Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.05.27 19:47:53
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.31 06:00:19
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.02 16:52:58
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.26 19:47:53
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 05 verseny 

Feleresztés helye: Haag
Feleresztés ideje: 2015.05.25 06:30
Időjárás         : Felhős idő, helyenként eső, élénk ÉNy-i légmozgás
Kisérő           : Papp lászló
Központi táv     : 390000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 26
Legkisebb pont   : 10,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   28   240   48   60   1434,01   1184,81   1125,49
A50 Zsámbok            13   32   291   58   73   1369,54   1146,36   1120,32
V10 Hatvan              8   16   148   30   37   1369,43   1144,00   1087,59
Hatvan I.              36   76   679  136  170   1434,01   1149,97   1119,51
A23 Nagykáta           18   47   454   91  114   1424,22   1133,94   1103,74
A64 Zsámbok            12   27   248   50   62   1390,08   1114,02   1082,31
R38 Jászberény         10   26   257   51   64   1358,80   1095,15   1078,66
Hatvan II.             40  100   959  192  240   1424,22   1121,38   1087,29
Tagszövetségben        76  176  1638  328  410   1434,01   1132,31   1096,38

R38 egyesületi díjlista
   1. Varga László                   2.cs. HU-14-07-41180    H 1358,80 m/p
   2. Balázs Sándor                  2.cs. HU-12-D-463845    H 1304,88 m/p
   3. Benke István                   2.cs. HU 12-28-19898    T 1303,28 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-11-D-427100    H 1295,64 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              5.cs. HU-14-O-25619     H 1266,12 m/p
   6. Varga László                   1.cs. HU-11-09-12091    H 1262,08 m/p
   7. Varga László                   1.cs. HU-10-09-06156    H 1258,13 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              1.cs. SK-13-850-01905   H 1253,96 m/p
   9. Grizner Sándor                 1.cs. HU-06-07-90414    H 1245,92 m/p
  10. Rédei Attila                   1.cs. HU 14-D-813012    T 1242,79 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 393181 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  33,43p    R:  58.   2h  31,70p    T: 123.   1h  20,43p
Összesített E:  13.   7h 134,78p    R:  61.   7h 111,65p    T: 110.   6h 103,73p
   HU-14-D-764752    H 25 11:51:32  1222,83 m/p  20  21,30   76  21,10  147  20,43
   HU-13-D-619726    H 25 12:30:55  1089,40 m/p  57  12,13  237  10,60    0   0,00

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 393181 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  25,75p    R:  66.   1h  24,43p    T: 107.   1h  24,09p
Összesített E:  10.  11h 169,15p    R:  69.   6h  98,47p    T: 112.   6h 101,15p
   HU-12-D-463845    H 25 11:31:19  1304,88 m/p   2  25,75   25  24,43   51  24,09

Balázs Sándor                   3.cs. Dt: 393181 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  35,91p    R:  55.   2h  32,94p    T: 120.   1h  21,42p
Összesített E:  21.   5h  73,94p    R:  90.   3h  45,57p    T: 158.   2h  35,34p
   HU-14-D-763275    H 25 11:47:29  1238,43 m/p  13  23,03   61  22,08  121  21,42
   HU-13-D-596542    H 25 12:29:58  1092,27 m/p  54  12,88  233  10,86    0   0,00

Balázs Sándor                   4.cs. Dt: 393181 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  21,05p    R:  74.   1h  19,21p    T: 127.   1h  18,49p
Összesített E:  17.   5h  88,71p    R:  82.   4h  66,17p    T: 134.   4h  67,12p
   HU-14-D-763341    H 25 11:58:29  1196,96 m/p  21  21,05  105  19,21  198  18,49

Benke István                    1.cs. Dt: 405733 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   1h  12,63p    R:  90.   1h  10,79p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  23.   5h  71,30p    R:  83.   5h  62,15p    T: 141.   4h  53,76p
   HU 08-28-00879    H 25 12:41:32  1092,05 m/p  55  12,63  234  10,79    0   0,00

Benke István                    2.cs. Dt: 405733 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  25,50p    R:  67.   1h  24,24p    T: 109.   1h  23,94p
Összesített E:  25.   3h  56,58p    R:  92.   2h  41,59p    T: 151.   2h  42,35p
   HU 12-28-19898    T 25 11:41:19  1303,28 m/p   3  25,50   28  24,24   55  23,94

Demeter Attila                  1.cs. Dt: 405363 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  45,81p    R:  62.   2h  29,80p    T: 102.   2h  27,82p
Összesített E:  11.  11h 165,33p    R:  72.   6h  87,79p    T:  99.   9h 116,54p
   HU-14-D-762673    T 25 12:12:36  1183,20 m/p  25  20,06  118  18,36  227  17,38
   HU-14-D-762612    H 25 12:39:43  1096,42 m/p  48  14,36  224  11,44  409  10,44
   HU-13-D-619319    H 25 12:43:00  1086,76 m/p  60  11,39    0   0,00    0   0,00

Grizner Sándor                  1.cs. Dt: 406293 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  24,02p    R:  70.   1h  22,54p    T: 119.   1h  21,80p
Összesített E:  22.   4h  72,09p    R:  81.   4h  68,06p    T: 133.   4h  67,23p
   HU-06-07-90414    H 25 11:56:06  1245,92 m/p   9  24,02   54  22,54  111  21,80

Grizner Sándor                  2.cs. Dt: 406293 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  22,29p    R:  71.   1h  21,89p    T: 121.   1h  21,27p
Összesített E:  18.   5h  88,12p    R:  74.   5h  80,56p    T: 122.   5h  81,17p
   HU-12-D-531100    T 25 11:58:28  1236,94 m/p  16  22,29   64  21,89  125  21,27

Gyarmati Szabolcs               1.cs. Dt: 403962 Kg:   4 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   1h  15,35p    R:  86.   1h  12,23p    T: 150.   1h  11,01p
Összesített E:  16.   5h  92,61p    R:  84.   4h  61,78p    T: 128.   5h  73,32p
   HU 14-D-817373    H 25 12:36:16  1102,88 m/p  44  15,35  212  12,23  394  11,01

Nagy Lehel dr.                  0.cs. Dt: 405898 Kg:  18 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-D-762524    H 25 11:58:03  1237,31 m/p  15  22,53   63  21,95  124  21,31
   HU-14-D-762517    H 25 11:59:08  1233,23 m/p  17  22,04   67  21,69  133  20,97
   HU-13-29-54214    T 25 12:12:11  1186,20 m/p  24  20,30  114  18,62  221  17,61
   HU-14-D-762512    H 25 12:30:42  1125,31 m/p  38  16,84  184  14,06  348  12,76
   HU-13-D-596006    H 25 12:40:38  1095,15 m/p  51  13,62  229  11,12    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 405898 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  56,46p    R:  40.   4h  46,04p    T: 115.   2h  22,22p
Összesített E:   3.  19h 317,87p    R:  19.  16h 244,18p    T:  40.  15h 234,37p
   HU-10-09-05043    H 25 12:35:37  1110,17 m/p  42  15,85  205  12,68  381  11,51
   HU-13-D-596034    H 25 12:39:37  1098,16 m/p  46  14,86  220  11,71  402  10,71
   HU-09-09-98099    H 25 12:40:57  1094,21 m/p  52  13,37  231  10,99    0   0,00
   HU-13-D-596021    T 25 12:42:35  1089,42 m/p  56  12,38  236  10,66    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 405898 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  45,32p    R:  63.   2h  29,29p    T: 104.   2h  26,63p
Összesített E:   6.  14h 244,03p    R:  33.  12h 191,44p    T:  59.  12h 193,68p
   HU-14-D-762586    H 25 12:28:15  1133,00 m/p  34  17,83  170  14,97  326  13,60
   HU-14-D-762570    H 25 12:30:24  1126,24 m/p  37  17,09  180  14,32  341  13,03
   HU-14-D-762584    H 25 12:46:18  1078,66 m/p  64  10,40    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 406065 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  94,59p    R:  10.   5h  82,41p    T:  25.   5h  76,48p
Összesített E:   2.  18h 329,06p    R:  14.  17h 270,44p    T:  25.  17h 269,83p
   SK-13-850-01905   H 25 11:53:48  1253,96 m/p   8  24,27   48  22,93   98  22,30
   HU-13-D-619421    H 25 12:21:19  1155,75 m/p  29  19,07  139  16,99  272  15,66
   HU-14-D-762439    H 25 12:28:43  1131,91 m/p  35  17,58  173  14,77  329  13,49
   HU-14-M-135330    H 25 12:29:17  1130,13 m/p  36  17,33  175  14,64  335  13,26
   HU-13-D-619437    H 25 12:34:25  1114,21 m/p  40  16,34  199  13,08  374  11,77
   HU-14-D-806379    H 25 12:41:31  1092,91 m/p  53  13,12  232  10,92    0   0,00

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 406065 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  86,18p    R:  19.   4h  67,65p    T:  55.   3h  54,66p
Összesített E:   1.  19h 372,33p    R:  10.  18h 314,30p    T:  17.  17h 307,13p
   HU-11-D-427100    H 25 11:43:23  1295,64 m/p   4  25,26   30  24,11   60  23,75
   HU-13-D-619450    H 25 12:09:30  1195,98 m/p  22  20,80  106  19,15  201  18,37
   HU-14-D-762455    H 25 12:31:29  1123,25 m/p  39  16,59  187  13,86  354  12,54
   HU-13-D-619402    H 25 12:42:59  1088,62 m/p  58  11,89  238  10,53    0   0,00
   HU-12-D-503501    H 25 12:43:37  1086,77 m/p  59  11,64    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 406065 Kg:   8 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  38,13p    R:  54.   2h  33,34p    T:  98.   2h  31,02p
Összesített E:  12.   8h 138,31p    R:  63.   7h 110,34p    T: 103.   7h 111,34p
   HU-14-O-26280     T 25 12:15:32  1175,09 m/p  26  19,81  129  17,65  245  16,69
   HU-14-O-25616     T 25 12:26:18  1139,59 m/p  32  18,32  159  15,69  307  14,33

Nagy Varga Viktor               4.cs. Dt: 406065 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  35,66p    R:  56.   2h  32,62p    T: 122.   1h  20,77p
Összesített E:  15.   8h 118,43p    R:  76.   5h  76,73p    T: 135.   4h  65,10p
   HU-14-O-26279     H 25 12:00:23  1228,98 m/p  18  21,79   72  21,37  138  20,77
   HU-14-M-135334    H 25 12:40:34  1095,72 m/p  50  13,87  227  11,25    0   0,00

Nagy Varga Viktor               5.cs. Dt: 406065 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  50,26p    R:  52.   2h  34,83p    T: 114.   1h  22,83p
Összesített E:   5.  15h 278,05p    R:  24.  14h 230,59p    T:  47.  13h 222,97p
   HU-14-O-25619     H 25 11:50:43  1266,12 m/p   5  25,01   39  23,52   84  22,83
   HU-14-D-762484    H 25 12:40:28  1096,09 m/p  49  14,11  226  11,31    0   0,00
   HU-14-07-41166    H 25 12:43:43  1086,56 m/p  61  11,14    0   0,00    0   0,00

Rédei Attila                    1.cs. Dt: 405834 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  57,45p    R:  35.   3h  49,73p    T:  71.   3h  46,72p
Összesített E:  14.   7h 121,61p    R:  64.   7h 109,55p    T: 106.   7h 106,29p
   HU 14-D-813012    T 25 11:56:33  1242,79 m/p  10  23,77   58  22,28  116  21,61
   HU 13-D-662021    H 25 12:28:00  1133,61 m/p  33  18,08  169  15,03  321  13,79
   HU 13-D-662004    H 25 12:36:43  1106,67 m/p  43  15,60  209  12,42  386  11,32

Rédei Attila                    2.cs. Dt: 405834 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  37,39p    R:  53.   2h  33,59p    T:  96.   2h  31,93p
Összesített E:  24.   4h  64,69p    R:  86.   4h  58,17p    T: 138.   4h  57,63p
   HU 14-D-813027    H 25 11:57:48  1238,05 m/p  14  22,78   62  22,02  122  21,38
   HU 14-D-813003    H 25 12:39:57  1097,00 m/p  47  14,61  222  11,57  406  10,55

Rédei Attila                    3.cs. Dt: 405834 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  18,82p    R:  80.   1h  16,34p    T: 137.   1h  15,09p
Összesített E:  27.   3h  50,43p    R:  95.   2h  35,83p    T: 161.   2h  34,47p
   HU 14-D-813031    T 25 12:23:29  1148,10 m/p  30  18,82  149  16,34  287  15,09

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 405999 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  79,73p    R:  16.   4h  71,69p    T:  33.   4h  68,07p
Összesített E:   4.  16h 280,72p    R:  20.  15h 237,23p    T:  38.  15h 238,34p
   HU-09-09-98921    H 25 11:57:10  1240,95 m/p  11  23,52   59  22,21  119  21,50
   HU-13-09-21413    H 25 12:09:32  1195,76 m/p  23  20,55  107  19,08  202  18,33
   HU-13-09-21416    H 25 12:16:15  1172,56 m/p  27  19,56  132  17,45  248  16,58
   HU-10-09-05403    H 25 12:34:46  1113,04 m/p  41  16,10  201  12,95  377  11,66

Szabó Elek                      2.cs. Dt: 405999 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  33,67p    R:  64.   2h  28,31p    T: 105.   2h  25,79p
Összesített E:  19.   6h  84,59p    R:  88.   4h  51,36p    T: 144.   4h  51,39p
   HU-13-09-21445    H 25 12:24:48  1144,30 m/p  31  18,57  151  16,21  293  14,86
   HU-13-09-21432    H 25 12:38:31  1101,71 m/p  45  15,10  214  12,10  396  10,93

Varga László                    1.cs. Dt: 395095 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  81,46p    R:  20.   3h  67,62p    T:  37.   3h  65,75p
Összesített E:   7.  12h 201,26p    R:  49.   9h 150,60p    T:  77.  10h 163,35p
   HU-11-09-12091    H 25 11:43:03  1262,08 m/p   6  24,76   42  23,32   89  22,64
   HU-10-09-06156    H 25 11:44:02  1258,13 m/p   7  24,51   45  23,13   92  22,53
   HU-09-09-98872    T 25 11:52:22  1225,61 m/p  19  21,54   75  21,17  143  20,58
   HU-12-D-532920    H 25 12:33:58  1085,53 m/p  63  10,65    0   0,00    0   0,00

Varga László                    2.cs. Dt: 395095 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  49,28p    R:  39.   2h  47,95p    T:  69.   2h  47,08p
Összesített E:   9.  10h 175,65p    R:  55.   8h 132,98p    T:  79.  10h 156,04p
   HU-14-07-41180    H 25 11:20:46  1358,80 m/p   1  26,00    4  25,80   11  25,62
   HU-13-D-672271    H 25 11:48:28  1240,62 m/p  12  23,28   60  22,15  120  21,46

Varga László                    3.cs. Dt: 395095 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   2h  30,21p    R:  79.   1h  17,06p    T: 135.   1h  15,89p
Összesített E:  20.   5h  76,84p    R:  91.   3h  44,35p    T: 140.   4h  54,50p
   HU-11-09-12100    T 25 12:10:27  1160,51 m/p  28  19,31  138  17,06  266  15,89
   HU-14-07-41182    H 25 12:33:42  1086,32 m/p  62  10,90    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-728396    H 1434,01 m/p
   2. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727123    H 1424,22 m/p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-11-D-396034    T 1390,08 m/p
   4. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-07-37799    T 1389,05 m/p
   5. Csörgi László                  2.cs. A50 HU-12-07-35198    T 1369,54 m/p
   6. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 10-D-253977    H 1369,43 m/p
   7. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502505    H 1368,08 m/p
   8. Csikós István                  1.cs. V10 HU-13-D-596610    H 1367,94 m/p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-31007    H 1366,83 m/p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1361,06 m/p
  11. Varga László                   2.cs. R38 HU-14-07-41180    H 1358,80 m/p
  12. Nagy János                     1.cs. A23 HU-11-09-07802    H 1349,32 m/p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-09-14671    H 1349,13 m/p
  14. Pap István                     3.cs. A36 HU 13-D-604749    T 1348,38 m/p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 11-09-09237    H 1347,58 m/p
  16. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13-D-619010    T 1346,48 m/p
  17. Hársfalvi József               1.cs. V10 HU 08-07-18379    H 1345,51 m/p
  18. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1344,38 m/p
  19. Szollos Béla                   2.cs. A64 HU 14-06-15750    T 1343,05 m/p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1339,38 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727123    H 1424,22 m/p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-11-D-396034    T 1390,08 m/p
   3. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-07-37799    T 1389,05 m/p
   4. Varga László                   2.cs. R38 HU-14-07-41180    H 1358,80 m/p
   5. Nagy János                     1.cs. A23 HU-11-09-07802    H 1349,32 m/p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-09-14671    H 1349,13 m/p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13-D-619010    T 1346,48 m/p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1344,38 m/p
   9. Szollos Béla                   2.cs. A64 HU 14-06-15750    T 1343,05 m/p
  10. Lengyel János                  1.cs. A23 HU-12-09-13847    H 1331,96 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  121,92 p
   2. Pap István                     1.cs. A36    5 h.  115,51 p
   3. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.  114,62 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  112,23 p
   5. Agócs Attila                   1.cs. A36    5 h.  107,68 p
   6. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  105,10 p
   7. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   99,98 p
   8. Szollos Béla                   4.cs. A64    5 h.   96,79 p
   9. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    5 h.   96,47 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   96,28 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   96,28 p
  12. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   96,20 p
  13. Japport Zoltán                 5.cs. A50    5 h.   95,82 p
  14. Csikós István                  1.cs. V10    5 h.   90,72 p
  15. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   90,20 p
  16. Pap István                     2.cs. A36    5 h.   89,92 p
  17. Pap István                     3.cs. A36    4 h.   89,12 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   88,99 p
  19. Szollos Béla                   2.cs. A64    4 h.   87,03 p
  20. Ács Ferenc                     2.cs. A50    5 h.   84,42 p
  21. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    4 h.   83,98 p
  22. Kovács József                  1.cs. A50    4 h.   81,85 p
  23. Kalocsai András                1.cs. A23    5 h.   79,85 p
  24. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   78,91 p
  25. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   76,48 p
  26. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   75,40 p
  27. Tóth Attila                    3.cs. A64    4 h.   74,97 p
  28. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.   74,17 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.   73,94 p
  30. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   72,39 p
  31. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   71,73 p
  32. Majoros István                 1.cs. A50    4 h.   71,32 p
  33. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   68,07 p
  34. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    4 h.   67,87 p
  35. Kókai András                   1.cs. A50    3 h.   66,83 p
  36. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    4 h.   66,78 p
  37. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   65,75 p
  38. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,68 p
  39. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   65,11 p
  40. Mészáros Mihály                2.cs. A36    4 h.   64,60 p
  41. Száraz László                  2.cs. A23    4 h.   63,88 p
  42. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   63,70 p
  43. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   63,08 p
  44. Gavaldik József                1.cs. A23    4 h.   61,24 p
  45. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   59,76 p
  46. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   58,78 p
  47. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   58,66 p
  48. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   58,63 p
  49. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   58,01 p
  50. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    3 h.   57,83 p
  51. Gavaldik József                3.cs. A23    3 h.   57,49 p
  52. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   57,07 p
  53. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   55,12 p
  54. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   55,08 p
  55. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   54,66 p
  56. Orbán Géza Sándor              2.cs. A50    3 h.   53,29 p
  57. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   53,09 p
  58. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   53,01 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,40 p
  60. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    3 h.   52,26 p
  61. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   51,99 p
  62. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,50 p
  63. Csörgi László                  2.cs. A50    3 h.   50,46 p
  64. Hársfalvi József               1.cs. V10    2 h.   49,75 p
  65. Száraz László                  3.cs. A23    3 h.   49,32 p
  66. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    2 h.   49,21 p
  67. Majoros István                 2.cs. A50    3 h.   49,05 p
  68. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   48,52 p
  69. Varga László                   2.cs. R38    2 h.   47,08 p
  70. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   46,99 p
  71. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   46,72 p
  72. Kiss József                    2.cs. V10    2 h.   46,59 p
  73. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   45,43 p
  74. Seres János                    1.cs. A36    3 h.   45,08 p
  75. Lengyel János                  1.cs. A23    2 h.   44,63 p
  76. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   44,63 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  115,26 p
   2. Szollos Béla                   4.cs. A64    5 h.  100,43 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  100,37 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  100,31 p
   5. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   99,84 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   96,00 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   92,38 p
   8. Szollos Béla                   2.cs. A64    4 h.   89,12 p
   9. Kalocsai András                1.cs. A23    5 h.   84,77 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   82,41 p
  11. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   82,12 p
  12. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   78,61 p
  13. Tóth Attila                    3.cs. A64    4 h.   78,41 p
  14. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   75,42 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   73,49 p
  16. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   71,69 p
  17. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   71,31 p
  18. Száraz László                  2.cs. A23    4 h.   68,04 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              1.cs.    5 h.   94,59 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs.    5 h.   86,18 p
   3. Varga László                   1.cs.    4 h.   81,46 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.    4 h.   79,73 p
   5. Rédei Attila                   1.cs.    3 h.   57,45 p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    4 h.   56,46 p
   7. Nagy Varga Viktor              5.cs.    3 h.   50,26 p
   8. Varga László                   2.cs.    2 h.   49,28 p
   9. Demeter Attila                 1.cs.    3 h.   45,81 p
  10. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    3 h.   45,32 p
  11. Nagy Varga Viktor              3.cs.    2 h.   38,13 p
  12. Rédei Attila                   2.cs.    2 h.   37,39 p
  13. Balázs Sándor                  3.cs.    2 h.   35,91 p
  14. Nagy Varga Viktor              4.cs.    2 h.   35,66 p
  15. Szabó Elek                     2.cs.    2 h.   33,67 p
  16. Balázs Sándor                  1.cs.    2 h.   33,43 p
  17. Varga László                   3.cs.    2 h.   30,21 p
  18. Balázs Sándor                  2.cs.    1 h.   25,75 p
  19. Benke István                   2.cs.    1 h.   25,50 p
  20. Grizner Sándor                 1.cs.    1 h.   24,02 p
  21. Grizner Sándor                 2.cs.    1 h.   22,29 p
  22. Balázs Sándor                  4.cs.    1 h.   21,05 p
  23. Rédei Attila                   3.cs.    1 h.   18,82 p
  24. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    1 h.   15,35 p
  25. Benke István                   1.cs.    1 h.   12,63 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    7 h.  139,82 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  137,24 p
   3. Boda Ákos                      6.cs. A50    6 h.  128,03 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    7 h.  122,26 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  121,37 p
   6. Tóth Attila                    1.cs. A64    7 h.  120,70 p
   7. Agócs Attila                   1.cs. A36    6 h.  118,31 p
   8. Pap István                     1.cs. A36    5 h.  115,51 p
   9. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    6 h.  109,27 p
  10. Szollos Béla                   4.cs. A64    6 h.  107,53 p
  11. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   99,98 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   96,28 p
  13. Japport Zoltán                 5.cs. A50    5 h.   95,82 p
  14. Csikós István                  1.cs. V10    5 h.   90,72 p
  15. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   90,20 p
  16. Pap István                     2.cs. A36    5 h.   89,92 p
  17. Pap István                     3.cs. A36    4 h.   89,12 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   88,99 p
  19. Szollos Béla                   2.cs. A64    4 h.   87,03 p
  20. Ács Ferenc                     2.cs. A50    5 h.   84,42 p
  21. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    4 h.   83,98 p
  22. Kovács József                  1.cs. A50    4 h.   81,85 p
  23. Kalocsai András                1.cs. A23    5 h.   79,85 p
  24. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   78,91 p
  25. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   76,48 p
  26. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   75,40 p
  27. Tóth Attila                    3.cs. A64    4 h.   74,97 p
  28. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.   74,17 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.   73,94 p
  30. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   72,39 p
  31. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   71,73 p
  32. Majoros István                 1.cs. A50    4 h.   71,32 p
  33. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   68,07 p
  34. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    4 h.   67,87 p
  35. Kókai András                   1.cs. A50    3 h.   66,83 p
  36. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    4 h.   66,78 p
  37. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   65,75 p
  38. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,68 p
  39. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   65,11 p
  40. Mészáros Mihály                2.cs. A36    4 h.   64,60 p
  41. Száraz László                  2.cs. A23    4 h.   63,88 p
  42. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   63,70 p
  43. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   63,08 p
  44. Gavaldik József                1.cs. A23    4 h.   61,24 p
  45. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   59,76 p
  46. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   58,78 p
  47. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   58,66 p
  48. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   58,63 p
  49. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   58,01 p
  50. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    3 h.   57,83 p
  51. Gavaldik József                3.cs. A23    3 h.   57,49 p
  52. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   57,07 p
  53. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   55,12 p
  54. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   55,08 p
  55. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   54,66 p
  56. Orbán Géza Sándor              2.cs. A50    3 h.   53,29 p
  57. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   53,09 p
  58. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   53,01 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,40 p
  60. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    3 h.   52,26 p
  61. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   51,99 p
  62. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,50 p
  63. Csörgi László                  2.cs. A50    3 h.   50,46 p
  64. Hársfalvi József               1.cs. V10    2 h.   49,75 p
  65. Száraz László                  3.cs. A23    3 h.   49,32 p
  66. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    2 h.   49,21 p
  67. Majoros István                 2.cs. A50    3 h.   49,05 p
  68. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   48,52 p
  69. Varga László                   2.cs. R38    2 h.   47,08 p
  70. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   46,99 p
  71. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   46,72 p
  72. Kiss József                    2.cs. V10    2 h.   46,59 p
  73. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   45,43 p
  74. Seres János                    1.cs. A36    3 h.   45,08 p
  75. Lengyel János                  1.cs. A23    2 h.   44,63 p
  76. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   44,63 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  332,00 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  327,78 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  298,43 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  277,82 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  276,89 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   13 h.  272,79 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   13 h.  272,52 p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64   13 h.  269,73 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50   14 h.  262,60 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   13 h.  261,84 p
  11. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  259,00 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   13 h.  258,76 p
  13. Tomori László                  1.cs. A23   13 h.  257,50 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   13 h.  247,47 p
  15. Tomori László                  2.cs. A23   13 h.  246,97 p
  16. Tóth Attila                    1.cs. A64   13 h.  245,16 p
  17. Japport Zoltán                 1.cs. A50   13 h.  242,13 p
  18. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   13 h.  234,17 p
  19. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   12 h.  233,44 p
  20. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   12 h.  231,00 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   14 h.  228,61 p
  22. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  227,96 p
  23. Kovács József                  1.cs. A50   11 h.  216,01 p
  24. Pap István                     2.cs. A36   11 h.  212,08 p
  25. Szollos Béla                   2.cs. A64   12 h.  211,26 p
  26. Japport Zoltán                 5.cs. A50   11 h.  211,00 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  210,05 p
  28. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  209,39 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50   12 h.  207,44 p
  30. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  206,17 p
  31. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   11 h.  205,39 p
  32. Mészáros Mihály                2.cs. A36   11 h.  197,49 p
  33. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   11 h.  194,80 p
  34. Tóth Sándor                    1.cs. A64   11 h.  190,81 p
  35. Nagy János                     2.cs. A23   11 h.  189,44 p
  36. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   11 h.  188,59 p
  37. Kalocsai András                1.cs. A23   11 h.  184,44 p
  38. Japport Zoltán                 3.cs. A50   11 h.  183,98 p
  39. Tóth Attila                    3.cs. A64   10 h.  183,94 p
  40. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  178,08 p
  41. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   10 h.  177,06 p
  42. Boda Ákos                      1.cs. A50   11 h.  176,67 p
  43. Huszár Péter                   2.cs. A23   10 h.  176,44 p
  44. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  176,10 p
  45. Palkó László                   2.cs. A23    9 h.  172,81 p
  46. Molnár Pál                     2.cs. A23   10 h.  171,17 p
  47. Szabó Elek                     1.cs. R38   10 h.  166,07 p
  48. Palkó László                   1.cs. A23    9 h.  162,41 p
  49. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  162,07 p
  50. Szollos Béla                   4.cs. A64    9 h.  161,87 p
  51. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   10 h.  161,38 p
  52. Mészáros László                1.cs. A36    8 h.  161,01 p
  53. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  158,64 p
  54. Fejos Csaba                    2.cs. A64    9 h.  157,53 p
  55. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   10 h.  157,22 p
  56. Katona József                  1.cs. A36    9 h.  156,95 p
  57. Szollos Béla                   3.cs. A64    9 h.  154,93 p
  58. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    8 h.  154,54 p
  59. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  151,91 p
  60. Japport Zoltán                 4.cs. A50   10 h.  149,88 p
  61. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.  149,67 p
  62. Jánosi Pál                     2.cs. A23    8 h.  147,71 p
  63. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    9 h.  146,78 p
  64. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  142,07 p
  65. Varga László                   1.cs. R38    8 h.  140,69 p
  66. Lengyel János                  1.cs. A23    7 h.  140,66 p
  67. Mészáros László                2.cs. A36    8 h.  137,94 p
  68. Boda Ákos                      2.cs. A50    8 h.  137,61 p
  69. Pap István                     3.cs. A36    7 h.  133,19 p
  70. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    7 h.  131,90 p
  71. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  131,89 p
  72. Tomori László                  3.cs. A23    8 h.  131,78 p
  73. Ács Ferenc                     1.cs. A50    8 h.  129,00 p
  74. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  128,38 p
  75. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    8 h.  128,33 p
  76. Agócs Attila                   1.cs. A36    6 h.  125,92 p
  77. Gavaldik József                1.cs. A23    9 h.  125,43 p
  78. Babicz József                  1.cs. A64    7 h.  123,44 p
  79. László György                  1.cs. A36    7 h.  117,85 p
  80. Babicz István                  1.cs. A64    6 h.  117,41 p
  81. Varga László                   2.cs. R38    7 h.  114,73 p
  82. Majoros István                 1.cs. A50    7 h.  113,92 p
  83. Fejos Csaba                    3.cs. A64    6 h.  111,57 p
  84. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    7 h.  105,98 p
  85. Balázs Sándor                  1.cs. R38    6 h.  103,73 p
  86. Boda Ákos                      5.cs. A50    6 h.  103,13 p
  87. Nagy János                     3.cs. A23    7 h.  102,49 p
  88. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    6 h.  101,10 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  333,95 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  275,33 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  274,84 p
   4. Tóth Attila                    2.cs. A64   13 h.  267,81 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   14 h.  265,20 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   13 h.  260,93 p
   7. Száraz László                  1.cs. A23   13 h.  256,16 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  253,57 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23   13 h.  248,67 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   13 h.  245,46 p
  11. Tóth Attila                    1.cs. A64   13 h.  243,39 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   13 h.  241,74 p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   14 h.  240,87 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   14 h.  228,43 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  205,93 p
  16. Szollos Béla                   2.cs. A64   12 h.  205,50 p
  17. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   10 h.  195,77 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   11 h.  192,12 p
  19. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   10 h.  188,15 p
  20. Tóth Attila                    3.cs. A64   10 h.  182,63 p
  21. Nagy János                     2.cs. A23   11 h.  181,96 p

R38 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   15 h.  291,62 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.   15 h.  284,33 p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   14 h.  239,78 p
   4. Nagy Varga Viktor              5.cs.   11 h.  214,08 p
   5. Szabó Elek                     1.cs.   11 h.  203,23 p
   6. Varga László                   1.cs.   10 h.  179,13 p
   7. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   10 h.  171,79 p
   8. Balázs Sándor                  1.cs.    7 h.  134,78 p
   9. Balázs Sándor                  2.cs.    9 h.  134,21 p
  10. Varga László                   2.cs.    7 h.  131,32 p
  11. Demeter Attila                 2.cs.    8 h.  129,78 p
  12. Demeter Attila                 1.cs.    8 h.  126,92 p
  13. Nagy Varga Viktor              3.cs.    6 h.  104,36 p
  14. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    5 h.   92,61 p
  15. Nagy Varga Viktor              4.cs.    6 h.   92,16 p
  16. Szabó Elek                     2.cs.    6 h.   84,59 p
  17. Balázs Sándor                  3.cs.    5 h.   73,94 p
  18. Balázs Sándor                  4.cs.    4 h.   70,26 p
  19. Varga László                   3.cs.    4 h.   66,27 p
  20. Rédei Attila                   1.cs.    3 h.   57,45 p
  21. Benke István                   2.cs.    3 h.   56,58 p
  22. Rédei Attila                   2.cs.    3 h.   54,31 p
  23. Demeter Attila                 3.cs.    3 h.   53,25 p
  24. Benke István                   1.cs.    3 h.   40,70 p
  25. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    2 h.   38,46 p
  26. Grizner Sándor                 2.cs.    2 h.   35,52 p
  27. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    2 h.   29,69 p
  28. Rédei Attila                   3.cs.    2 h.   28,82 p
  29. Grizner Sándor                 1.cs.    1 h.   24,02 p
  30. Nagy Varga Viktor              6.cs.    1 h.   13,30 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  431,86 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   20 h.  399,42 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  380,90 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  374,11 p
   5. Boda Ákos                      6.cs. A50   19 h.  356,56 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   17 h.  349,46 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  347,52 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   18 h.  346,34 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  341,58 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23   18 h.  339,23 p
  11. Tomori László                  2.cs. A23   18 h.  336,59 p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  335,50 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   17 h.  334,52 p
  14. Nagy János                     1.cs. A23   18 h.  327,62 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23   17 h.  321,48 p
  16. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   17 h.  315,41 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   17 h.  307,13 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   17 h.  302,69 p
  19. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   16 h.  292,67 p
  20. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   14 h.  279,53 p
  22. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  276,89 p
  23. Japport Zoltán                 2.cs. A50   16 h.  273,26 p
  24. Japport Zoltán                 5.cs. A50   15 h.  273,03 p
  25. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  269,83 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   16 h.  268,39 p
  27. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  265,45 p
  28. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   15 h.  264,92 p
  29. Molnár Pál                     1.cs. A23   14 h.  260,70 p
  30. Tóth Attila                    1.cs. A64   14 h.  253,99 p
  31. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  252,91 p
  32. Kevés Károly                   1.cs. V10   15 h.  247,95 p
  33. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   15 h.  247,79 p
  34. Kovács József                  1.cs. A50   13 h.  244,09 p
  35. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  242,78 p
  36. Mészáros László                1.cs. A36   13 h.  241,39 p
  37. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   15 h.  240,57 p
  38. Szabó Elek                     1.cs. R38   15 h.  238,34 p
  39. Jánosi Pál                     1.cs. A23   13 h.  237,22 p
  40. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   15 h.  234,37 p
  41. Tóth Attila                    3.cs. A64   13 h.  233,06 p
  42. Szollos Béla                   2.cs. A64   13 h.  232,32 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   13 h.  229,51 p
  44. Mészáros Mihály                2.cs. A36   13 h.  226,57 p
  45. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  224,95 p
  46. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  223,66 p
  47. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  222,97 p
  48. Jánosi Pál                     2.cs. A23   12 h.  216,26 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   11 h.  212,08 p
  50. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  211,76 p
  51. Japport Zoltán                 3.cs. A50   13 h.  210,91 p
  52. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   11 h.  209,63 p
  53. Boda Ákos                      3.cs. A50   12 h.  207,74 p
  54. Molnár Pál                     2.cs. A23   12 h.  203,10 p
  55. Fejos Csaba                    2.cs. A64   11 h.  199,35 p
  56. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  196,77 p
  57. Palkó László                   1.cs. A23   11 h.  196,24 p
  58. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   10 h.  195,89 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   12 h.  193,68 p
  60. Huszár Péter                   1.cs. A23   13 h.  190,34 p
  61. Szollos Béla                   4.cs. A64   11 h.  188,99 p
  62. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  183,99 p
  63. Tomori László                  3.cs. A23   11 h.  181,66 p
  64. Száraz László                  2.cs. A23   12 h.  180,73 p
  65. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   11 h.  176,65 p
  66. Huszár Péter                   2.cs. A23   10 h.  176,44 p
  67. Japport Zoltán                 4.cs. A50   12 h.  173,16 p
  68. Palkó László                   2.cs. A23    9 h.  172,81 p
  69. Gavaldik József                1.cs. A23   12 h.  172,46 p
  70. Babicz István                  1.cs. A64    9 h.  172,39 p
  71. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  169,32 p
  72. Szollos Béla                   3.cs. A64   10 h.  168,79 p
  73. László György                  1.cs. A36   10 h.  168,59 p
  74. Boda Ákos                      5.cs. A50   11 h.  168,13 p
  75. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    9 h.  167,16 p
  76. Lengyel János                  1.cs. A23    9 h.  164,28 p
  77. Varga László                   1.cs. R38   10 h.  163,35 p
  78. Ács Ferenc                     1.cs. A50   11 h.  160,42 p
  79. Varga László                   2.cs. R38   10 h.  156,04 p
  80. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   10 h.  155,28 p
  81. Pap István                     3.cs. A36    8 h.  152,07 p
  82. Mészáros László                2.cs. A36    9 h.  148,77 p
  83. Babicz János                   1.cs. A64    9 h.  147,09 p
  84. Jánosi Pál                     3.cs. A23    9 h.  146,96 p
  85. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    9 h.  143,29 p
  86. Száraz László                  4.cs. A23    9 h.  137,85 p
  87. Babicz József                  1.cs. A64    8 h.  136,45 p
  88. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    9 h.  136,23 p
  89. Fejos Csaba                    3.cs. A64    7 h.  130,42 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  434,58 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  372,80 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   19 h.  347,66 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   18 h.  346,09 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  343,41 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  340,27 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23   18 h.  339,19 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   18 h.  322,45 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23   17 h.  318,91 p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   18 h.  314,30 p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64   14 h.  277,81 p
  12. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   15 h.  275,89 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  274,84 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  270,44 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   15 h.  262,94 p
  16. Molnár Pál                     1.cs. A23   14 h.  257,11 p
  17. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   14 h.  255,81 p
  18. Tóth Attila                    1.cs. A64   14 h.  252,56 p
  19. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   16 h.  244,18 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38   15 h.  237,23 p
  21. Jánosi Pál                     1.cs. A23   13 h.  234,11 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   19 h.  372,33 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.   18 h.  329,06 p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   19 h.  317,87 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.   16 h.  280,72 p
   5. Nagy Varga Viktor              5.cs.   15 h.  278,05 p
   6. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   14 h.  244,03 p
   7. Varga László                   1.cs.   12 h.  201,26 p
   8. Demeter Attila                 2.cs.   11 h.  183,56 p
   9. Varga László                   2.cs.   10 h.  175,65 p
  10. Balázs Sándor                  2.cs.   11 h.  169,15 p
  11. Demeter Attila                 1.cs.   11 h.  165,33 p
  12. Nagy Varga Viktor              3.cs.    8 h.  138,31 p
  13. Balázs Sándor                  1.cs.    7 h.  134,78 p
  14. Rédei Attila                   1.cs.    7 h.  121,61 p
  15. Nagy Varga Viktor              4.cs.    8 h.  118,43 p
  16. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    5 h.   92,61 p
  17. Balázs Sándor                  4.cs.    5 h.   88,71 p
  18. Grizner Sándor                 2.cs.    5 h.   88,12 p
  19. Szabó Elek                     2.cs.    6 h.   84,59 p
  20. Varga László                   3.cs.    5 h.   76,84 p
  21. Balázs Sándor                  3.cs.    5 h.   73,94 p
  22. Grizner Sándor                 1.cs.    4 h.   72,09 p
  23. Benke István                   1.cs.    5 h.   71,30 p
  24. Rédei Attila                   2.cs.    4 h.   64,69 p
  25. Benke István                   2.cs.    3 h.   56,58 p
  26. Demeter Attila                 3.cs.    3 h.   53,25 p
  27. Rédei Attila                   3.cs.    3 h.   50,43 p
  28. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    2 h.   38,46 p
  29. Nagy Varga Viktor              6.cs.    3 h.   32,87 p
  30. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    2 h.   29,69 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Gazsi Károly                   A36 HU 12-D-502618    H  3h  71,13p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  65,64p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  3h  65,50p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  3h  65,17p
  5. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  65,10p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  3h  65,08p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93208    H  3h  63,93p
  8. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  3h  63,19p
  9. Pap István                     A36 HU 12-D-504174    H  3h  61,07p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  60,71p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  70,52p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  3h  65,40p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  3h  63,32p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  3h  62,10p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  3h  61,33p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  3h  60,62p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  3h  59,54p
  8. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  3h  59,09p
  9. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  3h  58,41p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  3h  57,55p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  3h  65,15p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  64,76p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93208    H  3h  64,06p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  61,08p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  3h  60,82p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  3h  60,08p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  3h  58,50p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  3h  58,24p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93246    H  3h  57,25p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-13-D-602306    H  3h  56,61p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  70,68p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  3h  65,57p
  3. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  3h  62,51p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  3h  60,32p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  3h  59,75p
  6. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  3h  59,57p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  3h  58,88p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  3h  57,73p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  3h  57,01p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  3h  51,80p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  3h  65,36p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  3h  63,29p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  3h  61,09p
  4. Gyarmati Szabolcs              R38 HU 14-D-817373    H  3h  59,01p
  5. Varga László                   R38 HU-13-D-672271    H  3h  53,39p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619421    H  3h  51,23p
  7. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-09-09-98099    H  3h  50,68p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  2h  48,38p
  9. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762534    H  2h  45,43p
 10. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  2h  44,55p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Varga László                   R38 HU-09-09-98872    T  3h  52,90p
  2. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813012    T  2h  40,69p
  3. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  2h  28,97p
  4. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813031    T  2h  28,82p
  5. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-718393    T  2h  28,75p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  86,23p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  83,61p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  81,49p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  80,43p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  77,82p
  6. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h  77,77p
  7. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  4h  77,54p
  8. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  4h  75,75p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  4h  74,90p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  4h  74,77p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  87,90p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  85,04p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  78,14p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  4h  77,65p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  4h  68,58p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  4h  48,16p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  3h  67,80p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  3h  65,40p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  62,56p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  3h  62,10p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  82,78p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  82,24p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  80,98p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  77,88p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  4h  75,43p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  4h  74,48p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  4h  74,07p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  4h  69,99p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  4h  66,70p
 10. Nagy János                     A23 HU-11-09-07813    H  4h  64,55p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  88,18p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  4h  76,72p
  3. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  4h  68,05p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  3h  69,07p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  3h  65,57p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  3h  62,51p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  61,92p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,43p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562179    T  3h  60,59p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  3h  60,57p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  4h  83,03p
  2. Varga László                   R38 HU-13-D-672271    H  4h  67,12p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  3h  63,29p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  3h  61,09p
  5. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762534    H  3h  59,94p
  6. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-10-09-05043    H  3h  59,83p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  3h  59,79p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25619     H  3h  59,10p
  9. Gyarmati Szabolcs              R38 HU 14-D-817373    H  3h  59,01p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 SK-13-850-01905   H  3h  57,25p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813012    T  3h  62,30p
  2. Varga László                   R38 HU-09-09-98872    T  3h  52,90p
  3. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  48,21p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25616     T  2h  33,23p
  5. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596040    T  2h  31,69p
  6. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-29-54214    T  2h  30,09p
  7. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813031    T  2h  28,82p
  8. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-718393    T  2h  28,75p
  9. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-619317    T  2h  25,15p