Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2015.05.20 15:13:32
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.20 19:06:24
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.20 19:09:48
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.19 15:13:32
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 04 verseny 

Feleresztés helye: Amstetten
Feleresztés ideje: 2015.05.17 06:10
Időjárás         : Felhős idő, élénk ÉNy-i légmozgás, 15 C
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 370000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 25
Legkisebb pont   : 10
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   29   252   50   63   1687,36   1569,90   1559,26
A50 Zsámbok            11   31   274   55   69   1697,89   1578,18   1556,01
V10 Hatvan              8   16   151   30   38   1614,78   1541,33   1513,35
Hatvan I.              35   76   677  135  169   1697,89   1567,02   1554,34
A23 Nagykáta           20   51   487   97  122   1697,91   1598,07   1580,12
A64 Zsámbok            12   27   257   51   64   1686,53   1573,80   1555,28
R38 Jászberény         10   29   265   53   66   1697,32   1563,49   1545,07
Hatvan II.             42  107  1009  202  252   1697,91   1583,49   1566,72
Tagszövetségben        77  183  1686  337  422   1697,91   1578,20   1559,19

A36 egyesületi díjlista
   1. Katona József                  2.cs. HU 13-09-21695    T 1687,36 m/p
   2. Pásztor Gábor                  1.cs. HU 12-09-15595    H 1686,75 m/p
   3. Katona József                  2.cs. HU 13-09-20231    H 1686,18 m/p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. HU 13-09-20417    H 1686,06 m/p
   5. Pap István                     2.cs. HU 12-D-504093    T 1682,20 m/p
   6. Katona József                  1.cs. HU 13-09-20259    T 1680,21 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. HU 11-D-402857    H 1678,81 m/p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. HU 11-D-402861    H 1678,16 m/p
   9. Gazsi Károly                   2.cs. HU 14-D-728041    H 1653,28 m/p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. HU 11-09-09254    H 1649,68 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Agócs Attila                    1.cs. Dt: 360480 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  50.   1h  10,98p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  20.   3h  46,28p    R:  39.   6h  85,42p    T: 114.   4h  61,64p
   HU 13-D-602608    H 17 10:01:25  1557,71 m/p   0   0,00  158  10,98    0   0,00

Dobos Sándor                    1.cs. Dt: 359140 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  13,15p    R:  45.   1h  13,48p    T: 126.   1h  11,89p
Összesített E:  15.   6h  81,77p    R:  36.   6h  88,35p    T:  96.   6h  87,43p
   HU 14-D-728271    T 17 09:58:46  1569,90 m/p  50  13,15  130  13,48  369  11,89

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 363914 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  72,50p    R:  16.   5h  77,24p    T:  43.   5h  69,29p
Összesített E:   6.  13h 200,42p    R:  10.  14h 233,99p    T:  22.  14h 222,92p
   HU 13-D-700974    H 17 09:54:37  1620,16 m/p  28  18,47   53  20,36  170  18,98
   HU 12-D-561969    H 17 09:58:48  1590,53 m/p  39  15,81   91  16,96  270  15,42
   HU 13-D-700952    H 17 10:01:02  1575,16 m/p  47  13,87  121  14,29  348  12,64
   HU 12-D-561973    H 17 10:02:14  1567,02 m/p  52  12,66  135  13,04  385  11,32
   HU 11-D-426889    H 17 10:02:22  1566,12 m/p  56  11,69  140  12,59  396  10,93
   HU 11-D-427010    H 17 10:02:26  1565,67 m/p  58  11,21  142  12,41  399  10,82
   HU 13-D-700983    H 17 10:03:24  1559,19 m/p   0   0,00  154  11,34  422  10,00

Dósa Zoltán                     2.cs. Dt: 363914 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  33,06p    R:  32.   2h  35,72p    T:  90.   2h  32,65p
Összesített E:   7.  11h 195,48p    R:  11.  12h 223,98p    T:  25.  12h 218,94p
   HU 14-D-728137    H 17 09:55:44  1612,14 m/p  31  17,74   64  19,38  204  17,77
   HU 14-D-728146    H 17 09:59:19  1586,95 m/p  41  15,32   98  16,34  285  14,88

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 364301 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 102,26p    R:   5.   5h 104,91p    T:  12.   5h 102,91p
Összesített E:   2.  15h 261,08p    R:   3.  15h 283,73p    T:   5.  15h 281,84p
   HU 11-D-402857    H 17 09:47:00  1678,81 m/p   7  23,55   14  23,84   35  23,79
   HU 11-D-402861    H 17 09:47:05  1678,16 m/p   8  23,31   15  23,75   36  23,75
   HU 12-D-502618    H 17 09:51:43  1643,09 m/p  15  21,61   32  22,23   84  22,04
   HU 09-09-95341    H 17 09:52:08  1640,01 m/p  18  20,89   36  21,88   92  21,76
   HU 11-D-402865    H 17 10:02:19  1568,12 m/p  51  12,90  133  13,21  378  11,57

Gazsi Károly                    2.cs. Dt: 364301 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  72,41p    R:  17.   4h  75,44p    T:  41.   4h  71,84p
Összesített E:   5.  13h 220,65p    R:   8.  13h 241,91p    T:  19.  13h 237,53p
   HU 14-D-728041    H 17 09:50:21  1653,28 m/p   9  23,06   22  23,12   57  23,00
   HU 14-D-728062    H 17 09:52:41  1635,96 m/p  21  20,16   40  21,52  107  21,22
   HU 14-D-728061    H 17 09:59:58  1584,15 m/p  42  15,08  100  16,16  299  14,38
   HU 14-D-728063    H 17 10:00:44  1578,88 m/p  46  14,11  117  14,64  331  13,24

Horinka Norbert                 1.cs. Dt: 356652 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  14,35p    R:  43.   1h  15,62p    T: 123.   1h  13,74p
Összesített E:  24.   3h  35,01p    R:  45.   4h  55,97p    T: 125.   4h  50,50p
   HU 13-D-602661    H 17 09:55:32  1581,37 m/p  45  14,35  106  15,62  317  13,74

Horinka Norbert                 2.cs. Dt: 356652 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  19,44p    R:  37.   1h  21,07p    T: 105.   1h  20,72p
Összesített E:  26.   1h  19,44p    R:  53.   2h  32,20p    T: 152.   1h  20,72p
   HU 14-D-764234    T 17 09:48:44  1630,53 m/p  24  19,44   45  21,07  121  20,72

Katona József                   1.cs. Dt: 363738 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  97,91p    R:   7.   5h 100,81p    T:  16.   5h  97,24p
Összesített E:   8.   9h 172,83p    R:  12.  12h 217,94p    T:  28.  12h 211,58p
   HU 13-09-20259    T 17 09:46:29  1680,21 m/p   6  23,79   12  24,02   32  23,90
   HU 14-O-26228     T 17 09:51:03  1645,50 m/p  12  22,34   29  22,50   72  22,47
   HU 13-09-20255    T 17 09:51:06  1645,13 m/p  13  22,10   30  22,41   75  22,36
   HU 14-D-716471    T 17 09:56:19  1607,21 m/p  33  17,26   69  18,93  217  17,30
   HU 14-09-25242    H 17 10:02:10  1566,71 m/p  53  12,42  136  12,95  388  11,21
   HU 14-D-716462    T 17 10:02:15  1566,15 m/p  55  11,94  139  12,68  395  10,96
   HU 12-09-15306    H 17 10:02:16  1566,04 m/p  57  11,45  141  12,50  397  10,89
   HU 14-09-25285    H 17 10:03:05  1560,55 m/p  61  10,48  150  11,70  413  10,32

Katona József                   2.cs. Dt: 363738 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 108,31p    R:   3.   5h 110,80p    T:   5.   5h 108,55p
Összesített E:   1.  14h 263,20p    R:   1.  14h 287,41p    T:   4.  14h 284,35p
   HU 13-09-21695    T 17 09:45:34  1687,36 m/p   1  25,00    4  24,73   14  24,54
   HU 13-09-20231    H 17 09:45:43  1686,18 m/p   3  24,52    6  24,55   19  24,36
   HU 09-09-95111    H 17 09:51:00  1645,87 m/p  11  22,58   28  22,59   71  22,51
   HU 13-09-20265    H 17 09:52:49  1632,45 m/p  23  19,68   44  21,16  116  20,90
   HU 11-09-09122    H 17 09:57:37  1598,03 m/p  36  16,53   82  17,77  247  16,24
   HU 13-09-21704    T 17 09:59:08  1587,45 m/p  40  15,56   97  16,43  284  14,92

László György                   1.cs. Dt: 360516 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  17,02p    R:  38.   1h  18,84p    T: 113.   1h  17,05p
Összesített E:  14.   6h  97,36p    R:  28.   7h 121,43p    T:  76.   7h 118,09p
   HU 10-D-294563    H 17 09:54:36  1605,15 m/p  34  17,02   70  18,84  224  17,05

Mészáros László                 1.cs. Dt: 364378 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  34,52p    R:  29.   2h  37,05p    T:  82.   2h  34,96p
Összesített E:  11.   7h 122,87p    R:  27.   8h 140,79p    T:  64.   8h 136,29p
   HU 10-O-01569     H 17 09:53:01  1633,86 m/p  22  19,92   43  21,25  113  21,01
   HU 10-D-258910    H 17 10:00:13  1582,76 m/p  44  14,60  104  15,80  311  13,95

Mészáros László                 2.cs. Dt: 364378 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  20,65p    R:  36.   1h  21,70p    T: 102.   1h  21,65p
Összesített E:  16.   4h  71,25p    R:  33.   6h 100,97p    T:  89.   6h  95,76p
   HU 14-D-728397    H 17 09:52:14  1639,62 m/p  19  20,65   38  21,70   95  21,65

Mészáros László                 3.cs. Dt: 364378 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  14,84p    R:  41.   1h  15,98p    T: 120.   1h  14,13p
Összesített E:  28.   1h  14,84p    R:  62.   1h  15,98p    T: 160.   1h  14,13p
   HU 12-D-502657    H 17 10:00:08  1583,33 m/p  43  14,84  102  15,98  306  14,13

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 364442 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 106,12p    R:   4.   5h 110,63p    T:   6.   5h 107,39p
Összesített E:   3.  13h 244,61p    R:   4.  14h 274,92p    T:   9.  15h 277,50p
   HU 13-09-20417    H 17 09:46:09  1686,06 m/p   4  24,27    7  24,46   20  24,32
   HU 11-09-09254    H 17 09:50:55  1649,68 m/p  10  22,82   23  23,04   61  22,86
   HU 12-09-15562    H 17 09:51:58  1641,88 m/p  16  21,37   33  22,14   89  21,86
   HU 11-09-09255    H 17 09:54:34  1622,87 m/p  26  18,95   51  20,54  163  19,23
   HU 11-09-09237    H 17 09:54:44  1621,66 m/p  27  18,71   52  20,45  166  19,12

Mészáros Mihály                 2.cs. Dt: 364442 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  31,86p    R:  33.   2h  33,84p    T:  91.   2h  32,29p
Összesített E:   9.   8h 133,86p    R:  22.   9h 163,88p    T:  50.   9h 161,97p
   HU 12-09-15546    H 17 09:52:07  1640,77 m/p  17  21,13   34  22,05   90  21,83
   HU 14-09-25316    H 17 10:03:11  1562,90 m/p  60  10,73  149  11,79  409  10,46

Pap István                      1.cs. Dt: 362066 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  86,29p    R:   8.   5h  93,93p    T:  21.   5h  88,87p
Összesített E:   4.  15h 233,65p    R:   5.  15h 270,91p    T:  11.  15h 265,39p
   HU 14-D-806348    H 17 09:51:07  1637,44 m/p  20  20,40   39  21,61  103  21,37
   HU 11-09-09412    H 17 09:52:10  1629,70 m/p  25  19,19   46  20,98  123  20,65
   HU 11-09-09465    H 17 09:53:47  1617,93 m/p  29  18,23   57  20,00  180  18,62
   HU 12-D-489542    H 17 09:55:03  1608,82 m/p  32  17,50   67  19,11  211  17,52
   HU 12-D-504083    H 17 10:01:26  1564,45 m/p  59  10,97  144  12,23  402  10,71
   HU 11-09-09425    H 17 10:02:44  1555,71 m/p   0   0,00  163  10,54    0   0,00

Pap István                      2.cs. Dt: 362066 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  42,01p    R:  20.   4h  64,46p    T:  73.   2h  41,73p
Összesített E:  12.   6h 108,27p    R:  26.   8h 145,71p    T:  73.   6h 122,16p
   HU 12-D-504093    T 17 09:45:14  1682,20 m/p   5  24,03   11  24,11   31  23,93
   HU 12-D-504174    H 17 09:54:33  1612,41 m/p  30  17,98   63  19,46  203  17,80
   HU 14-D-728445    T 17 10:02:43  1555,82 m/p   0   0,00  162  10,62    0   0,00
   HU 13-D-604743    T 17 10:02:46  1555,49 m/p   0   0,00  166  10,27    0   0,00

Pap István                      3.cs. Dt: 362066 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  52.   1h  10,18p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  21.   3h  39,62p    R:  38.   6h  86,67p    T: 112.   4h  62,95p
   HU 14-D-728446    T 17 10:02:55  1554,49 m/p   0   0,00  167  10,18    0   0,00

Pásztor Gábor                   1.cs. Dt: 364370 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  46,61p    R:  19.   4h  68,21p    T:  67.   2h  46,79p
Összesített E:  10.   7h 133,76p    R:  18.  10h 179,18p    T:  55.   8h 155,01p
   HU 12-09-15595    H 17 09:45:59  1686,75 m/p   2  24,76    5  24,64   15  24,50
   HU 11-09-09280    H 17 09:51:29  1644,87 m/p  14  21,85   31  22,32   77  22,29
   HU 14-09-25375    H 17 10:04:06  1556,23 m/p   0   0,00  160  10,80    0   0,00
   HU 13-07-37594    H 17 10:04:11  1555,68 m/p   0   0,00  164  10,45    0   0,00

Török Ferenc                    1.cs. Dt: 364417 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  37,02p    R:  28.   3h  39,29p    T:  83.   3h  34,78p
Összesített E:  23.   3h  37,02p    R:  46.   4h  55,88p    T: 126.   4h  49,77p
   HU 12-D-504663    H 17 10:01:23  1574,87 m/p  48  13,63  123  14,11  351  12,53
   HU 14-D-764188    H 17 10:01:39  1573,05 m/p  49  13,39  127  13,75  360  12,21
   HU 12-D-505160    H 17 10:03:42  1559,26 m/p  63  10,00  153  11,43  421  10,04

Tóth Gábor                      1.cs. Dt: 365928 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  16,29p    R:  40.   1h  17,41p    T: 117.   1h  15,91p
Összesített E:  13.   7h 103,58p    R:  29.   7h 119,91p    T:  75.   7h 118,10p
   HU 14-D-728366    H 17 09:59:22  1595,38 m/p  37  16,29   86  17,41  256  15,91

Udvari Zoltán                   1.cs. Dt: 366558 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  55,24p    R:  21.   4h  59,46p    T:  56.   4h  53,39p
Összesített E:  17.   5h  65,54p    R:  37.   6h  87,01p    T: 111.   5h  69,65p
   HU 14-D-728078    H 17 09:58:49  1601,97 m/p  35  16,77   78  18,12  234  16,70
   HU 14-D-728961    H 17 10:00:17  1591,77 m/p  38  16,05   90  17,05  265  15,59
   HU 13-D-602488    T 17 10:04:02  1566,26 m/p  54  12,18  138  12,77  393  11,03
   HU 14-02-35198    H 17 10:05:05  1559,27 m/p  62  10,24  152  11,52  420  10,07

Tagszövetségi díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1697,91 m/p
   2. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1697,89 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1697,32 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-806384    H 1696,95 m/p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727364    H 1696,14 m/p
   6. Tomori László                  0.cs. A23 HU-14-D-727214    T 1696,11 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1695,34 m/p
   8. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1695,34 m/p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602035    H 1694,68 m/p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1690,48 m/p
  11. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1688,16 m/p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-740102    T 1688,10 m/p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-11-D-667947    T 1687,98 m/p
  14. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-21695    T 1687,36 m/p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36 HU 12-09-15595    H 1686,75 m/p
  16. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-13-D-596340    H 1686,53 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1686,53 m/p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603906    H 1686,31 m/p
  19. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1686,18 m/p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1686,06 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1697,89 m/p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-740102    T 1688,10 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-11-D-667947    T 1687,98 m/p
   4. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-21695    T 1687,36 m/p
   5. Pásztor Gábor                  1.cs. A36 HU 12-09-15595    H 1686,75 m/p
   6. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1686,18 m/p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1686,06 m/p
   8. Boda Ákos                      5.cs. A50 HU-14-D-762348    T 1683,53 m/p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-14-D-762377    T 1683,14 m/p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762033    H 1682,70 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  120,72 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  114,85 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  112,00 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  108,78 p
   5. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  108,55 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  107,39 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  107,22 p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  105,73 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  105,23 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  104,13 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  103,54 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  102,91 p
  13. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.  101,76 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   99,49 p
  15. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   97,34 p
  16. Katona József                  1.cs. A36    5 h.   97,24 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   96,31 p
  18. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  19. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   89,76 p
  20. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   89,01 p
  21. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   88,87 p
  22. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   88,34 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   85,93 p
  24. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   84,20 p
  25. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   84,06 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   83,89 p
  27. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   83,32 p
  28. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.   81,96 p
  29. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   81,40 p
  30. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.   81,35 p
  31. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   81,22 p
  32. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   81,11 p
  33. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.   80,76 p
  34. Szollos Béla                   2.cs. A64    5 h.   79,89 p
  35. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   79,59 p
  36. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   79,28 p
  37. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   78,10 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   76,26 p
  39. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   74,94 p
  40. Tóth Lajos                     1.cs. A23    5 h.   71,99 p
  41. Gazsi Károly                   2.cs. A36    4 h.   71,84 p
  42. Babicz József                  1.cs. A64    4 h.   71,50 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   69,29 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   69,22 p
  45. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   67,49 p
  46. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   65,98 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   65,10 p
  48. Kalocsai András                1.cs. A23    4 h.   63,12 p
  49. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   62,66 p
  50. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  51. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,28 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   61,28 p
  53. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   59,78 p
  54. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   58,50 p
  55. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   55,15 p
  56. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    4 h.   53,39 p
  57. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   53,38 p
  58. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   53,19 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,91 p
  60. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   52,81 p
  61. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   52,80 p
  62. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   52,70 p
  63. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   51,45 p
  64. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   51,13 p
  65. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   47,89 p
  66. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   47,70 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  114,82 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  112,50 p
   3. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  110,80 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  110,63 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  104,91 p
   6. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  103,39 p
   7. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  100,81 p
   8. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   93,93 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   93,38 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   92,23 p
  11. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   90,27 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  2.cs.    5 h.  108,31 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs.    5 h.  106,12 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs.    5 h.  102,26 p
   4. Katona József                  1.cs.    5 h.   97,91 p
   5. Pap István                     1.cs.    5 h.   86,29 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs.    5 h.   72,50 p
   7. Gazsi Károly                   2.cs.    4 h.   72,41 p
   8. Udvari Zoltán                  1.cs.    4 h.   55,24 p
   9. Pásztor Gábor                  1.cs.    2 h.   46,61 p
  10. Pap István                     2.cs.    2 h.   42,01 p
  11. Török Ferenc                   1.cs.    3 h.   37,02 p
  12. Mészáros László                1.cs.    2 h.   34,52 p
  13. Dósa Zoltán                    2.cs.    2 h.   33,06 p
  14. Mészáros Mihály                2.cs.    2 h.   31,86 p
  15. Mészáros László                2.cs.    1 h.   20,65 p
  16. Horinka Norbert                2.cs.    1 h.   19,44 p
  17. László György                  1.cs.    1 h.   17,02 p
  18. Tóth Gábor                     1.cs.    1 h.   16,29 p
  19. Mészáros László                3.cs.    1 h.   14,84 p
  20. Horinka Norbert                1.cs.    1 h.   14,35 p
  21. Dobos Sándor                   1.cs.    1 h.   13,15 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    8 h.  179,23 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    8 h.  162,38 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    8 h.  161,78 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    8 h.  150,47 p
   5. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  129,41 p
   6. Katona József                  2.cs. A36    6 h.  123,47 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.  122,81 p
   8. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.  119,81 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.  115,77 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  107,39 p
  11. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  105,85 p
  12. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  105,73 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  105,23 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  103,54 p
  15. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  102,91 p
  16. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   99,49 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.   97,93 p
  18. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   97,34 p
  19. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   96,31 p
  20. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    7 h.   90,11 p
  22. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   90,03 p
  23. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   89,76 p
  24. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   89,01 p
  25. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   88,87 p
  26. Kevés Károly                   1.cs. V10    6 h.   88,71 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   88,34 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   84,20 p
  29. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   84,06 p
  30. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   83,32 p
  31. Tóth Lajos                     1.cs. A23    6 h.   83,24 p
  32. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.   81,96 p
  33. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   81,40 p
  34. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.   81,35 p
  35. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   81,22 p
  36. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   81,11 p
  37. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.   80,76 p
  38. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   79,59 p
  39. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   79,28 p
  40. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   76,26 p
  41. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   74,94 p
  42. Gazsi Károly                   2.cs. A36    4 h.   71,84 p
  43. Babicz József                  1.cs. A64    4 h.   71,50 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   69,22 p
  45. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   67,49 p
  46. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   65,98 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   65,10 p
  48. Kalocsai András                1.cs. A23    4 h.   63,12 p
  49. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   62,66 p
  50. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  51. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,28 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   61,28 p
  53. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   59,78 p
  54. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   58,50 p
  55. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   55,15 p
  56. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    4 h.   53,39 p
  57. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   53,38 p
  58. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   53,19 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,91 p
  60. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   52,81 p
  61. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   52,80 p
  62. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   52,70 p
  63. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   51,45 p
  64. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   51,13 p
  65. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   47,89 p
  66. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   47,70 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  411,00 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   20 h.  379,47 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  370,74 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23   19 h.  368,22 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   20 h.  367,09 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  366,93 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   20 h.  364,58 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23   20 h.  364,54 p
   9. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  351,90 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   19 h.  333,61 p
  11. Katona József                  2.cs. A36   17 h.  332,76 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  331,29 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   19 h.  329,91 p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50   19 h.  325,18 p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  314,46 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  313,41 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   17 h.  312,73 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  307,28 p
  19. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  300,97 p
  20. Katona József                  1.cs. A36   17 h.  296,43 p
  21. Száraz László                  1.cs. A23   16 h.  284,43 p
  22. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  275,61 p
  23. Boda Ákos                      1.cs. A50   17 h.  272,31 p
  24. Tóth Attila                    2.cs. A64   15 h.  270,76 p
  25. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  270,58 p
  26. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  270,36 p
  27. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   16 h.  269,80 p
  28. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  269,41 p
  29. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   16 h.  268,89 p
  30. Boda Ákos                      6.cs. A50   16 h.  259,91 p
  31. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   15 h.  248,50 p
  32. Mészáros Mihály                2.cs. A36   14 h.  245,27 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50   15 h.  244,07 p
  34. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  239,86 p
  35. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   15 h.  237,15 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  234,71 p
  37. Molnár Pál                     2.cs. A23   14 h.  233,86 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  228,19 p
  39. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   12 h.  224,21 p
  40. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   14 h.  223,62 p
  41. Mészáros László                1.cs. A36   13 h.  222,22 p
  42. Tomori László                  3.cs. A23   13 h.  220,29 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   14 h.  219,77 p
  44. Kovács József                  1.cs. A50   13 h.  219,49 p
  45. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  213,05 p
  46. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   14 h.  211,55 p
  47. Kiss József                    1.cs. V10   12 h.  211,23 p
  48. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   14 h.  210,72 p
  49. Jánosi Pál                     2.cs. A23   12 h.  205,33 p
  50. Japport Zoltán                 5.cs. A50   12 h.  203,40 p
  51. Boda Ákos                      3.cs. A50   13 h.  203,21 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   13 h.  201,48 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64   11 h.  193,63 p
  54. Japport Zoltán                 4.cs. A50   13 h.  192,26 p
  55. Szabó Elek                     1.cs. R38   13 h.  188,93 p
  56. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   12 h.  188,08 p
  57. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   11 h.  180,41 p
  58. Szollos Béla                   2.cs. A64   11 h.  177,27 p
  59. Tóth Attila                    1.cs. A64   11 h.  176,87 p
  60. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   11 h.  173,75 p
  61. Tóth Attila                    3.cs. A64   10 h.  173,57 p
  62. Babicz János                   1.cs. A64   11 h.  171,98 p
  63. Palkó László                   1.cs. A23    9 h.  168,66 p
  64. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   10 h.  167,05 p
  65. Palkó László                   2.cs. A23   10 h.  166,08 p
  66. Babicz József                  1.cs. A64   10 h.  165,82 p
  67. Pap István                     2.cs. A36    9 h.  164,25 p
  68. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  161,05 p
  69. Szollos Béla                   3.cs. A64    9 h.  158,01 p
  70. Kevés Károly                   1.cs. V10   11 h.  157,13 p
  71. Boda Ákos                      5.cs. A50   11 h.  153,88 p
  72. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    9 h.  151,15 p
  73. Demeter Attila                 2.cs. R38   10 h.  150,20 p
  74. Huszár Péter                   2.cs. A23    8 h.  149,57 p
  75. Gavaldik József                2.cs. A23   10 h.  148,89 p
  76. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    9 h.  147,62 p
  77. László György                  1.cs. A36    9 h.  147,29 p
  78. Dobos Sándor                   1.cs. A36   10 h.  146,63 p
  79. Gavaldik József                1.cs. A23   10 h.  143,09 p
  80. Tóth Gábor                     1.cs. A36    9 h.  141,81 p
  81. Kovágó Gábor                   5.cs. A64   10 h.  139,86 p
  82. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  136,72 p
  83. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    8 h.  135,06 p
  84. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    9 h.  134,08 p
  85. Száraz László                  3.cs. A23   10 h.  133,62 p
  86. Tóth Sándor                    2.cs. A64    9 h.  133,58 p
  87. Ács Ferenc                     1.cs. A50   11 h.  132,10 p
  88. Kalocsai András                1.cs. A23    8 h.  131,66 p
  89. Lengyel János                  1.cs. A23    8 h.  131,54 p
  90. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  129,85 p
  91. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  129,18 p
  92. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  128,23 p
  93. Molnár Pál                     3.cs. A23    8 h.  126,51 p
  94. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    9 h.  125,74 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   20 h.  373,83 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  373,81 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  358,73 p
   4. Katona József                  2.cs. A36   18 h.  344,99 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   19 h.  338,25 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  333,25 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  326,40 p
   8. Katona József                  1.cs. A36   17 h.  304,10 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   18 h.  291,05 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   18 h.  286,72 p
  11. Gazsi Károly                   2.cs. A36   17 h.  285,18 p
  12. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   16 h.  275,76 p
  13. Boda Ákos                      6.cs. A50   16 h.  271,48 p
  14. Boda Ákos                      2.cs. A50   15 h.  252,19 p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   14 h.  249,26 p

A36 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs.   20 h.  342,92 p
   2. Pap István                     1.cs.   20 h.  313,12 p
   3. Katona József                  2.cs.   17 h.  307,57 p
   4. Dósa Zoltán                    1.cs.   18 h.  286,84 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs.   16 h.  284,56 p
   6. Katona József                  1.cs.   14 h.  247,58 p
   7. Gazsi Károly                   2.cs.   15 h.  237,76 p
   8. Dósa Zoltán                    2.cs.   13 h.  222,85 p
   9. Mészáros Mihály                2.cs.   13 h.  206,38 p
  10. Mészáros László                1.cs.   12 h.  200,45 p
  11. Pásztor Gábor                  1.cs.   11 h.  196,39 p
  12. Pap István                     2.cs.    8 h.  139,27 p
  13. Dobos Sándor                   1.cs.   10 h.  131,60 p
  14. László György                  1.cs.    8 h.  120,47 p
  15. Tóth Gábor                     1.cs.    8 h.  113,95 p
  16. Udvari Zoltán                  1.cs.    7 h.   88,33 p
  17. Agócs Attila                   1.cs.    6 h.   87,65 p
  18. Mészáros László                2.cs.    5 h.   81,46 p
  19. Seres János                    1.cs.    5 h.   81,11 p
  20. Horinka Norbert                1.cs.    5 h.   66,96 p
  21. Dobos Sándor                   2.cs.    4 h.   63,89 p
  22. Pap István                     3.cs.    4 h.   49,20 p
  23. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  24. Török Ferenc                   1.cs.    3 h.   37,02 p
  25. Katona József                  3.cs.    2 h.   29,48 p
  26. László György                  2.cs.    1 h.   24,00 p
  27. Horinka Norbert                2.cs.    1 h.   19,44 p
  28. Török Ferenc                   2.cs.    1 h.   15,40 p
  29. Mészáros László                3.cs.    1 h.   14,84 p
  30. Udvari Zoltán                  2.cs.    1 h.   13,21 p
  31. Agócs Attila                   2.cs.    1 h.    8,47 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  219,77 p
   2. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  211,10 p
   3. Katona József                  2.cs. A36   10 h.  207,68 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  206,84 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  205,86 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  202,08 p
   7. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  198,72 p
   8. Száraz László                  1.cs. A23   10 h.  195,06 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  192,39 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  192,21 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  185,06 p
  12. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  183,89 p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  183,44 p
  14. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  182,92 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  181,54 p
  16. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  180,61 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  179,51 p
  18. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  175,97 p
  19. Nagy János                     1.cs. A23   10 h.  168,80 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  161,80 p
  21. Jánosi Pál                     1.cs. A23    8 h.  159,14 p
  22. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  156,18 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  152,13 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  150,63 p
  25. Japport Zoltán                 4.cs. A50   10 h.  149,88 p
  26. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    8 h.  149,46 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64    8 h.  148,96 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  147,98 p
  29. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  145,45 p
  30. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  144,87 p
  31. Szollos Béla                   3.cs. A64    8 h.  144,15 p
  32. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  139,57 p
  33. Fejos Csaba                    2.cs. A64    8 h.  139,43 p
  34. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    8 h.  139,16 p
  35. Huszár Péter                   1.cs. A23    9 h.  138,49 p
  36. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.  136,82 p
  37. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  135,25 p
  38. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    7 h.  134,53 p
  39. Kovács József                  1.cs. A50    7 h.  134,16 p
  40. Mészáros Mihály                2.cs. A36    7 h.  132,89 p
  41. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    7 h.  131,71 p
  42. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  127,76 p
  43. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    7 h.  127,26 p
  44. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  125,97 p
  45. Szollos Béla                   2.cs. A64    8 h.  124,23 p
  46. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  122,16 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    6 h.  122,10 p
  48. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    7 h.  121,94 p
  49. Boda Ákos                      2.cs. A50    7 h.  121,76 p
  50. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  120,40 p
  51. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  119,75 p
  52. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  116,98 p
  53. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.  116,86 p
  54. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.  115,18 p
  55. Molnár Pál                     2.cs. A23    7 h.  112,51 p
  56. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.  111,90 p
  57. Tóth Attila                    3.cs. A64    6 h.  108,97 p
  58. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  105,55 p
  59. Kalocsai András                1.cs. A23    6 h.  104,59 p
  60. Boda Ákos                      1.cs. A50    7 h.  102,73 p
  61. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    6 h.  101,70 p
  62. Szabó Elek                     1.cs. R38    6 h.   98,00 p
  63. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.   96,03 p
  64. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   95,31 p
  65. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.   94,39 p
  66. Tóth Lajos                     1.cs. A23    6 h.   90,46 p
  67. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    5 h.   89,77 p
  68. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.   87,44 p
  69. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    5 h.   85,09 p
  70. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   84,93 p
  71. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    5 h.   84,04 p
  72. Balázs Sándor                  1.cs. R38    5 h.   83,30 p
  73. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.   83,26 p
  74. Babicz István                  1.cs. A64    4 h.   81,74 p
  75. Demeter Attila                 2.cs. R38    5 h.   79,05 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   78,10 p
  77. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    4 h.   77,28 p
  78. Fejos Csaba                    3.cs. A64    4 h.   75,13 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  212,15 p
   2. Katona József                  2.cs. A36   10 h.  211,29 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  210,00 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  194,52 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  194,40 p
   6. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  189,48 p
   7. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  180,62 p
   8. Japport Zoltán                 4.cs. A50   10 h.  166,14 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  158,66 p
  10. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  152,53 p
  11. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  151,08 p
  12. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    9 h.  149,24 p

A36 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs.   10 h.  192,08 p
   2. Katona József                  2.cs.   10 h.  188,60 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.    9 h.  184,01 p
   4. Gazsi Károly                   2.cs.    9 h.  162,45 p
   5. Pap István                     1.cs.   10 h.  157,05 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs.    8 h.  120,82 p
   7. Katona József                  1.cs.    6 h.  118,43 p
   8. Dósa Zoltán                    2.cs.    6 h.  116,28 p
   9. Mészáros Mihály                2.cs.    7 h.  114,46 p
  10. Pap István                     2.cs.    6 h.  108,27 p
  11. Pásztor Gábor                  1.cs.    5 h.   99,56 p
  12. Udvari Zoltán                  1.cs.    5 h.   65,54 p
  13. Mészáros László                2.cs.    3 h.   61,45 p
  14. Mészáros László                1.cs.    3 h.   53,87 p
  15. László György                  1.cs.    3 h.   50,16 p
  16. Dobos Sándor                   2.cs.    2 h.   38,24 p
  17. Tóth Gábor                     1.cs.    3 h.   37,58 p
  18. Török Ferenc                   1.cs.    3 h.   37,02 p
  19. Dobos Sándor                   1.cs.    2 h.   32,97 p
  20. Horinka Norbert                1.cs.    2 h.   24,41 p
  21. László György                  2.cs.    1 h.   24,00 p
  22. Seres János                    1.cs.    1 h.   23,77 p
  23. Pap István                     3.cs.    2 h.   20,82 p
  24. Horinka Norbert                2.cs.    1 h.   19,44 p
  25. Mészáros László                3.cs.    1 h.   14,84 p
  26. Agócs Attila                   1.cs.    1 h.   13,08 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  319,63 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  286,58 p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  286,50 p
   4. Katona József                  2.cs. A36   14 h.  284,35 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  281,84 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  280,45 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  278,43 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  277,83 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  277,50 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   14 h.  273,51 p
  11. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  265,39 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   14 h.  257,78 p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  252,47 p
  14. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   13 h.  250,54 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  249,26 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  243,46 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  242,86 p
  18. Boda Ákos                      6.cs. A50   14 h.  241,94 p
  19. Gazsi Károly                   2.cs. A36   13 h.  237,53 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  237,42 p
  21. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   13 h.  231,92 p
  22. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  222,92 p
  23. Tóth Attila                    2.cs. A64   11 h.  220,90 p
  24. Jánosi Pál                     1.cs. A23   12 h.  220,26 p
  25. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   12 h.  218,94 p
  26. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  213,70 p
  27. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   13 h.  212,15 p
  28. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  211,58 p
  29. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  200,14 p
  30. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  199,82 p
  31. Boda Ákos                      1.cs. A50   12 h.  194,45 p
  32. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   12 h.  193,35 p
  33. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   10 h.  189,66 p
  34. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   11 h.  187,66 p
  35. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  186,54 p
  36. Nagy János                     2.cs. A23   11 h.  185,52 p
  37. Tóth Sándor                    1.cs. A64   11 h.  184,77 p
  38. Fejos Csaba                    2.cs. A64   10 h.  181,25 p
  39. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  180,61 p
  40. Japport Zoltán                 5.cs. A50   10 h.  177,21 p
  41. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   11 h.  176,06 p
  42. Japport Zoltán                 4.cs. A50   12 h.  173,16 p
  43. Szabó Elek                     1.cs. R38   11 h.  170,27 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50   10 h.  168,14 p
  45. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   10 h.  167,05 p
  46. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  166,80 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  166,76 p
  48. Jánosi Pál                     2.cs. A23    9 h.  163,86 p
  49. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  162,24 p
  50. Mészáros Mihály                2.cs. A36    9 h.  161,97 p
  51. Tóth Attila                    3.cs. A64    9 h.  158,09 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64    9 h.  158,01 p
  53. Tóth Attila                    1.cs. A64    9 h.  157,79 p
  54. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  157,63 p
  55. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  155,01 p
  56. Japport Zoltán                 3.cs. A50   10 h.  152,90 p
  57. Palkó László                   1.cs. A23    8 h.  150,81 p
  58. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  147,97 p
  59. Szollos Béla                   2.cs. A64    9 h.  145,29 p
  60. Molnár Pál                     2.cs. A23    9 h.  144,44 p
  61. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  143,89 p
  62. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.  136,82 p
  63. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  136,72 p
  64. Mészáros László                1.cs. A36    8 h.  136,29 p
  65. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  135,25 p
  66. Tomori László                  3.cs. A23    8 h.  133,14 p
  67. Boda Ákos                      5.cs. A50    9 h.  131,42 p
  68. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    8 h.  128,43 p
  69. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  128,11 p
  70. Babicz József                  1.cs. A64    7 h.  124,91 p
  71. Babicz János                   1.cs. A64    8 h.  123,91 p
  72. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.  123,50 p
  73. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  122,16 p
  74. Lengyel János                  1.cs. A23    7 h.  119,65 p
  75. Tóth Gábor                     1.cs. A36    7 h.  118,10 p
  76. László György                  1.cs. A36    7 h.  118,09 p
  77. Kalocsai András                1.cs. A23    7 h.  116,92 p
  78. Száraz László                  2.cs. A23    8 h.  116,85 p
  79. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  111,22 p
  80. Varga László                   2.cs. R38    8 h.  108,96 p
  81. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    6 h.  106,81 p
  82. Száraz László                  4.cs. A23    7 h.  104,77 p
  83. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    7 h.  103,02 p
  84. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    7 h.  100,18 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  2.cs. A36   14 h.  287,41 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  286,49 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  283,73 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  274,92 p
   5. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  270,91 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  260,11 p
   7. Boda Ákos                      6.cs. A50   14 h.  252,05 p
   8. Gazsi Károly                   2.cs. A36   13 h.  241,91 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   14 h.  241,61 p
  10. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  233,99 p
  11. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   12 h.  223,98 p
  12. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  217,94 p
  13. Boda Ákos                      1.cs. A50   13 h.  211,93 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  2.cs.   14 h.  263,20 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.   15 h.  261,08 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.   13 h.  244,61 p
   4. Pap István                     1.cs.   15 h.  233,65 p
   5. Gazsi Károly                   2.cs.   13 h.  220,65 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs.   13 h.  200,42 p
   7. Dósa Zoltán                    2.cs.   11 h.  195,48 p
   8. Katona József                  1.cs.    9 h.  172,83 p
   9. Mészáros Mihály                2.cs.    8 h.  133,86 p
  10. Pásztor Gábor                  1.cs.    7 h.  133,76 p
  11. Mészáros László                1.cs.    7 h.  122,87 p
  12. Pap István                     2.cs.    6 h.  108,27 p
  13. Tóth Gábor                     1.cs.    7 h.  103,58 p
  14. László György                  1.cs.    6 h.   97,36 p
  15. Dobos Sándor                   1.cs.    6 h.   81,77 p
  16. Mészáros László                2.cs.    4 h.   71,25 p
  17. Udvari Zoltán                  1.cs.    5 h.   65,54 p
  18. Dobos Sándor                   2.cs.    3 h.   53,84 p
  19. Seres János                    1.cs.    3 h.   49,17 p
  20. Agócs Attila                   1.cs.    3 h.   46,28 p
  21. Pap István                     3.cs.    3 h.   39,62 p
  22. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  23. Török Ferenc                   1.cs.    3 h.   37,02 p
  24. Horinka Norbert                1.cs.    3 h.   35,01 p
  25. László György                  2.cs.    1 h.   24,00 p
  26. Horinka Norbert                2.cs.    1 h.   19,44 p
  27. Török Ferenc                   2.cs.    1 h.   15,40 p
  28. Mészáros László                3.cs.    1 h.   14,84 p
  29. Katona József                  3.cs.    1 h.   12,80 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  80,47p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  4h  80,11p
  3. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,22p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  77,94p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  77,00p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  76,86p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  76,47p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  75,62p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  4h  74,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603949    H  4h  73,70p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  4h  82,15p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  78,64p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  4h  70,70p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  4h  70,55p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  70,11p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  69,88p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  4h  69,64p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  4h  67,51p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  4h  65,18p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  80,95p
  2. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,05p
  3. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  4h  75,97p
  4. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h  75,23p
  5. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  4h  73,78p
  6. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  4h  72,21p
  7. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  4h  71,88p
  8. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  4h  70,78p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  4h  63,41p
 10. Pap István                     A36 HU 11-09-09425    H  4h  60,82p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  4h  82,36p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  4h  71,45p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  4h  63,74p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  3h  58,07p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-531035    T  3h  56,91p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  54,39p
  7. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  3h  52,40p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  3h  52,26p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762392    T  3h  51,61p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  3h  50,16p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  75,65p
  2. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  4h  68,66p
  3. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  4h  67,01p
  4. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h  66,57p
  5. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  4h  62,91p
  6. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  4h  62,30p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 12-D-502618    H  3h  58,06p
  8. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h  55,01p
  9. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402861    H  3h  55,00p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 09-09-95341    H  3h  54,49p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  3h  49,24p
  2. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  47,33p
  3. Katona József                  A36 HU 13-09-20255    T  2h  38,47p
  4. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  2h  37,61p
  5. Dobos Sándor                   A36 HU 13-D-602573    T  2h  31,40p
  6. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  2h  30,30p
  7. Dobos Sándor                   A36 HU 14-D-728271    T  2h  28,75p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602035    H  2h  47,81p
  2. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-727364    H  2h  47,22p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  2h  47,18p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  46,65p
  5. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  2h  46,43p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93246    H  2h  46,00p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 12-D-502618    H  2h  45,47p
  8. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  2h  45,32p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  2h  44,74p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728062    H  2h  43,81p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  47,99p
  2. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  47,73p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  46,92p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  46,49p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  2h  45,73p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  2h  44,00p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  42,77p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  42,56p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  2h  41,82p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603909    T  2h  41,00p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  47,10p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 12-D-502618    H  2h  45,63p
  3. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  2h  45,53p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728041    H  2h  44,31p
  5. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728062    H  2h  44,24p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762033    H  2h  42,83p
  7. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  42,61p
  8. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  2h  42,07p
  9. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402861    H  2h  41,79p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 14-D-728137    H  2h  41,76p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  47,85p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  43,03p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762377    T  2h  34,15p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762035    T  2h  32,56p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-531010    T  2h  31,70p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762062    T  2h  31,35p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  2h  31,08p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  2h  30,89p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762383    T  2h  29,96p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  29,75p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  45,27p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 12-D-502618    H  2h  44,22p
  3. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728041    H  2h  41,95p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728062    H  2h  41,37p
  5. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  39,27p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 14-D-728137    H  2h  38,02p
  7. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  2h  37,52p
  8. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  2h  36,67p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  2h  35,85p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700952    H  2h  35,78p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  47,33p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  64,38p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  63,76p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  63,09p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  3h  62,43p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  60,57p
  6. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  60,42p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  60,40p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  59,67p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  3h  59,05p
 10. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  58,86p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  64,49p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,30p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  62,56p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,19p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  3h  60,63p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  59,99p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  56,20p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  3h  54,91p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  54,84p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726933    T  3h  54,46p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  63,52p
  2. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  60,56p
  3. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  60,15p
  4. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  58,78p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  3h  58,62p
  6. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  3h  55,92p
  7. BAMAHO-dúc                     A50 HU-13-D-619513    H  3h  55,85p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  3h  55,15p
  9. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728041    H  3h  55,13p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  3h  54,70p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  64,56p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  52,92p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  50,90p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-11-07-31048    T  3h  41,40p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762383    T  3h  40,70p
  6. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  47,85p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  2h  44,50p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  2h  43,40p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762392    T  2h  38,22p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-531035    T  2h  37,09p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  60,07p
  2. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  55,22p
  3. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  53,04p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728041    H  3h  51,55p
  5. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  3h  50,24p
  6. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  3h  49,72p
  7. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  3h  44,65p
  8. Mészáros Mihály                A36 HU 14-09-25316    H  3h  43,91p
  9. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700974    H  3h  42,12p
 10. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  45,27p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  47,33p
  2. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  2h  32,56p
  3. Dobos Sándor                   A36 HU 14-D-728271    T  2h  28,75p