Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.05.15 18:40:03
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.16 12:34:33
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.16 12:37:52
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.14 18:40:03
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 03 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten
Feleresztés ideje: 2015.05.10 06:30
Időjárás         : Elszórtan felhős, élénk Ny-ÉNy-i széllel
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   28   250   50   63   1812,71   1742,91   1729,80
A50 Zsámbok            12   32   279   56   70   1792,09   1707,38   1698,87
V10 Hatvan              8   16   152   30   38   1771,93   1651,53   1636,01
Hatvan I.              36   76   681  136  170   1812,71   1708,13   1694,86
A23 Nagykáta           21   52   506  101  127   1803,27   1735,95   1722,62
A64 Zsámbok            12   27   253   51   63   1797,85   1727,10   1714,32
R38 Jászberény         10   29   282   56   71   1764,28   1703,49   1694,24
Hatvan II.             43  108  1041  208  260   1803,27   1723,96   1713,42
Tagszövetségben        79  184  1722  344  431   1812,71   1719,26   1706,31

R38 egyesületi díjlista
   1. Szabó Elek                     1.cs. HU-13-09-21413    H 1764,28 m/p
   2. Demeter Attila                 1.cs. HU-14-D-762612    H 1760,08 m/p
   3. Balázs Sándor                  2.cs. HU-13-D-619797    H 1756,52 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-13-D-603360    H 1751,97 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-11-D-427100    H 1751,19 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-14-D-762455    H 1750,57 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              4.cs. HU-14-D-806397    H 1750,57 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-619450    H 1749,02 m/p
   9. Gyarmati Szabolcs              1.cs. HU 14-D-817373    H 1741,96 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-619419    H 1740,55 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  77,50p    R:  30.   4h  57,64p    T:  47.   4h  60,97p
Összesített E:  11.   4h  77,50p    R:  60.   4h  57,64p    T:  94.   4h  60,97p
   HU-14-D-763331    H 10 09:32:00  1739,31 m/p  12  21,74  124  17,16  198  17,40
   HU-13-D-619799    H 10 09:32:05  1738,52 m/p  14  21,33  128  16,94  205  17,17
   HU-13-D-596579    H 10 09:33:52  1721,66 m/p  33  17,42  219  11,88  320  13,32
   HU-12-D-463856    H 10 09:33:58  1720,72 m/p  35  17,01  223  11,66  327  13,08

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   5h  76,39p    R:  41.   3h  42,09p    T:  60.   3h  45,57p
Összesített E:   8.   7h 111,33p    R:  44.   5h  74,04p    T:  74.   5h  77,06p
   HU-13-D-619797    H 10 09:30:13  1756,52 m/p   3  23,59   64  20,50  100  20,68
   HU-13-D-596542    H 10 09:33:48  1722,28 m/p  32  17,62  217  11,99  315  13,48
   HU-13-D-619726    H 10 09:34:45  1713,42 m/p  43  15,36  260   9,60  377  11,41
   HU-12-D-464839    H 10 09:36:47  1694,77 m/p  69  10,01    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-619713    H 10 09:36:50  1694,32 m/p  70   9,81    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   3.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   2h  22,49p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  24.   2h  22,49p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-13-D-596586    H 10 09:36:11  1700,23 m/p  62  11,45    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-763290    H 10 09:36:26  1697,95 m/p  64  11,04    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   4.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  31,13p    R:  78.   1h  14,77p    T: 121.   1h  15,59p
Összesített E:  16.   3h  49,58p    R:  82.   2h  31,58p    T: 129.   2h  32,25p
   HU-14-D-763276    H 10 09:32:28  1734,86 m/p  17  20,71  167  14,77  252  15,59
   HU-14-D-763237    H 10 09:36:40  1695,83 m/p  67  10,42    0   0,00    0   0,00

Demeter Attila                  1.cs. Dt: 328724 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  81,11p    R:  66.   1h  21,00p    T:  55.   4h  51,86p
Összesített E:   6.   8h 119,52p    R:  59.   4h  57,99p    T:  64.   7h  88,72p
   HU-14-D-762612    H 10 09:36:46  1760,08 m/p   2  23,79   55  21,00   86  21,15
   HU-14-D-762610    H 10 09:42:25  1708,40 m/p  46  14,74    0   0,00  406  10,44
   HU-10-09-05050    H 10 09:42:27  1708,10 m/p  47  14,54    0   0,00  411  10,27
   HU-14-D-762618    H 10 09:42:30  1707,66 m/p  48  14,33    0   0,00  419  10,00
   HU-14-D-762649    H 10 09:42:43  1705,74 m/p  51  13,71    0   0,00    0   0,00

Demeter Attila                  2.cs. Dt: 328724 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  79,48p    R:  47.   3h  39,14p    T:  69.   3h  42,80p
Összesített E:   5.   8h 133,26p    R:  32.   7h  97,49p    T:  60.   6h  91,86p
   HU-14-D-762661    H 10 09:39:41  1733,01 m/p  18  20,50  169  14,66  254  15,53
   HU-14-D-762660    H 10 09:40:12  1728,31 m/p  26  18,86  189  13,55  279  14,69
   HU-12-09-17110    H 10 09:41:11  1719,42 m/p  38  16,39  236  10,93  342  12,58
   HU-14-D-762691    H 10 09:43:06  1702,35 m/p  59  12,07    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-619319    H 10 09:43:10  1701,76 m/p  61  11,66    0   0,00    0   0,00

Demeter Attila                  3.cs. Dt: 328724 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  30,10p    R:  81.   1h  12,60p    T: 125.   1h  14,05p
Összesített E:  23.   2h  30,10p    R:  95.   1h  12,60p    T: 150.   1h  14,05p
   HU-14-D-718393    T 10 09:40:38  1724,38 m/p  31  17,83  206  12,60  298  14,05
   HU-10-D-259692    T 10 09:43:04  1702,65 m/p  58  12,27    0   0,00    0   0,00

Gyarmati Szabolcs               1.cs. Dt: 328381 Kg:   4 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  55,95p    R:  56.   2h  30,88p    T:  67.   3h  42,87p
Összesített E:  14.   3h  55,95p    R:  84.   2h  30,88p    T: 116.   3h  42,87p
   HU 14-D-817373    H 10 09:38:30  1741,96 m/p   9  22,35  117  17,55  187  17,77
   HU 14-O-34213     T 10 09:40:02  1727,90 m/p  27  18,65  193  13,33  283  14,56
   HU 14-D-817357    T 10 09:42:09  1708,87 m/p  45  14,95    0   0,00  403  10,54

Nagy Lehel dr.                  0.cs. Dt: 329203 Kg:  22 Ók:   0 Kp:   0
   HU-13-D-596045    H 10 09:40:06  1731,74 m/p  19  20,30  172  14,49  257  15,43
   HU-14-D-762535    H 10 09:40:41  1726,44 m/p  28  18,45  198  13,05  288  14,39

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 329203 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  77,00p    R:  48.   3h  38,41p    T:  71.   3h  41,82p
Összesített E:   2.  10h 155,09p    R:  22.   8h 111,95p    T:  38.   8h 114,81p
   HU-14-D-762534    H 10 09:39:22  1738,44 m/p  15  21,12  129  16,88  206  17,13
   HU-13-D-596021    T 10 09:41:22  1720,27 m/p  37  16,59  226  11,49  331  12,95
   HU-13-D-596034    H 10 09:41:50  1716,09 m/p  42  15,57  252  10,04  367  11,74
   HU-13-29-54210    H 10 09:43:15  1703,51 m/p  55  12,89    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-619317    T 10 09:44:04  1696,34 m/p  65  10,83    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 329203 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  28,25p    R:  83.   1h  10,16p    T: 129.   1h  11,94p
Összesített E:   9.   6h 100,49p    R:  42.   5h  76,16p    T:  73.   5h  77,29p
   HU-09-09-98099    H 10 09:41:46  1716,69 m/p  41  15,77  250  10,16  361  11,94
   HU-14-D-762581    H 10 09:43:19  1702,92 m/p  57  12,48    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 109,51p    R:   7.   5h  87,20p    T:  15.   5h  89,72p
Összesített E:   3.   8h 154,24p    R:  15.   8h 129,21p    T:  27.   8h 130,94p
   HU-13-D-603360    H 10 09:37:58  1751,97 m/p   4  23,38   78  19,72  126  19,81
   HU-11-D-427100    H 10 09:38:03  1751,19 m/p   5  23,18   82  19,50  130  19,68
   HU-14-D-762455    H 10 09:38:07  1750,57 m/p   6  22,97   84  19,39  132  19,61
   HU-13-D-619402    H 10 09:40:13  1731,25 m/p  20  20,09  174  14,38  259  15,36
   HU-12-D-503557    H 10 09:40:18  1730,49 m/p  21  19,89  177  14,21  262  15,26
   HU-14-D-762434    H 10 09:41:19  1721,30 m/p  34  17,21  220  11,82  322  13,25
   HU-12-D-503501    H 10 09:41:47  1717,11 m/p  39  16,18  247  10,32  356  12,11

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 103,75p    R:  14.   5h  80,07p    T:  22.   5h  83,20p
Összesített E:   1.   9h 184,46p    R:  11.   9h 153,50p    T:  20.   9h 156,16p
   HU-13-D-619450    H 10 09:38:17  1749,02 m/p   8  22,56   90  19,05  142  19,28
   HU-13-D-619419    H 10 09:39:12  1740,55 m/p  10  22,15  120  17,38  193  17,57
   HU-14-D-762439    H 10 09:39:23  1738,87 m/p  13  21,53  126  17,05  203  17,24
   HU-14-D-762479    H 10 09:40:28  1728,98 m/p  24  19,27  185  13,77  273  14,89
   HU-13-D-619421    H 10 09:40:52  1725,35 m/p  29  18,24  202  12,82  293  14,22
   HU-13-D-619434    H 10 09:41:48  1716,96 m/p  40  15,98  248  10,27  357  12,08
   SK-13-850-01905   H 10 09:43:02  1705,99 m/p  49  14,13    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-619480    H 10 09:43:09  1704,96 m/p  54  13,10    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  12,69p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  18.   3h  46,64p    R:  81.   2h  32,47p    T: 128.   2h  32,43p
   HU-14-D-762496    H 10 09:43:19  1703,49 m/p  56  12,69    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               4.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  44,65p    R:  68.   1h  19,33p    T: 112.   1h  19,58p
Összesített E:  12.   5h  70,92p    R:  73.   3h  44,11p    T: 115.   3h  44,33p
   HU-14-D-806397    H 10 09:38:07  1750,57 m/p   7  22,77   85  19,33  133  19,58
   HU-14-D-762482    T 10 09:43:52  1698,66 m/p  63  11,25    0   0,00    0   0,00
   HU-14-O-25613     T 10 09:44:10  1696,03 m/p  66  10,63    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               5.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  52,66p    R:  57.   2h  27,76p    T:  93.   2h  29,95p
Összesített E:   7.   7h 116,63p    R:  33.   7h  96,64p    T:  55.   7h  98,38p
   HU-14-M-135330    H 10 09:40:19  1730,34 m/p  22  19,68  178  14,16  263  15,23
   HU-14-D-806384    H 10 09:40:32  1728,37 m/p  25  19,06  188  13,60  278  14,72
   HU-14-D-762431    H 10 09:43:03  1705,84 m/p  50  13,92    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               6.cs. Dt: 329357 Kg:   4 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  13,30p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  21.   3h  32,87p    R:  90.   2h  20,17p    T: 140.   2h  19,69p
   HU-14-D-729538    H 10 09:43:06  1705,40 m/p  53  13,30    0   0,00    0   0,00

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 329361 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  72,96p    R:  37.   3h  50,43p    T:  54.   3h  52,11p
Összesített E:   4.   9h 150,45p    R:  19.   8h 123,35p    T:  32.   8h 124,38p
   HU-13-09-21413    H 10 09:36:41  1764,28 m/p   1  24,00   44  21,61   72  21,62
   HU-12-09-17044    H 10 09:39:19  1739,74 m/p  11  21,94  122  17,27  196  17,47
   HU-12-09-17056    H 10 09:41:26  1720,50 m/p  36  16,80  225  11,55  329  13,02
   HU-13-09-21416    H 10 09:44:15  1695,55 m/p  68  10,22    0   0,00    0   0,00

Szabó Elek                      2.cs. Dt: 329361 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   2h  21,46p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  26.   2h  21,46p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-13-09-21402    H 10 09:43:31  1701,98 m/p  60  11,86    0   0,00    0   0,00
   HU-14-07-40861    H 10 09:44:24  1694,24 m/p  71   9,60    0   0,00    0   0,00

Varga László                    1.cs. Dt: 318150 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  13,51p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  20.   3h  35,64p    R:  89.   2h  22,73p    T: 137.   2h  22,66p
   HU-09-09-98872    T 10 09:36:32  1705,59 m/p  52  13,51    0   0,00    0   0,00

Varga László                    2.cs. Dt: 318150 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  37,50p    R:  58.   2h  26,82p    T:  94.   2h  29,35p
Összesített E:  10.   5h  81,83p    R:  49.   5h  68,46p    T:  82.   5h  70,66p
   HU-14-07-41159    H 10 09:33:55  1729,86 m/p  23  19,47  180  14,05  265  15,16
   HU-13-D-672271    H 10 09:34:25  1725,17 m/p  30  18,03  203  12,77  294  14,19

Varga László                    3.cs. Dt: 318150 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  36,06p    R:  72.   1h  16,66p    T:  95.   2h  27,91p
Összesített E:  19.   3h  46,63p    R:  86.   2h  27,29p    T: 123.   3h  38,61p
   HU-14-07-41192    H 10 09:33:03  1738,05 m/p  16  20,91  133  16,66  213  16,90
   HU-13-09-22148    H 10 09:35:58  1710,79 m/p  44  15,15    0   0,00  389  11,01

Tagszövetségi díjlista
   1. László György                  2.cs. A36 HU 14-17-75089    H 1812,71 m/p
   2. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-D-601911    T 1803,27 m/p
   3. Seres János                    1.cs. A36 HU 13-D-502590    H 1802,86 m/p
   4. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1802,59 m/p
   5. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1798,99 m/p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-09-14671    H 1798,57 m/p
   7. Pap István                     2.cs. A36 HU 12-D-504093    T 1798,43 m/p
   8. Fejos Csaba                    2.cs. A64 HU 13-07-37626    T 1797,85 m/p
   9. Tóth Attila                    3.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1796,54 m/p
  10. Szollos Béla                   3.cs. A64 HU 08-09-86981    T 1795,71 m/p
  11. Nagy Zoltán                    2.cs. A23 HU-14-D-727463    T 1794,74 m/p
  12. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13-D-619002    H 1794,05 m/p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20418    H 1793,63 m/p
  14. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-10-09-01054    H 1792,74 m/p
  15. Kovács József                  1.cs. A50 HU-10-07-27260    H 1792,09 m/p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-D-504652    H 1792,07 m/p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-11-D-400899    H 1791,67 m/p
  18. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1791,34 m/p
  19. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-10-07-26846    T 1791,29 m/p
  20. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1791,10 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-D-601911    T 1803,27 m/p
   2. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1802,59 m/p
   3. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-09-14671    H 1798,57 m/p
   4. Fejos Csaba                    2.cs. A64 HU 13-07-37626    T 1797,85 m/p
   5. Tóth Attila                    3.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1796,54 m/p
   6. Szollos Béla                   3.cs. A64 HU 08-09-86981    T 1795,71 m/p
   7. Nagy Zoltán                    2.cs. A23 HU-14-D-727463    T 1794,74 m/p
   8. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13-D-619002    H 1794,05 m/p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-10-09-01054    H 1792,74 m/p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-11-D-400899    H 1791,67 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  107,77 p
   2. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  106,44 p
   3. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  105,37 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  104,30 p
   5. Gazsi Károly                   2.cs. A36    5 h.  104,13 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  104,04 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  103,93 p
   8. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    5 h.  101,88 p
   9. Mészáros Mihály                2.cs. A36    5 h.  100,60 p
  10. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   99,13 p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   98,47 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  13. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   94,05 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.   89,83 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   89,72 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   89,52 p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   88,18 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.   88,08 p
  19. Fejos Csaba                    2.cs. A64    5 h.   86,05 p
  20. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   85,65 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   85,17 p
  22. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   83,20 p
  23. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   81,36 p
  24. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    5 h.   80,69 p
  25. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   80,43 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   79,95 p
  27. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   78,00 p
  28. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.   75,83 p
  29. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   75,36 p
  30. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   74,66 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64    4 h.   74,37 p
  32. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   73,97 p
  33. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   72,96 p
  34. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    4 h.   72,12 p
  35. Molnár Pál                     2.cs. A23    4 h.   71,82 p
  36. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   70,28 p
  37. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   70,21 p
  38. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    4 h.   69,51 p
  39. Palkó László                   2.cs. A23    4 h.   69,33 p
  40. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.   67,92 p
  41. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   67,17 p
  42. Nagy János                     2.cs. A23    4 h.   64,10 p
  43. Boda Ákos                      6.cs. A50    4 h.   63,78 p
  44. Mészáros László                2.cs. A36    4 h.   63,28 p
  45. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   61,54 p
  46. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   61,28 p
  47. Balázs Sándor                  1.cs. R38    4 h.   60,97 p
  48. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   60,62 p
  49. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   57,20 p
  50. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   57,00 p
  51. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   56,16 p
  52. Fejos Csaba                    3.cs. A64    3 h.   55,12 p
  53. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   52,54 p
  54. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   52,11 p
  55. Demeter Attila                 1.cs. R38    4 h.   51,86 p
  56. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,30 p
  57. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    3 h.   48,86 p
  58. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   47,63 p
  59. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   46,54 p
  60. Balázs Sándor                  2.cs. R38    3 h.   45,57 p
  61. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   45,21 p
  62. Szollos Béla                   1.cs. A64    2 h.   44,59 p
  63. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   44,34 p
  64. Pap István                     3.cs. A36    3 h.   44,07 p
  65. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    2 h.   43,17 p
  66. Dobos Sándor                   2.cs. A36    2 h.   43,01 p
  67. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    3 h.   42,87 p
  68. Lengyel János                  1.cs. A23    2 h.   42,84 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  107,44 p
   2. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  104,76 p
   3. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  103,65 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  103,60 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  102,59 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   93,64 p
   7. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   87,20 p
   8. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.   87,09 p
   9. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   86,70 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   85,92 p
  11. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   85,10 p
  12. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.   84,59 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   82,91 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   80,07 p
  15. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   78,80 p
  16. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    5 h.   77,80 p
  17. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   73,03 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              1.cs.    5 h.  109,51 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs.    5 h.  103,75 p
   3. Demeter Attila                 1.cs.    5 h.   81,11 p
   4. Demeter Attila                 2.cs.    5 h.   79,48 p
   5. Balázs Sándor                  1.cs.    4 h.   77,50 p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    5 h.   77,00 p
   7. Balázs Sándor                  2.cs.    5 h.   76,39 p
   8. Szabó Elek                     1.cs.    4 h.   72,96 p
   9. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    3 h.   55,95 p
  10. Nagy Varga Viktor              5.cs.    3 h.   52,66 p
  11. Nagy Varga Viktor              4.cs.    3 h.   44,65 p
  12. Varga László                   2.cs.    2 h.   37,50 p
  13. Varga László                   3.cs.    2 h.   36,06 p
  14. Balázs Sándor                  4.cs.    2 h.   31,13 p
  15. Demeter Attila                 3.cs.    2 h.   30,10 p
  16. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    2 h.   28,25 p
  17. Balázs Sándor                  3.cs.    2 h.   22,49 p
  18. Szabó Elek                     2.cs.    2 h.   21,46 p
  19. Varga László                   1.cs.    1 h.   13,51 p
  20. Nagy Varga Viktor              6.cs.    1 h.   13,30 p
  21. Nagy Varga Viktor              3.cs.    1 h.   12,69 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  299,00 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  288,63 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  270,01 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  269,86 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  267,83 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  263,39 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  263,03 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  260,03 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  259,87 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  258,75 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  249,73 p
  12. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  249,53 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  245,85 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  245,17 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   14 h.  236,24 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  228,00 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  226,22 p
  18. Katona József                  2.cs. A36   12 h.  224,21 p
  19. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  223,22 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  219,86 p
  21. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  217,10 p
  22. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  216,40 p
  23. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  212,98 p
  24. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  207,00 p
  25. Tomori László                  3.cs. A23   12 h.  204,20 p
  26. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  199,19 p
  27. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  198,52 p
  28. Molnár Pál                     2.cs. A23   11 h.  193,17 p
  29. Mészáros László                1.cs. A36   11 h.  187,26 p
  30. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  184,65 p
  31. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  179,20 p
  32. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   10 h.  177,42 p
  33. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  177,20 p
  34. Boda Ákos                      6.cs. A50   11 h.  175,71 p
  35. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   12 h.  175,54 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  174,85 p
  37. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  172,05 p
  38. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  171,48 p
  39. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  168,73 p
  40. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  165,03 p
  41. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  161,05 p
  42. Babicz János                   1.cs. A64   10 h.  160,48 p
  43. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   10 h.  159,49 p
  44. Jánosi Pál                     2.cs. A23    9 h.  152,42 p
  45. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  152,08 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  151,93 p
  47. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    9 h.  146,30 p
  48. Szabó Elek                     1.cs. R38   10 h.  143,04 p
  49. Fejos Csaba                    2.cs. A64    8 h.  140,25 p
  50. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    9 h.  140,21 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  138,42 p
  52. Dobos Sándor                   1.cs. A36    9 h.  134,74 p
  53. László György                  1.cs. A36    8 h.  130,24 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   10 h.  130,15 p
  55. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  128,23 p
  56. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  127,34 p
  57. Molnár Pál                     3.cs. A23    8 h.  126,51 p
  58. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    9 h.  126,28 p
  59. Tóth Gábor                     1.cs. A36    8 h.  125,90 p
  60. Pap István                     2.cs. A36    7 h.  122,52 p
  61. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    8 h.  122,26 p
  62. Tóth Attila                    3.cs. A64    7 h.  120,76 p
  63. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  120,72 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38   10 h.  120,29 p
  65. Japport Zoltán                 5.cs. A50    8 h.  120,08 p
  66. Kovács József                  1.cs. A50    8 h.  120,00 p
  67. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  116,92 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  116,03 p
  69. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    7 h.  114,80 p
  70. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  113,95 p
  71. Száraz László                  3.cs. A23    9 h.  112,79 p
  72. Gavaldik József                2.cs. A23    8 h.  111,58 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    8 h.  111,43 p
  74. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    8 h.  111,29 p
  75. Japport Zoltán                 4.cs. A50    8 h.  110,30 p
  76. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  108,88 p
  77. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  106,86 p
  78. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    6 h.  105,93 p
  79. Rédei Attila                   1.cs. R38    8 h.  104,25 p
  80. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    8 h.  103,83 p
  81. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  103,59 p
  82. Boda Ákos                      5.cs. A50    8 h.  101,08 p
  83. Tóth Sándor                    2.cs. A64    7 h.  100,72 p
  84. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  85. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.   98,59 p
  86. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.   98,59 p
  87. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   97,38 p
  88. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.   96,18 p
  89. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.   95,21 p
  90. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   94,32 p
  91. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  299,10 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  288,51 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  268,37 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  267,40 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  258,91 p
   6. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  257,90 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  257,37 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  256,60 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  242,47 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  224,11 p
  11. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  215,96 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  212,79 p
  13. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   13 h.  210,09 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  204,09 p
  15. Tomori László                  3.cs. A23   11 h.  192,01 p
  16. Molnár Pál                     2.cs. A23   11 h.  191,10 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  183,17 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  175,85 p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  169,73 p
  20. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  168,11 p
  21. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  167,81 p
  22. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  164,78 p
  23. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  162,29 p

R38 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   14 h.  265,76 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.   13 h.  245,45 p
   3. Demeter Attila                 2.cs.   12 h.  189,96 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   13 h.  188,58 p
   5. Szabó Elek                     1.cs.   12 h.  187,99 p
   6. Demeter Attila                 1.cs.   13 h.  186,17 p
   7. Nagy Varga Viktor              5.cs.   12 h.  176,16 p
   8. Balázs Sándor                  2.cs.    9 h.  143,24 p
   9. Rédei Attila                   1.cs.    8 h.  129,64 p
  10. Balázs Sándor                  1.cs.    7 h.  118,38 p
  11. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    8 h.  117,89 p
  12. Nagy Varga Viktor              4.cs.    9 h.  117,85 p
  13. Varga László                   2.cs.    7 h.  105,51 p
  14. Nagy Varga Viktor              3.cs.    7 h.   97,48 p
  15. Grizner Sándor                 1.cs.    6 h.   88,26 p
  16. Varga László                   3.cs.    6 h.   85,41 p
  17. Grizner Sándor                 2.cs.    5 h.   85,20 p
  18. Demeter Attila                 3.cs.    5 h.   85,08 p
  19. Varga László                   1.cs.    5 h.   68,25 p
  20. Nagy Varga Viktor              6.cs.    5 h.   61,84 p
  21. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    3 h.   55,95 p
  22. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    3 h.   53,02 p
  23. Balázs Sándor                  4.cs.    3 h.   49,58 p
  24. Balázs Sándor                  3.cs.    4 h.   48,12 p
  25. Rédei Attila                   2.cs.    3 h.   35,73 p
  26. Rédei Attila                   3.cs.    2 h.   30,87 p
  27. Benke István                   1.cs.    2 h.   30,60 p
  28. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    2 h.   25,35 p
  29. Nagy Lehel dr.                 5.cs.    2 h.   25,21 p
  30. Szabó Elek                     2.cs.    2 h.   21,46 p
  31. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   19,58 p
  32. Szabó Elek                     3.cs.    1 h.   16,51 p
  33. Rédei Attila                   4.cs.    1 h.   16,23 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  207,63 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   10 h.  193,92 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   10 h.  189,26 p
   4. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   10 h.  186,29 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  185,77 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  179,28 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  178,93 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  176,52 p
   9. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  175,80 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  174,29 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  171,67 p
  12. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  170,11 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  167,56 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  165,86 p
  15. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  165,69 p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  163,58 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  159,40 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  158,14 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  157,74 p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  156,16 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  153,63 p
  22. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  152,55 p
  23. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  150,81 p
  24. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  141,08 p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  140,48 p
  26. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  138,73 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    8 h.  130,94 p
  28. Mészáros Mihály                2.cs. A36    7 h.  129,68 p
  29. Fejos Csaba                    2.cs. A64    7 h.  127,87 p
  30. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  124,69 p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  124,56 p
  32. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  124,38 p
  33. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    7 h.  120,56 p
  34. Tomori László                  3.cs. A23    7 h.  117,05 p
  35. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  115,93 p
  36. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  115,67 p
  37. Tóth Attila                    2.cs. A64    6 h.  115,17 p
  38. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    8 h.  114,81 p
  39. Katona József                  1.cs. A36    7 h.  114,34 p
  40. Babicz János                   1.cs. A64    7 h.  112,41 p
  41. Jánosi Pál                     2.cs. A23    6 h.  110,95 p
  42. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    7 h.  108,71 p
  43. Tóth Sándor                    1.cs. A64    6 h.  108,51 p
  44. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  108,22 p
  45. Tóth Attila                    3.cs. A64    6 h.  105,28 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    6 h.  104,17 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  104,10 p
  48. Molnár Pál                     2.cs. A23    6 h.  103,75 p
  49. Tóth Gábor                     1.cs. A36    6 h.  102,19 p
  50. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  101,33 p
  51. László György                  1.cs. A36    6 h.  101,04 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  53. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.   99,15 p
  54. Boda Ákos                      2.cs. A50    6 h.   98,92 p
  55. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    7 h.   98,38 p
  56. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  57. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.   94,66 p
  58. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.   93,89 p
  59. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p
  60. Demeter Attila                 2.cs. R38    6 h.   91,86 p
  61. Japport Zoltán                 4.cs. A50    7 h.   91,20 p
  62. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   91,03 p
  63. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   89,39 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38    7 h.   88,72 p
  65. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    5 h.   86,55 p
  66. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    6 h.   85,87 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    5 h.   84,48 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    6 h.   84,16 p
  69. Száraz László                  4.cs. A23    6 h.   83,58 p
  70. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   82,21 p
  71. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   80,43 p
  72. Boda Ákos                      5.cs. A50    6 h.   78,62 p
  73. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   77,29 p
  74. Balázs Sándor                  2.cs. R38    5 h.   77,06 p
  75. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    6 h.   76,41 p
  76. Dobos Sándor                   1.cs. A36    5 h.   75,54 p
  77. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   74,11 p
  78. Fejos Csaba                    3.cs. A64    4 h.   73,97 p
  79. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   73,97 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  208,07 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   10 h.  194,12 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   10 h.  187,59 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  185,05 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  177,72 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  170,50 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  165,78 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  163,96 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  156,72 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  155,58 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  153,50 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  149,84 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  148,62 p
  14. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  135,77 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    8 h.  129,21 p
  16. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    8 h.  129,08 p
  17. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  124,65 p
  18. Fejos Csaba                    2.cs. A64    7 h.  123,96 p
  19. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  123,35 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.    9 h.  184,46 p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   10 h.  155,09 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.    8 h.  154,24 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.    9 h.  150,45 p
   5. Demeter Attila                 2.cs.    8 h.  133,26 p
   6. Demeter Attila                 1.cs.    8 h.  119,52 p
   7. Nagy Varga Viktor              5.cs.    7 h.  116,63 p
   8. Balázs Sándor                  2.cs.    7 h.  111,33 p
   9. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    6 h.  100,49 p
  10. Varga László                   2.cs.    5 h.   81,83 p
  11. Balázs Sándor                  1.cs.    4 h.   77,50 p
  12. Nagy Varga Viktor              4.cs.    5 h.   70,92 p
  13. Rédei Attila                   1.cs.    4 h.   64,16 p
  14. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    3 h.   55,95 p
  15. Grizner Sándor                 2.cs.    3 h.   52,60 p
  16. Balázs Sándor                  4.cs.    3 h.   49,58 p
  17. Grizner Sándor                 1.cs.    3 h.   48,07 p
  18. Nagy Varga Viktor              3.cs.    3 h.   46,64 p
  19. Varga László                   3.cs.    3 h.   46,63 p
  20. Varga László                   1.cs.    3 h.   35,64 p
  21. Nagy Varga Viktor              6.cs.    3 h.   32,87 p
  22. Benke István                   1.cs.    2 h.   30,60 p
  23. Demeter Attila                 3.cs.    2 h.   30,10 p
  24. Balázs Sándor                  3.cs.    2 h.   22,49 p
  25. Rédei Attila                   3.cs.    1 h.   21,61 p
  26. Szabó Elek                     2.cs.    2 h.   21,46 p
  27. Rédei Attila                   2.cs.    1 h.   10,38 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,34p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,20p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,46p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,27p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,23p
  6. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,04p
  7. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,43p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  56,66p
  9. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  56,64p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,55p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,98p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,22p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  54,02p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  54,01p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,83p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  51,66p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,07p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  51,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  51,04p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,56p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,23p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,16p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,05p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,42p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  55,61p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  55,54p
  8. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  3h  55,33p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  55,17p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  54,39p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,99p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,28p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  53,67p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,40p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  50,55p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  50,20p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  3h  48,99p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  3h  47,58p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  46,54p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  3h  42,07p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  3h  58,87p
  2. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596034    H  3h  50,31p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 SK-13-850-01905   H  3h  45,72p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-12-D-503501    H  3h  44,98p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619480    H  3h  39,75p
  6. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21416    H  3h  38,95p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  2h  43,10p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  2h  43,04p
  9. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762612    H  2h  42,12p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619402    H  2h  41,89p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  44,81p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  2h  30,13p
  3. Varga László                   R38 HU-11-09-12093    T  2h  28,07p
  4. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-619317    T  2h  25,15p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25616     T  2h  25,00p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25613     T  2h  22,26p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  2h  44,97p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  44,84p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  44,48p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  2h  43,27p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  2h  43,25p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  2h  42,81p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  2h  42,70p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-14-09-25011    H  2h  42,20p
  9. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  42,08p
 10. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  2h  41,81p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  43,90p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  2h  42,63p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  2h  41,95p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  41,84p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14389    T  2h  40,51p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  40,01p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  38,71p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,43p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  2h  38,05p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  2h  36,52p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  2h  45,12p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  44,70p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  2h  43,61p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  2h  42,94p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  2h  42,78p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-14-09-25011    H  2h  42,44p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  2h  41,91p
  8. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  2h  41,67p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  2h  40,60p
 10. Palkó László                   A23 HU-14-20-71143    H  2h  40,37p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  44,21p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  2h  42,75p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  2h  42,29p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14389    T  2h  40,63p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  40,05p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,76p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  2h  37,96p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  2h  36,40p
  9. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  2h  35,83p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  35,74p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  2h  43,20p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619402    H  2h  41,89p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  2h  40,23p
  4. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762660    H  2h  39,87p
  5. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762661    H  2h  38,56p
  6. Szabó Elek                     R38 HU-12-09-17044    H  2h  38,03p
  7. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762534    H  2h  35,63p
  8. Varga László                   R38 HU-14-07-41159    H  2h  34,57p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 SK-13-850-01905   H  2h  32,98p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-806397    H  2h  32,95p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  2h  35,83p
  2. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-619317    T  2h  25,15p