Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2015.05.20 15:13:32
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.20 19:06:24
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.20 19:09:42
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.19 15:13:32
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 04 verseny 

Feleresztés helye: Amstetten
Feleresztés ideje: 2015.05.17 06:10
Időjárás         : Felhős idő, élénk ÉNy-i légmozgás, 15 C
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 370000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 25
Legkisebb pont   : 10
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   29   252   50   63   1687,36   1569,90   1559,26
A50 Zsámbok            11   31   274   55   69   1697,89   1578,18   1556,01
V10 Hatvan              8   16   151   30   38   1614,78   1541,33   1513,35
Hatvan I.              35   76   677  135  169   1697,89   1567,02   1554,34
A23 Nagykáta           20   51   487   97  122   1697,91   1598,07   1580,12
A64 Zsámbok            12   27   257   51   64   1686,53   1573,80   1555,28
R38 Jászberény         10   29   265   53   66   1697,32   1563,49   1545,07
Hatvan II.             42  107  1009  202  252   1697,91   1583,49   1566,72
Tagszövetségben        77  183  1686  337  422   1697,91   1578,20   1559,19

A23 egyesületi díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. HU-13-D-603909    T 1697,91 m/p
   2. Molnár Pál                     1.cs. HU-14-D-727364    H 1696,14 m/p
   3. Tomori László                  0.cs. HU-14-D-727214    T 1696,11 m/p
   4. Tomori László                  1.cs. HU-13-D-601939    T 1695,34 m/p
   5. Tomori László                  2.cs. HU-13-D-601922    H 1695,34 m/p
   6. Jánosi Pál                     1.cs. HU-13-D-602035    H 1694,68 m/p
   7. Szöllosi Gábor                 2.cs. HU-09-09-93246    H 1690,48 m/p
   8. Palkó László                   1.cs. HU-14-09-24662    H 1688,16 m/p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. HU-13-D-603906    H 1686,31 m/p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. HU-14-D-726976    H 1684,76 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 398868 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 118,56p    R:   1.   5h 120,64p    T:   1.   5h 120,72p
Összesített E:   2.  15h 272,80p    R:   2.  15h 284,60p    T:   2.  15h 286,58p
   HU-13-D-603909    T 17 10:04:55  1697,91 m/p   1  25,00    1  25,00    1  25,00
   HU-13-D-603906    H 17 10:06:32  1686,31 m/p   9  24,01   13  24,28   18  24,39
   HU-13-D-700280    T 17 10:06:54  1683,70 m/p  12  23,64   17  24,04   24  24,18
   HU-12-D-505685    H 17 10:08:26  1672,87 m/p  16  23,14   22  23,75   38  23,68
   HU-13-D-603949    H 17 10:09:36  1664,72 m/p  19  22,77   25  23,57   44  23,47
   HU-12-D-505979    T 17 10:12:53  1642,22 m/p  39  20,29   55  21,77   87  21,94
   HU-12-D-505966    T 17 10:16:35  1617,58 m/p  78  15,45  124  17,65  181  18,59
   HU-13-D-603907    H 17 10:17:16  1613,11 m/p  85  14,59  138  16,81  198  17,98

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 398868 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  98,33p    R:   3.   5h 105,57p    T:   7.   5h 107,22p
Összesített E:   3.  15h 264,93p    R:   3.  15h 283,29p    T:   3.  15h 286,50p
   HU-14-D-726976    H 17 10:06:45  1684,76 m/p  10  23,88   15  24,16   22  24,25
   HU-12-D-505929    T 17 10:09:36  1664,72 m/p  20  22,64   26  23,51   45  23,43
   HU-14-D-726983    T 17 10:15:11  1626,82 m/p  61  17,56   91  19,62  139  20,08
   HU-14-D-726933    T 17 10:15:18  1626,04 m/p  63  17,31   97  19,26  147  19,80
   HU-14-D-726902    T 17 10:15:21  1625,71 m/p  66  16,94  101  19,02  151  19,66
   HU-12-D-505688    T 17 10:17:28  1611,80 m/p  87  14,34  141  16,63  206  17,70
   HU-14-D-726936    H 17 10:22:54  1577,18 m/p   0   0,00  224  11,67  343  12,81
   HU-14-D-726931    T 17 10:22:58  1576,76 m/p   0   0,00  226  11,55  345  12,74

Bajtek Tibor                    3.cs. Dt: 398868 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   4h  72,97p    R:  16.   4h  79,09p    T:  32.   4h  81,11p
Összesített E:   9.  13h 210,92p    R:  12.  13h 227,71p    T:  21.  13h 231,92p
   HU-14-D-726944    H 17 10:09:04  1668,44 m/p  17  23,02   23  23,69   41  23,57
   HU-14-D-726912    T 17 10:10:10  1660,80 m/p  23  22,27   29  23,33   49  23,29
   HU-13-D-603926    H 17 10:17:17  1613,00 m/p  86  14,46  139  16,75  200  17,91
   HU-14-D-726909    T 17 10:19:25  1599,20 m/p  96  13,22  163  15,32  244  16,34

Bajtek Tibor                    4.cs. Dt: 398868 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   2h  44,67p    R:  42.   2h  46,60p    T:  68.   2h  46,58p
Összesített E:  13.  10h 165,91p    R:  22.  10h 175,68p    T:  34.  11h 187,66p
   HU-14-D-726901    H 17 10:09:05  1668,32 m/p  18  22,89   24  23,63   42  23,54
   HU-14-O-26301     T 17 10:11:05  1654,48 m/p  27  21,78   35  22,97   56  23,04

Bajtek Tibor                    5.cs. Dt: 398868 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   4h  71,73p    R:  17.   4h  78,91p    T:  31.   4h  81,22p
Összesített E:  22.   7h 113,76p    R:  41.   7h 124,32p    T:  54.  10h 157,63p
   HU-13-D-603911    H 17 10:10:49  1656,31 m/p  24  22,15   32  23,15   52  23,18
   HU-14-D-726960    H 17 10:15:01  1627,92 m/p  58  17,93   85  19,98  131  20,37
   HU-14-D-726930    H 17 10:15:28  1624,94 m/p  67  16,82  106  18,73  156  19,48
   HU-14-O-25736     H 17 10:17:04  1614,41 m/p  83  14,83  134  17,05  192  18,19

Bajtek Tibor                    6.cs. Dt: 398868 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  73,22p    R:  15.   4h  79,26p    T:  29.   4h  81,40p
Összesített E:  16.   9h 143,25p    R:  30.   9h 153,76p    T:  41.  11h 176,06p
   HU-14-D-726937    H 17 10:06:57  1683,34 m/p  13  23,51   18  23,98   26  24,11
   HU-14-M-138432    T 17 10:10:58  1655,28 m/p  25  22,02   33  23,09   54  23,11
   HU-14-D-726910    T 17 10:16:39  1617,14 m/p  79  15,33  125  17,59  182  18,55
   HU-14-D-726956    T 17 10:20:30  1592,29 m/p 103  12,36  175  14,60  264  15,63

Csákó Csaba Gyula               1.cs. Dt: 383729 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  28.   2h  26,82p    R:  56.   2h  31,35p    T:  86.   2h  33,54p
Összesített E:  29.   7h  90,34p    R:  51.   7h  99,38p    T:  83.   7h 103,02p
   HU-13-D-603205    H 17 10:08:43  1607,47 m/p  91  13,84  147  16,27  215  17,38
   HU-14-D-728878    H 17 10:10:10  1597,76 m/p  98  12,98  167  15,08  249  16,16

Csákó Csaba Gyula               2.cs. Dt: 383729 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  30.   1h  21,03p    R:  52.   2h  33,62p    T:  70.   3h  45,22p
Összesített E:  36.   3h  59,20p    R:  67.   4h  73,17p    T:  98.   5h  85,09p
   HU-11-M-126890    T 17 10:03:18  1644,79 m/p  33  21,03   48  22,19   79  22,22
   HU-13-O-19526     T 17 10:13:38  1575,03 m/p   0   0,00  228  11,43  350  12,57
   HU-13-D-603219    T 17 10:15:32  1562,84 m/p   0   0,00    0   0,00  410  10,43

Fejos Zsolt                     1.cs. Dt: 376902 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   5h  69,34p    R:  14.   5h  80,89p    T:  23.   5h  85,93p
Összesített E:  14.  10h 158,83p    R:  24.  10h 174,53p    T:  39.  10h 180,61p
   HU-12-D-574704    H 17 10:02:01  1624,46 m/p  68  16,69  108  18,61  158  19,41
   HU-12-D-574701    T 17 10:03:07  1616,80 m/p  80  15,21  126  17,53  183  18,52
   HU-10-09-01102    T 17 10:03:28  1614,37 m/p  84  14,71  135  16,99  193  18,16
   HU-08-09-84452    T 17 10:07:16  1588,52 m/p 110  11,49  186  13,94  282  14,99
   HU-13-D-602306    H 17 10:07:34  1586,51 m/p 112  11,24  188  13,82  286  14,85
   HU-14-M-135357    H 17 10:09:54  1571,08 m/p   0   0,00  238  10,84  366  12,00

Gavaldik József                 1.cs. Dt: 386603 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  40.   1h  11,98p    R:  60.   2h  24,84p    T:  94.   2h  27,06p
Összesített E:  33.   5h  70,49p    R:  59.   6h  86,81p    T:  79.   8h 111,22p
   HU 12-09-15144    H 17 10:13:07  1590,20 m/p 106  11,98  181  14,24  273  15,31
   HU 12-09-15037    H 17 10:16:18  1569,64 m/p   0   0,00  242  10,60  373  11,75

Gavaldik József                 2.cs. Dt: 386603 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  26.   2h  32,77p    R:  48.   2h  36,25p    T:  77.   2h  37,31p
Összesített E:  30.   6h  88,02p    R:  54.   6h  94,36p    T:  90.   6h  95,07p
   HU 14-09-24792    H 17 10:05:55  1638,73 m/p  41  20,04   60  21,47   98  21,54
   HU 13-09-20131    H 17 10:12:38  1593,36 m/p 100  12,73  172  14,78  260  15,77

Gavaldik József                 3.cs. Dt: 386603 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  34.   1h  17,07p    R:  69.   1h  19,08p    T: 108.   1h  19,69p
Összesített E:  44.   1h  17,07p    R:  96.   1h  19,08p    T: 154.   1h  19,69p
   HU 14-09-24769    H 17 10:07:48  1625,75 m/p  65  17,07  100  19,08  150  19,69

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 374187 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   2h  34,25p    R:  31.   4h  59,07p    T:  49.   4h  62,66p
Összesített E:  20.   8h 122,00p    R:  33.  10h 152,30p    T:  47.  11h 166,76p
   HU-12-O-12114     H 17 09:59:48  1628,32 m/p  56  18,18   81  20,22  127  20,51
   HU-13-D-601656    H 17 10:00:51  1620,91 m/p  73  16,07  115  18,19  167  19,09
   HU-14-D-727306    T 17 10:08:34  1568,48 m/p   0   0,00  245  10,42  377  11,60
   HU-12-D-501942    T 17 10:08:40  1567,82 m/p   0   0,00  248  10,24  381  11,46

Huszár Péter                    2.cs. Dt: 374187 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   3h  54,68p    R:  29.   3h  60,01p    T:  51.   3h  61,28p
Összesített E:  21.   7h 120,05p    R:  39.   7h 131,59p    T:  65.   7h 135,25p
   HU-14-D-727331    T 17 09:58:34  1637,10 m/p  45  19,55   66  21,12  105  21,29
   HU-14-D-727308    H 17 09:59:34  1629,97 m/p  52  18,68   77  20,46  122  20,69
   HU-14-D-727334    T 17 10:00:30  1623,37 m/p  70  16,45  111  18,43  161  19,30

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 373084 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   2h  36,86p    R:  36.   3h  50,49p    T:  62.   3h  52,70p
Összesített E:  12.  11h 196,21p    R:  15.  12h 216,27p    T:  24.  12h 220,26p
   HU-13-D-602035    H 17 09:50:09  1694,68 m/p   6  24,38    8  24,58    9  24,71
   HU-12-D-562134    T 17 10:04:10  1593,24 m/p 102  12,48  174  14,66  263  15,67
   HU-14-D-727162    H 17 10:07:04  1573,75 m/p   0   0,00  231  11,25  357  12,32

Jánosi Pál                      2.cs. Dt: 373084 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   3h  43,64p    R:  38.   3h  50,14p    T:  59.   3h  52,91p
Összesített E:  15.   9h 151,60p    R:  28.   9h 161,34p    T:  48.   9h 163,86p
   HU-13-D-602005    H 17 09:59:28  1625,87 m/p  64  17,19   99  19,14  149  19,73
   HU-14-D-727149    T 17 09:59:54  1622,81 m/p  72  16,20  113  18,31  164  19,19
   HU-14-D-727173    H 17 10:05:41  1582,99 m/p 120  10,25  207  12,69  310  13,99

Jánosi Pál                      3.cs. Dt: 373084 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  35.   1h  16,32p    R:  71.   1h  18,37p    T: 110.   1h  19,26p
Összesített E:  34.   5h  67,89p    R:  69.   5h  71,59p    T: 106.   5h  71,56p
   HU-14-D-727156    T 17 09:59:50  1623,28 m/p  71  16,32  112  18,37  162  19,26

Kalocsai András                 1.cs. Dt: 370724 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   3h  43,02p    R:  40.   3h  49,60p    T:  48.   4h  63,12p
Összesített E:  27.   6h  94,20p    R:  49.   6h 102,69p    T:  77.   7h 116,92p
   HU-11-09-08421    H 17 09:57:42  1628,12 m/p  57  18,06   83  20,10  129  20,44
   HU-14-D-727890    H 17 10:01:40  1600,25 m/p  95  13,35  161  15,44  242  16,41
   HU-12-09-14061    H 17 10:03:20  1588,82 m/p 109  11,61  184  14,06  278  15,13
   HU-12-09-14070    T 17 10:06:39  1566,55 m/p   0   0,00    0   0,00  390  11,14

Lengyel János                   1.cs. Dt: 375206 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   3h  43,63p    R:  37.   3h  50,32p    T:  58.   3h  53,19p
Összesített E:  23.   7h 107,29p    R:  47.   7h 115,93p    T:  74.   7h 119,65p
   HU-12-09-13850    H 17 10:01:00  1624,27 m/p  69  16,57  109  18,55  159  19,37
   HU-12-09-13876    H 17 10:01:41  1619,48 m/p  76  15,70  120  17,89  173  18,87
   HU-12-09-13862    H 17 10:06:15  1588,17 m/p 111  11,36  187  13,88  283  14,95

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 374028 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  95,87p    R:   6.   5h 102,65p    T:  10.   5h 104,13p
Összesített E:   8.  12h 211,59p    R:  10.  13h 238,42p    T:  17.  13h 242,86p
   HU-14-D-727364    H 17 09:50:31  1696,14 m/p   2  24,88    4  24,82    5  24,86
   HU-11-09-07714    H 17 09:57:26  1644,56 m/p  34  20,91   49  22,13   80  22,19
   HU-14-D-727355    T 17 09:58:11  1639,16 m/p  40  20,17   58  21,59   96  21,62
   HU-13-D-602275    T 17 09:59:06  1632,60 m/p  48  19,17   72  20,76  115  20,94
   HU-14-D-727357    H 17 10:06:01  1584,75 m/p 116  10,74  196  13,35  295  14,52
   HU-14-D-831232    T 17 10:08:25  1568,80 m/p   0   0,00  244  10,48  376  11,64

Molnár Pál                      2.cs. Dt: 374028 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  36.   1h  13,97p    R:  57.   2h  28,42p    T:  74.   3h  40,69p
Összesített E:  25.   6h 101,44p    R:  40.   8h 130,40p    T:  60.   9h 144,44p
   HU-14-D-727356    T 17 10:02:33  1608,38 m/p  90  13,97  145  16,39  213  17,45
   HU-14-D-727384    H 17 10:06:58  1578,40 m/p   0   0,00  218  12,03  336  13,06
   HU-11-09-07742    T 17 10:09:49  1559,64 m/p   0   0,00    0   0,00  417  10,18

Moravcsik Lénárd                1.cs. Dt: 373995 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  37.   1h  13,60p    R:  58.   2h  27,65p    T:  92.   2h  29,98p
Összesített E:  40.   3h  36,11p    R:  68.   6h  72,40p    T: 103.   6h  77,55p
   HU-10-09-00595    T 17 10:02:53  1605,93 m/p  93  13,60  151  16,04  220  17,20
   HU-11-09-07937    T 17 10:07:11  1576,82 m/p   0   0,00  225  11,61  344  12,78

Nagy János                      1.cs. Dt: 373961 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   5h  63,51p    R:  21.   5h  74,49p    T:  36.   5h  79,28p
Összesített E:  10.  13h 201,60p    R:  11.  14h 230,07p    T:  20.  14h 237,42p
   HU-12-09-14510    H 17 09:58:15  1638,38 m/p  43  19,79   62  21,35  100  21,47
   HU-13-09-19904    H 17 10:05:10  1590,20 m/p 107  11,86  182  14,18  274  15,27
   HU-12-D-502315    H 17 10:05:13  1589,86 m/p 108  11,74  183  14,12  276  15,20
   HU-11-09-07813    H 17 10:06:26  1581,68 m/p 121  10,12  211  12,45  316  13,78
   HU-11-09-07843    H 17 10:06:40  1580,12 m/p 122  10,00  212  12,39  322  13,56

Nagy János                      2.cs. Dt: 373961 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   4h  56,11p    R:  19.   5h  76,77p    T:  30.   5h  81,35p
Összesített E:  17.   8h 132,25p    R:  20.  11h 177,69p    T:  36.  11h 185,52p
   HU-13-09-19929    H 17 09:59:37  1628,63 m/p  54  18,43   79  20,34  125  20,58
   HU-14-09-24569    H 17 10:02:25  1609,01 m/p  89  14,09  144  16,45  210  17,55
   HU-13-09-19902    H 17 10:04:42  1593,36 m/p 101  12,60  173  14,72  261  15,74
   HU-11-09-07808    H 17 10:05:52  1585,48 m/p 114  10,99  193  13,53  292  14,63
   HU-13-09-19931    H 17 10:07:05  1577,34 m/p   0   0,00  223  11,73  342  12,85

Nagy János                      3.cs. Dt: 373961 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  38.   1h  13,47p    R:  74.   1h  15,92p    T: 112.   1h  17,13p
Összesített E:  42.   2h  25,36p    R:  77.   4h  52,45p    T: 120.   4h  57,86p
   HU-14-09-24561    H 17 10:02:53  1605,79 m/p  94  13,47  153  15,92  222  17,13

Nagy Zoltán                     1.cs. Dt: 378388 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   4h  62,19p    R:  23.   4h  69,52p    T:  25.   5h  84,06p
Összesített E:  11.  12h 201,02p    R:  13.  13h 226,24p    T:  16.  14h 243,46p
   HU-12-09-14664    H 17 09:54:36  1684,63 m/p  11  23,76   16  24,10   23  24,22
   HU-14-09-25580    T 17 10:04:18  1614,89 m/p  82  14,96  130  17,29  187  18,37
   HU-12-09-14671    H 17 10:06:46  1598,07 m/p  97  13,10  165  15,20  246  16,27
   HU-13-09-19689    H 17 10:08:57  1583,46 m/p 119  10,37  203  12,93  304  14,20
   HU-12-09-14651    H 17 10:11:35  1566,20 m/p   0   0,00    0   0,00  394  11,00

Nagy Zoltán                     2.cs. Dt: 378388 Kg:   5 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  29.   2h  26,57p    R:  55.   2h  31,42p    T:  87.   2h  33,54p
Összesített E:  35.   4h  63,72p    R:  71.   4h  68,76p    T: 108.   4h  70,82p
   HU-11-09-08099    H 17 10:03:30  1620,42 m/p  74  15,95  116  18,13  168  19,05
   HU-11-09-08119    H 17 10:08:48  1584,46 m/p 117  10,62  197  13,29  296  14,49

Palkó László                    1.cs. Dt: 374969 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   2h  47,52p    R:  41.   2h  48,38p    T:  53.   3h  59,78p
Összesített E:  18.   7h 131,82p    R:  34.   7h 138,06p    T:  57.   8h 150,81p
   HU-14-09-24662    H 17 09:52:07  1688,16 m/p   8  24,13   10  24,46   11  24,64
   HU-14-09-24656    H 17 09:52:50  1682,73 m/p  14  23,39   19  23,92   28  24,04
   HU-14-20-71143    H 17 10:09:22  1566,50 m/p   0   0,00    0   0,00  391  11,10

Palkó László                    2.cs. Dt: 374969 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  63,60p    R:  25.   3h  67,29p    T:  45.   3h  67,49p
Összesített E:  19.   7h 123,04p    R:  37.   7h 133,44p    T:  62.   7h 136,82p
   HU-14-07-40835    T 17 09:55:31  1662,71 m/p  22  22,40   28  23,39   48  23,33
   HU-14-09-24668    T 17 09:57:26  1648,70 m/p  29  21,53   41  22,61   65  22,72
   HU-14-07-40825    T 17 09:58:52  1638,37 m/p  44  19,67   63  21,29  101  21,44

Száraz László                   1.cs. Dt: 370207 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  95,50p    R:   5.   5h 103,73p    T:   9.   5h 105,23p
Összesített E:   6.  14h 236,25p    R:   7.  14h 253,57p    T:  12.  14h 257,78p
   AU-12-308-80      T 17 09:53:44  1654,68 m/p  26  21,90   34  23,03   55  23,08
   HU-13-D-604774    H 17 09:55:55  1638,69 m/p  42  19,92   61  21,41   99  21,51
   AU-12-308-78      T 17 09:56:56  1631,35 m/p  49  19,05   73  20,70  117  20,87
   HU-12-09-14315    T 17 09:57:02  1630,63 m/p  51  18,80   76  20,52  120  20,76
   HU-13-D-604779    H 17 09:58:29  1620,28 m/p  75  15,83  117  18,07  169  19,01

Száraz László                   2.cs. Dt: 370207 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  81.   1h  12,21p    T:  84.   3h  34,64p
Összesített E:  32.   5h  74,91p    R:  56.   6h  93,59p    T:  78.   8h 116,85p
   HU-14-D-727880    H 17 10:04:30  1578,71 m/p   0   0,00  215  12,21  332  13,21
   HU-14-D-727822    H 17 10:06:36  1564,70 m/p   0   0,00    0   0,00  401  10,75
   HU-12-09-14323    T 17 10:06:41  1564,14 m/p   0   0,00    0   0,00  403  10,68

Száraz László                   3.cs. Dt: 370207 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  32.   1h  18,93p    R:  66.   1h  20,64p    T: 104.   1h  20,83p
Összesített E:  39.   3h  41,44p    R:  72.   5h  66,98p    T: 110.   5h  70,13p
   HU-12-09-14329    T 17 09:56:56  1631,35 m/p  50  18,93   74  20,64  118  20,83

Száraz László                   4.cs. Dt: 370207 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  31.   1h  19,42p    R:  65.   1h  21,00p    T: 103.   1h  21,19p
Összesített E:  31.   6h  83,51p    R:  50.   7h 101,52p    T:  82.   7h 104,77p
   HU-12-09-14322    H 17 09:56:19  1635,79 m/p  46  19,42   68  21,00  108  21,19

Szöllosi Gábor                  1.cs. Dt: 373738 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  94,74p    R:   7.   5h 101,93p    T:  11.   5h 103,54p
Összesített E:   7.  13h 235,43p    R:   5.  15h 272,43p    T:   8.  15h 277,83p
   HU-13-09-19997    H 17 09:52:34  1679,22 m/p  15  23,26   21  23,80   34  23,82
   HU-09-09-93208    H 17 09:56:47  1648,00 m/p  30  21,40   42  22,55   66  22,68
   HU-09-09-93206    H 17 09:58:49  1633,35 m/p  47  19,30   71  20,82  114  20,97
   HU-14-09-24985    H 17 09:59:22  1629,43 m/p  53  18,55   78  20,40  124  20,62
   HU-12-09-14527    H 17 10:04:56  1590,83 m/p 104  12,23  179  14,36  269  15,45

Szöllosi Gábor                  2.cs. Dt: 373738 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 105,55p    R:   2.   5h 111,25p    T:   3.   5h 112,00p
Összesített E:   1.  15h 307,47p    R:   1.  15h 319,32p    T:   1.  15h 319,63p
   HU-09-09-93246    H 17 09:51:05  1690,48 m/p   7  24,26    9  24,52   10  24,68
   HU-13-09-19987    H 17 09:56:38  1649,09 m/p  28  21,65   39  22,73   63  22,79
   HU-11-09-07882    T 17 09:57:13  1644,85 m/p  32  21,16   47  22,25   78  22,26
   HU-12-D-502356    H 17 09:57:16  1644,49 m/p  35  20,79   50  22,07   81  22,15
   HU-12-D-502363    H 17 09:59:44  1626,83 m/p  60  17,69   90  19,68  138  20,12
   HU-10-09-01075    H 17 09:59:47  1626,48 m/p  62  17,44   94  19,44  144  19,90
   HU-10-09-01054    H 17 10:02:16  1609,09 m/p  88  14,21  143  16,51  209  17,59
   HU-11-09-07851    T 17 10:06:53  1577,73 m/p   0   0,00  222  11,79  341  12,89

Szöllosi Gábor                  3.cs. Dt: 373738 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   3h  46,74p    R:  33.   3h  52,90p    T:  55.   3h  55,15p
Összesített E:  28.   6h  92,60p    R:  43.   8h 122,01p    T:  68.   8h 128,43p
   HU-11-09-07876    T 17 09:54:45  1662,91 m/p  21  22,52   27  23,45   47  23,36
   HU-12-D-502370    T 17 10:02:32  1607,24 m/p  92  13,72  148  16,22  216  17,34
   HU-13-09-19984    T 17 10:05:53  1584,42 m/p 118  10,50  198  13,23  297  14,45

Szöllosi Gábor                  4.cs. Dt: 373738 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  33.   1h  17,81p    R:  67.   1h  19,92p    T: 106.   1h  20,26p
Összesített E:  26.   6h  94,49p    R:  48.   6h 104,42p    T:  81.   6h 106,81p
   HU-14-09-25005    T 17 09:59:38  1627,54 m/p  59  17,81   86  19,92  134  20,26

Tomori László                   0.cs. Dt: 374246 Kg:  30 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-D-727214    T 17 09:50:39  1696,11 m/p   3  24,75    5  24,76    6  24,82
   HU-14-O-25721     H 17 09:57:29  1645,16 m/p  31  21,28   45  22,37   74  22,40
   HU-14-D-718640    H 17 09:57:41  1643,71 m/p  36  20,66   51  22,01   82  22,11
   HU-14-M-135352    T 17 10:09:38  1561,74 m/p   0   0,00    0   0,00  412  10,36

Tomori László                   1.cs. Dt: 374246 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   5h  82,61p    R:  10.   5h  91,30p    T:  18.   5h  94,68p
Összesített E:   4.  15h 261,37p    R:   4.  15h 276,35p    T:   6.  15h 280,45p
   HU-13-D-601939    T 17 09:50:45  1695,34 m/p   4  24,63    6  24,70    7  24,79
   HU-12-D-502273    H 17 09:57:51  1642,51 m/p  38  20,41   54  21,83   86  21,97
   HU-13-D-601962    T 17 10:01:17  1618,13 m/p  77  15,58  123  17,71  179  18,66
   HU-13-D-601983    H 17 10:06:02  1585,56 m/p 113  11,12  191  13,65  290  14,70
   HU-10-09-01175    T 17 10:06:07  1585,00 m/p 115  10,87  195  13,41  294  14,56

Tomori László                   2.cs. Dt: 374246 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   3h  63,35p    R:  18.   4h  78,01p    T:  35.   4h  79,59p
Összesített E:   5.  13h 252,43p    R:   6.  14h 272,13p    T:  10.  14h 273,51p
   HU-13-D-601922    H 17 09:50:45  1695,34 m/p   5  24,50    7  24,64    8  24,75
   HU-11-D-401304    H 17 09:57:50  1642,63 m/p  37  20,54   53  21,89   85  22,01
   HU-13-O-19285     T 17 09:59:50  1628,34 m/p  55  18,31   80  20,28  126  20,55
   HU-13-O-19506     H 17 10:07:52  1573,34 m/p   0   0,00  232  11,20  358  12,28

Tomori László                   3.cs. Dt: 374246 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  39.   1h  12,85p    R:  76.   1h  14,96p    T: 116.   1h  16,09p
Összesített E:  24.   6h 104,70p    R:  45.   7h 120,27p    T:  66.   8h 133,14p
   HU-13-D-601971    H 17 10:04:15  1597,64 m/p  99  12,85  169  14,96  251  16,09

Tóth Lajos                      1.cs. Dt: 373559 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  27.   2h  27,19p    R:  26.   5h  66,73p    T:  40.   5h  71,99p
Összesített E:  38.   3h  44,33p    R:  55.   7h  93,80p    T:  93.   6h  90,46p
   HU-13-D-601886    H 17 10:01:03  1616,79 m/p  81  15,08  127  17,47  184  18,48
   HU-11-09-08287    H 17 10:04:52  1590,52 m/p 105  12,11  180  14,30  271  15,38
   HU-09-09-93683    H 17 10:06:40  1578,42 m/p   0   0,00  216  12,15  334  13,14
   HU-14-D-727499    H 17 10:06:46  1577,75 m/p   0   0,00  221  11,85  340  12,92
   HU-13-D-601887    H 17 10:07:42  1571,56 m/p   0   0,00  236  10,96  364  12,07
   HU-13-D-601884    H 17 10:08:26  1566,72 m/p   0   0,00  252  10,00  387  11,25

Tagszövetségi díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1697,91 m/p
   2. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1697,89 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1697,32 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-806384    H 1696,95 m/p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727364    H 1696,14 m/p
   6. Tomori László                  0.cs. A23 HU-14-D-727214    T 1696,11 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1695,34 m/p
   8. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1695,34 m/p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602035    H 1694,68 m/p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1690,48 m/p
  11. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1688,16 m/p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-740102    T 1688,10 m/p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-11-D-667947    T 1687,98 m/p
  14. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-21695    T 1687,36 m/p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36 HU 12-09-15595    H 1686,75 m/p
  16. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-13-D-596340    H 1686,53 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1686,53 m/p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603906    H 1686,31 m/p
  19. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1686,18 m/p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1686,06 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1697,91 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1697,32 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-806384    H 1696,95 m/p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727364    H 1696,14 m/p
   5. Tomori László                  0.cs. A23 HU-14-D-727214    T 1696,11 m/p
   6. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1695,34 m/p
   7. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1695,34 m/p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602035    H 1694,68 m/p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1690,48 m/p
  10. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1688,16 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  120,72 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  114,85 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  112,00 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  108,78 p
   5. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  108,55 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  107,39 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  107,22 p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  105,73 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  105,23 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  104,13 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  103,54 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  102,91 p
  13. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.  101,76 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   99,49 p
  15. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   97,34 p
  16. Katona József                  1.cs. A36    5 h.   97,24 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   96,31 p
  18. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  19. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   89,76 p
  20. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   89,01 p
  21. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   88,87 p
  22. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   88,34 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   85,93 p
  24. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   84,20 p
  25. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   84,06 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   83,89 p
  27. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   83,32 p
  28. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.   81,96 p
  29. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   81,40 p
  30. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.   81,35 p
  31. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   81,22 p
  32. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   81,11 p
  33. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.   80,76 p
  34. Szollos Béla                   2.cs. A64    5 h.   79,89 p
  35. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   79,59 p
  36. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   79,28 p
  37. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   78,10 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   76,26 p
  39. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   74,94 p
  40. Tóth Lajos                     1.cs. A23    5 h.   71,99 p
  41. Gazsi Károly                   2.cs. A36    4 h.   71,84 p
  42. Babicz József                  1.cs. A64    4 h.   71,50 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   69,29 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   69,22 p
  45. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   67,49 p
  46. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   65,98 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   65,10 p
  48. Kalocsai András                1.cs. A23    4 h.   63,12 p
  49. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   62,66 p
  50. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  51. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,28 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   61,28 p
  53. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   59,78 p
  54. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   58,50 p
  55. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   55,15 p
  56. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    4 h.   53,39 p
  57. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   53,38 p
  58. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   53,19 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,91 p
  60. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   52,81 p
  61. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   52,80 p
  62. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   52,70 p
  63. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   51,45 p
  64. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   51,13 p
  65. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   47,89 p
  66. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   47,70 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  120,64 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  111,25 p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  105,57 p
   4. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  103,85 p
   5. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  103,73 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  102,65 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  101,93 p
   8. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   99,12 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   93,15 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   91,30 p
  11. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    4 h.   86,19 p
  12. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   85,99 p
  13. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   83,12 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   80,89 p
  15. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   79,26 p
  16. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   79,09 p
  17. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   78,91 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs.    5 h.  118,56 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs.    5 h.  105,55 p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs.    5 h.   98,33 p
   4. Molnár Pál                     1.cs.    5 h.   95,87 p
   5. Száraz László                  1.cs.    5 h.   95,50 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs.    5 h.   94,74 p
   7. Tomori László                  1.cs.    5 h.   82,61 p
   8. Bajtek Tibor                   6.cs.    4 h.   73,22 p
   9. Bajtek Tibor                   3.cs.    4 h.   72,97 p
  10. Bajtek Tibor                   5.cs.    4 h.   71,73 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs.    5 h.   69,34 p
  12. Palkó László                   2.cs.    3 h.   63,60 p
  13. Nagy János                     1.cs.    5 h.   63,51 p
  14. Tomori László                  2.cs.    3 h.   63,35 p
  15. Nagy Zoltán                    1.cs.    4 h.   62,19 p
  16. Nagy János                     2.cs.    4 h.   56,11 p
  17. Huszár Péter                   2.cs.    3 h.   54,68 p
  18. Palkó László                   1.cs.    2 h.   47,52 p
  19. Szöllosi Gábor                 3.cs.    3 h.   46,74 p
  20. Bajtek Tibor                   4.cs.    2 h.   44,67 p
  21. Jánosi Pál                     2.cs.    3 h.   43,64 p
  22. Lengyel János                  1.cs.    3 h.   43,63 p
  23. Kalocsai András                1.cs.    3 h.   43,02 p
  24. Jánosi Pál                     1.cs.    2 h.   36,86 p
  25. Huszár Péter                   1.cs.    2 h.   34,25 p
  26. Gavaldik József                2.cs.    2 h.   32,77 p
  27. Tóth Lajos                     1.cs.    2 h.   27,19 p
  28. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    2 h.   26,82 p
  29. Nagy Zoltán                    2.cs.    2 h.   26,57 p
  30. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    1 h.   21,03 p
  31. Száraz László                  4.cs.    1 h.   19,42 p
  32. Száraz László                  3.cs.    1 h.   18,93 p
  33. Szöllosi Gábor                 4.cs.    1 h.   17,81 p
  34. Gavaldik József                3.cs.    1 h.   17,07 p
  35. Jánosi Pál                     3.cs.    1 h.   16,32 p
  36. Molnár Pál                     2.cs.    1 h.   13,97 p
  37. Moravcsik Lénárd               1.cs.    1 h.   13,60 p
  38. Nagy János                     3.cs.    1 h.   13,47 p
  39. Tomori László                  3.cs.    1 h.   12,85 p
  40. Gavaldik József                1.cs.    1 h.   11,98 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    8 h.  179,23 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    8 h.  162,38 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    8 h.  161,78 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    8 h.  150,47 p
   5. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  129,41 p
   6. Katona József                  2.cs. A36    6 h.  123,47 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.  122,81 p
   8. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.  119,81 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.  115,77 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  107,39 p
  11. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  105,85 p
  12. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  105,73 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  105,23 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  103,54 p
  15. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  102,91 p
  16. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   99,49 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.   97,93 p
  18. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   97,34 p
  19. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   96,31 p
  20. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    7 h.   90,11 p
  22. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   90,03 p
  23. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   89,76 p
  24. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   89,01 p
  25. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   88,87 p
  26. Kevés Károly                   1.cs. V10    6 h.   88,71 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   88,34 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   84,20 p
  29. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   84,06 p
  30. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   83,32 p
  31. Tóth Lajos                     1.cs. A23    6 h.   83,24 p
  32. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.   81,96 p
  33. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   81,40 p
  34. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.   81,35 p
  35. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   81,22 p
  36. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   81,11 p
  37. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.   80,76 p
  38. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   79,59 p
  39. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   79,28 p
  40. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   76,26 p
  41. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   74,94 p
  42. Gazsi Károly                   2.cs. A36    4 h.   71,84 p
  43. Babicz József                  1.cs. A64    4 h.   71,50 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   69,22 p
  45. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   67,49 p
  46. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   65,98 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   65,10 p
  48. Kalocsai András                1.cs. A23    4 h.   63,12 p
  49. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   62,66 p
  50. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  51. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,28 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   61,28 p
  53. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   59,78 p
  54. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   58,50 p
  55. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   55,15 p
  56. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    4 h.   53,39 p
  57. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   53,38 p
  58. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   53,19 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,91 p
  60. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   52,81 p
  61. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   52,80 p
  62. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   52,70 p
  63. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   51,45 p
  64. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   51,13 p
  65. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   47,89 p
  66. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   47,70 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  411,00 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   20 h.  379,47 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  370,74 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23   19 h.  368,22 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   20 h.  367,09 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  366,93 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   20 h.  364,58 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23   20 h.  364,54 p
   9. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  351,90 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   19 h.  333,61 p
  11. Katona József                  2.cs. A36   17 h.  332,76 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  331,29 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   19 h.  329,91 p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50   19 h.  325,18 p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  314,46 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  313,41 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   17 h.  312,73 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  307,28 p
  19. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  300,97 p
  20. Katona József                  1.cs. A36   17 h.  296,43 p
  21. Száraz László                  1.cs. A23   16 h.  284,43 p
  22. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  275,61 p
  23. Boda Ákos                      1.cs. A50   17 h.  272,31 p
  24. Tóth Attila                    2.cs. A64   15 h.  270,76 p
  25. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  270,58 p
  26. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  270,36 p
  27. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   16 h.  269,80 p
  28. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  269,41 p
  29. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   16 h.  268,89 p
  30. Boda Ákos                      6.cs. A50   16 h.  259,91 p
  31. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   15 h.  248,50 p
  32. Mészáros Mihály                2.cs. A36   14 h.  245,27 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50   15 h.  244,07 p
  34. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  239,86 p
  35. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   15 h.  237,15 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  234,71 p
  37. Molnár Pál                     2.cs. A23   14 h.  233,86 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  228,19 p
  39. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   12 h.  224,21 p
  40. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   14 h.  223,62 p
  41. Mészáros László                1.cs. A36   13 h.  222,22 p
  42. Tomori László                  3.cs. A23   13 h.  220,29 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   14 h.  219,77 p
  44. Kovács József                  1.cs. A50   13 h.  219,49 p
  45. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  213,05 p
  46. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   14 h.  211,55 p
  47. Kiss József                    1.cs. V10   12 h.  211,23 p
  48. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   14 h.  210,72 p
  49. Jánosi Pál                     2.cs. A23   12 h.  205,33 p
  50. Japport Zoltán                 5.cs. A50   12 h.  203,40 p
  51. Boda Ákos                      3.cs. A50   13 h.  203,21 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   13 h.  201,48 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64   11 h.  193,63 p
  54. Japport Zoltán                 4.cs. A50   13 h.  192,26 p
  55. Szabó Elek                     1.cs. R38   13 h.  188,93 p
  56. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   12 h.  188,08 p
  57. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   11 h.  180,41 p
  58. Szollos Béla                   2.cs. A64   11 h.  177,27 p
  59. Tóth Attila                    1.cs. A64   11 h.  176,87 p
  60. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   11 h.  173,75 p
  61. Tóth Attila                    3.cs. A64   10 h.  173,57 p
  62. Babicz János                   1.cs. A64   11 h.  171,98 p
  63. Palkó László                   1.cs. A23    9 h.  168,66 p
  64. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   10 h.  167,05 p
  65. Palkó László                   2.cs. A23   10 h.  166,08 p
  66. Babicz József                  1.cs. A64   10 h.  165,82 p
  67. Pap István                     2.cs. A36    9 h.  164,25 p
  68. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  161,05 p
  69. Szollos Béla                   3.cs. A64    9 h.  158,01 p
  70. Kevés Károly                   1.cs. V10   11 h.  157,13 p
  71. Boda Ákos                      5.cs. A50   11 h.  153,88 p
  72. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    9 h.  151,15 p
  73. Demeter Attila                 2.cs. R38   10 h.  150,20 p
  74. Huszár Péter                   2.cs. A23    8 h.  149,57 p
  75. Gavaldik József                2.cs. A23   10 h.  148,89 p
  76. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    9 h.  147,62 p
  77. László György                  1.cs. A36    9 h.  147,29 p
  78. Dobos Sándor                   1.cs. A36   10 h.  146,63 p
  79. Gavaldik József                1.cs. A23   10 h.  143,09 p
  80. Tóth Gábor                     1.cs. A36    9 h.  141,81 p
  81. Kovágó Gábor                   5.cs. A64   10 h.  139,86 p
  82. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  136,72 p
  83. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    8 h.  135,06 p
  84. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    9 h.  134,08 p
  85. Száraz László                  3.cs. A23   10 h.  133,62 p
  86. Tóth Sándor                    2.cs. A64    9 h.  133,58 p
  87. Ács Ferenc                     1.cs. A50   11 h.  132,10 p
  88. Kalocsai András                1.cs. A23    8 h.  131,66 p
  89. Lengyel János                  1.cs. A23    8 h.  131,54 p
  90. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  129,85 p
  91. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  129,18 p
  92. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  128,23 p
  93. Molnár Pál                     3.cs. A23    8 h.  126,51 p
  94. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    9 h.  125,74 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  410,35 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   20 h.  377,24 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   19 h.  366,52 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   20 h.  362,94 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  360,84 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   20 h.  359,67 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  327,22 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  311,99 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23   17 h.  308,39 p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  305,94 p
  11. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  298,60 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  295,05 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   16 h.  279,58 p
  14. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  270,76 p
  15. Tóth Attila                    2.cs. A64   15 h.  266,14 p
  16. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  264,06 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  262,91 p
  18. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   15 h.  256,69 p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   15 h.  234,03 p
  20. Huszár Péter                   1.cs. A23   15 h.  223,85 p
  21. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   14 h.  220,53 p
  22. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  220,22 p
  23. Molnár Pál                     2.cs. A23   13 h.  219,52 p

A23 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs.   20 h.  392,74 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs.   20 h.  360,06 p
   3. Tomori László                  2.cs.   18 h.  342,66 p
   4. Tomori László                  1.cs.   20 h.  334,70 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs.   19 h.  327,75 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs.   18 h.  316,39 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs.   16 h.  283,16 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs.   17 h.  277,98 p
   9. Bajtek Tibor                   3.cs.   17 h.  254,76 p
  10. Száraz László                  1.cs.   15 h.  250,47 p
  11. Nagy János                     1.cs.   16 h.  244,48 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs.   15 h.  241,58 p
  13. Molnár Pál                     1.cs.   14 h.  240,26 p
  14. Bajtek Tibor                   4.cs.   15 h.  236,06 p
  15. Molnár Pál                     2.cs.   11 h.  183,43 p
  16. Tomori László                  3.cs.   11 h.  183,30 p
  17. Jánosi Pál                     2.cs.   11 h.  177,75 p
  18. Huszár Péter                   1.cs.   12 h.  171,92 p
  19. Bajtek Tibor                   6.cs.   11 h.  160,58 p
  20. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   11 h.  154,19 p
  21. Palkó László                   1.cs.    8 h.  148,12 p
  22. Nagy János                     2.cs.    9 h.  143,29 p
  23. Bajtek Tibor                   5.cs.    9 h.  139,09 p
  24. Huszár Péter                   2.cs.    8 h.  130,86 p
  25. Palkó László                   2.cs.    7 h.  123,04 p
  26. Gavaldik József                2.cs.    9 h.  121,05 p
  27. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    7 h.  115,49 p
  28. Lengyel János                  1.cs.    8 h.  115,29 p
  29. Szöllosi Gábor                 3.cs.    7 h.  110,90 p
  30. Szöllosi Gábor                 4.cs.    7 h.  108,86 p
  31. Kalocsai András                1.cs.    7 h.  105,31 p
  32. Molnár Pál                     3.cs.    7 h.  104,35 p
  33. Fazekas István ifj.            1.cs.    6 h.   98,71 p
  34. Gavaldik József                1.cs.    7 h.   96,64 p
  35. Száraz László                  2.cs.    6 h.   84,17 p
  36. Száraz László                  4.cs.    6 h.   83,51 p
  37. Száraz László                  3.cs.    6 h.   72,62 p
  38. Jánosi Pál                     3.cs.    5 h.   67,89 p
  39. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  40. Fazekas István ifj.            2.cs.    4 h.   59,57 p
  41. Tóth Lajos                     1.cs.    4 h.   59,22 p
  42. Nagy János                     3.cs.    4 h.   49,95 p
  43. Moravcsik Lénárd               1.cs.    4 h.   44,26 p
  44. Tomori László                  4.cs.    3 h.   42,51 p
  45. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   32,27 p
  46. Kosztolányi András             1.cs.    2 h.   22,67 p
  47. Kalocsai András                2.cs.    2 h.   21,41 p
  48. Gavaldik József                3.cs.    1 h.   17,07 p
  49. Lengyel János                  2.cs.    1 h.   14,67 p
  50. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  51. Moravcsik Lénárd               2.cs.    1 h.   11,33 p
  52. Gavaldik József                4.cs.    1 h.    8,89 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  219,77 p
   2. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  211,10 p
   3. Katona József                  2.cs. A36   10 h.  207,68 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  206,84 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  205,86 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  202,08 p
   7. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  198,72 p
   8. Száraz László                  1.cs. A23   10 h.  195,06 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  192,39 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  192,21 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  185,06 p
  12. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  183,89 p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  183,44 p
  14. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  182,92 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  181,54 p
  16. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  180,61 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  179,51 p
  18. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  175,97 p
  19. Nagy János                     1.cs. A23   10 h.  168,80 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  161,80 p
  21. Jánosi Pál                     1.cs. A23    8 h.  159,14 p
  22. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  156,18 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  152,13 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  150,63 p
  25. Japport Zoltán                 4.cs. A50   10 h.  149,88 p
  26. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    8 h.  149,46 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64    8 h.  148,96 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  147,98 p
  29. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  145,45 p
  30. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  144,87 p
  31. Szollos Béla                   3.cs. A64    8 h.  144,15 p
  32. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  139,57 p
  33. Fejos Csaba                    2.cs. A64    8 h.  139,43 p
  34. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    8 h.  139,16 p
  35. Huszár Péter                   1.cs. A23    9 h.  138,49 p
  36. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.  136,82 p
  37. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  135,25 p
  38. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    7 h.  134,53 p
  39. Kovács József                  1.cs. A50    7 h.  134,16 p
  40. Mészáros Mihály                2.cs. A36    7 h.  132,89 p
  41. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    7 h.  131,71 p
  42. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  127,76 p
  43. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    7 h.  127,26 p
  44. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  125,97 p
  45. Szollos Béla                   2.cs. A64    8 h.  124,23 p
  46. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  122,16 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    6 h.  122,10 p
  48. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    7 h.  121,94 p
  49. Boda Ákos                      2.cs. A50    7 h.  121,76 p
  50. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  120,40 p
  51. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  119,75 p
  52. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  116,98 p
  53. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.  116,86 p
  54. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.  115,18 p
  55. Molnár Pál                     2.cs. A23    7 h.  112,51 p
  56. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.  111,90 p
  57. Tóth Attila                    3.cs. A64    6 h.  108,97 p
  58. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  105,55 p
  59. Kalocsai András                1.cs. A23    6 h.  104,59 p
  60. Boda Ákos                      1.cs. A50    7 h.  102,73 p
  61. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    6 h.  101,70 p
  62. Szabó Elek                     1.cs. R38    6 h.   98,00 p
  63. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.   96,03 p
  64. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   95,31 p
  65. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.   94,39 p
  66. Tóth Lajos                     1.cs. A23    6 h.   90,46 p
  67. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    5 h.   89,77 p
  68. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.   87,44 p
  69. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    5 h.   85,09 p
  70. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   84,93 p
  71. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    5 h.   84,04 p
  72. Balázs Sándor                  1.cs. R38    5 h.   83,30 p
  73. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.   83,26 p
  74. Babicz István                  1.cs. A64    4 h.   81,74 p
  75. Demeter Attila                 2.cs. R38    5 h.   79,05 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   78,10 p
  77. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    4 h.   77,28 p
  78. Fejos Csaba                    3.cs. A64    4 h.   75,13 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  218,69 p
   2. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  207,50 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  199,44 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  193,89 p
   5. Száraz László                  1.cs. A23   10 h.  190,82 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  188,48 p
   7. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  187,24 p
   8. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  181,61 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  174,96 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  174,53 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  173,22 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23   10 h.  161,19 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  156,89 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs. A23    8 h.  155,25 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  146,02 p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    8 h.  145,74 p
  17. Tóth Attila                    1.cs. A64    8 h.  143,55 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  138,50 p
  19. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  137,14 p

A23 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs.   10 h.  210,24 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs.   10 h.  189,86 p
   3. Tomori László                  1.cs.   10 h.  181,47 p
   4. Száraz László                  1.cs.   10 h.  175,73 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs.   10 h.  174,79 p
   6. Tomori László                  2.cs.    8 h.  164,04 p
   7. Molnár Pál                     1.cs.    9 h.  162,72 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs.   10 h.  158,83 p
   9. Bajtek Tibor                   3.cs.    9 h.  142,23 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs.    8 h.  141,25 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs.    7 h.  137,77 p
  12. Nagy János                     1.cs.    9 h.  135,85 p
  13. Palkó László                   2.cs.    7 h.  123,04 p
  14. Huszár Péter                   2.cs.    7 h.  120,05 p
  15. Nagy Zoltán                    1.cs.    7 h.  117,96 p
  16. Bajtek Tibor                   4.cs.    6 h.  101,70 p
  17. Palkó László                   1.cs.    5 h.   99,06 p
  18. Huszár Péter                   1.cs.    6 h.   94,03 p
  19. Nagy János                     2.cs.    6 h.   93,37 p
  20. Bajtek Tibor                   6.cs.    5 h.   86,13 p
  21. Bajtek Tibor                   5.cs.    5 h.   85,79 p
  22. Lengyel János                  1.cs.    5 h.   85,11 p
  23. Jánosi Pál                     2.cs.    5 h.   84,55 p
  24. Kalocsai András                1.cs.    5 h.   82,45 p
  25. Szöllosi Gábor                 4.cs.    5 h.   78,27 p
  26. Molnár Pál                     2.cs.    4 h.   70,53 p
  27. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    3 h.   59,20 p
  28. Szöllosi Gábor                 3.cs.    4 h.   58,97 p
  29. Tomori László                  3.cs.    3 h.   56,16 p
  30. Gavaldik József                2.cs.    3 h.   50,60 p
  31. Nagy Zoltán                    2.cs.    3 h.   50,23 p
  32. Tóth Lajos                     1.cs.    3 h.   44,33 p
  33. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    3 h.   37,79 p
  34. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  35. Száraz László                  4.cs.    2 h.   30,85 p
  36. Száraz László                  2.cs.    2 h.   28,34 p
  37. Nagy János                     3.cs.    2 h.   25,36 p
  38. Moravcsik Lénárd               1.cs.    2 h.   24,69 p
  39. Gavaldik József                1.cs.    2 h.   24,67 p
  40. Molnár Pál                     3.cs.    1 h.   20,23 p
  41. Száraz László                  3.cs.    1 h.   18,93 p
  42. Gavaldik József                3.cs.    1 h.   17,07 p
  43. Jánosi Pál                     3.cs.    1 h.   16,32 p
  44. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  45. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  319,63 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  286,58 p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  286,50 p
   4. Katona József                  2.cs. A36   14 h.  284,35 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  281,84 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  280,45 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  278,43 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  277,83 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  277,50 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   14 h.  273,51 p
  11. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  265,39 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   14 h.  257,78 p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  252,47 p
  14. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   13 h.  250,54 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  249,26 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  243,46 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  242,86 p
  18. Boda Ákos                      6.cs. A50   14 h.  241,94 p
  19. Gazsi Károly                   2.cs. A36   13 h.  237,53 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  237,42 p
  21. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   13 h.  231,92 p
  22. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  222,92 p
  23. Tóth Attila                    2.cs. A64   11 h.  220,90 p
  24. Jánosi Pál                     1.cs. A23   12 h.  220,26 p
  25. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   12 h.  218,94 p
  26. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  213,70 p
  27. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   13 h.  212,15 p
  28. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  211,58 p
  29. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  200,14 p
  30. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  199,82 p
  31. Boda Ákos                      1.cs. A50   12 h.  194,45 p
  32. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   12 h.  193,35 p
  33. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   10 h.  189,66 p
  34. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   11 h.  187,66 p
  35. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  186,54 p
  36. Nagy János                     2.cs. A23   11 h.  185,52 p
  37. Tóth Sándor                    1.cs. A64   11 h.  184,77 p
  38. Fejos Csaba                    2.cs. A64   10 h.  181,25 p
  39. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  180,61 p
  40. Japport Zoltán                 5.cs. A50   10 h.  177,21 p
  41. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   11 h.  176,06 p
  42. Japport Zoltán                 4.cs. A50   12 h.  173,16 p
  43. Szabó Elek                     1.cs. R38   11 h.  170,27 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50   10 h.  168,14 p
  45. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   10 h.  167,05 p
  46. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  166,80 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  166,76 p
  48. Jánosi Pál                     2.cs. A23    9 h.  163,86 p
  49. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  162,24 p
  50. Mészáros Mihály                2.cs. A36    9 h.  161,97 p
  51. Tóth Attila                    3.cs. A64    9 h.  158,09 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64    9 h.  158,01 p
  53. Tóth Attila                    1.cs. A64    9 h.  157,79 p
  54. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  157,63 p
  55. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  155,01 p
  56. Japport Zoltán                 3.cs. A50   10 h.  152,90 p
  57. Palkó László                   1.cs. A23    8 h.  150,81 p
  58. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  147,97 p
  59. Szollos Béla                   2.cs. A64    9 h.  145,29 p
  60. Molnár Pál                     2.cs. A23    9 h.  144,44 p
  61. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  143,89 p
  62. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.  136,82 p
  63. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  136,72 p
  64. Mészáros László                1.cs. A36    8 h.  136,29 p
  65. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  135,25 p
  66. Tomori László                  3.cs. A23    8 h.  133,14 p
  67. Boda Ákos                      5.cs. A50    9 h.  131,42 p
  68. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    8 h.  128,43 p
  69. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  128,11 p
  70. Babicz József                  1.cs. A64    7 h.  124,91 p
  71. Babicz János                   1.cs. A64    8 h.  123,91 p
  72. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.  123,50 p
  73. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  122,16 p
  74. Lengyel János                  1.cs. A23    7 h.  119,65 p
  75. Tóth Gábor                     1.cs. A36    7 h.  118,10 p
  76. László György                  1.cs. A36    7 h.  118,09 p
  77. Kalocsai András                1.cs. A23    7 h.  116,92 p
  78. Száraz László                  2.cs. A23    8 h.  116,85 p
  79. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  111,22 p
  80. Varga László                   2.cs. R38    8 h.  108,96 p
  81. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    6 h.  106,81 p
  82. Száraz László                  4.cs. A23    7 h.  104,77 p
  83. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    7 h.  103,02 p
  84. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    7 h.  100,18 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  319,32 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  284,60 p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  283,29 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  276,35 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  272,43 p
   6. Tomori László                  2.cs. A23   14 h.  272,13 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23   14 h.  253,57 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   13 h.  247,41 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  246,65 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  238,42 p
  11. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  230,07 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   13 h.  227,71 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   13 h.  226,24 p
  14. Tóth Attila                    2.cs. A64   11 h.  217,50 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   12 h.  216,27 p
  16. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   12 h.  198,14 p
  17. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  195,76 p
  18. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   10 h.  188,95 p
  19. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   12 h.  188,03 p
  20. Nagy János                     2.cs. A23   11 h.  177,69 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64   11 h.  177,53 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs.   15 h.  307,47 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs.   15 h.  272,80 p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs.   15 h.  264,93 p
   4. Tomori László                  1.cs.   15 h.  261,37 p
   5. Tomori László                  2.cs.   13 h.  252,43 p
   6. Száraz László                  1.cs.   14 h.  236,25 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs.   13 h.  235,43 p
   8. Molnár Pál                     1.cs.   12 h.  211,59 p
   9. Bajtek Tibor                   3.cs.   13 h.  210,92 p
  10. Nagy János                     1.cs.   13 h.  201,60 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs.   12 h.  201,02 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs.   11 h.  196,21 p
  13. Bajtek Tibor                   4.cs.   10 h.  165,91 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs.   10 h.  158,83 p
  15. Jánosi Pál                     2.cs.    9 h.  151,60 p
  16. Bajtek Tibor                   6.cs.    9 h.  143,25 p
  17. Nagy János                     2.cs.    8 h.  132,25 p
  18. Palkó László                   1.cs.    7 h.  131,82 p
  19. Palkó László                   2.cs.    7 h.  123,04 p
  20. Huszár Péter                   1.cs.    8 h.  122,00 p
  21. Huszár Péter                   2.cs.    7 h.  120,05 p
  22. Bajtek Tibor                   5.cs.    7 h.  113,76 p
  23. Lengyel János                  1.cs.    7 h.  107,29 p
  24. Tomori László                  3.cs.    6 h.  104,70 p
  25. Molnár Pál                     2.cs.    6 h.  101,44 p
  26. Szöllosi Gábor                 4.cs.    6 h.   94,49 p
  27. Kalocsai András                1.cs.    6 h.   94,20 p
  28. Szöllosi Gábor                 3.cs.    6 h.   92,60 p
  29. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    7 h.   90,34 p
  30. Gavaldik József                2.cs.    6 h.   88,02 p
  31. Száraz László                  4.cs.    6 h.   83,51 p
  32. Száraz László                  2.cs.    5 h.   74,91 p
  33. Gavaldik József                1.cs.    5 h.   70,49 p
  34. Jánosi Pál                     3.cs.    5 h.   67,89 p
  35. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  36. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    3 h.   59,20 p
  37. Molnár Pál                     3.cs.    3 h.   50,27 p
  38. Tóth Lajos                     1.cs.    3 h.   44,33 p
  39. Száraz László                  3.cs.    3 h.   41,44 p
  40. Moravcsik Lénárd               1.cs.    3 h.   36,11 p
  41. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  42. Nagy János                     3.cs.    2 h.   25,36 p
  43. Kalocsai András                2.cs.    2 h.   21,41 p
  44. Gavaldik József                3.cs.    1 h.   17,07 p
  45. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  46. Tóth Lajos                     2.cs.    1 h.   13,16 p
  47. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  80,47p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  4h  80,11p
  3. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,22p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  77,94p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  77,00p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  76,86p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  76,47p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  75,62p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  4h  74,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603949    H  4h  73,70p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  4h  82,15p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  78,64p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  4h  70,70p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  4h  70,55p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  70,11p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  69,88p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  4h  69,64p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  4h  67,51p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  4h  65,18p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  4h  79,81p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  77,68p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  76,50p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  75,67p
  5. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  75,43p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  74,98p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  4h  73,20p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603949    H  4h  72,50p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  4h  71,68p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  4h  71,14p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  77,70p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,17p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  4h  69,22p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  69,07p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  4h  68,79p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  4h  68,20p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  4h  55,36p
  8. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  4h  47,03p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,27p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,43p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  4h  78,75p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  74,01p
  3. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  71,11p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  69,97p
  5. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  4h  66,81p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  4h  66,27p
  7. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  4h  65,95p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  4h  64,94p
  9. Tomori László                  A23 HU-11-D-401304    H  4h  58,90p
 10. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19689    H  4h  54,82p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  72,22p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  69,66p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  4h  62,89p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  4h  61,65p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  3h  59,89p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  3h  56,22p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603909    T  3h  55,70p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  53,83p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  52,98p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  3h  52,84p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602035    H  2h  47,81p
  2. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-727364    H  2h  47,22p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  2h  47,18p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  46,65p
  5. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  2h  46,43p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93246    H  2h  46,00p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 12-D-502618    H  2h  45,47p
  8. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  2h  45,32p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  2h  44,74p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728062    H  2h  43,81p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  47,99p
  2. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  47,73p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  46,92p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  46,49p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  2h  45,73p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  2h  44,00p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  42,77p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  42,56p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  2h  41,82p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603909    T  2h  41,00p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602035    H  2h  47,63p
  2. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-727364    H  2h  47,04p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  2h  46,97p
  4. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  2h  46,20p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93246    H  2h  45,74p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  2h  44,66p
  7. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  2h  43,19p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800537    H  2h  43,13p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  42,72p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  2h  42,28p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  47,92p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  46,77p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  46,45p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  2h  45,51p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  2h  43,69p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  41,65p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  2h  40,65p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603909    T  2h  40,33p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  2h  39,64p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  2h  39,64p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602035    H  2h  47,01p
  2. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-727364    H  2h  46,59p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  2h  46,44p
  4. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  2h  45,22p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93246    H  2h  44,72p
  6. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  2h  41,18p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  40,53p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603906    H  2h  40,35p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  2h  39,36p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  2h  38,56p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  47,60p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  39,47p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603909    T  2h  38,37p
  4. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  2h  37,79p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  2h  37,58p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726912    T  2h  37,01p
  7. Száraz László                  A23 HU-12-09-14329    T  2h  36,53p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  2h  35,83p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  2h  32,47p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726933    T  2h  30,91p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  64,38p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  63,76p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  63,09p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  3h  62,43p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  60,57p
  6. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  60,42p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  60,40p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  59,67p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  3h  59,05p
 10. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  58,86p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  64,49p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,30p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  62,56p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,19p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  3h  60,63p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  59,99p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  56,20p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  3h  54,91p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  54,84p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726933    T  3h  54,46p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  64,14p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  63,60p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  3h  61,92p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  60,33p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,45p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  58,77p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  3h  58,51p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  58,24p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  57,11p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603949    H  3h  55,57p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,27p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  61,92p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,43p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  3h  60,44p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  59,73p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  54,58p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  54,08p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  3h  53,55p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726933    T  3h  53,40p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  53,15p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  61,44p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  59,71p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  3h  58,63p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  56,04p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  55,98p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  55,05p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  3h  54,79p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  54,07p
  9. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  3h  51,73p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  3h  50,79p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  3h  59,89p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  58,96p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  57,07p
  4. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  3h  48,57p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726933    T  3h  48,55p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  47,95p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726912    T  3h  47,77p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  3h  46,15p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  3h  45,41p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  3h  39,35p