Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.05.15 18:40:03
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.16 12:34:33
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.16 12:37:57
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.14 18:40:03
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 03 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten
Feleresztés ideje: 2015.05.10 06:30
Időjárás         : Elszórtan felhős, élénk Ny-ÉNy-i széllel
Kisérő           : Papp László
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   28   250   50   63   1812,71   1742,91   1729,80
A50 Zsámbok            12   32   279   56   70   1792,09   1707,38   1698,87
V10 Hatvan              8   16   152   30   38   1771,93   1651,53   1636,01
Hatvan I.              36   76   681  136  170   1812,71   1708,13   1694,86
A23 Nagykáta           21   52   506  101  127   1803,27   1735,95   1722,62
A64 Zsámbok            12   27   253   51   63   1797,85   1727,10   1714,32
R38 Jászberény         10   29   282   56   71   1764,28   1703,49   1694,24
Hatvan II.             43  108  1041  208  260   1803,27   1723,96   1713,42
Tagszövetségben        79  184  1722  344  431   1812,71   1719,26   1706,31

V10 egyesületi díjlista
   1. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 13-D-596624    H 1771,93 m/p
   2. Kiss József                    1.cs. HU-12-07-34922    H 1765,04 m/p
   3. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. HU 14-D-763475    T 1760,65 m/p
   4. Bodonyi Ferenc                 2.cs. HU 14-D-764651    T 1737,57 m/p
   5. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. HU 13-D-596632    H 1721,41 m/p
   6. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 10-D-254805    H 1712,82 m/p
   7. Kucsera-Tóth Károly            4.cs. HU 14-D-763448    T 1712,19 m/p
   8. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 14-D-763452    T 1711,88 m/p
   9. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 14-D-763447    T 1711,56 m/p
  10. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31274    H 1692,91 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bodonyi Ferenc                  2.cs. Dt: 305682 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  64,47p    R:  45.   1h  17,18p    T: 117.   1h  16,77p
Összesített E:   7.   5h  82,19p    R:  47.   2h  32,27p    T: 130.   2h  32,22p
   HU 14-D-764651    T 10 09:25:54  1737,57 m/p   4  22,83   81  17,18  217  16,77
   HU 13-07-38948    T 10 09:32:52  1671,38 m/p  17  17,77    0   0,00    0   0,00
   HU 13-07-38815    T 10 09:34:11  1659,44 m/p  27  13,88    0   0,00    0   0,00
   HU 13-07-38821    H 10 09:36:49  1636,05 m/p  37   9,99    0   0,00    0   0,00

Bodonyi Ferenc                  3.cs. Dt: 305682 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h   9,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  14.   1h   9,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 14-D-763965    H 10 09:36:50  1636,01 m/p  38   9,60    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   1.cs. Dt: 304874 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  68,75p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   5.   6h  96,34p    R:  57.   1h  13,30p    T: 152.   1h  13,26p
   HU-12-D-464906    H 10 09:31:43  1677,63 m/p  14  18,94    0   0,00    0   0,00
   HU-13-07-38748    H 10 09:31:51  1676,40 m/p  15  18,55    0   0,00    0   0,00
   HU-10-D-254595    H 10 09:31:56  1675,63 m/p  16  18,16    0   0,00    0   0,00
   HU-13-07-38716    H 10 09:34:21  1653,67 m/p  29  13,10    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   2.cs. Dt: 304874 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  32,82p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   9.   4h  59,69p    R:  62.   1h   9,34p    T: 142.   2h  18,91p
   HU-13-07-38708    H 10 09:31:39  1678,25 m/p  13  19,33    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-596610    H 10 09:33:57  1657,26 m/p  28  13,49    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     1.cs. Dt: 305176 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  87,71p    R:  44.   1h  21,70p    T: 108.   1h  21,66p
Összesített E:   1.  10h 189,51p    R:  18.   6h 114,78p    T:  35.   6h 115,93p
   HU-12-07-34922    H 10 09:22:54  1765,04 m/p   2  23,61   28  21,70   71  21,66
   HU-11-07-31274    H 10 09:30:16  1692,91 m/p  10  20,50    0   0,00    0   0,00
   HU-11-07-31278    H 10 09:33:34  1662,48 m/p  21  16,22    0   0,00    0   0,00
   HU-13-07-38866    H 10 09:33:36  1662,18 m/p  23  15,44    0   0,00    0   0,00
   HU-12-07-34902    H 10 09:35:24  1646,04 m/p  32  11,94    0   0,00    0   0,00
   HU-11-07-31282    H 10 09:36:00  1640,73 m/p  34  11,16    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     2.cs. Dt: 305176 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  16,99p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  10.   2h  35,42p    R:  55.   1h  15,79p    T: 147.   1h  15,95p
   HU-14-07-41760    H 10 09:33:27  1663,54 m/p  19  16,99    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 308965 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  82,25p    R:  33.   2h  36,16p    T:  88.   2h  33,40p
Összesített E:   4.   8h 139,69p    R:  27.   5h  86,33p    T:  67.   5h  84,48p
   HU 13-D-596624    H 10 09:24:22  1771,93 m/p   1  24,00   23  22,13   59  22,06
   HU 10-D-254805    H 10 09:30:23  1712,82 m/p   6  22,05  118  14,03  379  11,34
   HU 12-D-464020    T 10 09:36:01  1660,95 m/p  26  14,27    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-345939    H 10 09:38:15  1641,25 m/p  33  11,55    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-763465    T 10 09:38:29  1639,22 m/p  36  10,38    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 308965 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  95,10p    R:  38.   2h  27,38p    T: 105.   2h  22,28p
Összesített E:   2.  10h 164,06p    R:  37.   5h  64,88p    T:  95.   5h  60,44p
   HU 14-D-763452    T 10 09:30:29  1711,88 m/p   8  21,28  121  13,78  384  11,17
   HU 14-D-763447    T 10 09:30:31  1711,56 m/p   9  20,89  123  13,60  386  11,11
   HU 14-D-763461    T 10 09:32:39  1691,57 m/p  12  19,72    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-345937    H 10 09:35:26  1666,18 m/p  18  17,38    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-464372    T 10 09:35:51  1662,44 m/p  22  15,83    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-763453    H 10 09:35:58  1661,40 m/p  25  14,66    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             3.cs. Dt: 308965 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  91,59p    R:  32.   2h  36,83p    T:  86.   2h  34,53p
Összesített E:   3.   9h 156,76p    R:  30.   5h  78,61p    T:  66.   6h  85,87p
   HU 14-D-763475    T 10 09:25:29  1760,65 m/p   3  23,22   31  21,44   83  21,25
   HU 13-D-596632    H 10 09:29:29  1721,41 m/p   5  22,44  102  15,39  321  13,28
   HU 14-O-25684     H 10 09:32:33  1692,50 m/p  11  20,11    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-763468    H 10 09:35:58  1661,40 m/p  24  15,05    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-596647    T 10 09:38:24  1639,94 m/p  35  10,77    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             4.cs. Dt: 308965 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  38,27p    R:  49.   1h  13,95p    T: 133.   1h  11,24p
Összesített E:   8.   4h  60,15p    R:  56.   1h  13,95p    T: 155.   1h  11,24p
   HU 14-D-763448    T 10 09:30:27  1712,19 m/p   7  21,66  119  13,95  382  11,24
   HU 12-D-462624    T 10 09:35:49  1662,74 m/p  20  16,61    0   0,00    0   0,00

Rimóczi Róbert                  1.cs. Dt: 321663 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  25,03p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  11.   2h  25,03p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 13-D-619532    H 10 09:44:46  1651,53 m/p  30  12,71    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-345995    H 10 09:45:16  1647,30 m/p  31  12,32    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. László György                  2.cs. A36 HU 14-17-75089    H 1812,71 m/p
   2. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-D-601911    T 1803,27 m/p
   3. Seres János                    1.cs. A36 HU 13-D-502590    H 1802,86 m/p
   4. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1802,59 m/p
   5. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1798,99 m/p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-09-14671    H 1798,57 m/p
   7. Pap István                     2.cs. A36 HU 12-D-504093    T 1798,43 m/p
   8. Fejos Csaba                    2.cs. A64 HU 13-07-37626    T 1797,85 m/p
   9. Tóth Attila                    3.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1796,54 m/p
  10. Szollos Béla                   3.cs. A64 HU 08-09-86981    T 1795,71 m/p
  11. Nagy Zoltán                    2.cs. A23 HU-14-D-727463    T 1794,74 m/p
  12. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13-D-619002    H 1794,05 m/p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20418    H 1793,63 m/p
  14. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-10-09-01054    H 1792,74 m/p
  15. Kovács József                  1.cs. A50 HU-10-07-27260    H 1792,09 m/p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-D-504652    H 1792,07 m/p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-11-D-400899    H 1791,67 m/p
  18. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1791,34 m/p
  19. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-10-07-26846    T 1791,29 m/p
  20. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1791,10 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. László György                  2.cs. A36 HU 14-17-75089    H 1812,71 m/p
   2. Seres János                    1.cs. A36 HU 13-D-502590    H 1802,86 m/p
   3. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1798,99 m/p
   4. Pap István                     2.cs. A36 HU 12-D-504093    T 1798,43 m/p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20418    H 1793,63 m/p
   6. Kovács József                  1.cs. A50 HU-10-07-27260    H 1792,09 m/p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-D-504652    H 1792,07 m/p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1791,34 m/p
   9. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-10-07-26846    T 1791,29 m/p
  10. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU-14-D-762364    T 1790,59 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  107,77 p
   2. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  106,44 p
   3. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  105,37 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  104,30 p
   5. Gazsi Károly                   2.cs. A36    5 h.  104,13 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  104,04 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  103,93 p
   8. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    5 h.  101,88 p
   9. Mészáros Mihály                2.cs. A36    5 h.  100,60 p
  10. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   99,13 p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   98,47 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  13. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   94,05 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.   89,83 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   89,72 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   89,52 p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   88,18 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.   88,08 p
  19. Fejos Csaba                    2.cs. A64    5 h.   86,05 p
  20. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   85,65 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.   85,17 p
  22. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   83,20 p
  23. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.   81,36 p
  24. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    5 h.   80,69 p
  25. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   80,43 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   79,95 p
  27. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   78,00 p
  28. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.   75,83 p
  29. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   75,36 p
  30. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   74,66 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64    4 h.   74,37 p
  32. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   73,97 p
  33. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   72,96 p
  34. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    4 h.   72,12 p
  35. Molnár Pál                     2.cs. A23    4 h.   71,82 p
  36. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    4 h.   70,28 p
  37. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   70,21 p
  38. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    4 h.   69,51 p
  39. Palkó László                   2.cs. A23    4 h.   69,33 p
  40. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.   67,92 p
  41. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   67,17 p
  42. Nagy János                     2.cs. A23    4 h.   64,10 p
  43. Boda Ákos                      6.cs. A50    4 h.   63,78 p
  44. Mészáros László                2.cs. A36    4 h.   63,28 p
  45. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   61,54 p
  46. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   61,28 p
  47. Balázs Sándor                  1.cs. R38    4 h.   60,97 p
  48. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   60,62 p
  49. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   57,20 p
  50. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   57,00 p
  51. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   56,16 p
  52. Fejos Csaba                    3.cs. A64    3 h.   55,12 p
  53. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   52,54 p
  54. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   52,11 p
  55. Demeter Attila                 1.cs. R38    4 h.   51,86 p
  56. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,30 p
  57. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    3 h.   48,86 p
  58. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   47,63 p
  59. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   46,54 p
  60. Balázs Sándor                  2.cs. R38    3 h.   45,57 p
  61. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   45,21 p
  62. Szollos Béla                   1.cs. A64    2 h.   44,59 p
  63. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   44,34 p
  64. Pap István                     3.cs. A36    3 h.   44,07 p
  65. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    2 h.   43,17 p
  66. Dobos Sándor                   2.cs. A36    2 h.   43,01 p
  67. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    3 h.   42,87 p
  68. Lengyel János                  1.cs. A23    2 h.   42,84 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    5 h.  105,27 p
   2. Gazsi Károly                   2.cs. A36    5 h.  105,18 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  105,09 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  101,52 p
   5. Mészáros Mihály                2.cs. A36    5 h.  101,34 p
   6. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  100,49 p
   7. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   95,55 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   85,23 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   81,90 p
  10. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   81,25 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.   79,70 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    5 h.   95,10 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.    5 h.   91,59 p
   3. Kiss József                    1.cs.    5 h.   87,71 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    5 h.   82,25 p
   5. Csikós István                  1.cs.    4 h.   68,75 p
   6. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    4 h.   64,47 p
   7. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    2 h.   38,27 p
   8. Csikós István                  2.cs.    2 h.   32,82 p
   9. Rimóczi Róbert                 1.cs.    2 h.   25,03 p
  10. Kiss József                    2.cs.    1 h.   16,99 p
  11. Bodonyi Ferenc                 3.cs.    1 h.    9,60 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  299,00 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  288,63 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  270,01 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  269,86 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  267,83 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  263,39 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  263,03 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  260,03 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  259,87 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  258,75 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  249,73 p
  12. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  249,53 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  245,85 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  245,17 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   14 h.  236,24 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  228,00 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  226,22 p
  18. Katona József                  2.cs. A36   12 h.  224,21 p
  19. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  223,22 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  219,86 p
  21. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  217,10 p
  22. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  216,40 p
  23. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  212,98 p
  24. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  207,00 p
  25. Tomori László                  3.cs. A23   12 h.  204,20 p
  26. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  199,19 p
  27. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  198,52 p
  28. Molnár Pál                     2.cs. A23   11 h.  193,17 p
  29. Mészáros László                1.cs. A36   11 h.  187,26 p
  30. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  184,65 p
  31. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  179,20 p
  32. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   10 h.  177,42 p
  33. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  177,20 p
  34. Boda Ákos                      6.cs. A50   11 h.  175,71 p
  35. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   12 h.  175,54 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  174,85 p
  37. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  172,05 p
  38. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  171,48 p
  39. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  168,73 p
  40. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  165,03 p
  41. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  161,05 p
  42. Babicz János                   1.cs. A64   10 h.  160,48 p
  43. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   10 h.  159,49 p
  44. Jánosi Pál                     2.cs. A23    9 h.  152,42 p
  45. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  152,08 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  151,93 p
  47. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    9 h.  146,30 p
  48. Szabó Elek                     1.cs. R38   10 h.  143,04 p
  49. Fejos Csaba                    2.cs. A64    8 h.  140,25 p
  50. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    9 h.  140,21 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  138,42 p
  52. Dobos Sándor                   1.cs. A36    9 h.  134,74 p
  53. László György                  1.cs. A36    8 h.  130,24 p
  54. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   10 h.  130,15 p
  55. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  128,23 p
  56. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  127,34 p
  57. Molnár Pál                     3.cs. A23    8 h.  126,51 p
  58. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    9 h.  126,28 p
  59. Tóth Gábor                     1.cs. A36    8 h.  125,90 p
  60. Pap István                     2.cs. A36    7 h.  122,52 p
  61. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    8 h.  122,26 p
  62. Tóth Attila                    3.cs. A64    7 h.  120,76 p
  63. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  120,72 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38   10 h.  120,29 p
  65. Japport Zoltán                 5.cs. A50    8 h.  120,08 p
  66. Kovács József                  1.cs. A50    8 h.  120,00 p
  67. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  116,92 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  116,03 p
  69. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    7 h.  114,80 p
  70. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  113,95 p
  71. Száraz László                  3.cs. A23    9 h.  112,79 p
  72. Gavaldik József                2.cs. A23    8 h.  111,58 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    8 h.  111,43 p
  74. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    8 h.  111,29 p
  75. Japport Zoltán                 4.cs. A50    8 h.  110,30 p
  76. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  108,88 p
  77. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  106,86 p
  78. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    6 h.  105,93 p
  79. Rédei Attila                   1.cs. R38    8 h.  104,25 p
  80. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    8 h.  103,83 p
  81. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  103,59 p
  82. Boda Ákos                      5.cs. A50    8 h.  101,08 p
  83. Tóth Sándor                    2.cs. A64    7 h.  100,72 p
  84. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  85. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.   98,59 p
  86. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.   98,59 p
  87. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   97,38 p
  88. Mészáros László                2.cs. A36    7 h.   96,18 p
  89. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.   95,21 p
  90. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   94,32 p
  91. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  268,90 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  264,80 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  259,01 p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  255,25 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  249,16 p
   6. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   14 h.  240,04 p
   7. Katona József                  2.cs. A36   13 h.  234,19 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  225,75 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   13 h.  222,62 p
  10. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  214,31 p
  11. Gazsi Károly                   2.cs. A36   13 h.  209,74 p
  12. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  203,29 p
  13. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   13 h.  193,34 p
  14. Mészáros László                1.cs. A36   11 h.  191,07 p

V10 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   15 h.  257,21 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   13 h.  226,75 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.   13 h.  216,77 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   12 h.  194,21 p
   5. Csikós István                  1.cs.   10 h.  143,10 p
   6. Kevés Károly                   1.cs.    8 h.  126,41 p
   7. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    8 h.  107,85 p
   8. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    5 h.   82,19 p
   9. Kiss József                    2.cs.    5 h.   77,26 p
  10. Csikós István                  2.cs.    5 h.   70,46 p
  11. Baranyi László                 1.cs.    3 h.   50,77 p
  12. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    4 h.   41,17 p
  13. Rimóczi Róbert                 1.cs.    2 h.   25,03 p
  14. Hársfalvi József               1.cs.    1 h.   15,94 p
  15. Bodonyi Ferenc                 3.cs.    1 h.    9,60 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  207,63 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   10 h.  193,92 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   10 h.  189,26 p
   4. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   10 h.  186,29 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  185,77 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  179,28 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  178,93 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  176,52 p
   9. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  175,80 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  174,29 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  171,67 p
  12. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  170,11 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  167,56 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  165,86 p
  15. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  165,69 p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  163,58 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  159,40 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  158,14 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  157,74 p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  156,16 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  153,63 p
  22. Száraz László                  1.cs. A23    9 h.  152,55 p
  23. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  150,81 p
  24. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  141,08 p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  140,48 p
  26. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  138,73 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    8 h.  130,94 p
  28. Mészáros Mihály                2.cs. A36    7 h.  129,68 p
  29. Fejos Csaba                    2.cs. A64    7 h.  127,87 p
  30. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  124,69 p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  124,56 p
  32. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  124,38 p
  33. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    7 h.  120,56 p
  34. Tomori László                  3.cs. A23    7 h.  117,05 p
  35. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  115,93 p
  36. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  115,67 p
  37. Tóth Attila                    2.cs. A64    6 h.  115,17 p
  38. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    8 h.  114,81 p
  39. Katona József                  1.cs. A36    7 h.  114,34 p
  40. Babicz János                   1.cs. A64    7 h.  112,41 p
  41. Jánosi Pál                     2.cs. A23    6 h.  110,95 p
  42. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    7 h.  108,71 p
  43. Tóth Sándor                    1.cs. A64    6 h.  108,51 p
  44. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  108,22 p
  45. Tóth Attila                    3.cs. A64    6 h.  105,28 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    6 h.  104,17 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  104,10 p
  48. Molnár Pál                     2.cs. A23    6 h.  103,75 p
  49. Tóth Gábor                     1.cs. A36    6 h.  102,19 p
  50. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  101,33 p
  51. László György                  1.cs. A36    6 h.  101,04 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   99,51 p
  53. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.   99,15 p
  54. Boda Ákos                      2.cs. A50    6 h.   98,92 p
  55. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    7 h.   98,38 p
  56. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  57. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.   94,66 p
  58. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.   93,89 p
  59. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p
  60. Demeter Attila                 2.cs. R38    6 h.   91,86 p
  61. Japport Zoltán                 4.cs. A50    7 h.   91,20 p
  62. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   91,03 p
  63. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   89,39 p
  64. Demeter Attila                 1.cs. R38    7 h.   88,72 p
  65. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    5 h.   86,55 p
  66. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    6 h.   85,87 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    5 h.   84,48 p
  68. Gavaldik József                1.cs. A23    6 h.   84,16 p
  69. Száraz László                  4.cs. A23    6 h.   83,58 p
  70. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   82,21 p
  71. Pap István                     2.cs. A36    4 h.   80,43 p
  72. Boda Ákos                      5.cs. A50    6 h.   78,62 p
  73. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   77,29 p
  74. Balázs Sándor                  2.cs. R38    5 h.   77,06 p
  75. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    6 h.   76,41 p
  76. Dobos Sándor                   1.cs. A36    5 h.   75,54 p
  77. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   74,11 p
  78. Fejos Csaba                    3.cs. A64    4 h.   73,97 p
  79. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   73,97 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   10 h.  188,26 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  178,82 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  176,98 p
   4. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  176,61 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  176,13 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  171,67 p
   7. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  166,47 p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  164,29 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  161,78 p
  10. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  156,75 p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    9 h.  148,23 p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  147,61 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   10 h.  189,51 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   10 h.  164,06 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.    9 h.  156,76 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    8 h.  139,69 p
   5. Csikós István                  1.cs.    6 h.   96,34 p
   6. Kevés Károly                   1.cs.    5 h.   86,10 p
   7. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    5 h.   82,19 p
   8. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    4 h.   60,15 p
   9. Csikós István                  2.cs.    4 h.   59,69 p
  10. Kiss József                    2.cs.    2 h.   35,42 p
  11. Rimóczi Róbert                 1.cs.    2 h.   25,03 p
  12. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    2 h.   21,17 p
  13. Hársfalvi József               1.cs.    1 h.   15,94 p
  14. Bodonyi Ferenc                 3.cs.    1 h.    9,60 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,34p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,20p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,46p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,27p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,23p
  6. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,04p
  7. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,43p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  56,66p
  9. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  56,64p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,55p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,98p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,22p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  54,02p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  54,01p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,83p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  51,66p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,07p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  51,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  51,04p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,70p
  2. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,20p
  3. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  57,46p
  4. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  57,13p
  5. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,09p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  3h  56,82p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h  55,76p
  8. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  3h  55,24p
  9. Pap István                     A36 HU 12-D-504078    H  3h  53,46p
 10. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  3h  53,10p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  56,36p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  54,39p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,60p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  3h  50,16p
  6. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  3h  49,64p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  3h  47,28p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  3h  44,56p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762085    T  2h  41,37p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762364    T  2h  36,56p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  3h  63,46p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 10-D-254805    H  3h  54,78p
  3. Kiss József                    V10 HU-11-07-31282    H  3h  46,50p
  4. Csikós István                  V10 HU-12-D-464906    H  3h  42,80p
  5. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  3h  38,49p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  42,46p
  7. Kiss József                    V10 HU-11-07-31274    H  2h  41,79p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596632    H  2h  36,95p
  9. Csikós István                  V10 HU-10-D-254595    H  2h  35,70p
 10. Kiss József                    V10 HU-14-07-41760    H  2h  35,42p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464020    T  3h  54,58p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763461    T  3h  53,35p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763447    T  2h  35,04p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763448    T  2h  33,97p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763465    T  2h  28,53p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596651    T  2h  28,44p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464007    T  2h  27,41p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763499    T  2h  27,15p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596647    T  2h  19,08p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  2h  44,97p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  44,84p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  44,48p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  2h  43,27p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  2h  43,25p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  2h  42,81p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  2h  42,70p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-14-09-25011    H  2h  42,20p
  9. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  42,08p
 10. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  2h  41,81p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  43,90p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  2h  42,63p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  2h  41,95p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  41,84p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14389    T  2h  40,51p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  40,01p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  38,71p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,43p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  2h  38,05p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  2h  36,52p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  44,56p
  2. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  2h  43,08p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  42,27p
  4. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  2h  41,72p
  5. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  2h  41,70p
  6. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  2h  41,10p
  7. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  2h  41,01p
  8. BAMAHO-dúc                     A50 HU-13-D-619513    H  2h  39,60p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  2h  39,26p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  2h  38,78p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  41,70p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  38,76p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  2h  37,83p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  2h  36,72p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  2h  35,67p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  2h  34,63p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-11-07-31048    T  2h  31,40p
  8. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  2h  30,07p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  2h  29,64p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  2h  27,68p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  2h  45,61p
  2. Kiss József                    V10 HU-11-07-31274    H  2h  41,79p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 10-D-254805    H  2h  41,55p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596632    H  2h  36,95p
  5. Kiss József                    V10 HU-14-07-41760    H  2h  35,42p
  6. Kiss József                    V10 HU-11-07-31282    H  2h  31,73p
  7. Csikós István                  V10 HU-12-D-464906    H  2h  29,88p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 11-D-345937    H  2h  29,03p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763453    H  2h  27,38p
 10. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  2h  26,80p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763461    T  2h  36,73p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464020    T  2h  35,20p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763447    T  2h  35,04p