Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.05.17 19:59:12
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.17 19:59:12
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.17 20:04:19
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.16 19:59:12
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 03 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten
Feleresztés ideje: 2015.05.10 06:30
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   28   250   50   63   1812,71   1742,91   1729,80
A50 Zsámbok            12   32   279   56   70   1792,09   1707,38   1698,87
V10 Hatvan              8   16   152   30   38   1771,93   1651,53   1636,01
Hatvan I.              36   76   681  136  170   1812,71   1708,13   1694,86
A23 Nagykáta           21   52   506  101  127   1803,27   1735,95   1722,62
A64 Zsámbok            12   27   253   51   63   1797,85   1727,10   1714,32
R38 Jászberény         10   29   282   56   71   1764,28   1703,49   1694,24
Hatvan II.             43  108  1041  208  260   1803,27   1723,96   1713,42
Tagszövetségben        79  184  1722  344  431   1812,71   1719,26   1706,31

R38 egyesületi díjlista
   1. Szabó Elek                     1.cs. HU-13-09-21413    H 1764,28 m/p
   2. Demeter Attila                 1.cs. HU-14-D-762612    H 1760,08 m/p
   3. Balázs Sándor                  2.cs. HU-13-D-619797    H 1756,52 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-13-D-603360    H 1751,97 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-11-D-427100    H 1751,19 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-14-D-762455    H 1750,57 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              4.cs. HU-14-D-806397    H 1750,57 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-619450    H 1749,02 m/p
   9. Gyarmati Szabolcs              1.cs. HU 14-D-817373    H 1741,96 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-619419    H 1740,55 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  60,49p    R:  37.   3h  45,98p    T:  54.   3h  47,89p
Összesített E:  13.   6h 101,37p    R:  70.   5h  63,33p    T: 103.   6h  74,60p
   HU-14-D-763331    H 10 09:32:00  1739,31 m/p  12  21,74  124  17,16  198  17,40
   HU-13-D-619799    H 10 09:32:05  1738,52 m/p  14  21,33  128  16,94  205  17,17
   HU-13-D-596579    H 10 09:33:52  1721,66 m/p  33  17,42  219  11,88  320  13,32
   HU-12-D-463856    H 10 09:33:58  1720,72 m/p  35  17,01  223  11,66  327  13,08

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  56,57p    R:  41.   3h  42,09p    T:  58.   3h  45,57p
Összesített E:   8.   7h 123,42p    R:  41.   7h  94,71p    T:  72.   7h  98,59p
   HU-13-D-619797    H 10 09:30:13  1756,52 m/p   3  23,59   64  20,50  100  20,68
   HU-13-D-596542    H 10 09:33:48  1722,28 m/p  32  17,62  217  11,99  315  13,48
   HU-13-D-619726    H 10 09:34:45  1713,42 m/p  43  15,36  260   9,60  377  11,41
   HU-12-D-464839    H 10 09:36:47  1694,77 m/p  69  10,01    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-619713    H 10 09:36:50  1694,32 m/p  70   9,81    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   3.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   2h  22,49p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  24.   4h  48,12p    R: 108.   1h  11,21p    T: 174.   1h  11,59p
   HU-13-D-596586    H 10 09:36:11  1700,23 m/p  62  11,45    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-763290    H 10 09:36:26  1697,95 m/p  64  11,04    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   4.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   2h  31,13p    R:  78.   1h  14,77p    T: 121.   1h  15,59p
Összesített E:  23.   3h  49,58p    R:  93.   2h  31,58p    T: 144.   2h  32,25p
   HU-14-D-763276    H 10 09:32:28  1734,86 m/p  17  20,71  167  14,77  252  15,59
   HU-14-D-763237    H 10 09:36:40  1695,83 m/p  67  10,42    0   0,00    0   0,00

Demeter Attila                  1.cs. Dt: 328724 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   3h  53,07p    R:  66.   1h  21,00p    T:  69.   3h  41,86p
Összesített E:   7.   9h 137,11p    R:  58.   6h  80,83p    T:  61.   9h 110,29p
   HU-14-D-762612    H 10 09:36:46  1760,08 m/p   2  23,79   55  21,00   86  21,15
   HU-14-D-762610    H 10 09:42:25  1708,40 m/p  46  14,74    0   0,00  406  10,44
   HU-10-09-05050    H 10 09:42:27  1708,10 m/p  47  14,54    0   0,00  411  10,27
   HU-14-D-762618    H 10 09:42:30  1707,66 m/p  48  14,33    0   0,00  419  10,00
   HU-14-D-762649    H 10 09:42:43  1705,74 m/p  51  13,71    0   0,00    0   0,00

Demeter Attila                  2.cs. Dt: 328724 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  55,75p    R:  47.   3h  39,14p    T:  67.   3h  42,80p
Összesített E:   3.   9h 153,76p    R:  33.   8h 110,04p    T:  59.   8h 113,95p
   HU-14-D-762661    H 10 09:39:41  1733,01 m/p  18  20,50  169  14,66  254  15,53
   HU-14-D-762660    H 10 09:40:12  1728,31 m/p  26  18,86  189  13,55  279  14,69
   HU-12-09-17110    H 10 09:41:11  1719,42 m/p  38  16,39  236  10,93  342  12,58
   HU-14-D-762691    H 10 09:43:06  1702,35 m/p  59  12,07    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-619319    H 10 09:43:10  1701,76 m/p  61  11,66    0   0,00    0   0,00

Demeter Attila                  3.cs. Dt: 328724 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   2h  30,10p    R:  81.   1h  12,60p    T: 125.   1h  14,05p
Összesített E:  18.   5h  85,08p    R:  77.   4h  53,04p    T: 120.   4h  55,50p
   HU-14-D-718393    T 10 09:40:38  1724,38 m/p  31  17,83  206  12,60  298  14,05
   HU-10-D-259692    T 10 09:43:04  1702,65 m/p  58  12,27    0   0,00    0   0,00

Gyarmati Szabolcs               1.cs. Dt: 328381 Kg:   4 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  55,95p    R:  56.   2h  30,88p    T:  65.   3h  42,87p
Összesített E:  21.   3h  55,95p    R:  94.   2h  30,88p    T: 135.   3h  42,87p
   HU 14-D-817373    H 10 09:38:30  1741,96 m/p   9  22,35  117  17,55  187  17,77
   HU 14-O-34213     T 10 09:40:02  1727,90 m/p  27  18,65  193  13,33  283  14,56
   HU 14-D-817357    T 10 09:42:09  1708,87 m/p  45  14,95    0   0,00  403  10,54

Nagy Lehel dr.                  0.cs. Dt: 329203 Kg:  22 Ók:   0 Kp:   0
   HU-13-D-596045    H 10 09:40:06  1731,74 m/p  19  20,30  172  14,49  257  15,43
   HU-14-D-762535    H 10 09:40:41  1726,44 m/p  28  18,45  198  13,05  288  14,39

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 329203 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   3h  53,28p    R:  48.   3h  38,41p    T:  70.   3h  41,82p
Összesített E:   6.   9h 140,75p    R:  38.   7h  99,15p    T:  68.   7h 102,69p
   HU-14-D-762534    H 10 09:39:22  1738,44 m/p  15  21,12  129  16,88  206  17,13
   HU-13-D-596021    T 10 09:41:22  1720,27 m/p  37  16,59  226  11,49  331  12,95
   HU-13-D-596034    H 10 09:41:50  1716,09 m/p  42  15,57  252  10,04  367  11,74
   HU-13-29-54210    H 10 09:43:15  1703,51 m/p  55  12,89    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-619317    T 10 09:44:04  1696,34 m/p  65  10,83    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 329203 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   2h  28,25p    R:  83.   1h  10,16p    T: 129.   1h  11,94p
Összesített E:  11.   7h 103,38p    R:  71.   4h  62,44p    T: 112.   4h  63,65p
   HU-09-09-98099    H 10 09:41:46  1716,69 m/p  41  15,77  250  10,16  361  11,94
   HU-14-D-762581    H 10 09:43:19  1702,92 m/p  57  12,48    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  69,53p    R:  17.   3h  58,61p    T:  25.   3h  59,10p
Összesített E:   2.   9h 172,17p    R:  13.   9h 152,81p    T:  23.   9h 152,89p
   HU-13-D-603360    H 10 09:37:58  1751,97 m/p   4  23,38   78  19,72  126  19,81
   HU-11-D-427100    H 10 09:38:03  1751,19 m/p   5  23,18   82  19,50  130  19,68
   HU-14-D-762455    H 10 09:38:07  1750,57 m/p   6  22,97   84  19,39  132  19,61
   HU-13-D-619402    H 10 09:40:13  1731,25 m/p  20  20,09  174  14,38  259  15,36
   HU-12-D-503557    H 10 09:40:18  1730,49 m/p  21  19,89  177  14,21  262  15,26
   HU-14-D-762434    H 10 09:41:19  1721,30 m/p  34  17,21  220  11,82  322  13,25
   HU-12-D-503501    H 10 09:41:47  1717,11 m/p  39  16,18  247  10,32  356  12,11

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  66,24p    R:  26.   3h  53,48p    T:  37.   3h  54,09p
Összesített E:   1.   9h 181,26p    R:  14.   9h 151,25p    T:  24.   9h 152,26p
   HU-13-D-619450    H 10 09:38:17  1749,02 m/p   8  22,56   90  19,05  142  19,28
   HU-13-D-619419    H 10 09:39:12  1740,55 m/p  10  22,15  120  17,38  193  17,57
   HU-14-D-762439    H 10 09:39:23  1738,87 m/p  13  21,53  126  17,05  203  17,24
   HU-14-D-762479    H 10 09:40:28  1728,98 m/p  24  19,27  185  13,77  273  14,89
   HU-13-D-619421    H 10 09:40:52  1725,35 m/p  29  18,24  202  12,82  293  14,22
   HU-13-D-619434    H 10 09:41:48  1716,96 m/p  40  15,98  248  10,27  357  12,08
   SK-13-850-01905   H 10 09:43:02  1705,99 m/p  49  14,13    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-619480    H 10 09:43:09  1704,96 m/p  54  13,10    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  21.   1h  12,69p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  14.   6h  89,48p    R:  84.   3h  46,83p    T: 130.   3h  46,99p
   HU-14-D-762496    H 10 09:43:19  1703,49 m/p  56  12,69    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               4.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   3h  44,65p    R:  68.   1h  19,33p    T: 112.   1h  19,58p
Összesített E:   9.   8h 107,90p    R:  76.   4h  53,90p    T: 122.   4h  54,53p
   HU-14-D-806397    H 10 09:38:07  1750,57 m/p   7  22,77   85  19,33  133  19,58
   HU-14-D-762482    T 10 09:43:52  1698,66 m/p  63  11,25    0   0,00    0   0,00
   HU-14-O-25613     T 10 09:44:10  1696,03 m/p  66  10,63    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               5.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   3h  52,66p    R:  57.   2h  27,76p    T:  93.   2h  29,95p
Összesített E:   5.   9h 145,29p    R:  51.   6h  89,10p    T:  83.   6h  91,45p
   HU-14-M-135330    H 10 09:40:19  1730,34 m/p  22  19,68  178  14,16  263  15,23
   HU-14-D-806384    H 10 09:40:32  1728,37 m/p  25  19,06  188  13,60  278  14,72
   HU-14-D-762431    H 10 09:43:03  1705,84 m/p  50  13,92    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               6.cs. Dt: 329357 Kg:   4 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  20.   1h  13,30p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  20.   5h  61,84p    R:  91.   3h  34,49p    T: 142.   3h  34,22p
   HU-14-D-729538    H 10 09:43:06  1705,40 m/p  53  13,30    0   0,00    0   0,00

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 329361 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  62,74p    R:  31.   3h  50,43p    T:  45.   3h  52,11p
Összesített E:   4.   9h 150,91p    R:  35.   7h 107,02p    T:  55.   8h 116,58p
   HU-13-09-21413    H 10 09:36:41  1764,28 m/p   1  24,00   44  21,61   72  21,62
   HU-12-09-17044    H 10 09:39:19  1739,74 m/p  11  21,94  122  17,27  196  17,47
   HU-12-09-17056    H 10 09:41:26  1720,50 m/p  36  16,80  225  11,55  329  13,02
   HU-13-09-21416    H 10 09:44:15  1695,55 m/p  68  10,22    0   0,00    0   0,00

Szabó Elek                      2.cs. Dt: 329361 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  18.   2h  21,46p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  30.   2h  21,46p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-13-09-21402    H 10 09:43:31  1701,98 m/p  60  11,86    0   0,00    0   0,00
   HU-14-07-40861    H 10 09:44:24  1694,24 m/p  71   9,60    0   0,00    0   0,00

Varga László                    1.cs. Dt: 318150 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  19.   1h  13,51p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  19.   5h  68,25p    R:  87.   4h  45,01p    T: 132.   4h  45,85p
   HU-09-09-98872    T 10 09:36:32  1705,59 m/p  52  13,51    0   0,00    0   0,00

Varga László                    2.cs. Dt: 318150 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   2h  37,50p    R:  58.   2h  26,82p    T:  94.   2h  29,35p
Összesített E:  10.   7h 105,51p    R:  66.   5h  68,46p    T: 108.   5h  70,66p
   HU-14-07-41159    H 10 09:33:55  1729,86 m/p  23  19,47  180  14,05  265  15,16
   HU-13-D-672271    H 10 09:34:25  1725,17 m/p  30  18,03  203  12,77  294  14,19

Varga László                    3.cs. Dt: 318150 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   2h  36,06p    R:  72.   1h  16,66p    T:  95.   2h  27,91p
Összesített E:  16.   6h  85,41p    R:  86.   4h  45,50p    T: 118.   5h  57,72p
   HU-14-07-41192    H 10 09:33:03  1738,05 m/p  16  20,91  133  16,66  213  16,90
   HU-13-09-22148    H 10 09:35:58  1710,79 m/p  44  15,15    0   0,00  389  11,01

Tagszövetségi díjlista
   1. László György                  2.cs. A36 HU 14-17-75089    H 1812,71 m/p
   2. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-D-601911    T 1803,27 m/p
   3. Seres János                    1.cs. A36 HU 13-D-502590    H 1802,86 m/p
   4. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1802,59 m/p
   5. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1798,99 m/p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-09-14671    H 1798,57 m/p
   7. Pap István                     2.cs. A36 HU 12-D-504093    T 1798,43 m/p
   8. Fejos Csaba                    2.cs. A64 HU 13-07-37626    T 1797,85 m/p
   9. Tóth Attila                    3.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1796,54 m/p
  10. Szollos Béla                   3.cs. A64 HU 08-09-86981    T 1795,71 m/p
  11. Nagy Zoltán                    2.cs. A23 HU-14-D-727463    T 1794,74 m/p
  12. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13-D-619002    H 1794,05 m/p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20418    H 1793,63 m/p
  14. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-10-09-01054    H 1792,74 m/p
  15. Kovács József                  1.cs. A50 HU-10-07-27260    H 1792,09 m/p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-D-504652    H 1792,07 m/p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-11-D-400899    H 1791,67 m/p
  18. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1791,34 m/p
  19. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-10-07-26846    T 1791,29 m/p
  20. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1791,10 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-D-601911    T 1803,27 m/p
   2. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1802,59 m/p
   3. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-09-14671    H 1798,57 m/p
   4. Fejos Csaba                    2.cs. A64 HU 13-07-37626    T 1797,85 m/p
   5. Tóth Attila                    3.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1796,54 m/p
   6. Szollos Béla                   3.cs. A64 HU 08-09-86981    T 1795,71 m/p
   7. Nagy Zoltán                    2.cs. A23 HU-14-D-727463    T 1794,74 m/p
   8. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13-D-619002    H 1794,05 m/p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-10-09-01054    H 1792,74 m/p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-11-D-400899    H 1791,67 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   70,40 p
   2. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   69,69 p
   3. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   68,72 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   68,18 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   67,62 p
   6. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   67,35 p
   7. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   67,25 p
   8. Szollos Béla                   3.cs. A64    3 h.   67,11 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   66,84 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   65,47 p
  11. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   63,56 p
  12. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   63,17 p
  13. Mészáros Mihály                2.cs. A36    3 h.   62,88 p
  14. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   62,55 p
  15. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   62,39 p
  16. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    3 h.   61,89 p
  17. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   61,61 p
  18. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   61,28 p
  19. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   61,25 p
  20. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   60,62 p
  21. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   60,42 p
  22. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   60,21 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   59,98 p
  24. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   59,34 p
  25. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   59,10 p
  26. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   59,07 p
  27. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   59,01 p
  28. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   58,10 p
  29. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   57,20 p
  30. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   57,00 p
  31. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   56,86 p
  32. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   56,43 p
  33. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   56,16 p
  34. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   55,38 p
  35. Fejos Csaba                    3.cs. A64    3 h.   55,12 p
  36. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    3 h.   54,89 p
  37. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   54,09 p
  38. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   53,88 p
  39. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   53,68 p
  40. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   53,58 p
  41. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   53,28 p
  42. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   52,62 p
  43. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   52,54 p
  44. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   52,37 p
  45. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   52,11 p
  46. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   51,74 p
  47. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,30 p
  48. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   50,07 p
  49. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   49,26 p
  50. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   49,13 p
  51. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   49,06 p
  52. Babicz János                   1.cs. A64    3 h.   48,89 p
  53. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    3 h.   48,86 p
  54. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   47,89 p
  55. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   47,63 p
  56. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   47,32 p
  57. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   46,75 p
  58. Balázs Sándor                  2.cs. R38    3 h.   45,57 p
  59. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   45,21 p
  60. Szollos Béla                   1.cs. A64    2 h.   44,59 p
  61. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   44,34 p
  62. Pap István                     3.cs. A36    3 h.   44,07 p
  63. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    2 h.   43,17 p
  64. Dobos Sándor                   2.cs. A36    2 h.   43,01 p
  65. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    3 h.   42,87 p
  66. Lengyel János                  1.cs. A23    2 h.   42,84 p
  67. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   42,80 p
  68. Jánosi Pál                     2.cs. A23    2 h.   42,40 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   70,55 p
   2. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   69,66 p
   3. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   68,44 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   68,17 p
   5. Szollos Béla                   3.cs. A64    3 h.   66,77 p
   6. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   65,33 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   63,22 p
   8. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   62,77 p
   9. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   62,44 p
  10. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   60,93 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   60,82 p
  12. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   60,43 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   60,11 p
  14. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   59,05 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   59,05 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   58,88 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   58,61 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              1.cs.    3 h.   69,53 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs.    3 h.   66,24 p
   3. Szabó Elek                     1.cs.    3 h.   62,74 p
   4. Balázs Sándor                  1.cs.    3 h.   60,49 p
   5. Balázs Sándor                  2.cs.    3 h.   56,57 p
   6. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    3 h.   55,95 p
   7. Demeter Attila                 2.cs.    3 h.   55,75 p
   8. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    3 h.   53,28 p
   9. Demeter Attila                 1.cs.    3 h.   53,07 p
  10. Nagy Varga Viktor              5.cs.    3 h.   52,66 p
  11. Nagy Varga Viktor              4.cs.    3 h.   44,65 p
  12. Varga László                   2.cs.    2 h.   37,50 p
  13. Varga László                   3.cs.    2 h.   36,06 p
  14. Balázs Sándor                  4.cs.    2 h.   31,13 p
  15. Demeter Attila                 3.cs.    2 h.   30,10 p
  16. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    2 h.   28,25 p
  17. Balázs Sándor                  3.cs.    2 h.   22,49 p
  18. Szabó Elek                     2.cs.    2 h.   21,46 p
  19. Varga László                   1.cs.    1 h.   13,51 p
  20. Nagy Varga Viktor              6.cs.    1 h.   13,30 p
  21. Nagy Varga Viktor              3.cs.    1 h.   12,69 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    9 h.  188,46 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  185,49 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    9 h.  185,13 p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  178,61 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  174,85 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  172,66 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  172,22 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  171,61 p
   9. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  170,84 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  170,53 p
  11. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    9 h.  168,14 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  167,91 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  167,31 p
  14. Pap István                     1.cs. A36    9 h.  167,27 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  167,27 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  166,54 p
  17. Boda Ákos                      1.cs. A50    9 h.  165,60 p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  163,13 p
  19. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  162,31 p
  20. Katona József                  1.cs. A36    9 h.  158,29 p
  21. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  156,26 p
  22. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  155,31 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  152,89 p
  24. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  152,26 p
  25. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  151,70 p
  26. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  150,91 p
  27. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  150,66 p
  28. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    9 h.  150,01 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50    9 h.  149,42 p
  30. Babicz János                   1.cs. A64    9 h.  147,83 p
  31. Molnár Pál                     2.cs. A23    8 h.  146,92 p
  32. Mészáros Mihály                2.cs. A36    8 h.  144,11 p
  33. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  143,38 p
  34. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  141,65 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64    8 h.  141,12 p
  36. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    9 h.  140,41 p
  37. Jánosi Pál                     2.cs. A23    8 h.  139,91 p
  38. Száraz László                  1.cs. A23    8 h.  137,65 p
  39. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  137,05 p
  40. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    8 h.  136,35 p
  41. Boda Ákos                      6.cs. A50    8 h.  132,35 p
  42. László György                  1.cs. A36    8 h.  130,24 p
  43. Boda Ákos                      3.cs. A50    8 h.  128,58 p
  44. Fejos Csaba                    1.cs. A64    8 h.  128,39 p
  45. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    8 h.  127,79 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    8 h.  126,94 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23    8 h.  126,92 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    8 h.  122,26 p
  49. Tóth Attila                    3.cs. A64    7 h.  120,76 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  120,72 p
  51. Tóth Attila                    2.cs. A64    7 h.  119,94 p
  52. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    9 h.  118,51 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64    6 h.  117,37 p
  54. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  117,24 p
  55. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  116,58 p
  56. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  116,03 p
  57. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    7 h.  114,90 p
  58. Tóth Gábor                     1.cs. A36    7 h.  114,57 p
  59. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  113,95 p
  60. Dobos Sándor                   1.cs. A36    7 h.  112,03 p
  61. Demeter Attila                 1.cs. R38    9 h.  110,29 p
  62. Kovács József                  1.cs. A50    7 h.  109,43 p
  63. Japport Zoltán                 5.cs. A50    7 h.  108,97 p
  64. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  108,88 p
  65. Agócs Attila                   1.cs. A36    7 h.  108,55 p
  66. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  104,48 p
  67. Molnár Pál                     3.cs. A23    6 h.  103,14 p
  68. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    7 h.  102,69 p
  69. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    7 h.  102,35 p
  70. Gavaldik József                2.cs. A23    7 h.  100,99 p
  71. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    6 h.  100,18 p
  72. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.   98,59 p
  73. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   97,38 p
  74. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    7 h.   96,89 p
  75. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.   95,21 p
  76. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   94,60 p
  77. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   94,32 p
  78. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p
  79. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.   92,72 p
  80. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.   92,47 p
  81. Száraz László                  4.cs. A23    7 h.   92,14 p
  82. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    5 h.   91,68 p
  83. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.   91,45 p
  84. Száraz László                  3.cs. A23    7 h.   91,37 p
  85. Tóth Sándor                    2.cs. A64    6 h.   91,19 p
  86. Fejos Csaba                    3.cs. A64    5 h.   90,84 p
  87. Japport Zoltán                 4.cs. A50    6 h.   89,13 p
  88. Tóth Attila                    1.cs. A64    6 h.   88,53 p
  89. Seres János                    1.cs. A36    5 h.   86,71 p
  90. Mészáros László                2.cs. A36    6 h.   86,48 p
  91. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    6 h.   85,38 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    9 h.  189,00 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  185,82 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    9 h.  185,65 p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  178,56 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  174,21 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  170,26 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  169,32 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  167,88 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  166,86 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  162,38 p
  11. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  161,13 p
  12. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  153,94 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  152,81 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  151,25 p
  15. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    9 h.  149,39 p
  16. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  149,12 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  148,98 p
  18. Molnár Pál                     2.cs. A23    8 h.  146,84 p
  19. Babicz János                   1.cs. A64    9 h.  145,03 p
  20. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  142,57 p
  21. Jánosi Pál                     2.cs. A23    8 h.  139,62 p
  22. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    9 h.  138,99 p
  23. Száraz László                  1.cs. A23    8 h.  137,03 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.    9 h.  181,26 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.    9 h.  172,17 p
   3. Demeter Attila                 2.cs.    9 h.  153,76 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.    9 h.  150,91 p
   5. Nagy Varga Viktor              5.cs.    9 h.  145,29 p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    9 h.  140,75 p
   7. Demeter Attila                 1.cs.    9 h.  137,11 p
   8. Balázs Sándor                  2.cs.    7 h.  123,42 p
   9. Nagy Varga Viktor              4.cs.    8 h.  107,90 p
  10. Varga László                   2.cs.    7 h.  105,51 p
  11. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    7 h.  103,38 p
  12. Rédei Attila                   1.cs.    6 h.  101,48 p
  13. Balázs Sándor                  1.cs.    6 h.  101,37 p
  14. Nagy Varga Viktor              3.cs.    6 h.   89,48 p
  15. Grizner Sándor                 1.cs.    6 h.   88,26 p
  16. Varga László                   3.cs.    6 h.   85,41 p
  17. Grizner Sándor                 2.cs.    5 h.   85,20 p
  18. Demeter Attila                 3.cs.    5 h.   85,08 p
  19. Varga László                   1.cs.    5 h.   68,25 p
  20. Nagy Varga Viktor              6.cs.    5 h.   61,84 p
  21. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    3 h.   55,95 p
  22. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    3 h.   53,02 p
  23. Balázs Sándor                  4.cs.    3 h.   49,58 p
  24. Balázs Sándor                  3.cs.    4 h.   48,12 p
  25. Rédei Attila                   2.cs.    3 h.   35,73 p
  26. Rédei Attila                   3.cs.    2 h.   30,87 p
  27. Benke István                   1.cs.    2 h.   30,60 p
  28. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    2 h.   25,35 p
  29. Nagy Lehel dr.                 5.cs.    2 h.   25,21 p
  30. Szabó Elek                     2.cs.    2 h.   21,46 p
  31. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   19,58 p
  32. Szabó Elek                     3.cs.    1 h.   16,51 p
  33. Rédei Attila                   4.cs.    1 h.   16,23 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,34p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,20p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,46p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,27p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,23p
  6. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,04p
  7. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,43p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  56,66p
  9. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  56,64p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,55p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,98p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,22p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  54,02p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  54,01p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,83p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  51,66p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,07p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  51,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  51,04p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,56p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,23p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,16p
  4. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,05p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,42p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  55,61p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  55,54p
  8. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  3h  55,33p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  55,17p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  54,39p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,99p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,28p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  53,67p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,40p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  50,55p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  50,20p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  3h  48,99p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  3h  47,58p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  46,54p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  3h  42,07p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  3h  58,87p
  2. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596034    H  3h  50,31p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 SK-13-850-01905   H  3h  45,72p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-12-D-503501    H  3h  44,98p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619480    H  3h  39,75p
  6. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21416    H  3h  38,95p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  2h  43,10p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  2h  43,04p
  9. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762612    H  2h  42,12p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619402    H  2h  41,89p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  44,81p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  2h  30,13p
  3. Varga László                   R38 HU-11-09-12093    T  2h  28,07p
  4. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-619317    T  2h  25,15p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25616     T  2h  25,00p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25613     T  2h  22,26p