Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.05.21 20:11:17
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.21 20:11:17
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.21 20:14:26
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.20 20:11:17
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 04 verseny 

Feleresztés helye: Amstetten
Feleresztés ideje: 2015.05.17 06:10
Időjárás         : 
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 370000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 25
Legkisebb pont   : 10
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   29   252   50   63   1687,36   1569,90   1559,26
A50 Zsámbok            11   31   274   55   69   1697,89   1578,18   1556,01
V10 Hatvan              8   16   151   30   38   1614,78   1541,33   1513,35
Hatvan I.              35   76   677  135  169   1697,89   1567,02   1554,34
A23 Nagykáta           20   51   487   97  122   1697,91   1598,07   1580,12
A64 Zsámbok            12   27   257   51   64   1686,53   1573,80   1555,28
R38 Jászberény         10   29   265   53   66   1697,32   1563,49   1545,07
Hatvan II.             42  107  1009  202  252   1697,91   1583,49   1566,72
Tagszövetségben        77  183  1686  337  422   1697,91   1578,20   1559,19

A64 egyesületi díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-13-D-596328    H 1686,53 m/p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-13-D-596340    H 1686,53 m/p
   3. Szollos Béla                   2.cs. HU 13-D-605915    T 1686,03 m/p
   4. Babicz József                  1.cs. HU-14-O-25629     H 1682,64 m/p
   5. Papp László                    1.cs. HU-14-D-764574    H 1660,65 m/p
   6. Babicz István                  1.cs. HU-10-09-03896    H 1659,45 m/p
   7. Tóth Attila                    2.cs. HU 14-D-800537    H 1650,77 m/p
   8. Tóth Attila                    2.cs. HU 13-D-656662    T 1649,73 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. HU 14-D-800511    T 1649,08 m/p
  10. Kovágó Gábor                   4.cs. HU-13-07-37967    H 1636,62 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 369505 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   2h  44,52p    R:  46.   2h  42,53p    T:  72.   2h  43,05p
Összesített E:  14.   7h 134,07p    R:  45.   7h 136,18p    T:  73.   7h 136,72p
   HU-10-09-03896    H 17 09:52:40  1659,45 m/p   6  23,81   31  23,21   51  23,22
   HU-11-09-10823    H 17 09:57:13  1626,22 m/p  19  20,71   96  19,32  146  19,83

Babicz János                    1.cs. Dt: 369791 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  21.   1h  11,43p    R:  83.   1h  10,30p    T: 129.   1h  11,50p
Összesített E:  10.  10h 157,06p    R:  33.  10h 155,33p    T:  57.  10h 159,33p
   HU 11-09-11012    T 17 10:05:50  1568,02 m/p  58  11,43  247  10,30  380  11,50

Babicz János                    2.cs. Dt: 369791 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  22.   1h  10,24p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  29.   1h  10,24p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 13-D-596483    T 17 10:07:11  1559,09 m/p  63  10,24    0   0,00    0   0,00

Babicz József                   1.cs. Dt: 369621 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  56,91p    R:  23.   3h  53,90p    T:  37.   3h  55,98p
Összesített E:  12.   9h 151,33p    R:  37.   9h 146,72p    T:  61.   9h 150,30p
   HU-14-O-25629     H 17 09:49:40  1682,64 m/p   4  24,29   20  23,86   30  23,97
   HU-11-09-10896    T 17 10:00:57  1600,44 m/p  36  16,67  160  15,50  241  16,45
   HU-13-D-618994    T 17 10:02:16  1591,36 m/p  39  15,95  176  14,54  266  15,56
   HU-09-09-97004    H 17 10:02:19  1591,02 m/p  40  15,71  177  14,48  267  15,52

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 369612 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   3h  55,95p    R:  29.   3h  50,86p    T:  46.   3h  53,38p
Összesített E:   6.  10h 182,31p    R:  22.  10h 177,18p    T:  51.   9h 170,75p
   HU 13-07-37626    T 17 09:57:08  1627,29 m/p  14  21,90   87  19,86  135  20,23
   HU 12-07-34898    H 17 09:59:59  1607,13 m/p  31  17,86  149  16,16  218  17,27
   HU 11-09-10921    T 17 10:01:43  1595,10 m/p  38  16,19  171  14,84  257  15,88

Fejos Csaba                     3.cs. Dt: 369612 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  18.   1h  21,19p    R:  68.   1h  19,50p    T: 107.   1h  20,01p
Összesített E:  18.   7h 117,56p    R:  57.   6h 108,51p    T:  93.   6h 110,85p
   HU 14-D-762948    H 17 09:57:13  1626,69 m/p  17  21,19   93  19,50  141  20,01

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 368957 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  23.   1h  10,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  23.   5h  59,68p    R:  88.   4h  47,96p    T: 135.   4h  51,68p
   HU-14-D-763058    H 17 10:07:13  1555,28 m/p  64  10,00    0   0,00    0   0,00

Kaló Imre                       2.cs. Dt: 368957 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  19.   1h  13,81p    R:  80.   1h  12,27p    T: 125.   1h  13,31p
Összesített E:  22.   4h  60,29p    R:  81.   4h  58,29p    T: 120.   5h  71,66p
   HU-14-D-762750    T 17 10:03:36  1579,36 m/p  48  13,81  214  12,27  329  13,31

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 361338 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  63,81p    R:  19.   3h  59,88p    T:  27.   3h  61,32p
Összesített E:   1.  12h 234,20p    R:   7.  12h 234,09p    T:   9.  12h 236,17p
   HU-13-D-596328    H 17 09:44:15  1686,53 m/p   1  25,00   11  24,40   16  24,47
   HU-10-D-255227    T 17 09:52:03  1627,28 m/p  15  21,67   88  19,80  136  20,19
   HU-11-O-06846     H 17 09:55:34  1601,91 m/p  34  17,14  157  15,68  235  16,66

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 361338 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   2h  35,24p    R:  53.   2h  32,31p    T:  85.   2h  34,11p
Összesített E:   7.  10h 172,18p    R:  29.  10h 168,48p    T:  52.  10h 170,46p
   HU-12-D-530638    T 17 09:52:14  1625,94 m/p  20  20,48   98  19,20  148  19,76
   HU-12-D-535201    T 17 09:58:06  1584,12 m/p  44  14,76  200  13,11  300  14,35

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 361338 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  68,33p    R:  14.   3h  64,24p    T:  21.   3h  65,06p
Összesített E:   2.  12h 206,24p    R:  14.  12h 203,23p    T:  24.  12h 205,47p
   HU-13-D-596340    H 17 09:44:15  1686,53 m/p   2  24,76   12  24,34   17  24,43
   HU-11-O-06849     H 17 09:51:56  1628,14 m/p  13  22,14   82  20,16  128  20,48
   HU-11-07-30910    H 17 09:52:05  1627,04 m/p  16  21,43   89  19,74  137  20,15

Kovágó Gábor                    4.cs. Dt: 361338 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  57,39p    R:  27.   3h  52,72p    T:  43.   3h  54,91p
Összesített E:   3.  12h 205,71p    R:  16.  12h 202,11p    T:  25.  12h 204,92p
   HU-13-07-37967    H 17 09:50:47  1636,62 m/p  10  22,86   67  21,06  106  21,26
   HU-13-D-596310    H 17 09:53:06  1619,62 m/p  26  19,05  119  17,95  172  18,91
   HU-12-D-530624    H 17 09:57:53  1585,63 m/p  41  15,48  190  13,71  289  14,74
   HU-11-D-346009    H 17 10:00:40  1566,49 m/p  60  10,95    0   0,00  392  11,07

Kovágó Gábor                    5.cs. Dt: 361338 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   2h  36,66p    R:  50.   2h  34,40p    T:  79.   2h  36,03p
Összesített E:  17.   8h 128,64p    R:  53.   8h 119,54p    T:  86.   8h 121,41p
   HU-14-D-762179    H 17 09:52:20  1625,21 m/p  23  19,76  105  18,78  155  19,51
   HU-12-D-535220    H 17 09:55:40  1601,20 m/p  35  16,90  158  15,62  239  16,52

Papp László                     1.cs. Dt: 366008 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   3h  48,81p    R:  42.   3h  45,48p    T:  62.   3h  47,70p
Összesített E:  20.   6h  95,53p    R:  64.   6h  95,34p    T: 102.   6h  97,51p
   HU-14-D-764574    H 17 09:50:24  1660,65 m/p   5  24,05   30  23,27   50  23,25
   HU-11-D-402779    H 17 10:01:53  1578,41 m/p  49  13,57  217  12,09  335  13,10
   HU-11-D-402768    H 17 10:03:32  1567,26 m/p  59  11,19  250  10,12  384  11,35

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 368453 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  20.   1h  11,67p    R:  82.   1h  10,36p    T: 128.   1h  11,53p
Összesített E:  21.   5h  78,64p    R:  79.   4h  69,99p    T: 122.   4h  70,94p
   HU 12-D-561919    T 17 10:04:58  1568,11 m/p  57  11,67  246  10,36  379  11,53

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 368453 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  56,67p    R:  24.   3h  53,48p    T:  39.   3h  55,76p
Összesített E:   9.  11h 167,23p    R:  36.   9h 147,42p    T:  59.   9h 153,14p
   HU 13-D-605915    T 17 09:48:32  1686,03 m/p   3  24,52   14  24,22   21  24,29
   HU 08-09-86981    T 17 09:58:15  1614,25 m/p  30  18,10  136  16,93  194  18,12
   HU 14-06-15750    T 17 10:03:17  1579,42 m/p  47  14,05  213  12,33  328  13,35
   HU 14-D-762807    T 17 10:04:07  1573,80 m/p  51  13,10  230  11,31  356  12,35
   HU 11-D-346703    H 17 10:04:44  1569,67 m/p  55  12,14  241  10,66  372  11,78
   HU 13-D-619074    H 17 10:06:15  1559,59 m/p  62  10,48    0   0,00  418  10,14

Szollos Béla                    3.cs. Dt: 368453 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   3h  50,24p    R:  43.   3h  45,07p    T:  63.   3h  47,64p
Összesített E:  13.   8h 138,45p    R:  46.   8h 134,79p    T:  80.   7h 128,61p
   HU 11-09-01138    T 17 09:55:27  1634,30 m/p  12  22,38   70  20,88  110  21,12
   HU 14-09-25298    T 17 10:02:33  1584,40 m/p  43  15,00  199  13,17  298  14,42
   HU 12-13-07730    T 17 10:04:24  1571,90 m/p  52  12,86  235  11,02  363  12,10
   HU 12-D-530249    H 17 10:05:17  1566,00 m/p  61  10,71    0   0,00  398  10,86

Szollos Béla                    4.cs. Dt: 368453 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   2h  29,76p    R:  59.   2h  26,63p    T:  93.   2h  28,73p
Összesített E:  19.   7h 102,48p    R:  62.   7h 101,40p    T:  99.   7h 103,93p
   HU 12-D-536024    H 17 10:00:27  1598,84 m/p  37  16,43  164  15,26  245  16,31
   HU 12-D-530270    H 17 10:04:03  1574,25 m/p  50  13,33  229  11,37  354  12,42

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 349137 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  56,90p    R:  22.   3h  54,09p    T:  34.   3h  56,90p
Összesített E:  11.  10h 151,72p    R:  40.   9h 141,82p    T:  68.   9h 145,43p
   AT-14-107-0805    T 17 09:44:58  1624,14 m/p  24  19,52  110  18,49  160  19,33
   HU 13-D-656663    T 17 09:45:40  1618,87 m/p  27  18,81  121  17,83  174  18,84
   HU 13-07-37799    T 17 09:45:44  1618,37 m/p  28  18,57  122  17,77  177  18,73
   HU 14-D-800523    T 17 09:47:25  1605,84 m/p  33  17,38  152  15,98  221  17,16
   HU 14-17-75679    T 17 09:50:28  1583,63 m/p  45  14,52  201  13,05  302  14,28

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 349137 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  70,00p    R:   4.   3h  68,37p    T:  10.   3h  68,63p
Összesített E:   5.  11h 204,13p    R:  21.  10h 187,41p    T:  34.  10h 188,57p
   HU 14-D-800537    H 17 09:41:30  1650,77 m/p   7  23,57   36  22,91   58  22,97
   HU 13-D-656662    T 17 09:41:38  1649,73 m/p   8  23,33   38  22,79   60  22,90
   HU 14-D-800511    T 17 09:41:43  1649,08 m/p   9  23,10   40  22,67   64  22,76
   HU 13-D-667066    H 17 09:44:41  1626,29 m/p  18  20,95   95  19,38  145  19,87
   HU 14-D-800509    H 17 09:47:23  1606,09 m/p  32  17,62  150  16,10  219  17,23

Tóth Attila                     3.cs. Dt: 349137 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   3h  53,58p    R:  33.   3h  49,90p    T:  49.   3h  52,81p
Összesített E:   8.  10h 170,76p    R:  28.  10h 169,05p    T:  48.  10h 173,57p
   HU 14-D-800536    H 17 09:44:47  1625,53 m/p  22  20,00  104  18,84  154  19,55
   HU 14-17-71992    T 17 09:45:11  1622,51 m/p  25  19,29  114  18,25  165  19,16
   HU 14-D-800522    T 17 09:50:31  1583,27 m/p  46  14,29  205  12,81  307  14,10

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 369721 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   3h  53,81p    R:  36.   3h  49,60p    T:  52.   3h  52,49p
Összesített E:   4.  12h 205,05p    R:  19.  12h 198,72p    T:  31.  11h 193,61p
   HU-13-D-619029    H 17 09:57:26  1625,62 m/p  21  20,24  102  18,96  152  19,62
   HU-11-D-397202    T 17 09:58:59  1614,62 m/p  29  18,33  132  17,17  190  18,27
   HU-14-D-762764    H 17 10:03:13  1585,31 m/p  42  15,24  194  13,47  293  14,60
   HU-14-D-762784    T 17 10:05:23  1570,72 m/p  53  12,62  239  10,78  368  11,92
   HU-13-D-619002    H 17 10:05:31  1569,83 m/p  54  12,38  240  10,72  370  11,85

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 369721 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   2h  34,52p    R:  54.   2h  31,48p    T:  89.   2h  32,86p
Összesített E:  15.   8h 129,29p    R:  51.   8h 122,33p    T:  83.   8h 124,05p
   HU-14-D-762767    T 17 09:56:10  1634,73 m/p  11  22,62   69  20,94  109  21,15
   HU-14-D-762779    T 17 10:05:33  1569,61 m/p  56  11,90  243  10,54  374  11,71

Tagszövetségi díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1697,91 m/p
   2. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1697,89 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1697,32 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-806384    H 1696,95 m/p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727364    H 1696,14 m/p
   6. Tomori László                  0.cs. A23 HU-14-D-727214    T 1696,11 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1695,34 m/p
   8. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1695,34 m/p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602035    H 1694,68 m/p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1690,48 m/p
  11. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1688,16 m/p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-740102    T 1688,10 m/p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-11-D-667947    T 1687,98 m/p
  14. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-21695    T 1687,36 m/p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36 HU 12-09-15595    H 1686,75 m/p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1686,53 m/p
  17. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-13-D-596340    H 1686,53 m/p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603906    H 1686,31 m/p
  19. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1686,18 m/p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1686,06 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1697,91 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1697,32 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-806384    H 1696,95 m/p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727364    H 1696,14 m/p
   5. Tomori László                  0.cs. A23 HU-14-D-727214    T 1696,11 m/p
   6. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1695,34 m/p
   7. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1695,34 m/p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602035    H 1694,68 m/p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1690,48 m/p
  10. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1688,16 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   73,57 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   73,18 p
   3. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   71,41 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   70,51 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   69,73 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   69,58 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   69,04 p
   8. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   68,73 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   68,67 p
  10. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   68,63 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   67,76 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   67,66 p
  13. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   67,55 p
  14. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   67,49 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   67,47 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   67,31 p
  17. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   66,69 p
  18. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   65,77 p
  19. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   65,46 p
  20. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   65,42 p
  21. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   65,06 p
  22. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   64,77 p
  23. Kovács József                  1.cs. A50    3 h.   64,70 p
  24. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   64,38 p
  25. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   63,46 p
  26. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    3 h.   63,03 p
  27. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   61,32 p
  28. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,28 p
  29. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   60,64 p
  30. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   60,43 p
  31. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   59,78 p
  32. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   58,86 p
  33. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   58,60 p
  34. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   56,90 p
  35. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   56,23 p
  36. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   56,09 p
  37. Babicz József                  1.cs. A64    3 h.   55,98 p
  38. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   55,84 p
  39. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   55,76 p
  40. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   55,58 p
  41. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   55,15 p
  42. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   54,98 p
  43. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   54,91 p
  44. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   53,87 p
  45. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   53,45 p
  46. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   53,38 p
  47. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   53,19 p
  48. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,91 p
  49. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   52,81 p
  50. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   52,80 p
  51. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   52,70 p
  52. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   52,49 p
  53. Kalocsai András                1.cs. A23    3 h.   51,98 p
  54. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   51,94 p
  55. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   51,45 p
  56. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   51,20 p
  57. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   51,13 p
  58. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   49,74 p
  59. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   49,45 p
  60. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   49,41 p
  61. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   47,89 p
  62. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   47,70 p
  63. Szollos Béla                   3.cs. A64    3 h.   47,64 p
  64. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   47,04 p
  65. Tóth Lajos                     1.cs. A23    3 h.   47,00 p
  66. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    2 h.   46,79 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   73,32 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   69,50 p
   3. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   68,54 p
   4. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   68,37 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   67,29 p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   67,29 p
   7. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   67,29 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   67,17 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   66,81 p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   66,51 p
  11. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   65,14 p
  12. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   64,66 p
  13. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   64,24 p
  14. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   64,24 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   63,77 p
  16. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   63,70 p
  17. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    3 h.   61,86 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs.    3 h.   70,00 p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs.    3 h.   68,33 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs.    3 h.   63,81 p
   4. Kovágó Gábor                   4.cs.    3 h.   57,39 p
   5. Babicz József                  1.cs.    3 h.   56,91 p
   6. Tóth Attila                    1.cs.    3 h.   56,90 p
   7. Szollos Béla                   2.cs.    3 h.   56,67 p
   8. Fejos Csaba                    2.cs.    3 h.   55,95 p
   9. Tóth Sándor                    1.cs.    3 h.   53,81 p
  10. Tóth Attila                    3.cs.    3 h.   53,58 p
  11. Szollos Béla                   3.cs.    3 h.   50,24 p
  12. Papp László                    1.cs.    3 h.   48,81 p
  13. Babicz István                  1.cs.    2 h.   44,52 p
  14. Kovágó Gábor                   5.cs.    2 h.   36,66 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs.    2 h.   35,24 p
  16. Tóth Sándor                    2.cs.    2 h.   34,52 p
  17. Szollos Béla                   4.cs.    2 h.   29,76 p
  18. Fejos Csaba                    3.cs.    1 h.   21,19 p
  19. Kaló Imre                      2.cs.    1 h.   13,81 p
  20. Szollos Béla                   1.cs.    1 h.   11,67 p
  21. Babicz János                   1.cs.    1 h.   11,43 p
  22. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p
  23. Kaló Imre                      1.cs.    1 h.   10,00 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   12 h.  258,19 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   12 h.  252,80 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   12 h.  250,55 p
   4. Katona József                  2.cs. A36   12 h.  242,25 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   12 h.  242,24 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   12 h.  238,00 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   12 h.  237,82 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   12 h.  236,70 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   12 h.  236,17 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   12 h.  235,58 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   12 h.  235,03 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs. A23   12 h.  231,31 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   12 h.  230,47 p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50   12 h.  229,44 p
  15. Pap István                     1.cs. A36   12 h.  227,91 p
  16. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  227,02 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   12 h.  219,92 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23   12 h.  219,85 p
  19. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   12 h.  219,26 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   12 h.  215,43 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  212,05 p
  22. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  209,51 p
  23. Boda Ákos                      2.cs. A50   12 h.  205,65 p
  24. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  205,47 p
  25. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   12 h.  204,92 p
  26. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  203,11 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   12 h.  202,34 p
  28. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   11 h.  201,89 p
  29. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   11 h.  200,79 p
  30. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   10 h.  198,49 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64   11 h.  193,61 p
  32. Jánosi Pál                     2.cs. A23   11 h.  192,82 p
  33. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   11 h.  191,25 p
  34. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  188,57 p
  35. Boda Ákos                      1.cs. A50   11 h.  188,38 p
  36. Boda Ákos                      6.cs. A50   11 h.  187,93 p
  37. Molnár Pál                     2.cs. A23   11 h.  187,61 p
  38. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   12 h.  184,28 p
  39. Nagy János                     2.cs. A23   11 h.  180,81 p
  40. Boda Ákos                      3.cs. A50   11 h.  179,71 p
  41. Tomori László                  3.cs. A23   10 h.  178,40 p
  42. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  178,12 p
  43. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  176,83 p
  44. Japport Zoltán                 3.cs. A50   11 h.  176,56 p
  45. Mészáros Mihály                2.cs. A36   10 h.  176,40 p
  46. Japport Zoltán                 5.cs. A50   10 h.  175,66 p
  47. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  48. Tóth Attila                    3.cs. A64   10 h.  173,57 p
  49. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    9 h.  173,33 p
  50. Mészáros László                1.cs. A36    9 h.  172,01 p
  51. Fejos Csaba                    2.cs. A64    9 h.  170,75 p
  52. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   10 h.  170,46 p
  53. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   10 h.  170,24 p
  54. Palkó László                   1.cs. A23    9 h.  168,66 p
  55. Szabó Elek                     1.cs. R38   11 h.  162,47 p
  56. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  159,92 p
  57. Babicz János                   1.cs. A64   10 h.  159,33 p
  58. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    9 h.  155,83 p
  59. Szollos Béla                   2.cs. A64    9 h.  153,14 p
  60. Palkó László                   2.cs. A23    9 h.  152,13 p
  61. Babicz József                  1.cs. A64    9 h.  150,30 p
  62. Demeter Attila                 2.cs. R38   10 h.  150,20 p
  63. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    9 h.  148,44 p
  64. Kiss József                    1.cs. V10    8 h.  148,05 p
  65. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    9 h.  147,62 p
  66. László György                  1.cs. A36    9 h.  147,29 p
  67. Pap István                     2.cs. A36    8 h.  146,21 p
  68. Tóth Attila                    1.cs. A64    9 h.  145,43 p
  69. Japport Zoltán                 4.cs. A50    9 h.  144,11 p
  70. Gavaldik József                1.cs. A23   10 h.  143,09 p
  71. Gavaldik József                2.cs. A23    9 h.  138,30 p
  72. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    8 h.  136,90 p
  73. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  136,72 p
  74. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  134,61 p
  75. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    9 h.  134,08 p
  76. Boda Ákos                      5.cs. A50    9 h.  133,23 p
  77. Lengyel János                  1.cs. A23    8 h.  131,54 p
  78. Tóth Gábor                     1.cs. A36    8 h.  130,48 p
  79. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  129,85 p
  80. Szollos Béla                   3.cs. A64    7 h.  128,61 p
  81. Fejos Csaba                    1.cs. A64    8 h.  128,39 p
  82. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    7 h.  124,08 p
  83. Tóth Sándor                    2.cs. A64    8 h.  124,05 p
  84. Dobos Sándor                   1.cs. A36    8 h.  123,92 p
  85. Ács Ferenc                     1.cs. A50   10 h.  123,59 p
  86. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    8 h.  121,41 p
  87. Csörgi László                  1.cs. A50    9 h.  121,16 p
  88. Kalocsai András                1.cs. A23    7 h.  120,52 p
  89. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    7 h.  120,44 p
  90. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    8 h.  116,66 p
  91. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  113,33 p
  92. Száraz László                  3.cs. A23    8 h.  112,20 p
  93. Fejos Csaba                    3.cs. A64    6 h.  110,85 p
  94. Demeter Attila                 1.cs. R38    9 h.  110,29 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   12 h.  258,50 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   12 h.  252,63 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   12 h.  249,89 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   12 h.  236,49 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   12 h.  235,70 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   12 h.  234,15 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   12 h.  234,09 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   12 h.  229,05 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   12 h.  226,85 p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   12 h.  217,76 p
  11. Nagy János                     1.cs. A23   12 h.  217,53 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   12 h.  212,75 p
  13. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  211,11 p
  14. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  203,23 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  202,17 p
  16. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   12 h.  202,11 p
  17. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   11 h.  200,54 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   12 h.  199,72 p
  19. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  198,72 p
  20. Jánosi Pál                     2.cs. A23   11 h.  189,76 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  187,41 p
  22. Fejos Csaba                    2.cs. A64   10 h.  177,18 p
  23. Tomori László                  3.cs. A23   10 h.  176,09 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   12 h.  234,20 p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs.   12 h.  206,24 p
   3. Kovágó Gábor                   4.cs.   12 h.  205,71 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs.   12 h.  205,05 p
   5. Tóth Attila                    2.cs.   11 h.  204,13 p
   6. Fejos Csaba                    2.cs.   10 h.  182,31 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs.   10 h.  172,18 p
   8. Tóth Attila                    3.cs.   10 h.  170,76 p
   9. Szollos Béla                   2.cs.   11 h.  167,23 p
  10. Babicz János                   1.cs.   10 h.  157,06 p
  11. Tóth Attila                    1.cs.   10 h.  151,72 p
  12. Babicz József                  1.cs.    9 h.  151,33 p
  13. Szollos Béla                   3.cs.    8 h.  138,45 p
  14. Babicz István                  1.cs.    7 h.  134,07 p
  15. Tóth Sándor                    2.cs.    8 h.  129,29 p
  16. Fejos Csaba                    1.cs.    8 h.  128,71 p
  17. Kovágó Gábor                   5.cs.    8 h.  128,64 p
  18. Fejos Csaba                    3.cs.    7 h.  117,56 p
  19. Szollos Béla                   4.cs.    7 h.  102,48 p
  20. Papp László                    1.cs.    6 h.   95,53 p
  21. Szollos Béla                   1.cs.    5 h.   78,64 p
  22. Kaló Imre                      2.cs.    4 h.   60,29 p
  23. Kaló Imre                      1.cs.    5 h.   59,68 p
  24. Fejos Károly                   1.cs.    4 h.   50,59 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Babicz József                  2.cs.    3 h.   41,00 p
  27. Tóth Sándor                    3.cs.    2 h.   27,33 p
  28. Cseri József                   1.cs.    1 h.   16,67 p
  29. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  80,47p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  4h  80,11p
  3. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,22p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  77,94p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  77,04p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  76,86p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  76,47p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  75,62p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  4h  74,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603949    H  4h  73,70p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  4h  82,15p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  78,64p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  4h  70,70p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  4h  70,55p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  70,11p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  69,88p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  4h  69,64p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  4h  67,51p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  4h  65,18p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  4h  79,81p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  77,68p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  76,56p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  75,67p
  5. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  75,43p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  74,98p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  4h  73,20p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603949    H  4h  72,50p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  4h  71,68p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  4h  71,14p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  77,70p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,17p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  4h  69,22p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  69,07p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  4h  68,79p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  4h  68,20p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  4h  55,36p
  8. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  4h  47,03p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,27p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,43p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  76,25p
  2. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  4h  69,36p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  4h  59,94p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  54,42p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800537    H  3h  52,66p
  6. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619002    H  3h  51,01p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  3h  50,48p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  3h  50,20p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  3h  49,47p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596314    H  3h  48,19p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  4h  49,27p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,24p
  3. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  3h  63,90p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,33p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  3h  55,60p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  3h  52,24p
  7. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  3h  51,76p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  3h  48,56p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  3h  44,23p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  3h  42,43p