Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.05.17 19:59:12
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.17 19:59:12
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.17 20:04:15
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.16 19:59:12
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 03 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten
Feleresztés ideje: 2015.05.10 06:30
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   28   250   50   63   1812,71   1742,91   1729,80
A50 Zsámbok            12   32   279   56   70   1792,09   1707,38   1698,87
V10 Hatvan              8   16   152   30   38   1771,93   1651,53   1636,01
Hatvan I.              36   76   681  136  170   1812,71   1708,13   1694,86
A23 Nagykáta           21   52   506  101  127   1803,27   1735,95   1722,62
A64 Zsámbok            12   27   253   51   63   1797,85   1727,10   1714,32
R38 Jászberény         10   29   282   56   71   1764,28   1703,49   1694,24
Hatvan II.             43  108  1041  208  260   1803,27   1723,96   1713,42
Tagszövetségben        79  184  1722  344  431   1812,71   1719,26   1706,31

A64 egyesületi díjlista
   1. Fejos Csaba                    2.cs. HU 13-07-37626    T 1797,85 m/p
   2. Tóth Attila                    3.cs. HU 14-D-800511    T 1796,54 m/p
   3. Szollos Béla                   3.cs. HU 08-09-86981    T 1795,71 m/p
   4. Tóth Sándor                    1.cs. HU-13-D-619002    H 1794,05 m/p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-14-D-762156    T 1789,32 m/p
   6. Tóth Attila                    2.cs. HU 13-D-656656    H 1785,45 m/p
   7. Babicz József                  1.cs. HU-13-D-618994    T 1784,28 m/p
   8. Tóth Attila                    2.cs. HU 13-D-667069    T 1783,65 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. HU 13-D-656662    T 1783,65 m/p
  10. Szollos Béla                   1.cs. HU 13-D-605915    T 1782,59 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 314100 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   2h  33,60p    R:  49.   2h  38,33p    T:  76.   2h  38,69p
Összesített E:  17.   5h  89,55p    R:  44.   5h  93,65p    T:  78.   5h  93,67p
   HU-12-D-462986    T 10 09:28:36  1758,68 m/p  20  19,59   57  20,89   88  21,09
   HU-13-07-37772    H 10 09:30:26  1740,81 m/p  44  14,01  119  17,44  192  17,60

Babicz János                    1.cs. Dt: 314402 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   3h  42,50p    R:  36.   3h  46,31p    T:  52.   3h  48,89p
Összesített E:   4.   9h 145,63p    R:  19.   9h 145,03p    T:  30.   9h 147,83p
   HU 14-D-763025    H 10 09:29:29  1751,71 m/p  31  17,03   81  19,55  129  19,71
   HU 11-09-11012    T 10 09:31:56  1728,12 m/p  49  12,85  190  13,49  280  14,66
   HU 14-D-763002    H 10 09:32:01  1727,33 m/p  50  12,62  194  13,27  284  14,52
   HU 13-13-87058    T 10 09:32:51  1719,45 m/p  60  10,30  235  10,99  340  12,65

Babicz József                   1.cs. Dt: 314301 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   2h  36,39p    R:  45.   2h  40,11p    T:  73.   2h  40,40p
Összesített E:  15.   6h  94,42p    R:  46.   6h  92,82p    T:  77.   6h  94,32p
   HU-13-D-618994    T 10 09:26:09  1784,28 m/p   7  22,61   21  22,89   32  22,96
   HU-14-D-763043    T 10 09:30:40  1739,67 m/p  45  13,78  123  17,22  197  17,44

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   2h  32,21p    R:  54.   2h  34,21p    T:  81.   2h  35,71p
Összesített E:   8.   8h 128,71p    R:  25.   8h 126,98p    T:  44.   8h 128,39p
   HU 10-09-03976    H 10 09:27:37  1769,17 m/p  16  20,52   40  21,83   65  21,86
   HU 13-07-37632    H 10 09:32:24  1722,78 m/p  54  11,69  210  12,38  304  13,85

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  59,22p    R:   8.   3h  62,77p    T:  12.   3h  63,17p
Összesített E:   9.   7h 126,36p    R:  26.   7h 126,32p    T:  53.   6h 117,37p
   HU 13-07-37626    T 10 09:24:47  1797,85 m/p   1  24,00    4  23,83    8  23,77
   HU 14-D-762991    H 10 09:28:45  1757,95 m/p  21  19,35   60  20,72   91  20,99
   HU 14-D-762980    T 10 09:30:08  1744,45 m/p  36  15,87  105  18,22  168  18,41
   HU 13-07-37655    T 10 09:33:18  1714,32 m/p  63   9,60  258   9,71  374  11,51
   HU 14-D-762916    H 10 09:33:26  1713,07 m/p   0   0,00    0   0,00  378  11,37

Fejos Csaba                     3.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   3h  49,24p    R:  27.   3h  53,25p    T:  35.   3h  55,12p
Összesített E:  12.   6h  96,37p    R:  52.   5h  89,01p    T:  86.   5h  90,84p
   HU 14-D-762984    T 10 09:27:14  1773,00 m/p  14  20,98   36  22,05   55  22,19
   HU 14-D-806217    T 10 09:29:46  1748,01 m/p  32  16,80   93  18,88  147  19,11
   HU 12-07-34898    H 10 09:32:24  1722,78 m/p  55  11,46  211  12,32  305  13,82

Fejos Károly                    1.cs. Dt: 313948 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  24.   1h  10,99p    R:  82.   1h  12,10p    T: 127.   1h  13,59p
Összesített E:  21.   4h  50,59p    R:  88.   3h  40,96p    T: 136.   3h  42,55p
   HU 11-13-64424    H 10 09:32:15  1722,51 m/p  57  10,99  215  12,10  312  13,59

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 313668 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  19.   2h  22,68p    R:  60.   2h  24,04p    T:  97.   2h  26,97p
Összesített E:  22.   4h  49,68p    R:  82.   4h  47,96p    T: 125.   4h  51,68p
   HU-11-09-11090    T 10 09:31:49  1725,07 m/p  53  11,92  205  12,66  297  14,09
   HU-14-D-762728    T 10 09:32:21  1720,03 m/p  58  10,76  228  11,38  333  12,88

Kaló Imre                       2.cs. Dt: 313668 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  23.   1h  13,08p    R:  79.   1h  14,72p    T:  98.   2h  26,83p
Összesített E:  25.   3h  46,48p    R:  85.   3h  46,02p    T: 116.   4h  58,35p
   HU-14-D-763060    H 10 09:30:57  1733,34 m/p  48  13,08  168  14,72  253  15,56
   HU-14-D-763058    H 10 09:33:08  1712,67 m/p   0   0,00    0   0,00  381  11,27

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   3h  48,54p    R:  20.   3h  56,16p    T:  31.   3h  56,86p
Összesített E:   1.   9h 170,39p    R:   5.   9h 174,21p    T:   5.   9h 174,85p
   HU-13-D-596314    H 10 09:23:49  1757,58 m/p  23  18,89   62  20,61   94  20,89
   HU-13-D-596328    H 10 09:25:12  1743,70 m/p  39  15,17  110  17,94  175  18,17
   HU-11-07-30906    H 10 09:25:22  1742,04 m/p  42  14,48  116  17,61  186  17,80
   HU-12-D-535216    T 10 09:25:47  1737,91 m/p  47  13,32  135  16,55  215  16,83
   HU-10-D-255201    T 10 09:26:53  1727,10 m/p  51  12,39  195  13,21  285  14,49
   HU-14-D-762166    H 10 09:27:38  1719,81 m/p  59  10,53  231  11,21  336  12,78

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   2h  40,33p    R:  39.   2h  43,22p    T:  63.   2h  43,17p
Összesített E:   6.   8h 136,94p    R:  24.   8h 136,17p    T:  40.   8h 136,35p
   HU-14-D-762156    T 10 09:20:44  1789,32 m/p   5  23,07   13  23,33   23  23,26
   HU-14-D-762146    T 10 09:24:20  1752,37 m/p  30  17,26   75  19,89  123  19,91

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   3h  49,94p    R:  19.   3h  56,60p    T:  30.   3h  57,00p
Összesített E:   5.   9h 137,91p    R:  22.   9h 138,99p    T:  36.   9h 140,41p
   HU-11-O-06846     H 10 09:24:03  1755,22 m/p  24  18,66   67  20,33  108  20,42
   HU-12-D-530637    H 10 09:25:00  1745,69 m/p  33  16,57   99  18,55  159  18,71
   HU-13-07-37967    H 10 09:25:21  1742,21 m/p  41  14,71  114  17,72  184  17,87

Kovágó Gábor                    4.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  56,21p    R:  10.   3h  60,93p    T:  18.   3h  61,28p
Összesített E:   3.   9h 148,32p    R:  15.   9h 149,39p    T:  28.   9h 150,01p
   HU-12-D-530624    H 10 09:23:19  1762,65 m/p  18  20,05   47  21,44   76  21,49
   HU-14-D-762188    H 10 09:23:31  1760,61 m/p  19  19,82   53  21,11   84  21,22
   HU-12-D-535220    H 10 09:25:05  1744,86 m/p  34  16,34  102  18,38  163  18,57

Papp László                     1.cs. Dt: 310280 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  22.   1h  14,25p    R:  71.   1h  17,49p    T: 116.   1h  17,64p
Összesített E:  23.   3h  46,72p    R:  79.   3h  49,86p    T: 126.   3h  49,81p
   HU-11-D-402779    H 10 09:28:14  1740,86 m/p  43  14,25  118  17,49  191  17,64

Papp László                     2.cs. Dt: 310280 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  20.   1h  20,28p    R:  64.   1h  21,66p    T: 107.   1h  21,69p
Összesített E:  24.   3h  46,68p    R:  83.   3h  47,64p    T: 129.   3h  47,72p
   HU-13-D-596393    T 10 09:25:37  1766,80 m/p  17  20,28   43  21,66   70  21,69

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   2h  42,66p    R:  38.   2h  44,49p    T:  60.   2h  44,59p
Összesített E:  20.   4h  66,97p    R:  72.   3h  59,63p    T: 114.   3h  59,41p
   HU 13-D-605915    T 10 09:25:42  1782,59 m/p  10  21,91   27  22,55   42  22,63
   HU 14-06-15750    T 10 09:26:54  1770,50 m/p  15  20,75   38  21,94   62  21,96

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   3h  36,93p    R:  44.   3h  40,93p    T:  61.   3h  44,34p
Összesített E:  11.   8h 110,56p    R:  43.   6h  93,94p    T:  73.   6h  97,38p
   HU 13-D-619074    H 10 09:29:34  1744,20 m/p  37  15,64  107  18,11  171  18,31
   HU 11-D-346703    H 10 09:31:49  1722,62 m/p  56  11,23  214  12,16  310  13,65
   HU 13-D-619092    H 10 09:32:16  1718,37 m/p  61  10,06  241  10,66  348  12,38

Szollos Béla                    3.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  64,11p    R:   5.   3h  66,77p    T:   8.   3h  67,11p
Összesített E:  18.   5h  88,21p    R:  50.   5h  89,72p    T:  96.   4h  80,97p
   HU 08-09-86981    T 10 09:24:25  1795,71 m/p   3  23,54    6  23,72   10  23,70
   HU 13-D-619084    T 10 09:26:01  1779,38 m/p  12  21,45   30  22,39   46  22,49
   HU 13-D-619086    T 10 09:28:11  1757,75 m/p  22  19,12   61  20,66   93  20,92
   HU 14-D-762807    T 10 09:29:30  1744,85 m/p  35  16,10  103  18,33  164  18,54

Szollos Béla                    4.cs. Dt: 313201 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  18.   2h  30,35p    R:  51.   2h  35,88p    T:  79.   2h  36,35p
Összesített E:  19.   5h  72,72p    R:  62.   5h  74,77p    T: 102.   5h  75,20p
   HU 11-09-11030    H 10 09:29:36  1743,88 m/p  38  15,41  109  18,00  174  18,21
   HU 14-D-801939    H 10 09:29:39  1743,40 m/p  40  14,94  111  17,88  176  18,14

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 294153 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  54,12p    R:  12.   3h  60,43p    T:  20.   3h  60,62p
Összesített E:  13.   7h  94,82p    R:  54.   6h  87,73p    T:  88.   6h  88,53p
   HU 14-D-800537    H 10 09:17:37  1754,91 m/p  26  18,19   69  20,22  111  20,32
   AT-14-107-0809    H 10 09:17:37  1754,91 m/p  25  18,43   68  20,27  110  20,35
   HU 13-D-656678    T 10 09:17:51  1752,48 m/p  29  17,50   74  19,94  122  19,95

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 294153 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  67,35p    R:   3.   3h  68,44p    T:   3.   3h  68,72p
Összesített E:   7.   8h 134,13p    R:  30.   7h 119,04p    T:  51.   7h 119,94p
   HU 13-D-656656    H 10 09:14:45  1785,45 m/p   6  22,84   20  22,94   30  23,03
   HU 13-D-656662    T 10 09:14:55  1783,65 m/p   9  22,14   24  22,72   36  22,83
   HU 13-D-667069    T 10 09:14:55  1783,65 m/p   8  22,37   23  22,78   35  22,86
   HU 13-07-37798    H 10 09:15:48  1774,14 m/p  13  21,21   35  22,11   54  22,23
   HU 13-D-667066    H 10 09:20:22  1726,59 m/p  52  12,15  197  13,10  287  14,42

Tóth Attila                     3.cs. Dt: 294153 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  51,56p    R:  23.   3h  54,32p    T:  33.   3h  56,16p
Összesített E:  10.   7h 117,18p    R:  29.   7h 119,15p    T:  49.   7h 120,76p
   HU 14-D-800511    T 10 09:13:44  1796,54 m/p   2  23,77    5  23,78    9  23,73
   AT-14-107-0808    T 10 09:17:40  1754,39 m/p  27  17,96   70  20,16  113  20,25
   HU 14-D-800523    T 10 09:21:17  1717,35 m/p  62   9,83  246  10,38  354  12,18

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 314407 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  58,53p    R:   7.   3h  63,22p    T:  11.   3h  63,56p
Összesített E:   2.   9h 151,24p    R:  16.   9h 149,12p    T:  35.   8h 141,12p
   HU-13-D-619002    H 10 09:25:15  1794,05 m/p   4  23,30    8  23,61   12  23,63
   HU-13-D-619029    H 10 09:26:26  1782,02 m/p  11  21,68   28  22,50   44  22,56
   HU-14-D-762764    H 10 09:30:46  1739,30 m/p  46  13,55  125  17,11  199  17,37
   HU-11-D-397202    T 10 09:33:55  1709,51 m/p   0   0,00    0   0,00  395  10,81

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 314407 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  21.   1h  17,73p    R:  67.   1h  20,00p    T: 111.   1h  19,98p
Összesített E:  14.   6h  94,77p    R:  48.   6h  90,85p    T:  85.   6h  91,19p
   HU-14-D-762784    T 10 09:29:24  1752,55 m/p  28  17,73   73  20,00  121  19,98

Tagszövetségi díjlista
   1. László György                  2.cs. A36 HU 14-17-75089    H 1812,71 m/p
   2. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-D-601911    T 1803,27 m/p
   3. Seres János                    1.cs. A36 HU 13-D-502590    H 1802,86 m/p
   4. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1802,59 m/p
   5. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1798,99 m/p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-09-14671    H 1798,57 m/p
   7. Pap István                     2.cs. A36 HU 12-D-504093    T 1798,43 m/p
   8. Fejos Csaba                    2.cs. A64 HU 13-07-37626    T 1797,85 m/p
   9. Tóth Attila                    3.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1796,54 m/p
  10. Szollos Béla                   3.cs. A64 HU 08-09-86981    T 1795,71 m/p
  11. Nagy Zoltán                    2.cs. A23 HU-14-D-727463    T 1794,74 m/p
  12. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13-D-619002    H 1794,05 m/p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20418    H 1793,63 m/p
  14. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-10-09-01054    H 1792,74 m/p
  15. Kovács József                  1.cs. A50 HU-10-07-27260    H 1792,09 m/p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-D-504652    H 1792,07 m/p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-11-D-400899    H 1791,67 m/p
  18. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1791,34 m/p
  19. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-10-07-26846    T 1791,29 m/p
  20. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1791,10 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-D-601911    T 1803,27 m/p
   2. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1802,59 m/p
   3. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-09-14671    H 1798,57 m/p
   4. Fejos Csaba                    2.cs. A64 HU 13-07-37626    T 1797,85 m/p
   5. Tóth Attila                    3.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1796,54 m/p
   6. Szollos Béla                   3.cs. A64 HU 08-09-86981    T 1795,71 m/p
   7. Nagy Zoltán                    2.cs. A23 HU-14-D-727463    T 1794,74 m/p
   8. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13-D-619002    H 1794,05 m/p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-10-09-01054    H 1792,74 m/p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-11-D-400899    H 1791,67 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   70,40 p
   2. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   69,69 p
   3. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   68,72 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   68,18 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   67,62 p
   6. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   67,35 p
   7. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   67,25 p
   8. Szollos Béla                   3.cs. A64    3 h.   67,11 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   66,84 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   65,47 p
  11. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   63,56 p
  12. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   63,17 p
  13. Mészáros Mihály                2.cs. A36    3 h.   62,88 p
  14. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   62,55 p
  15. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   62,39 p
  16. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    3 h.   61,89 p
  17. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   61,61 p
  18. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   61,28 p
  19. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   61,25 p
  20. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   60,62 p
  21. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   60,42 p
  22. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   60,21 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   59,98 p
  24. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   59,34 p
  25. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   59,10 p
  26. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   59,07 p
  27. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   59,01 p
  28. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   58,10 p
  29. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   57,20 p
  30. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   57,00 p
  31. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   56,86 p
  32. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   56,43 p
  33. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   56,16 p
  34. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   55,38 p
  35. Fejos Csaba                    3.cs. A64    3 h.   55,12 p
  36. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    3 h.   54,89 p
  37. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   54,09 p
  38. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   53,88 p
  39. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   53,68 p
  40. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   53,58 p
  41. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   53,28 p
  42. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   52,62 p
  43. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   52,54 p
  44. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   52,37 p
  45. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   52,11 p
  46. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   51,74 p
  47. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,30 p
  48. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   50,07 p
  49. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   49,26 p
  50. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   49,13 p
  51. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   49,06 p
  52. Babicz János                   1.cs. A64    3 h.   48,89 p
  53. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    3 h.   48,86 p
  54. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   47,89 p
  55. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   47,63 p
  56. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   47,32 p
  57. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   46,75 p
  58. Balázs Sándor                  2.cs. R38    3 h.   45,57 p
  59. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   45,21 p
  60. Szollos Béla                   1.cs. A64    2 h.   44,59 p
  61. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   44,34 p
  62. Pap István                     3.cs. A36    3 h.   44,07 p
  63. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    2 h.   43,17 p
  64. Dobos Sándor                   2.cs. A36    2 h.   43,01 p
  65. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    3 h.   42,87 p
  66. Lengyel János                  1.cs. A23    2 h.   42,84 p
  67. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   42,80 p
  68. Jánosi Pál                     2.cs. A23    2 h.   42,40 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   70,55 p
   2. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   69,66 p
   3. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   68,44 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   68,17 p
   5. Szollos Béla                   3.cs. A64    3 h.   66,77 p
   6. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   65,33 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   63,22 p
   8. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   62,77 p
   9. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   62,44 p
  10. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   60,93 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   60,82 p
  12. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   60,43 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   60,11 p
  14. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   59,05 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   59,05 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   58,88 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   58,61 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs.    3 h.   67,35 p
   2. Szollos Béla                   3.cs.    3 h.   64,11 p
   3. Fejos Csaba                    2.cs.    3 h.   59,22 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs.    3 h.   58,53 p
   5. Kovágó Gábor                   4.cs.    3 h.   56,21 p
   6. Tóth Attila                    1.cs.    3 h.   54,12 p
   7. Tóth Attila                    3.cs.    3 h.   51,56 p
   8. Kovágó Gábor                   3.cs.    3 h.   49,94 p
   9. Fejos Csaba                    3.cs.    3 h.   49,24 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs.    3 h.   48,54 p
  11. Szollos Béla                   1.cs.    2 h.   42,66 p
  12. Babicz János                   1.cs.    3 h.   42,50 p
  13. Kovágó Gábor                   2.cs.    2 h.   40,33 p
  14. Szollos Béla                   2.cs.    3 h.   36,93 p
  15. Babicz József                  1.cs.    2 h.   36,39 p
  16. Babicz István                  1.cs.    2 h.   33,60 p
  17. Fejos Csaba                    1.cs.    2 h.   32,21 p
  18. Szollos Béla                   4.cs.    2 h.   30,35 p
  19. Kaló Imre                      1.cs.    2 h.   22,68 p
  20. Papp László                    2.cs.    1 h.   20,28 p
  21. Tóth Sándor                    2.cs.    1 h.   17,73 p
  22. Papp László                    1.cs.    1 h.   14,25 p
  23. Kaló Imre                      2.cs.    1 h.   13,08 p
  24. Fejos Károly                   1.cs.    1 h.   10,99 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    9 h.  188,46 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  185,49 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    9 h.  185,13 p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  178,61 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  174,85 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  172,66 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  172,22 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  171,61 p
   9. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  170,84 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  170,53 p
  11. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    9 h.  168,14 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  167,91 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  167,31 p
  14. Pap István                     1.cs. A36    9 h.  167,27 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  167,27 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  166,54 p
  17. Boda Ákos                      1.cs. A50    9 h.  165,60 p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  163,13 p
  19. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  162,31 p
  20. Katona József                  1.cs. A36    9 h.  158,29 p
  21. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  156,26 p
  22. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  155,31 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  152,89 p
  24. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  152,26 p
  25. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  151,70 p
  26. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  150,91 p
  27. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  150,66 p
  28. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    9 h.  150,01 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50    9 h.  149,42 p
  30. Babicz János                   1.cs. A64    9 h.  147,83 p
  31. Molnár Pál                     2.cs. A23    8 h.  146,92 p
  32. Mészáros Mihály                2.cs. A36    8 h.  144,11 p
  33. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  143,38 p
  34. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  141,65 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64    8 h.  141,12 p
  36. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    9 h.  140,41 p
  37. Jánosi Pál                     2.cs. A23    8 h.  139,91 p
  38. Száraz László                  1.cs. A23    8 h.  137,65 p
  39. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  137,05 p
  40. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    8 h.  136,35 p
  41. Boda Ákos                      6.cs. A50    8 h.  132,35 p
  42. László György                  1.cs. A36    8 h.  130,24 p
  43. Boda Ákos                      3.cs. A50    8 h.  128,58 p
  44. Fejos Csaba                    1.cs. A64    8 h.  128,39 p
  45. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    8 h.  127,79 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    8 h.  126,94 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23    8 h.  126,92 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    8 h.  122,26 p
  49. Tóth Attila                    3.cs. A64    7 h.  120,76 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  120,72 p
  51. Tóth Attila                    2.cs. A64    7 h.  119,94 p
  52. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    9 h.  118,51 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64    6 h.  117,37 p
  54. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  117,24 p
  55. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  116,58 p
  56. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  116,03 p
  57. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    7 h.  114,90 p
  58. Tóth Gábor                     1.cs. A36    7 h.  114,57 p
  59. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  113,95 p
  60. Dobos Sándor                   1.cs. A36    7 h.  112,03 p
  61. Demeter Attila                 1.cs. R38    9 h.  110,29 p
  62. Kovács József                  1.cs. A50    7 h.  109,43 p
  63. Japport Zoltán                 5.cs. A50    7 h.  108,97 p
  64. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  108,88 p
  65. Agócs Attila                   1.cs. A36    7 h.  108,55 p
  66. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  104,48 p
  67. Molnár Pál                     3.cs. A23    6 h.  103,14 p
  68. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    7 h.  102,69 p
  69. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    7 h.  102,35 p
  70. Gavaldik József                2.cs. A23    7 h.  100,99 p
  71. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    6 h.  100,18 p
  72. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.   98,59 p
  73. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   97,38 p
  74. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    7 h.   96,89 p
  75. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.   95,21 p
  76. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   94,60 p
  77. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   94,32 p
  78. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p
  79. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.   92,72 p
  80. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.   92,47 p
  81. Száraz László                  4.cs. A23    7 h.   92,14 p
  82. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    5 h.   91,68 p
  83. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.   91,45 p
  84. Száraz László                  3.cs. A23    7 h.   91,37 p
  85. Tóth Sándor                    2.cs. A64    6 h.   91,19 p
  86. Fejos Csaba                    3.cs. A64    5 h.   90,84 p
  87. Japport Zoltán                 4.cs. A50    6 h.   89,13 p
  88. Tóth Attila                    1.cs. A64    6 h.   88,53 p
  89. Seres János                    1.cs. A36    5 h.   86,71 p
  90. Mészáros László                2.cs. A36    6 h.   86,48 p
  91. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    6 h.   85,38 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    9 h.  189,00 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  185,82 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    9 h.  185,65 p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  178,56 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  174,21 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  170,26 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  169,32 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  167,88 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  166,86 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  162,38 p
  11. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  161,13 p
  12. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  153,94 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  152,81 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  151,25 p
  15. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    9 h.  149,39 p
  16. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  149,12 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  148,98 p
  18. Molnár Pál                     2.cs. A23    8 h.  146,84 p
  19. Babicz János                   1.cs. A64    9 h.  145,03 p
  20. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  142,57 p
  21. Jánosi Pál                     2.cs. A23    8 h.  139,62 p
  22. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    9 h.  138,99 p
  23. Száraz László                  1.cs. A23    8 h.  137,03 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.    9 h.  170,39 p
   2. Tóth Sándor                    1.cs.    9 h.  151,24 p
   3. Kovágó Gábor                   4.cs.    9 h.  148,32 p
   4. Babicz János                   1.cs.    9 h.  145,63 p
   5. Kovágó Gábor                   3.cs.    9 h.  137,91 p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs.    8 h.  136,94 p
   7. Tóth Attila                    2.cs.    8 h.  134,13 p
   8. Fejos Csaba                    1.cs.    8 h.  128,71 p
   9. Fejos Csaba                    2.cs.    7 h.  126,36 p
  10. Tóth Attila                    3.cs.    7 h.  117,18 p
  11. Szollos Béla                   2.cs.    8 h.  110,56 p
  12. Fejos Csaba                    3.cs.    6 h.   96,37 p
  13. Tóth Attila                    1.cs.    7 h.   94,82 p
  14. Tóth Sándor                    2.cs.    6 h.   94,77 p
  15. Babicz József                  1.cs.    6 h.   94,42 p
  16. Kovágó Gábor                   5.cs.    6 h.   91,98 p
  17. Babicz István                  1.cs.    5 h.   89,55 p
  18. Szollos Béla                   3.cs.    5 h.   88,21 p
  19. Szollos Béla                   4.cs.    5 h.   72,72 p
  20. Szollos Béla                   1.cs.    4 h.   66,97 p
  21. Fejos Károly                   1.cs.    4 h.   50,59 p
  22. Kaló Imre                      1.cs.    4 h.   49,68 p
  23. Papp László                    1.cs.    3 h.   46,72 p
  24. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  25. Kaló Imre                      2.cs.    3 h.   46,48 p
  26. Babicz József                  2.cs.    3 h.   41,00 p
  27. Tóth Sándor                    3.cs.    2 h.   27,33 p
  28. Cseri József                   1.cs.    1 h.   16,67 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,34p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,20p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,46p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,27p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,23p
  6. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,04p
  7. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,43p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  56,66p
  9. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  56,64p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,55p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,98p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,22p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  54,02p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  54,01p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,83p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  51,66p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,07p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  51,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  51,04p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,56p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,23p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,16p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,05p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,42p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  55,61p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  55,54p
  8. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  3h  55,33p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  55,17p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  54,39p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,99p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,28p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  53,67p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,40p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  50,55p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  50,20p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  3h  48,99p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  3h  47,58p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  46,54p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  3h  42,07p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  54,42p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  51,25p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  3h  49,12p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596314    H  3h  48,19p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  3h  46,82p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37798    H  3h  42,48p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  3h  37,08p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619002    H  2h  38,63p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  2h  34,72p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  2h  32,62p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  3h  48,56p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  3h  40,34p
  3. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  3h  37,84p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  2h  42,00p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762156    T  2h  41,24p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  39,72p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 14-D-762977    T  2h  39,32p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  38,23p
  9. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  2h  37,27p
 10. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  2h  35,81p