Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.05.20 15:13:32
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.20 19:06:24
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.20 19:10:05
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.19 15:13:32
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 04 verseny 

Feleresztés helye: Amstetten
Feleresztés ideje: 2015.05.17 06:10
Időjárás         : Felhős idő, élénk ÉNy-i légmozgás, 15 C
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 370000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 25
Legkisebb pont   : 10
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   29   252   50   63   1687,36   1569,90   1559,26
A50 Zsámbok            11   31   274   55   69   1697,89   1578,18   1556,01
V10 Hatvan              8   16   151   30   38   1614,78   1541,33   1513,35
Hatvan I.              35   76   677  135  169   1697,89   1567,02   1554,34
A23 Nagykáta           20   51   487   97  122   1697,91   1598,07   1580,12
A64 Zsámbok            12   27   257   51   64   1686,53   1573,80   1555,28
R38 Jászberény         10   29   265   53   66   1697,32   1563,49   1545,07
Hatvan II.             42  107  1009  202  252   1697,91   1583,49   1566,72
Tagszövetségben        77  183  1686  337  422   1697,91   1578,20   1559,19

R38 egyesületi díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-603360    H 1697,32 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14-D-806384    H 1696,95 m/p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-10-09-05043    H 1650,61 m/p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-14-D-762534    H 1646,38 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              5.cs. HU-14-M-135330    H 1645,37 m/p
   6. Balázs Sándor                  1.cs. HU-12-D-463856    H 1644,92 m/p
   7. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-11-D-403038    H 1643,33 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              5.cs. HU-14-D-806379    H 1642,10 m/p
   9. Demeter Attila                 3.cs. HU-11-O-10893     H 1639,94 m/p
  10. Demeter Attila                 2.cs. HU-10-09-05050    H 1639,01 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 372410 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  23,85p    R:  63.   1h  22,31p    T: 100.   1h  22,33p
Összesített E:  12.   5h 101,35p    R:  63.   5h  79,95p    T:  99.   5h  83,30p
   HU-12-D-463856    H 17 09:56:24  1644,92 m/p   6  23,85   46  22,31   76  22,33

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 372410 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  32,07p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.  10h 143,40p    R:  65.   5h  74,04p    T: 104.   5h  77,06p
   HU-13-D-596586    H 17 10:10:20  1549,56 m/p  61  11,15    0   0,00    0   0,00
   HU-12-D-464839    H 17 10:10:48  1546,55 m/p  63  10,69    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-619719    H 17 10:10:49  1546,45 m/p  65  10,23    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   3.cs. Dt: 372410 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  15,54p    R:  79.   1h  12,63p    T: 121.   1h  13,92p
Összesített E:  25.   3h  38,03p    R: 102.   1h  12,63p    T: 161.   1h  13,92p
   HU-14-D-763272    H 17 10:05:18  1582,70 m/p  42  15,54  208  12,63  312  13,92

Balázs Sándor                   4.cs. Dt: 372410 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  18,08p    R:  75.   1h  15,38p    T: 115.   1h  16,38p
Összesített E:  16.   4h  67,66p    R:  81.   3h  46,96p    T: 128.   3h  48,63p
   HU-14-D-763237    H 17 10:02:46  1599,93 m/p  31  18,08  162  15,38  243  16,38

Benke István                    1.cs. Dt: 384732 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  28,07p    R:  62.   2h  22,39p    T:  97.   2h  24,74p
Összesített E:  19.   4h  58,67p    R:  78.   4h  51,36p    T: 121.   4h  53,76p
   HU 08-28-00879    H 17 10:14:10  1575,69 m/p  47  14,38  227  11,49  346  12,71
   HU 11-28-15871    H 17 10:14:49  1571,51 m/p  50  13,69  237  10,90  365  12,03

Benke István                    2.cs. Dt: 384732 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  31,08p    R:  72.   1h  17,35p    T: 111.   1h  18,41p
Összesített E:  28.   2h  31,08p    R:  97.   1h  17,35p    T: 156.   1h  18,41p
   HU 13-28-25237    T 17 10:08:08  1615,62 m/p  20  20,62  129  17,35  186  18,41
   HU 13-28-25260    T 17 10:18:47  1546,45 m/p  64  10,46    0   0,00    0   0,00

Demeter Attila                  2.cs. Dt: 384593 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  50,30p    R:  49.   2h  35,12p    T:  78.   2h  36,25p
Összesített E:   7.  11h 183,56p    R:  38.   9h 132,61p    T:  69.   8h 128,11p
   HU-10-09-05050    H 17 10:04:39  1639,01 m/p  10  22,92   59  21,53   97  21,58
   HU-12-09-17110    H 17 10:12:34  1585,51 m/p  38  16,46  192  13,59  291  14,67
   HU-14-D-718393    T 17 10:18:40  1546,62 m/p  62  10,92    0   0,00    0   0,00

Demeter Attila                  3.cs. Dt: 384593 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  23,15p    R:  64.   1h  21,65p    T: 101.   1h  21,72p
Összesített E:  20.   3h  53,25p    R:  87.   2h  34,25p    T: 136.   2h  35,77p
   HU-11-O-10893     H 17 10:04:31  1639,94 m/p   9  23,15   57  21,65   93  21,72

Grizner Sándor                  2.cs. Dt: 385301 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  13,23p    R:  84.   1h  10,06p    T: 130.   1h  11,28p
Összesített E:  17.   4h  65,83p    R:  74.   4h  58,67p    T: 116.   4h  59,90p
   HU-14-D-762702    H 17 10:15:53  1567,01 m/p  52  13,23  251  10,06  386  11,28

Gyarmati Szabolcs               1.cs. Dt: 383447 Kg:   4 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  21,31p    R:  70.   1h  18,67p    T: 109.   1h  19,44p
Összesített E:  15.   4h  77,26p    R:  79.   3h  49,55p    T: 113.   4h  62,31p
   HU 14-D-817373    H 17 10:06:01  1624,57 m/p  17  21,31  107  18,67  157  19,44

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 385115 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 106,32p    R:  11.   4h  86,19p    T:  15.   5h  97,34p
Összesített E:   2.  15h 261,41p    R:  16.  12h 198,14p    T:  27.  13h 212,15p
   HU-10-09-05043    H 17 10:03:19  1650,61 m/p   3  24,54   37  22,85   59  22,93
   HU-14-D-762534    H 17 10:03:55  1646,38 m/p   4  24,31   43  22,49   70  22,54
   HU-11-D-403038    H 17 10:04:21  1643,33 m/p   7  23,62   52  21,95   83  22,08
   HU-09-09-98099    H 17 10:06:55  1625,53 m/p  16  21,54  103  18,90  153  19,58
   HU-13-28-28801    H 17 10:16:52  1560,01 m/p  56  12,31    0   0,00  416  10,21
   HU-14-O-25611     H 17 10:17:54  1553,51 m/p  59  11,62    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 385115 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  98,22p    R:  12.   5h  85,99p    T:  19.   5h  89,76p
Összesített E:   6.  11h 198,71p    R:  27.  10h 162,15p    T:  45.  10h 167,05p
   HU-14-D-762539    H 17 10:05:12  1637,39 m/p  12  22,46   65  21,18  104  21,33
   HU-14-D-762544    H 17 10:06:08  1630,92 m/p  13  22,23   75  20,58  119  20,80
   HU-14-D-762570    H 17 10:08:31  1614,63 m/p  21  20,38  131  17,23  189  18,30
   HU-14-D-762515    H 17 10:09:55  1605,20 m/p  27  19,00  154  15,86  223  17,09
   HU-14-D-762535    H 17 10:14:47  1573,29 m/p  48  14,15  233  11,14  359  12,24

Nagy Lehel dr.                  3.cs. Dt: 385115 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  29,69p    R:  77.   1h  14,42p    T:  95.   2h  25,74p
Összesített E:  29.   2h  29,69p    R: 100.   1h  14,42p    T: 145.   2h  25,74p
   HU-14-D-806356    H 17 10:12:04  1590,95 m/p  35  17,15  178  14,42  268  15,49
   HU-14-D-762584    H 17 10:16:51  1560,12 m/p  55  12,54    0   0,00  415  10,25

Nagy Lehel dr.                  4.cs. Dt: 385115 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  38,46p    R:  51.   2h  33,99p    T:  80.   2h  35,46p
Összesített E:  24.   2h  38,46p    R:  88.   2h  33,99p    T: 137.   2h  35,46p
   HU-13-D-596040    T 17 10:05:04  1638,32 m/p  11  22,69   64  21,24  102  21,40
   HU-14-D-762525    H 17 10:13:16  1583,10 m/p  41  15,77  206  12,75  308  14,06

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 385279 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  80,23p    R:  32.   4h  58,82p    T:  50.   4h  62,41p
Összesített E:   3.  13h 234,47p    R:  19.  12h 188,03p    T:  32.  12h 193,35p
   HU-13-D-619450    H 17 10:06:38  1627,99 m/p  14  22,00   84  20,04  130  20,40
   HU-12-D-503557    H 17 10:11:19  1596,40 m/p  34  17,38  170  14,90  253  16,02
   HU-11-D-427100    H 17 10:14:06  1578,20 m/p  45  14,85  219  11,97  337  13,03
   HU-14-D-762434    H 17 10:14:07  1578,09 m/p  46  14,62  220  11,91  339  12,96
   HU-13-D-619419    H 17 10:18:17  1551,61 m/p  60  11,38    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 385279 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 101,69p    R:   9.   5h  93,15p    T:  17.   5h  96,31p
Összesített E:   1.  14h 286,15p    R:   9.  14h 246,65p    T:  13.  14h 252,47p
   HU-13-D-603360    H 17 09:56:58  1697,32 m/p   1  25,00    2  24,94    3  24,93
   HU-14-D-806384    H 17 09:57:01  1696,95 m/p   2  24,77    3  24,88    4  24,89
   HU-13-D-619434    H 17 10:08:55  1612,43 m/p  24  19,69  140  16,69  202  17,84
   HU-13-D-619437    H 17 10:10:41  1600,60 m/p  30  18,31  159  15,56  240  16,48
   HU-13-D-619421    H 17 10:14:56  1572,83 m/p  49  13,92  234  11,08  361  12,17

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 385279 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  53,54p    R:  45.   3h  44,53p    T:  65.   3h  47,89p
Összesített E:  13.   6h 100,18p    R:  64.   5h  77,00p    T: 101.   5h  80,32p
   HU-14-07-41166    H 17 10:10:12  1603,82 m/p  28  18,77  155  15,80  229  16,88
   HU-14-O-26279     H 17 10:10:16  1603,37 m/p  29  18,54  156  15,74  232  16,77
   HU-14-O-25619     H 17 10:13:17  1583,49 m/p  39  16,23  202  12,99  303  14,24

Nagy Varga Viktor               4.cs. Dt: 385279 Kg:   6 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   1h  11,85p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  14.   6h  82,77p    R:  84.   3h  44,11p    T: 131.   3h  44,33p
   HU-14-O-25620     T 17 10:17:14  1558,20 m/p  58  11,85    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               5.cs. Dt: 385279 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 111,16p    R:   8.   5h  99,12p    T:  13.   5h 101,76p
Összesített E:   4.  12h 227,79p    R:  17.  12h 195,76p    T:  29.  12h 200,14p
   HU-14-M-135330    H 17 10:04:08  1645,37 m/p   5  24,08   44  22,43   73  22,43
   HU-14-D-806379    H 17 10:04:36  1642,10 m/p   8  23,38   56  21,71   88  21,90
   HU-14-D-762431    H 17 10:06:49  1626,73 m/p  15  21,77   92  19,56  140  20,05
   HU-14-O-25615     H 17 10:07:48  1620,00 m/p  18  21,08  118  18,01  171  18,94
   HU-14-D-729538    H 17 10:08:22  1616,15 m/p  19  20,85  128  17,41  185  18,44
   HU-13-D-619447    H 17 10:08:46  1613,45 m/p  23  19,92  137  16,87  196  18,05

Rédei Attila                    2.cs. Dt: 384826 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  16,92p    R:  78.   1h  14,00p    T: 118.   1h  15,06p
Összesített E:  30.   2h  27,30p    R:  91.   2h  24,58p    T: 146.   2h  25,70p
   HU 14-D-813012    T 17 10:12:14  1588,66 m/p  36  16,92  185  14,00  280  15,06

Rédei Attila                    3.cs. Dt: 384826 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   1h  10,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  27.   2h  31,61p    R:  95.   1h  19,49p    T: 155.   1h  19,38p
   HU 14-D-813031    T 17 10:19:04  1545,07 m/p  66  10,00    0   0,00    0   0,00

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 385229 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  50,54p    R:  47.   3h  42,19p    T:  69.   3h  45,89p
Összesített E:   5.  12h 200,99p    R:  26.  11h 165,54p    T:  43.  11h 170,27p
   HU-10-09-05425    H 17 10:08:37  1614,43 m/p  22  20,15  133  17,11  191  18,23
   HU-10-09-05412    H 17 10:13:29  1582,16 m/p  43  15,31  209  12,57  314  13,85
   HU-10-09-05403    H 17 10:13:31  1581,94 m/p  44  15,08  210  12,51  315  13,81

Szabó Elek                      2.cs. Dt: 385229 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  29,46p    R:  61.   2h  23,05p    T:  96.   2h  25,60p
Összesített E:  21.   4h  50,92p    R:  93.   2h  23,05p    T: 147.   2h  25,60p
   HU-11-09-11874    H 17 10:13:18  1583,35 m/p  40  16,00  204  12,87  305  14,17
   HU-14-07-40861    H 17 10:15:45  1567,56 m/p  51  13,46  249  10,18  382  11,43

Varga László                    1.cs. Dt: 374248 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  84,16p    R:  28.   4h  60,25p    T:  39.   5h  74,94p
Összesített E:  10.   8h 119,80p    R:  61.   6h  82,98p    T:  86.   7h  97,60p
   HU-09-09-98551    H 17 10:02:48  1607,59 m/p  26  19,23  146  16,33  214  17,41
   HU-09-09-98872    T 17 10:04:12  1597,98 m/p  32  17,85  166  15,14  248  16,20
   HU-11-09-12091    H 17 10:04:15  1597,64 m/p  33  17,62  168  15,02  250  16,13
   HU-09-09-98889    T 17 10:05:54  1586,47 m/p  37  16,69  189  13,76  287  14,81
   HU-11-09-12096    H 17 10:09:34  1562,19 m/p  54  12,77    0   0,00  411  10,39

Varga László                    2.cs. Dt: 374248 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  44,54p    R:  73.   1h  16,57p    T:  76.   3h  38,30p
Összesített E:   9.   8h 126,37p    R:  60.   6h  85,03p    T:  80.   8h 108,96p
   HU-14-07-41216    H 17 10:02:29  1609,78 m/p  25  19,46  142  16,57  208  17,62
   HU-13-09-22148    H 17 10:09:22  1563,49 m/p  53  13,00    0   0,00  406  10,57
   HU-13-D-672271    H 17 10:09:59  1559,47 m/p  57  12,08    0   0,00  419  10,11

Tagszövetségi díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1697,91 m/p
   2. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1697,89 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1697,32 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-806384    H 1696,95 m/p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727364    H 1696,14 m/p
   6. Tomori László                  0.cs. A23 HU-14-D-727214    T 1696,11 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1695,34 m/p
   8. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1695,34 m/p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602035    H 1694,68 m/p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1690,48 m/p
  11. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1688,16 m/p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-740102    T 1688,10 m/p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-11-D-667947    T 1687,98 m/p
  14. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-21695    T 1687,36 m/p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36 HU 12-09-15595    H 1686,75 m/p
  16. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-13-D-596340    H 1686,53 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1686,53 m/p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603906    H 1686,31 m/p
  19. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1686,18 m/p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1686,06 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1697,91 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1697,32 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-806384    H 1696,95 m/p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727364    H 1696,14 m/p
   5. Tomori László                  0.cs. A23 HU-14-D-727214    T 1696,11 m/p
   6. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1695,34 m/p
   7. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1695,34 m/p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602035    H 1694,68 m/p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1690,48 m/p
  10. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1688,16 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  120,72 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  114,85 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  112,00 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  108,78 p
   5. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  108,55 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  107,39 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  107,22 p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  105,73 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  105,23 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  104,13 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  103,54 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  102,91 p
  13. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.  101,76 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   99,49 p
  15. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   97,34 p
  16. Katona József                  1.cs. A36    5 h.   97,24 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   96,31 p
  18. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  19. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   89,76 p
  20. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   89,01 p
  21. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   88,87 p
  22. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   88,34 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   85,93 p
  24. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   84,20 p
  25. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   84,06 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   83,89 p
  27. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   83,32 p
  28. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.   81,96 p
  29. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   81,40 p
  30. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.   81,35 p
  31. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   81,22 p
  32. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   81,11 p
  33. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.   80,76 p
  34. Szollos Béla                   2.cs. A64    5 h.   79,89 p
  35. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   79,59 p
  36. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   79,28 p
  37. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   78,10 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   76,26 p
  39. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   74,94 p
  40. Tóth Lajos                     1.cs. A23    5 h.   71,99 p
  41. Gazsi Károly                   2.cs. A36    4 h.   71,84 p
  42. Babicz József                  1.cs. A64    4 h.   71,50 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   69,29 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   69,22 p
  45. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   67,49 p
  46. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   65,98 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   65,10 p
  48. Kalocsai András                1.cs. A23    4 h.   63,12 p
  49. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   62,66 p
  50. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  51. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,28 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   61,28 p
  53. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   59,78 p
  54. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   58,50 p
  55. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   55,15 p
  56. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    4 h.   53,39 p
  57. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   53,38 p
  58. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   53,19 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,91 p
  60. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   52,81 p
  61. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   52,80 p
  62. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   52,70 p
  63. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   51,45 p
  64. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   51,13 p
  65. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   47,89 p
  66. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   47,70 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  120,64 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  111,25 p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  105,57 p
   4. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  103,85 p
   5. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  103,73 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  102,65 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  101,93 p
   8. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   99,12 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   93,15 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   91,30 p
  11. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    4 h.   86,19 p
  12. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   85,99 p
  13. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   83,12 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   80,89 p
  15. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   79,26 p
  16. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   79,09 p
  17. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   78,91 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              5.cs.    5 h.  111,16 p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    5 h.  106,32 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs.    5 h.  101,69 p
   4. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    5 h.   98,22 p
   5. Varga László                   1.cs.    5 h.   84,16 p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs.    5 h.   80,23 p
   7. Nagy Varga Viktor              3.cs.    3 h.   53,54 p
   8. Szabó Elek                     1.cs.    3 h.   50,54 p
   9. Demeter Attila                 2.cs.    3 h.   50,30 p
  10. Varga László                   2.cs.    3 h.   44,54 p
  11. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    2 h.   38,46 p
  12. Balázs Sándor                  2.cs.    3 h.   32,07 p
  13. Benke István                   2.cs.    2 h.   31,08 p
  14. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    2 h.   29,69 p
  15. Szabó Elek                     2.cs.    2 h.   29,46 p
  16. Benke István                   1.cs.    2 h.   28,07 p
  17. Balázs Sándor                  1.cs.    1 h.   23,85 p
  18. Demeter Attila                 3.cs.    1 h.   23,15 p
  19. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    1 h.   21,31 p
  20. Balázs Sándor                  4.cs.    1 h.   18,08 p
  21. Rédei Attila                   2.cs.    1 h.   16,92 p
  22. Balázs Sándor                  3.cs.    1 h.   15,54 p
  23. Grizner Sándor                 2.cs.    1 h.   13,23 p
  24. Nagy Varga Viktor              4.cs.    1 h.   11,85 p
  25. Rédei Attila                   3.cs.    1 h.   10,00 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    8 h.  179,23 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    8 h.  162,38 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    8 h.  161,78 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    8 h.  150,47 p
   5. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  129,41 p
   6. Katona József                  2.cs. A36    6 h.  123,47 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.  122,81 p
   8. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.  119,81 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.  115,77 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  107,39 p
  11. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  105,85 p
  12. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  105,73 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  105,23 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  103,54 p
  15. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  102,91 p
  16. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   99,49 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.   97,93 p
  18. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   97,34 p
  19. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   96,31 p
  20. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    7 h.   90,11 p
  22. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   90,03 p
  23. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   89,76 p
  24. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   89,01 p
  25. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   88,87 p
  26. Kevés Károly                   1.cs. V10    6 h.   88,71 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   88,34 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   84,20 p
  29. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   84,06 p
  30. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   83,32 p
  31. Tóth Lajos                     1.cs. A23    6 h.   83,24 p
  32. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.   81,96 p
  33. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   81,40 p
  34. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.   81,35 p
  35. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   81,22 p
  36. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   81,11 p
  37. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.   80,76 p
  38. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   79,59 p
  39. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   79,28 p
  40. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   76,26 p
  41. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   74,94 p
  42. Gazsi Károly                   2.cs. A36    4 h.   71,84 p
  43. Babicz József                  1.cs. A64    4 h.   71,50 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   69,22 p
  45. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   67,49 p
  46. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   65,98 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   65,10 p
  48. Kalocsai András                1.cs. A23    4 h.   63,12 p
  49. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   62,66 p
  50. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  51. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,28 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   61,28 p
  53. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   59,78 p
  54. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   58,50 p
  55. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   55,15 p
  56. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    4 h.   53,39 p
  57. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   53,38 p
  58. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   53,19 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,91 p
  60. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   52,81 p
  61. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   52,80 p
  62. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   52,70 p
  63. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   51,45 p
  64. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   51,13 p
  65. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   47,89 p
  66. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   47,70 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  411,00 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   20 h.  379,47 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  370,74 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23   19 h.  368,22 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   20 h.  367,09 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  366,93 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   20 h.  364,58 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23   20 h.  364,54 p
   9. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  351,90 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   19 h.  333,61 p
  11. Katona József                  2.cs. A36   17 h.  332,76 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  331,29 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   19 h.  329,91 p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50   19 h.  325,18 p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  314,46 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  313,41 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   17 h.  312,73 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  307,28 p
  19. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  300,97 p
  20. Katona József                  1.cs. A36   17 h.  296,43 p
  21. Száraz László                  1.cs. A23   16 h.  284,43 p
  22. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  275,61 p
  23. Boda Ákos                      1.cs. A50   17 h.  272,31 p
  24. Tóth Attila                    2.cs. A64   15 h.  270,76 p
  25. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  270,58 p
  26. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  270,36 p
  27. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   16 h.  269,80 p
  28. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  269,41 p
  29. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   16 h.  268,89 p
  30. Boda Ákos                      6.cs. A50   16 h.  259,91 p
  31. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   15 h.  248,50 p
  32. Mészáros Mihály                2.cs. A36   14 h.  245,27 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50   15 h.  244,07 p
  34. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  239,86 p
  35. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   15 h.  237,15 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  234,71 p
  37. Molnár Pál                     2.cs. A23   14 h.  233,86 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  228,19 p
  39. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   12 h.  224,21 p
  40. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   14 h.  223,62 p
  41. Mészáros László                1.cs. A36   13 h.  222,22 p
  42. Tomori László                  3.cs. A23   13 h.  220,29 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   14 h.  219,77 p
  44. Kovács József                  1.cs. A50   13 h.  219,49 p
  45. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  213,05 p
  46. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   14 h.  211,55 p
  47. Kiss József                    1.cs. V10   12 h.  211,23 p
  48. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   14 h.  210,72 p
  49. Jánosi Pál                     2.cs. A23   12 h.  205,33 p
  50. Japport Zoltán                 5.cs. A50   12 h.  203,40 p
  51. Boda Ákos                      3.cs. A50   13 h.  203,21 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   13 h.  201,48 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64   11 h.  193,63 p
  54. Japport Zoltán                 4.cs. A50   13 h.  192,26 p
  55. Szabó Elek                     1.cs. R38   13 h.  188,93 p
  56. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   12 h.  188,08 p
  57. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   11 h.  180,41 p
  58. Szollos Béla                   2.cs. A64   11 h.  177,27 p
  59. Tóth Attila                    1.cs. A64   11 h.  176,87 p
  60. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   11 h.  173,75 p
  61. Tóth Attila                    3.cs. A64   10 h.  173,57 p
  62. Babicz János                   1.cs. A64   11 h.  171,98 p
  63. Palkó László                   1.cs. A23    9 h.  168,66 p
  64. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   10 h.  167,05 p
  65. Palkó László                   2.cs. A23   10 h.  166,08 p
  66. Babicz József                  1.cs. A64   10 h.  165,82 p
  67. Pap István                     2.cs. A36    9 h.  164,25 p
  68. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  161,05 p
  69. Szollos Béla                   3.cs. A64    9 h.  158,01 p
  70. Kevés Károly                   1.cs. V10   11 h.  157,13 p
  71. Boda Ákos                      5.cs. A50   11 h.  153,88 p
  72. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    9 h.  151,15 p
  73. Demeter Attila                 2.cs. R38   10 h.  150,20 p
  74. Huszár Péter                   2.cs. A23    8 h.  149,57 p
  75. Gavaldik József                2.cs. A23   10 h.  148,89 p
  76. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    9 h.  147,62 p
  77. László György                  1.cs. A36    9 h.  147,29 p
  78. Dobos Sándor                   1.cs. A36   10 h.  146,63 p
  79. Gavaldik József                1.cs. A23   10 h.  143,09 p
  80. Tóth Gábor                     1.cs. A36    9 h.  141,81 p
  81. Kovágó Gábor                   5.cs. A64   10 h.  139,86 p
  82. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  136,72 p
  83. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    8 h.  135,06 p
  84. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    9 h.  134,08 p
  85. Száraz László                  3.cs. A23   10 h.  133,62 p
  86. Tóth Sándor                    2.cs. A64    9 h.  133,58 p
  87. Ács Ferenc                     1.cs. A50   11 h.  132,10 p
  88. Kalocsai András                1.cs. A23    8 h.  131,66 p
  89. Lengyel János                  1.cs. A23    8 h.  131,54 p
  90. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  129,85 p
  91. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  129,18 p
  92. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  128,23 p
  93. Molnár Pál                     3.cs. A23    8 h.  126,51 p
  94. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    9 h.  125,74 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  410,35 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   20 h.  377,24 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   19 h.  366,52 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   20 h.  362,94 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  360,84 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   20 h.  359,67 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  327,22 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  311,99 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23   17 h.  308,39 p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  305,94 p
  11. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  298,60 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  295,05 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   16 h.  279,58 p
  14. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  270,76 p
  15. Tóth Attila                    2.cs. A64   15 h.  266,14 p
  16. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  264,06 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  262,91 p
  18. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   15 h.  256,69 p
  19. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   15 h.  234,03 p
  20. Huszár Péter                   1.cs. A23   15 h.  223,85 p
  21. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   14 h.  220,53 p
  22. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  220,22 p
  23. Molnár Pál                     2.cs. A23   13 h.  219,52 p

R38 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   19 h.  367,45 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.   18 h.  325,68 p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   18 h.  294,90 p
   4. Nagy Varga Viktor              5.cs.   17 h.  287,32 p
   5. Demeter Attila                 2.cs.   15 h.  240,26 p
   6. Szabó Elek                     1.cs.   15 h.  238,53 p
   7. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   13 h.  216,11 p
   8. Demeter Attila                 1.cs.   13 h.  186,17 p
   9. Balázs Sándor                  2.cs.   12 h.  175,31 p
  10. Varga László                   1.cs.   10 h.  152,41 p
  11. Nagy Varga Viktor              3.cs.   10 h.  151,02 p
  12. Varga László                   2.cs.   10 h.  150,05 p
  13. Balázs Sándor                  1.cs.    8 h.  142,23 p
  14. Nagy Varga Viktor              4.cs.   10 h.  129,70 p
  15. Rédei Attila                   1.cs.    8 h.  129,64 p
  16. Demeter Attila                 3.cs.    6 h.  108,23 p
  17. Grizner Sándor                 2.cs.    6 h.   98,43 p
  18. Grizner Sándor                 1.cs.    6 h.   88,26 p
  19. Varga László                   3.cs.    6 h.   85,41 p
  20. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    5 h.   82,71 p
  21. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    4 h.   77,26 p
  22. Balázs Sándor                  4.cs.    4 h.   67,66 p
  23. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    4 h.   63,81 p
  24. Balázs Sándor                  3.cs.    5 h.   63,66 p
  25. Nagy Varga Viktor              6.cs.    5 h.   61,84 p
  26. Benke István                   1.cs.    4 h.   58,67 p
  27. Rédei Attila                   2.cs.    4 h.   52,65 p
  28. Szabó Elek                     2.cs.    4 h.   50,92 p
  29. Rédei Attila                   3.cs.    3 h.   40,87 p
  30. Benke István                   2.cs.    2 h.   31,08 p
  31. Nagy Lehel dr.                 5.cs.    2 h.   25,21 p
  32. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   19,58 p
  33. Szabó Elek                     3.cs.    1 h.   16,51 p
  34. Rédei Attila                   4.cs.    1 h.   16,23 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  219,77 p
   2. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  211,10 p
   3. Katona József                  2.cs. A36   10 h.  207,68 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  206,84 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  205,86 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  202,08 p
   7. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  198,72 p
   8. Száraz László                  1.cs. A23   10 h.  195,06 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  192,39 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  192,21 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  185,06 p
  12. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  183,89 p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  183,44 p
  14. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  182,92 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  181,54 p
  16. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  180,61 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  179,51 p
  18. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  175,97 p
  19. Nagy János                     1.cs. A23   10 h.  168,80 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  161,80 p
  21. Jánosi Pál                     1.cs. A23    8 h.  159,14 p
  22. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  156,18 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  152,13 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  150,63 p
  25. Japport Zoltán                 4.cs. A50   10 h.  149,88 p
  26. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    8 h.  149,46 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64    8 h.  148,96 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  147,98 p
  29. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  145,45 p
  30. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  144,87 p
  31. Szollos Béla                   3.cs. A64    8 h.  144,15 p
  32. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  139,57 p
  33. Fejos Csaba                    2.cs. A64    8 h.  139,43 p
  34. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    8 h.  139,16 p
  35. Huszár Péter                   1.cs. A23    9 h.  138,49 p
  36. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.  136,82 p
  37. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  135,25 p
  38. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    7 h.  134,53 p
  39. Kovács József                  1.cs. A50    7 h.  134,16 p
  40. Mészáros Mihály                2.cs. A36    7 h.  132,89 p
  41. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    7 h.  131,71 p
  42. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  127,76 p
  43. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    7 h.  127,26 p
  44. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  125,97 p
  45. Szollos Béla                   2.cs. A64    8 h.  124,23 p
  46. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  122,16 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    6 h.  122,10 p
  48. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    7 h.  121,94 p
  49. Boda Ákos                      2.cs. A50    7 h.  121,76 p
  50. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  120,40 p
  51. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  119,75 p
  52. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  116,98 p
  53. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.  116,86 p
  54. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.  115,18 p
  55. Molnár Pál                     2.cs. A23    7 h.  112,51 p
  56. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.  111,90 p
  57. Tóth Attila                    3.cs. A64    6 h.  108,97 p
  58. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  105,55 p
  59. Kalocsai András                1.cs. A23    6 h.  104,59 p
  60. Boda Ákos                      1.cs. A50    7 h.  102,73 p
  61. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    6 h.  101,70 p
  62. Szabó Elek                     1.cs. R38    6 h.   98,00 p
  63. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.   96,03 p
  64. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   95,31 p
  65. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.   94,39 p
  66. Tóth Lajos                     1.cs. A23    6 h.   90,46 p
  67. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    5 h.   89,77 p
  68. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.   87,44 p
  69. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    5 h.   85,09 p
  70. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   84,93 p
  71. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    5 h.   84,04 p
  72. Balázs Sándor                  1.cs. R38    5 h.   83,30 p
  73. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.   83,26 p
  74. Babicz István                  1.cs. A64    4 h.   81,74 p
  75. Demeter Attila                 2.cs. R38    5 h.   79,05 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   78,10 p
  77. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    4 h.   77,28 p
  78. Fejos Csaba                    3.cs. A64    4 h.   75,13 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  218,69 p
   2. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  207,50 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  199,44 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  193,89 p
   5. Száraz László                  1.cs. A23   10 h.  190,82 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  188,48 p
   7. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  187,24 p
   8. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  181,61 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  174,96 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  174,53 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  173,22 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23   10 h.  161,19 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  156,89 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs. A23    8 h.  155,25 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  146,02 p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    8 h.  145,74 p
  17. Tóth Attila                    1.cs. A64    8 h.  143,55 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  138,50 p
  19. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  137,14 p

R38 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   10 h.  205,44 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.   10 h.  189,74 p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   10 h.  183,32 p
   4. Nagy Varga Viktor              5.cs.    8 h.  163,82 p
   5. Demeter Attila                 2.cs.    8 h.  129,78 p
   6. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    7 h.  126,47 p
   7. Szabó Elek                     1.cs.    7 h.  123,50 p
   8. Balázs Sándor                  2.cs.    8 h.  108,46 p
   9. Balázs Sándor                  1.cs.    5 h.  101,35 p
  10. Varga László                   1.cs.    6 h.   97,67 p
  11. Varga László                   2.cs.    5 h.   82,04 p
  12. Demeter Attila                 1.cs.    5 h.   81,11 p
  13. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    4 h.   77,26 p
  14. Nagy Varga Viktor              3.cs.    4 h.   66,23 p
  15. Nagy Varga Viktor              4.cs.    4 h.   56,50 p
  16. Demeter Attila                 3.cs.    3 h.   53,25 p
  17. Szabó Elek                     2.cs.    4 h.   50,92 p
  18. Balázs Sándor                  4.cs.    3 h.   49,21 p
  19. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    2 h.   38,46 p
  20. Balázs Sándor                  3.cs.    3 h.   38,03 p
  21. Varga László                   3.cs.    2 h.   36,06 p
  22. Benke István                   2.cs.    2 h.   31,08 p
  23. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    2 h.   29,69 p
  24. Benke István                   1.cs.    2 h.   28,07 p
  25. Rédei Attila                   2.cs.    1 h.   16,92 p
  26. Nagy Varga Viktor              6.cs.    1 h.   13,30 p
  27. Grizner Sándor                 2.cs.    1 h.   13,23 p
  28. Rédei Attila                   3.cs.    1 h.   10,00 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  319,63 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  286,58 p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  286,50 p
   4. Katona József                  2.cs. A36   14 h.  284,35 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  281,84 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  280,45 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  278,43 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  277,83 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  277,50 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   14 h.  273,51 p
  11. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  265,39 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   14 h.  257,78 p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  252,47 p
  14. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   13 h.  250,54 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  249,26 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  243,46 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  242,86 p
  18. Boda Ákos                      6.cs. A50   14 h.  241,94 p
  19. Gazsi Károly                   2.cs. A36   13 h.  237,53 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  237,42 p
  21. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   13 h.  231,92 p
  22. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  222,92 p
  23. Tóth Attila                    2.cs. A64   11 h.  220,90 p
  24. Jánosi Pál                     1.cs. A23   12 h.  220,26 p
  25. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   12 h.  218,94 p
  26. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  213,70 p
  27. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   13 h.  212,15 p
  28. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  211,58 p
  29. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  200,14 p
  30. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  199,82 p
  31. Boda Ákos                      1.cs. A50   12 h.  194,45 p
  32. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   12 h.  193,35 p
  33. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   10 h.  189,66 p
  34. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   11 h.  187,66 p
  35. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  186,54 p
  36. Nagy János                     2.cs. A23   11 h.  185,52 p
  37. Tóth Sándor                    1.cs. A64   11 h.  184,77 p
  38. Fejos Csaba                    2.cs. A64   10 h.  181,25 p
  39. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  180,61 p
  40. Japport Zoltán                 5.cs. A50   10 h.  177,21 p
  41. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   11 h.  176,06 p
  42. Japport Zoltán                 4.cs. A50   12 h.  173,16 p
  43. Szabó Elek                     1.cs. R38   11 h.  170,27 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50   10 h.  168,14 p
  45. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   10 h.  167,05 p
  46. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  166,80 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  166,76 p
  48. Jánosi Pál                     2.cs. A23    9 h.  163,86 p
  49. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  162,24 p
  50. Mészáros Mihály                2.cs. A36    9 h.  161,97 p
  51. Tóth Attila                    3.cs. A64    9 h.  158,09 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64    9 h.  158,01 p
  53. Tóth Attila                    1.cs. A64    9 h.  157,79 p
  54. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  157,63 p
  55. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  155,01 p
  56. Japport Zoltán                 3.cs. A50   10 h.  152,90 p
  57. Palkó László                   1.cs. A23    8 h.  150,81 p
  58. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  147,97 p
  59. Szollos Béla                   2.cs. A64    9 h.  145,29 p
  60. Molnár Pál                     2.cs. A23    9 h.  144,44 p
  61. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  143,89 p
  62. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.  136,82 p
  63. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  136,72 p
  64. Mészáros László                1.cs. A36    8 h.  136,29 p
  65. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  135,25 p
  66. Tomori László                  3.cs. A23    8 h.  133,14 p
  67. Boda Ákos                      5.cs. A50    9 h.  131,42 p
  68. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    8 h.  128,43 p
  69. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  128,11 p
  70. Babicz József                  1.cs. A64    7 h.  124,91 p
  71. Babicz János                   1.cs. A64    8 h.  123,91 p
  72. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.  123,50 p
  73. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  122,16 p
  74. Lengyel János                  1.cs. A23    7 h.  119,65 p
  75. Tóth Gábor                     1.cs. A36    7 h.  118,10 p
  76. László György                  1.cs. A36    7 h.  118,09 p
  77. Kalocsai András                1.cs. A23    7 h.  116,92 p
  78. Száraz László                  2.cs. A23    8 h.  116,85 p
  79. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  111,22 p
  80. Varga László                   2.cs. R38    8 h.  108,96 p
  81. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    6 h.  106,81 p
  82. Száraz László                  4.cs. A23    7 h.  104,77 p
  83. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    7 h.  103,02 p
  84. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    7 h.  100,18 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  319,32 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  284,60 p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  283,29 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  276,35 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  272,43 p
   6. Tomori László                  2.cs. A23   14 h.  272,13 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23   14 h.  253,57 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   13 h.  247,41 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  246,65 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  238,42 p
  11. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  230,07 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   13 h.  227,71 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   13 h.  226,24 p
  14. Tóth Attila                    2.cs. A64   11 h.  217,50 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   12 h.  216,27 p
  16. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   12 h.  198,14 p
  17. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  195,76 p
  18. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   10 h.  188,95 p
  19. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   12 h.  188,03 p
  20. Nagy János                     2.cs. A23   11 h.  177,69 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64   11 h.  177,53 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   14 h.  286,15 p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   15 h.  261,41 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.   13 h.  234,47 p
   4. Nagy Varga Viktor              5.cs.   12 h.  227,79 p
   5. Szabó Elek                     1.cs.   12 h.  200,99 p
   6. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   11 h.  198,71 p
   7. Demeter Attila                 2.cs.   11 h.  183,56 p
   8. Balázs Sándor                  2.cs.   10 h.  143,40 p
   9. Varga László                   2.cs.    8 h.  126,37 p
  10. Varga László                   1.cs.    8 h.  119,80 p
  11. Demeter Attila                 1.cs.    8 h.  119,52 p
  12. Balázs Sándor                  1.cs.    5 h.  101,35 p
  13. Nagy Varga Viktor              3.cs.    6 h.  100,18 p
  14. Nagy Varga Viktor              4.cs.    6 h.   82,77 p
  15. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    4 h.   77,26 p
  16. Balázs Sándor                  4.cs.    4 h.   67,66 p
  17. Grizner Sándor                 2.cs.    4 h.   65,83 p
  18. Rédei Attila                   1.cs.    4 h.   64,16 p
  19. Benke István                   1.cs.    4 h.   58,67 p
  20. Demeter Attila                 3.cs.    3 h.   53,25 p
  21. Szabó Elek                     2.cs.    4 h.   50,92 p
  22. Grizner Sándor                 1.cs.    3 h.   48,07 p
  23. Varga László                   3.cs.    3 h.   46,63 p
  24. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    2 h.   38,46 p
  25. Balázs Sándor                  3.cs.    3 h.   38,03 p
  26. Nagy Varga Viktor              6.cs.    3 h.   32,87 p
  27. Rédei Attila                   3.cs.    2 h.   31,61 p
  28. Benke István                   2.cs.    2 h.   31,08 p
  29. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    2 h.   29,69 p
  30. Rédei Attila                   2.cs.    2 h.   27,30 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  80,47p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  4h  80,11p
  3. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,22p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  77,94p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  77,00p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  76,86p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  76,47p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  75,62p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  4h  74,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603949    H  4h  73,70p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  4h  82,15p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  78,64p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  4h  70,70p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  4h  70,55p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  70,11p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  69,88p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  4h  69,64p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  4h  67,51p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  4h  65,18p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  4h  79,81p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  77,68p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  76,50p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  75,67p
  5. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  75,43p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  74,98p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  4h  73,20p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603949    H  4h  72,50p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  4h  71,68p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  4h  71,14p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  77,70p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,17p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  4h  69,22p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  69,07p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  4h  68,79p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  4h  68,20p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  4h  55,36p
  8. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  4h  47,03p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,27p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,43p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  3h  68,10p
  2. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-10-09-05043    H  3h  63,14p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  3h  62,23p
  4. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762534    H  3h  59,94p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  3h  58,87p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  3h  57,89p
  7. Balázs Sándor                  R38 HU-12-D-463856    H  3h  54,58p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  3h  53,29p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-12-D-503557    H  3h  52,25p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619419    H  3h  51,58p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  44,81p
  2. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813012    T  2h  38,53p
  3. Varga László                   R38 HU-09-09-98889    T  2h  35,16p
  4. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596040    T  2h  31,69p
  5. Varga László                   R38 HU-09-09-98872    T  2h  31,36p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  2h  30,13p
  7. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-718393    T  2h  28,75p
  8. Varga László                   R38 HU-11-09-12093    T  2h  28,07p
  9. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-619317    T  2h  25,15p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25616     T  2h  25,00p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602035    H  2h  47,81p
  2. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-727364    H  2h  47,22p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  2h  47,18p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  46,65p
  5. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  2h  46,43p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93246    H  2h  46,00p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 12-D-502618    H  2h  45,47p
  8. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  2h  45,32p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  2h  44,74p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728062    H  2h  43,81p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  47,99p
  2. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  47,73p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  46,92p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  46,49p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  2h  45,73p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  2h  44,00p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  42,77p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  42,56p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  2h  41,82p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603909    T  2h  41,00p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602035    H  2h  47,63p
  2. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-727364    H  2h  47,04p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  2h  46,97p
  4. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  2h  46,20p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93246    H  2h  45,74p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  2h  44,66p
  7. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  2h  43,19p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800537    H  2h  43,13p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  2h  42,72p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  2h  42,28p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  47,92p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  46,77p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  46,45p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  2h  45,51p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  2h  43,69p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  41,65p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  2h  40,65p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603909    T  2h  40,33p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  2h  39,64p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  2h  39,64p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  2h  48,38p
  2. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762534    H  2h  45,43p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  2h  44,56p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-806384    H  2h  43,83p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  2h  43,76p
  6. Gyarmati Szabolcs              R38 HU 14-D-817373    H  2h  43,66p
  7. Balázs Sándor                  R38 HU-12-D-463856    H  2h  40,86p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  2h  38,03p
  9. Demeter Attila                 R38 HU-10-09-05050    H  2h  37,46p
 10. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-09-09-98099    H  2h  37,31p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Varga László                   R38 HU-09-09-98872    T  2h  31,36p
  2. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-718393    T  2h  28,75p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  64,38p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  63,76p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  63,09p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  3h  62,43p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  60,57p
  6. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  60,42p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  60,40p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  59,67p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  3h  59,05p
 10. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  58,86p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  64,49p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,30p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  62,56p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,19p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  3h  60,63p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  59,99p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  56,20p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  3h  54,91p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  54,84p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726933    T  3h  54,46p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  64,14p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  63,60p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  3h  61,92p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  60,33p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  59,45p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  58,77p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  3h  58,51p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  58,24p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  57,11p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603949    H  3h  55,57p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,27p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  61,92p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,43p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  3h  60,44p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  59,73p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  54,58p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  54,08p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  3h  53,55p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726933    T  3h  53,40p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  3h  53,15p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  3h  62,23p
  2. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762534    H  3h  59,94p
  3. Varga László                   R38 HU-13-D-672271    H  3h  43,84p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-729538    H  3h  43,54p
  5. Demeter Attila                 R38 HU-12-09-17110    H  3h  42,83p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  2h  48,38p
  7. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-10-09-05043    H  2h  43,98p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-806384    H  2h  43,83p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  2h  43,76p
 10. Gyarmati Szabolcs              R38 HU 14-D-817373    H  2h  43,66p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813012    T  2h  38,53p
  2. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  2h  35,83p
  3. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596040    T  2h  31,69p
  4. Varga László                   R38 HU-09-09-98872    T  2h  31,36p
  5. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-718393    T  2h  28,75p
  6. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-619317    T  2h  25,15p