Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2015.05.15 18:40:03
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.16 12:34:33
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.16 12:37:37
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.14 18:40:03
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 03 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten
Feleresztés ideje: 2015.05.10 06:30
Időjárás         : Elszórtan felhős, élénk Ny-ÉNy-i széllel
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   28   250   50   63   1812,71   1742,91   1729,80
A50 Zsámbok            12   32   279   56   70   1792,09   1707,38   1698,87
V10 Hatvan              8   16   152   30   38   1771,93   1651,53   1636,01
Hatvan I.              36   76   681  136  170   1812,71   1708,13   1694,86
A23 Nagykáta           21   52   506  101  127   1803,27   1735,95   1722,62
A64 Zsámbok            12   27   253   51   63   1797,85   1727,10   1714,32
R38 Jászberény         10   29   282   56   71   1764,28   1703,49   1694,24
Hatvan II.             43  108  1041  208  260   1803,27   1723,96   1713,42
Tagszövetségben        79  184  1722  344  431   1812,71   1719,26   1706,31

A36 egyesületi díjlista
   1. László György                  2.cs. HU 14-17-75089    H 1812,71 m/p
   2. Seres János                    1.cs. HU 13-D-502590    H 1802,86 m/p
   3. Gazsi Károly                   2.cs. HU 13-D-602509    H 1798,99 m/p
   4. Pap István                     2.cs. HU 12-D-504093    T 1798,43 m/p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. HU 13-09-20418    H 1793,63 m/p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. HU 12-D-504652    H 1792,07 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. HU 12-D-502618    H 1791,34 m/p
   8. Pásztor Gábor                  1.cs. HU 14-09-25375    H 1784,30 m/p
   9. Dobos Sándor                   2.cs. HU 14-D-728266    H 1784,26 m/p
  10. Dósa Zoltán                    2.cs. HU 13-D-700952    H 1783,45 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Agócs Attila                    1.cs. Dt: 304979 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  13,08p    R:  30.   3h  40,22p    T: 115.   1h  18,24p
Összesített E:  19.   3h  46,28p    R:  33.   5h  74,44p    T:  93.   4h  61,64p
   HU 13-D-604706    H 10 09:24:52  1743,95 m/p  48  13,08   65  18,55  173  18,24
   HU 13-D-604704    T 10 09:28:47  1705,75 m/p   0   0,00  147  11,56    0   0,00
   HU 12-D-502505    H 10 09:29:37  1697,83 m/p   0   0,00  164  10,11    0   0,00

Dobos Sándor                    1.cs. Dt: 303830 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  19,82p    R:  43.   1h  21,96p    T: 106.   1h  21,92p
Összesített E:  14.   5h  68,62p    R:  32.   5h  74,87p    T:  76.   5h  75,54p
   HU 14-D-728269    T 10 09:21:38  1770,23 m/p  19  19,82   25  21,96   63  21,92

Dobos Sándor                    2.cs. Dt: 303830 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  38,24p    R:  28.   2h  43,14p    T:  66.   2h  43,01p
Összesített E:  16.   3h  53,84p    R:  39.   3h  59,55p    T:  96.   3h  59,64p
   HU 14-D-728266    H 10 09:20:17  1784,26 m/p   9  22,14   12  23,06   33  22,93
   HU 14-D-728285    H 10 09:23:16  1753,54 m/p  35  16,10   47  20,08  118  20,08

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 308566 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  48,32p    R:  14.   4h  73,84p    T:  36.   4h  70,28p
Összesített E:   7.   8h 127,92p    R:  10.   9h 156,75p    T:  21.   9h 153,63p
   HU 12-D-561969    H 10 09:25:38  1756,88 m/p  25  18,43   36  21,02   99  20,72
   HU 13-D-700972    H 10 09:26:24  1749,24 m/p  37  15,64   50  19,82  138  19,41
   HU 13-D-700974    H 10 09:26:39  1746,76 m/p  43  14,25   58  19,14  152  18,94
   HU 12-D-562982    H 10 09:30:14  1712,04 m/p   0   0,00  120  13,86  383  11,21

Dósa Zoltán                     2.cs. Dt: 308566 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  83,22p    R:   1.   5h 105,27p    T:   8.   5h 101,88p
Összesített E:   1.   9h 162,42p    R:   1.  10h 188,26p    T:   4.  10h 186,29p
   HU 13-D-700952    H 10 09:23:01  1783,45 m/p  10  21,91   13  22,98   39  22,73
   HU 13-D-700983    H 10 09:23:32  1778,14 m/p  14  20,98   17  22,64   47  22,46
   HU 14-D-728137    H 10 09:24:06  1772,35 m/p  17  20,28   20  22,38   56  22,16
   HU 13-D-700991    H 10 09:24:06  1772,35 m/p  18  20,05   21  22,30   57  22,12
   HU 14-O-38166     H 10 09:29:34  1718,39 m/p   0   0,00  107  14,97  347  12,41

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 308976 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  89,82p    R:   3.   5h 105,09p    T:   7.   5h 103,93p
Összesített E:   2.  10h 158,82p    R:   2.  10h 178,82p    T:   7.  10h 178,93p
   HU 12-D-502618    H 10 09:22:29  1791,34 m/p   7  22,61    8  23,40   18  23,43
   HU 11-09-09206    H 10 09:23:17  1783,07 m/p  12  21,45   15  22,81   41  22,66
   HU 13-D-602503    H 10 09:25:52  1756,88 m/p  24  18,66   35  21,10   98  20,75
   HU 11-D-402865    H 10 09:26:39  1749,09 m/p  38  15,41   51  19,74  140  19,35
   HU 11-D-402861    H 10 09:27:25  1741,53 m/p  54  11,69   71  18,04  188  17,74
   HU 11-09-09230    H 10 09:27:26  1741,36 m/p  55  11,46   72  17,95  189  17,70

Gazsi Károly                    2.cs. Dt: 308976 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  90,04p    R:   2.   5h 105,18p    T:   5.   5h 104,13p
Összesített E:   4.   9h 148,24p    R:   7.   9h 166,47p    T:  15.   9h 165,69p
   HU 13-D-602509    H 10 09:21:45  1798,99 m/p   3  23,54    3  23,83    5  23,87
   HU 14-D-728062    H 10 09:23:23  1782,04 m/p  13  21,21   16  22,72   43  22,59
   HU 14-D-728041    H 10 09:25:51  1757,04 m/p  23  18,89   34  21,19   97  20,79
   HU 11-09-09226    H 10 09:26:41  1748,76 m/p  39  15,17   53  19,57  144  19,21
   HU 12-D-502609    H 10 09:27:28  1741,04 m/p  56  11,23   73  17,87  190  17,67
   HU 12-D-502630    H 10 09:28:44  1728,70 m/p   0   0,00   89  16,50  274  14,86

Horinka Norbert                 1.cs. Dt: 301395 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  10,06p    R:  36.   2h  28,75p    T: 101.   2h  25,46p
Összesített E:  23.   2h  20,66p    R:  45.   3h  40,35p    T: 125.   3h  36,76p
   HU 13-D-602631    H 10 09:23:34  1736,25 m/p  61  10,06   84  16,93  245  15,83
   HU 13-D-602661    H 10 09:26:36  1706,43 m/p   0   0,00  144  11,82  430   9,63

Horinka Norbert                 2.cs. Dt: 301395 Kg:   5 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  52.   1h  11,13p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   0.   0h   0,00p    R:  60.   1h  11,13p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 14-D-764230    T 10 09:26:52  1703,86 m/p   0   0,00  152  11,13    0   0,00

Katona József                   1.cs. Dt: 308424 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  20,52p    R:  23.   3h  51,72p    T:  58.   3h  47,63p
Összesített E:  13.   4h  74,92p    R:  16.   7h 117,13p    T:  39.   7h 114,34p
   HU 14-09-25285    H 10 09:23:48  1774,59 m/p  16  20,52   19  22,47   53  22,26
   HU 13-09-21674    T 10 09:28:19  1729,64 m/p   0   0,00   87  16,67  269  15,03
   HU 14-09-25242    H 10 09:30:33  1708,25 m/p   0   0,00  135  12,58  409  10,34

Katona József                   2.cs. Dt: 308424 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  80,29p    R:   6.   5h 100,49p    T:  10.   5h  99,13p
Összesített E:   3.   9h 154,89p    R:   4.   9h 176,61p    T:   9.   9h 175,80p
   HU 13-09-20231    H 10 09:23:42  1775,61 m/p  15  20,75   18  22,55   52  22,29
   HU 11-09-11710    H 10 09:25:51  1753,90 m/p  33  16,57   44  20,34  115  20,18
   HU 09-09-95111    H 10 09:26:24  1748,44 m/p  40  14,94   54  19,48  146  19,14
   HU 11-09-09122    H 10 09:26:29  1747,61 m/p  41  14,71   55  19,40  148  19,08
   HU 13-09-20265    H 10 09:26:47  1744,64 m/p  47  13,32   63  18,72  167  18,44
   HU 14-D-716459    H 10 09:28:18  1729,80 m/p  63   9,60   86  16,76  266  15,13

Katona József                   3.cs. Dt: 308424 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  48.   1h  14,54p    T: 130.   1h  11,88p
Összesített E:  25.   1h  12,80p    R:  48.   2h  28,85p    T: 135.   2h  26,64p
   HU 14-09-25223    T 10 09:29:41  1716,49 m/p   0   0,00  112  14,54  363  11,88

László György                   1.cs. Dt: 305200 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  33,14p    R:  22.   3h  52,74p    T:  56.   3h  50,30p
Összesített E:  12.   5h  80,34p    R:  21.   6h 102,59p    T:  51.   6h 101,04p
   HU 10-D-294563    H 10 09:23:55  1754,86 m/p  32  16,80   43  20,42  112  20,28
   HU 13-D-602550    H 10 09:24:01  1753,85 m/p  34  16,34   45  20,25  116  20,15
   HU 10-D-294568    H 10 09:28:45  1707,41 m/p   0   0,00  141  12,07  423   9,87

László György                   2.cs. Dt: 305200 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  24,00p    R:  41.   1h  24,00p    T: 102.   1h  24,00p
Összesített E:  22.   1h  24,00p    R:  51.   1h  24,00p    T: 136.   1h  24,00p
   HU 14-17-75089    H 10 09:18:22  1812,71 m/p   1  24,00    1  24,00    1  24,00

Mészáros László                 1.cs. Dt: 309062 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  19,35p    R:  35.   2h  32,83p    T: 110.   1h  20,95p
Összesített E:   9.   5h  88,35p    R:  20.   6h 103,74p    T:  50.   6h 101,33p
   HU 10-O-01569     H 10 09:25:49  1757,87 m/p  21  19,35   32  21,36   92  20,95
   HU 14-D-728380    H 10 09:31:14  1705,33 m/p   0   0,00  148  11,47    0   0,00

Mészáros László                 2.cs. Dt: 309062 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  40,80p    R:  16.   4h  68,22p    T:  44.   4h  63,28p
Összesített E:  17.   3h  50,60p    R:  29.   5h  79,27p    T:  77.   5h  74,11p
   HU 12-D-504713    H 10 09:23:19  1783,22 m/p  11  21,68   14  22,89   40  22,69
   HU 13-D-602430    H 10 09:25:51  1757,53 m/p  22  19,12   33  21,27   95  20,85
   HU 14-D-728386    H 10 09:30:59  1707,68 m/p   0   0,00  140  12,16  418  10,04
   HU 14-D-728385    H 10 09:31:06  1706,58 m/p   0   0,00  143  11,90  428   9,70

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 309123 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  77,89p    R:   4.   5h 101,52p    T:  11.   5h  98,47p
Összesített E:   6.   8h 138,49p    R:   8.   9h 164,29p    T:  12.  10h 170,11p
   HU 13-09-20418    H 10 09:22:20  1793,63 m/p   5  23,07    5  23,66   13  23,60
   HU 12-D-504652    H 10 09:22:29  1792,07 m/p   6  22,84    7  23,49   16  23,50
   HU 12-09-15563    H 10 09:26:05  1755,43 m/p  29  17,50   40  20,68  105  20,52
   HU 12-09-15562    H 10 09:26:56  1747,00 m/p  42  14,48   57  19,23  150  19,01
   HU 10-09-01960    H 10 09:30:05  1716,44 m/p   0   0,00  113  14,46  364  11,84
   HU 11-09-09255    H 10 09:30:55  1708,54 m/p   0   0,00  132  12,84  405  10,47

Mészáros Mihály                 2.cs. Dt: 309123 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  82,60p    R:   5.   5h 101,34p    T:   9.   5h 100,60p
Összesített E:   8.   6h 102,00p    R:  13.   7h 130,04p    T:  28.   7h 129,68p
   HU 14-09-25317    H 10 09:24:43  1769,16 m/p  20  19,59   26  21,87   66  21,82
   HU 11-09-09237    H 10 09:26:02  1755,93 m/p  27  17,96   38  20,85  103  20,58
   HU 13-09-20404    H 10 09:26:06  1755,27 m/p  30  17,26   41  20,59  106  20,48
   HU 14-09-25315    H 10 09:26:58  1746,67 m/p  44  14,01   59  19,06  153  18,91
   HU 14-09-25316    H 10 09:26:59  1746,51 m/p  45  13,78   60  18,97  156  18,81

Pap István                      1.cs. Dt: 306753 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   5h  70,76p    R:   7.   5h  95,55p    T:  13.   5h  94,05p
Összesített E:   5.  10h 147,36p    R:   3.  10h 176,98p    T:   8.  10h 176,52p
   HU 11-09-09425    H 10 09:24:43  1755,72 m/p  28  17,73   39  20,76  104  20,55
   HU 13-D-605723    H 10 09:25:17  1750,04 m/p  36  15,87   49  19,91  136  19,48
   HU 12-D-504078    H 10 09:26:00  1742,91 m/p  50  12,62   67  18,38  179  18,04
   HU 13-D-700940    H 10 09:26:00  1742,91 m/p  51  12,39   68  18,29  180  18,01
   HU 12-D-489542    H 10 09:26:00  1742,91 m/p  52  12,15   69  18,21  181  17,97
   HU 13-D-604729    H 10 09:28:16  1720,75 m/p   0   0,00  104  15,22  326  13,12
   HU 11-09-09412    H 10 09:30:32  1699,15 m/p   0   0,00  162  10,28    0   0,00

Pap István                      2.cs. Dt: 306753 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  66,26p    R:  10.   4h  81,25p    T:  25.   4h  80,43p
Összesített E:  15.   4h  66,26p    R:  28.   4h  81,25p    T:  71.   4h  80,43p
   HU 12-D-504093    T 10 09:20:34  1798,43 m/p   4  23,30    4  23,74    7  23,80
   HU 13-D-604750    T 10 09:24:41  1756,05 m/p  26  18,19   37  20,93  102  20,62
   HU 12-D-504174    H 10 09:26:00  1742,91 m/p  49  12,85   66  18,46  178  18,07
   HU 13-D-700919    T 10 09:26:01  1742,75 m/p  53  11,92   70  18,12  182  17,94

Pap István                      3.cs. Dt: 306753 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   2h  20,82p    R:  18.   4h  57,83p    T:  64.   3h  44,07p
Összesített E:  20.   3h  39,62p    R:  31.   5h  76,49p    T:  91.   4h  62,95p
   HU 14-09-25307    H 10 09:26:16  1740,28 m/p  57  10,99   74  17,78  194  17,54
   HU 14-D-728438    H 10 09:26:43  1735,85 m/p  62   9,83   85  16,84  249  15,69
   HU 13-D-604743    T 10 09:29:26  1709,57 m/p   0   0,00  128  13,18  394  10,84
   HU 14-D-728417    T 10 09:30:44  1697,27 m/p   0   0,00  165  10,03    0   0,00

Pásztor Gábor                   1.cs. Dt: 309040 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  52,95p    R:  13.   4h  75,98p    T:  33.   4h  72,96p
Összesített E:  11.   5h  87,15p    R:  19.   6h 110,97p    T:  44.   6h 108,22p
   HU 14-09-25375    H 10 09:23:12  1784,30 m/p   8  22,37   11  23,15   31  23,00
   HU 14-O-38157     H 10 09:26:05  1755,08 m/p  31  17,03   42  20,51  109  20,38
   HU 13-D-605712    H 10 09:27:07  1744,84 m/p  46  13,55   62  18,80  165  18,51
   HU 14-09-25367    H 10 09:30:34  1711,50 m/p   0   0,00  124  13,52  387  11,07

Seres János                     1.cs. Dt: 304864 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  23,77p    R:  42.   1h  23,91p    T: 103.   1h  23,93p
Összesített E:  18.   3h  49,17p    R:  42.   3h  51,29p    T: 105.   3h  51,73p
   HU 13-D-502590    H 10 09:19:06  1802,86 m/p   2  23,77    2  23,91    3  23,93

Török Ferenc                    1.cs. Dt: 309082 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  46.   1h  16,59p    T: 122.   1h  14,99p
Összesített E:   0.   0h   0,00p    R:  53.   1h  16,59p    T: 149.   1h  14,99p
   HU 12-D-505160    H 10 09:28:43  1729,45 m/p   0   0,00   88  16,59  270  14,99

Tóth Gábor                      1.cs. Dt: 310830 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  21,29p    R:  34.   2h  34,62p    T:  87.   2h  34,00p
Összesített E:  10.   6h  87,29p    R:  22.   6h 102,50p    T:  49.   6h 102,19p
   HU 14-D-728366    H 10 09:28:48  1738,42 m/p  58  10,76   79  17,35  208  17,07
   HU 13-D-602719    H 10 09:28:50  1738,10 m/p  59  10,53   80  17,27  212  16,93

Udvari Zoltán                   1.cs. Dt: 311481 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  10,30p    R:  37.   2h  27,55p    T: 119.   1h  16,26p
Összesített E:  26.   1h  10,30p    R:  50.   2h  27,55p    T: 146.   1h  16,26p
   HU 12-D-602475    H 10 09:29:21  1736,72 m/p  60  10,30   83  17,01  232  16,26
   HU 14-D-728410    H 10 09:33:14  1699,91 m/p   0   0,00  159  10,54    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. László György                  2.cs. A36 HU 14-17-75089    H 1812,71 m/p
   2. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-D-601911    T 1803,27 m/p
   3. Seres János                    1.cs. A36 HU 13-D-502590    H 1802,86 m/p
   4. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1802,59 m/p
   5. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1798,99 m/p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-09-14671    H 1798,57 m/p
   7. Pap István                     2.cs. A36 HU 12-D-504093    T 1798,43 m/p
   8. Fejos Csaba                    2.cs. A64 HU 13-07-37626    T 1797,85 m/p
   9. Tóth Attila                    3.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1796,54 m/p
  10. Szollos Béla                   3.cs. A64 HU 08-09-86981    T 1795,71 m/p
  11. Nagy Zoltán                    2.cs. A23 HU-14-D-727463    T 1794,74 m/p
  12. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13-D-619002    H 1794,05 m/p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20418    H 1793,63 m/p
  14. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-10-09-01054    H 1792,74 m/p
  15. Kovács József                  1.cs. A50 HU-10-07-27260    H 1792,09 m/p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-D-504652    H 1792,07 m/p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-11-D-400899    H 1791,67 m/p
  18. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1791,34 m/p
  19. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-10-07-26846    T 1791,29 m/p
  20. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1791,10 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. László György                  2.cs. A36 HU 14-17-75089    H 1812,71 m/p
   2. Seres János                    1.cs. A36 HU 13-D-502590    H 1802,86 m/p
   3. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1798,99 m/p
   4. Pap István                     2.cs. A36 HU 12-D-504093    T 1798,43 m/p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20418    H 1793,63 m/p
   6. Kovács József                  1.cs. A50 HU-10-07-27260    H 1792,09 m/p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-D-504652    H 1792,07 m/p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1791,34 m/p
   9. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-10-07-26846    T 1791,29 m/p
  10. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU-14-D-762364    T 1790,59 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  107,77 p
   2. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  106,44 p
   3. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  105,37 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  104,30 p
   5. Gazsi Károly                   2.cs. A36    5 h.  104,13 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  104,04 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  103,93 p
   8. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    5 h.  101,88 p
   9. Mészáros Mihály                2.cs. A36    5 h.  100,60 p
  10. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   99,13 p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   98,47 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  13. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   94,05 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.   89,83 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   89,72 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   89,52 p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   88,18 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.   88,08 p
  19. Fejos Csaba                    2.cs. A64    5 h.   86,05 p
  20. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   85,65 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   85,17 p
  22. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   83,20 p
  23. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   81,36 p
  24. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    5 h.   80,69 p
  25. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   80,43 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   79,95 p
  27. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   78,00 p
  28. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.   75,83 p
  29. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   75,36 p
  30. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   74,66 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64    4 h.   74,37 p
  32. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   73,97 p
  33. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   72,96 p
  34. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    4 h.   72,12 p
  35. Molnár Pál                     2.cs. A23    4 h.   71,82 p
  36. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   70,28 p
  37. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   70,21 p
  38. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    4 h.   69,51 p
  39. Palkó László                   2.cs. A23    4 h.   69,33 p
  40. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.   67,92 p
  41. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   67,17 p
  42. Nagy János                     2.cs. A23    4 h.   64,10 p
  43. Boda Ákos                      6.cs. A50    4 h.   63,78 p
  44. Mészáros László                2.cs. A36    4 h.   63,28 p
  45. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   61,54 p
  46. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   61,28 p
  47. Balázs Sándor                  1.cs. R38    4 h.   60,97 p
  48. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   60,62 p
  49. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   57,20 p
  50. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   57,00 p
  51. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   56,16 p
  52. Fejos Csaba                    3.cs. A64    3 h.   55,12 p
  53. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   52,54 p
  54. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   52,11 p
  55. Demeter Attila                 1.cs. R38    4 h.   51,86 p
  56. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,30 p
  57. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    3 h.   48,86 p
  58. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   47,63 p
  59. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   46,54 p
  60. Balázs Sándor                  2.cs. R38    3 h.   45,57 p
  61. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   45,21 p
  62. Szollos Béla                   1.cs. A64    2 h.   44,59 p
  63. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   44,34 p
  64. Pap István                     3.cs. A36    3 h.   44,07 p
  65. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    2 h.   43,17 p
  66. Dobos Sándor                   2.cs. A36    2 h.   43,01 p
  67. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    3 h.   42,87 p
  68. Lengyel János                  1.cs. A23    2 h.   42,84 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    5 h.  105,27 p
   2. Gazsi Károly                   2.cs. A36    5 h.  105,18 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  105,09 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  101,52 p
   5. Mészáros Mihály                2.cs. A36    5 h.  101,34 p
   6. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  100,49 p
   7. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   95,55 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   85,23 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   81,90 p
  10. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   81,25 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   79,70 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Gazsi Károly                   2.cs.    5 h.   90,04 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.    5 h.   89,82 p
   3. Dósa Zoltán                    2.cs.    4 h.   83,22 p
   4. Mészáros Mihály                2.cs.    5 h.   82,60 p
   5. Katona József                  2.cs.    5 h.   80,29 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs.    4 h.   77,89 p
   7. Pap István                     1.cs.    5 h.   70,76 p
   8. Pap István                     2.cs.    4 h.   66,26 p
   9. Pásztor Gábor                  1.cs.    3 h.   52,95 p
  10. Dósa Zoltán                    1.cs.    3 h.   48,32 p
  11. Mészáros László                2.cs.    2 h.   40,80 p
  12. Dobos Sándor                   2.cs.    2 h.   38,24 p
  13. László György                  1.cs.    2 h.   33,14 p
  14. László György                  2.cs.    1 h.   24,00 p
  15. Seres János                    1.cs.    1 h.   23,77 p
  16. Tóth Gábor                     1.cs.    2 h.   21,29 p
  17. Pap István                     3.cs.    2 h.   20,82 p
  18. Katona József                  1.cs.    1 h.   20,52 p
  19. Dobos Sándor                   1.cs.    1 h.   19,82 p
  20. Mészáros László                1.cs.    1 h.   19,35 p
  21. Agócs Attila                   1.cs.    1 h.   13,08 p
  22. Udvari Zoltán                  1.cs.    1 h.   10,30 p
  23. Horinka Norbert                1.cs.    1 h.   10,06 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  299,00 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  288,63 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  270,01 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  269,86 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  267,83 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  263,39 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  263,03 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  260,03 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  259,87 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  258,75 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  249,73 p
  12. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  249,53 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  245,85 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  245,17 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   14 h.  236,24 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  228,00 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  226,22 p
  18. Katona József                  2.cs. A36   12 h.  224,21 p
  19. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  223,22 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  219,86 p
  21. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  217,10 p
  22. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  216,40 p
  23. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  212,98 p
  24. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  207,00 p
  25. Tomori László                  3.cs. A23   12 h.  204,20 p
  26. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  199,19 p
  27. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  198,52 p
  28. Molnár Pál                     2.cs. A23   11 h.  193,17 p
  29. Mészáros László                1.cs. A36   11 h.  187,26 p
  30. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  184,65 p
  31. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  179,20 p
  32. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   10 h.  177,42 p
  33. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  177,20 p
  34. Boda Ákos                      6.cs. A50   11 h.  175,71 p
  35. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   12 h.  175,54 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  174,85 p
  37. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  172,05 p
  38. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  171,48 p
  39. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  168,73 p
  40. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  165,03 p
  41. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  161,05 p
  42. Babicz János                   1.cs. A64   10 h.  160,48 p
  43. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   10 h.  159,49 p
  44. Jánosi Pál                     2.cs. A23    9 h.  152,42 p
  45. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  152,08 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  151,93 p
  47. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    9 h.  146,30 p
  48. Szabó Elek                     1.cs. R38   10 h.  143,04 p
  49. Fejos Csaba                    2.cs. A64    8 h.  140,25 p
  50. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    9 h.  140,21 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  138,42 p
  52. Dobos Sándor                   1.cs. A36    9 h.  134,74 p
  53. László György                  1.cs. A36    8 h.  130,24 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   10 h.  130,15 p
  55. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  128,23 p
  56. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  127,34 p
  57. Molnár Pál                     3.cs. A23    8 h.  126,51 p
  58. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    9 h.  126,28 p
  59. Tóth Gábor                     1.cs. A36    8 h.  125,90 p
  60. Pap István                     2.cs. A36    7 h.  122,52 p
  61. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    8 h.  122,26 p
  62. Tóth Attila                    3.cs. A64    7 h.  120,76 p
  63. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  120,72 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38   10 h.  120,29 p
  65. Japport Zoltán                 5.cs. A50    8 h.  120,08 p
  66. Kovács József                  1.cs. A50    8 h.  120,00 p
  67. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  116,92 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  116,03 p
  69. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    7 h.  114,80 p
  70. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  113,95 p
  71. Száraz László                  3.cs. A23    9 h.  112,79 p
  72. Gavaldik József                2.cs. A23    8 h.  111,58 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    8 h.  111,43 p
  74. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    8 h.  111,29 p
  75. Japport Zoltán                 4.cs. A50    8 h.  110,30 p
  76. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  108,88 p
  77. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  106,86 p
  78. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    6 h.  105,93 p
  79. Rédei Attila                   1.cs. R38    8 h.  104,25 p
  80. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    8 h.  103,83 p
  81. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  103,59 p
  82. Boda Ákos                      5.cs. A50    8 h.  101,08 p
  83. Tóth Sándor                    2.cs. A64    7 h.  100,72 p
  84. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  85. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.   98,59 p
  86. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.   98,59 p
  87. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   97,38 p
  88. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.   96,18 p
  89. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.   95,21 p
  90. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   94,32 p
  91. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  268,90 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  264,80 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  259,01 p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  255,25 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  249,16 p
   6. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   14 h.  240,04 p
   7. Katona József                  2.cs. A36   13 h.  234,19 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  225,75 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   13 h.  222,62 p
  10. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  214,31 p
  11. Gazsi Károly                   2.cs. A36   13 h.  209,74 p
  12. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  203,29 p
  13. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  193,34 p
  14. Mészáros László                1.cs. A36   11 h.  191,07 p

A36 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs.   15 h.  240,66 p
   2. Pap István                     1.cs.   15 h.  226,83 p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs.   13 h.  214,34 p
   4. Katona József                  2.cs.   12 h.  199,26 p
   5. Dósa Zoltán                    2.cs.   11 h.  189,79 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs.   11 h.  178,44 p
   7. Mészáros Mihály                2.cs.   11 h.  174,52 p
   8. Mészáros László                1.cs.   10 h.  165,93 p
   9. Gazsi Károly                   2.cs.   11 h.  165,35 p
  10. Pásztor Gábor                  1.cs.    9 h.  149,78 p
  11. Katona József                  1.cs.    9 h.  149,67 p
  12. Dobos Sándor                   1.cs.    9 h.  118,45 p
  13. László György                  1.cs.    7 h.  103,45 p
  14. Tóth Gábor                     1.cs.    7 h.   97,66 p
  15. Pap István                     2.cs.    6 h.   97,26 p
  16. Agócs Attila                   1.cs.    6 h.   87,65 p
  17. Seres János                    1.cs.    5 h.   81,11 p
  18. Dobos Sándor                   2.cs.    4 h.   63,89 p
  19. Mészáros László                2.cs.    4 h.   60,81 p
  20. Horinka Norbert                1.cs.    4 h.   52,61 p
  21. Pap István                     3.cs.    4 h.   49,20 p
  22. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  23. Udvari Zoltán                  1.cs.    3 h.   33,09 p
  24. Katona József                  3.cs.    2 h.   29,48 p
  25. László György                  2.cs.    1 h.   24,00 p
  26. Török Ferenc                   2.cs.    1 h.   15,40 p
  27. Udvari Zoltán                  2.cs.    1 h.   13,21 p
  28. Agócs Attila                   2.cs.    1 h.    8,47 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  207,63 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   10 h.  193,92 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   10 h.  189,26 p
   4. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   10 h.  186,29 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  185,77 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  179,28 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  178,93 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  176,52 p
   9. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  175,80 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  174,29 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  171,67 p
  12. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  170,11 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  167,56 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  165,86 p
  15. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  165,69 p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  163,58 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  159,40 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  158,14 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  157,74 p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  156,16 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  153,63 p
  22. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  152,55 p
  23. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  150,81 p
  24. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  141,08 p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  140,48 p
  26. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  138,73 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    8 h.  130,94 p
  28. Mészáros Mihály                2.cs. A36    7 h.  129,68 p
  29. Fejos Csaba                    2.cs. A64    7 h.  127,87 p
  30. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  124,69 p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  124,56 p
  32. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  124,38 p
  33. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    7 h.  120,56 p
  34. Tomori László                  3.cs. A23    7 h.  117,05 p
  35. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  115,93 p
  36. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  115,67 p
  37. Tóth Attila                    2.cs. A64    6 h.  115,17 p
  38. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    8 h.  114,81 p
  39. Katona József                  1.cs. A36    7 h.  114,34 p
  40. Babicz János                   1.cs. A64    7 h.  112,41 p
  41. Jánosi Pál                     2.cs. A23    6 h.  110,95 p
  42. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    7 h.  108,71 p
  43. Tóth Sándor                    1.cs. A64    6 h.  108,51 p
  44. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  108,22 p
  45. Tóth Attila                    3.cs. A64    6 h.  105,28 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    6 h.  104,17 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  104,10 p
  48. Molnár Pál                     2.cs. A23    6 h.  103,75 p
  49. Tóth Gábor                     1.cs. A36    6 h.  102,19 p
  50. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  101,33 p
  51. László György                  1.cs. A36    6 h.  101,04 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  53. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.   99,15 p
  54. Boda Ákos                      2.cs. A50    6 h.   98,92 p
  55. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    7 h.   98,38 p
  56. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  57. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.   94,66 p
  58. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.   93,89 p
  59. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p
  60. Demeter Attila                 2.cs. R38    6 h.   91,86 p
  61. Japport Zoltán                 4.cs. A50    7 h.   91,20 p
  62. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   91,03 p
  63. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   89,39 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38    7 h.   88,72 p
  65. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    5 h.   86,55 p
  66. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    6 h.   85,87 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    5 h.   84,48 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    6 h.   84,16 p
  69. Száraz László                  4.cs. A23    6 h.   83,58 p
  70. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   82,21 p
  71. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   80,43 p
  72. Boda Ákos                      5.cs. A50    6 h.   78,62 p
  73. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   77,29 p
  74. Balázs Sándor                  2.cs. R38    5 h.   77,06 p
  75. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    6 h.   76,41 p
  76. Dobos Sándor                   1.cs. A36    5 h.   75,54 p
  77. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   74,11 p
  78. Fejos Csaba                    3.cs. A64    4 h.   73,97 p
  79. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   73,97 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   10 h.  188,26 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  178,82 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  176,98 p
   4. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  176,61 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  176,13 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  171,67 p
   7. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  166,47 p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  164,29 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  161,78 p
  10. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  156,75 p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    9 h.  148,23 p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  147,61 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dósa Zoltán                    2.cs.    9 h.  162,42 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.   10 h.  158,82 p
   3. Katona József                  2.cs.    9 h.  154,89 p
   4. Gazsi Károly                   2.cs.    9 h.  148,24 p
   5. Pap István                     1.cs.   10 h.  147,36 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs.    8 h.  138,49 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs.    8 h.  127,92 p
   8. Mészáros Mihály                2.cs.    6 h.  102,00 p
   9. Mészáros László                1.cs.    5 h.   88,35 p
  10. Tóth Gábor                     1.cs.    6 h.   87,29 p
  11. Pásztor Gábor                  1.cs.    5 h.   87,15 p
  12. László György                  1.cs.    5 h.   80,34 p
  13. Katona József                  1.cs.    4 h.   74,92 p
  14. Dobos Sándor                   1.cs.    5 h.   68,62 p
  15. Pap István                     2.cs.    4 h.   66,26 p
  16. Dobos Sándor                   2.cs.    3 h.   53,84 p
  17. Mészáros László                2.cs.    3 h.   50,60 p
  18. Seres János                    1.cs.    3 h.   49,17 p
  19. Agócs Attila                   1.cs.    3 h.   46,28 p
  20. Pap István                     3.cs.    3 h.   39,62 p
  21. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  22. László György                  2.cs.    1 h.   24,00 p
  23. Horinka Norbert                1.cs.    2 h.   20,66 p
  24. Török Ferenc                   2.cs.    1 h.   15,40 p
  25. Katona József                  3.cs.    1 h.   12,80 p
  26. Udvari Zoltán                  1.cs.    1 h.   10,30 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,34p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,20p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,46p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,27p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,23p
  6. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,04p
  7. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,43p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  56,66p
  9. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  56,64p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,55p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,98p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,22p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  54,02p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  54,01p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,83p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  51,66p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,07p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  51,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  51,04p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,70p
  2. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,20p
  3. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  57,46p
  4. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  57,13p
  5. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,09p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  3h  56,82p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h  55,76p
  8. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  3h  55,24p
  9. Pap István                     A36 HU 12-D-504078    H  3h  53,46p
 10. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  3h  53,10p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  56,36p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  54,39p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,60p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  3h  50,16p
  6. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  3h  49,64p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  3h  47,28p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  3h  44,56p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762085    T  2h  41,37p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762364    T  2h  36,56p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  55,73p
  2. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  53,50p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  3h  52,85p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h  51,49p
  5. Seres János                    A36 HU 13-D-502590    H  3h  50,04p
  6. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  50,04p
  7. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  49,99p
  8. Pap István                     A36 HU 12-D-504078    H  3h  46,50p
  9. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  3h  45,41p
 10. Tóth Gábor                     A36 HU 13-D-602719    H  3h  41,10p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  2h  37,61p
  2. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  2h  33,68p
  3. Dobos Sándor                   A36 HU 13-D-602573    T  2h  31,40p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  2h  30,30p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  2h  44,97p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  44,84p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  44,48p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  2h  43,27p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  2h  43,25p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  2h  42,81p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  2h  42,70p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-14-09-25011    H  2h  42,20p
  9. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  42,08p
 10. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  2h  41,81p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  43,90p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  2h  42,63p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  2h  41,95p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  41,84p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14389    T  2h  40,51p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  40,01p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  38,71p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,43p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  2h  38,05p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  2h  36,52p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  44,56p
  2. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  2h  43,08p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  42,27p
  4. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  2h  41,72p
  5. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  2h  41,70p
  6. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  2h  41,10p
  7. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  2h  41,01p
  8. BAMAHO-dúc                     A50 HU-13-D-619513    H  2h  39,60p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  2h  39,26p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  2h  38,78p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  41,70p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  38,76p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  2h  37,83p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  2h  36,72p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  2h  35,67p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  2h  34,63p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-11-07-31048    T  2h  31,40p
  8. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  2h  30,07p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  2h  29,64p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  2h  27,68p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  44,04p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  2h  40,65p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  40,15p
  4. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  2h  38,20p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  2h  36,97p
  6. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  2h  36,51p
  7. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  2h  34,43p
  8. Mészáros Mihály                A36 HU 14-09-25316    H  2h  33,18p
  9. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  2h  32,67p
 10. Seres János                    A36 HU 13-D-502590    H  2h  32,57p