Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.05.27 19:47:53
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.31 06:00:19
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.02 16:52:53
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.26 19:47:53
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 05 verseny 

Feleresztés helye: Haag
Feleresztés ideje: 2015.05.25 06:30
Időjárás         : Felhős idő, helyenként eső, élénk ÉNy-i légmozgás
Kisérő           : Papp lászló
Központi táv     : 390000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 26
Legkisebb pont   : 10,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   28   240   48   60   1434,01   1184,81   1125,49
A50 Zsámbok            13   32   291   58   73   1369,54   1146,36   1120,32
V10 Hatvan              8   16   148   30   37   1369,43   1144,00   1087,59
Hatvan I.              36   76   679  136  170   1434,01   1149,97   1119,51
A23 Nagykáta           18   47   454   91  114   1424,22   1133,94   1103,74
A64 Zsámbok            12   27   248   50   62   1390,08   1114,02   1082,31
R38 Jászberény         10   26   257   51   64   1358,80   1095,15   1078,66
Hatvan II.             40  100   959  192  240   1424,22   1121,38   1087,29
Tagszövetségben        76  176  1638  328  410   1434,01   1132,31   1096,38

A64 egyesületi díjlista
   1. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-11-D-396034    T 1390,08 m/p
   2. Tóth Attila                    2.cs. HU 13-07-37799    T 1389,05 m/p
   3. Tóth Sándor                    1.cs. HU-13-D-619010    T 1346,48 m/p
   4. Szollos Béla                   2.cs. HU 14-06-15750    T 1343,05 m/p
   5. Fejos Csaba                    3.cs. HU 14-D-762986    H 1327,62 m/p
   6. Szollos Béla                   4.cs. HU 13-D-619058    T 1323,03 m/p
   7. Szollos Béla                   4.cs. HU 14-D-762856    H 1322,21 m/p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-11-07-30906    H 1320,73 m/p
   9. Tóth Attila                    1.cs. HU 14-D-800522    T 1319,63 m/p
  10. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-14-D-762155    T 1315,88 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 390136 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  34,86p    R:  48.   2h  37,45p    T:  90.   2h  35,67p
Összesített E:  13.   9h 168,93p    R:  40.   9h 173,63p    T:  70.   9h 172,39p
   HU-12-D-462986    T 25 11:55:50  1197,35 m/p  32  18,07  104  19,28  197  18,52
   HU-11-09-10853    H 25 12:00:35  1180,14 m/p  37  16,79  121  18,17  233  17,15

Babicz János                    1.cs. Dt: 390416 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  22,68p    R:  68.   1h  23,72p    T: 112.   1h  23,18p
Összesített E:  14.   9h 138,87p    R:  51.   9h 142,45p    T:  83.   9h 147,09p
   HU 13-D-667053    H 25 11:37:13  1270,82 m/p  14  22,68   36  23,72   75  23,18

Babicz József                   1.cs. Dt: 390225 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  12,70p    R:  84.   1h  12,75p    T: 147.   1h  11,54p
Összesített E:  16.   8h 134,91p    R:  53.   8h 134,18p    T:  87.   8h 136,45p
   HU-14-D-763045    H 25 12:21:24  1110,49 m/p  53  12,70  204  12,75  380  11,54

Cseri József                    1.cs. Dt: 389024 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  13,72p    R:  82.   1h  13,99p    T: 141.   1h  12,73p
Összesített E:  26.   1h  13,72p    R: 104.   1h  13,99p    T: 174.   1h  12,73p
   HU 13-D-667080    H 25 12:15:46  1125,11 m/p  49  13,72  185  13,99  349  12,73

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 390227 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  21,91p    R:  69.   1h  22,67p    T: 118.   1h  21,92p
Összesített E:  19.   7h 118,02p    R:  59.   7h 120,84p    T:  94.   7h 121,07p
   HU 14-D-762987    H 25 11:42:42  1247,88 m/p  17  21,91   52  22,67  108  21,92

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 390227 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  17,82p    R:  75.   1h  18,82p    T: 128.   1h  18,10p
Összesített E:   9.  11h 196,23p    R:  32.  11h 193,64p    T:  55.  11h 199,35p
   HU 13-07-37626    T 25 11:57:16  1192,33 m/p  33  17,82  111  18,82  208  18,10

Fejos Csaba                     3.cs. Dt: 390227 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  37,43p    R:  46.   2h  37,90p    T:  85.   2h  36,44p
Összesített E:  15.   8h 136,99p    R:  57.   7h 129,66p    T:  89.   7h 130,42p
   HU 14-D-762986    H 25 11:23:55  1327,62 m/p   5  24,98   12  25,28   28  24,97
   HU 14-D-762974    H 25 12:21:43  1109,45 m/p  54  12,45  206  12,62  382  11,47

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 389551 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  31,29p    R:  57.   2h  31,96p    T: 100.   2h  30,49p
Összesített E:  23.   5h  63,97p    R:  87.   4h  56,00p    T: 139.   4h  57,46p
   HU-13-D-596418    T 25 11:51:04  1213,25 m/p  28  19,10   93  19,99  168  19,63
   HU-14-D-764480    T 25 12:24:14  1099,66 m/p  55  12,19  216  11,97  398  10,86

Kaló Imre                       2.cs. Dt: 389551 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  36,91p    R:  47.   2h  37,57p    T:  87.   2h  36,05p
Összesített E:  22.   5h  82,03p    R:  73.   5h  82,63p    T: 119.   6h  94,20p
   HU-14-D-763053    H 25 11:26:43  1312,81 m/p  11  23,44   23  24,56   45  24,32
   HU-14-D-762727    H 25 12:19:40  1114,02 m/p  50  13,47  200  13,01  375  11,73

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 382110 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  95,22p    R:   6.   5h  96,00p    T:  21.   4h  83,98p
Összesített E:   1.  18h 335,08p    R:   5.  18h 343,41p    T:  13.  17h 334,52p
   HU-11-07-30906    H 25 11:19:19  1320,73 m/p   8  24,21   17  24,96   36  24,67
   HU-12-D-535201    T 25 11:44:19  1215,68 m/p  24  20,12   88  20,32  162  19,86
   HU-11-O-06849     H 25 11:44:45  1214,01 m/p  25  19,86   90  20,19  165  19,74
   HU-10-D-255227    T 25 11:44:52  1213,56 m/p  26  19,61   91  20,13  166  19,71
   HU-10-D-255201    T 25 12:21:26  1087,29 m/p  58  11,42  240  10,40    0   0,00

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 382110 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  71,86p    R:  15.   3h  73,49p    T:  30.   3h  72,39p
Összesített E:  10.  10h 193,53p    R:  31.  10h 195,69p    T:  58.  10h 195,89p
   HU-11-D-396034    T 25 11:04:53  1390,08 m/p   1  26,00    2  25,93    3  25,92
   HU-14-D-762155    T 25 11:20:23  1315,88 m/p  10  23,70   20  24,76   41  24,47
   HU-14-D-762199    T 25 11:35:44  1249,81 m/p  16  22,16   50  22,80  106  22,00

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 382110 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  31,28p    R:  73.   1h  20,45p    T: 125.   1h  19,97p
Összesített E:   8.  12h 217,67p    R:  30.  11h 209,40p    T:  52.  11h 209,63p
   HU-12-07-34151    H 25 11:43:56  1217,17 m/p  23  20,37   86  20,45  159  19,97
   HU-13-D-596337    H 25 12:21:52  1085,95 m/p  60  10,91    0   0,00    0   0,00

Kovágó Gábor                    4.cs. Dt: 382110 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  77,41p    R:  11.   4h  82,12p    T:  24.   4h  78,91p
Összesített E:   3.  15h 262,92p    R:  17.  14h 255,81p    T:  27.  15h 265,45p
   HU-11-07-30963    T 25 11:24:35  1297,12 m/p  12  23,19   29  24,17   58  23,83
   HU-11-07-30933    T 25 11:31:41  1266,59 m/p  15  22,42   38  23,58   82  22,91
   HU-12-D-535220    H 25 11:55:47  1172,90 m/p  40  16,03  131  17,51  247  16,62
   HU-13-07-37967    H 25 12:00:56  1154,64 m/p  41  15,77  141  16,86  275  15,55

Kovágó Gábor                    5.cs. Dt: 382110 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  40,24p    R:  44.   2h  41,43p    T:  81.   2h  40,41p
Összesített E:  17.   7h 125,71p    R:  58.   7h 122,77p    T:  92.   7h 122,71p
   HU-13-07-37956    H 25 11:39:52  1233,14 m/p  19  21,40   68  21,63  134  20,93
   HU-12-D-530637    H 25 11:45:44  1210,23 m/p  29  18,84   96  19,80  172  19,48

Papp László                     1.cs. Dt: 386741 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  15,00p    R:  81.   1h  16,08p    T: 139.   1h  14,71p
Összesített E:  20.   7h 110,53p    R:  62.   7h 111,42p    T: 102.   7h 112,22p
   HU-11-D-402784    H 25 12:08:32  1142,40 m/p  44  15,00  153  16,08  297  14,71

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 389037 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   1h  10,40p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  21.   6h  89,04p    R:  79.   4h  69,99p    T: 130.   4h  70,94p
   HU 14-O-25622     H 25 12:29:27  1082,31 m/p  62  10,40    0   0,00    0   0,00

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 389037 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  86,35p    R:   8.   4h  89,12p    T:  19.   4h  87,03p
Összesített E:   6.  14h 235,99p    R:  26.  13h 226,77p    T:  42.  13h 232,32p
   HU 14-06-15750    T 25 11:19:40  1343,05 m/p   4  25,23    9  25,48   19  25,31
   HU 13-D-605915    T 25 11:31:04  1292,20 m/p  13  22,93   33  23,91   64  23,60
   HU 12-D-536024    H 25 11:46:11  1230,42 m/p  20  21,14   70  21,50  136  20,85
   HU 08-09-86981    T 25 11:59:13  1181,71 m/p  36  17,05  120  18,23  230  17,27

Szollos Béla                    3.cs. Dt: 389037 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  11,93p    R:  87.   1h  11,84p    T: 151.   1h  10,78p
Összesített E:  12.  11h 177,19p    R:  44.  10h 164,96p    T:  72.  10h 168,79p
   HU 14-D-762810    T 25 12:24:08  1098,56 m/p  56  11,93  218  11,84  400  10,78

Szollos Béla                    4.cs. Dt: 389037 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  99,06p    R:   2.   5h 100,43p    T:   8.   5h  96,79p
Összesített E:  11.  11h 188,71p    R:  35.  11h 190,39p    T:  61.  11h 188,99p
   HU 13-D-619058    T 25 11:24:03  1323,03 m/p   6  24,72   15  25,09   31  24,86
   HU 14-D-762856    H 25 11:24:14  1322,21 m/p   7  24,47   16  25,02   32  24,82
   HU 12-D-536020    H 25 11:49:22  1218,15 m/p  22  20,63   84  20,58  157  20,05
   HU 14-D-762832    H 25 12:12:40  1135,32 m/p  45  14,75  166  15,23  318  13,91
   HU 14-D-762803    H 25 12:15:10  1127,10 m/p  46  14,49  177  14,51  338  13,15
   HU 13-D-667087    H 25 12:24:15  1098,20 m/p  57  11,68  219  11,77  401  10,74

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 369649 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  93,68p    R:   5.   5h  99,84p    T:  12.   5h  96,20p
Összesített E:   4.  15h 256,30p    R:  18.  14h 252,56p    T:  30.  14h 253,99p
   HU 14-D-800522    T 25 11:10:07  1319,63 m/p   9  23,95   18  24,89   39  24,55
   AT-14-107-0809    H 25 11:36:46  1204,98 m/p  30  18,58   99  19,60  185  18,98
   HU 14-D-800526    H 25 11:38:34  1197,96 m/p  31  18,33  103  19,34  196  18,56
   AT-14-107-0810    H 25 11:43:31  1179,04 m/p  38  16,54  123  18,04  235  17,07
   AT-14-107-0805    T 25 11:43:34  1178,85 m/p  39  16,28  124  17,97  236  17,04
   HU 13-D-656678    T 25 11:58:20  1125,83 m/p  48  13,98  182  14,19  344  12,92
   HU 14-D-800519    T 25 12:02:44  1110,95 m/p  52  12,96  203  12,82  379  11,58

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 369649 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  59,33p    R:  26.   3h  60,31p    T:  48.   3h  58,63p
Összesített E:   2.  15h 289,56p    R:  11.  14h 277,81p    T:  21.  14h 279,53p
   HU 13-07-37799    T 25 10:56:07  1389,05 m/p   2  25,74    3  25,87    4  25,89
   HU 13-D-656662    T 25 11:34:36  1213,56 m/p  27  19,35   92  20,06  167  19,67
   HU 13-07-37798    H 25 11:58:00  1126,98 m/p  47  14,24  179  14,38  340  13,07

Tóth Attila                     3.cs. Dt: 369649 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  86,01p    R:  13.   4h  78,41p    T:  27.   4h  74,97p
Összesített E:   5.  14h 239,77p    R:  23.  13h 232,28p    T:  41.  13h 233,06p
   HU 14-D-800535    T 25 11:26:53  1245,10 m/p  18  21,65   56  22,41  113  21,73
   HU 14-17-75676    T 25 11:32:50  1220,64 m/p  21  20,89   81  20,78  152  20,24
   HU 14-D-800523    T 25 11:41:49  1185,47 m/p  35  17,30  116  18,49  223  17,53
   HU 14-D-800512    H 25 11:50:17  1154,13 m/p  42  15,51  143  16,73  277  15,47
   AT-14-107-0808    T 25 12:11:04  1083,80 m/p  61  10,66    0   0,00    0   0,00

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 390323 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  40,75p    R:  43.   2h  41,75p    T:  82.   2h  40,18p
Összesített E:   7.  13h 222,30p    R:  28.  13h 219,28p    T:  45.  13h 224,95p
   HU-13-D-619010    T 25 11:19:53  1346,48 m/p   3  25,49    7  25,61   16  25,43
   HU-11-D-397212    H 25 12:11:28  1143,08 m/p  43  15,26  152  16,14  296  14,75

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 390323 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  41,94p    R:  59.   2h  31,63p    T: 101.   2h  29,65p
Összesített E:  18.   8h 118,07p    R:  66.   7h 104,95p    T: 108.   7h 104,08p
   HU-14-D-762800    H 25 11:57:32  1191,70 m/p  34  17,56  112  18,75  210  18,03
   HU-14-D-762774    T 25 12:20:51  1112,51 m/p  51  13,21  202  12,88  378  11,62
   HU-14-D-762767    T 25 12:29:20  1086,24 m/p  59  11,17    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-728396    H 1434,01 m/p
   2. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727123    H 1424,22 m/p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-11-D-396034    T 1390,08 m/p
   4. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-07-37799    T 1389,05 m/p
   5. Csörgi László                  2.cs. A50 HU-12-07-35198    T 1369,54 m/p
   6. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 10-D-253977    H 1369,43 m/p
   7. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502505    H 1368,08 m/p
   8. Csikós István                  1.cs. V10 HU-13-D-596610    H 1367,94 m/p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-31007    H 1366,83 m/p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1361,06 m/p
  11. Varga László                   2.cs. R38 HU-14-07-41180    H 1358,80 m/p
  12. Nagy János                     1.cs. A23 HU-11-09-07802    H 1349,32 m/p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-09-14671    H 1349,13 m/p
  14. Pap István                     3.cs. A36 HU 13-D-604749    T 1348,38 m/p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 11-09-09237    H 1347,58 m/p
  16. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13-D-619010    T 1346,48 m/p
  17. Hársfalvi József               1.cs. V10 HU 08-07-18379    H 1345,51 m/p
  18. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1344,38 m/p
  19. Szollos Béla                   2.cs. A64 HU 14-06-15750    T 1343,05 m/p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1339,38 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727123    H 1424,22 m/p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-11-D-396034    T 1390,08 m/p
   3. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-07-37799    T 1389,05 m/p
   4. Varga László                   2.cs. R38 HU-14-07-41180    H 1358,80 m/p
   5. Nagy János                     1.cs. A23 HU-11-09-07802    H 1349,32 m/p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-09-14671    H 1349,13 m/p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13-D-619010    T 1346,48 m/p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1344,38 m/p
   9. Szollos Béla                   2.cs. A64 HU 14-06-15750    T 1343,05 m/p
  10. Lengyel János                  1.cs. A23 HU-12-09-13847    H 1331,96 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  121,92 p
   2. Pap István                     1.cs. A36    5 h.  115,51 p
   3. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.  114,62 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  112,23 p
   5. Agócs Attila                   1.cs. A36    5 h.  107,68 p
   6. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  105,10 p
   7. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   99,98 p
   8. Szollos Béla                   4.cs. A64    5 h.   96,79 p
   9. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    5 h.   96,47 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   96,28 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   96,28 p
  12. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   96,20 p
  13. Japport Zoltán                 5.cs. A50    5 h.   95,82 p
  14. Csikós István                  1.cs. V10    5 h.   90,72 p
  15. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   90,20 p
  16. Pap István                     2.cs. A36    5 h.   89,92 p
  17. Pap István                     3.cs. A36    4 h.   89,12 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   88,99 p
  19. Szollos Béla                   2.cs. A64    4 h.   87,03 p
  20. Ács Ferenc                     2.cs. A50    5 h.   84,42 p
  21. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    4 h.   83,98 p
  22. Kovács József                  1.cs. A50    4 h.   81,85 p
  23. Kalocsai András                1.cs. A23    5 h.   79,85 p
  24. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   78,91 p
  25. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   76,48 p
  26. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   75,40 p
  27. Tóth Attila                    3.cs. A64    4 h.   74,97 p
  28. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.   74,17 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.   73,94 p
  30. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   72,39 p
  31. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   71,73 p
  32. Majoros István                 1.cs. A50    4 h.   71,32 p
  33. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   68,07 p
  34. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    4 h.   67,87 p
  35. Kókai András                   1.cs. A50    3 h.   66,83 p
  36. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    4 h.   66,78 p
  37. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   65,75 p
  38. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,68 p
  39. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   65,11 p
  40. Mészáros Mihály                2.cs. A36    4 h.   64,60 p
  41. Száraz László                  2.cs. A23    4 h.   63,88 p
  42. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   63,70 p
  43. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   63,08 p
  44. Gavaldik József                1.cs. A23    4 h.   61,24 p
  45. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   59,76 p
  46. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   58,78 p
  47. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   58,66 p
  48. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   58,63 p
  49. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   58,01 p
  50. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    3 h.   57,83 p
  51. Gavaldik József                3.cs. A23    3 h.   57,49 p
  52. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   57,07 p
  53. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   55,12 p
  54. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   55,08 p
  55. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   54,66 p
  56. Orbán Géza Sándor              2.cs. A50    3 h.   53,29 p
  57. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   53,09 p
  58. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   53,01 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,40 p
  60. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    3 h.   52,26 p
  61. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   51,99 p
  62. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,50 p
  63. Csörgi László                  2.cs. A50    3 h.   50,46 p
  64. Hársfalvi József               1.cs. V10    2 h.   49,75 p
  65. Száraz László                  3.cs. A23    3 h.   49,32 p
  66. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    2 h.   49,21 p
  67. Majoros István                 2.cs. A50    3 h.   49,05 p
  68. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   48,52 p
  69. Varga László                   2.cs. R38    2 h.   47,08 p
  70. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   46,99 p
  71. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   46,72 p
  72. Kiss József                    2.cs. V10    2 h.   46,59 p
  73. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   45,43 p
  74. Seres János                    1.cs. A36    3 h.   45,08 p
  75. Lengyel János                  1.cs. A23    2 h.   44,63 p
  76. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   44,63 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  115,26 p
   2. Szollos Béla                   4.cs. A64    5 h.  100,43 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  100,37 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  100,31 p
   5. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   99,84 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   96,00 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   92,38 p
   8. Szollos Béla                   2.cs. A64    4 h.   89,12 p
   9. Kalocsai András                1.cs. A23    5 h.   84,77 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   82,41 p
  11. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   82,12 p
  12. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   78,61 p
  13. Tóth Attila                    3.cs. A64    4 h.   78,41 p
  14. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   75,42 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   73,49 p
  16. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   71,69 p
  17. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   71,31 p
  18. Száraz László                  2.cs. A23    4 h.   68,04 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szollos Béla                   4.cs.    5 h.   99,06 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs.    5 h.   95,22 p
   3. Tóth Attila                    1.cs.    5 h.   93,68 p
   4. Szollos Béla                   2.cs.    4 h.   86,35 p
   5. Tóth Attila                    3.cs.    5 h.   86,01 p
   6. Kovágó Gábor                   4.cs.    4 h.   77,41 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs.    3 h.   71,86 p
   8. Tóth Attila                    2.cs.    3 h.   59,33 p
   9. Tóth Sándor                    2.cs.    3 h.   41,94 p
  10. Tóth Sándor                    1.cs.    2 h.   40,75 p
  11. Kovágó Gábor                   5.cs.    2 h.   40,24 p
  12. Fejos Csaba                    3.cs.    2 h.   37,43 p
  13. Kaló Imre                      2.cs.    2 h.   36,91 p
  14. Babicz István                  1.cs.    2 h.   34,86 p
  15. Kaló Imre                      1.cs.    2 h.   31,29 p
  16. Kovágó Gábor                   3.cs.    2 h.   31,28 p
  17. Babicz János                   1.cs.    1 h.   22,68 p
  18. Fejos Csaba                    1.cs.    1 h.   21,91 p
  19. Fejos Csaba                    2.cs.    1 h.   17,82 p
  20. Papp László                    1.cs.    1 h.   15,00 p
  21. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,72 p
  22. Babicz József                  1.cs.    1 h.   12,70 p
  23. Szollos Béla                   3.cs.    1 h.   11,93 p
  24. Szollos Béla                   1.cs.    1 h.   10,40 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    7 h.  139,82 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  137,24 p
   3. Boda Ákos                      6.cs. A50    6 h.  128,03 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    7 h.  122,26 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  121,37 p
   6. Tóth Attila                    1.cs. A64    7 h.  120,70 p
   7. Agócs Attila                   1.cs. A36    6 h.  118,31 p
   8. Pap István                     1.cs. A36    5 h.  115,51 p
   9. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    6 h.  109,27 p
  10. Szollos Béla                   4.cs. A64    6 h.  107,53 p
  11. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   99,98 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   96,28 p
  13. Japport Zoltán                 5.cs. A50    5 h.   95,82 p
  14. Csikós István                  1.cs. V10    5 h.   90,72 p
  15. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   90,20 p
  16. Pap István                     2.cs. A36    5 h.   89,92 p
  17. Pap István                     3.cs. A36    4 h.   89,12 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   88,99 p
  19. Szollos Béla                   2.cs. A64    4 h.   87,03 p
  20. Ács Ferenc                     2.cs. A50    5 h.   84,42 p
  21. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    4 h.   83,98 p
  22. Kovács József                  1.cs. A50    4 h.   81,85 p
  23. Kalocsai András                1.cs. A23    5 h.   79,85 p
  24. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   78,91 p
  25. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   76,48 p
  26. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   75,40 p
  27. Tóth Attila                    3.cs. A64    4 h.   74,97 p
  28. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.   74,17 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.   73,94 p
  30. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   72,39 p
  31. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   71,73 p
  32. Majoros István                 1.cs. A50    4 h.   71,32 p
  33. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   68,07 p
  34. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    4 h.   67,87 p
  35. Kókai András                   1.cs. A50    3 h.   66,83 p
  36. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    4 h.   66,78 p
  37. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   65,75 p
  38. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,68 p
  39. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   65,11 p
  40. Mészáros Mihály                2.cs. A36    4 h.   64,60 p
  41. Száraz László                  2.cs. A23    4 h.   63,88 p
  42. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   63,70 p
  43. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   63,08 p
  44. Gavaldik József                1.cs. A23    4 h.   61,24 p
  45. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   59,76 p
  46. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   58,78 p
  47. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   58,66 p
  48. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   58,63 p
  49. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   58,01 p
  50. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    3 h.   57,83 p
  51. Gavaldik József                3.cs. A23    3 h.   57,49 p
  52. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   57,07 p
  53. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   55,12 p
  54. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   55,08 p
  55. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   54,66 p
  56. Orbán Géza Sándor              2.cs. A50    3 h.   53,29 p
  57. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   53,09 p
  58. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   53,01 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,40 p
  60. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    3 h.   52,26 p
  61. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   51,99 p
  62. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,50 p
  63. Csörgi László                  2.cs. A50    3 h.   50,46 p
  64. Hársfalvi József               1.cs. V10    2 h.   49,75 p
  65. Száraz László                  3.cs. A23    3 h.   49,32 p
  66. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    2 h.   49,21 p
  67. Majoros István                 2.cs. A50    3 h.   49,05 p
  68. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   48,52 p
  69. Varga László                   2.cs. R38    2 h.   47,08 p
  70. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   46,99 p
  71. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   46,72 p
  72. Kiss József                    2.cs. V10    2 h.   46,59 p
  73. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   45,43 p
  74. Seres János                    1.cs. A36    3 h.   45,08 p
  75. Lengyel János                  1.cs. A23    2 h.   44,63 p
  76. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   44,63 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  332,00 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  327,78 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  298,43 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  277,82 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  276,89 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   13 h.  272,79 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   13 h.  272,52 p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64   13 h.  269,73 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50   14 h.  262,60 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   13 h.  261,84 p
  11. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  259,00 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   13 h.  258,76 p
  13. Tomori László                  1.cs. A23   13 h.  257,50 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   13 h.  247,47 p
  15. Tomori László                  2.cs. A23   13 h.  246,97 p
  16. Tóth Attila                    1.cs. A64   13 h.  245,16 p
  17. Japport Zoltán                 1.cs. A50   13 h.  242,13 p
  18. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   13 h.  234,17 p
  19. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   12 h.  233,44 p
  20. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   12 h.  231,00 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   14 h.  228,61 p
  22. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  227,96 p
  23. Kovács József                  1.cs. A50   11 h.  216,01 p
  24. Pap István                     2.cs. A36   11 h.  212,08 p
  25. Szollos Béla                   2.cs. A64   12 h.  211,26 p
  26. Japport Zoltán                 5.cs. A50   11 h.  211,00 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  210,05 p
  28. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  209,39 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50   12 h.  207,44 p
  30. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  206,17 p
  31. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   11 h.  205,39 p
  32. Mészáros Mihály                2.cs. A36   11 h.  197,49 p
  33. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   11 h.  194,80 p
  34. Tóth Sándor                    1.cs. A64   11 h.  190,81 p
  35. Nagy János                     2.cs. A23   11 h.  189,44 p
  36. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   11 h.  188,59 p
  37. Kalocsai András                1.cs. A23   11 h.  184,44 p
  38. Japport Zoltán                 3.cs. A50   11 h.  183,98 p
  39. Tóth Attila                    3.cs. A64   10 h.  183,94 p
  40. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  178,08 p
  41. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   10 h.  177,06 p
  42. Boda Ákos                      1.cs. A50   11 h.  176,67 p
  43. Huszár Péter                   2.cs. A23   10 h.  176,44 p
  44. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  176,10 p
  45. Palkó László                   2.cs. A23    9 h.  172,81 p
  46. Molnár Pál                     2.cs. A23   10 h.  171,17 p
  47. Szabó Elek                     1.cs. R38   10 h.  166,07 p
  48. Palkó László                   1.cs. A23    9 h.  162,41 p
  49. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  162,07 p
  50. Szollos Béla                   4.cs. A64    9 h.  161,87 p
  51. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   10 h.  161,38 p
  52. Mészáros László                1.cs. A36    8 h.  161,01 p
  53. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  158,64 p
  54. Fejos Csaba                    2.cs. A64    9 h.  157,53 p
  55. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   10 h.  157,22 p
  56. Katona József                  1.cs. A36    9 h.  156,95 p
  57. Szollos Béla                   3.cs. A64    9 h.  154,93 p
  58. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    8 h.  154,54 p
  59. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  151,91 p
  60. Japport Zoltán                 4.cs. A50   10 h.  149,88 p
  61. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.  149,67 p
  62. Jánosi Pál                     2.cs. A23    8 h.  147,71 p
  63. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    9 h.  146,78 p
  64. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  142,07 p
  65. Varga László                   1.cs. R38    8 h.  140,69 p
  66. Lengyel János                  1.cs. A23    7 h.  140,66 p
  67. Mészáros László                2.cs. A36    8 h.  137,94 p
  68. Boda Ákos                      2.cs. A50    8 h.  137,61 p
  69. Pap István                     3.cs. A36    7 h.  133,19 p
  70. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    7 h.  131,90 p
  71. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  131,89 p
  72. Tomori László                  3.cs. A23    8 h.  131,78 p
  73. Ács Ferenc                     1.cs. A50    8 h.  129,00 p
  74. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  128,38 p
  75. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    8 h.  128,33 p
  76. Agócs Attila                   1.cs. A36    6 h.  125,92 p
  77. Gavaldik József                1.cs. A23    9 h.  125,43 p
  78. Babicz József                  1.cs. A64    7 h.  123,44 p
  79. László György                  1.cs. A36    7 h.  117,85 p
  80. Babicz István                  1.cs. A64    6 h.  117,41 p
  81. Varga László                   2.cs. R38    7 h.  114,73 p
  82. Majoros István                 1.cs. A50    7 h.  113,92 p
  83. Fejos Csaba                    3.cs. A64    6 h.  111,57 p
  84. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    7 h.  105,98 p
  85. Balázs Sándor                  1.cs. R38    6 h.  103,73 p
  86. Boda Ákos                      5.cs. A50    6 h.  103,13 p
  87. Nagy János                     3.cs. A23    7 h.  102,49 p
  88. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    6 h.  101,10 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  333,95 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  275,33 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  274,84 p
   4. Tóth Attila                    2.cs. A64   13 h.  267,81 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   14 h.  265,20 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   13 h.  260,93 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23   13 h.  256,16 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  253,57 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23   13 h.  248,67 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   13 h.  245,46 p
  11. Tóth Attila                    1.cs. A64   13 h.  243,39 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   13 h.  241,74 p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  240,87 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   14 h.  228,43 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  205,93 p
  16. Szollos Béla                   2.cs. A64   12 h.  205,50 p
  17. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   10 h.  195,77 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   11 h.  192,12 p
  19. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   10 h.  188,15 p
  20. Tóth Attila                    3.cs. A64   10 h.  182,63 p
  21. Nagy János                     2.cs. A23   11 h.  181,96 p

A64 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tóth Attila                    2.cs.   13 h.  268,61 p
   2. Tóth Attila                    1.cs.   13 h.  236,60 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs.   13 h.  233,04 p
   4. Szollos Béla                   2.cs.   12 h.  205,19 p
   5. Kovágó Gábor                   4.cs.   11 h.  201,96 p
   6. Tóth Attila                    3.cs.   11 h.  191,15 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs.   10 h.  178,09 p
   8. Szollos Béla                   4.cs.    9 h.  159,17 p
   9. Szollos Béla                   3.cs.    9 h.  153,09 p
  10. Kovágó Gábor                   3.cs.    8 h.  149,79 p
  11. Kovágó Gábor                   2.cs.    7 h.  147,43 p
  12. Fejos Csaba                    2.cs.    8 h.  142,59 p
  13. Babicz József                  1.cs.    7 h.  121,71 p
  14. Babicz István                  1.cs.    6 h.  112,98 p
  15. Fejos Csaba                    3.cs.    6 h.  107,86 p
  16. Tóth Sándor                    2.cs.    6 h.   94,19 p
  17. Babicz János                   1.cs.    6 h.   86,91 p
  18. Papp László                    1.cs.    5 h.   78,06 p
  19. Kovágó Gábor                   5.cs.    4 h.   76,90 p
  20. Szollos Béla                   1.cs.    4 h.   64,73 p
  21. Kaló Imre                      1.cs.    5 h.   63,97 p
  22. Kaló Imre                      2.cs.    4 h.   63,80 p
  23. Fejos Csaba                    1.cs.    3 h.   54,12 p
  24. Papp László                    2.cs.    1 h.   20,28 p
  25. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,72 p
  26. Fejos Károly                   1.cs.    1 h.   10,99 p
  27. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  431,86 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   20 h.  399,42 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  380,90 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  374,11 p
   5. Boda Ákos                      6.cs. A50   19 h.  356,56 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   17 h.  349,46 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  347,52 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   18 h.  346,34 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  341,58 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23   18 h.  339,23 p
  11. Tomori László                  2.cs. A23   18 h.  336,59 p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  335,50 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   17 h.  334,52 p
  14. Nagy János                     1.cs. A23   18 h.  327,62 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23   17 h.  321,48 p
  16. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   17 h.  315,41 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   17 h.  307,13 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   17 h.  302,69 p
  19. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   16 h.  292,67 p
  20. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   14 h.  279,53 p
  22. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  276,89 p
  23. Japport Zoltán                 2.cs. A50   16 h.  273,26 p
  24. Japport Zoltán                 5.cs. A50   15 h.  273,03 p
  25. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  269,83 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   16 h.  268,39 p
  27. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  265,45 p
  28. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   15 h.  264,92 p
  29. Molnár Pál                     1.cs. A23   14 h.  260,70 p
  30. Tóth Attila                    1.cs. A64   14 h.  253,99 p
  31. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  252,91 p
  32. Kevés Károly                   1.cs. V10   15 h.  247,95 p
  33. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   15 h.  247,79 p
  34. Kovács József                  1.cs. A50   13 h.  244,09 p
  35. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  242,78 p
  36. Mészáros László                1.cs. A36   13 h.  241,39 p
  37. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   15 h.  240,57 p
  38. Szabó Elek                     1.cs. R38   15 h.  238,34 p
  39. Jánosi Pál                     1.cs. A23   13 h.  237,22 p
  40. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   15 h.  234,37 p
  41. Tóth Attila                    3.cs. A64   13 h.  233,06 p
  42. Szollos Béla                   2.cs. A64   13 h.  232,32 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   13 h.  229,51 p
  44. Mészáros Mihály                2.cs. A36   13 h.  226,57 p
  45. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  224,95 p
  46. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  223,66 p
  47. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  222,97 p
  48. Jánosi Pál                     2.cs. A23   12 h.  216,26 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   11 h.  212,08 p
  50. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  211,76 p
  51. Japport Zoltán                 3.cs. A50   13 h.  210,91 p
  52. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   11 h.  209,63 p
  53. Boda Ákos                      3.cs. A50   12 h.  207,74 p
  54. Molnár Pál                     2.cs. A23   12 h.  203,10 p
  55. Fejos Csaba                    2.cs. A64   11 h.  199,35 p
  56. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  196,77 p
  57. Palkó László                   1.cs. A23   11 h.  196,24 p
  58. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   10 h.  195,89 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   12 h.  193,68 p
  60. Huszár Péter                   1.cs. A23   13 h.  190,34 p
  61. Szollos Béla                   4.cs. A64   11 h.  188,99 p
  62. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  183,99 p
  63. Tomori László                  3.cs. A23   11 h.  181,66 p
  64. Száraz László                  2.cs. A23   12 h.  180,73 p
  65. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   11 h.  176,65 p
  66. Huszár Péter                   2.cs. A23   10 h.  176,44 p
  67. Japport Zoltán                 4.cs. A50   12 h.  173,16 p
  68. Palkó László                   2.cs. A23    9 h.  172,81 p
  69. Gavaldik József                1.cs. A23   12 h.  172,46 p
  70. Babicz István                  1.cs. A64    9 h.  172,39 p
  71. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  169,32 p
  72. Szollos Béla                   3.cs. A64   10 h.  168,79 p
  73. László György                  1.cs. A36   10 h.  168,59 p
  74. Boda Ákos                      5.cs. A50   11 h.  168,13 p
  75. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    9 h.  167,16 p
  76. Lengyel János                  1.cs. A23    9 h.  164,28 p
  77. Varga László                   1.cs. R38   10 h.  163,35 p
  78. Ács Ferenc                     1.cs. A50   11 h.  160,42 p
  79. Varga László                   2.cs. R38   10 h.  156,04 p
  80. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   10 h.  155,28 p
  81. Pap István                     3.cs. A36    8 h.  152,07 p
  82. Mészáros László                2.cs. A36    9 h.  148,77 p
  83. Babicz János                   1.cs. A64    9 h.  147,09 p
  84. Jánosi Pál                     3.cs. A23    9 h.  146,96 p
  85. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    9 h.  143,29 p
  86. Száraz László                  4.cs. A23    9 h.  137,85 p
  87. Babicz József                  1.cs. A64    8 h.  136,45 p
  88. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    9 h.  136,23 p
  89. Fejos Csaba                    3.cs. A64    7 h.  130,42 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  434,58 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  372,80 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   19 h.  347,66 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   18 h.  346,09 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  343,41 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  340,27 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23   18 h.  339,19 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   18 h.  322,45 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23   17 h.  318,91 p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   18 h.  314,30 p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64   14 h.  277,81 p
  12. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   15 h.  275,89 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  274,84 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  270,44 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   15 h.  262,94 p
  16. Molnár Pál                     1.cs. A23   14 h.  257,11 p
  17. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   14 h.  255,81 p
  18. Tóth Attila                    1.cs. A64   14 h.  252,56 p
  19. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   16 h.  244,18 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38   15 h.  237,23 p
  21. Jánosi Pál                     1.cs. A23   13 h.  234,11 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   18 h.  335,08 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   15 h.  289,56 p
   3. Kovágó Gábor                   4.cs.   15 h.  262,92 p
   4. Tóth Attila                    1.cs.   15 h.  256,30 p
   5. Tóth Attila                    3.cs.   14 h.  239,77 p
   6. Szollos Béla                   2.cs.   14 h.  235,99 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs.   13 h.  222,30 p
   8. Kovágó Gábor                   3.cs.   12 h.  217,67 p
   9. Fejos Csaba                    2.cs.   11 h.  196,23 p
  10. Kovágó Gábor                   2.cs.   10 h.  193,53 p
  11. Szollos Béla                   4.cs.   11 h.  188,71 p
  12. Szollos Béla                   3.cs.   11 h.  177,19 p
  13. Babicz István                  1.cs.    9 h.  168,93 p
  14. Babicz János                   1.cs.    9 h.  138,87 p
  15. Fejos Csaba                    3.cs.    8 h.  136,99 p
  16. Babicz József                  1.cs.    8 h.  134,91 p
  17. Kovágó Gábor                   5.cs.    7 h.  125,71 p
  18. Tóth Sándor                    2.cs.    8 h.  118,07 p
  19. Fejos Csaba                    1.cs.    7 h.  118,02 p
  20. Papp László                    1.cs.    7 h.  110,53 p
  21. Szollos Béla                   1.cs.    6 h.   89,04 p
  22. Kaló Imre                      2.cs.    5 h.   82,03 p
  23. Kaló Imre                      1.cs.    5 h.   63,97 p
  24. Fejos Károly                   1.cs.    4 h.   50,59 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,72 p
  27. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Gazsi Károly                   A36 HU 12-D-502618    H  3h  71,13p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  65,64p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  3h  65,50p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  3h  65,17p
  5. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  65,10p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  3h  65,08p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93208    H  3h  63,93p
  8. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  3h  63,19p
  9. Pap István                     A36 HU 12-D-504174    H  3h  61,07p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  60,71p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  70,52p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  3h  65,40p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  3h  63,32p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  3h  62,10p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  3h  61,33p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  3h  60,62p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  3h  59,54p
  8. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  3h  59,09p
  9. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  3h  58,41p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  3h  57,55p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  3h  65,15p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  64,76p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93208    H  3h  64,06p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  61,08p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  60,82p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  3h  60,08p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  58,50p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  3h  58,24p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93246    H  3h  57,25p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-13-D-602306    H  3h  56,61p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  70,68p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  3h  65,57p
  3. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  3h  62,51p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  3h  60,32p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  3h  59,75p
  6. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  3h  59,57p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  3h  58,88p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  3h  57,73p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  3h  57,01p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  3h  51,80p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  3h  53,34p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535220    H  3h  49,27p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  2h  42,00p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  2h  41,92p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800537    H  2h  41,76p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  2h  39,93p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  2h  38,69p
  8. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-536024    H  2h  37,57p
  9. Tóth Attila                    A64 AT-14-107-0809    H  2h  37,01p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  2h  35,80p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  69,36p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  3h  64,82p
  3. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  3h  63,72p
  4. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  3h  60,03p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  3h  58,69p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  3h  44,51p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  2h  46,87p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  2h  44,31p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  2h  41,28p
 10. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  2h  38,56p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  86,23p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  83,61p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  81,49p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  80,43p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  77,82p
  6. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h  77,77p
  7. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  4h  77,54p
  8. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  4h  75,75p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  4h  74,90p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  4h  74,77p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  87,90p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  85,04p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  78,14p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  4h  77,65p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  4h  68,58p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  4h  48,16p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  3h  67,80p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  3h  65,40p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  62,56p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  3h  62,10p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  82,78p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  82,24p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  80,98p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  77,88p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  4h  75,43p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  4h  74,48p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  4h  74,07p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  4h  69,99p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  4h  66,70p
 10. Nagy János                     A23 HU-11-09-07813    H  4h  64,55p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  88,18p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  4h  76,72p
  3. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  4h  68,05p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  3h  69,07p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  3h  65,57p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  3h  62,51p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  61,92p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,43p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  60,59p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  3h  60,57p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  4h  67,38p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  61,51p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  58,80p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  3h  53,52p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800537    H  3h  52,66p
  6. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  3h  52,19p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  3h  50,48p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535220    H  3h  49,27p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37798    H  3h  47,39p
 10. Papp László                    A64 HU-11-D-402779    H  3h  44,37p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  87,17p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  4h  69,46p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  3h  64,82p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  3h  63,72p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  3h  62,02p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,33p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  3h  58,69p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800522    T  3h  57,10p
  9. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  3h  51,76p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  3h  51,22p