Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A50 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.05.20 15:13:32
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.20 19:06:24
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.20 19:09:54
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.19 15:13:32
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 04 verseny 

Feleresztés helye: Amstetten
Feleresztés ideje: 2015.05.17 06:10
Időjárás         : Felhős idő, élénk ÉNy-i légmozgás, 15 C
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 370000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 25
Legkisebb pont   : 10
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   29   252   50   63   1687,36   1569,90   1559,26
A50 Zsámbok            11   31   274   55   69   1697,89   1578,18   1556,01
V10 Hatvan              8   16   151   30   38   1614,78   1541,33   1513,35
Hatvan I.              35   76   677  135  169   1697,89   1567,02   1554,34
A23 Nagykáta           20   51   487   97  122   1697,91   1598,07   1580,12
A64 Zsámbok            12   27   257   51   64   1686,53   1573,80   1555,28
R38 Jászberény         10   29   265   53   66   1697,32   1563,49   1545,07
Hatvan II.             42  107  1009  202  252   1697,91   1583,49   1566,72
Tagszövetségben        77  183  1686  337  422   1697,91   1578,20   1559,19

A50 egyesületi díjlista
   1. Japport Zoltán                 5.cs. HU-14-D-762018    T 1697,89 m/p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. HU-14-D-740102    T 1688,10 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. HU-11-D-667947    T 1687,98 m/p
   4. Boda Ákos                      5.cs. HU-14-D-762348    T 1683,53 m/p
   5. Boda Ákos                      6.cs. HU-14-D-762377    T 1683,14 m/p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. HU-14-D-762033    H 1682,70 m/p
   7. Japport Zoltán                 5.cs. HU-14-D-762056    T 1680,14 m/p
   8. Japport Zoltán                 3.cs. HU-14-D-762048    H 1673,69 m/p
   9. Boda Ákos                      2.cs. HU-14-D-762303    T 1671,81 m/p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. HU-11-D-531035    T 1670,67 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács Ferenc                      1.cs. Dt: 358750 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   3h  43,67p    R:  25.   3h  48,13p    T:  71.   3h  43,39p
Összesített E:  16.   6h  82,49p    R:  32.   8h 104,15p    T:  97.   7h  86,25p
   HU 10-07-26719    H 17 09:51:40  1618,42 m/p  27  19,26   55  20,18  176  18,76
   HU 10-07-26704    H 17 09:57:45  1575,19 m/p  56  12,87  120  14,38  347  12,67
   HU 11-07-30860    H 17 09:58:22  1570,94 m/p  62  11,54  129  13,57  367  11,96

BAMAHO-dúc                      1.cs. Dt: 361571 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  89,04p    R:   9.   5h  93,38p    T:  20.   5h  89,01p
Összesített E:   4.  14h 239,12p    R:   9.  14h 241,61p    T:  26.  12h 213,70p
   HU-11-07-31007    H 17 09:48:23  1655,58 m/p  13  22,35   21  23,21   53  23,15
   HU-11-07-31017    H 17 09:52:07  1627,75 m/p  22  20,37   47  20,89  132  20,33
   HU-12-07-34114    H 17 09:52:16  1626,65 m/p  24  19,93   49  20,71  142  19,98
   HU-13-D-619513    H 17 09:58:01  1585,63 m/p  44  15,51   99  16,25  288  14,77
   HU-12-07-34113    H 17 10:01:04  1564,71 m/p  65  10,88  143  12,32  400  10,78

BAMAHO-dúc                      2.cs. Dt: 361571 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  44,34p    R:  26.   3h  48,13p    T:  81.   2h  35,18p
Összesített E:   8.  11h 169,67p    R:  20.  11h 169,85p    T:  61.   9h 143,89p
   HU-13-D-619518    H 17 09:49:36  1646,40 m/p  17  21,47   27  22,68   69  22,58
   HU-11-07-31001    H 17 09:59:33  1575,04 m/p  57  12,65  122  14,20  349  12,60
   HU-12-D-530644    H 17 10:01:54  1559,08 m/p  68  10,22  155  11,25    0   0,00

Boda Ákos                       0.cs. Dt: 360213 Kg:   6 Ók:   1 Kp:   0
   HU-14-D-762384    H 17 10:00:24  1563,34 m/p  67  10,44  147  11,96  407  10,53

Boda Ákos                       1.cs. Dt: 360213 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  22,42p    R:  31.   3h  35,80p    T:  99.   2h  22,78p
Összesített E:   5.  12h 212,61p    R:  13.  13h 211,93p    T:  31.  12h 194,45p
   HU-11-D-346144    H 17 09:59:02  1572,67 m/p  61  11,76  128  13,66  362  12,14
   HU-13-O-17362     T 17 10:00:20  1563,79 m/p  66  10,66  145  12,14  404  10,64
   HU-11-07-31048    T 17 10:01:44  1554,34 m/p   0   0,00  169  10,00    0   0,00

Boda Ákos                       2.cs. Dt: 360213 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   4h  70,23p    R:  18.   4h  73,66p    T:  44.   4h  69,22p
Összesített E:  11.   9h 163,17p    R:  19.  10h 174,35p    T:  44.  10h 168,14p
   HU-14-D-762303    T 17 09:45:27  1671,81 m/p   9  23,24   17  23,57   39  23,65
   HU-14-D-762392    T 17 09:53:56  1608,48 m/p  32  18,16   68  19,02  212  17,48
   HU-13-D-619173    H 17 09:56:43  1588,74 m/p  43  15,74   95  16,61  279  15,10
   HU-14-D-762335    H 17 09:58:14  1578,18 m/p  55  13,09  119  14,46  338  12,99

Boda Ákos                       3.cs. Dt: 360213 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  51,84p    R:  24.   3h  54,90p    T:  64.   3h  51,13p
Összesített E:   9.  10h 167,26p    R:  17.  11h 181,83p    T:  46.  10h 166,80p
   HU-13-D-619182    H 17 09:51:27  1626,52 m/p  25  19,71   50  20,62  143  19,94
   HU-14-D-762405    H 17 09:53:17  1613,16 m/p  29  18,82   60  19,73  197  18,02
   HU-14-D-762344    H 17 09:58:11  1578,52 m/p  54  13,31  118  14,55  333  13,17

Boda Ákos                       4.cs. Dt: 360213 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  14,19p    R:  44.   1h  15,00p    T: 124.   1h  13,46p
Összesített E:  15.   6h  92,90p    R:  30.   8h 112,33p    T: 102.   5h  78,19p
   HU-14-D-762368    T 17 09:58:01  1579,68 m/p  50  14,19  113  15,00  325  13,46

Boda Ákos                       5.cs. Dt: 360213 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  54,49p    R:  23.   3h  56,08p    T:  61.   3h  52,80p
Összesített E:  13.   8h 126,42p    R:  25.  10h 147,94p    T:  67.   9h 131,42p
   HU-14-D-762348    T 17 09:43:57  1683,53 m/p   4  24,34    8  24,38   25  24,14
   HU-14-D-762338    T 17 09:56:33  1589,90 m/p  41  16,18   93  16,79  275  15,24
   HU-14-D-762383    T 17 09:58:02  1579,56 m/p  51  13,97  114  14,91  326  13,42

Boda Ákos                       6.cs. Dt: 360213 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  87,51p    R:  11.   5h  90,27p    T:  24.   5h  84,20p
Összesített E:   3.  14h 248,90p    R:   7.  14h 252,05p    T:  18.  14h 241,94p
   HU-14-D-762377    T 17 09:44:00  1683,14 m/p   5  24,12    9  24,29   27  24,07
   HU-14-D-762332    H 17 09:56:02  1593,54 m/p  38  16,84   88  17,23  259  15,81
   HU-14-D-762391    T 17 09:56:04  1593,30 m/p  39  16,62   89  17,14  262  15,70
   HU-14-D-762404    H 17 09:56:28  1590,49 m/p  40  16,40   92  16,88  272  15,34
   HU-14-D-762356    T 17 09:58:04  1579,33 m/p  53  13,53  116  14,73  330  13,28

Csörgi László                   1.cs. Dt: 360192 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   3h  39,71p    R:  27.   3h  43,31p    T:  75.   3h  38,58p
Összesített E:  14.   6h  94,46p    R:  35.   6h  95,81p    T:  94.   6h  89,54p
   HU-09-50-25755    H 17 09:57:52  1580,71 m/p  46  15,07  109  15,36  320  13,63
   HU-10-07-27687    T 17 09:58:45  1574,61 m/p  58  12,43  124  14,02  352  12,49
   HU-12-07-35198    T 17 09:58:48  1574,27 m/p  59  12,21  125  13,93  353  12,46

Japport Zoltán                  1.cs. Dt: 385619 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 111,31p    R:   1.   5h 114,82p    T:   2.   5h 114,85p
Összesített E:   1.  15h 292,31p    R:   2.  15h 286,49p    T:   7.  15h 278,43p
   HU-11-D-531035    T 17 10:00:49  1670,67 m/p  10  23,01   18  23,48   40  23,61
   HU-11-D-667908    H 17 10:01:17  1667,30 m/p  11  22,79   19  23,39   43  23,50
   HU-11-D-531018    H 17 10:01:48  1663,58 m/p  12  22,57   20  23,30   46  23,40
   HU-11-D-667931    T 17 10:04:00  1647,94 m/p  15  21,91   25  22,86   67  22,65
   HU-10-D-302132    H 17 10:05:11  1639,65 m/p  19  21,03   37  21,79   94  21,69
   HU-11-D-397001    H 17 10:05:59  1634,09 m/p  21  20,59   42  21,34  112  21,05
   HU-12-O-14311     T 17 10:14:05  1579,87 m/p  49  14,41  112  15,09  324  13,49
   HU-10-D-292877    H 17 10:14:58  1574,17 m/p  60  11,99  126  13,84  355  12,39

Japport Zoltán                  2.cs. Dt: 385619 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 110,00p    R:   2.   5h 112,50p    T:   4.   5h 108,78p
Összesített E:   2.  14h 263,22p    R:   6.  14h 260,11p    T:  15.  14h 249,26p
   HU-14-D-740102    T 17 09:58:26  1688,10 m/p   2  24,78    2  24,91   12  24,61
   HU-11-D-667947    T 17 09:58:27  1687,98 m/p   3  24,56    3  24,82   13  24,57
   HU-14-D-762033    H 17 09:59:10  1682,70 m/p   6  23,90   10  24,20   29  24,00
   HU-14-D-762061    H 17 10:08:18  1618,21 m/p  28  19,04   56  20,09  178  18,69
   HU-11-D-397011    T 17 10:10:24  1604,07 m/p  34  17,72   74  18,48  228  16,91
   HU-14-D-762049    H 17 10:13:36  1583,00 m/p  45  15,29  103  15,89  309  14,03

Japport Zoltán                  3.cs. Dt: 385619 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   5h  83,31p    R:  13.   5h  87,23p    T:  33.   5h  80,76p
Összesített E:  12.   9h 154,41p    R:  24.   9h 154,64p    T:  56.  10h 152,90p
   HU-14-D-762048    H 17 10:00:24  1673,69 m/p   8  23,46   16  23,66   37  23,72
   HU-11-D-667954    H 17 10:10:23  1604,18 m/p  33  17,94   73  18,57  227  16,95
   HU-14-D-762039    H 17 10:12:38  1589,31 m/p  42  15,96   94  16,70  277  15,17
   HU-14-D-762045    H 17 10:14:03  1580,08 m/p  48  14,63  111  15,18  323  13,53
   HU-14-D-762092    H 17 10:16:01  1567,45 m/p  63  11,32  134  13,12  383  11,39
   HU-14-D-740111    H 17 10:17:53  1555,65 m/p   0   0,00  165  10,36    0   0,00

Japport Zoltán                  4.cs. Dt: 385619 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  85,07p    R:  12.   5h  88,66p    T:  28.   5h  81,96p
Összesített E:   6.  12h 190,49p    R:  16.  12h 190,34p    T:  42.  12h 173,16p
   HU-14-D-740112    T 17 10:05:58  1634,21 m/p  20  20,81   41  21,43  111  21,08
   HU-14-D-762035    T 17 10:09:04  1613,02 m/p  30  18,60   61  19,64  199  17,95
   HU-11-D-531010    T 17 10:11:35  1596,22 m/p  37  17,06   85  17,50  255  15,95
   HU-14-D-762062    T 17 10:14:01  1580,30 m/p  47  14,85  110  15,27  321  13,60
   HU-11-D-667967    T 17 10:14:08  1579,54 m/p  52  13,75  115  14,82  327  13,38

Japport Zoltán                  5.cs. Dt: 385619 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  84,56p    R:  14.   4h  86,52p    T:  27.   4h  83,32p
Összesített E:   7.  11h 190,44p    R:  15.  12h 202,55p    T:  40.  10h 177,21p
   HU-14-D-762018    T 17 09:57:07  1697,89 m/p   1  25,00    1  25,00    2  24,96
   HU-14-D-762056    T 17 09:59:31  1680,14 m/p   7  23,68   13  23,93   33  23,86
   HU-14-D-762028    H 17 10:09:07  1612,68 m/p  31  18,38   62  19,55  201  17,87
   HU-14-D-762012    T 17 10:10:47  1601,52 m/p  35  17,50   79  18,04  236  16,63

Japport Zoltán                  6.cs. Dt: 385619 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  22,13p    R:  35.   1h  22,95p    T:  98.   1h  22,83p
Összesített E:  21.   1h  22,13p    R:  59.   1h  22,95p    T: 149.   1h  22,83p
   HU-14-D-762059    H 17 10:03:48  1649,35 m/p  14  22,13   24  22,95   62  22,83

Kovács József                   1.cs. Dt: 356821 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  99,86p    R:   6.   5h 103,39p    T:  14.   5h  99,49p
Összesített E:  10.   9h 165,77p    R:  21.   9h 168,34p    T:  49.   9h 162,24p
   HU-13-07-37886    H 17 09:46:38  1647,02 m/p  16  21,69   26  22,77   68  22,61
   HU-10-07-27260    H 17 09:47:33  1640,08 m/p  18  21,25   35  21,96   91  21,79
   HU-14-07-40753    H 17 09:49:13  1627,62 m/p  23  20,15   48  20,80  133  20,30
   HU-13-07-38601    H 17 09:50:26  1618,63 m/p  26  19,49   54  20,27  175  18,80
   HU-13-07-38604    H 17 09:53:31  1596,31 m/p  36  17,28   84  17,59  254  15,99

Majoros István                  1.cs. Dt: 361564 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  11,10p    R:  47.   1h  12,86p    T: 131.   1h  11,18p
Összesített E:  18.   4h  61,61p    R:  44.   4h  57,25p    T: 132.   3h  42,60p
   HU-12-D-538324    H 17 10:00:46  1566,71 m/p  64  11,10  137  12,86  389  11,18

Orbán Géza Sándor               1.cs. Dt: 365734 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  10,00p    R:  51.   1h  10,71p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  22.   2h  21,48p    R:  60.   2h  21,93p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-14-D-764384    H 17 10:05:02  1556,01 m/p  69  10,00  161  10,71    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1697,91 m/p
   2. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1697,89 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1697,32 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-806384    H 1696,95 m/p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727364    H 1696,14 m/p
   6. Tomori László                  0.cs. A23 HU-14-D-727214    T 1696,11 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1695,34 m/p
   8. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1695,34 m/p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602035    H 1694,68 m/p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1690,48 m/p
  11. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1688,16 m/p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-740102    T 1688,10 m/p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-11-D-667947    T 1687,98 m/p
  14. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-21695    T 1687,36 m/p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36 HU 12-09-15595    H 1686,75 m/p
  16. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-13-D-596340    H 1686,53 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1686,53 m/p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603906    H 1686,31 m/p
  19. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1686,18 m/p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1686,06 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1697,89 m/p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-740102    T 1688,10 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-11-D-667947    T 1687,98 m/p
   4. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-21695    T 1687,36 m/p
   5. Pásztor Gábor                  1.cs. A36 HU 12-09-15595    H 1686,75 m/p
   6. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1686,18 m/p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1686,06 m/p
   8. Boda Ákos                      5.cs. A50 HU-14-D-762348    T 1683,53 m/p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-14-D-762377    T 1683,14 m/p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762033    H 1682,70 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  120,72 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  114,85 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  112,00 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  108,78 p
   5. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  108,55 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  107,39 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  107,22 p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  105,73 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  105,23 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  104,13 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  103,54 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  102,91 p
  13. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.  101,76 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   99,49 p
  15. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   97,34 p
  16. Katona József                  1.cs. A36    5 h.   97,24 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   96,31 p
  18. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  19. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   89,76 p
  20. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   89,01 p
  21. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   88,87 p
  22. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   88,34 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   85,93 p
  24. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   84,20 p
  25. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   84,06 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   83,89 p
  27. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   83,32 p
  28. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.   81,96 p
  29. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   81,40 p
  30. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.   81,35 p
  31. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   81,22 p
  32. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   81,11 p
  33. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.   80,76 p
  34. Szollos Béla                   2.cs. A64    5 h.   79,89 p
  35. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   79,59 p
  36. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   79,28 p
  37. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   78,10 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   76,26 p
  39. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   74,94 p
  40. Tóth Lajos                     1.cs. A23    5 h.   71,99 p
  41. Gazsi Károly                   2.cs. A36    4 h.   71,84 p
  42. Babicz József                  1.cs. A64    4 h.   71,50 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   69,29 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   69,22 p
  45. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   67,49 p
  46. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   65,98 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   65,10 p
  48. Kalocsai András                1.cs. A23    4 h.   63,12 p
  49. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   62,66 p
  50. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  51. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,28 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   61,28 p
  53. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   59,78 p
  54. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   58,50 p
  55. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   55,15 p
  56. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    4 h.   53,39 p
  57. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   53,38 p
  58. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   53,19 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,91 p
  60. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   52,81 p
  61. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   52,80 p
  62. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   52,70 p
  63. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   51,45 p
  64. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   51,13 p
  65. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   47,89 p
  66. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   47,70 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  114,82 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  112,50 p
   3. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  110,80 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  110,63 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  104,91 p
   6. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  103,39 p
   7. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  100,81 p
   8. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   93,93 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   93,38 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   92,23 p
  11. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   90,27 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.    5 h.  111,31 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs.    5 h.  110,00 p
   3. Kovács József                  1.cs.    5 h.   99,86 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs.    5 h.   89,04 p
   5. Boda Ákos                      6.cs.    5 h.   87,51 p
   6. Japport Zoltán                 4.cs.    5 h.   85,07 p
   7. Japport Zoltán                 5.cs.    4 h.   84,56 p
   8. Japport Zoltán                 3.cs.    5 h.   83,31 p
   9. Boda Ákos                      2.cs.    4 h.   70,23 p
  10. Boda Ákos                      5.cs.    3 h.   54,49 p
  11. Boda Ákos                      3.cs.    3 h.   51,84 p
  12. BAMAHO-dúc                     2.cs.    3 h.   44,34 p
  13. Ács Ferenc                     1.cs.    3 h.   43,67 p
  14. Csörgi László                  1.cs.    3 h.   39,71 p
  15. Boda Ákos                      1.cs.    2 h.   22,42 p
  16. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  17. Boda Ákos                      4.cs.    1 h.   14,19 p
  18. Majoros István                 1.cs.    1 h.   11,10 p
  19. Orbán Géza Sándor              1.cs.    1 h.   10,00 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    8 h.  179,23 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    8 h.  162,38 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    8 h.  161,78 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    8 h.  150,47 p
   5. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  129,41 p
   6. Katona József                  2.cs. A36    6 h.  123,47 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.  122,81 p
   8. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.  119,81 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.  115,77 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  107,39 p
  11. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  105,85 p
  12. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  105,73 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  105,23 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  103,54 p
  15. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  102,91 p
  16. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   99,49 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.   97,93 p
  18. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   97,34 p
  19. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   96,31 p
  20. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    7 h.   90,11 p
  22. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   90,03 p
  23. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   89,76 p
  24. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   89,01 p
  25. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   88,87 p
  26. Kevés Károly                   1.cs. V10    6 h.   88,71 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   88,34 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   84,20 p
  29. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   84,06 p
  30. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   83,32 p
  31. Tóth Lajos                     1.cs. A23    6 h.   83,24 p
  32. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.   81,96 p
  33. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   81,40 p
  34. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.   81,35 p
  35. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   81,22 p
  36. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   81,11 p
  37. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.   80,76 p
  38. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   79,59 p
  39. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   79,28 p
  40. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   76,26 p
  41. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   74,94 p
  42. Gazsi Károly                   2.cs. A36    4 h.   71,84 p
  43. Babicz József                  1.cs. A64    4 h.   71,50 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   69,22 p
  45. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   67,49 p
  46. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   65,98 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   65,10 p
  48. Kalocsai András                1.cs. A23    4 h.   63,12 p
  49. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   62,66 p
  50. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  51. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,28 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   61,28 p
  53. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   59,78 p
  54. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   58,50 p
  55. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   55,15 p
  56. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    4 h.   53,39 p
  57. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   53,38 p
  58. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   53,19 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,91 p
  60. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   52,81 p
  61. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   52,80 p
  62. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   52,70 p
  63. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   51,45 p
  64. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   51,13 p
  65. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   47,89 p
  66. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   47,70 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  411,00 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   20 h.  379,47 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  370,74 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23   19 h.  368,22 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   20 h.  367,09 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  366,93 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   20 h.  364,58 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23   20 h.  364,54 p
   9. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  351,90 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   19 h.  333,61 p
  11. Katona József                  2.cs. A36   17 h.  332,76 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  331,29 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   19 h.  329,91 p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50   19 h.  325,18 p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  314,46 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  313,41 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   17 h.  312,73 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  307,28 p
  19. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  300,97 p
  20. Katona József                  1.cs. A36   17 h.  296,43 p
  21. Száraz László                  1.cs. A23   16 h.  284,43 p
  22. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  275,61 p
  23. Boda Ákos                      1.cs. A50   17 h.  272,31 p
  24. Tóth Attila                    2.cs. A64   15 h.  270,76 p
  25. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  270,58 p
  26. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  270,36 p
  27. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   16 h.  269,80 p
  28. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  269,41 p
  29. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   16 h.  268,89 p
  30. Boda Ákos                      6.cs. A50   16 h.  259,91 p
  31. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   15 h.  248,50 p
  32. Mészáros Mihály                2.cs. A36   14 h.  245,27 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50   15 h.  244,07 p
  34. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  239,86 p
  35. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   15 h.  237,15 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  234,71 p
  37. Molnár Pál                     2.cs. A23   14 h.  233,86 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  228,19 p
  39. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   12 h.  224,21 p
  40. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   14 h.  223,62 p
  41. Mészáros László                1.cs. A36   13 h.  222,22 p
  42. Tomori László                  3.cs. A23   13 h.  220,29 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   14 h.  219,77 p
  44. Kovács József                  1.cs. A50   13 h.  219,49 p
  45. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  213,05 p
  46. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   14 h.  211,55 p
  47. Kiss József                    1.cs. V10   12 h.  211,23 p
  48. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   14 h.  210,72 p
  49. Jánosi Pál                     2.cs. A23   12 h.  205,33 p
  50. Japport Zoltán                 5.cs. A50   12 h.  203,40 p
  51. Boda Ákos                      3.cs. A50   13 h.  203,21 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   13 h.  201,48 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64   11 h.  193,63 p
  54. Japport Zoltán                 4.cs. A50   13 h.  192,26 p
  55. Szabó Elek                     1.cs. R38   13 h.  188,93 p
  56. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   12 h.  188,08 p
  57. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   11 h.  180,41 p
  58. Szollos Béla                   2.cs. A64   11 h.  177,27 p
  59. Tóth Attila                    1.cs. A64   11 h.  176,87 p
  60. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   11 h.  173,75 p
  61. Tóth Attila                    3.cs. A64   10 h.  173,57 p
  62. Babicz János                   1.cs. A64   11 h.  171,98 p
  63. Palkó László                   1.cs. A23    9 h.  168,66 p
  64. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   10 h.  167,05 p
  65. Palkó László                   2.cs. A23   10 h.  166,08 p
  66. Babicz József                  1.cs. A64   10 h.  165,82 p
  67. Pap István                     2.cs. A36    9 h.  164,25 p
  68. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  161,05 p
  69. Szollos Béla                   3.cs. A64    9 h.  158,01 p
  70. Kevés Károly                   1.cs. V10   11 h.  157,13 p
  71. Boda Ákos                      5.cs. A50   11 h.  153,88 p
  72. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    9 h.  151,15 p
  73. Demeter Attila                 2.cs. R38   10 h.  150,20 p
  74. Huszár Péter                   2.cs. A23    8 h.  149,57 p
  75. Gavaldik József                2.cs. A23   10 h.  148,89 p
  76. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    9 h.  147,62 p
  77. László György                  1.cs. A36    9 h.  147,29 p
  78. Dobos Sándor                   1.cs. A36   10 h.  146,63 p
  79. Gavaldik József                1.cs. A23   10 h.  143,09 p
  80. Tóth Gábor                     1.cs. A36    9 h.  141,81 p
  81. Kovágó Gábor                   5.cs. A64   10 h.  139,86 p
  82. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  136,72 p
  83. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    8 h.  135,06 p
  84. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    9 h.  134,08 p
  85. Száraz László                  3.cs. A23   10 h.  133,62 p
  86. Tóth Sándor                    2.cs. A64    9 h.  133,58 p
  87. Ács Ferenc                     1.cs. A50   11 h.  132,10 p
  88. Kalocsai András                1.cs. A23    8 h.  131,66 p
  89. Lengyel János                  1.cs. A23    8 h.  131,54 p
  90. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  129,85 p
  91. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  129,18 p
  92. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  128,23 p
  93. Molnár Pál                     3.cs. A23    8 h.  126,51 p
  94. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    9 h.  125,74 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   20 h.  373,83 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  373,81 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  358,73 p
   4. Katona József                  2.cs. A36   18 h.  344,99 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   19 h.  338,25 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  333,25 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  326,40 p
   8. Katona József                  1.cs. A36   17 h.  304,10 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   18 h.  291,05 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   18 h.  286,72 p
  11. Gazsi Károly                   2.cs. A36   17 h.  285,18 p
  12. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   16 h.  275,76 p
  13. Boda Ákos                      6.cs. A50   16 h.  271,48 p
  14. Boda Ákos                      2.cs. A50   15 h.  252,19 p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   14 h.  249,26 p

A50 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   20 h.  383,39 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs.   19 h.  346,46 p
   3. Boda Ákos                      1.cs.   17 h.  294,15 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs.   18 h.  285,57 p
   5. Boda Ákos                      6.cs.   16 h.  268,44 p
   6. Boda Ákos                      2.cs.   14 h.  244,70 p
   7. BAMAHO-dúc                     2.cs.   16 h.  241,82 p
   8. Kovács József                  1.cs.   14 h.  235,31 p
   9. Japport Zoltán                 5.cs.   13 h.  219,37 p
  10. Japport Zoltán                 4.cs.   13 h.  210,18 p
  11. Boda Ákos                      3.cs.   13 h.  206,49 p
  12. Japport Zoltán                 3.cs.   12 h.  206,25 p
  13. Boda Ákos                      5.cs.   10 h.  150,27 p
  14. Csörgi László                  1.cs.   10 h.  137,39 p
  15. Ács Ferenc                     1.cs.   10 h.  133,41 p
  16. Boda Ákos                      4.cs.    8 h.  110,75 p
  17. Ács Ferenc                     2.cs.    5 h.   65,99 p
  18. Szabó Gergo                    1.cs.    4 h.   64,21 p
  19. Majoros István                 1.cs.    4 h.   61,61 p
  20. Kókai András                   1.cs.    4 h.   52,06 p
  21. Csörgi László                  2.cs.    3 h.   42,46 p
  22. Majoros István                 2.cs.    3 h.   42,21 p
  23. Orbán Géza Sándor              1.cs.    3 h.   41,02 p
  24. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  25. Csörgi László                  3.cs.    1 h.   15,69 p
  26. Szabó Gergo                    2.cs.    1 h.   11,27 p
  27. Gyetván László                 1.cs.    1 h.   11,08 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  219,77 p
   2. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  211,10 p
   3. Katona József                  2.cs. A36   10 h.  207,68 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  206,84 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  205,86 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  202,08 p
   7. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  198,72 p
   8. Száraz László                  1.cs. A23   10 h.  195,06 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  192,39 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  192,21 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  185,06 p
  12. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  183,89 p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  183,44 p
  14. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  182,92 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  181,54 p
  16. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  180,61 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  179,51 p
  18. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  175,97 p
  19. Nagy János                     1.cs. A23   10 h.  168,80 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  161,80 p
  21. Jánosi Pál                     1.cs. A23    8 h.  159,14 p
  22. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  156,18 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  152,13 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  150,63 p
  25. Japport Zoltán                 4.cs. A50   10 h.  149,88 p
  26. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    8 h.  149,46 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64    8 h.  148,96 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  147,98 p
  29. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  145,45 p
  30. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  144,87 p
  31. Szollos Béla                   3.cs. A64    8 h.  144,15 p
  32. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  139,57 p
  33. Fejos Csaba                    2.cs. A64    8 h.  139,43 p
  34. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    8 h.  139,16 p
  35. Huszár Péter                   1.cs. A23    9 h.  138,49 p
  36. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.  136,82 p
  37. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  135,25 p
  38. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    7 h.  134,53 p
  39. Kovács József                  1.cs. A50    7 h.  134,16 p
  40. Mészáros Mihály                2.cs. A36    7 h.  132,89 p
  41. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    7 h.  131,71 p
  42. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  127,76 p
  43. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    7 h.  127,26 p
  44. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  125,97 p
  45. Szollos Béla                   2.cs. A64    8 h.  124,23 p
  46. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  122,16 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    6 h.  122,10 p
  48. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    7 h.  121,94 p
  49. Boda Ákos                      2.cs. A50    7 h.  121,76 p
  50. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  120,40 p
  51. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  119,75 p
  52. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  116,98 p
  53. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.  116,86 p
  54. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.  115,18 p
  55. Molnár Pál                     2.cs. A23    7 h.  112,51 p
  56. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.  111,90 p
  57. Tóth Attila                    3.cs. A64    6 h.  108,97 p
  58. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  105,55 p
  59. Kalocsai András                1.cs. A23    6 h.  104,59 p
  60. Boda Ákos                      1.cs. A50    7 h.  102,73 p
  61. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    6 h.  101,70 p
  62. Szabó Elek                     1.cs. R38    6 h.   98,00 p
  63. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.   96,03 p
  64. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   95,31 p
  65. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.   94,39 p
  66. Tóth Lajos                     1.cs. A23    6 h.   90,46 p
  67. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    5 h.   89,77 p
  68. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.   87,44 p
  69. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    5 h.   85,09 p
  70. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   84,93 p
  71. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    5 h.   84,04 p
  72. Balázs Sándor                  1.cs. R38    5 h.   83,30 p
  73. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.   83,26 p
  74. Babicz István                  1.cs. A64    4 h.   81,74 p
  75. Demeter Attila                 2.cs. R38    5 h.   79,05 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   78,10 p
  77. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    4 h.   77,28 p
  78. Fejos Csaba                    3.cs. A64    4 h.   75,13 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  212,15 p
   2. Katona József                  2.cs. A36   10 h.  211,29 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  210,00 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  194,52 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  194,40 p
   6. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  189,48 p
   7. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  180,62 p
   8. Japport Zoltán                 4.cs. A50   10 h.  166,14 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  158,66 p
  10. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  152,53 p
  11. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  151,08 p
  12. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    9 h.  149,24 p

A50 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   10 h.  201,68 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs.   10 h.  200,16 p
   3. Japport Zoltán                 4.cs.   10 h.  169,59 p
   4. Boda Ákos                      6.cs.    9 h.  159,73 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs.    9 h.  149,13 p
   6. Kovács József                  1.cs.    7 h.  139,09 p
   7. Japport Zoltán                 3.cs.    8 h.  137,36 p
   8. Japport Zoltán                 5.cs.    7 h.  132,56 p
   9. Boda Ákos                      2.cs.    7 h.  128,45 p
  10. Boda Ákos                      1.cs.    7 h.  124,06 p
  11. BAMAHO-dúc                     2.cs.    7 h.  114,05 p
  12. Boda Ákos                      3.cs.    5 h.   92,74 p
  13. Boda Ákos                      5.cs.    5 h.   84,96 p
  14. Ács Ferenc                     1.cs.    5 h.   70,80 p
  15. Majoros István                 1.cs.    4 h.   61,61 p
  16. Csörgi László                  1.cs.    4 h.   59,74 p
  17. Szabó Gergo                    1.cs.    3 h.   46,54 p
  18. Boda Ákos                      4.cs.    3 h.   43,61 p
  19. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  20. Orbán Géza Sándor              1.cs.    2 h.   21,48 p
  21. Kókai András                   1.cs.    1 h.   14,82 p
  22. Szabó Gergo                    2.cs.    1 h.   11,27 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  319,63 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  286,58 p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  286,50 p
   4. Katona József                  2.cs. A36   14 h.  284,35 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  281,84 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  280,45 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  278,43 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  277,83 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  277,50 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   14 h.  273,51 p
  11. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  265,39 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   14 h.  257,78 p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  252,47 p
  14. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   13 h.  250,54 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  249,26 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  243,46 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  242,86 p
  18. Boda Ákos                      6.cs. A50   14 h.  241,94 p
  19. Gazsi Károly                   2.cs. A36   13 h.  237,53 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  237,42 p
  21. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   13 h.  231,92 p
  22. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  222,92 p
  23. Tóth Attila                    2.cs. A64   11 h.  220,90 p
  24. Jánosi Pál                     1.cs. A23   12 h.  220,26 p
  25. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   12 h.  218,94 p
  26. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  213,70 p
  27. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   13 h.  212,15 p
  28. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  211,58 p
  29. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  200,14 p
  30. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  199,82 p
  31. Boda Ákos                      1.cs. A50   12 h.  194,45 p
  32. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   12 h.  193,35 p
  33. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   10 h.  189,66 p
  34. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   11 h.  187,66 p
  35. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  186,54 p
  36. Nagy János                     2.cs. A23   11 h.  185,52 p
  37. Tóth Sándor                    1.cs. A64   11 h.  184,77 p
  38. Fejos Csaba                    2.cs. A64   10 h.  181,25 p
  39. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  180,61 p
  40. Japport Zoltán                 5.cs. A50   10 h.  177,21 p
  41. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   11 h.  176,06 p
  42. Japport Zoltán                 4.cs. A50   12 h.  173,16 p
  43. Szabó Elek                     1.cs. R38   11 h.  170,27 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50   10 h.  168,14 p
  45. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   10 h.  167,05 p
  46. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  166,80 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  166,76 p
  48. Jánosi Pál                     2.cs. A23    9 h.  163,86 p
  49. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  162,24 p
  50. Mészáros Mihály                2.cs. A36    9 h.  161,97 p
  51. Tóth Attila                    3.cs. A64    9 h.  158,09 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64    9 h.  158,01 p
  53. Tóth Attila                    1.cs. A64    9 h.  157,79 p
  54. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  157,63 p
  55. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  155,01 p
  56. Japport Zoltán                 3.cs. A50   10 h.  152,90 p
  57. Palkó László                   1.cs. A23    8 h.  150,81 p
  58. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  147,97 p
  59. Szollos Béla                   2.cs. A64    9 h.  145,29 p
  60. Molnár Pál                     2.cs. A23    9 h.  144,44 p
  61. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  143,89 p
  62. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.  136,82 p
  63. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  136,72 p
  64. Mészáros László                1.cs. A36    8 h.  136,29 p
  65. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  135,25 p
  66. Tomori László                  3.cs. A23    8 h.  133,14 p
  67. Boda Ákos                      5.cs. A50    9 h.  131,42 p
  68. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    8 h.  128,43 p
  69. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  128,11 p
  70. Babicz József                  1.cs. A64    7 h.  124,91 p
  71. Babicz János                   1.cs. A64    8 h.  123,91 p
  72. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.  123,50 p
  73. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  122,16 p
  74. Lengyel János                  1.cs. A23    7 h.  119,65 p
  75. Tóth Gábor                     1.cs. A36    7 h.  118,10 p
  76. László György                  1.cs. A36    7 h.  118,09 p
  77. Kalocsai András                1.cs. A23    7 h.  116,92 p
  78. Száraz László                  2.cs. A23    8 h.  116,85 p
  79. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  111,22 p
  80. Varga László                   2.cs. R38    8 h.  108,96 p
  81. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    6 h.  106,81 p
  82. Száraz László                  4.cs. A23    7 h.  104,77 p
  83. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    7 h.  103,02 p
  84. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    7 h.  100,18 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  2.cs. A36   14 h.  287,41 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  286,49 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  283,73 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  274,92 p
   5. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  270,91 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  260,11 p
   7. Boda Ákos                      6.cs. A50   14 h.  252,05 p
   8. Gazsi Károly                   2.cs. A36   13 h.  241,91 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   14 h.  241,61 p
  10. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  233,99 p
  11. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   12 h.  223,98 p
  12. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  217,94 p
  13. Boda Ákos                      1.cs. A50   13 h.  211,93 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   15 h.  292,31 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs.   14 h.  263,22 p
   3. Boda Ákos                      6.cs.   14 h.  248,90 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs.   14 h.  239,12 p
   5. Boda Ákos                      1.cs.   12 h.  212,61 p
   6. Japport Zoltán                 4.cs.   12 h.  190,49 p
   7. Japport Zoltán                 5.cs.   11 h.  190,44 p
   8. BAMAHO-dúc                     2.cs.   11 h.  169,67 p
   9. Boda Ákos                      3.cs.   10 h.  167,26 p
  10. Kovács József                  1.cs.    9 h.  165,77 p
  11. Boda Ákos                      2.cs.    9 h.  163,17 p
  12. Japport Zoltán                 3.cs.    9 h.  154,41 p
  13. Boda Ákos                      5.cs.    8 h.  126,42 p
  14. Csörgi László                  1.cs.    6 h.   94,46 p
  15. Boda Ákos                      4.cs.    6 h.   92,90 p
  16. Ács Ferenc                     1.cs.    6 h.   82,49 p
  17. Szabó Gergo                    1.cs.    4 h.   64,21 p
  18. Majoros István                 1.cs.    4 h.   61,61 p
  19. Ács Ferenc                     2.cs.    2 h.   32,45 p
  20. Majoros István                 2.cs.    2 h.   26,67 p
  21. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  22. Orbán Géza Sándor              1.cs.    2 h.   21,48 p
  23. Kókai András                   1.cs.    1 h.   14,82 p
  24. Szabó Gergo                    2.cs.    1 h.   11,27 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  80,47p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  4h  80,11p
  3. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,22p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  77,94p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  77,00p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  76,86p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  76,47p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  75,62p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  4h  74,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603949    H  4h  73,70p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  4h  82,15p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  78,64p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  4h  70,70p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  4h  70,55p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  70,11p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  69,88p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  4h  69,64p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  4h  67,51p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  4h  65,18p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  80,95p
  2. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,05p
  3. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  4h  75,97p
  4. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h  75,23p
  5. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  4h  73,78p
  6. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  4h  72,21p
  7. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  4h  71,88p
  8. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  4h  70,78p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  4h  63,41p
 10. Pap István                     A36 HU 11-09-09425    H  4h  60,82p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  4h  82,36p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  4h  71,45p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  4h  63,74p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  3h  58,07p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-531035    T  3h  56,91p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  54,39p
  7. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  3h  52,40p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  3h  52,26p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762392    T  3h  51,61p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  3h  50,16p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,00p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  4h  64,08p
  3. BAMAHO-dúc                     A50 HU-13-D-619513    H  3h  57,35p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762061    H  3h  56,44p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  3h  54,88p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-531018    H  3h  53,86p
  7. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31017    H  3h  52,12p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  3h  51,77p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  3h  51,55p
 10. Majoros István                 A50 HU-11-D-346147    H  3h  50,36p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  4h  84,19p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  4h  74,22p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  4h  65,37p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  3h  58,00p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  56,95p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-531035    T  3h  56,20p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  3h  51,53p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  3h  51,53p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762392    T  3h  50,24p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  3h  49,45p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602035    H  2h  47,81p
  2. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-727364    H  2h  47,22p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  2h  47,18p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  46,65p
  5. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  2h  46,43p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93246    H  2h  46,00p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 12-D-502618    H  2h  45,47p
  8. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  2h  45,32p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  2h  44,74p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728062    H  2h  43,81p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  47,99p
  2. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  47,73p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  46,92p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  46,49p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  2h  45,73p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  2h  44,00p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  42,77p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  42,56p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  2h  41,82p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603909    T  2h  41,00p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  47,10p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 12-D-502618    H  2h  45,63p
  3. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  2h  45,53p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728041    H  2h  44,31p
  5. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728062    H  2h  44,24p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762033    H  2h  42,83p
  7. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  42,61p
  8. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  2h  42,07p
  9. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402861    H  2h  41,79p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 14-D-728137    H  2h  41,76p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  47,85p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  43,03p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762377    T  2h  34,15p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762035    T  2h  32,56p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-531010    T  2h  31,70p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762062    T  2h  31,35p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  2h  31,08p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  2h  30,89p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762383    T  2h  29,96p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  29,75p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  2h  45,25p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762033    H  2h  45,19p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-531018    H  2h  40,73p
  4. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31017    H  2h  38,74p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  2h  37,83p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762061    H  2h  37,82p
  7. BAMAHO-dúc                     A50 HU-13-D-619513    H  2h  37,21p
  8. Csörgi László                  A50 HU-09-50-25755    H  2h  35,10p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  2h  34,39p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  2h  33,67p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  44,24p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762062    T  2h  34,05p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  2h  33,40p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-531010    T  2h  32,71p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762035    T  2h  32,58p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  31,53p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762383    T  2h  31,08p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  2h  30,87p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762012    T  2h  28,14p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667967    T  2h  24,60p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  64,38p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  63,76p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  63,09p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  3h  62,43p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  60,57p
  6. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  60,42p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  60,40p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  59,67p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  3h  59,05p
 10. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  58,86p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  64,49p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,30p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  62,56p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,19p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  3h  60,63p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  59,99p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  56,20p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  3h  54,91p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  54,84p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726933    T  3h  54,46p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  63,52p
  2. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  60,56p
  3. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  60,15p
  4. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  58,78p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  3h  58,62p
  6. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  3h  55,92p
  7. BAMAHO-dúc                     A50 HU-13-D-619513    H  3h  55,85p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  3h  55,15p
  9. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728041    H  3h  55,13p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  3h  54,70p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  64,56p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  52,92p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  50,90p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-11-07-31048    T  3h  41,40p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762383    T  3h  40,70p
  6. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  47,85p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  2h  44,50p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  2h  43,40p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762392    T  2h  38,22p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-531035    T  2h  37,09p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  59,62p
  2. BAMAHO-dúc                     A50 HU-13-D-619513    H  3h  57,35p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  3h  54,88p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-531018    H  3h  53,86p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  3h  51,55p
  6. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34114    H  3h  48,65p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  3h  46,54p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  3h  45,14p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762033    H  2h  45,19p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397001    H  2h  41,15p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  65,42p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  54,99p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  52,29p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762383    T  3h  40,09p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  2h  43,69p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  2h  42,76p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  2h  38,49p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-596284    T  2h  36,68p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-531035    T  2h  36,35p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  2h  36,30p