Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.05.21 20:11:17
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.21 20:11:17
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.21 20:14:33
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.20 20:11:17
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 04 verseny 

Feleresztés helye: Amstetten
Feleresztés ideje: 2015.05.17 06:10
Időjárás         : 
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 370000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 25
Legkisebb pont   : 10
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        16   29   252   50   63   1687,36   1569,90   1559,26
A50 Zsámbok            11   31   274   55   69   1697,89   1578,18   1556,01
V10 Hatvan              8   16   151   30   38   1614,78   1541,33   1513,35
Hatvan I.              35   76   677  135  169   1697,89   1567,02   1554,34
A23 Nagykáta           20   51   487   97  122   1697,91   1598,07   1580,12
A64 Zsámbok            12   27   257   51   64   1686,53   1573,80   1555,28
R38 Jászberény         10   29   265   53   66   1697,32   1563,49   1545,07
Hatvan II.             42  107  1009  202  252   1697,91   1583,49   1566,72
Tagszövetségben        77  183  1686  337  422   1697,91   1578,20   1559,19

V10 egyesületi díjlista
   1. Kiss József                    1.cs. HU-13-07-38866    H 1614,78 m/p
   2. Kiss József                    1.cs. HU-12-07-34928    H 1613,94 m/p
   3. Csikós István                  2.cs. HU-13-D-596605    H 1611,90 m/p
   4. Csikós István                  2.cs. HU-13-07-38707    H 1611,06 m/p
   5. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31282    H 1605,10 m/p
   6. Kevés Károly                   1.cs. HU 12-07-36445    H 1604,93 m/p
   7. Kucsera-Tóth Károly            4.cs. HU 12-D-464011    H 1603,46 m/p
   8. Kiss József                    2.cs. HU-14-07-41781    H 1603,44 m/p
   9. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31268    H 1602,97 m/p
  10. Kevés Károly                   1.cs. HU 08-07-18533    H 1601,50 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 362171 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  44,19p    R:  48.   1h  11,88p    T: 132.   1h  10,50p
Összesített E:  11.   7h  85,36p    R:  70.   1h  11,88p    T: 185.   1h  10,50p
   HU 14-D-763959    H 17 10:01:40  1563,16 m/p  22  16,49  148  11,88  408  10,50
   HU 14-D-764672    T 17 10:03:13  1552,77 m/p  28  14,05    0   0,00    0   0,00
   HU 13-07-36525    H 17 10:03:16  1552,44 m/p  29  13,65    0   0,00    0   0,00

Bodonyi Ferenc                  2.cs. Dt: 362171 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   2h  22,84p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  10.   6h  95,04p    R:  58.   2h  32,27p    T: 153.   2h  32,22p
   HU 13-07-38815    T 17 10:05:49  1535,82 m/p  31  12,84    0   0,00    0   0,00
   HU 11-07-31230    T 17 10:09:19  1513,35 m/p  38  10,00    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   1.cs. Dt: 361355 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   1h  15,68p    R:  49.   1h  11,16p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   7.   9h 136,45p    R:  61.   2h  24,46p    T: 178.   1h  13,26p
   HU-13-07-38733    H 17 10:01:49  1558,71 m/p  24  15,68  156  11,16    0   0,00

Csikós István                   2.cs. Dt: 361355 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  68,51p    R:  18.   3h  56,17p    T:  55.   3h  51,45p
Összesített E:   6.   8h 138,97p    R:  45.   4h  65,51p    T: 124.   5h  70,36p
   HU-13-D-596605    H 17 09:54:10  1611,90 m/p   3  24,19   65  19,29  205  17,73
   HU-13-07-38707    H 17 09:54:17  1611,06 m/p   4  23,78   66  19,20  207  17,66
   HU-13-07-38702    H 17 09:56:15  1597,06 m/p  12  20,54   83  17,68  252  16,06

Hársfalvi József                1.cs. Dt: 371103 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   1h  10,81p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  14.   2h  26,75p    R:  69.   1h  12,99p    T: 179.   1h  12,95p
   HU 08-07-18379    H 17 10:13:25  1524,56 m/p  36  10,81    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 362340 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  64,46p    R:  22.   3h  53,93p    T:  60.   3h  49,41p
Összesített E:   4.   9h 162,21p    R:  36.   7h 113,19p    T:  97.   7h 108,19p
   HU 12-07-36445    H 17 09:55:46  1604,93 m/p   6  22,97   72  18,66  226  16,98
   HU 08-07-18533    H 17 09:56:15  1601,50 m/p  10  21,35   80  17,95  237  16,59
   HU 08-07-18501    H 17 09:57:18  1594,10 m/p  13  20,14   87  17,32  258  15,84
   HU 09-07-24355    H 17 09:58:05  1588,63 m/p  14  19,73   96  16,52  281  15,02
   HU 09-07-24374    H 17 09:59:11  1581,01 m/p  18  18,11  108  15,45  319  13,67
   HU 09-07-24364    H 17 10:01:44  1563,61 m/p  21  16,89  146  12,05  405  10,61
   HU 12-07-36447    H 17 10:02:49  1556,33 m/p  26  14,86  159  10,89    0   0,00
   HU 11-D-345877    H 17 10:07:26  1526,07 m/p  35  11,22    0   0,00    0   0,00
   HU 12-07-36436    H 17 10:08:22  1520,10 m/p  37  10,41    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    2.cs. Dt: 362340 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   2h  25,67p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  15.   2h  25,67p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 10-D-253993    H 17 10:05:05  1541,33 m/p  30  13,24    0   0,00    0   0,00
   HU 14-07-41920    H 17 10:06:11  1534,15 m/p  32  12,43    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     1.cs. Dt: 361656 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  72,97p    R:  16.   3h  58,48p    T:  45.   3h  53,45p
Összesített E:   1.  12h 243,63p    R:  25.   8h 153,06p    T:  64.   8h 148,05p
   HU-13-07-38866    H 17 09:53:58  1614,78 m/p   1  25,00   58  19,91  188  18,34
   HU-12-07-34928    H 17 09:54:05  1613,94 m/p   2  24,59   59  19,82  195  18,09
   HU-11-07-31282    H 17 09:55:19  1605,10 m/p   5  23,38   71  18,75  225  17,02
   HU-11-07-31268    H 17 09:55:37  1602,97 m/p   9  21,76   77  18,21  233  16,73
   HU-12-07-34922    H 17 09:58:42  1581,36 m/p  17  18,51  107  15,54  318  13,71
   HU-11-07-31278    H 17 10:00:27  1569,35 m/p  20  17,30  132  13,30  375  11,67
   HU-12-07-34916    H 17 10:01:46  1560,43 m/p  23  16,08  151  11,61  414  10,29

Kiss József                     2.cs. Dt: 361656 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  54,73p    R:  30.   2h  36,16p    T:  88.   2h  33,37p
Összesített E:   8.   8h 131,99p    R:  51.   3h  51,95p    T: 138.   3h  49,32p
   HU-14-07-41781    H 17 09:55:33  1603,44 m/p   8  22,16   76  18,30  231  16,81
   HU-14-07-41760    H 17 09:55:50  1601,43 m/p  11  20,95   81  17,86  238  16,56
   HU-14-07-41764    H 17 10:06:09  1531,47 m/p  34  11,62    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 365214 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   2h  29,73p    R:  46.   1h  13,39p    T: 127.   1h  11,82p
Összesített E:   2.  11h 203,48p    R:  30.   9h 138,79p    T:  75.   9h 134,08p
   HU 13-D-596632    H 17 10:02:40  1569,69 m/p  19  17,70  131  13,39  371  11,82
   HU 14-D-763447    T 17 10:08:10  1533,44 m/p  33  12,03    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 365214 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   1h  14,46p    R:  53.   1h  10,09p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   5.   9h 154,30p    R:  42.   7h  85,79p    T: 123.   6h  70,62p
   HU 14-O-25683     T 17 10:04:57  1554,43 m/p  27  14,46  168  10,09    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             3.cs. Dt: 365214 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   2h  34,59p    R:  34.   2h  27,14p    T: 119.   1h  14,31p
Összesített E:   3.  11h 201,74p    R:  32.   9h 132,41p    T:  90.   8h 116,66p
   HU 13-D-596641    T 17 10:00:37  1583,64 m/p  15  19,32  101  16,07  301  14,31
   HU 12-D-464007    T 17 10:04:21  1558,41 m/p  25  15,27  157  11,07    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             4.cs. Dt: 365214 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   1h  22,57p    R:  39.   1h  18,39p    T: 114.   1h  16,84p
Összesített E:   9.   8h 122,42p    R:  52.   3h  44,81p    T: 148.   3h  40,13p
   HU 12-D-464011    H 17 09:57:46  1603,46 m/p   7  22,57   75  18,39  230  16,84

Rimóczi Róbert                  1.cs. Dt: 377954 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   1h  18,92p    R:  42.   1h  15,71p    T: 122.   1h  13,88p
Összesített E:  13.   3h  43,95p    R:  67.   1h  15,71p    T: 177.   1h  13,88p
   HU 11-D-345995    H 17 10:08:49  1582,61 m/p  16  18,92  105  15,71  313  13,88

Tagszövetségi díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603909    T 1697,91 m/p
   2. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1697,89 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-603360    H 1697,32 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-806384    H 1696,95 m/p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14-D-727364    H 1696,14 m/p
   6. Tomori László                  0.cs. A23 HU-14-D-727214    T 1696,11 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601939    T 1695,34 m/p
   8. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1695,34 m/p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-13-D-602035    H 1694,68 m/p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-09-09-93246    H 1690,48 m/p
  11. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24662    H 1688,16 m/p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-740102    T 1688,10 m/p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-11-D-667947    T 1687,98 m/p
  14. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-21695    T 1687,36 m/p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36 HU 12-09-15595    H 1686,75 m/p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-13-D-596328    H 1686,53 m/p
  17. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-13-D-596340    H 1686,53 m/p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-603906    H 1686,31 m/p
  19. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1686,18 m/p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1686,06 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762018    T 1697,89 m/p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-740102    T 1688,10 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-11-D-667947    T 1687,98 m/p
   4. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-21695    T 1687,36 m/p
   5. Pásztor Gábor                  1.cs. A36 HU 12-09-15595    H 1686,75 m/p
   6. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1686,18 m/p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1686,06 m/p
   8. Boda Ákos                      5.cs. A50 HU-14-D-762348    T 1683,53 m/p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-14-D-762377    T 1683,14 m/p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762033    H 1682,70 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   73,57 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   73,18 p
   3. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   71,41 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   70,51 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   69,73 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   69,58 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   69,04 p
   8. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   68,73 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   68,67 p
  10. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   68,63 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   67,76 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   67,66 p
  13. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   67,55 p
  14. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   67,49 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   67,47 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   67,31 p
  17. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   66,69 p
  18. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   65,77 p
  19. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   65,46 p
  20. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   65,42 p
  21. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   65,06 p
  22. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   64,77 p
  23. Kovács József                  1.cs. A50    3 h.   64,70 p
  24. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   64,38 p
  25. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   63,46 p
  26. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    3 h.   63,03 p
  27. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   61,32 p
  28. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   61,28 p
  29. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   60,64 p
  30. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   60,43 p
  31. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   59,78 p
  32. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   58,86 p
  33. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   58,60 p
  34. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   56,90 p
  35. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   56,23 p
  36. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   56,09 p
  37. Babicz József                  1.cs. A64    3 h.   55,98 p
  38. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   55,84 p
  39. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   55,76 p
  40. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   55,58 p
  41. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   55,15 p
  42. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   54,98 p
  43. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   54,91 p
  44. Nagy János                     2.cs. A23    3 h.   53,87 p
  45. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   53,45 p
  46. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   53,38 p
  47. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   53,19 p
  48. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,91 p
  49. Tóth Attila                    3.cs. A64    3 h.   52,81 p
  50. Boda Ákos                      5.cs. A50    3 h.   52,80 p
  51. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   52,70 p
  52. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   52,49 p
  53. Kalocsai András                1.cs. A23    3 h.   51,98 p
  54. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   51,94 p
  55. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   51,45 p
  56. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   51,20 p
  57. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   51,13 p
  58. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   49,74 p
  59. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   49,45 p
  60. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   49,41 p
  61. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   47,89 p
  62. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   47,70 p
  63. Szollos Béla                   3.cs. A64    3 h.   47,64 p
  64. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    3 h.   47,04 p
  65. Tóth Lajos                     1.cs. A23    3 h.   47,00 p
  66. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    2 h.   46,79 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   73,93 p
   2. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   71,87 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   70,17 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   69,82 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   69,64 p
   6. Katona József                  1.cs. A36    3 h.   68,93 p
   7. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   68,48 p
   8. Kovács József                  1.cs. A50    3 h.   65,53 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   64,81 p
  10. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   62,59 p
  11. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   60,80 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.    3 h.   72,97 p
   2. Csikós István                  2.cs.    3 h.   68,51 p
   3. Kevés Károly                   1.cs.    3 h.   64,46 p
   4. Kiss József                    2.cs.    3 h.   54,73 p
   5. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    3 h.   44,19 p
   6. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.    2 h.   34,59 p
   7. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    2 h.   29,73 p
   8. Kevés Károly                   2.cs.    2 h.   25,67 p
   9. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    2 h.   22,84 p
  10. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    1 h.   22,57 p
  11. Rimóczi Róbert                 1.cs.    1 h.   18,92 p
  12. Csikós István                  1.cs.    1 h.   15,68 p
  13. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    1 h.   14,46 p
  14. Hársfalvi József               1.cs.    1 h.   10,81 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   12 h.  258,19 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   12 h.  252,80 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   12 h.  250,55 p
   4. Katona József                  2.cs. A36   12 h.  242,25 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   12 h.  242,24 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   12 h.  238,00 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   12 h.  237,82 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   12 h.  236,70 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   12 h.  236,17 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   12 h.  235,58 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   12 h.  235,03 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs. A23   12 h.  231,31 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   12 h.  230,47 p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50   12 h.  229,44 p
  15. Pap István                     1.cs. A36   12 h.  227,91 p
  16. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  227,02 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   12 h.  219,92 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23   12 h.  219,85 p
  19. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   12 h.  219,26 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   12 h.  215,43 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  212,05 p
  22. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  209,51 p
  23. Boda Ákos                      2.cs. A50   12 h.  205,65 p
  24. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  205,47 p
  25. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   12 h.  204,92 p
  26. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  203,11 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   12 h.  202,34 p
  28. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   11 h.  201,89 p
  29. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   11 h.  200,79 p
  30. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   10 h.  198,49 p
  31. Tóth Sándor                    1.cs. A64   11 h.  193,61 p
  32. Jánosi Pál                     2.cs. A23   11 h.  192,82 p
  33. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   11 h.  191,25 p
  34. Tóth Attila                    2.cs. A64   10 h.  188,57 p
  35. Boda Ákos                      1.cs. A50   11 h.  188,38 p
  36. Boda Ákos                      6.cs. A50   11 h.  187,93 p
  37. Molnár Pál                     2.cs. A23   11 h.  187,61 p
  38. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   12 h.  184,28 p
  39. Nagy János                     2.cs. A23   11 h.  180,81 p
  40. Boda Ákos                      3.cs. A50   11 h.  179,71 p
  41. Tomori László                  3.cs. A23   10 h.  178,40 p
  42. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  178,12 p
  43. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  176,83 p
  44. Japport Zoltán                 3.cs. A50   11 h.  176,56 p
  45. Mészáros Mihály                2.cs. A36   10 h.  176,40 p
  46. Japport Zoltán                 5.cs. A50   10 h.  175,66 p
  47. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  48. Tóth Attila                    3.cs. A64   10 h.  173,57 p
  49. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    9 h.  173,33 p
  50. Mészáros László                1.cs. A36    9 h.  172,01 p
  51. Fejos Csaba                    2.cs. A64    9 h.  170,75 p
  52. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   10 h.  170,46 p
  53. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   10 h.  170,24 p
  54. Palkó László                   1.cs. A23    9 h.  168,66 p
  55. Szabó Elek                     1.cs. R38   11 h.  162,47 p
  56. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  159,92 p
  57. Babicz János                   1.cs. A64   10 h.  159,33 p
  58. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    9 h.  155,83 p
  59. Szollos Béla                   2.cs. A64    9 h.  153,14 p
  60. Palkó László                   2.cs. A23    9 h.  152,13 p
  61. Babicz József                  1.cs. A64    9 h.  150,30 p
  62. Demeter Attila                 2.cs. R38   10 h.  150,20 p
  63. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    9 h.  148,44 p
  64. Kiss József                    1.cs. V10    8 h.  148,05 p
  65. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    9 h.  147,62 p
  66. László György                  1.cs. A36    9 h.  147,29 p
  67. Pap István                     2.cs. A36    8 h.  146,21 p
  68. Tóth Attila                    1.cs. A64    9 h.  145,43 p
  69. Japport Zoltán                 4.cs. A50    9 h.  144,11 p
  70. Gavaldik József                1.cs. A23   10 h.  143,09 p
  71. Gavaldik József                2.cs. A23    9 h.  138,30 p
  72. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    8 h.  136,90 p
  73. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  136,72 p
  74. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  134,61 p
  75. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    9 h.  134,08 p
  76. Boda Ákos                      5.cs. A50    9 h.  133,23 p
  77. Lengyel János                  1.cs. A23    8 h.  131,54 p
  78. Tóth Gábor                     1.cs. A36    8 h.  130,48 p
  79. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  129,85 p
  80. Szollos Béla                   3.cs. A64    7 h.  128,61 p
  81. Fejos Csaba                    1.cs. A64    8 h.  128,39 p
  82. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    7 h.  124,08 p
  83. Tóth Sándor                    2.cs. A64    8 h.  124,05 p
  84. Dobos Sándor                   1.cs. A36    8 h.  123,92 p
  85. Ács Ferenc                     1.cs. A50   10 h.  123,59 p
  86. Kovágó Gábor                   5.cs. A64    8 h.  121,41 p
  87. Csörgi László                  1.cs. A50    9 h.  121,16 p
  88. Kalocsai András                1.cs. A23    7 h.  120,52 p
  89. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    7 h.  120,44 p
  90. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    8 h.  116,66 p
  91. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  113,33 p
  92. Száraz László                  3.cs. A23    8 h.  112,20 p
  93. Fejos Csaba                    3.cs. A64    6 h.  110,85 p
  94. Demeter Attila                 1.cs. R38    9 h.  110,29 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Katona József                  2.cs. A36   12 h.  244,07 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   12 h.  241,95 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   12 h.  241,48 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36   12 h.  238,03 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   12 h.  233,39 p
   6. Pap István                     1.cs. A36   12 h.  230,77 p
   7. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  230,62 p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   12 h.  224,76 p
   9. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  213,91 p
  10. Boda Ákos                      2.cs. A50   12 h.  211,07 p
  11. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   11 h.  210,19 p
  12. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  207,79 p
  13. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   11 h.  204,70 p
  14. Boda Ákos                      1.cs. A50   12 h.  202,43 p
  15. Boda Ákos                      3.cs. A50   12 h.  196,19 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   12 h.  243,63 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   11 h.  203,48 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.   11 h.  201,74 p
   4. Kevés Károly                   1.cs.    9 h.  162,21 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    9 h.  154,30 p
   6. Csikós István                  2.cs.    8 h.  138,97 p
   7. Csikós István                  1.cs.    9 h.  136,45 p
   8. Kiss József                    2.cs.    8 h.  131,99 p
   9. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    8 h.  122,42 p
  10. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    6 h.   95,04 p
  11. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    7 h.   85,36 p
  12. Baranyi László                 1.cs.    3 h.   50,77 p
  13. Rimóczi Róbert                 1.cs.    3 h.   43,95 p
  14. Hársfalvi József               1.cs.    2 h.   26,75 p
  15. Kevés Károly                   2.cs.    2 h.   25,67 p
  16. Bodonyi Ferenc                 3.cs.    1 h.    9,60 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  80,47p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  4h  80,11p
  3. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,22p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  77,94p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  77,04p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  76,86p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  76,47p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  75,62p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  4h  74,05p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603949    H  4h  73,70p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  4h  82,15p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  78,64p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  4h  70,70p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  4h  70,55p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  70,11p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  69,88p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  4h  69,64p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  4h  67,51p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  4h  65,18p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  80,95p
  2. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,05p
  3. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  4h  75,97p
  4. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h  75,23p
  5. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  4h  73,78p
  6. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  4h  72,29p
  7. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  4h  71,88p
  8. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  4h  70,78p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  4h  63,41p
 10. Pap István                     A36 HU 11-09-09425    H  4h  60,82p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-667931    T  4h  82,36p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  4h  71,45p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  4h  63,74p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  3h  58,07p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-531035    T  3h  56,91p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  3h  54,39p
  7. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  3h  52,40p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  3h  52,26p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762392    T  3h  51,61p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  3h  50,16p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  4h  81,97p
  2. Kiss József                    V10 HU-11-07-31282    H  4h  69,88p
  3. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  4h  55,79p
  4. Kiss József                    V10 HU-14-07-41760    H  3h  56,37p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 10-D-254805    H  3h  54,78p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596632    H  3h  54,65p
  7. Kiss József                    V10 HU-13-07-38866    H  3h  54,29p
  8. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  3h  51,65p
  9. Kiss József                    V10 HU-12-07-34928    H  3h  50,83p
 10. Csikós István                  V10 HU-12-D-464906    H  3h  42,80p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464020    T  3h  54,58p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763461    T  3h  53,35p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763447    T  3h  47,07p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464007    T  3h  42,68p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596641    T  2h  35,61p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-O-25683     T  2h  34,15p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763448    T  2h  33,97p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763465    T  2h  28,53p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596651    T  2h  28,44p
 10. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763499    T  2h  27,15p