Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.05.21 20:11:17
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.21 20:11:17
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.21 20:14:29
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.20 20:11:17
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 04 verseny 

Feleresztés helye: Amstetten
Feleresztés ideje: 2015.05.17 06:10
Időjárás         : 
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 370000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 25
Legkisebb pont   : 10
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   29   252   50   63   1687,36   1569,90   1559,26
A50 Zsámbok            11   31   274   55   69   1697,89   1578,18   1556,01
V10 Hatvan              8   16   151   30   38   1614,78   1541,33   1513,35
Hatvan I.              35   76   677  135  169   1697,89   1567,02   1554,34
A23 Nagykáta           20   51   487   97  122   1697,91   1598,07   1580,12
A64 Zsámbok            12   27   257   51   64   1686,53   1573,80   1555,28
R38 Jászberény         10   29   265   53   66   1697,32   1563,49   1545,07
Hatvan II.             42  107  1009  202  252   1697,91   1583,49   1566,72
Tagszövetségben        77  183  1686  337  422   1697,91   1578,20   1559,19

R38 egyesületi díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-603360    H 1697,32 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14-D-806384    H 1696,95 m/p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-10-09-05043    H 1650,61 m/p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-14-D-762534    H 1646,38 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              5.cs. HU-14-M-135330    H 1645,37 m/p
   6. Balázs Sándor                  1.cs. HU-12-D-463856    H 1644,92 m/p
   7. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-11-D-403038    H 1643,33 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              5.cs. HU-14-D-806379    H 1642,10 m/p
   9. Demeter Attila                 3.cs. HU-11-O-10893     H 1639,94 m/p
  10. Demeter Attila                 2.cs. HU-10-09-05050    H 1639,01 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 372410 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   1h  23,85p    R:  63.   1h  22,31p    T: 100.   1h  22,33p
Összesített E:  12.   7h 125,22p    R:  69.   6h  85,64p    T: 103.   7h  96,93p
   HU-12-D-463856    H 17 09:56:24  1644,92 m/p   6  23,85   46  22,31   76  22,33

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 372410 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   3h  32,07p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.  10h 155,49p    R:  65.   7h  94,71p    T: 101.   7h  98,59p
   HU-13-D-596586    H 17 10:10:20  1549,56 m/p  61  11,15    0   0,00    0   0,00
   HU-12-D-464839    H 17 10:10:48  1546,55 m/p  63  10,69    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-619719    H 17 10:10:49  1546,45 m/p  65  10,23    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   3.cs. Dt: 372410 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  22.   1h  15,54p    R:  79.   1h  12,63p    T: 121.   1h  13,92p
Összesített E:  24.   5h  63,66p    R: 100.   2h  23,84p    T: 160.   2h  25,51p
   HU-14-D-763272    H 17 10:05:18  1582,70 m/p  42  15,54  208  12,63  312  13,92

Balázs Sándor                   4.cs. Dt: 372410 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  20.   1h  18,08p    R:  75.   1h  15,38p    T: 115.   1h  16,38p
Összesített E:  22.   4h  67,66p    R:  90.   3h  46,96p    T: 139.   3h  48,63p
   HU-14-D-763237    H 17 10:02:46  1599,93 m/p  31  18,08  162  15,38  243  16,38

Benke István                    1.cs. Dt: 384732 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   2h  28,07p    R:  62.   2h  22,39p    T:  97.   2h  24,74p
Összesített E:  26.   4h  58,67p    R:  85.   4h  51,36p    T: 133.   4h  53,76p
   HU 08-28-00879    H 17 10:14:10  1575,69 m/p  47  14,38  227  11,49  346  12,71
   HU 11-28-15871    H 17 10:14:49  1571,51 m/p  50  13,69  237  10,90  365  12,03

Benke István                    2.cs. Dt: 384732 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   2h  31,08p    R:  72.   1h  17,35p    T: 111.   1h  18,41p
Összesített E:  30.   2h  31,08p    R: 104.   1h  17,35p    T: 167.   1h  18,41p
   HU 13-28-25237    T 17 10:08:08  1615,62 m/p  20  20,62  129  17,35  186  18,41
   HU 13-28-25260    T 17 10:18:47  1546,45 m/p  64  10,46    0   0,00    0   0,00

Demeter Attila                  2.cs. Dt: 384593 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   3h  50,30p    R:  49.   2h  35,12p    T:  78.   2h  36,25p
Összesített E:   5.  12h 204,06p    R:  38.  10h 145,16p    T:  62.  10h 150,20p
   HU-10-09-05050    H 17 10:04:39  1639,01 m/p  10  22,92   59  21,53   97  21,58
   HU-12-09-17110    H 17 10:12:34  1585,51 m/p  38  16,46  192  13,59  291  14,67
   HU-14-D-718393    T 17 10:18:40  1546,62 m/p  62  10,92    0   0,00    0   0,00

Demeter Attila                  3.cs. Dt: 384593 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  18.   1h  23,15p    R:  64.   1h  21,65p    T: 101.   1h  21,72p
Összesített E:  15.   6h 108,23p    R:  77.   5h  74,69p    T: 118.   5h  77,22p
   HU-11-O-10893     H 17 10:04:31  1639,94 m/p   9  23,15   57  21,65   93  21,72

Grizner Sándor                  2.cs. Dt: 385301 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  23.   1h  13,23p    R:  84.   1h  10,06p    T: 130.   1h  11,28p
Összesített E:  17.   6h  98,43p    R:  73.   6h  81,40p    T: 114.   6h  83,36p
   HU-14-D-762702    H 17 10:15:53  1567,01 m/p  52  13,23  251  10,06  386  11,28

Gyarmati Szabolcs               1.cs. Dt: 383447 Kg:   4 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  19.   1h  21,31p    R:  70.   1h  18,67p    T: 109.   1h  19,44p
Összesített E:  21.   4h  77,26p    R:  86.   3h  49,55p    T: 127.   4h  62,31p
   HU 14-D-817373    H 17 10:06:01  1624,57 m/p  17  21,31  107  18,67  157  19,44

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 385115 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  72,47p    R:   6.   3h  67,29p    T:  13.   3h  67,55p
Összesített E:   4.  12h 213,22p    R:  30.  10h 166,44p    T:  53.  10h 170,24p
   HU-10-09-05043    H 17 10:03:19  1650,61 m/p   3  24,54   37  22,85   59  22,93
   HU-14-D-762534    H 17 10:03:55  1646,38 m/p   4  24,31   43  22,49   70  22,54
   HU-11-D-403038    H 17 10:04:21  1643,33 m/p   7  23,62   52  21,95   83  22,08
   HU-09-09-98099    H 17 10:06:55  1625,53 m/p  16  21,54  103  18,90  153  19,58
   HU-13-28-28801    H 17 10:16:52  1560,01 m/p  56  12,31    0   0,00  416  10,21
   HU-14-O-25611     H 17 10:17:54  1553,51 m/p  59  11,62    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 385115 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  65,07p    R:  20.   3h  58,99p    T:  30.   3h  60,43p
Összesített E:   7.  10h 168,45p    R:  52.   7h 121,43p    T:  82.   7h 124,08p
   HU-14-D-762539    H 17 10:05:12  1637,39 m/p  12  22,46   65  21,18  104  21,33
   HU-14-D-762544    H 17 10:06:08  1630,92 m/p  13  22,23   75  20,58  119  20,80
   HU-14-D-762570    H 17 10:08:31  1614,63 m/p  21  20,38  131  17,23  189  18,30
   HU-14-D-762515    H 17 10:09:55  1605,20 m/p  27  19,00  154  15,86  223  17,09
   HU-14-D-762535    H 17 10:14:47  1573,29 m/p  48  14,15  233  11,14  359  12,24

Nagy Lehel dr.                  3.cs. Dt: 385115 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   2h  29,69p    R:  77.   1h  14,42p    T:  95.   2h  25,74p
Összesített E:  20.   5h  82,71p    R:  83.   4h  54,08p    T: 126.   5h  66,54p
   HU-14-D-806356    H 17 10:12:04  1590,95 m/p  35  17,15  178  14,42  268  15,49
   HU-14-D-762584    H 17 10:16:51  1560,12 m/p  55  12,54    0   0,00  415  10,25

Nagy Lehel dr.                  4.cs. Dt: 385115 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   2h  38,46p    R:  51.   2h  33,99p    T:  80.   2h  35,46p
Összesített E:  23.   4h  63,81p    R:  92.   3h  45,28p    T: 141.   3h  47,10p
   HU-13-D-596040    T 17 10:05:04  1638,32 m/p  11  22,69   64  21,24  102  21,40
   HU-14-D-762525    H 17 10:13:16  1583,10 m/p  41  15,77  206  12,75  308  14,06

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 385279 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  54,23p    R:  39.   3h  46,91p    T:  59.   3h  49,45p
Összesített E:   2.  12h 226,40p    R:  18.  12h 199,72p    T:  27.  12h 202,34p
   HU-13-D-619450    H 17 10:06:38  1627,99 m/p  14  22,00   84  20,04  130  20,40
   HU-12-D-503557    H 17 10:11:19  1596,40 m/p  34  17,38  170  14,90  253  16,02
   HU-11-D-427100    H 17 10:14:06  1578,20 m/p  45  14,85  219  11,97  337  13,03
   HU-14-D-762434    H 17 10:14:07  1578,09 m/p  46  14,62  220  11,91  339  12,96
   HU-13-D-619419    H 17 10:18:17  1551,61 m/p  60  11,38    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 385279 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  69,46p    R:  10.   3h  66,51p    T:  12.   3h  67,66p
Összesített E:   1.  12h 250,72p    R:  10.  12h 217,76p    T:  17.  12h 219,92p
   HU-13-D-603360    H 17 09:56:58  1697,32 m/p   1  25,00    2  24,94    3  24,93
   HU-14-D-806384    H 17 09:57:01  1696,95 m/p   2  24,77    3  24,88    4  24,89
   HU-13-D-619434    H 17 10:08:55  1612,43 m/p  24  19,69  140  16,69  202  17,84
   HU-13-D-619437    H 17 10:10:41  1600,60 m/p  30  18,31  159  15,56  240  16,48
   HU-13-D-619421    H 17 10:14:56  1572,83 m/p  49  13,92  234  11,08  361  12,17

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 385279 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  53,54p    R:  44.   3h  44,53p    T:  61.   3h  47,89p
Összesített E:  10.   9h 143,02p    R:  68.   6h  91,36p    T: 105.   6h  94,88p
   HU-14-07-41166    H 17 10:10:12  1603,82 m/p  28  18,77  155  15,80  229  16,88
   HU-14-O-26279     H 17 10:10:16  1603,37 m/p  29  18,54  156  15,74  232  16,77
   HU-14-O-25619     H 17 10:13:17  1583,49 m/p  39  16,23  202  12,99  303  14,24

Nagy Varga Viktor               4.cs. Dt: 385279 Kg:   6 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  24.   1h  11,85p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  14.   9h 119,75p    R:  84.   4h  53,90p    T: 132.   4h  54,53p
   HU-14-O-25620     T 17 10:17:14  1558,20 m/p  58  11,85    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               5.cs. Dt: 385279 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  69,23p    R:  16.   3h  63,70p    T:  24.   3h  64,38p
Összesített E:   3.  12h 214,52p    R:  34.   9h 152,80p    T:  58.   9h 155,83p
   HU-14-M-135330    H 17 10:04:08  1645,37 m/p   5  24,08   44  22,43   73  22,43
   HU-14-D-806379    H 17 10:04:36  1642,10 m/p   8  23,38   56  21,71   88  21,90
   HU-14-D-762431    H 17 10:06:49  1626,73 m/p  15  21,77   92  19,56  140  20,05
   HU-14-O-25615     H 17 10:07:48  1620,00 m/p  18  21,08  118  18,01  171  18,94
   HU-14-D-729538    H 17 10:08:22  1616,15 m/p  19  20,85  128  17,41  185  18,44
   HU-13-D-619447    H 17 10:08:46  1613,45 m/p  23  19,92  137  16,87  196  18,05

Rédei Attila                    2.cs. Dt: 384826 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  21.   1h  16,92p    R:  78.   1h  14,00p    T: 118.   1h  15,06p
Összesített E:  27.   4h  52,65p    R:  95.   3h  34,90p    T: 150.   3h  36,43p
   HU 14-D-813012    T 17 10:12:14  1588,66 m/p  36  16,92  185  14,00  280  15,06

Rédei Attila                    3.cs. Dt: 384826 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  25.   1h  10,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  29.   3h  40,87p    R: 102.   1h  19,49p    T: 165.   1h  19,38p
   HU 14-D-813031    T 17 10:19:04  1545,07 m/p  66  10,00    0   0,00    0   0,00

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 385229 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   3h  50,54p    R:  47.   3h  42,19p    T:  68.   3h  45,89p
Összesített E:   6.  12h 201,45p    R:  35.  10h 149,21p    T:  55.  11h 162,47p
   HU-10-09-05425    H 17 10:08:37  1614,43 m/p  22  20,15  133  17,11  191  18,23
   HU-10-09-05412    H 17 10:13:29  1582,16 m/p  43  15,31  209  12,57  314  13,85
   HU-10-09-05403    H 17 10:13:31  1581,94 m/p  44  15,08  210  12,51  315  13,81

Szabó Elek                      2.cs. Dt: 385229 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   2h  29,46p    R:  61.   2h  23,05p    T:  96.   2h  25,60p
Összesített E:  28.   4h  50,92p    R: 101.   2h  23,05p    T: 159.   2h  25,60p
   HU-11-09-11874    H 17 10:13:18  1583,35 m/p  40  16,00  204  12,87  305  14,17
   HU-14-07-40861    H 17 10:15:45  1567,56 m/p  51  13,46  249  10,18  382  11,43

Varga László                    1.cs. Dt: 374248 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  54,70p    R:  41.   3h  46,49p    T:  58.   3h  49,74p
Összesített E:  13.   8h 122,95p    R:  67.   7h  91,50p    T: 104.   7h  95,59p
   HU-09-09-98551    H 17 10:02:48  1607,59 m/p  26  19,23  146  16,33  214  17,41
   HU-09-09-98872    T 17 10:04:12  1597,98 m/p  32  17,85  166  15,14  248  16,20
   HU-11-09-12091    H 17 10:04:15  1597,64 m/p  33  17,62  168  15,02  250  16,13
   HU-09-09-98889    T 17 10:05:54  1586,47 m/p  37  16,69  189  13,76  287  14,81
   HU-11-09-12096    H 17 10:09:34  1562,19 m/p  54  12,77    0   0,00  411  10,39

Varga László                    2.cs. Dt: 374248 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   3h  44,54p    R:  73.   1h  16,57p    T:  76.   3h  38,30p
Összesített E:   9.  10h 150,05p    R:  70.   6h  85,03p    T:  95.   8h 108,96p
   HU-14-07-41216    H 17 10:02:29  1609,78 m/p  25  19,46  142  16,57  208  17,62
   HU-13-09-22148    H 17 10:09:22  1563,49 m/p  53  13,00    0   0,00  406  10,57
   HU-13-D-672271    H 17 10:09:59  1559,47 m/p  57  12,08    0   0,00  419  10,11

Tagszövetségi díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1697,91 m/p
   2. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1697,89 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1697,32 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-806384    H 1696,95 m/p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727364    H 1696,14 m/p
   6. Tomori László                  0.cs. A23 HU-14-D-727214    T 1696,11 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1695,34 m/p
   8. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1695,34 m/p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602035    H 1694,68 m/p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1690,48 m/p
  11. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1688,16 m/p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-740102    T 1688,10 m/p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-11-D-667947    T 1687,98 m/p
  14. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-21695    T 1687,36 m/p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36 HU 12-09-15595    H 1686,75 m/p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1686,53 m/p
  17. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-13-D-596340    H 1686,53 m/p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603906    H 1686,31 m/p
  19. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1686,18 m/p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1686,06 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1697,91 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1697,32 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-806384    H 1696,95 m/p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727364    H 1696,14 m/p
   5. Tomori László                  0.cs. A23 HU-14-D-727214    T 1696,11 m/p
   6. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1695,34 m/p
   7. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1695,34 m/p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602035    H 1694,68 m/p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1690,48 m/p
  10. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1688,16 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   73,57 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   73,18 p
   3. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   71,41 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   70,51 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   69,73 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   69,58 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   69,04 p
   8. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   68,73 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   68,67 p
  10. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   68,63 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   67,76 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   67,66 p
  13. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   67,55 p
  14. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   67,49 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   67,47 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   67,31 p
  17. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   66,69 p
  18. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   65,77 p
  19. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   65,46 p
  20. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   65,42 p
  21. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   65,06 p
  22. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   64,77 p
  23. Kovács József                  1.cs. A50    3 h.   64,70 p
  24. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   64,38 p
  25. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   63,46 p
  26. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    3 h.   63,03 p
  27. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   61,32 p
  28. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,28 p
  29. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   60,64 p
  30. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   60,43 p
  31. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   59,78 p
  32. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   58,86 p
  33. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   58,60 p
  34. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   56,90 p
  35. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   56,23 p
  36. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   56,09 p
  37. Babicz József                  1.cs. A64    3 h.   55,98 p
  38. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   55,84 p
  39. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   55,76 p
  40. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   55,58 p
  41. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   55,15 p
  42. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   54,98 p
  43. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   54,91 p
  44. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   53,87 p
  45. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   53,45 p
  46. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   53,38 p
  47. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   53,19 p
  48. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,91 p
  49. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   52,81 p
  50. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   52,80 p
  51. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   52,70 p
  52. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   52,49 p
  53. Kalocsai András                1.cs. A23    3 h.   51,98 p
  54. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   51,94 p
  55. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   51,45 p
  56. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   51,20 p
  57. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   51,13 p
  58. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   49,74 p
  59. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   49,45 p
  60. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   49,41 p
  61. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   47,89 p
  62. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   47,70 p
  63. Szollos Béla                   3.cs. A64    3 h.   47,64 p
  64. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   47,04 p
  65. Tóth Lajos                     1.cs. A23    3 h.   47,00 p
  66. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    2 h.   46,79 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   73,32 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   69,50 p
   3. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   68,54 p
   4. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   68,37 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   67,29 p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   67,29 p
   7. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   67,29 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   67,17 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   66,81 p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   66,51 p
  11. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   65,14 p
  12. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   64,66 p
  13. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   64,24 p
  14. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   64,24 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   63,77 p
  16. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   63,70 p
  17. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    3 h.   61,86 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    3 h.   72,47 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs.    3 h.   69,46 p
   3. Nagy Varga Viktor              5.cs.    3 h.   69,23 p
   4. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    3 h.   65,07 p
   5. Varga László                   1.cs.    3 h.   54,70 p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs.    3 h.   54,23 p
   7. Nagy Varga Viktor              3.cs.    3 h.   53,54 p
   8. Szabó Elek                     1.cs.    3 h.   50,54 p
   9. Demeter Attila                 2.cs.    3 h.   50,30 p
  10. Varga László                   2.cs.    3 h.   44,54 p
  11. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    2 h.   38,46 p
  12. Balázs Sándor                  2.cs.    3 h.   32,07 p
  13. Benke István                   2.cs.    2 h.   31,08 p
  14. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    2 h.   29,69 p
  15. Szabó Elek                     2.cs.    2 h.   29,46 p
  16. Benke István                   1.cs.    2 h.   28,07 p
  17. Balázs Sándor                  1.cs.    1 h.   23,85 p
  18. Demeter Attila                 3.cs.    1 h.   23,15 p
  19. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    1 h.   21,31 p
  20. Balázs Sándor                  4.cs.    1 h.   18,08 p
  21. Rédei Attila                   2.cs.    1 h.   16,92 p
  22. Balázs Sándor                  3.cs.    1 h.   15,54 p
  23. Grizner Sándor                 2.cs.    1 h.   13,23 p
  24. Nagy Varga Viktor              4.cs.    1 h.   11,85 p
  25. Rédei Attila                   3.cs.    1 h.   10,00 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   12 h.  258,19 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   12 h.  252,80 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   12 h.  250,55 p
   4. Katona József                  2.cs. A36   12 h.  242,25 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   12 h.  242,24 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   12 h.  238,00 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   12 h.  237,82 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   12 h.  236,70 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   12 h.  236,17 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   12 h.  235,58 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   12 h.  235,03 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs. A23   12 h.  231,31 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   12 h.  230,47 p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50   12 h.  229,44 p
  15. Pap István                     1.cs. A36   12 h.  227,91 p
  16. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  227,02 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   12 h.  219,92 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23   12 h.  219,85 p
  19. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   12 h.  219,26 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   12 h.  215,43 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  212,05 p
  22. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  209,51 p
  23. Boda Ákos                      2.cs. A50   12 h.  205,65 p
  24. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  205,47 p
  25. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   12 h.  204,92 p
  26. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  203,11 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   12 h.  202,34 p
  28. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   11 h.  201,89 p
  29. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   11 h.  200,79 p
  30. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   10 h.  198,49 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64   11 h.  193,61 p
  32. Jánosi Pál                     2.cs. A23   11 h.  192,82 p
  33. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   11 h.  191,25 p
  34. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  188,57 p
  35. Boda Ákos                      1.cs. A50   11 h.  188,38 p
  36. Boda Ákos                      6.cs. A50   11 h.  187,93 p
  37. Molnár Pál                     2.cs. A23   11 h.  187,61 p
  38. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   12 h.  184,28 p
  39. Nagy János                     2.cs. A23   11 h.  180,81 p
  40. Boda Ákos                      3.cs. A50   11 h.  179,71 p
  41. Tomori László                  3.cs. A23   10 h.  178,40 p
  42. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  178,12 p
  43. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  176,83 p
  44. Japport Zoltán                 3.cs. A50   11 h.  176,56 p
  45. Mészáros Mihály                2.cs. A36   10 h.  176,40 p
  46. Japport Zoltán                 5.cs. A50   10 h.  175,66 p
  47. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  48. Tóth Attila                    3.cs. A64   10 h.  173,57 p
  49. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    9 h.  173,33 p
  50. Mészáros László                1.cs. A36    9 h.  172,01 p
  51. Fejos Csaba                    2.cs. A64    9 h.  170,75 p
  52. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   10 h.  170,46 p
  53. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   10 h.  170,24 p
  54. Palkó László                   1.cs. A23    9 h.  168,66 p
  55. Szabó Elek                     1.cs. R38   11 h.  162,47 p
  56. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  159,92 p
  57. Babicz János                   1.cs. A64   10 h.  159,33 p
  58. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    9 h.  155,83 p
  59. Szollos Béla                   2.cs. A64    9 h.  153,14 p
  60. Palkó László                   2.cs. A23    9 h.  152,13 p
  61. Babicz József                  1.cs. A64    9 h.  150,30 p
  62. Demeter Attila                 2.cs. R38   10 h.  150,20 p
  63. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    9 h.  148,44 p
  64. Kiss József                    1.cs. V10    8 h.  148,05 p
  65. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    9 h.  147,62 p
  66. László György                  1.cs. A36    9 h.  147,29 p
  67. Pap István                     2.cs. A36    8 h.  146,21 p
  68. Tóth Attila                    1.cs. A64    9 h.  145,43 p
  69. Japport Zoltán                 4.cs. A50    9 h.  144,11 p
  70. Gavaldik József                1.cs. A23   10 h.  143,09 p
  71. Gavaldik József                2.cs. A23    9 h.  138,30 p
  72. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    8 h.  136,90 p
  73. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  136,72 p
  74. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  134,61 p
  75. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    9 h.  134,08 p
  76. Boda Ákos                      5.cs. A50    9 h.  133,23 p
  77. Lengyel János                  1.cs. A23    8 h.  131,54 p
  78. Tóth Gábor                     1.cs. A36    8 h.  130,48 p
  79. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  129,85 p
  80. Szollos Béla                   3.cs. A64    7 h.  128,61 p
  81. Fejos Csaba                    1.cs. A64    8 h.  128,39 p
  82. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    7 h.  124,08 p
  83. Tóth Sándor                    2.cs. A64    8 h.  124,05 p
  84. Dobos Sándor                   1.cs. A36    8 h.  123,92 p
  85. Ács Ferenc                     1.cs. A50   10 h.  123,59 p
  86. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    8 h.  121,41 p
  87. Csörgi László                  1.cs. A50    9 h.  121,16 p
  88. Kalocsai András                1.cs. A23    7 h.  120,52 p
  89. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    7 h.  120,44 p
  90. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    8 h.  116,66 p
  91. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  113,33 p
  92. Száraz László                  3.cs. A23    8 h.  112,20 p
  93. Fejos Csaba                    3.cs. A64    6 h.  110,85 p
  94. Demeter Attila                 1.cs. R38    9 h.  110,29 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   12 h.  258,50 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   12 h.  252,63 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   12 h.  249,89 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   12 h.  236,49 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   12 h.  235,70 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   12 h.  234,15 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   12 h.  234,09 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   12 h.  229,05 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   12 h.  226,85 p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   12 h.  217,76 p
  11. Nagy János                     1.cs. A23   12 h.  217,53 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   12 h.  212,75 p
  13. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  211,11 p
  14. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  203,23 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  202,17 p
  16. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   12 h.  202,11 p
  17. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   11 h.  200,54 p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   12 h.  199,72 p
  19. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  198,72 p
  20. Jánosi Pál                     2.cs. A23   11 h.  189,76 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  187,41 p
  22. Fejos Csaba                    2.cs. A64   10 h.  177,18 p
  23. Tomori László                  3.cs. A23   10 h.  176,09 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   12 h.  250,72 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.   12 h.  226,40 p
   3. Nagy Varga Viktor              5.cs.   12 h.  214,52 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   12 h.  213,22 p
   5. Demeter Attila                 2.cs.   12 h.  204,06 p
   6. Szabó Elek                     1.cs.   12 h.  201,45 p
   7. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   10 h.  168,45 p
   8. Balázs Sándor                  2.cs.   10 h.  155,49 p
   9. Varga László                   2.cs.   10 h.  150,05 p
  10. Nagy Varga Viktor              3.cs.    9 h.  143,02 p
  11. Demeter Attila                 1.cs.    9 h.  137,11 p
  12. Balázs Sándor                  1.cs.    7 h.  125,22 p
  13. Varga László                   1.cs.    8 h.  122,95 p
  14. Nagy Varga Viktor              4.cs.    9 h.  119,75 p
  15. Demeter Attila                 3.cs.    6 h.  108,23 p
  16. Rédei Attila                   1.cs.    6 h.  101,48 p
  17. Grizner Sándor                 2.cs.    6 h.   98,43 p
  18. Grizner Sándor                 1.cs.    6 h.   88,26 p
  19. Varga László                   3.cs.    6 h.   85,41 p
  20. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    5 h.   82,71 p
  21. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    4 h.   77,26 p
  22. Balázs Sándor                  4.cs.    4 h.   67,66 p
  23. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    4 h.   63,81 p
  24. Balázs Sándor                  3.cs.    5 h.   63,66 p
  25. Nagy Varga Viktor              6.cs.    5 h.   61,84 p
  26. Benke István                   1.cs.    4 h.   58,67 p
  27. Rédei Attila                   2.cs.    4 h.   52,65 p
  28. Szabó Elek                     2.cs.    4 h.   50,92 p
  29. Rédei Attila                   3.cs.    3 h.   40,87 p
  30. Benke István                   2.cs.    2 h.   31,08 p
  31. Nagy Lehel dr.                 5.cs.    2 h.   25,21 p
  32. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   19,58 p
  33. Szabó Elek                     3.cs.    1 h.   16,51 p
  34. Rédei Attila                   4.cs.    1 h.   16,23 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  80,47p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  4h  80,11p
  3. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,22p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  77,94p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  77,04p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  76,86p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  76,47p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  75,62p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  4h  74,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603949    H  4h  73,70p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  4h  82,15p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  78,64p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  4h  70,70p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  4h  70,55p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  70,11p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  69,88p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  4h  69,64p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  4h  67,51p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  4h  65,18p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  4h  79,81p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  77,68p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  76,56p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  75,67p
  5. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  75,43p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  74,98p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  4h  73,20p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603949    H  4h  72,50p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  4h  71,68p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  4h  71,14p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  77,70p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,17p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  4h  69,22p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  69,07p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  4h  68,79p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  4h  68,20p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  4h  55,36p
  8. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  4h  47,03p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,27p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,43p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  3h  68,10p
  2. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-10-09-05043    H  3h  63,14p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  3h  62,23p
  4. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762534    H  3h  59,94p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  3h  58,87p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  3h  57,89p
  7. Balázs Sándor                  R38 HU-12-D-463856    H  3h  54,58p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  3h  53,29p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-12-D-503557    H  3h  52,25p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619419    H  3h  51,58p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  44,81p
  2. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813012    T  2h  38,53p
  3. Varga László                   R38 HU-09-09-98889    T  2h  35,16p
  4. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596040    T  2h  31,69p
  5. Varga László                   R38 HU-09-09-98872    T  2h  31,36p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  2h  30,13p
  7. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-718393    T  2h  28,75p
  8. Varga László                   R38 HU-11-09-12093    T  2h  28,07p
  9. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-619317    T  2h  25,15p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25616     T  2h  25,00p