Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.05.17 19:59:12
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.17 19:59:12
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.17 20:04:22
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.16 19:59:12
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 03 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten
Feleresztés ideje: 2015.05.10 06:30
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   28   250   50   63   1812,71   1742,91   1729,80
A50 Zsámbok            12   32   279   56   70   1792,09   1707,38   1698,87
V10 Hatvan              8   16   152   30   38   1771,93   1651,53   1636,01
Hatvan I.              36   76   681  136  170   1812,71   1708,13   1694,86
A23 Nagykáta           21   52   506  101  127   1803,27   1735,95   1722,62
A64 Zsámbok            12   27   253   51   63   1797,85   1727,10   1714,32
R38 Jászberény         10   29   282   56   71   1764,28   1703,49   1694,24
Hatvan II.             43  108  1041  208  260   1803,27   1723,96   1713,42
Tagszövetségben        79  184  1722  344  431   1812,71   1719,26   1706,31

V10 egyesületi díjlista
   1. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 13-D-596624    H 1771,93 m/p
   2. Kiss József                    1.cs. HU-12-07-34922    H 1765,04 m/p
   3. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. HU 14-D-763475    T 1760,65 m/p
   4. Bodonyi Ferenc                 2.cs. HU 14-D-764651    T 1737,57 m/p
   5. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. HU 13-D-596632    H 1721,41 m/p
   6. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 10-D-254805    H 1712,82 m/p
   7. Kucsera-Tóth Károly            4.cs. HU 14-D-763448    T 1712,19 m/p
   8. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 14-D-763452    T 1711,88 m/p
   9. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 14-D-763447    T 1711,56 m/p
  10. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31274    H 1692,91 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bodonyi Ferenc                  2.cs. Dt: 305682 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  54,48p    R:  45.   1h  17,18p    T: 117.   1h  16,77p
Összesített E:   9.   4h  72,20p    R:  52.   2h  32,27p    T: 145.   2h  32,22p
   HU 14-D-764651    T 10 09:25:54  1737,57 m/p   4  22,83   81  17,18  217  16,77
   HU 13-07-38948    T 10 09:32:52  1671,38 m/p  17  17,77    0   0,00    0   0,00
   HU 13-07-38815    T 10 09:34:11  1659,44 m/p  27  13,88    0   0,00    0   0,00
   HU 13-07-38821    H 10 09:36:49  1636,05 m/p  37   9,99    0   0,00    0   0,00

Bodonyi Ferenc                  3.cs. Dt: 305682 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   1h   9,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  15.   1h   9,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 14-D-763965    H 10 09:36:50  1636,01 m/p  38   9,60    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   1.cs. Dt: 304874 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  55,65p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   5.   8h 120,77p    R:  64.   1h  13,30p    T: 169.   1h  13,26p
   HU-12-D-464906    H 10 09:31:43  1677,63 m/p  14  18,94    0   0,00    0   0,00
   HU-13-07-38748    H 10 09:31:51  1676,40 m/p  15  18,55    0   0,00    0   0,00
   HU-10-D-254595    H 10 09:31:56  1675,63 m/p  16  18,16    0   0,00    0   0,00
   HU-13-07-38716    H 10 09:34:21  1653,67 m/p  29  13,10    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   2.cs. Dt: 304874 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   2h  32,82p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  10.   5h  70,46p    R:  68.   1h   9,34p    T: 158.   2h  18,91p
   HU-13-07-38708    H 10 09:31:39  1678,25 m/p  13  19,33    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-596610    H 10 09:33:57  1657,26 m/p  28  13,49    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     1.cs. Dt: 305176 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  60,33p    R:  44.   1h  21,70p    T: 108.   1h  21,66p
Összesített E:   2.   9h 170,66p    R:  35.   5h  94,58p    T:  76.   5h  94,60p
   HU-12-07-34922    H 10 09:22:54  1765,04 m/p   2  23,61   28  21,70   71  21,66
   HU-11-07-31274    H 10 09:30:16  1692,91 m/p  10  20,50    0   0,00    0   0,00
   HU-11-07-31278    H 10 09:33:34  1662,48 m/p  21  16,22    0   0,00    0   0,00
   HU-13-07-38866    H 10 09:33:36  1662,18 m/p  23  15,44    0   0,00    0   0,00
   HU-12-07-34902    H 10 09:35:24  1646,04 m/p  32  11,94    0   0,00    0   0,00
   HU-11-07-31282    H 10 09:36:00  1640,73 m/p  34  11,16    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     2.cs. Dt: 305176 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   1h  16,99p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.   5h  77,26p    R:  62.   1h  15,79p    T: 162.   1h  15,95p
   HU-14-07-41760    H 10 09:33:27  1663,54 m/p  19  16,99    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 308965 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  60,32p    R:  33.   2h  36,16p    T:  88.   2h  33,40p
Összesített E:   1.   9h 173,75p    R:  21.   8h 125,40p    T:  48.   8h 122,26p
   HU 13-D-596624    H 10 09:24:22  1771,93 m/p   1  24,00   23  22,13   59  22,06
   HU 10-D-254805    H 10 09:30:23  1712,82 m/p   6  22,05  118  14,03  379  11,34
   HU 12-D-464020    T 10 09:36:01  1660,95 m/p  26  14,27    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-345939    H 10 09:38:15  1641,25 m/p  33  11,55    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-763465    T 10 09:38:29  1639,22 m/p  36  10,38    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 308965 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  61,89p    R:  38.   2h  27,38p    T: 105.   2h  22,28p
Összesített E:   4.   8h 139,84p    R:  41.   6h  75,70p    T: 109.   6h  70,62p
   HU 14-D-763452    T 10 09:30:29  1711,88 m/p   8  21,28  121  13,78  384  11,17
   HU 14-D-763447    T 10 09:30:31  1711,56 m/p   9  20,89  123  13,60  386  11,11
   HU 14-D-763461    T 10 09:32:39  1691,57 m/p  12  19,72    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-345937    H 10 09:35:26  1666,18 m/p  18  17,38    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-464372    T 10 09:35:51  1662,44 m/p  22  15,83    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-763453    H 10 09:35:58  1661,40 m/p  24  15,05    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             3.cs. Dt: 308965 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  65,77p    R:  31.   2h  36,83p    T:  86.   2h  34,53p
Összesített E:   3.   9h 167,15p    R:  30.   7h 105,27p    T:  69.   7h 102,35p
   HU 14-D-763475    T 10 09:25:29  1760,65 m/p   3  23,22   31  21,44   83  21,25
   HU 13-D-596632    H 10 09:29:29  1721,41 m/p   5  22,44  102  15,39  321  13,28
   HU 14-O-25684     H 10 09:32:33  1692,50 m/p  11  20,11    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-763468    H 10 09:35:58  1661,40 m/p  25  14,66    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-596647    T 10 09:38:24  1639,94 m/p  35  10,77    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             4.cs. Dt: 308965 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   2h  38,27p    R:  49.   1h  13,95p    T: 133.   1h  11,24p
Összesített E:   6.   7h  99,85p    R:  56.   2h  26,42p    T: 154.   2h  23,29p
   HU 14-D-763448    T 10 09:30:27  1712,19 m/p   7  21,66  119  13,95  382  11,24
   HU 12-D-462624    T 10 09:35:49  1662,74 m/p  20  16,61    0   0,00    0   0,00

Rimóczi Róbert                  1.cs. Dt: 321663 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   2h  25,03p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  13.   2h  25,03p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 13-D-619532    H 10 09:44:46  1651,53 m/p  30  12,71    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-345995    H 10 09:45:16  1647,30 m/p  31  12,32    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. László György                  2.cs. A36 HU 14-17-75089    H 1812,71 m/p
   2. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13-D-601911    T 1803,27 m/p
   3. Seres János                    1.cs. A36 HU 13-D-502590    H 1802,86 m/p
   4. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601962    T 1802,59 m/p
   5. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1798,99 m/p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-09-14671    H 1798,57 m/p
   7. Pap István                     2.cs. A36 HU 12-D-504093    T 1798,43 m/p
   8. Fejos Csaba                    2.cs. A64 HU 13-07-37626    T 1797,85 m/p
   9. Tóth Attila                    3.cs. A64 HU 14-D-800511    T 1796,54 m/p
  10. Szollos Béla                   3.cs. A64 HU 08-09-86981    T 1795,71 m/p
  11. Nagy Zoltán                    2.cs. A23 HU-14-D-727463    T 1794,74 m/p
  12. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13-D-619002    H 1794,05 m/p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20418    H 1793,63 m/p
  14. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-10-09-01054    H 1792,74 m/p
  15. Kovács József                  1.cs. A50 HU-10-07-27260    H 1792,09 m/p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-D-504652    H 1792,07 m/p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-11-D-400899    H 1791,67 m/p
  18. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1791,34 m/p
  19. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-10-07-26846    T 1791,29 m/p
  20. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1791,10 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. László György                  2.cs. A36 HU 14-17-75089    H 1812,71 m/p
   2. Seres János                    1.cs. A36 HU 13-D-502590    H 1802,86 m/p
   3. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 13-D-602509    H 1798,99 m/p
   4. Pap István                     2.cs. A36 HU 12-D-504093    T 1798,43 m/p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20418    H 1793,63 m/p
   6. Kovács József                  1.cs. A50 HU-10-07-27260    H 1792,09 m/p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-D-504652    H 1792,07 m/p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1791,34 m/p
   9. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-10-07-26846    T 1791,29 m/p
  10. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU-14-D-762364    T 1790,59 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   70,40 p
   2. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   69,69 p
   3. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   68,72 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   68,18 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   67,62 p
   6. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   67,35 p
   7. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   67,25 p
   8. Szollos Béla                   3.cs. A64    3 h.   67,11 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   66,84 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   65,47 p
  11. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   63,56 p
  12. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   63,17 p
  13. Mészáros Mihály                2.cs. A36    3 h.   62,88 p
  14. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   62,55 p
  15. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   62,39 p
  16. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    3 h.   61,89 p
  17. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   61,61 p
  18. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   61,28 p
  19. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   61,25 p
  20. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   60,62 p
  21. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   60,42 p
  22. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   60,21 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   59,98 p
  24. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   59,34 p
  25. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   59,10 p
  26. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   59,07 p
  27. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   59,01 p
  28. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   58,10 p
  29. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   57,20 p
  30. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   57,00 p
  31. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   56,86 p
  32. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   56,43 p
  33. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   56,16 p
  34. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   55,38 p
  35. Fejos Csaba                    3.cs. A64    3 h.   55,12 p
  36. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    3 h.   54,89 p
  37. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   54,09 p
  38. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   53,88 p
  39. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   53,68 p
  40. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   53,58 p
  41. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   53,28 p
  42. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   52,62 p
  43. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   52,54 p
  44. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   52,37 p
  45. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   52,11 p
  46. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   51,74 p
  47. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,30 p
  48. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   50,07 p
  49. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   49,26 p
  50. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   49,13 p
  51. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   49,06 p
  52. Babicz János                   1.cs. A64    3 h.   48,89 p
  53. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    3 h.   48,86 p
  54. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   47,89 p
  55. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   47,63 p
  56. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   47,32 p
  57. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   46,75 p
  58. Balázs Sándor                  2.cs. R38    3 h.   45,57 p
  59. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   45,21 p
  60. Szollos Béla                   1.cs. A64    2 h.   44,59 p
  61. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   44,34 p
  62. Pap István                     3.cs. A36    3 h.   44,07 p
  63. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    2 h.   43,17 p
  64. Dobos Sándor                   2.cs. A36    2 h.   43,01 p
  65. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    3 h.   42,87 p
  66. Lengyel János                  1.cs. A23    2 h.   42,84 p
  67. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   42,80 p
  68. Jánosi Pál                     2.cs. A23    2 h.   42,40 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   68,00 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   67,83 p
   3. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   67,74 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   67,31 p
   5. Mészáros Mihály                2.cs. A36    3 h.   63,31 p
   6. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   62,88 p
   7. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    3 h.   62,46 p
   8. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   62,37 p
   9. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   59,98 p
  10. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   59,13 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   56,40 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.    3 h.   65,77 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    3 h.   61,89 p
   3. Kiss József                    1.cs.    3 h.   60,33 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    3 h.   60,32 p
   5. Csikós István                  1.cs.    3 h.   55,65 p
   6. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    3 h.   54,48 p
   7. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    2 h.   38,27 p
   8. Csikós István                  2.cs.    2 h.   32,82 p
   9. Rimóczi Róbert                 1.cs.    2 h.   25,03 p
  10. Kiss József                    2.cs.    1 h.   16,99 p
  11. Bodonyi Ferenc                 3.cs.    1 h.    9,60 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    9 h.  188,46 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  185,49 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23    9 h.  185,13 p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  178,61 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  174,85 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  172,66 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  172,22 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  171,61 p
   9. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  170,84 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  170,53 p
  11. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    9 h.  168,14 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    9 h.  167,91 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  167,31 p
  14. Pap István                     1.cs. A36    9 h.  167,27 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  167,27 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  166,54 p
  17. Boda Ákos                      1.cs. A50    9 h.  165,60 p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  163,13 p
  19. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  162,31 p
  20. Katona József                  1.cs. A36    9 h.  158,29 p
  21. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  156,26 p
  22. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    9 h.  155,31 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  152,89 p
  24. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  152,26 p
  25. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  151,70 p
  26. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  150,91 p
  27. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  150,66 p
  28. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    9 h.  150,01 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50    9 h.  149,42 p
  30. Babicz János                   1.cs. A64    9 h.  147,83 p
  31. Molnár Pál                     2.cs. A23    8 h.  146,92 p
  32. Mészáros Mihály                2.cs. A36    8 h.  144,11 p
  33. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  143,38 p
  34. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  141,65 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64    8 h.  141,12 p
  36. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    9 h.  140,41 p
  37. Jánosi Pál                     2.cs. A23    8 h.  139,91 p
  38. Száraz László                  1.cs. A23    8 h.  137,65 p
  39. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  137,05 p
  40. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    8 h.  136,35 p
  41. Boda Ákos                      6.cs. A50    8 h.  132,35 p
  42. László György                  1.cs. A36    8 h.  130,24 p
  43. Boda Ákos                      3.cs. A50    8 h.  128,58 p
  44. Fejos Csaba                    1.cs. A64    8 h.  128,39 p
  45. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    8 h.  127,79 p
  46. Nagy János                     2.cs. A23    8 h.  126,94 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23    8 h.  126,92 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    8 h.  122,26 p
  49. Tóth Attila                    3.cs. A64    7 h.  120,76 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  120,72 p
  51. Tóth Attila                    2.cs. A64    7 h.  119,94 p
  52. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    9 h.  118,51 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64    6 h.  117,37 p
  54. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  117,24 p
  55. Szabó Elek                     1.cs. R38    8 h.  116,58 p
  56. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  116,03 p
  57. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    7 h.  114,90 p
  58. Tóth Gábor                     1.cs. A36    7 h.  114,57 p
  59. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  113,95 p
  60. Dobos Sándor                   1.cs. A36    7 h.  112,03 p
  61. Demeter Attila                 1.cs. R38    9 h.  110,29 p
  62. Kovács József                  1.cs. A50    7 h.  109,43 p
  63. Japport Zoltán                 5.cs. A50    7 h.  108,97 p
  64. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  108,88 p
  65. Agócs Attila                   1.cs. A36    7 h.  108,55 p
  66. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  104,48 p
  67. Molnár Pál                     3.cs. A23    6 h.  103,14 p
  68. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    7 h.  102,69 p
  69. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    7 h.  102,35 p
  70. Gavaldik József                2.cs. A23    7 h.  100,99 p
  71. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    6 h.  100,18 p
  72. Balázs Sándor                  2.cs. R38    7 h.   98,59 p
  73. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   97,38 p
  74. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    7 h.   96,89 p
  75. Száraz László                  2.cs. A23    6 h.   95,21 p
  76. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   94,60 p
  77. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   94,32 p
  78. Babicz István                  1.cs. A64    5 h.   93,67 p
  79. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.   92,72 p
  80. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.   92,47 p
  81. Száraz László                  4.cs. A23    7 h.   92,14 p
  82. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    5 h.   91,68 p
  83. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.   91,45 p
  84. Száraz László                  3.cs. A23    7 h.   91,37 p
  85. Tóth Sándor                    2.cs. A64    6 h.   91,19 p
  86. Fejos Csaba                    3.cs. A64    5 h.   90,84 p
  87. Japport Zoltán                 4.cs. A50    6 h.   89,13 p
  88. Tóth Attila                    1.cs. A64    6 h.   88,53 p
  89. Seres János                    1.cs. A36    5 h.   86,71 p
  90. Mészáros László                2.cs. A36    6 h.   86,48 p
  91. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    6 h.   85,38 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  173,15 p
   2. Katona József                  2.cs. A36    9 h.  172,20 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  172,13 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  171,31 p
   5. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    9 h.  168,98 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  168,39 p
   7. Pap István                     1.cs. A36    9 h.  168,18 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50    9 h.  166,63 p
   9. Katona József                  1.cs. A36    9 h.  161,69 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  159,46 p
  11. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  153,11 p
  12. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  152,43 p
  13. Boda Ákos                      2.cs. A50    9 h.  151,87 p
  14. Mészáros László                1.cs. A36    8 h.  148,43 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    9 h.  173,75 p
   2. Kiss József                    1.cs.    9 h.  170,66 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.    9 h.  167,15 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    8 h.  139,84 p
   5. Csikós István                  1.cs.    8 h.  120,77 p
   6. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    7 h.   99,85 p
   7. Kevés Károly                   1.cs.    6 h.   97,75 p
   8. Kiss József                    2.cs.    5 h.   77,26 p
   9. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    4 h.   72,20 p
  10. Csikós István                  2.cs.    5 h.   70,46 p
  11. Baranyi László                 1.cs.    3 h.   50,77 p
  12. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    4 h.   41,17 p
  13. Rimóczi Róbert                 1.cs.    2 h.   25,03 p
  14. Hársfalvi József               1.cs.    1 h.   15,94 p
  15. Bodonyi Ferenc                 3.cs.    1 h.    9,60 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  3h  62,34p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  60,20p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,46p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,27p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,23p
  6. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  3h  59,04p
  7. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,43p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  56,66p
  9. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  56,64p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  56,55p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  59,98p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  57,22p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  54,02p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  54,01p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  53,83p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  51,66p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,07p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  51,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  51,04p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  59,70p
  2. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h  59,20p
  3. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  57,46p
  4. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  57,13p
  5. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  57,09p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  3h  56,82p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h  55,76p
  8. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  3h  55,24p
  9. Pap István                     A36 HU 12-D-504078    H  3h  53,54p
 10. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  3h  53,18p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  59,50p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  56,36p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  54,39p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  51,60p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  3h  50,16p
  6. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  3h  49,64p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  3h  47,28p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  3h  44,56p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762085    T  2h  41,37p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762364    T  2h  36,56p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  3h  63,46p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 10-D-254805    H  3h  54,78p
  3. Kiss József                    V10 HU-11-07-31282    H  3h  46,50p
  4. Csikós István                  V10 HU-12-D-464906    H  3h  42,80p
  5. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  3h  38,49p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  42,46p
  7. Kiss József                    V10 HU-11-07-31274    H  2h  41,79p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596632    H  2h  36,95p
  9. Csikós István                  V10 HU-10-D-254595    H  2h  35,70p
 10. Kiss József                    V10 HU-14-07-41760    H  2h  35,42p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464020    T  3h  54,58p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763461    T  3h  53,35p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763447    T  2h  35,04p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763448    T  2h  33,97p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763465    T  2h  28,53p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596651    T  2h  28,44p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464007    T  2h  27,41p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763499    T  2h  27,15p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596647    T  2h  19,08p