Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.05.20 15:13:32
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.20 19:06:24
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.20 19:10:00
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.19 15:13:32
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 04 verseny 

Feleresztés helye: Amstetten
Feleresztés ideje: 2015.05.17 06:10
Időjárás         : Felhős idő, élénk ÉNy-i légmozgás, 15 C
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 370000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 25
Legkisebb pont   : 10
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   29   252   50   63   1687,36   1569,90   1559,26
A50 Zsámbok            11   31   274   55   69   1697,89   1578,18   1556,01
V10 Hatvan              8   16   151   30   38   1614,78   1541,33   1513,35
Hatvan I.              35   76   677  135  169   1697,89   1567,02   1554,34
A23 Nagykáta           20   51   487   97  122   1697,91   1598,07   1580,12
A64 Zsámbok            12   27   257   51   64   1686,53   1573,80   1555,28
R38 Jászberény         10   29   265   53   66   1697,32   1563,49   1545,07
Hatvan II.             42  107  1009  202  252   1697,91   1583,49   1566,72
Tagszövetségben        77  183  1686  337  422   1697,91   1578,20   1559,19

A64 egyesületi díjlista
   1. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-13-D-596340    H 1686,53 m/p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-13-D-596328    H 1686,53 m/p
   3. Szollos Béla                   2.cs. HU 13-D-605915    T 1686,03 m/p
   4. Babicz József                  1.cs. HU-14-O-25629     H 1682,64 m/p
   5. Papp László                    1.cs. HU-14-D-764574    H 1660,65 m/p
   6. Babicz István                  1.cs. HU-10-09-03896    H 1659,45 m/p
   7. Tóth Attila                    2.cs. HU 14-D-800537    H 1650,77 m/p
   8. Tóth Attila                    2.cs. HU 13-D-656662    T 1649,73 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. HU 14-D-800511    T 1649,08 m/p
  10. Kovágó Gábor                   4.cs. HU-13-07-37967    H 1636,62 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 369505 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  44,52p    R:  46.   2h  42,53p    T:  72.   2h  43,05p
Összesített E:  11.   7h 134,07p    R:  36.   7h 136,18p    T:  63.   7h 136,72p
   HU-10-09-03896    H 17 09:52:40  1659,45 m/p   6  23,81   31  23,21   51  23,22
   HU-11-09-10823    H 17 09:57:13  1626,22 m/p  19  20,71   96  19,32  146  19,83

Babicz János                    1.cs. Dt: 369791 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  11,43p    R:  83.   1h  10,30p    T: 129.   1h  11,50p
Összesített E:  14.   8h 116,19p    R:  46.   8h 118,73p    T:  71.   8h 123,91p
   HU 11-09-11012    T 17 10:05:50  1568,02 m/p  58  11,43  247  10,30  380  11,50

Babicz János                    2.cs. Dt: 369791 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  10,24p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  26.   1h  10,24p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 13-D-596483    T 17 10:07:11  1559,09 m/p  63  10,24    0   0,00    0   0,00

Babicz József                   1.cs. Dt: 369621 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  72,62p    R:  24.   4h  68,38p    T:  42.   4h  71,50p
Összesített E:  12.   7h 122,21p    R:  44.   7h 121,43p    T:  70.   7h 124,91p
   HU-14-O-25629     H 17 09:49:40  1682,64 m/p   4  24,29   20  23,86   30  23,97
   HU-11-09-10896    T 17 10:00:57  1600,44 m/p  36  16,67  160  15,50  241  16,45
   HU-13-D-618994    T 17 10:02:16  1591,36 m/p  39  15,95  176  14,54  266  15,56
   HU-09-09-97004    H 17 10:02:19  1591,02 m/p  40  15,71  177  14,48  267  15,52

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 369612 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  55,95p    R:  35.   3h  50,86p    T:  57.   3h  53,38p
Összesített E:   6.  10h 178,41p    R:  23.  10h 174,82p    T:  38.  10h 181,25p
   HU 13-07-37626    T 17 09:57:08  1627,29 m/p  14  21,90   87  19,86  135  20,23
   HU 12-07-34898    H 17 09:59:59  1607,13 m/p  31  17,86  149  16,16  218  17,27
   HU 11-09-10921    T 17 10:01:43  1595,10 m/p  38  16,19  171  14,84  257  15,88

Fejos Csaba                     3.cs. Dt: 369612 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  21,19p    R:  68.   1h  19,50p    T: 107.   1h  20,01p
Összesített E:  15.   6h  99,56p    R:  57.   5h  91,76p    T:  91.   5h  93,98p
   HU 14-D-762948    H 17 09:57:13  1626,69 m/p  17  21,19   93  19,50  141  20,01

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 368957 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  10,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  25.   3h  32,68p    R:  92.   2h  24,04p    T: 143.   2h  26,97p
   HU-14-D-763058    H 17 10:07:13  1555,28 m/p  64  10,00    0   0,00    0   0,00

Kaló Imre                       2.cs. Dt: 368957 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  13,81p    R:  80.   1h  12,27p    T: 125.   1h  13,31p
Összesített E:  24.   3h  45,12p    R:  83.   3h  45,06p    T: 119.   4h  58,15p
   HU-14-D-762750    T 17 10:03:36  1579,36 m/p  48  13,81  214  12,27  329  13,31

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 361338 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  63,57p    R:  30.   3h  59,82p    T:  52.   3h  61,28p
Összesített E:   1.  13h 239,86p    R:   8.  13h 247,41p    T:  14.  13h 250,54p
   HU-13-D-596328    H 17 09:44:15  1686,53 m/p   2  24,76   12  24,34   17  24,43
   HU-10-D-255227    T 17 09:52:03  1627,28 m/p  15  21,67   88  19,80  136  20,19
   HU-11-O-06846     H 17 09:55:34  1601,91 m/p  34  17,14  157  15,68  235  16,66

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 361338 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  35,24p    R:  53.   2h  32,31p    T:  85.   2h  34,11p
Összesített E:  13.   7h 121,67p    R:  42.   7h 122,20p    T:  72.   7h 123,50p
   HU-12-D-530638    T 17 09:52:14  1625,94 m/p  20  20,48   98  19,20  148  19,76
   HU-12-D-535201    T 17 09:58:06  1584,12 m/p  44  14,76  200  13,11  300  14,35

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 361338 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  68,57p    R:  27.   3h  64,30p    T:  47.   3h  65,10p
Összesített E:   3.  10h 186,39p    R:  18.  10h 188,95p    T:  33.  10h 189,66p
   HU-13-D-596340    H 17 09:44:15  1686,53 m/p   1  25,00   11  24,40   16  24,47
   HU-11-O-06849     H 17 09:51:56  1628,14 m/p  13  22,14   82  20,16  128  20,48
   HU-11-07-30910    H 17 09:52:05  1627,04 m/p  16  21,43   89  19,74  137  20,15

Kovágó Gábor                    4.cs. Dt: 361338 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  68,34p    R:  34.   3h  52,72p    T:  46.   4h  65,98p
Összesített E:   4.  11h 185,51p    R:  25.  10h 173,69p    T:  35.  11h 186,54p
   HU-13-07-37967    H 17 09:50:47  1636,62 m/p  10  22,86   67  21,06  106  21,26
   HU-13-D-596310    H 17 09:53:06  1619,62 m/p  26  19,05  119  17,95  172  18,91
   HU-12-D-530624    H 17 09:57:53  1585,63 m/p  41  15,48  190  13,71  289  14,74
   HU-11-D-346009    H 17 10:00:40  1566,49 m/p  60  10,95    0   0,00  392  11,07

Kovágó Gábor                    5.cs. Dt: 361338 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  36,66p    R:  50.   2h  34,40p    T:  79.   2h  36,03p
Összesített E:  19.   5h  85,47p    R:  62.   5h  81,34p    T: 100.   5h  82,30p
   HU-14-D-762179    H 17 09:52:20  1625,21 m/p  23  19,76  105  18,78  155  19,51
   HU-12-D-535220    H 17 09:55:40  1601,20 m/p  35  16,90  158  15,62  239  16,52

Papp László                     1.cs. Dt: 366008 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  48,81p    R:  43.   3h  45,48p    T:  66.   3h  47,70p
Összesített E:  17.   6h  95,53p    R:  53.   6h  95,34p    T:  87.   6h  97,51p
   HU-14-D-764574    H 17 09:50:24  1660,65 m/p   5  24,05   30  23,27   50  23,25
   HU-11-D-402779    H 17 10:01:53  1578,41 m/p  49  13,57  217  12,09  335  13,10
   HU-11-D-402768    H 17 10:03:32  1567,26 m/p  59  11,19  250  10,12  384  11,35

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 368453 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  11,67p    R:  82.   1h  10,36p    T: 128.   1h  11,53p
Összesített E:  20.   5h  78,64p    R:  70.   4h  69,99p    T: 107.   4h  70,94p
   HU 12-D-561919    T 17 10:04:58  1568,11 m/p  57  11,67  246  10,36  379  11,53

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 368453 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  81,91p    R:  20.   5h  75,45p    T:  34.   5h  79,89p
Összesített E:  10.  10h 149,64p    R:  35.   9h 137,65p    T:  59.   9h 145,29p
   HU 13-D-605915    T 17 09:48:32  1686,03 m/p   3  24,52   14  24,22   21  24,29
   HU 08-09-86981    T 17 09:58:15  1614,25 m/p  30  18,10  136  16,93  194  18,12
   HU 14-06-15750    T 17 10:03:17  1579,42 m/p  47  14,05  213  12,33  328  13,35
   HU 14-D-762807    T 17 10:04:07  1573,80 m/p  51  13,10  230  11,31  356  12,35
   HU 11-D-346703    H 17 10:04:44  1569,67 m/p  55  12,14  241  10,66  372  11,78
   HU 13-D-619074    H 17 10:06:15  1559,59 m/p  62  10,48    0   0,00  418  10,14

Szollos Béla                    3.cs. Dt: 368453 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   4h  60,95p    R:  44.   3h  45,07p    T:  54.   4h  58,50p
Összesített E:   7.  10h 165,26p    R:  31.   9h 153,12p    T:  52.   9h 158,01p
   HU 11-09-01138    T 17 09:55:27  1634,30 m/p  12  22,38   70  20,88  110  21,12
   HU 14-09-25298    T 17 10:02:33  1584,40 m/p  43  15,00  199  13,17  298  14,42
   HU 12-13-07730    T 17 10:04:24  1571,90 m/p  52  12,86  235  11,02  363  12,10
   HU 12-D-530249    H 17 10:05:17  1566,00 m/p  61  10,71    0   0,00  398  10,86

Szollos Béla                    4.cs. Dt: 368453 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   2h  29,76p    R:  59.   2h  26,63p    T:  93.   2h  28,73p
Összesített E:  18.   6h  89,65p    R:  58.   6h  89,96p    T:  92.   6h  92,20p
   HU 12-D-536024    H 17 10:00:27  1598,84 m/p  37  16,43  164  15,26  245  16,31
   HU 12-D-530270    H 17 10:04:03  1574,25 m/p  50  13,33  229  11,37  354  12,42

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 349137 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  88,80p    R:  13.   5h  83,12p    T:  22.   5h  88,34p
Összesített E:   8.  10h 162,62p    R:  32.   9h 152,72p    T:  53.   9h 157,79p
   AT-14-107-0805    T 17 09:44:58  1624,14 m/p  24  19,52  110  18,49  160  19,33
   HU 13-D-656663    T 17 09:45:40  1618,87 m/p  27  18,81  121  17,83  174  18,84
   HU 13-07-37799    T 17 09:45:44  1618,37 m/p  28  18,57  122  17,77  177  18,73
   HU 14-D-800523    T 17 09:47:25  1605,84 m/p  33  17,38  152  15,98  221  17,16
   HU 14-17-75679    T 17 09:50:28  1583,63 m/p  45  14,52  201  13,05  302  14,28

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 349137 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 108,57p    R:   4.   5h 103,85p    T:   8.   5h 105,73p
Összesített E:   2.  12h 230,23p    R:  14.  11h 217,50p    T:  23.  11h 220,90p
   HU 14-D-800537    H 17 09:41:30  1650,77 m/p   7  23,57   36  22,91   58  22,97
   HU 13-D-656662    T 17 09:41:38  1649,73 m/p   8  23,33   38  22,79   60  22,90
   HU 14-D-800511    T 17 09:41:43  1649,08 m/p   9  23,10   40  22,67   64  22,76
   HU 13-D-667066    H 17 09:44:41  1626,29 m/p  18  20,95   95  19,38  145  19,87
   HU 14-D-800509    H 17 09:47:23  1606,09 m/p  32  17,62  150  16,10  219  17,23

Tóth Attila                     3.cs. Dt: 349137 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  53,58p    R:  39.   3h  49,90p    T:  60.   3h  52,81p
Összesített E:   9.   9h 153,76p    R:  29.   9h 153,87p    T:  51.   9h 158,09p
   HU 14-D-800536    H 17 09:44:47  1625,53 m/p  22  20,00  104  18,84  154  19,55
   HU 14-17-71992    T 17 09:45:11  1622,51 m/p  25  19,29  114  18,25  165  19,16
   HU 14-D-800522    T 17 09:50:31  1583,27 m/p  46  14,29  205  12,81  307  14,10

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 369721 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  78,81p    R:  22.   5h  71,10p    T:  38.   5h  76,26p
Összesített E:   5.  11h 181,55p    R:  21.  11h 177,53p    T:  37.  11h 184,77p
   HU-13-D-619029    H 17 09:57:26  1625,62 m/p  21  20,24  102  18,96  152  19,62
   HU-11-D-397202    T 17 09:58:59  1614,62 m/p  29  18,33  132  17,17  190  18,27
   HU-14-D-762764    H 17 10:03:13  1585,31 m/p  42  15,24  194  13,47  293  14,60
   HU-14-D-762784    T 17 10:05:23  1570,72 m/p  53  12,62  239  10,78  368  11,92
   HU-13-D-619002    H 17 10:05:31  1569,83 m/p  54  12,38  240  10,72  370  11,85

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 369721 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  34,52p    R:  54.   2h  31,48p    T:  89.   2h  32,86p
Összesített E:  21.   5h  76,13p    R:  66.   5h  73,32p    T: 105.   5h  74,43p
   HU-14-D-762767    T 17 09:56:10  1634,73 m/p  11  22,62   69  20,94  109  21,15
   HU-14-D-762779    T 17 10:05:33  1569,61 m/p  56  11,90  243  10,54  374  11,71

Tagszövetségi díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1697,91 m/p
   2. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1697,89 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1697,32 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-806384    H 1696,95 m/p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727364    H 1696,14 m/p
   6. Tomori László                  0.cs. A23 HU-14-D-727214    T 1696,11 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1695,34 m/p
   8. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1695,34 m/p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602035    H 1694,68 m/p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1690,48 m/p
  11. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1688,16 m/p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-740102    T 1688,10 m/p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-11-D-667947    T 1687,98 m/p
  14. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-21695    T 1687,36 m/p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36 HU 12-09-15595    H 1686,75 m/p
  16. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-13-D-596340    H 1686,53 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1686,53 m/p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603906    H 1686,31 m/p
  19. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1686,18 m/p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1686,06 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1697,91 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1697,32 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-806384    H 1696,95 m/p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727364    H 1696,14 m/p
   5. Tomori László                  0.cs. A23 HU-14-D-727214    T 1696,11 m/p
   6. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1695,34 m/p
   7. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1695,34 m/p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602035    H 1694,68 m/p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1690,48 m/p
  10. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1688,16 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  120,72 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  114,85 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  112,00 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  108,78 p
   5. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  108,55 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  107,39 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  107,22 p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  105,73 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  105,23 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  104,13 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  103,54 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  102,91 p
  13. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.  101,76 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   99,49 p
  15. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   97,34 p
  16. Katona József                  1.cs. A36    5 h.   97,24 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   96,31 p
  18. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  19. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   89,76 p
  20. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   89,01 p
  21. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   88,87 p
  22. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   88,34 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   85,93 p
  24. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   84,20 p
  25. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   84,06 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   83,89 p
  27. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   83,32 p
  28. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.   81,96 p
  29. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   81,40 p
  30. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.   81,35 p
  31. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   81,22 p
  32. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   81,11 p
  33. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.   80,76 p
  34. Szollos Béla                   2.cs. A64    5 h.   79,89 p
  35. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   79,59 p
  36. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   79,28 p
  37. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   78,10 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   76,26 p
  39. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   74,94 p
  40. Tóth Lajos                     1.cs. A23    5 h.   71,99 p
  41. Gazsi Károly                   2.cs. A36    4 h.   71,84 p
  42. Babicz József                  1.cs. A64    4 h.   71,50 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   69,29 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   69,22 p
  45. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   67,49 p
  46. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   65,98 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   65,10 p
  48. Kalocsai András                1.cs. A23    4 h.   63,12 p
  49. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   62,66 p
  50. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  51. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,28 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   61,28 p
  53. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   59,78 p
  54. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   58,50 p
  55. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   55,15 p
  56. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    4 h.   53,39 p
  57. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   53,38 p
  58. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   53,19 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,91 p
  60. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   52,81 p
  61. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   52,80 p
  62. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   52,70 p
  63. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   51,45 p
  64. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   51,13 p
  65. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   47,89 p
  66. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   47,70 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  120,64 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  111,25 p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  105,57 p
   4. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  103,85 p
   5. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  103,73 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  102,65 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  101,93 p
   8. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   99,12 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   93,15 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   91,30 p
  11. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    4 h.   86,19 p
  12. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   85,99 p
  13. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   83,12 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   80,89 p
  15. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   79,26 p
  16. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   79,09 p
  17. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   78,91 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs.    5 h.  108,57 p
   2. Tóth Attila                    1.cs.    5 h.   88,80 p
   3. Szollos Béla                   2.cs.    5 h.   81,91 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs.    5 h.   78,81 p
   5. Babicz József                  1.cs.    4 h.   72,62 p
   6. Kovágó Gábor                   3.cs.    3 h.   68,57 p
   7. Kovágó Gábor                   4.cs.    4 h.   68,34 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs.    3 h.   63,57 p
   9. Szollos Béla                   3.cs.    4 h.   60,95 p
  10. Fejos Csaba                    2.cs.    3 h.   55,95 p
  11. Tóth Attila                    3.cs.    3 h.   53,58 p
  12. Papp László                    1.cs.    3 h.   48,81 p
  13. Babicz István                  1.cs.    2 h.   44,52 p
  14. Kovágó Gábor                   5.cs.    2 h.   36,66 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs.    2 h.   35,24 p
  16. Tóth Sándor                    2.cs.    2 h.   34,52 p
  17. Szollos Béla                   4.cs.    2 h.   29,76 p
  18. Fejos Csaba                    3.cs.    1 h.   21,19 p
  19. Kaló Imre                      2.cs.    1 h.   13,81 p
  20. Szollos Béla                   1.cs.    1 h.   11,67 p
  21. Babicz János                   1.cs.    1 h.   11,43 p
  22. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p
  23. Kaló Imre                      1.cs.    1 h.   10,00 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    8 h.  179,23 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    8 h.  162,38 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    8 h.  161,78 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    8 h.  150,47 p
   5. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  129,41 p
   6. Katona József                  2.cs. A36    6 h.  123,47 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.  122,81 p
   8. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.  119,81 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.  115,77 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  107,39 p
  11. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  105,85 p
  12. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  105,73 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  105,23 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  103,54 p
  15. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  102,91 p
  16. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   99,49 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.   97,93 p
  18. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   97,34 p
  19. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   96,31 p
  20. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    7 h.   90,11 p
  22. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   90,03 p
  23. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   89,76 p
  24. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   89,01 p
  25. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   88,87 p
  26. Kevés Károly                   1.cs. V10    6 h.   88,71 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   88,34 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   84,20 p
  29. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   84,06 p
  30. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   83,32 p
  31. Tóth Lajos                     1.cs. A23    6 h.   83,24 p
  32. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.   81,96 p
  33. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   81,40 p
  34. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.   81,35 p
  35. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   81,22 p
  36. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   81,11 p
  37. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.   80,76 p
  38. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   79,59 p
  39. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   79,28 p
  40. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   76,26 p
  41. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   74,94 p
  42. Gazsi Károly                   2.cs. A36    4 h.   71,84 p
  43. Babicz József                  1.cs. A64    4 h.   71,50 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   69,22 p
  45. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   67,49 p
  46. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   65,98 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   65,10 p
  48. Kalocsai András                1.cs. A23    4 h.   63,12 p
  49. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   62,66 p
  50. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  51. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,28 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   61,28 p
  53. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   59,78 p
  54. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   58,50 p
  55. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   55,15 p
  56. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    4 h.   53,39 p
  57. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   53,38 p
  58. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   53,19 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,91 p
  60. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   52,81 p
  61. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   52,80 p
  62. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   52,70 p
  63. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   51,45 p
  64. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   51,13 p
  65. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   47,89 p
  66. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   47,70 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  411,00 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   20 h.  379,47 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  370,74 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23   19 h.  368,22 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   20 h.  367,09 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  366,93 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   20 h.  364,58 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23   20 h.  364,54 p
   9. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  351,90 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   19 h.  333,61 p
  11. Katona József                  2.cs. A36   17 h.  332,76 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  331,29 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   19 h.  329,91 p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50   19 h.  325,18 p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  314,46 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  313,41 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   17 h.  312,73 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  307,28 p
  19. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  300,97 p
  20. Katona József                  1.cs. A36   17 h.  296,43 p
  21. Száraz László                  1.cs. A23   16 h.  284,43 p
  22. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  275,61 p
  23. Boda Ákos                      1.cs. A50   17 h.  272,31 p
  24. Tóth Attila                    2.cs. A64   15 h.  270,76 p
  25. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  270,58 p
  26. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  270,36 p
  27. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   16 h.  269,80 p
  28. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  269,41 p
  29. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   16 h.  268,89 p
  30. Boda Ákos                      6.cs. A50   16 h.  259,91 p
  31. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   15 h.  248,50 p
  32. Mészáros Mihály                2.cs. A36   14 h.  245,27 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50   15 h.  244,07 p
  34. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  239,86 p
  35. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   15 h.  237,15 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  234,71 p
  37. Molnár Pál                     2.cs. A23   14 h.  233,86 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  228,19 p
  39. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   12 h.  224,21 p
  40. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   14 h.  223,62 p
  41. Mészáros László                1.cs. A36   13 h.  222,22 p
  42. Tomori László                  3.cs. A23   13 h.  220,29 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   14 h.  219,77 p
  44. Kovács József                  1.cs. A50   13 h.  219,49 p
  45. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  213,05 p
  46. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   14 h.  211,55 p
  47. Kiss József                    1.cs. V10   12 h.  211,23 p
  48. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   14 h.  210,72 p
  49. Jánosi Pál                     2.cs. A23   12 h.  205,33 p
  50. Japport Zoltán                 5.cs. A50   12 h.  203,40 p
  51. Boda Ákos                      3.cs. A50   13 h.  203,21 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   13 h.  201,48 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64   11 h.  193,63 p
  54. Japport Zoltán                 4.cs. A50   13 h.  192,26 p
  55. Szabó Elek                     1.cs. R38   13 h.  188,93 p
  56. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   12 h.  188,08 p
  57. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   11 h.  180,41 p
  58. Szollos Béla                   2.cs. A64   11 h.  177,27 p
  59. Tóth Attila                    1.cs. A64   11 h.  176,87 p
  60. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   11 h.  173,75 p
  61. Tóth Attila                    3.cs. A64   10 h.  173,57 p
  62. Babicz János                   1.cs. A64   11 h.  171,98 p
  63. Palkó László                   1.cs. A23    9 h.  168,66 p
  64. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   10 h.  167,05 p
  65. Palkó László                   2.cs. A23   10 h.  166,08 p
  66. Babicz József                  1.cs. A64   10 h.  165,82 p
  67. Pap István                     2.cs. A36    9 h.  164,25 p
  68. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  161,05 p
  69. Szollos Béla                   3.cs. A64    9 h.  158,01 p
  70. Kevés Károly                   1.cs. V10   11 h.  157,13 p
  71. Boda Ákos                      5.cs. A50   11 h.  153,88 p
  72. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    9 h.  151,15 p
  73. Demeter Attila                 2.cs. R38   10 h.  150,20 p
  74. Huszár Péter                   2.cs. A23    8 h.  149,57 p
  75. Gavaldik József                2.cs. A23   10 h.  148,89 p
  76. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    9 h.  147,62 p
  77. László György                  1.cs. A36    9 h.  147,29 p
  78. Dobos Sándor                   1.cs. A36   10 h.  146,63 p
  79. Gavaldik József                1.cs. A23   10 h.  143,09 p
  80. Tóth Gábor                     1.cs. A36    9 h.  141,81 p
  81. Kovágó Gábor                   5.cs. A64   10 h.  139,86 p
  82. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  136,72 p
  83. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    8 h.  135,06 p
  84. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    9 h.  134,08 p
  85. Száraz László                  3.cs. A23   10 h.  133,62 p
  86. Tóth Sándor                    2.cs. A64    9 h.  133,58 p
  87. Ács Ferenc                     1.cs. A50   11 h.  132,10 p
  88. Kalocsai András                1.cs. A23    8 h.  131,66 p
  89. Lengyel János                  1.cs. A23    8 h.  131,54 p
  90. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  129,85 p
  91. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  129,18 p
  92. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  128,23 p
  93. Molnár Pál                     3.cs. A23    8 h.  126,51 p
  94. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    9 h.  125,74 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  410,35 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   20 h.  377,24 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   19 h.  366,52 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   20 h.  362,94 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  360,84 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   20 h.  359,67 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  327,22 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  311,99 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23   17 h.  308,39 p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  305,94 p
  11. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  298,60 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  295,05 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   16 h.  279,58 p
  14. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  270,76 p
  15. Tóth Attila                    2.cs. A64   15 h.  266,14 p
  16. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  264,06 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  262,91 p
  18. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   15 h.  256,69 p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   15 h.  234,03 p
  20. Huszár Péter                   1.cs. A23   15 h.  223,85 p
  21. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   14 h.  220,53 p
  22. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  220,22 p
  23. Molnár Pál                     2.cs. A23   13 h.  219,52 p

A64 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   18 h.  326,19 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   16 h.  285,23 p
   3. Kovágó Gábor                   3.cs.   15 h.  239,39 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs.   15 h.  238,55 p
   5. Kovágó Gábor                   4.cs.   15 h.  238,01 p
   6. Szollos Béla                   2.cs.   13 h.  192,47 p
   7. Fejos Csaba                    2.cs.   11 h.  191,91 p
   8. Tóth Attila                    1.cs.   12 h.  183,62 p
   9. Kovágó Gábor                   2.cs.   11 h.  183,51 p
  10. Babicz József                  1.cs.   11 h.  175,71 p
  11. Tóth Attila                    3.cs.   10 h.  170,76 p
  12. Babicz János                   1.cs.   11 h.  167,36 p
  13. Szollos Béla                   3.cs.   10 h.  165,26 p
  14. Fejos Csaba                    1.cs.   11 h.  163,28 p
  15. Kovágó Gábor                   5.cs.   10 h.  148,98 p
  16. Tóth Sándor                    2.cs.    9 h.  139,62 p
  17. Babicz István                  1.cs.    7 h.  134,07 p
  18. Fejos Csaba                    3.cs.    7 h.  117,56 p
  19. Szollos Béla                   4.cs.    7 h.  102,48 p
  20. Papp László                    1.cs.    6 h.   95,53 p
  21. Szollos Béla                   1.cs.    5 h.   78,64 p
  22. Kaló Imre                      2.cs.    4 h.   60,29 p
  23. Kaló Imre                      1.cs.    5 h.   59,68 p
  24. Fejos Károly                   1.cs.    4 h.   50,59 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Babicz József                  2.cs.    3 h.   41,00 p
  27. Tóth Sándor                    3.cs.    2 h.   27,33 p
  28. Cseri József                   1.cs.    1 h.   16,67 p
  29. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  219,77 p
   2. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  211,10 p
   3. Katona József                  2.cs. A36   10 h.  207,68 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  206,84 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  205,86 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  202,08 p
   7. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  198,72 p
   8. Száraz László                  1.cs. A23   10 h.  195,06 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  192,39 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  192,21 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  185,06 p
  12. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  183,89 p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  183,44 p
  14. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  182,92 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  181,54 p
  16. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  180,61 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  179,51 p
  18. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  175,97 p
  19. Nagy János                     1.cs. A23   10 h.  168,80 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  161,80 p
  21. Jánosi Pál                     1.cs. A23    8 h.  159,14 p
  22. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  156,18 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  152,13 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  150,63 p
  25. Japport Zoltán                 4.cs. A50   10 h.  149,88 p
  26. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    8 h.  149,46 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64    8 h.  148,96 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  147,98 p
  29. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  145,45 p
  30. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  144,87 p
  31. Szollos Béla                   3.cs. A64    8 h.  144,15 p
  32. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  139,57 p
  33. Fejos Csaba                    2.cs. A64    8 h.  139,43 p
  34. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    8 h.  139,16 p
  35. Huszár Péter                   1.cs. A23    9 h.  138,49 p
  36. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.  136,82 p
  37. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  135,25 p
  38. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    7 h.  134,53 p
  39. Kovács József                  1.cs. A50    7 h.  134,16 p
  40. Mészáros Mihály                2.cs. A36    7 h.  132,89 p
  41. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    7 h.  131,71 p
  42. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  127,76 p
  43. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    7 h.  127,26 p
  44. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  125,97 p
  45. Szollos Béla                   2.cs. A64    8 h.  124,23 p
  46. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  122,16 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    6 h.  122,10 p
  48. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    7 h.  121,94 p
  49. Boda Ákos                      2.cs. A50    7 h.  121,76 p
  50. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  120,40 p
  51. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  119,75 p
  52. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  116,98 p
  53. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.  116,86 p
  54. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.  115,18 p
  55. Molnár Pál                     2.cs. A23    7 h.  112,51 p
  56. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.  111,90 p
  57. Tóth Attila                    3.cs. A64    6 h.  108,97 p
  58. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  105,55 p
  59. Kalocsai András                1.cs. A23    6 h.  104,59 p
  60. Boda Ákos                      1.cs. A50    7 h.  102,73 p
  61. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    6 h.  101,70 p
  62. Szabó Elek                     1.cs. R38    6 h.   98,00 p
  63. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.   96,03 p
  64. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   95,31 p
  65. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.   94,39 p
  66. Tóth Lajos                     1.cs. A23    6 h.   90,46 p
  67. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    5 h.   89,77 p
  68. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.   87,44 p
  69. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    5 h.   85,09 p
  70. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   84,93 p
  71. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    5 h.   84,04 p
  72. Balázs Sándor                  1.cs. R38    5 h.   83,30 p
  73. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.   83,26 p
  74. Babicz István                  1.cs. A64    4 h.   81,74 p
  75. Demeter Attila                 2.cs. R38    5 h.   79,05 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   78,10 p
  77. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    4 h.   77,28 p
  78. Fejos Csaba                    3.cs. A64    4 h.   75,13 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  218,69 p
   2. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  207,50 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  199,44 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  193,89 p
   5. Száraz László                  1.cs. A23   10 h.  190,82 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  188,48 p
   7. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  187,24 p
   8. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  181,61 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  174,96 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  174,53 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  173,22 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23   10 h.  161,19 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  156,89 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs. A23    8 h.  155,25 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  146,02 p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    8 h.  145,74 p
  17. Tóth Attila                    1.cs. A64    8 h.  143,55 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  138,50 p
  19. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  137,14 p

A64 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs.   10 h.  209,28 p
   2. Tóth Attila                    1.cs.    8 h.  142,92 p
   3. Szollos Béla                   3.cs.    8 h.  141,16 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs.    8 h.  137,82 p
   5. Tóth Sándor                    1.cs.    8 h.  137,34 p
   6. Fejos Csaba                    2.cs.    7 h.  124,77 p
   7. Kovágó Gábor                   4.cs.    7 h.  124,55 p
   8. Szollos Béla                   2.cs.    8 h.  118,84 p
   9. Kovágó Gábor                   3.cs.    6 h.  118,51 p
  10. Babicz József                  1.cs.    6 h.  109,01 p
  11. Tóth Attila                    3.cs.    6 h.  105,14 p
  12. Babicz István                  1.cs.    4 h.   78,12 p
  13. Kovágó Gábor                   2.cs.    4 h.   75,57 p
  14. Fejos Csaba                    3.cs.    4 h.   70,43 p
  15. Babicz János                   1.cs.    5 h.   64,23 p
  16. Papp László                    1.cs.    4 h.   63,06 p
  17. Szollos Béla                   4.cs.    4 h.   60,11 p
  18. Szollos Béla                   1.cs.    3 h.   54,33 p
  19. Tóth Sándor                    2.cs.    3 h.   52,25 p
  20. Kovágó Gábor                   5.cs.    2 h.   36,66 p
  21. Kaló Imre                      1.cs.    3 h.   32,68 p
  22. Fejos Csaba                    1.cs.    2 h.   32,21 p
  23. Kaló Imre                      2.cs.    2 h.   26,89 p
  24. Papp László                    2.cs.    1 h.   20,28 p
  25. Fejos Károly                   1.cs.    1 h.   10,99 p
  26. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  319,63 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  286,58 p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  286,50 p
   4. Katona József                  2.cs. A36   14 h.  284,35 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  281,84 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  280,45 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  278,43 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  277,83 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  277,50 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   14 h.  273,51 p
  11. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  265,39 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   14 h.  257,78 p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  252,47 p
  14. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   13 h.  250,54 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  249,26 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  243,46 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  242,86 p
  18. Boda Ákos                      6.cs. A50   14 h.  241,94 p
  19. Gazsi Károly                   2.cs. A36   13 h.  237,53 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  237,42 p
  21. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   13 h.  231,92 p
  22. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  222,92 p
  23. Tóth Attila                    2.cs. A64   11 h.  220,90 p
  24. Jánosi Pál                     1.cs. A23   12 h.  220,26 p
  25. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   12 h.  218,94 p
  26. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  213,70 p
  27. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   13 h.  212,15 p
  28. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  211,58 p
  29. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  200,14 p
  30. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  199,82 p
  31. Boda Ákos                      1.cs. A50   12 h.  194,45 p
  32. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   12 h.  193,35 p
  33. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   10 h.  189,66 p
  34. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   11 h.  187,66 p
  35. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  186,54 p
  36. Nagy János                     2.cs. A23   11 h.  185,52 p
  37. Tóth Sándor                    1.cs. A64   11 h.  184,77 p
  38. Fejos Csaba                    2.cs. A64   10 h.  181,25 p
  39. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  180,61 p
  40. Japport Zoltán                 5.cs. A50   10 h.  177,21 p
  41. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   11 h.  176,06 p
  42. Japport Zoltán                 4.cs. A50   12 h.  173,16 p
  43. Szabó Elek                     1.cs. R38   11 h.  170,27 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50   10 h.  168,14 p
  45. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   10 h.  167,05 p
  46. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  166,80 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  166,76 p
  48. Jánosi Pál                     2.cs. A23    9 h.  163,86 p
  49. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  162,24 p
  50. Mészáros Mihály                2.cs. A36    9 h.  161,97 p
  51. Tóth Attila                    3.cs. A64    9 h.  158,09 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64    9 h.  158,01 p
  53. Tóth Attila                    1.cs. A64    9 h.  157,79 p
  54. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  157,63 p
  55. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  155,01 p
  56. Japport Zoltán                 3.cs. A50   10 h.  152,90 p
  57. Palkó László                   1.cs. A23    8 h.  150,81 p
  58. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  147,97 p
  59. Szollos Béla                   2.cs. A64    9 h.  145,29 p
  60. Molnár Pál                     2.cs. A23    9 h.  144,44 p
  61. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  143,89 p
  62. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.  136,82 p
  63. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  136,72 p
  64. Mészáros László                1.cs. A36    8 h.  136,29 p
  65. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  135,25 p
  66. Tomori László                  3.cs. A23    8 h.  133,14 p
  67. Boda Ákos                      5.cs. A50    9 h.  131,42 p
  68. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    8 h.  128,43 p
  69. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  128,11 p
  70. Babicz József                  1.cs. A64    7 h.  124,91 p
  71. Babicz János                   1.cs. A64    8 h.  123,91 p
  72. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.  123,50 p
  73. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  122,16 p
  74. Lengyel János                  1.cs. A23    7 h.  119,65 p
  75. Tóth Gábor                     1.cs. A36    7 h.  118,10 p
  76. László György                  1.cs. A36    7 h.  118,09 p
  77. Kalocsai András                1.cs. A23    7 h.  116,92 p
  78. Száraz László                  2.cs. A23    8 h.  116,85 p
  79. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  111,22 p
  80. Varga László                   2.cs. R38    8 h.  108,96 p
  81. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    6 h.  106,81 p
  82. Száraz László                  4.cs. A23    7 h.  104,77 p
  83. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    7 h.  103,02 p
  84. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    7 h.  100,18 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  319,32 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  284,60 p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  283,29 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  276,35 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  272,43 p
   6. Tomori László                  2.cs. A23   14 h.  272,13 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23   14 h.  253,57 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   13 h.  247,41 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  246,65 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  238,42 p
  11. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  230,07 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   13 h.  227,71 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   13 h.  226,24 p
  14. Tóth Attila                    2.cs. A64   11 h.  217,50 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   12 h.  216,27 p
  16. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   12 h.  198,14 p
  17. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  195,76 p
  18. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   10 h.  188,95 p
  19. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   12 h.  188,03 p
  20. Nagy János                     2.cs. A23   11 h.  177,69 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64   11 h.  177,53 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   13 h.  239,86 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   12 h.  230,23 p
   3. Kovágó Gábor                   3.cs.   10 h.  186,39 p
   4. Kovágó Gábor                   4.cs.   11 h.  185,51 p
   5. Tóth Sándor                    1.cs.   11 h.  181,55 p
   6. Fejos Csaba                    2.cs.   10 h.  178,41 p
   7. Szollos Béla                   3.cs.   10 h.  165,26 p
   8. Tóth Attila                    1.cs.   10 h.  162,62 p
   9. Tóth Attila                    3.cs.    9 h.  153,76 p
  10. Szollos Béla                   2.cs.   10 h.  149,64 p
  11. Babicz István                  1.cs.    7 h.  134,07 p
  12. Babicz József                  1.cs.    7 h.  122,21 p
  13. Kovágó Gábor                   2.cs.    7 h.  121,67 p
  14. Babicz János                   1.cs.    8 h.  116,19 p
  15. Fejos Csaba                    3.cs.    6 h.   99,56 p
  16. Fejos Csaba                    1.cs.    6 h.   96,11 p
  17. Papp László                    1.cs.    6 h.   95,53 p
  18. Szollos Béla                   4.cs.    6 h.   89,65 p
  19. Kovágó Gábor                   5.cs.    5 h.   85,47 p
  20. Szollos Béla                   1.cs.    5 h.   78,64 p
  21. Tóth Sándor                    2.cs.    5 h.   76,13 p
  22. Fejos Károly                   1.cs.    4 h.   50,59 p
  23. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    3 h.   45,12 p
  25. Kaló Imre                      1.cs.    3 h.   32,68 p
  26. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  80,47p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  4h  80,11p
  3. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,22p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  77,94p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  77,00p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  76,86p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  76,47p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  75,62p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  4h  74,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603949    H  4h  73,70p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  4h  82,15p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  78,64p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  4h  70,70p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  4h  70,55p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  70,11p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  69,88p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  4h  69,64p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  4h  67,51p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  4h  65,18p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  4h  79,81p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  77,68p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  76,50p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  75,67p
  5. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  75,43p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  74,98p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  4h  73,20p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603949    H  4h  72,50p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  4h  71,68p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  4h  71,14p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  77,70p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,17p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  4h  69,22p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  69,07p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  4h  68,79p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  4h  68,20p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  4h  55,36p
  8. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  4h  47,03p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,27p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,43p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  76,01p
  2. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  4h  69,36p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  4h  59,94p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  54,42p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800537    H  3h  52,66p
  6. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619002    H  3h  51,01p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  3h  50,48p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  3h  50,20p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  3h  49,47p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596314    H  3h  48,19p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  4h  49,27p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,24p
  3. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  3h  63,90p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,33p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  3h  55,60p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  3h  52,24p
  7. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  3h  51,76p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  3h  48,56p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  3h  44,23p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  3h  42,43p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602035    H  2h  47,81p
  2. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-727364    H  2h  47,22p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  2h  47,18p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  46,65p
  5. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  2h  46,43p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93246    H  2h  46,00p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 12-D-502618    H  2h  45,47p
  8. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  2h  45,32p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  2h  44,74p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728062    H  2h  43,81p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  47,99p
  2. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  47,73p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  46,92p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  46,49p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  2h  45,73p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  2h  44,00p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  42,77p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  42,56p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  2h  41,82p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603909    T  2h  41,00p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602035    H  2h  47,63p
  2. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-727364    H  2h  47,04p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  2h  46,97p
  4. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  2h  46,20p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93246    H  2h  45,74p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  2h  44,66p
  7. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  2h  43,19p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800537    H  2h  43,13p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  42,72p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  2h  42,28p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  47,92p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  46,77p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  46,45p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  2h  45,51p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  2h  43,69p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  41,65p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  2h  40,65p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603909    T  2h  40,33p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  2h  39,64p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  2h  39,64p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  2h  41,92p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800537    H  2h  41,76p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  2h  39,93p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  2h  37,57p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  2h  35,80p
  6. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619002    H  2h  35,68p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  2h  35,53p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535220    H  2h  33,24p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-667066    H  2h  33,10p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  2h  29,32p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  46,87p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  46,43p
  3. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  2h  45,90p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  2h  45,47p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  2h  41,64p
  6. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  2h  38,56p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  2h  34,80p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-14-D-762784    T  2h  30,35p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 14-D-762807    T  2h  29,20p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  2h  27,21p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  64,38p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  63,76p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  63,09p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  3h  62,43p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  60,57p
  6. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  60,42p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  60,40p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  59,67p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  3h  59,05p
 10. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  58,86p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  64,49p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,30p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  62,56p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,19p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  3h  60,63p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  59,99p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  56,20p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  3h  54,91p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  54,84p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726933    T  3h  54,46p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  64,14p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  63,60p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  3h  61,92p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  60,33p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,45p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  58,77p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  3h  58,51p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  58,24p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  57,11p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603949    H  3h  55,57p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,27p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  61,92p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,43p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  3h  60,44p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  59,73p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  54,58p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  54,08p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  3h  53,55p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726933    T  3h  53,40p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  53,15p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  61,51p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800537    H  3h  52,66p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  3h  52,19p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  3h  51,61p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  3h  50,48p
  6. Papp László                    A64 HU-11-D-402779    H  3h  44,37p
  7. Babicz István                  A64 HU-10-09-03896    H  2h  40,99p
  8. Babicz István                  A64 HU-11-09-10823    H  2h  40,20p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  2h  36,65p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596314    H  2h  35,86p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,24p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,33p
  3. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  3h  51,76p
  4. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  3h  44,23p
  5. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  3h  37,27p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  2h  45,90p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  2h  45,47p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  2h  42,41p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  2h  41,64p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  2h  36,77p