h  49,40p
Összesített E:   6.   9h 140,75p    R:  38.   7h  99,15p    T:  68.   7h 102,69p
   HU-10-09-05043    H 03 12:04:27   962,17 m/p  14  19,44   80  17,86  133  17,88
   HU-13-D-596021    T 03 12:05:33   958,53 m/p  15  19,24   85  17,60  146  17,48
   HU-13-D-596034    H 03 12:14:11   930,87 m/p  35  15,30  149  14,25  256  14,04
   HU-13-D-619317    T 03 12:15:17   927,46 m/p  40  14,32  161  13,62  271  13,57
   HU-13-29-54214    T 03 12:22:20   906,18 m/p  63   9,79  226  10,21  385  10,02

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 278500 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  57,73p    R:  16.   3h  52,28p    T:  31.   3h  51,71p
Összesített E:  11.   7h 103,38p    R:  71.   4h  62,44p    T: 112.   4h  63,65p
   HU-14-D-762539    H 03 12:01:51   970,89 m/p   7  20,82   63  18,75  109  18,63
   HU-13-29-54210    H 03 12:03:50   964,22 m/p  11  20,03   73  18,23  126  18,10
   HU-14-D-762586    H 03 12:12:03   937,55 m/p  27  16,88  129  15,30  226  14,98
   HU-14-D-762534    H 03 12:15:12   927,71 m/p  39  14,51  159  13,72  269  13,64

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 278654 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   3h  44,73p    R:  42.   3h  42,01p    T:  71.   3h  41,22p
Összesített E:   2.   9h 172,17p    R:  13.   9h 152,81p    T:  23.   9h 152,89p
   HU-14-D-762455    H 03 12:03:57   964,27 m/p  10  20,23   72  18,28  125  18,13
   HU-12-D-503505    H 03 12:13:51   932,33 m/p  33  15,70  145  14,46  251  14,20
   HU-12-D-503501    H 03 12:24:31   900,20 m/p  68   8,80  244   9,27  421   8,89

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 278654 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  61,86p    R:  11.   3h  56,20p    T:  23.   3h  55,83p
Összesített E:   1.   9h 181,26p    R:  14.   9h 151,25p    T:  24.   9h 152,26p
   HU-13-D-619402    H 03 11:59:44   978,55 m/p   2  21,80   44  19,75   77  19,63
   HU-13-D-619471    H 03 12:03:50   964,66 m/p   9  20,42   71  18,33  124  18,16
   HU-13-D-619437    H 03 12:04:01   964,05 m/p  13  19,64   75  18,12  128  18,04
   SK-13-850-01905   H 03 12:06:21   956,33 m/p  17  18,85   92  17,23  157  17,13

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 278654 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   2h  33,95p    R:  49.   2h  32,47p    T:  82.   2h  32,43p
Összesített E:  14.   6h  89,48p    R:  84.   3h  46,83p    T: 130.   3h  46,99p
   HU-14-D-762465    H 03 11:57:54   984,89 m/p   1  22,00   25  20,74   53  20,38
   HU-13-D-619480    H 03 12:19:10   916,04 m/p  52  11,95  197  11,73  320  12,05

Nagy Varga Viktor               4.cs. Dt: 278654 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   2h  26,27p    R:  61.   2h  24,78p    T:  99.   2h  24,75p
Összesített E:   9.   8h 107,90p    R:  76.   4h  53,90p    T: 122.   4h  54,53p
   HU-14-O-25616     T 03 12:15:15   927,99 m/p  37  14,91  157  13,83  267  13,70
   HU-14-D-830679    T 03 12:20:38   911,64 m/p  55  11,36  212  10,95  352  11,05

Nagy Varga Viktor               5.cs. Dt: 278654 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  53,00p    R:  29.   3h  48,82p    T:  52.   3h  48,59p
Összesített E:   5.   9h 145,29p    R:  51.   6h  89,10p    T:  83.   6h  91,45p
   HU-14-O-25619     H 03 12:07:58   951,05 m/p  22  17,86  106  16,50  179  16,45
   HU-13-D-619450    H 03 12:08:49   948,30 m/p  23  17,67  111  16,24  188  16,16
   HU-14-M-135331    H 03 12:09:22   946,53 m/p  24  17,47  114  16,08  194  15,98
   HU-14-O-25615     H 03 12:20:42   911,44 m/p  57  10,97  214  10,84  354  10,98
   HU-14-O-26279     H 03 12:24:35   900,01 m/p   0   0,00  245   9,22  422   8,86
   HU-14-D-762456    H 03 12:25:39   896,92 m/p   0   0,00  249   9,01    0   0,00

Nagy Varga Viktor               6.cs. Dt: 278654 Kg:   4 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  19.   2h  19,57p    R:  69.   2h  20,17p    T: 108.   2h  19,69p
Összesített E:  20.   5h  61,84p    R:  91.   3h  34,49p    T: 142.   3h  34,22p
   HU-14-D-806397    H 03 12:21:43   908,42 m/p  61  10,18  220  10,53  373  10,39
   HU-14-D-729538    H 03 12:23:51   902,15 m/p  65   9,39  237   9,64  408   9,30

Rédei Attila                    1.cs. Dt: 277566 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  51,81p    R:  32.   3h  47,62p    T:  54.   3h  47,18p
Összesített E:  12.   6h 101,48p    R:  59.   6h  80,32p    T:  95.   6h  81,15p
   HU 13-D-662010    H 03 12:02:24   965,78 m/p   8  20,62   70  18,39  121  18,26
   HU 14-D-813027    H 03 12:10:04   940,69 m/p  26  17,07  122  15,66  213  15,38
   HU 11-28-15876    H 03 12:14:17   927,44 m/p  41  14,12  162  13,57  272  13,54
   HU 13-D-662004    H 03 12:17:22   917,98 m/p  50  12,35  188  12,20  309  12,39

Rédei Attila                    2.cs. Dt: 277566 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  22.   1h  10,38p    R:  81.   1h  10,58p    T: 133.   1h  10,64p
Összesített E:  25.   3h  35,73p    R:  98.   2h  20,90p    T: 155.   2h  21,37p
   HU 13-D-662018    H 03 12:20:15   909,31 m/p  60  10,38  219  10,58  365  10,64

Rédei Attila                    3.cs. Dt: 277566 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  18.   1h  21,61p    R:  70.   1h  19,49p    T: 109.   1h  19,38p
Összesített E:  26.   2h  30,87p    R:  99.   1h  19,49p    T: 156.   1h  19,38p
   HU 14-D-813012    T 03 11:59:25   975,91 m/p   3  21,61   49  19,49   85  19,38

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 278659 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   3h  50,63p    R:  36.   3h  46,57p    T:  59.   3h  45,81p
Összesített E:   4.   9h 150,91p    R:  35.   7h 107,02p    T:  55.   8h 116,58p
   HU-10-09-05412    H 03 12:06:38   955,51 m/p  18  18,65   94  17,13  161  17,01
   HU-12-09-17044    H 03 12:13:32   933,43 m/p  31  16,09  139  14,77  242  14,48
   HU-09-09-98921    H 03 12:13:42   932,91 m/p  32  15,89  141  14,67  247  14,32
   HU-10-09-05460    H 03 12:16:05   925,52 m/p  44  13,53  168  13,25  280  13,29
   HU-13-09-21416    H 03 12:16:17   924,91 m/p  45  13,33  171  13,10  284  13,17
   HU-10-09-05440    H 03 12:19:26   915,34 m/p  54  11,56  201  11,52  325  11,89

Varga László                    1.cs. Dt: 267446 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   2h  22,13p    R:  65.   2h  22,73p    T: 103.   2h  22,66p
Összesített E:  19.   5h  68,25p    R:  87.   4h  45,01p    T: 132.   4h  45,85p
   HU-11-09-12093    T 03 12:05:38   920,22 m/p  49  12,54  181  12,57  300  12,67
   HU-14-07-41211    H 03 12:10:09   906,14 m/p  64   9,59  227  10,16  386   9,99

Varga László                    2.cs. Dt: 267446 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   3h  44,33p    R:  43.   3h  41,64p    T:  69.   3h  41,31p
Összesített E:  10.   7h 105,51p    R:  66.   5h  68,46p    T: 108.   5h  70,66p
   HU-14-07-41180    H 03 12:02:11   931,27 m/p  34  15,50  148  14,30  255  14,07
   HU-14-07-41159    H 03 12:03:00   928,63 m/p  36  15,10  155  13,93  263  13,82
   HU-13-D-672271    H 03 12:03:43   926,33 m/p  43  13,73  165  13,41  276  13,42

Varga László                    3.cs. Dt: 267446 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  21.   1h  10,57p    R:  80.   1h  10,63p    T: 132.   1h  10,70p
Összesített E:  16.   6h  85,41p    R:  86.   4h  45,50p    T: 118.   5h  57,72p
   HU-14-07-41188    H 03 12:09:03   909,53 m/p  59  10,57  218  10,63  363  10,70

Tagszövetségi díjlista
   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-30375    H 1064,13 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-10-D-255201    T 1062,47 m/p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-O-13241     T 1057,04 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-O-14311     T 1051,42 m/p
   5. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-13-D-619182    H 1051,19 m/p
   6. Katona József                  2.cs. A36 HU 14-D-716459    H 1050,83 m/p
   7. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601983    H 1049,21 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1047,64 m/p
   9. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09122    H 1045,29 m/p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11-D-667931    T 1036,58 m/p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11-09-07882    T 1032,11 m/p
  12. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 12-D-561973    H 1030,94 m/p
  13. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1028,96 m/p
  14. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1028,78 m/p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs. A23 HU-12-D-505667    H 1027,43 m/p
  16. László György                  1.cs. A36 HU 10-D-294563    H 1026,46 m/p
  17. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12-D-502363    H 1024,21 m/p
  18. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20133    H 1022,46 m/p
  19. Ács Ferenc                     2.cs. A50 HU 14-O-25583     H 1020,64 m/p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-13-O-17362     T 1019,64 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-10-D-255201    T 1062,47 m/p
   2. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601983    H 1049,21 m/p
   3. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1047,64 m/p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11-09-07882    T 1032,11 m/p
   5. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1028,96 m/p
   6. Bajtek Tibor                   4.cs. A23 HU-12-D-505667    H 1027,43 m/p
   7. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12-D-502363    H 1024,21 m/p
   8. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20133    H 1022,46 m/p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12-D-505979    T 1013,33 m/p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13-D-602046    T 1010,70 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   64,16 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   62,95 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   62,82 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   61,91 p
   5. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   61,78 p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   61,60 p
   7. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   61,53 p
   8. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   60,82 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   60,70 p
  10. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   60,58 p
  11. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   60,23 p
  12. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   59,48 p
  13. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   59,26 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   58,79 p
  15. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   58,04 p
  16. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   57,10 p
  17. Tóth Gábor                     1.cs. A36    3 h.   56,86 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   56,64 p
  19. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   56,51 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   56,45 p
  21. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   56,04 p
  22. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   55,86 p
  23. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   55,83 p
  24. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   55,01 p
  25. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   54,98 p
  26. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   54,27 p
  27. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   53,80 p
  28. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   53,36 p
  29. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   52,12 p
  30. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   51,89 p
  31. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   51,71 p
  32. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   51,48 p
  33. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   51,18 p
  34. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,08 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   50,92 p
  36. Babicz János                   1.cs. A64    3 h.   50,87 p
  37. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   50,83 p
  38. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,74 p
  39. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   50,65 p
  40. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   50,58 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   50,20 p
  42. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   49,88 p
  43. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   49,62 p
  44. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   49,58 p
  45. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   49,40 p
  46. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   49,25 p
  47. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   49,12 p
  48. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   49,06 p
  49. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    3 h.   49,05 p
  50. Száraz László                  2.cs. A23    3 h.   48,84 p
  51. Grizner Sándor                 2.cs. R38    3 h.   48,62 p
  52. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   48,59 p
  53. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   47,56 p
  54. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   47,18 p
  55. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   47,03 p
  56. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   46,38 p
  57. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    3 h.   46,27 p
  58. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   46,22 p
  59. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   45,81 p
  60. Grizner Sándor                 1.cs. R38    3 h.   45,43 p
  61. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    3 h.   44,80 p
  62. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   44,35 p
  63. Száraz László                  4.cs. A23    3 h.   44,32 p
  64. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   43,40 p
  65. Jánosi Pál                     3.cs. A23    3 h.   43,25 p
  66. Dobos Sándor                   1.cs. A36    3 h.   43,20 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    3 h.   42,26 p
  68. Fejos Csaba                    2.cs. A64    2 h.   41,82 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   63,49 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   63,33 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   62,64 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   62,44 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   60,04 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   59,46 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   58,66 p
   8. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   57,36 p
   9. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   56,99 p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   56,79 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   56,20 p
  12. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   55,32 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   55,16 p
  14. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   54,17 p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   53,90 p
  16. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   52,28 p
  17. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   51,91 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.    3 h.   61,86 p
   2. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    3 h.   57,73 p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    3 h.   53,98 p
   4. Demeter Attila                 2.cs.    3 h.   53,78 p
   5. Nagy Varga Viktor              5.cs.    3 h.   53,00 p
   6. Grizner Sándor                 2.cs.    3 h.   52,60 p
   7. Rédei Attila                   1.cs.    3 h.   51,81 p
   8. Szabó Elek                     1.cs.    3 h.   50,63 p
   9. Grizner Sándor                 1.cs.    3 h.   48,07 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs.    3 h.   44,73 p
  11. Varga László                   2.cs.    3 h.   44,33 p
  12. Demeter Attila                 1.cs.    3 h.   38,41 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs.    2 h.   34,94 p
  14. Nagy Varga Viktor              3.cs.    2 h.   33,95 p
  15. Benke István                   1.cs.    2 h.   30,60 p
  16. Nagy Varga Viktor              4.cs.    2 h.   26,27 p
  17. Varga László                   1.cs.    2 h.   22,13 p
  18. Rédei Attila                   3.cs.    1 h.   21,61 p
  19. Nagy Varga Viktor              6.cs.    2 h.   19,57 p
  20. Balázs Sándor                  4.cs.    1 h.   18,45 p
  21. Varga László                   3.cs.    1 h.   10,57 p
  22. Rédei Attila                   2.cs.    1 h.   10,38 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    9 h.  188,46 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  185,49 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    9 h.  185,13 p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  178,61 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  174,85 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  172,66 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  172,22 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  171,61 p
   9. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  170,84 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  170,53 p
  11. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    9 h.  168,14 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  167,91 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  167,31 p
  14. Pap István                     1.cs. A36    9 h.  167,27 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  167,27 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  166,54 p
  17. Boda Ákos                      1.cs. A50    9 h.  165,60 p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  163,13 p
  19. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  162,31 p
  20. Katona József                  1.cs. A36    9 h.  158,29 p
  21. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  156,26 p
  22. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  155,31 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  152,89 p
  24. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  152,26 p
  25. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  151,70 p
  26. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  150,91 p
  27. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  150,66 p
  28. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    9 h.  150,01 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50    9 h.  149,42 p
  30. Babicz János                   1.cs. A64    9 h.  147,83 p
  31. Molnár Pál                     2.cs. A23    8 h.  146,92 p
  32. Mészáros Mihály                2.cs. A36    8 h.  144,11 p
  33. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  143,38 p
  34. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  141,65 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64    8 h.  141,12 p
  36. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    9 h.  140,41 p
  37. Jánosi Pál                     2.cs. A23    8 h.  139,91 p
  38. Száraz László                  1.cs. A23    8 h.  137,65 p
  39. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  137,05 p
  40. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    8 h.  136,35 p
  41. Boda Ákos                      6.cs. A50    8 h.  132,35 p
  42. László György                  1.cs. A36    8 h.  130,24 p
  43. Boda Ákos                      3.cs. A50    8 h.  128,58 p
  44. Fejos Csaba                    1.cs. A64    8 h.  128,39 p
  45. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    8 h.  127,79 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    8 h.  126,94 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23    8 h.  126,92 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    8 h.  122,26 p
  49. Tóth Attila                    3.cs. A64    7 h.  120,76 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  120,72 p
  51. Tóth Attila                    2.cs. A64    7 h.  119,94 p
  52. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    9 h.  118,51 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64    6 h.  117,37 p
  54. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  117,24 p
  55. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  116,58 p
  56. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  116,03 p
  57. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    7 h.  114,90 p
  58. Tóth Gábor                     1.cs. A36    7 h.  114,57 p
  59. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  113,95 p
  60. Dobos Sándor                   1.cs. A36    7 h.  112,03 p
  61. Demeter Attila                 1.cs. R38    9 h.  110,29 p
  62. Kovács József                  1.cs. A50    7 h.  109,43 p
  63. Japport Zoltán                 5.cs. A50    7 h.  108,97 p
  64. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  108,88 p
  65. Agócs Attila                   1.cs. A36    7 h.  108,55 p
  66. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  104,48 p
  67. Molnár Pál                     3.cs. A23    6 h.  103,14 p
  68. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    7 h.  102,69 p
  69. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    7 h.  102,35 p
  70. Gavaldik József                2.cs. A23    7 h.  100,99 p
  71. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    6 h.  100,18 p
  72. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.   98,59 p
  73. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   97,38 p
  74. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    7 h.   96,89 p
  75. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.   95,21 p
  76. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   94,60 p
  77. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   94,32 p
  78. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p
  79. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.   92,72 p
  80. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.   92,47 p
  81. Száraz László                  4.cs. A23    7 h.   92,14 p
  82. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    5 h.   91,68 p
  83. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.   91,45 p
  84. Száraz László                  3.cs. A23    7 h.   91,37 p
  85. Tóth Sándor                    2.cs. A64    6 h.   91,19 p
  86. Fejos Csaba                    3.cs. A64    5 h.   90,84 p
  87. Japport Zoltán                 4.cs. A50    6 h.   89,13 p
  88. Tóth Attila                    1.cs. A64    6 h.   88,53 p
  89. Seres János                    1.cs. A36    5 h.   86,71 p
  90. Mészáros László                2.cs. A36    6 h.   86,48 p
  91. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    6 h.   85,38 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    9 h.  189,00 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  185,82 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    9 h.  185,65 p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  178,56 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  174,21 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  170,26 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  169,32 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  167,88 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  166,86 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  162,38 p
  11. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  161,13 p
  12. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  153,94 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  152,81 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  151,25 p
  15. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    9 h.  149,39 p
  16. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  149,12 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  148,98 p
  18. Molnár Pál                     2.cs. A23    8 h.  146,84 p
  19. Babicz János                   1.cs. A64    9 h.  145,03 p
  20. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  142,57 p
  21. Jánosi Pál                     2.cs. A23    8 h.  139,62 p
  22. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    9 h.  138,99 p
  23. Száraz László                  1.cs. A23    8 h.  137,03 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.    9 h.  181,26 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.    9 h.  172,17 p
   3. Demeter Attila                 2.cs.    9 h.  153,76 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.    9 h.  150,91 p
   5. Nagy Varga Viktor              5.cs.    9 h.  145,29 p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    9 h.  140,75 p
   7. Demeter Attila                 1.cs.    9 h.  137,11 p
   8. Balázs Sándor                  2.cs.    7 h.  123,42 p
   9. Nagy Varga Viktor              4.cs.    8 h.  107,90 p
  10. Varga László                   2.cs.    7 h.  105,51 p
  11. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    7 h.  103,38 p
  12. Rédei Attila                   1.cs.    6 h.  101,48 p
  13. Balázs Sándor                  1.cs.    6 h.  101,37 p
  14. Nagy Varga Viktor              3.cs.    6 h.   89,48 p
  15. Grizner Sándor                 1.cs.    6 h.   88,26 p
  16. Varga László                   3.cs.    6 h.   85,41 p
  17. Grizner Sándor                 2.cs.    5 h.   85,20 p
  18. Demeter Attila                 3.cs.    5 h.   85,08 p
  19. Varga László                   1.cs.    5 h.   68,25 p
  20. Nagy Varga Viktor              6.cs.    5 h.   61,84 p
  21. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    3 h.   55,95 p
  22. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    3 h.   53,02 p
  23. Balázs Sándor                  4.cs.    3 h.   49,58 p
  24. Balázs Sándor                  3.cs.    4 h.   48,12 p
  25. Rédei Attila                   2.cs.    3 h.   35,73 p
  26. Rédei Attila                   3.cs.    2 h.   30,87 p
  27. Benke István                   1.cs.    2 h.   30,60 p
  28. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    2 h.   25,35 p
  29. Nagy Lehel dr.                 5.cs.    2 h.   25,21 p
  30. Szabó Elek                     2.cs.    2 h.   21,46 p
  31. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   19,58 p
  32. Szabó Elek                     3.cs.    1 h.   16,51 p
  33. Rédei Attila                   4.cs.    1 h.   16,23 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,34p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,20p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,46p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,27p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,23p
  6. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,04p
  7. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,43p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  56,66p
  9. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  56,64p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,55p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,98p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,22p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  54,02p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  54,01p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,83p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  51,66p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,07p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  51,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  51,04p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,56p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,23p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,16p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,05p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,42p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  55,61p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  55,54p
  8. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  3h  55,33p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  55,17p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  54,39p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,99p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,28p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  53,67p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,40p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  50,55p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  50,20p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  3h  48,99p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  3h  47,58p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  46,54p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  3h  42,07p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  3h  58,87p
  2. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596034    H  3h  50,31p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 SK-13-850-01905   H  3h  45,72p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-12-D-503501    H  3h  44,98p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619480    H  3h  39,75p
  6. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21416    H  3h  38,95p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  2h  43,10p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  2h  43,04p
  9. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762612    H  2h  42,12p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619402    H  2h  41,89p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  44,81p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  2h  30,13p
  3. Varga László                   R38 HU-11-09-12093    T  2h  28,07p
  4. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-619317    T  2h  25,15p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25616     T  2h  25,00p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25613     T  2h  22,26p