Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.05.17 19:58:45
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.17 19:58:45
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.17 20:03:53
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.16 19:58:45
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 02 verseny 

Feleresztés helye: Mödling
Feleresztés ideje: 2015.05.03 07:15
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 263000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 22
Legkisebb pont   : 8,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   32   269   54   67   1050,83    915,26    908,38
A50 Zsámbok            11   29   261   52   65   1064,13    918,94    909,14
V10 Hatvan              8   16   153   31   38   1028,78    893,98    858,45
Hatvan I.              35   77   683  137  171   1064,13    912,56    902,94
A23 Nagykáta           20   51   486   97  122   1049,21    916,70    900,54
A64 Zsámbok            12   27   256   51   64   1062,47    904,07    881,93
R38 Jászberény         10   28   271   54   68    984,89    915,34    900,20
Hatvan II.             42  106  1013  203  253   1062,47    915,26    895,26
Tagszövetségben        77  183  1696  339  424   1064,13    913,48    898,95

V10 egyesületi díjlista
   1. Kiss József                    1.cs. HU-12-07-34922    H 1028,78 m/p
   2. Kevés Károly                   1.cs. HU 12-07-36445    H  999,68 m/p
   3. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31274    H  996,94 m/p
   4. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 12-D-464020    T  979,27 m/p
   5. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31282    H  974,48 m/p
   6. Kevés Károly                   1.cs. HU 12-07-36447    H  959,28 m/p
   7. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31267    H  955,94 m/p
   8. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 10-D-254805    H  953,19 m/p
   9. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. HU 14-D-763499    T  950,15 m/p
  10. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. HU 12-D-464007    T  948,81 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 255010 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   2h  21,17p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  12.   4h  41,17p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 14-D-764657    H 03 11:59:11   897,32 m/p  28  12,37    0   0,00    0   0,00
   HU 09-07-24424    H 03 12:12:03   858,45 m/p  38   8,80    0   0,00    0   0,00

Bodonyi Ferenc                  2.cs. Dt: 255010 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   1h  17,72p    R:  46.   1h  15,09p    T: 120.   1h  15,45p
Összesített E:   9.   4h  72,20p    R:  52.   2h  32,27p    T: 145.   2h  32,22p
   HU 14-D-763963    H 03 11:45:58   941,08 m/p  13  17,72   90  15,09  211  15,45

Csikós István                   1.cs. Dt: 254200 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   2h  27,59p    R:  48.   1h  13,30p    T: 126.   1h  13,26p
Összesített E:   5.   8h 120,77p    R:  64.   1h  13,30p    T: 169.   1h  13,26p
   HU-12-07-36467    H 03 11:49:41   925,40 m/p  16  16,65  113  13,30  281  13,26
   HU-12-D-464906    H 03 12:01:22   887,65 m/p  32  10,94    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   2.cs. Dt: 254200 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   2h  26,87p    R:  53.   1h   9,34p    T: 111.   2h  18,91p
Összesített E:  10.   5h  70,46p    R:  68.   1h   9,34p    T: 158.   2h  18,91p
   HU-14-07-41838    H 03 11:56:11   904,01 m/p  24  13,79  164   9,34  396   9,67
   HU-13-07-38740    H 03 11:57:01   901,34 m/p  26  13,08    0   0,00  410   9,24

Hársfalvi József                1.cs. Dt: 263812 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   1h  15,94p    R:  49.   1h  12,99p    T: 128.   1h  12,95p
Összesített E:  14.   1h  15,94p    R:  65.   1h  12,99p    T: 170.   1h  12,95p
   HU 08-07-18379    H 03 12:00:53   922,80 m/p  18  15,94  117  12,99  291  12,95

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 255152 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  57,44p    R:  21.   3h  49,30p    T:  43.   3h  49,62p
Összesített E:   7.   6h  97,75p    R:  45.   4h  59,26p    T: 115.   4h  58,78p
   HU 12-07-36445    H 03 11:30:14   999,68 m/p   2  21,64   20  20,52   36  20,91
   HU 12-07-36447    H 03 11:40:59   959,28 m/p   6  20,22   61  17,34  145  17,51
   HU 09-07-24364    H 03 11:54:36   912,56 m/p  19  15,58  137  11,44  347  11,20
   HU 08-07-18533    H 03 11:55:39   909,15 m/p  20  15,22  147  10,66  366  10,61
   HU 10-D-253977    H 03 11:57:18   903,83 m/p  25  13,44  165   9,27  397   9,64
   HU 08-07-18501    H 03 12:07:35   872,07 m/p  37   9,16    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     1.cs. Dt: 254502 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  63,86p    R:   3.   3h  60,72p    T:   7.   3h  61,53p
Összesített E:   2.   9h 170,66p    R:  35.   5h  94,58p    T:  76.   5h  94,60p
   HU-12-07-34922    H 03 11:22:23  1028,78 m/p   1  22,00    9  21,38   14  21,59
   HU-11-07-31274    H 03 11:30:17   996,94 m/p   3  21,29   22  20,37   40  20,78
   HU-11-07-31282    H 03 11:36:10   974,48 m/p   5  20,57   40  18,97   92  19,16
   HU-11-07-31267    H 03 11:41:14   955,94 m/p   7  19,86   67  16,88  159  17,07
   HU-12-07-34916    H 03 11:45:02   942,48 m/p  12  18,08   85  15,48  204  15,67
   HU-12-07-34928    H 03 11:55:46   906,45 m/p  21  14,86  157   9,89  382  10,11
   HU-12-07-34902    H 03 11:59:41   893,98 m/p  31  11,30    0   0,00    0   0,00
   HU-11-07-31278    H 03 12:01:45   887,54 m/p  33  10,58    0   0,00    0   0,00
   HU-11-07-31290    H 03 12:01:47   887,44 m/p  34  10,23    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     2.cs. Dt: 254502 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   1h  18,43p    R:  45.   1h  15,79p    T: 119.   1h  15,95p
Összesített E:   8.   5h  77,26p    R:  62.   1h  15,79p    T: 162.   1h  15,95p
   HU-14-07-41760    H 03 11:44:01   946,05 m/p  11  18,43   81  15,79  195  15,95

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 258267 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  57,44p    R:  19.   3h  50,17p    T:  34.   3h  51,08p
Összesített E:   1.   9h 173,75p    R:  21.   8h 125,40p    T:  48.   8h 122,26p
   HU 12-D-464020    T 03 11:38:44   979,27 m/p   4  20,93   33  19,52   72  19,78
   HU 10-D-254805    H 03 11:45:57   953,19 m/p   8  19,50   72  16,49  170  16,73
   HU 14-D-763461    T 03 11:51:25   934,34 m/p  15  17,01  102  14,16  239  14,57

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 258267 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  47,80p    R:  29.   3h  37,50p    T:  74.   3h  38,16p
Összesített E:   4.   8h 139,84p    R:  41.   6h  75,70p    T: 109.   6h  70,62p
   HU 13-D-596651    T 03 11:49:33   940,69 m/p  14  17,36   92  14,93  214  15,35
   HU 13-D-596641    T 03 11:54:35   923,76 m/p  17  16,29  115  13,15  288  13,04
   HU 14-D-763447    T 03 12:00:32   904,51 m/p  23  14,15  163   9,42  393   9,77
   HU 11-D-345937    H 03 12:03:43   894,53 m/p  30  11,65    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-464011    H 03 12:06:41   885,44 m/p  36   9,51    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             3.cs. Dt: 258267 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  52,45p    R:  27.   3h  41,78p    T:  67.   3h  42,26p
Összesített E:   3.   9h 167,15p    R:  30.   7h 105,27p    T:  69.   7h 102,35p
   HU 14-D-763499    T 03 11:46:49   950,15 m/p   9  19,15   76  16,18  186  16,23
   HU 12-D-464007    T 03 11:47:12   948,81 m/p  10  18,79   77  16,10  187  16,20
   HU 13-D-596632    H 03 12:00:28   904,72 m/p  22  14,51  162   9,50  391   9,83
   HU 14-D-763453    H 03 12:01:45   900,67 m/p  27  12,72    0   0,00  415   9,08

Kucsera-Tóth Károly             4.cs. Dt: 258267 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   2h  21,88p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   6.   7h  99,85p    R:  56.   2h  26,42p    T: 154.   2h  23,29p
   HU 14-D-763489    H 03 12:03:09   896,29 m/p  29  12,01    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-763442    T 03 12:06:30   885,99 m/p  35   9,87    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-30375    H 1064,13 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-10-D-255201    T 1062,47 m/p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-O-13241     T 1057,04 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-O-14311     T 1051,42 m/p
   5. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-13-D-619182    H 1051,19 m/p
   6. Katona József                  2.cs. A36 HU 14-D-716459    H 1050,83 m/p
   7. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601983    H 1049,21 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1047,64 m/p
   9. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09122    H 1045,29 m/p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11-D-667931    T 1036,58 m/p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11-09-07882    T 1032,11 m/p
  12. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 12-D-561973    H 1030,94 m/p
  13. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1028,96 m/p
  14. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1028,78 m/p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs. A23 HU-12-D-505667    H 1027,43 m/p
  16. László György                  1.cs. A36 HU 10-D-294563    H 1026,46 m/p
  17. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12-D-502363    H 1024,21 m/p
  18. Gavaldik József                1.cs. A23 HU 13-09-20133    H 1022,46 m/p
  19. Ács Ferenc                     2.cs. A50 HU 14-O-25583     H 1020,64 m/p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-13-O-17362     T 1019,64 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-30375    H 1064,13 m/p
   2. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-O-13241     T 1057,04 m/p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-O-14311     T 1051,42 m/p
   4. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-13-D-619182    H 1051,19 m/p
   5. Katona József                  2.cs. A36 HU 14-D-716459    H 1050,83 m/p
   6. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09122    H 1045,29 m/p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11-D-667931    T 1036,58 m/p
   8. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 12-D-561973    H 1030,94 m/p
   9. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1028,78 m/p
  10. László György                  1.cs. A36 HU 10-D-294563    H 1026,46 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   64,16 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   62,95 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   62,82 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   61,91 p
   5. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   61,78 p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   61,60 p
   7. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   61,53 p
   8. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   60,82 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   60,70 p
  10. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   60,58 p
  11. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   60,23 p
  12. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   59,48 p
  13. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   59,26 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   58,79 p
  15. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   58,04 p
  16. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   57,10 p
  17. Tóth Gábor                     1.cs. A36    3 h.   56,86 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   56,64 p
  19. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   56,51 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   56,45 p
  21. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   56,04 p
  22. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   55,86 p
  23. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   55,83 p
  24. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   55,01 p
  25. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   54,98 p
  26. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   54,27 p
  27. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   53,80 p
  28. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   53,36 p
  29. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   52,12 p
  30. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   51,89 p
  31. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   51,71 p
  32. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   51,48 p
  33. Fejos Csaba                    1.cs. A64    3 h.   51,18 p
  34. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,08 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   50,92 p
  36. Babicz János                   1.cs. A64    3 h.   50,87 p
  37. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   50,83 p
  38. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,74 p
  39. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   50,65 p
  40. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   50,58 p
  41. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   50,20 p
  42. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   49,88 p
  43. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   49,62 p
  44. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   49,58 p
  45. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   49,40 p
  46. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   49,25 p
  47. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   49,12 p
  48. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   49,06 p
  49. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    3 h.   49,05 p
  50. Száraz László                  2.cs. A23    3 h.   48,84 p
  51. Grizner Sándor                 2.cs. R38    3 h.   48,62 p
  52. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   48,59 p
  53. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   47,56 p
  54. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   47,18 p
  55. Gavaldik József                1.cs. A23    3 h.   47,03 p
  56. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   46,38 p
  57. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    3 h.   46,27 p
  58. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   46,22 p
  59. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   45,81 p
  60. Grizner Sándor                 1.cs. R38    3 h.   45,43 p
  61. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    3 h.   44,80 p
  62. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   44,35 p
  63. Száraz László                  4.cs. A23    3 h.   44,32 p
  64. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   43,40 p
  65. Jánosi Pál                     3.cs. A23    3 h.   43,25 p
  66. Dobos Sándor                   1.cs. A36    3 h.   43,20 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    3 h.   42,26 p
  68. Fejos Csaba                    2.cs. A64    2 h.   41,82 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   63,35 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   61,03 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   60,72 p
   4. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   60,49 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   60,26 p
   6. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   60,26 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   59,39 p
   8. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   58,24 p
   9. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   56,22 p
  10. Tóth Gábor                     1.cs. A36    3 h.   56,21 p
  11. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   55,99 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.    3 h.   63,86 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    3 h.   57,44 p
   3. Kevés Károly                   1.cs.    3 h.   57,44 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.    3 h.   52,45 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    3 h.   47,80 p
   6. Csikós István                  1.cs.    2 h.   27,59 p
   7. Csikós István                  2.cs.    2 h.   26,87 p
   8. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    2 h.   21,88 p
   9. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    2 h.   21,17 p
  10. Kiss József                    2.cs.    1 h.   18,43 p
  11. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    1 h.   17,72 p
  12. Hársfalvi József               1.cs.    1 h.   15,94 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    9 h.  188,46 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  185,49 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    9 h.  185,13 p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  178,61 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  174,85 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  172,66 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  172,22 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  171,61 p
   9. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  170,84 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  170,53 p
  11. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    9 h.  168,14 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  167,91 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  167,31 p
  14. Pap István                     1.cs. A36    9 h.  167,27 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  167,27 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  166,54 p
  17. Boda Ákos                      1.cs. A50    9 h.  165,60 p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  163,13 p
  19. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  162,31 p
  20. Katona József                  1.cs. A36    9 h.  158,29 p
  21. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  156,26 p
  22. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  155,31 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  152,89 p
  24. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  152,26 p
  25. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  151,70 p
  26. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  150,91 p
  27. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  150,66 p
  28. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    9 h.  150,01 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50    9 h.  149,42 p
  30. Babicz János                   1.cs. A64    9 h.  147,83 p
  31. Molnár Pál                     2.cs. A23    8 h.  146,92 p
  32. Mészáros Mihály                2.cs. A36    8 h.  144,11 p
  33. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  143,38 p
  34. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  141,65 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64    8 h.  141,12 p
  36. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    9 h.  140,41 p
  37. Jánosi Pál                     2.cs. A23    8 h.  139,91 p
  38. Száraz László                  1.cs. A23    8 h.  137,65 p
  39. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  137,05 p
  40. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    8 h.  136,35 p
  41. Boda Ákos                      6.cs. A50    8 h.  132,35 p
  42. László György                  1.cs. A36    8 h.  130,24 p
  43. Boda Ákos                      3.cs. A50    8 h.  128,58 p
  44. Fejos Csaba                    1.cs. A64    8 h.  128,39 p
  45. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    8 h.  127,79 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    8 h.  126,94 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23    8 h.  126,92 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    8 h.  122,26 p
  49. Tóth Attila                    3.cs. A64    7 h.  120,76 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  120,72 p
  51. Tóth Attila                    2.cs. A64    7 h.  119,94 p
  52. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    9 h.  118,51 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64    6 h.  117,37 p
  54. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  117,24 p
  55. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  116,58 p
  56. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  116,03 p
  57. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    7 h.  114,90 p
  58. Tóth Gábor                     1.cs. A36    7 h.  114,57 p
  59. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  113,95 p
  60. Dobos Sándor                   1.cs. A36    7 h.  112,03 p
  61. Demeter Attila                 1.cs. R38    9 h.  110,29 p
  62. Kovács József                  1.cs. A50    7 h.  109,43 p
  63. Japport Zoltán                 5.cs. A50    7 h.  108,97 p
  64. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  108,88 p
  65. Agócs Attila                   1.cs. A36    7 h.  108,55 p
  66. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  104,48 p
  67. Molnár Pál                     3.cs. A23    6 h.  103,14 p
  68. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    7 h.  102,69 p
  69. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    7 h.  102,35 p
  70. Gavaldik József                2.cs. A23    7 h.  100,99 p
  71. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    6 h.  100,18 p
  72. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.   98,59 p
  73. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   97,38 p
  74. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    7 h.   96,89 p
  75. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.   95,21 p
  76. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   94,60 p
  77. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   94,32 p
  78. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p
  79. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.   92,72 p
  80. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.   92,47 p
  81. Száraz László                  4.cs. A23    7 h.   92,14 p
  82. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    5 h.   91,68 p
  83. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.   91,45 p
  84. Száraz László                  3.cs. A23    7 h.   91,37 p
  85. Tóth Sándor                    2.cs. A64    6 h.   91,19 p
  86. Fejos Csaba                    3.cs. A64    5 h.   90,84 p
  87. Japport Zoltán                 4.cs. A50    6 h.   89,13 p
  88. Tóth Attila                    1.cs. A64    6 h.   88,53 p
  89. Seres János                    1.cs. A36    5 h.   86,71 p
  90. Mészáros László                2.cs. A36    6 h.   86,48 p
  91. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    6 h.   85,38 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  173,15 p
   2. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  172,20 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  172,13 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  171,31 p
   5. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    9 h.  168,98 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  168,39 p
   7. Pap István                     1.cs. A36    9 h.  168,18 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50    9 h.  166,63 p
   9. Katona József                  1.cs. A36    9 h.  161,69 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  159,46 p
  11. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  153,11 p
  12. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  152,43 p
  13. Boda Ákos                      2.cs. A50    9 h.  151,87 p
  14. Mészáros László                1.cs. A36    8 h.  148,43 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    9 h.  173,75 p
   2. Kiss József                    1.cs.    9 h.  170,66 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.    9 h.  167,15 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    8 h.  139,84 p
   5. Csikós István                  1.cs.    8 h.  120,77 p
   6. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    7 h.   99,85 p
   7. Kevés Károly                   1.cs.    6 h.   97,75 p
   8. Kiss József                    2.cs.    5 h.   77,26 p
   9. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    4 h.   72,20 p
  10. Csikós István                  2.cs.    5 h.   70,46 p
  11. Baranyi László                 1.cs.    3 h.   50,77 p
  12. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    4 h.   41,17 p
  13. Rimóczi Róbert                 1.cs.    2 h.   25,03 p
  14. Hársfalvi József               1.cs.    1 h.   15,94 p
  15. Bodonyi Ferenc                 3.cs.    1 h.    9,60 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,34p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,20p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,46p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,27p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,23p
  6. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,04p
  7. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,43p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  56,66p
  9. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  56,64p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,55p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,98p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,22p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  54,02p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  54,01p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,83p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  51,66p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,07p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  51,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  51,04p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,70p
  2. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,20p
  3. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  57,46p
  4. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  57,13p
  5. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,09p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  3h  56,82p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h  55,76p
  8. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  3h  55,24p
  9. Pap István                     A36 HU 12-D-504078    H  3h  53,54p
 10. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  3h  53,18p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  56,36p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  54,39p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,60p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  3h  50,16p
  6. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  3h  49,64p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  3h  47,28p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  3h  44,56p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762085    T  2h  41,37p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762364    T  2h  36,56p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  3h  63,46p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 10-D-254805    H  3h  54,78p
  3. Kiss József                    V10 HU-11-07-31282    H  3h  46,50p
  4. Csikós István                  V10 HU-12-D-464906    H  3h  42,80p
  5. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  3h  38,49p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  42,46p
  7. Kiss József                    V10 HU-11-07-31274    H  2h  41,79p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596632    H  2h  36,95p
  9. Csikós István                  V10 HU-10-D-254595    H  2h  35,70p
 10. Kiss József                    V10 HU-14-07-41760    H  2h  35,42p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464020    T  3h  54,58p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763461    T  3h  53,35p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763447    T  2h  35,04p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763448    T  2h  33,97p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763465    T  2h  28,53p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596651    T  2h  28,44p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464007    T  2h  27,41p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763499    T  2h  27,15p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596647    T  2h  19,08p