Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.05.15 18:40:03
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.16 12:34:33
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.16 12:37:47
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.14 18:40:03
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 03 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten
Feleresztés ideje: 2015.05.10 06:30
Időjárás         : Elszórtan felhős, élénk Ny-ÉNy-i széllel
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   28   250   50   63   1812,71   1742,91   1729,80
A50 Zsámbok            12   32   279   56   70   1792,09   1707,38   1698,87
V10 Hatvan              8   16   152   30   38   1771,93   1651,53   1636,01
Hatvan I.              36   76   681  136  170   1812,71   1708,13   1694,86
A23 Nagykáta           21   52   506  101  127   1803,27   1735,95   1722,62
A64 Zsámbok            12   27   253   51   63   1797,85   1727,10   1714,32
R38 Jászberény         10   29   282   56   71   1764,28   1703,49   1694,24
Hatvan II.             43  108  1041  208  260   1803,27   1723,96   1713,42
Tagszövetségben        79  184  1722  344  431   1812,71   1719,26   1706,31

A64 egyesületi díjlista
   1. Fejos Csaba                    2.cs. HU 13-07-37626    T 1797,85 m/p
   2. Tóth Attila                    3.cs. HU 14-D-800511    T 1796,54 m/p
   3. Szollos Béla                   3.cs. HU 08-09-86981    T 1795,71 m/p
   4. Tóth Sándor                    1.cs. HU-13-D-619002    H 1794,05 m/p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-14-D-762156    T 1789,32 m/p
   6. Tóth Attila                    2.cs. HU 13-D-656656    H 1785,45 m/p
   7. Babicz József                  1.cs. HU-13-D-618994    T 1784,28 m/p
   8. Tóth Attila                    2.cs. HU 13-D-667069    T 1783,65 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. HU 13-D-656662    T 1783,65 m/p
  10. Szollos Béla                   1.cs. HU 13-D-605915    T 1782,59 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 314100 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  33,60p    R:  49.   2h  38,33p    T:  77.   2h  38,69p
Összesített E:  11.   5h  89,55p    R:  34.   5h  93,65p    T:  59.   5h  93,67p
   HU-12-D-462986    T 10 09:28:36  1758,68 m/p  20  19,59   57  20,89   88  21,09
   HU-13-07-37772    H 10 09:30:26  1740,81 m/p  44  14,01  119  17,44  192  17,60

Babicz János                    1.cs. Dt: 314402 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  52,80p    R:  31.   4h  57,30p    T:  45.   4h  61,54p
Összesített E:   6.   7h 104,76p    R:  24.   7h 108,43p    T:  40.   7h 112,41p
   HU 14-D-763025    H 10 09:29:29  1751,71 m/p  31  17,03   81  19,55  129  19,71
   HU 11-09-11012    T 10 09:31:56  1728,12 m/p  49  12,85  190  13,49  280  14,66
   HU 14-D-763002    H 10 09:32:01  1727,33 m/p  50  12,62  194  13,27  284  14,52
   HU 13-13-87058    T 10 09:32:51  1719,45 m/p  60  10,30  235  10,99  340  12,65

Babicz József                   1.cs. Dt: 314301 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  36,39p    R:  45.   2h  40,11p    T:  74.   2h  40,40p
Összesített E:  19.   3h  49,59p    R:  63.   3h  53,05p    T: 102.   3h  53,41p
   HU-13-D-618994    T 10 09:26:09  1784,28 m/p   7  22,61   21  22,89   32  22,96
   HU-14-D-763043    T 10 09:30:40  1739,67 m/p  45  13,78  123  17,22  197  17,44

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   2h  32,21p    R:  54.   2h  34,21p    T:  81.   2h  35,71p
Összesített E:  10.   6h  96,11p    R:  31.   6h  98,17p    T:  53.   6h  99,15p
   HU 10-09-03976    H 10 09:27:37  1769,17 m/p  16  20,52   40  21,83   65  21,86
   HU 13-07-37632    H 10 09:32:24  1722,78 m/p  54  11,69  210  12,38  304  13,85

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  68,82p    R:  18.   4h  72,48p    T:  19.   5h  86,05p
Összesített E:   2.   7h 122,46p    R:  18.   7h 123,96p    T:  29.   7h 127,87p
   HU 13-07-37626    T 10 09:24:47  1797,85 m/p   1  24,00    4  23,83    8  23,77
   HU 14-D-762991    H 10 09:28:45  1757,95 m/p  21  19,35   60  20,72   91  20,99
   HU 14-D-762980    T 10 09:30:08  1744,45 m/p  36  15,87  105  18,22  168  18,41
   HU 13-07-37655    T 10 09:33:18  1714,32 m/p  63   9,60  258   9,71  374  11,51
   HU 14-D-762916    H 10 09:33:26  1713,07 m/p   0   0,00    0   0,00  378  11,37

Fejos Csaba                     3.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  49,24p    R:  36.   3h  53,25p    T:  52.   3h  55,12p
Összesített E:  13.   5h  78,37p    R:  45.   4h  72,26p    T:  78.   4h  73,97p
   HU 14-D-762984    T 10 09:27:14  1773,00 m/p  14  20,98   36  22,05   55  22,19
   HU 14-D-806217    T 10 09:29:46  1748,01 m/p  32  16,80   93  18,88  147  19,11
   HU 12-07-34898    H 10 09:32:24  1722,78 m/p  55  11,46  211  12,32  305  13,82

Fejos Károly                    1.cs. Dt: 313948 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   1h  10,99p    R:  82.   1h  12,10p    T: 127.   1h  13,59p
Összesített E:  18.   4h  50,59p    R:  75.   3h  40,96p    T: 118.   3h  42,55p
   HU 11-13-64424    H 10 09:32:15  1722,51 m/p  57  10,99  215  12,10  312  13,59

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 313668 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   2h  22,68p    R:  60.   2h  24,04p    T:  97.   2h  26,97p
Összesített E:  25.   2h  22,68p    R:  88.   2h  24,04p    T: 134.   2h  26,97p
   HU-11-09-11090    T 10 09:31:49  1725,07 m/p  53  11,92  205  12,66  297  14,09
   HU-14-D-762728    T 10 09:32:21  1720,03 m/p  58  10,76  228  11,38  333  12,88

Kaló Imre                       2.cs. Dt: 313668 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  13,08p    R:  79.   1h  14,72p    T:  98.   2h  26,83p
Összesített E:  24.   2h  31,31p    R:  80.   2h  32,79p    T: 114.   3h  44,84p
   HU-14-D-763060    H 10 09:30:57  1733,34 m/p  48  13,08  168  14,72  253  15,56
   HU-14-D-763058    H 10 09:33:08  1712,67 m/p   0   0,00    0   0,00  381  11,27

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  74,25p    R:  10.   5h  85,92p    T:  17.   5h  88,18p
Összesített E:   1.  10h 176,29p    R:   3.  10h 187,59p    T:   3.  10h 189,26p
   HU-13-D-596314    H 10 09:23:49  1757,58 m/p  23  18,89   62  20,61   94  20,89
   HU-13-D-596328    H 10 09:25:12  1743,70 m/p  39  15,17  110  17,94  175  18,17
   HU-11-07-30906    H 10 09:25:22  1742,04 m/p  42  14,48  116  17,61  186  17,80
   HU-12-D-535216    T 10 09:25:47  1737,91 m/p  47  13,32  135  16,55  215  16,83
   HU-10-D-255201    T 10 09:26:53  1727,10 m/p  51  12,39  195  13,21  285  14,49
   HU-14-D-762166    H 10 09:27:38  1719,81 m/p  59  10,53  231  11,21  336  12,78

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  40,33p    R:  39.   2h  43,22p    T:  65.   2h  43,17p
Összesített E:  12.   5h  86,43p    R:  37.   5h  89,89p    T:  63.   5h  89,39p
   HU-14-D-762156    T 10 09:20:44  1789,32 m/p   5  23,07   13  23,33   23  23,26
   HU-14-D-762146    T 10 09:24:20  1752,37 m/p  30  17,26   75  19,89  123  19,91

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  49,94p    R:  32.   3h  56,60p    T:  50.   3h  57,00p
Összesített E:   4.   7h 117,82p    R:  17.   7h 124,65p    T:  31.   7h 124,56p
   HU-11-O-06846     H 10 09:24:03  1755,22 m/p  24  18,66   67  20,33  108  20,42
   HU-12-D-530637    H 10 09:25:00  1745,69 m/p  33  16,57   99  18,55  159  18,71
   HU-13-07-37967    H 10 09:25:21  1742,21 m/p  41  14,71  114  17,72  184  17,87

Kovágó Gábor                    4.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  56,21p    R:  27.   3h  60,93p    T:  46.   3h  61,28p
Összesített E:   5.   7h 117,17p    R:  20.   7h 120,97p    T:  33.   7h 120,56p
   HU-12-D-530624    H 10 09:23:19  1762,65 m/p  18  20,05   47  21,44   76  21,49
   HU-14-D-762188    H 10 09:23:31  1760,61 m/p  19  19,82   53  21,11   84  21,22
   HU-12-D-535220    H 10 09:25:05  1744,86 m/p  34  16,34  102  18,38  163  18,57

Papp László                     1.cs. Dt: 310280 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  14,25p    R:  71.   1h  17,49p    T: 116.   1h  17,64p
Összesített E:  21.   3h  46,72p    R:  65.   3h  49,86p    T: 107.   3h  49,81p
   HU-11-D-402779    H 10 09:28:14  1740,86 m/p  43  14,25  118  17,49  191  17,64

Papp László                     2.cs. Dt: 310280 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  20,28p    R:  64.   1h  21,66p    T: 107.   1h  21,69p
Összesített E:  22.   3h  46,68p    R:  67.   3h  47,64p    T: 110.   3h  47,72p
   HU-13-D-596393    T 10 09:25:37  1766,80 m/p  17  20,28   43  21,66   70  21,69

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  42,66p    R:  38.   2h  44,49p    T:  62.   2h  44,59p
Összesített E:  16.   4h  66,97p    R:  57.   3h  59,63p    T:  98.   3h  59,41p
   HU 13-D-605915    T 10 09:25:42  1782,59 m/p  10  21,91   27  22,55   42  22,63
   HU 14-06-15750    T 10 09:26:54  1770,50 m/p  15  20,75   38  21,94   62  21,96

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   3h  36,93p    R:  44.   3h  40,93p    T:  63.   3h  44,34p
Összesített E:  15.   5h  67,73p    R:  54.   4h  62,20p    T:  88.   4h  65,40p
   HU 13-D-619074    H 10 09:29:34  1744,20 m/p  37  15,64  107  18,11  171  18,31
   HU 11-D-346703    H 10 09:31:49  1722,62 m/p  56  11,23  214  12,16  310  13,65
   HU 13-D-619092    H 10 09:32:16  1718,37 m/p  61  10,06  241  10,66  348  12,38

Szollos Béla                    3.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  80,21p    R:  11.   4h  85,10p    T:  20.   4h  85,65p
Összesített E:   7.   6h 104,31p    R:  25.   6h 108,05p    T:  52.   5h  99,51p
   HU 08-09-86981    T 10 09:24:25  1795,71 m/p   3  23,54    6  23,72   10  23,70
   HU 13-D-619084    T 10 09:26:01  1779,38 m/p  12  21,45   30  22,39   46  22,49
   HU 13-D-619086    T 10 09:28:11  1757,75 m/p  22  19,12   61  20,66   93  20,92
   HU 14-D-762807    T 10 09:29:30  1744,85 m/p  35  16,10  103  18,33  164  18,54

Szollos Béla                    4.cs. Dt: 313201 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   2h  30,35p    R:  51.   2h  35,88p    T:  79.   2h  36,35p
Összesített E:  17.   4h  59,89p    R:  53.   4h  63,33p    T:  90.   4h  63,47p
   HU 11-09-11030    H 10 09:29:36  1743,88 m/p  38  15,41  109  18,00  174  18,21
   HU 14-D-801939    H 10 09:29:39  1743,40 m/p  40  14,94  111  17,88  176  18,14

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 294153 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  54,12p    R:  28.   3h  60,43p    T:  48.   3h  60,62p
Összesített E:  14.   5h  73,82p    R:  47.   4h  69,60p    T:  85.   4h  69,45p
   HU 14-D-800537    H 10 09:17:37  1754,91 m/p  26  18,19   69  20,22  111  20,32
   AT-14-107-0809    H 10 09:17:37  1754,91 m/p  25  18,43   68  20,27  110  20,35
   HU 13-D-656678    T 10 09:17:51  1752,48 m/p  29  17,50   74  19,94  122  19,95

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 294153 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 100,71p    R:   3.   5h 103,65p    T:   3.   5h 105,37p
Összesített E:   3.   7h 121,66p    R:  21.   6h 113,65p    T:  37.   6h 115,17p
   HU 13-D-656656    H 10 09:14:45  1785,45 m/p   6  22,84   20  22,94   30  23,03
   HU 13-D-656662    T 10 09:14:55  1783,65 m/p   9  22,14   24  22,72   36  22,83
   HU 13-D-667069    T 10 09:14:55  1783,65 m/p   8  22,37   23  22,78   35  22,86
   HU 13-07-37798    H 10 09:15:48  1774,14 m/p  13  21,21   35  22,11   54  22,23
   HU 13-D-667066    H 10 09:20:22  1726,59 m/p  52  12,15  197  13,10  287  14,42

Tóth Attila                     3.cs. Dt: 294153 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  51,56p    R:  35.   3h  54,32p    T:  51.   3h  56,16p
Összesített E:   9.   6h 100,18p    R:  28.   6h 103,97p    T:  45.   6h 105,28p
   HU 14-D-800511    T 10 09:13:44  1796,54 m/p   2  23,77    5  23,78    9  23,73
   AT-14-107-0808    T 10 09:17:40  1754,39 m/p  27  17,96   70  20,16  113  20,25
   HU 14-D-800523    T 10 09:21:17  1717,35 m/p  62   9,83  246  10,38  354  12,18

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 314407 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  58,53p    R:  25.   3h  63,22p    T:  31.   4h  74,37p
Összesített E:   8.   6h 102,74p    R:  26.   6h 106,43p    T:  43.   6h 108,51p
   HU-13-D-619002    H 10 09:25:15  1794,05 m/p   4  23,30    8  23,61   12  23,63
   HU-13-D-619029    H 10 09:26:26  1782,02 m/p  11  21,68   28  22,50   44  22,56
   HU-14-D-762764    H 10 09:30:46  1739,30 m/p  46  13,55  125  17,11  199  17,37
   HU-11-D-397202    T 10 09:33:55  1709,51 m/p   0   0,00    0   0,00  395  10,81

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 314407 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  17,73p    R:  67.   1h  20,00p    T: 111.   1h  19,98p
Összesített E:  23.   3h  41,61p    R:  74.   3h  41,84p    T: 119.   3h  41,57p
   HU-14-D-762784    T 10 09:29:24  1752,55 m/p  28  17,73   73  20,00  121  19,98

Tagszövetségi díjlista
   1. László György                  2.cs. A36 HU 14-17-75089    H 1812,71 m/p
   2. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-D-601911    T 1803,27 m/p
   3. Seres János                    1.cs. A36 HU 13-D-502590    H 1802,86 m/p
   4. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1802,59 m/p
   5. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1798,99 m/p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-09-14671    H 1798,57 m/p
   7. Pap István                     2.cs. A36 HU 12-D-504093    T 1798,43 m/p
   8. Fejos Csaba                    2.cs. A64 HU 13-07-37626    T 1797,85 m/p
   9. Tóth Attila                    3.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1796,54 m/p
  10. Szollos Béla                   3.cs. A64 HU 08-09-86981    T 1795,71 m/p
  11. Nagy Zoltán                    2.cs. A23 HU-14-D-727463    T 1794,74 m/p
  12. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13-D-619002    H 1794,05 m/p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20418    H 1793,63 m/p
  14. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-10-09-01054    H 1792,74 m/p
  15. Kovács József                  1.cs. A50 HU-10-07-27260    H 1792,09 m/p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-D-504652    H 1792,07 m/p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-11-D-400899    H 1791,67 m/p
  18. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1791,34 m/p
  19. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-10-07-26846    T 1791,29 m/p
  20. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1791,10 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-D-601911    T 1803,27 m/p
   2. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1802,59 m/p
   3. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-09-14671    H 1798,57 m/p
   4. Fejos Csaba                    2.cs. A64 HU 13-07-37626    T 1797,85 m/p
   5. Tóth Attila                    3.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1796,54 m/p
   6. Szollos Béla                   3.cs. A64 HU 08-09-86981    T 1795,71 m/p
   7. Nagy Zoltán                    2.cs. A23 HU-14-D-727463    T 1794,74 m/p
   8. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13-D-619002    H 1794,05 m/p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-10-09-01054    H 1792,74 m/p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-11-D-400899    H 1791,67 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  107,77 p
   2. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  106,44 p
   3. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  105,37 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  104,30 p
   5. Gazsi Károly                   2.cs. A36    5 h.  104,13 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  104,04 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  103,93 p
   8. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    5 h.  101,88 p
   9. Mészáros Mihály                2.cs. A36    5 h.  100,60 p
  10. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   99,13 p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   98,47 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  13. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   94,05 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.   89,83 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   89,72 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   89,52 p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   88,18 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.   88,08 p
  19. Fejos Csaba                    2.cs. A64    5 h.   86,05 p
  20. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   85,65 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   85,17 p
  22. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   83,20 p
  23. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   81,36 p
  24. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    5 h.   80,69 p
  25. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   80,43 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   79,95 p
  27. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   78,00 p
  28. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.   75,83 p
  29. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   75,36 p
  30. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   74,66 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64    4 h.   74,37 p
  32. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   73,97 p
  33. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   72,96 p
  34. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    4 h.   72,12 p
  35. Molnár Pál                     2.cs. A23    4 h.   71,82 p
  36. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   70,28 p
  37. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   70,21 p
  38. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    4 h.   69,51 p
  39. Palkó László                   2.cs. A23    4 h.   69,33 p
  40. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.   67,92 p
  41. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   67,17 p
  42. Nagy János                     2.cs. A23    4 h.   64,10 p
  43. Boda Ákos                      6.cs. A50    4 h.   63,78 p
  44. Mészáros László                2.cs. A36    4 h.   63,28 p
  45. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   61,54 p
  46. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   61,28 p
  47. Balázs Sándor                  1.cs. R38    4 h.   60,97 p
  48. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   60,62 p
  49. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   57,20 p
  50. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   57,00 p
  51. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   56,16 p
  52. Fejos Csaba                    3.cs. A64    3 h.   55,12 p
  53. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   52,54 p
  54. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   52,11 p
  55. Demeter Attila                 1.cs. R38    4 h.   51,86 p
  56. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,30 p
  57. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    3 h.   48,86 p
  58. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   47,63 p
  59. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   46,54 p
  60. Balázs Sándor                  2.cs. R38    3 h.   45,57 p
  61. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   45,21 p
  62. Szollos Béla                   1.cs. A64    2 h.   44,59 p
  63. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   44,34 p
  64. Pap István                     3.cs. A36    3 h.   44,07 p
  65. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    2 h.   43,17 p
  66. Dobos Sándor                   2.cs. A36    2 h.   43,01 p
  67. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    3 h.   42,87 p
  68. Lengyel János                  1.cs. A23    2 h.   42,84 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  107,44 p
   2. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  104,76 p
   3. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  103,65 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  103,60 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  102,59 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   93,64 p
   7. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   87,20 p
   8. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.   87,09 p
   9. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   86,70 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   85,92 p
  11. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   85,10 p
  12. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.   84,59 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   82,91 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   80,07 p
  15. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   78,80 p
  16. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    5 h.   77,80 p
  17. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   73,03 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs.    5 h.  100,71 p
   2. Szollos Béla                   3.cs.    4 h.   80,21 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs.    5 h.   74,25 p
   4. Fejos Csaba                    2.cs.    4 h.   68,82 p
   5. Tóth Sándor                    1.cs.    3 h.   58,53 p
   6. Kovágó Gábor                   4.cs.    3 h.   56,21 p
   7. Tóth Attila                    1.cs.    3 h.   54,12 p
   8. Babicz János                   1.cs.    4 h.   52,80 p
   9. Tóth Attila                    3.cs.    3 h.   51,56 p
  10. Kovágó Gábor                   3.cs.    3 h.   49,94 p
  11. Fejos Csaba                    3.cs.    3 h.   49,24 p
  12. Szollos Béla                   1.cs.    2 h.   42,66 p
  13. Kovágó Gábor                   2.cs.    2 h.   40,33 p
  14. Szollos Béla                   2.cs.    3 h.   36,93 p
  15. Babicz József                  1.cs.    2 h.   36,39 p
  16. Babicz István                  1.cs.    2 h.   33,60 p
  17. Fejos Csaba                    1.cs.    2 h.   32,21 p
  18. Szollos Béla                   4.cs.    2 h.   30,35 p
  19. Kaló Imre                      1.cs.    2 h.   22,68 p
  20. Papp László                    2.cs.    1 h.   20,28 p
  21. Tóth Sándor                    2.cs.    1 h.   17,73 p
  22. Papp László                    1.cs.    1 h.   14,25 p
  23. Kaló Imre                      2.cs.    1 h.   13,08 p
  24. Fejos Károly                   1.cs.    1 h.   10,99 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  299,00 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  288,63 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  270,01 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  269,86 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  267,83 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  263,39 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  263,03 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  260,03 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  259,87 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  258,75 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  249,73 p
  12. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  249,53 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  245,85 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  245,17 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   14 h.  236,24 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  228,00 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  226,22 p
  18. Katona József                  2.cs. A36   12 h.  224,21 p
  19. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  223,22 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  219,86 p
  21. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  217,10 p
  22. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  216,40 p
  23. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  212,98 p
  24. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  207,00 p
  25. Tomori László                  3.cs. A23   12 h.  204,20 p
  26. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  199,19 p
  27. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  198,52 p
  28. Molnár Pál                     2.cs. A23   11 h.  193,17 p
  29. Mészáros László                1.cs. A36   11 h.  187,26 p
  30. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  184,65 p
  31. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  179,20 p
  32. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   10 h.  177,42 p
  33. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  177,20 p
  34. Boda Ákos                      6.cs. A50   11 h.  175,71 p
  35. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   12 h.  175,54 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  174,85 p
  37. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  172,05 p
  38. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  171,48 p
  39. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  168,73 p
  40. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  165,03 p
  41. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  161,05 p
  42. Babicz János                   1.cs. A64   10 h.  160,48 p
  43. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   10 h.  159,49 p
  44. Jánosi Pál                     2.cs. A23    9 h.  152,42 p
  45. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  152,08 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  151,93 p
  47. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    9 h.  146,30 p
  48. Szabó Elek                     1.cs. R38   10 h.  143,04 p
  49. Fejos Csaba                    2.cs. A64    8 h.  140,25 p
  50. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    9 h.  140,21 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  138,42 p
  52. Dobos Sándor                   1.cs. A36    9 h.  134,74 p
  53. László György                  1.cs. A36    8 h.  130,24 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   10 h.  130,15 p
  55. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  128,23 p
  56. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  127,34 p
  57. Molnár Pál                     3.cs. A23    8 h.  126,51 p
  58. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    9 h.  126,28 p
  59. Tóth Gábor                     1.cs. A36    8 h.  125,90 p
  60. Pap István                     2.cs. A36    7 h.  122,52 p
  61. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    8 h.  122,26 p
  62. Tóth Attila                    3.cs. A64    7 h.  120,76 p
  63. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  120,72 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38   10 h.  120,29 p
  65. Japport Zoltán                 5.cs. A50    8 h.  120,08 p
  66. Kovács József                  1.cs. A50    8 h.  120,00 p
  67. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  116,92 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  116,03 p
  69. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    7 h.  114,80 p
  70. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  113,95 p
  71. Száraz László                  3.cs. A23    9 h.  112,79 p
  72. Gavaldik József                2.cs. A23    8 h.  111,58 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    8 h.  111,43 p
  74. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    8 h.  111,29 p
  75. Japport Zoltán                 4.cs. A50    8 h.  110,30 p
  76. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  108,88 p
  77. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  106,86 p
  78. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    6 h.  105,93 p
  79. Rédei Attila                   1.cs. R38    8 h.  104,25 p
  80. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    8 h.  103,83 p
  81. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  103,59 p
  82. Boda Ákos                      5.cs. A50    8 h.  101,08 p
  83. Tóth Sándor                    2.cs. A64    7 h.  100,72 p
  84. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  85. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.   98,59 p
  86. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.   98,59 p
  87. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   97,38 p
  88. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.   96,18 p
  89. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.   95,21 p
  90. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   94,32 p
  91. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  299,10 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  288,51 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  268,37 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  267,40 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  258,91 p
   6. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  257,90 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  257,37 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  256,60 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  242,47 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  224,11 p
  11. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  215,96 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  212,79 p
  13. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   13 h.  210,09 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  204,09 p
  15. Tomori László                  3.cs. A23   11 h.  192,01 p
  16. Molnár Pál                     2.cs. A23   11 h.  191,10 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  183,17 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  175,85 p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  169,73 p
  20. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  168,11 p
  21. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  167,81 p
  22. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  164,78 p
  23. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  162,29 p

A64 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   15 h.  262,62 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   11 h.  176,66 p
   3. Kovágó Gábor                   3.cs.   12 h.  170,82 p
   4. Kovágó Gábor                   4.cs.   11 h.  169,67 p
   5. Fejos Csaba                    1.cs.   11 h.  163,28 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.   10 h.  159,74 p
   7. Babicz János                   1.cs.   10 h.  155,93 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs.    9 h.  148,27 p
   9. Fejos Csaba                    2.cs.    8 h.  135,96 p
  10. Tóth Attila                    3.cs.    7 h.  117,18 p
  11. Kovágó Gábor                   5.cs.    8 h.  112,32 p
  12. Szollos Béla                   2.cs.    8 h.  110,56 p
  13. Tóth Sándor                    2.cs.    7 h.  105,10 p
  14. Szollos Béla                   3.cs.    6 h.  104,31 p
  15. Babicz József                  1.cs.    7 h.  103,09 p
  16. Fejos Csaba                    3.cs.    6 h.   96,37 p
  17. Tóth Attila                    1.cs.    7 h.   94,82 p
  18. Babicz István                  1.cs.    5 h.   89,55 p
  19. Szollos Béla                   4.cs.    5 h.   72,72 p
  20. Szollos Béla                   1.cs.    4 h.   66,97 p
  21. Fejos Károly                   1.cs.    4 h.   50,59 p
  22. Kaló Imre                      1.cs.    4 h.   49,68 p
  23. Papp László                    1.cs.    3 h.   46,72 p
  24. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  25. Kaló Imre                      2.cs.    3 h.   46,48 p
  26. Babicz József                  2.cs.    3 h.   41,00 p
  27. Tóth Sándor                    3.cs.    2 h.   27,33 p
  28. Cseri József                   1.cs.    1 h.   16,67 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  207,63 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   10 h.  193,92 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   10 h.  189,26 p
   4. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   10 h.  186,29 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  185,77 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  179,28 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  178,93 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  176,52 p
   9. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  175,80 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  174,29 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  171,67 p
  12. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  170,11 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  167,56 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  165,86 p
  15. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  165,69 p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  163,58 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  159,40 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  158,14 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  157,74 p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  156,16 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  153,63 p
  22. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  152,55 p
  23. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  150,81 p
  24. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  141,08 p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  140,48 p
  26. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  138,73 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    8 h.  130,94 p
  28. Mészáros Mihály                2.cs. A36    7 h.  129,68 p
  29. Fejos Csaba                    2.cs. A64    7 h.  127,87 p
  30. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  124,69 p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  124,56 p
  32. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  124,38 p
  33. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    7 h.  120,56 p
  34. Tomori László                  3.cs. A23    7 h.  117,05 p
  35. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  115,93 p
  36. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  115,67 p
  37. Tóth Attila                    2.cs. A64    6 h.  115,17 p
  38. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    8 h.  114,81 p
  39. Katona József                  1.cs. A36    7 h.  114,34 p
  40. Babicz János                   1.cs. A64    7 h.  112,41 p
  41. Jánosi Pál                     2.cs. A23    6 h.  110,95 p
  42. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    7 h.  108,71 p
  43. Tóth Sándor                    1.cs. A64    6 h.  108,51 p
  44. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  108,22 p
  45. Tóth Attila                    3.cs. A64    6 h.  105,28 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    6 h.  104,17 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  104,10 p
  48. Molnár Pál                     2.cs. A23    6 h.  103,75 p
  49. Tóth Gábor                     1.cs. A36    6 h.  102,19 p
  50. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  101,33 p
  51. László György                  1.cs. A36    6 h.  101,04 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  53. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.   99,15 p
  54. Boda Ákos                      2.cs. A50    6 h.   98,92 p
  55. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    7 h.   98,38 p
  56. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  57. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.   94,66 p
  58. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.   93,89 p
  59. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p
  60. Demeter Attila                 2.cs. R38    6 h.   91,86 p
  61. Japport Zoltán                 4.cs. A50    7 h.   91,20 p
  62. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   91,03 p
  63. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   89,39 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38    7 h.   88,72 p
  65. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    5 h.   86,55 p
  66. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    6 h.   85,87 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    5 h.   84,48 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    6 h.   84,16 p
  69. Száraz László                  4.cs. A23    6 h.   83,58 p
  70. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   82,21 p
  71. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   80,43 p
  72. Boda Ákos                      5.cs. A50    6 h.   78,62 p
  73. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   77,29 p
  74. Balázs Sándor                  2.cs. R38    5 h.   77,06 p
  75. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    6 h.   76,41 p
  76. Dobos Sándor                   1.cs. A36    5 h.   75,54 p
  77. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   74,11 p
  78. Fejos Csaba                    3.cs. A64    4 h.   73,97 p
  79. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   73,97 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  208,07 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   10 h.  194,12 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   10 h.  187,59 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  185,05 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  177,72 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  170,50 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  165,78 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  163,96 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  156,72 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  155,58 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  153,50 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  149,84 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  148,62 p
  14. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  135,77 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    8 h.  129,21 p
  16. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    8 h.  129,08 p
  17. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  124,65 p
  18. Fejos Csaba                    2.cs. A64    7 h.  123,96 p
  19. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  123,35 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   10 h.  176,29 p
   2. Fejos Csaba                    2.cs.    7 h.  122,46 p
   3. Tóth Attila                    2.cs.    7 h.  121,66 p
   4. Kovágó Gábor                   3.cs.    7 h.  117,82 p
   5. Kovágó Gábor                   4.cs.    7 h.  117,17 p
   6. Babicz János                   1.cs.    7 h.  104,76 p
   7. Szollos Béla                   3.cs.    6 h.  104,31 p
   8. Tóth Sándor                    1.cs.    6 h.  102,74 p
   9. Tóth Attila                    3.cs.    6 h.  100,18 p
  10. Fejos Csaba                    1.cs.    6 h.   96,11 p
  11. Babicz István                  1.cs.    5 h.   89,55 p
  12. Kovágó Gábor                   2.cs.    5 h.   86,43 p
  13. Fejos Csaba                    3.cs.    5 h.   78,37 p
  14. Tóth Attila                    1.cs.    5 h.   73,82 p
  15. Szollos Béla                   2.cs.    5 h.   67,73 p
  16. Szollos Béla                   1.cs.    4 h.   66,97 p
  17. Szollos Béla                   4.cs.    4 h.   59,89 p
  18. Fejos Károly                   1.cs.    4 h.   50,59 p
  19. Babicz József                  1.cs.    3 h.   49,59 p
  20. Kovágó Gábor                   5.cs.    3 h.   48,81 p
  21. Papp László                    1.cs.    3 h.   46,72 p
  22. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  23. Tóth Sándor                    2.cs.    3 h.   41,61 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    2 h.   31,31 p
  25. Kaló Imre                      1.cs.    2 h.   22,68 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,34p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,20p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,46p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,27p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,23p
  6. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,04p
  7. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,43p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  56,66p
  9. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  56,64p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,55p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,98p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,22p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  54,02p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  54,01p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,83p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  51,66p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,07p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  51,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  51,04p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,56p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,23p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,16p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,05p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,42p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  55,61p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  55,54p
  8. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  3h  55,33p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  55,17p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  54,39p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,99p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,28p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  53,67p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,40p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  50,55p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  50,20p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  3h  48,99p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  3h  47,58p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  46,54p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  3h  42,07p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  54,42p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  51,25p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  3h  49,12p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596314    H  3h  48,19p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  3h  46,82p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37798    H  3h  42,48p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  3h  37,08p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619002    H  2h  38,63p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  2h  34,72p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  2h  32,62p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  3h  48,56p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  3h  40,34p
  3. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  3h  37,84p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  2h  42,00p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762156    T  2h  41,24p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  39,72p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 14-D-762977    T  2h  39,32p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,23p
  9. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  2h  37,27p
 10. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  2h  35,81p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  2h  44,97p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  44,84p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  44,48p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  2h  43,27p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  2h  43,25p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  2h  42,81p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  2h  42,70p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-14-09-25011    H  2h  42,20p
  9. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  42,08p
 10. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  2h  41,81p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  43,90p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  2h  42,63p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  2h  41,95p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  41,84p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14389    T  2h  40,51p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  40,01p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  38,71p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,43p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  2h  38,05p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  2h  36,52p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  2h  45,12p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  44,70p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  2h  43,61p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  2h  42,94p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  2h  42,78p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-14-09-25011    H  2h  42,44p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  2h  41,91p
  8. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  2h  41,67p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  2h  40,60p
 10. Palkó László                   A23 HU-14-20-71143    H  2h  40,37p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  44,21p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  2h  42,75p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  2h  42,29p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14389    T  2h  40,63p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  40,05p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,76p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  2h  37,96p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  2h  36,40p
  9. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  2h  35,83p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  35,74p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  2h  36,75p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  2h  36,65p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596314    H  2h  35,86p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  2h  34,59p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37798    H  2h  33,15p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  2h  32,62p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  2h  31,95p
  8. Papp László                    A64 HU-11-D-402779    H  2h  30,80p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800537    H  2h  29,09p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  2h  28,75p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  39,72p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,23p
  3. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  2h  35,81p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  2h  34,39p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  2h  33,02p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  2h  30,67p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  2h  30,18p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 14-D-762980    T  2h  25,93p
  9. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  2h  25,84p