Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.05.20 15:13:32
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.20 19:06:24
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.20 19:10:11
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.19 15:13:32
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 04 verseny 

Feleresztés helye: Amstetten
Feleresztés ideje: 2015.05.17 06:10
Időjárás         : Felhős idő, élénk ÉNy-i légmozgás, 15 C
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 370000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 25
Legkisebb pont   : 10
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   29   252   50   63   1687,36   1569,90   1559,26
A50 Zsámbok            11   31   274   55   69   1697,89   1578,18   1556,01
V10 Hatvan              8   16   151   30   38   1614,78   1541,33   1513,35
Hatvan I.              35   76   677  135  169   1697,89   1567,02   1554,34
A23 Nagykáta           20   51   487   97  122   1697,91   1598,07   1580,12
A64 Zsámbok            12   27   257   51   64   1686,53   1573,80   1555,28
R38 Jászberény         10   29   265   53   66   1697,32   1563,49   1545,07
Hatvan II.             42  107  1009  202  252   1697,91   1583,49   1566,72
Tagszövetségben        77  183  1686  337  422   1697,91   1578,20   1559,19

V10 egyesületi díjlista
   1. Kiss József                    1.cs. HU-13-07-38866    H 1614,78 m/p
   2. Kiss József                    1.cs. HU-12-07-34928    H 1613,94 m/p
   3. Csikós István                  2.cs. HU-13-D-596605    H 1611,90 m/p
   4. Csikós István                  2.cs. HU-13-07-38707    H 1611,06 m/p
   5. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31282    H 1605,10 m/p
   6. Kevés Károly                   1.cs. HU 12-07-36445    H 1604,93 m/p
   7. Kucsera-Tóth Károly            4.cs. HU 12-D-464011    H 1603,46 m/p
   8. Kiss József                    2.cs. HU-14-07-41781    H 1603,44 m/p
   9. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31268    H 1602,97 m/p
  10. Kevés Károly                   1.cs. HU 08-07-18533    H 1601,50 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 362171 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  44,19p    R:  48.   1h  11,88p    T: 132.   1h  10,50p
Összesített E:  11.   5h  65,36p    R:  65.   1h  11,88p    T: 167.   1h  10,50p
   HU 14-D-763959    H 17 10:01:40  1563,16 m/p  22  16,49  148  11,88  408  10,50
   HU 14-D-764672    T 17 10:03:13  1552,77 m/p  28  14,05    0   0,00    0   0,00
   HU 13-07-36525    H 17 10:03:16  1552,44 m/p  29  13,65    0   0,00    0   0,00

Bodonyi Ferenc                  2.cs. Dt: 362171 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  22,84p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.   7h 105,03p    R:  52.   2h  32,27p    T: 140.   2h  32,22p
   HU 13-07-38815    T 17 10:05:49  1535,82 m/p  31  12,84    0   0,00    0   0,00
   HU 11-07-31230    T 17 10:09:19  1513,35 m/p  38  10,00    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   1.cs. Dt: 361355 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  15,68p    R:  49.   1h  11,16p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   7.   7h 112,02p    R:  56.   2h  24,46p    T: 164.   1h  13,26p
   HU-13-07-38733    H 17 10:01:49  1558,71 m/p  24  15,68  156  11,16    0   0,00

Csikós István                   2.cs. Dt: 361355 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  68,51p    R:  22.   3h  56,17p    T:  63.   3h  51,45p
Összesített E:   6.   7h 128,20p    R:  41.   4h  65,51p    T: 109.   5h  70,36p
   HU-13-D-596605    H 17 09:54:10  1611,90 m/p   3  24,19   65  19,29  205  17,73
   HU-13-07-38707    H 17 09:54:17  1611,06 m/p   4  23,78   66  19,20  207  17,66
   HU-13-07-38702    H 17 09:56:15  1597,06 m/p  12  20,54   83  17,68  252  16,06

Hársfalvi József                1.cs. Dt: 371103 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  10,81p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  13.   2h  26,75p    R:  64.   1h  12,99p    T: 165.   1h  12,95p
   HU 08-07-18379    H 17 10:13:25  1524,56 m/p  36  10,81    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 362340 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 102,30p    R:  15.   5h  85,90p    T:  37.   5h  78,10p
Összesített E:   3.  10h 188,40p    R:  23.  10h 155,13p    T:  58.  10h 147,97p
   HU 12-07-36445    H 17 09:55:46  1604,93 m/p   6  22,97   72  18,66  226  16,98
   HU 08-07-18533    H 17 09:56:15  1601,50 m/p  10  21,35   80  17,95  237  16,59
   HU 08-07-18501    H 17 09:57:18  1594,10 m/p  13  20,14   87  17,32  258  15,84
   HU 09-07-24355    H 17 09:58:05  1588,63 m/p  14  19,73   96  16,52  281  15,02
   HU 09-07-24374    H 17 09:59:11  1581,01 m/p  18  18,11  108  15,45  319  13,67
   HU 09-07-24364    H 17 10:01:44  1563,61 m/p  21  16,89  146  12,05  405  10,61
   HU 12-07-36447    H 17 10:02:49  1556,33 m/p  26  14,86  159  10,89    0   0,00
   HU 11-D-345877    H 17 10:07:26  1526,07 m/p  35  11,22    0   0,00    0   0,00
   HU 12-07-36436    H 17 10:08:22  1520,10 m/p  37  10,41    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    2.cs. Dt: 362340 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  25,67p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  14.   2h  25,67p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 10-D-253993    H 17 10:05:05  1541,33 m/p  30  13,24    0   0,00    0   0,00
   HU 14-07-41920    H 17 10:06:11  1534,15 m/p  32  12,43    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     1.cs. Dt: 361656 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 113,24p    R:  10.   5h  92,23p    T:  26.   5h  83,89p
Összesített E:   1.  15h 302,75p    R:  14.  11h 207,01p    T:  30.  11h 199,82p
   HU-13-07-38866    H 17 09:53:58  1614,78 m/p   1  25,00   58  19,91  188  18,34
   HU-12-07-34928    H 17 09:54:05  1613,94 m/p   2  24,59   59  19,82  195  18,09
   HU-11-07-31282    H 17 09:55:19  1605,10 m/p   5  23,38   71  18,75  225  17,02
   HU-11-07-31268    H 17 09:55:37  1602,97 m/p   9  21,76   77  18,21  233  16,73
   HU-12-07-34922    H 17 09:58:42  1581,36 m/p  17  18,51  107  15,54  318  13,71
   HU-11-07-31278    H 17 10:00:27  1569,35 m/p  20  17,30  132  13,30  375  11,67
   HU-12-07-34916    H 17 10:01:46  1560,43 m/p  23  16,08  151  11,61  414  10,29

Kiss József                     2.cs. Dt: 361656 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  54,73p    R:  30.   2h  36,16p    T:  88.   2h  33,37p
Összesített E:   9.   5h  90,15p    R:  47.   3h  51,95p    T: 127.   3h  49,32p
   HU-14-07-41781    H 17 09:55:33  1603,44 m/p   8  22,16   76  18,30  231  16,81
   HU-14-07-41760    H 17 09:55:50  1601,43 m/p  11  20,95   81  17,86  238  16,56
   HU-14-07-41764    H 17 10:06:09  1531,47 m/p  34  11,62    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 365214 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  29,73p    R:  46.   1h  13,39p    T: 127.   1h  11,82p
Összesített E:   5.  10h 169,42p    R:  34.   6h  99,72p    T:  88.   6h  96,30p
   HU 13-D-596632    H 17 10:02:40  1569,69 m/p  19  17,70  131  13,39  371  11,82
   HU 14-D-763447    T 17 10:08:10  1533,44 m/p  33  12,03    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 365214 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  14,46p    R:  53.   1h  10,09p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   4.  11h 178,52p    R:  40.   6h  74,97p    T: 115.   5h  60,44p
   HU 14-O-25683     T 17 10:04:57  1554,43 m/p  27  14,46  168  10,09    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             3.cs. Dt: 365214 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  34,59p    R:  34.   2h  27,14p    T: 119.   1h  14,31p
Összesített E:   2.  11h 191,35p    R:  31.   7h 105,75p    T:  84.   7h 100,18p
   HU 13-D-596641    T 17 10:00:37  1583,64 m/p  15  19,32  101  16,07  301  14,31
   HU 12-D-464007    T 17 10:04:21  1558,41 m/p  25  15,27  157  11,07    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             4.cs. Dt: 365214 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  22,57p    R:  39.   1h  18,39p    T: 114.   1h  16,84p
Összesített E:  10.   5h  82,72p    R:  51.   2h  32,34p    T: 141.   2h  28,08p
   HU 12-D-464011    H 17 09:57:46  1603,46 m/p   7  22,57   75  18,39  230  16,84

Rimóczi Róbert                  1.cs. Dt: 377954 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  18,92p    R:  42.   1h  15,71p    T: 122.   1h  13,88p
Összesített E:  12.   3h  43,95p    R:  63.   1h  15,71p    T: 162.   1h  13,88p
   HU 11-D-345995    H 17 10:08:49  1582,61 m/p  16  18,92  105  15,71  313  13,88

Tagszövetségi díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1697,91 m/p
   2. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1697,89 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1697,32 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-806384    H 1696,95 m/p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727364    H 1696,14 m/p
   6. Tomori László                  0.cs. A23 HU-14-D-727214    T 1696,11 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1695,34 m/p
   8. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1695,34 m/p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602035    H 1694,68 m/p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1690,48 m/p
  11. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1688,16 m/p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-740102    T 1688,10 m/p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-11-D-667947    T 1687,98 m/p
  14. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-21695    T 1687,36 m/p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36 HU 12-09-15595    H 1686,75 m/p
  16. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-13-D-596340    H 1686,53 m/p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1686,53 m/p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603906    H 1686,31 m/p
  19. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1686,18 m/p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1686,06 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1697,89 m/p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-740102    T 1688,10 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-11-D-667947    T 1687,98 m/p
   4. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-21695    T 1687,36 m/p
   5. Pásztor Gábor                  1.cs. A36 HU 12-09-15595    H 1686,75 m/p
   6. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1686,18 m/p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1686,06 m/p
   8. Boda Ákos                      5.cs. A50 HU-14-D-762348    T 1683,53 m/p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-14-D-762377    T 1683,14 m/p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762033    H 1682,70 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  120,72 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  114,85 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  112,00 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  108,78 p
   5. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  108,55 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  107,39 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  107,22 p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  105,73 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  105,23 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  104,13 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  103,54 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  102,91 p
  13. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.  101,76 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   99,49 p
  15. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   97,34 p
  16. Katona József                  1.cs. A36    5 h.   97,24 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   96,31 p
  18. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  19. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   89,76 p
  20. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   89,01 p
  21. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   88,87 p
  22. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   88,34 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   85,93 p
  24. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   84,20 p
  25. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   84,06 p
  26. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   83,89 p
  27. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   83,32 p
  28. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.   81,96 p
  29. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   81,40 p
  30. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.   81,35 p
  31. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   81,22 p
  32. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   81,11 p
  33. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.   80,76 p
  34. Szollos Béla                   2.cs. A64    5 h.   79,89 p
  35. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   79,59 p
  36. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   79,28 p
  37. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   78,10 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   76,26 p
  39. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   74,94 p
  40. Tóth Lajos                     1.cs. A23    5 h.   71,99 p
  41. Gazsi Károly                   2.cs. A36    4 h.   71,84 p
  42. Babicz József                  1.cs. A64    4 h.   71,50 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   69,29 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   69,22 p
  45. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   67,49 p
  46. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   65,98 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   65,10 p
  48. Kalocsai András                1.cs. A23    4 h.   63,12 p
  49. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   62,66 p
  50. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  51. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,28 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   61,28 p
  53. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   59,78 p
  54. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   58,50 p
  55. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   55,15 p
  56. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    4 h.   53,39 p
  57. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   53,38 p
  58. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   53,19 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,91 p
  60. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   52,81 p
  61. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   52,80 p
  62. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   52,70 p
  63. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   51,45 p
  64. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   51,13 p
  65. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   47,89 p
  66. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   47,70 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  114,82 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  112,50 p
   3. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  110,80 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  110,63 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  104,91 p
   6. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  103,39 p
   7. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  100,81 p
   8. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   93,93 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   93,38 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   92,23 p
  11. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   90,27 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.    5 h.  113,24 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.    5 h.  102,30 p
   3. Csikós István                  2.cs.    3 h.   68,51 p
   4. Kiss József                    2.cs.    3 h.   54,73 p
   5. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    3 h.   44,19 p
   6. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.    2 h.   34,59 p
   7. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    2 h.   29,73 p
   8. Kevés Károly                   2.cs.    2 h.   25,67 p
   9. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    2 h.   22,84 p
  10. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    1 h.   22,57 p
  11. Rimóczi Róbert                 1.cs.    1 h.   18,92 p
  12. Csikós István                  1.cs.    1 h.   15,68 p
  13. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    1 h.   14,46 p
  14. Hársfalvi József               1.cs.    1 h.   10,81 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    8 h.  179,23 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    8 h.  162,38 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    8 h.  161,78 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    8 h.  150,47 p
   5. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  129,41 p
   6. Katona József                  2.cs. A36    6 h.  123,47 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.  122,81 p
   8. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.  119,81 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.  115,77 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  107,39 p
  11. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  105,85 p
  12. Tóth Attila                    2.cs. A64    5 h.  105,73 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.  105,23 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  103,54 p
  15. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  102,91 p
  16. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   99,49 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.   97,93 p
  18. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.   97,34 p
  19. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.   96,31 p
  20. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   94,68 p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    7 h.   90,11 p
  22. Szollos Béla                   2.cs. A64    6 h.   90,03 p
  23. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   89,76 p
  24. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   89,01 p
  25. Pap István                     1.cs. A36    5 h.   88,87 p
  26. Kevés Károly                   1.cs. V10    6 h.   88,71 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   88,34 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   84,20 p
  29. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.   84,06 p
  30. Japport Zoltán                 5.cs. A50    4 h.   83,32 p
  31. Tóth Lajos                     1.cs. A23    6 h.   83,24 p
  32. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.   81,96 p
  33. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   81,40 p
  34. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.   81,35 p
  35. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    4 h.   81,22 p
  36. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   81,11 p
  37. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.   80,76 p
  38. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   79,59 p
  39. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   79,28 p
  40. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   76,26 p
  41. Varga László                   1.cs. R38    5 h.   74,94 p
  42. Gazsi Károly                   2.cs. A36    4 h.   71,84 p
  43. Babicz József                  1.cs. A64    4 h.   71,50 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   69,22 p
  45. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   67,49 p
  46. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   65,98 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   65,10 p
  48. Kalocsai András                1.cs. A23    4 h.   63,12 p
  49. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.   62,66 p
  50. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    4 h.   62,41 p
  51. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,28 p
  52. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   61,28 p
  53. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   59,78 p
  54. Szollos Béla                   3.cs. A64    4 h.   58,50 p
  55. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   55,15 p
  56. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    4 h.   53,39 p
  57. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   53,38 p
  58. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   53,19 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,91 p
  60. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   52,81 p
  61. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   52,80 p
  62. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   52,70 p
  63. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   51,45 p
  64. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   51,13 p
  65. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   47,89 p
  66. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   47,70 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  411,00 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   20 h.  379,47 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  370,74 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23   19 h.  368,22 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   20 h.  367,09 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  366,93 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   20 h.  364,58 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23   20 h.  364,54 p
   9. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  351,90 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   19 h.  333,61 p
  11. Katona József                  2.cs. A36   17 h.  332,76 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  331,29 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   19 h.  329,91 p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50   19 h.  325,18 p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  314,46 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  313,41 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   17 h.  312,73 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  307,28 p
  19. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  300,97 p
  20. Katona József                  1.cs. A36   17 h.  296,43 p
  21. Száraz László                  1.cs. A23   16 h.  284,43 p
  22. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  275,61 p
  23. Boda Ákos                      1.cs. A50   17 h.  272,31 p
  24. Tóth Attila                    2.cs. A64   15 h.  270,76 p
  25. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  270,58 p
  26. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  270,36 p
  27. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   16 h.  269,80 p
  28. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  269,41 p
  29. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   16 h.  268,89 p
  30. Boda Ákos                      6.cs. A50   16 h.  259,91 p
  31. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   15 h.  248,50 p
  32. Mészáros Mihály                2.cs. A36   14 h.  245,27 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50   15 h.  244,07 p
  34. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  239,86 p
  35. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   15 h.  237,15 p
  36. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  234,71 p
  37. Molnár Pál                     2.cs. A23   14 h.  233,86 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  228,19 p
  39. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   12 h.  224,21 p
  40. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   14 h.  223,62 p
  41. Mészáros László                1.cs. A36   13 h.  222,22 p
  42. Tomori László                  3.cs. A23   13 h.  220,29 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   14 h.  219,77 p
  44. Kovács József                  1.cs. A50   13 h.  219,49 p
  45. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  213,05 p
  46. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   14 h.  211,55 p
  47. Kiss József                    1.cs. V10   12 h.  211,23 p
  48. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   14 h.  210,72 p
  49. Jánosi Pál                     2.cs. A23   12 h.  205,33 p
  50. Japport Zoltán                 5.cs. A50   12 h.  203,40 p
  51. Boda Ákos                      3.cs. A50   13 h.  203,21 p
  52. Japport Zoltán                 3.cs. A50   13 h.  201,48 p
  53. Fejos Csaba                    2.cs. A64   11 h.  193,63 p
  54. Japport Zoltán                 4.cs. A50   13 h.  192,26 p
  55. Szabó Elek                     1.cs. R38   13 h.  188,93 p
  56. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   12 h.  188,08 p
  57. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   11 h.  180,41 p
  58. Szollos Béla                   2.cs. A64   11 h.  177,27 p
  59. Tóth Attila                    1.cs. A64   11 h.  176,87 p
  60. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   11 h.  173,75 p
  61. Tóth Attila                    3.cs. A64   10 h.  173,57 p
  62. Babicz János                   1.cs. A64   11 h.  171,98 p
  63. Palkó László                   1.cs. A23    9 h.  168,66 p
  64. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   10 h.  167,05 p
  65. Palkó László                   2.cs. A23   10 h.  166,08 p
  66. Babicz József                  1.cs. A64   10 h.  165,82 p
  67. Pap István                     2.cs. A36    9 h.  164,25 p
  68. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  161,05 p
  69. Szollos Béla                   3.cs. A64    9 h.  158,01 p
  70. Kevés Károly                   1.cs. V10   11 h.  157,13 p
  71. Boda Ákos                      5.cs. A50   11 h.  153,88 p
  72. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    9 h.  151,15 p
  73. Demeter Attila                 2.cs. R38   10 h.  150,20 p
  74. Huszár Péter                   2.cs. A23    8 h.  149,57 p
  75. Gavaldik József                2.cs. A23   10 h.  148,89 p
  76. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    9 h.  147,62 p
  77. László György                  1.cs. A36    9 h.  147,29 p
  78. Dobos Sándor                   1.cs. A36   10 h.  146,63 p
  79. Gavaldik József                1.cs. A23   10 h.  143,09 p
  80. Tóth Gábor                     1.cs. A36    9 h.  141,81 p
  81. Kovágó Gábor                   5.cs. A64   10 h.  139,86 p
  82. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  136,72 p
  83. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    8 h.  135,06 p
  84. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    9 h.  134,08 p
  85. Száraz László                  3.cs. A23   10 h.  133,62 p
  86. Tóth Sándor                    2.cs. A64    9 h.  133,58 p
  87. Ács Ferenc                     1.cs. A50   11 h.  132,10 p
  88. Kalocsai András                1.cs. A23    8 h.  131,66 p
  89. Lengyel János                  1.cs. A23    8 h.  131,54 p
  90. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  129,85 p
  91. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  129,18 p
  92. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  128,23 p
  93. Molnár Pál                     3.cs. A23    8 h.  126,51 p
  94. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    9 h.  125,74 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   20 h.  373,83 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  373,81 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  358,73 p
   4. Katona József                  2.cs. A36   18 h.  344,99 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   19 h.  338,25 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  333,25 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  326,40 p
   8. Katona József                  1.cs. A36   17 h.  304,10 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   18 h.  291,05 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   18 h.  286,72 p
  11. Gazsi Károly                   2.cs. A36   17 h.  285,18 p
  12. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   16 h.  275,76 p
  13. Boda Ákos                      6.cs. A50   16 h.  271,48 p
  14. Boda Ákos                      2.cs. A50   15 h.  252,19 p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   14 h.  249,26 p

V10 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   20 h.  370,45 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   15 h.  256,48 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.   15 h.  251,36 p
   4. Kevés Károly                   1.cs.   13 h.  228,71 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   13 h.  208,67 p
   6. Csikós István                  1.cs.   11 h.  158,78 p
   7. Csikós István                  2.cs.    8 h.  138,97 p
   8. Kiss József                    2.cs.    8 h.  131,99 p
   9. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    9 h.  130,42 p
  10. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    7 h.  105,03 p
  11. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    7 h.   85,36 p
  12. Baranyi László                 1.cs.    3 h.   50,77 p
  13. Rimóczi Róbert                 1.cs.    3 h.   43,95 p
  14. Hársfalvi József               1.cs.    2 h.   26,75 p
  15. Kevés Károly                   2.cs.    2 h.   25,67 p
  16. Bodonyi Ferenc                 3.cs.    1 h.    9,60 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   10 h.  219,77 p
   2. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  211,10 p
   3. Katona József                  2.cs. A36   10 h.  207,68 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  206,84 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  205,86 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  202,08 p
   7. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  198,72 p
   8. Száraz László                  1.cs. A23   10 h.  195,06 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  192,39 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  192,21 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  185,06 p
  12. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  183,89 p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  183,44 p
  14. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  182,92 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  181,54 p
  16. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  180,61 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  179,51 p
  18. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  175,97 p
  19. Nagy János                     1.cs. A23   10 h.  168,80 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  161,80 p
  21. Jánosi Pál                     1.cs. A23    8 h.  159,14 p
  22. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  156,18 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    9 h.  152,13 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  150,63 p
  25. Japport Zoltán                 4.cs. A50   10 h.  149,88 p
  26. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    8 h.  149,46 p
  27. Tóth Attila                    1.cs. A64    8 h.  148,96 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  147,98 p
  29. Nagy János                     2.cs. A23    9 h.  145,45 p
  30. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  144,87 p
  31. Szollos Béla                   3.cs. A64    8 h.  144,15 p
  32. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  139,57 p
  33. Fejos Csaba                    2.cs. A64    8 h.  139,43 p
  34. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    8 h.  139,16 p
  35. Huszár Péter                   1.cs. A23    9 h.  138,49 p
  36. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.  136,82 p
  37. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  135,25 p
  38. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    7 h.  134,53 p
  39. Kovács József                  1.cs. A50    7 h.  134,16 p
  40. Mészáros Mihály                2.cs. A36    7 h.  132,89 p
  41. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    7 h.  131,71 p
  42. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  127,76 p
  43. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    7 h.  127,26 p
  44. Japport Zoltán                 3.cs. A50    8 h.  125,97 p
  45. Szollos Béla                   2.cs. A64    8 h.  124,23 p
  46. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  122,16 p
  47. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    6 h.  122,10 p
  48. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    7 h.  121,94 p
  49. Boda Ákos                      2.cs. A50    7 h.  121,76 p
  50. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    7 h.  120,40 p
  51. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    6 h.  119,75 p
  52. Palkó László                   1.cs. A23    6 h.  116,98 p
  53. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.  116,86 p
  54. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.  115,18 p
  55. Molnár Pál                     2.cs. A23    7 h.  112,51 p
  56. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.  111,90 p
  57. Tóth Attila                    3.cs. A64    6 h.  108,97 p
  58. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  105,55 p
  59. Kalocsai András                1.cs. A23    6 h.  104,59 p
  60. Boda Ákos                      1.cs. A50    7 h.  102,73 p
  61. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    6 h.  101,70 p
  62. Szabó Elek                     1.cs. R38    6 h.   98,00 p
  63. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.   96,03 p
  64. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.   95,31 p
  65. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.   94,39 p
  66. Tóth Lajos                     1.cs. A23    6 h.   90,46 p
  67. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    5 h.   89,77 p
  68. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.   87,44 p
  69. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    5 h.   85,09 p
  70. Mészáros László                2.cs. A36    5 h.   84,93 p
  71. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    5 h.   84,04 p
  72. Balázs Sándor                  1.cs. R38    5 h.   83,30 p
  73. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.   83,26 p
  74. Babicz István                  1.cs. A64    4 h.   81,74 p
  75. Demeter Attila                 2.cs. R38    5 h.   79,05 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   78,10 p
  77. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    4 h.   77,28 p
  78. Fejos Csaba                    3.cs. A64    4 h.   75,13 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  212,15 p
   2. Katona József                  2.cs. A36   10 h.  211,29 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  210,00 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  194,52 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  194,40 p
   6. Pap István                     1.cs. A36   10 h.  189,48 p
   7. Gazsi Károly                   2.cs. A36    9 h.  180,62 p
   8. Japport Zoltán                 4.cs. A50   10 h.  166,14 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50    9 h.  158,66 p
  10. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  152,53 p
  11. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    9 h.  151,08 p
  12. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    9 h.  149,24 p

V10 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   10 h.  200,95 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.    7 h.  126,18 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    7 h.  111,98 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    6 h.  109,56 p
   5. Kevés Károly                   1.cs.    5 h.  102,30 p
   6. Csikós István                  2.cs.    5 h.  101,33 p
   7. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    6 h.   87,31 p
   8. Csikós István                  1.cs.    5 h.   84,43 p
   9. Kiss József                    2.cs.    4 h.   71,72 p
  10. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    3 h.   60,84 p
  11. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    3 h.   44,19 p
  12. Rimóczi Róbert                 1.cs.    3 h.   43,95 p
  13. Kevés Károly                   2.cs.    2 h.   25,67 p
  14. Hársfalvi József               1.cs.    1 h.   10,81 p
  15. Bodonyi Ferenc                 3.cs.    1 h.    9,60 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  319,63 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  286,58 p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  286,50 p
   4. Katona József                  2.cs. A36   14 h.  284,35 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  281,84 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  280,45 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  278,43 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  277,83 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  277,50 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   14 h.  273,51 p
  11. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  265,39 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   14 h.  257,78 p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  252,47 p
  14. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   13 h.  250,54 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  249,26 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  243,46 p
  17. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  242,86 p
  18. Boda Ákos                      6.cs. A50   14 h.  241,94 p
  19. Gazsi Károly                   2.cs. A36   13 h.  237,53 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  237,42 p
  21. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   13 h.  231,92 p
  22. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  222,92 p
  23. Tóth Attila                    2.cs. A64   11 h.  220,90 p
  24. Jánosi Pál                     1.cs. A23   12 h.  220,26 p
  25. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   12 h.  218,94 p
  26. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  213,70 p
  27. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   13 h.  212,15 p
  28. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  211,58 p
  29. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  200,14 p
  30. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  199,82 p
  31. Boda Ákos                      1.cs. A50   12 h.  194,45 p
  32. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   12 h.  193,35 p
  33. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   10 h.  189,66 p
  34. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   11 h.  187,66 p
  35. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  186,54 p
  36. Nagy János                     2.cs. A23   11 h.  185,52 p
  37. Tóth Sándor                    1.cs. A64   11 h.  184,77 p
  38. Fejos Csaba                    2.cs. A64   10 h.  181,25 p
  39. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  180,61 p
  40. Japport Zoltán                 5.cs. A50   10 h.  177,21 p
  41. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   11 h.  176,06 p
  42. Japport Zoltán                 4.cs. A50   12 h.  173,16 p
  43. Szabó Elek                     1.cs. R38   11 h.  170,27 p
  44. Boda Ákos                      2.cs. A50   10 h.  168,14 p
  45. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   10 h.  167,05 p
  46. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  166,80 p
  47. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  166,76 p
  48. Jánosi Pál                     2.cs. A23    9 h.  163,86 p
  49. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  162,24 p
  50. Mészáros Mihály                2.cs. A36    9 h.  161,97 p
  51. Tóth Attila                    3.cs. A64    9 h.  158,09 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64    9 h.  158,01 p
  53. Tóth Attila                    1.cs. A64    9 h.  157,79 p
  54. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  157,63 p
  55. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    8 h.  155,01 p
  56. Japport Zoltán                 3.cs. A50   10 h.  152,90 p
  57. Palkó László                   1.cs. A23    8 h.  150,81 p
  58. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  147,97 p
  59. Szollos Béla                   2.cs. A64    9 h.  145,29 p
  60. Molnár Pál                     2.cs. A23    9 h.  144,44 p
  61. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  143,89 p
  62. Palkó László                   2.cs. A23    7 h.  136,82 p
  63. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  136,72 p
  64. Mészáros László                1.cs. A36    8 h.  136,29 p
  65. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  135,25 p
  66. Tomori László                  3.cs. A23    8 h.  133,14 p
  67. Boda Ákos                      5.cs. A50    9 h.  131,42 p
  68. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    8 h.  128,43 p
  69. Demeter Attila                 2.cs. R38    8 h.  128,11 p
  70. Babicz József                  1.cs. A64    7 h.  124,91 p
  71. Babicz János                   1.cs. A64    8 h.  123,91 p
  72. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.  123,50 p
  73. Pap István                     2.cs. A36    6 h.  122,16 p
  74. Lengyel János                  1.cs. A23    7 h.  119,65 p
  75. Tóth Gábor                     1.cs. A36    7 h.  118,10 p
  76. László György                  1.cs. A36    7 h.  118,09 p
  77. Kalocsai András                1.cs. A23    7 h.  116,92 p
  78. Száraz László                  2.cs. A23    8 h.  116,85 p
  79. Gavaldik József                1.cs. A23    8 h.  111,22 p
  80. Varga László                   2.cs. R38    8 h.  108,96 p
  81. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    6 h.  106,81 p
  82. Száraz László                  4.cs. A23    7 h.  104,77 p
  83. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    7 h.  103,02 p
  84. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    7 h.  100,18 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  2.cs. A36   14 h.  287,41 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  286,49 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  283,73 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  274,92 p
   5. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  270,91 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  260,11 p
   7. Boda Ákos                      6.cs. A50   14 h.  252,05 p
   8. Gazsi Károly                   2.cs. A36   13 h.  241,91 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   14 h.  241,61 p
  10. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  233,99 p
  11. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   12 h.  223,98 p
  12. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  217,94 p
  13. Boda Ákos                      1.cs. A50   13 h.  211,93 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   15 h.  302,75 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.   11 h.  191,35 p
   3. Kevés Károly                   1.cs.   10 h.  188,40 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   11 h.  178,52 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   10 h.  169,42 p
   6. Csikós István                  2.cs.    7 h.  128,20 p
   7. Csikós István                  1.cs.    7 h.  112,02 p
   8. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    7 h.  105,03 p
   9. Kiss József                    2.cs.    5 h.   90,15 p
  10. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    5 h.   82,72 p
  11. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    5 h.   65,36 p
  12. Rimóczi Róbert                 1.cs.    3 h.   43,95 p
  13. Hársfalvi József               1.cs.    2 h.   26,75 p
  14. Kevés Károly                   2.cs.    2 h.   25,67 p
  15. Bodonyi Ferenc                 3.cs.    1 h.    9,60 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  80,47p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  4h  80,11p
  3. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,22p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  77,94p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  77,00p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  76,86p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  76,47p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  75,62p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  4h  74,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603949    H  4h  73,70p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  4h  82,15p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  78,64p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  4h  70,70p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  4h  70,55p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  70,11p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  69,88p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  4h  69,64p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  4h  67,51p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  4h  65,18p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  80,95p
  2. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,05p
  3. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  4h  75,97p
  4. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h  75,23p
  5. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  4h  73,78p
  6. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  4h  72,21p
  7. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  4h  71,88p
  8. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  4h  70,78p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  4h  63,41p
 10. Pap István                     A36 HU 11-09-09425    H  4h  60,82p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  4h  82,36p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  4h  71,45p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  4h  63,74p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  3h  58,07p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-531035    T  3h  56,91p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  54,39p
  7. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  3h  52,40p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  3h  52,26p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762392    T  3h  51,61p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  3h  50,16p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  4h  81,97p
  2. Kiss József                    V10 HU-11-07-31282    H  4h  69,88p
  3. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  4h  55,79p
  4. Kiss József                    V10 HU-14-07-41760    H  3h  56,37p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 10-D-254805    H  3h  54,78p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596632    H  3h  54,65p
  7. Kiss József                    V10 HU-13-07-38866    H  3h  54,29p
  8. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  3h  51,65p
  9. Kiss József                    V10 HU-12-07-34928    H  3h  50,83p
 10. Csikós István                  V10 HU-12-D-464906    H  3h  42,80p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464020    T  3h  54,58p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763461    T  3h  53,35p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763447    T  3h  47,07p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464007    T  3h  42,68p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596641    T  2h  35,61p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-O-25683     T  2h  34,15p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763448    T  2h  33,97p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763465    T  2h  28,53p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596651    T  2h  28,44p
 10. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763499    T  2h  27,15p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602035    H  2h  47,81p
  2. Molnár Pál                     A23 HU-14-D-727364    H  2h  47,22p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  2h  47,18p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  46,65p
  5. Palkó László                   A23 HU-14-09-24656    H  2h  46,43p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93246    H  2h  46,00p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 12-D-502618    H  2h  45,47p
  8. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  2h  45,32p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  2h  44,74p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728062    H  2h  43,81p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  2h  47,99p
  2. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  47,73p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  2h  46,92p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  46,49p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  2h  45,73p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  2h  44,00p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  42,77p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  2h  42,56p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  2h  41,82p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603909    T  2h  41,00p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  47,10p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 12-D-502618    H  2h  45,63p
  3. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  2h  45,53p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728041    H  2h  44,31p
  5. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728062    H  2h  44,24p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762033    H  2h  42,83p
  7. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  2h  42,61p
  8. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  2h  42,07p
  9. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402861    H  2h  41,79p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 14-D-728137    H  2h  41,76p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  47,85p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  2h  43,03p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762377    T  2h  34,15p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762035    T  2h  32,56p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-531010    T  2h  31,70p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762062    T  2h  31,35p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  2h  31,08p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  2h  30,89p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762383    T  2h  29,96p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  2h  29,75p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  2h  42,12p
  2. Kiss József                    V10 HU-13-07-38866    H  2h  40,44p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596632    H  2h  40,14p
  4. Kiss József                    V10 HU-14-07-41760    H  2h  37,94p
  5. Kiss József                    V10 HU-11-07-31282    H  2h  34,54p
  6. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  2h  33,52p
  7. Rimóczi Róbert                 V10 HU 11-D-345995    H  2h  31,24p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763447    T  2h  32,92p
  2. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 13-07-38815    T  2h  26,72p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  64,38p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  63,76p
  3. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  63,09p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  3h  62,43p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  3h  60,57p
  6. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  60,42p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  60,40p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  3h  59,67p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  3h  59,05p
 10. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  58,86p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  64,49p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,30p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  62,56p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,19p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  3h  60,63p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  3h  59,99p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  3h  56,20p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  3h  54,91p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  3h  54,84p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726933    T  3h  54,46p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  63,52p
  2. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  3h  60,56p
  3. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  3h  60,15p
  4. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  58,78p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  3h  58,62p
  6. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  3h  55,92p
  7. BAMAHO-dúc                     A50 HU-13-D-619513    H  3h  55,85p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  3h  55,15p
  9. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728041    H  3h  55,13p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  3h  54,70p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  3h  64,56p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  52,92p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  50,90p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-11-07-31048    T  3h  41,40p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762383    T  3h  40,70p
  6. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  47,85p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  2h  44,50p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  2h  43,40p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762392    T  2h  38,22p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-531035    T  2h  37,09p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  3h  64,12p
  2. Kiss József                    V10 HU-14-07-41760    H  3h  56,37p
  3. Kiss József                    V10 HU-11-07-31282    H  3h  55,11p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596632    H  3h  54,65p
  5. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  3h  44,10p
  6. Kevés Károly                   V10 HU 12-07-36445    H  2h  44,61p
  7. Kiss József                    V10 HU-11-07-31274    H  2h  41,79p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 10-D-254805    H  2h  41,55p
  9. Kiss József                    V10 HU-13-07-38866    H  2h  40,44p
 10. Kiss József                    V10 HU-12-07-34928    H  2h  39,45p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763447    T  3h  47,07p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763461    T  2h  36,73p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596641    T  2h  35,61p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464020    T  2h  35,20p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464007    T  2h  34,06p
  6. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 13-07-38815    T  2h  26,72p