Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.05.27 19:47:53
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.31 06:00:19
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.02 16:53:03
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.26 19:47:53
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 05 verseny 

Feleresztés helye: Haag
Feleresztés ideje: 2015.05.25 06:30
Időjárás         : Felhős idő, helyenként eső, élénk ÉNy-i légmozgás
Kisérő           : Papp lászló
Központi táv     : 390000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 26
Legkisebb pont   : 10,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   28   240   48   60   1434,01   1184,81   1125,49
A50 Zsámbok            13   32   291   58   73   1369,54   1146,36   1120,32
V10 Hatvan              8   16   148   30   37   1369,43   1144,00   1087,59
Hatvan I.              36   76   679  136  170   1434,01   1149,97   1119,51
A23 Nagykáta           18   47   454   91  114   1424,22   1133,94   1103,74
A64 Zsámbok            12   27   248   50   62   1390,08   1114,02   1082,31
R38 Jászberény         10   26   257   51   64   1358,80   1095,15   1078,66
Hatvan II.             40  100   959  192  240   1424,22   1121,38   1087,29
Tagszövetségben        76  176  1638  328  410   1434,01   1132,31   1096,38

V10 egyesületi díjlista
   1. Kevés Károly                   1.cs. HU 10-D-253977    H 1369,43 m/p
   2. Csikós István                  1.cs. HU-13-D-596610    H 1367,94 m/p
   3. Hársfalvi József               1.cs. HU 08-07-18379    H 1345,51 m/p
   4. Kevés Károly                   1.cs. HU 12-07-36436    H 1334,47 m/p
   5. Kiss József                    2.cs. HU-14-07-41754    H 1329,11 m/p
   6. Hársfalvi József               1.cs. HU 08-07-18351    H 1313,66 m/p
   7. Csikós István                  2.cs. HU-13-07-38702    H 1275,88 m/p
   8. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 12-D-464422    H 1267,46 m/p
   9. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 13-D-596636    H 1256,26 m/p
  10. Kucsera-Tóth Károly            4.cs. HU 12-D-462624    T 1252,86 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 383146 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  63,70p    R:  22.   4h  61,08p    T:  36.   4h  66,78p
Összesített E:   8.  10h 138,66p    R:  50.   5h  72,96p    T: 124.   5h  77,28p
   HU 12-D-464097    H 25 11:49:49  1198,02 m/p  19  18,20   93  17,51  195  18,60
   HU 14-D-764672    T 25 11:55:45  1176,20 m/p  23  16,47  114  15,57  242  16,81
   HU 14-D-763959    H 25 11:58:58  1164,70 m/p  27  14,73  125  14,55  259  16,16
   HU 13-07-38815    T 25 12:03:28  1148,98 m/p  28  14,30  137  13,45  284  15,21

Bodonyi Ferenc                  2.cs. Dt: 383146 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  13,43p    R:  56.   1h  12,80p    T: 138.   1h  14,79p
Összesített E:  10.   8h 118,46p    R:  59.   3h  45,07p    T: 149.   3h  47,01p
   HU 14-D-764682    T 25 12:04:55  1144,00 m/p  30  13,43  144  12,80  295  14,79

Csikós István                   1.cs. Dt: 382328 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  88,40p    R:  14.   4h  74,92p    T:  14.   5h  90,72p
Összesített E:   6.  12h 200,42p    R:  43.   6h  99,38p    T: 109.   6h 103,98p
   HU-13-D-596610    H 25 11:09:29  1367,94 m/p   2  25,57    5  25,63    8  25,73
   HU-11-D-345569    H 25 11:49:32  1196,49 m/p  20  17,77   95  17,32  200  18,41
   HU-13-D-596605    H 25 11:49:47  1195,56 m/p  21  17,33   96  17,23  203  18,30
   HU-10-D-254595    H 25 11:58:10  1165,01 m/p  25  15,60  123  14,74  257  16,24
   HU-10-07-28899    H 25 12:12:26  1116,48 m/p  33  12,13    0   0,00  367  12,04

Csikós István                   2.cs. Dt: 382328 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  44,20p    R:  32.   2h  42,77p    T:  77.   2h  44,34p
Összesített E:   7.   9h 172,40p    R:  42.   6h 108,28p    T: 100.   7h 114,70p
   HU-13-07-38702    H 25 11:29:39  1275,88 m/p   7  23,40   39  22,49   74  23,22
   HU-14-07-41827    H 25 11:39:16  1236,21 m/p  13  20,80   63  20,28  129  21,12

Hársfalvi József                1.cs. Dt: 392127 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  48,96p    R:  29.   2h  49,23p    T:  64.   2h  49,75p
Összesített E:  12.   4h  75,71p    R:  54.   3h  62,22p    T: 136.   3h  62,70p
   HU 08-07-18379    H 25 11:21:26  1345,51 m/p   3  25,13   10  25,17   17  25,39
   HU 08-07-18351    H 25 11:28:30  1313,66 m/p   6  23,83   22  24,06   44  24,36

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 383326 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  98,80p    R:   9.   4h  85,73p    T:   7.   5h  99,98p
Összesített E:   2.  15h 287,20p    R:  17.  14h 240,86p    T:  32.  15h 247,95p
   HU 10-D-253977    H 25 11:09:55  1369,43 m/p   1  26,00    3  25,82    6  25,81
   HU 12-07-36436    H 25 11:17:15  1334,47 m/p   4  24,70   15  24,71   24  25,12
   HU 08-07-18533    H 25 11:42:16  1227,56 m/p  14  20,37   68  19,82  142  20,62
   HU 09-07-24364    H 25 11:56:06  1175,49 m/p  24  16,03  116  15,38  244  16,73
   HU 08-07-18501    H 25 12:14:20  1113,24 m/p  34  11,70    0   0,00  376  11,70

Kevés Károly                    2.cs. Dt: 383326 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  21,67p    R:  51.   1h  21,11p    T: 117.   1h  22,15p
Összesített E:  14.   3h  47,34p    R:  68.   1h  21,11p    T: 168.   1h  22,15p
   HU 13-D-596612    T 25 11:35:58  1252,84 m/p  11  21,67   54  21,11  102  22,15

Kiss József                     1.cs. Dt: 382629 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  53,30p    R:  28.   3h  49,56p    T:  57.   3h  53,09p
Összesített E:   1.  18h 356,05p    R:  13.  14h 256,57p    T:  31.  14h 252,91p
   HU-11-07-31278    H 25 11:46:46  1207,92 m/p  15  19,93   82  18,52  179  19,21
   HU-11-07-31268    H 25 11:47:21  1205,70 m/p  16  19,50   86  18,15  183  19,06
   HU-12-07-34928    H 25 12:04:24  1144,23 m/p  29  13,87  143  12,89  294  14,82

Kiss József                     2.cs. Dt: 382629 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  45,50p    R:  31.   2h  45,27p    T:  72.   2h  46,59p
Összesített E:   9.   7h 135,65p    R:  44.   5h  97,22p    T: 117.   5h  95,91p
   HU-14-07-41754    H 25 11:17:53  1329,11 m/p   5  24,27   16  24,62   27  25,01
   HU-14-07-41781    H 25 11:38:00  1242,30 m/p  12  21,23   59  20,65  117  21,58

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 386112 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  45,93p    R:  42.   2h  32,99p    T:  70.   3h  46,99p
Összesített E:   5.  13h 215,35p    R:  35.   8h 132,71p    T:  85.   9h 143,29p
   HU 13-D-596636    H 25 11:37:21  1256,26 m/p   9  22,53   49  21,57   95  22,41
   HU 14-D-763452    T 25 12:11:32  1130,53 m/p  32  12,57  159  11,42  333  13,34
   HU 14-D-763453    H 25 12:18:59  1106,39 m/p  36  10,83    0   0,00  388  11,24

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 386112 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  67,17p    R:  24.   3h  54,28p    T:  50.   3h  57,83p
Összesített E:   3.  15h 245,69p    R:  36.   9h 129,25p    T:  97.   8h 118,27p
   HU 12-D-464422    H 25 11:34:38  1267,46 m/p   8  22,97   44  22,03   80  22,99
   HU 12-D-464372    T 25 11:52:08  1198,61 m/p  18  18,63   92  17,60  194  18,64
   HU 14-D-763465    T 25 12:01:29  1164,80 m/p  26  15,17  124  14,65  258  16,20
   HU 12-D-464020    T 25 12:25:01  1087,59 m/p  37  10,40    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             3.cs. Dt: 386112 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  35,97p    R:  40.   2h  33,72p    T:  88.   2h  36,05p
Összesített E:   4.  13h 227,32p    R:  34.   9h 139,47p    T:  88.   9h 136,23p
   HU 14-D-763462    H 25 11:51:54  1199,48 m/p  17  19,07   90  17,78  192  18,71
   HU 14-D-763468    H 25 11:56:31  1182,52 m/p  22  16,90  110  15,94  228  17,34

Kucsera-Tóth Károly             4.cs. Dt: 386112 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  22,10p    R:  50.   1h  21,29p    T: 116.   1h  22,22p
Összesített E:  11.   6h 104,82p    R:  57.   3h  53,63p    T: 146.   3h  50,30p
   HU 12-D-462624    T 25 11:38:11  1252,86 m/p  10  22,10   52  21,29  100  22,22

Rimóczi Róbert                  1.cs. Dt: 398860 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  24,27p    R:  58.   1h  11,97p    T: 106.   2h  25,04p
Összesített E:  13.   5h  68,22p    R:  63.   2h  27,68p    T: 154.   3h  38,92p
   HU 13-D-619532    H 25 12:21:51  1133,61 m/p  31  13,00  153  11,97  322  13,76
   HU 11-D-345995    H 25 12:30:26  1106,61 m/p  35  11,27    0   0,00  387  11,28

Tagszövetségi díjlista
   1. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-728396    H 1434,01 m/p
   2. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-14-D-727123    H 1424,22 m/p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-11-D-396034    T 1390,08 m/p
   4. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 13-07-37799    T 1389,05 m/p
   5. Csörgi László                  2.cs. A50 HU-12-07-35198    T 1369,54 m/p
   6. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 10-D-253977    H 1369,43 m/p
   7. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502505    H 1368,08 m/p
   8. Csikós István                  1.cs. V10 HU-13-D-596610    H 1367,94 m/p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-31007    H 1366,83 m/p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1361,06 m/p
  11. Varga László                   2.cs. R38 HU-14-07-41180    H 1358,80 m/p
  12. Nagy János                     1.cs. A23 HU-11-09-07802    H 1349,32 m/p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-09-14671    H 1349,13 m/p
  14. Pap István                     3.cs. A36 HU 13-D-604749    T 1348,38 m/p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 11-09-09237    H 1347,58 m/p
  16. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13-D-619010    T 1346,48 m/p
  17. Hársfalvi József               1.cs. V10 HU 08-07-18379    H 1345,51 m/p
  18. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14-D-726983    T 1344,38 m/p
  19. Szollos Béla                   2.cs. A64 HU 14-06-15750    T 1343,05 m/p
  20. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1339,38 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Mészáros László                2.cs. A36 HU 14-D-728396    H 1434,01 m/p
   2. Csörgi László                  2.cs. A50 HU-12-07-35198    T 1369,54 m/p
   3. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 10-D-253977    H 1369,43 m/p
   4. Agócs Attila                   1.cs. A36 HU 12-D-502505    H 1368,08 m/p
   5. Csikós István                  1.cs. V10 HU-13-D-596610    H 1367,94 m/p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-31007    H 1366,83 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1361,06 m/p
   8. Pap István                     3.cs. A36 HU 13-D-604749    T 1348,38 m/p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 11-09-09237    H 1347,58 m/p
  10. Hársfalvi József               1.cs. V10 HU 08-07-18379    H 1345,51 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  121,92 p
   2. Pap István                     1.cs. A36    5 h.  115,51 p
   3. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.  114,62 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  112,23 p
   5. Agócs Attila                   1.cs. A36    5 h.  107,68 p
   6. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  105,10 p
   7. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   99,98 p
   8. Szollos Béla                   4.cs. A64    5 h.   96,79 p
   9. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    5 h.   96,47 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   96,28 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   96,28 p
  12. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   96,20 p
  13. Japport Zoltán                 5.cs. A50    5 h.   95,82 p
  14. Csikós István                  1.cs. V10    5 h.   90,72 p
  15. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   90,20 p
  16. Pap István                     2.cs. A36    5 h.   89,92 p
  17. Pap István                     3.cs. A36    4 h.   89,12 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   88,99 p
  19. Szollos Béla                   2.cs. A64    4 h.   87,03 p
  20. Ács Ferenc                     2.cs. A50    5 h.   84,42 p
  21. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    4 h.   83,98 p
  22. Kovács József                  1.cs. A50    4 h.   81,85 p
  23. Kalocsai András                1.cs. A23    5 h.   79,85 p
  24. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   78,91 p
  25. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   76,48 p
  26. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   75,40 p
  27. Tóth Attila                    3.cs. A64    4 h.   74,97 p
  28. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.   74,17 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.   73,94 p
  30. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   72,39 p
  31. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   71,73 p
  32. Majoros István                 1.cs. A50    4 h.   71,32 p
  33. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   68,07 p
  34. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    4 h.   67,87 p
  35. Kókai András                   1.cs. A50    3 h.   66,83 p
  36. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    4 h.   66,78 p
  37. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   65,75 p
  38. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,68 p
  39. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   65,11 p
  40. Mészáros Mihály                2.cs. A36    4 h.   64,60 p
  41. Száraz László                  2.cs. A23    4 h.   63,88 p
  42. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   63,70 p
  43. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   63,08 p
  44. Gavaldik József                1.cs. A23    4 h.   61,24 p
  45. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   59,76 p
  46. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   58,78 p
  47. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   58,66 p
  48. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   58,63 p
  49. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   58,01 p
  50. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    3 h.   57,83 p
  51. Gavaldik József                3.cs. A23    3 h.   57,49 p
  52. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   57,07 p
  53. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   55,12 p
  54. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   55,08 p
  55. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   54,66 p
  56. Orbán Géza Sándor              2.cs. A50    3 h.   53,29 p
  57. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   53,09 p
  58. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   53,01 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,40 p
  60. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    3 h.   52,26 p
  61. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   51,99 p
  62. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,50 p
  63. Csörgi László                  2.cs. A50    3 h.   50,46 p
  64. Hársfalvi József               1.cs. V10    2 h.   49,75 p
  65. Száraz László                  3.cs. A23    3 h.   49,32 p
  66. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    2 h.   49,21 p
  67. Majoros István                 2.cs. A50    3 h.   49,05 p
  68. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   48,52 p
  69. Varga László                   2.cs. R38    2 h.   47,08 p
  70. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   46,99 p
  71. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   46,72 p
  72. Kiss József                    2.cs. V10    2 h.   46,59 p
  73. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   45,43 p
  74. Seres János                    1.cs. A36    3 h.   45,08 p
  75. Lengyel János                  1.cs. A23    2 h.   44,63 p
  76. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   44,63 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  119,76 p
   2. Pap István                     1.cs. A36    5 h.  112,82 p
   3. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.  111,63 p
   4. Agócs Attila                   1.cs. A36    5 h.  103,69 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  100,37 p
   6. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    5 h.   91,13 p
   7. Japport Zoltán                 5.cs. A50    5 h.   90,30 p
   8. Pap István                     3.cs. A36    4 h.   86,00 p
   9. Kevés Károly                   1.cs. V10    4 h.   85,73 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   82,65 p
  11. Kovács József                  1.cs. A50    4 h.   78,15 p
  12. Ács Ferenc                     2.cs. A50    5 h.   77,29 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kevés Károly                   1.cs.    5 h.   98,80 p
   2. Csikós István                  1.cs.    5 h.   88,40 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    4 h.   67,17 p
   4. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    4 h.   63,70 p
   5. Kiss József                    1.cs.    3 h.   53,30 p
   6. Hársfalvi József               1.cs.    2 h.   48,96 p
   7. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    3 h.   45,93 p
   8. Kiss József                    2.cs.    2 h.   45,50 p
   9. Csikós István                  2.cs.    2 h.   44,20 p
  10. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.    2 h.   35,97 p
  11. Rimóczi Róbert                 1.cs.    2 h.   24,27 p
  12. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    1 h.   22,10 p
  13. Kevés Károly                   2.cs.    1 h.   21,67 p
  14. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    1 h.   13,43 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    7 h.  139,82 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  137,24 p
   3. Boda Ákos                      6.cs. A50    6 h.  128,03 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    7 h.  122,26 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  121,37 p
   6. Tóth Attila                    1.cs. A64    7 h.  120,70 p
   7. Agócs Attila                   1.cs. A36    6 h.  118,31 p
   8. Pap István                     1.cs. A36    5 h.  115,51 p
   9. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    6 h.  109,27 p
  10. Szollos Béla                   4.cs. A64    6 h.  107,53 p
  11. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.   99,98 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   96,28 p
  13. Japport Zoltán                 5.cs. A50    5 h.   95,82 p
  14. Csikós István                  1.cs. V10    5 h.   90,72 p
  15. Nagy János                     1.cs. A23    4 h.   90,20 p
  16. Pap István                     2.cs. A36    5 h.   89,92 p
  17. Pap István                     3.cs. A36    4 h.   89,12 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.   88,99 p
  19. Szollos Béla                   2.cs. A64    4 h.   87,03 p
  20. Ács Ferenc                     2.cs. A50    5 h.   84,42 p
  21. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    4 h.   83,98 p
  22. Kovács József                  1.cs. A50    4 h.   81,85 p
  23. Kalocsai András                1.cs. A23    5 h.   79,85 p
  24. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   78,91 p
  25. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.   76,48 p
  26. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.   75,40 p
  27. Tóth Attila                    3.cs. A64    4 h.   74,97 p
  28. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.   74,17 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.   73,94 p
  30. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   72,39 p
  31. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   71,73 p
  32. Majoros István                 1.cs. A50    4 h.   71,32 p
  33. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   68,07 p
  34. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    4 h.   67,87 p
  35. Kókai András                   1.cs. A50    3 h.   66,83 p
  36. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    4 h.   66,78 p
  37. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   65,75 p
  38. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,68 p
  39. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   65,11 p
  40. Mészáros Mihály                2.cs. A36    4 h.   64,60 p
  41. Száraz László                  2.cs. A23    4 h.   63,88 p
  42. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   63,70 p
  43. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   63,08 p
  44. Gavaldik József                1.cs. A23    4 h.   61,24 p
  45. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   59,76 p
  46. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   58,78 p
  47. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   58,66 p
  48. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   58,63 p
  49. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   58,01 p
  50. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    3 h.   57,83 p
  51. Gavaldik József                3.cs. A23    3 h.   57,49 p
  52. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   57,07 p
  53. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   55,12 p
  54. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   55,08 p
  55. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   54,66 p
  56. Orbán Géza Sándor              2.cs. A50    3 h.   53,29 p
  57. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   53,09 p
  58. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   53,01 p
  59. Jánosi Pál                     2.cs. A23    3 h.   52,40 p
  60. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    3 h.   52,26 p
  61. Gazsi Károly                   2.cs. A36    3 h.   51,99 p
  62. László György                  1.cs. A36    3 h.   50,50 p
  63. Csörgi László                  2.cs. A50    3 h.   50,46 p
  64. Hársfalvi József               1.cs. V10    2 h.   49,75 p
  65. Száraz László                  3.cs. A23    3 h.   49,32 p
  66. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    2 h.   49,21 p
  67. Majoros István                 2.cs. A50    3 h.   49,05 p
  68. Tomori László                  3.cs. A23    3 h.   48,52 p
  69. Varga László                   2.cs. R38    2 h.   47,08 p
  70. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   46,99 p
  71. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   46,72 p
  72. Kiss József                    2.cs. V10    2 h.   46,59 p
  73. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   45,43 p
  74. Seres János                    1.cs. A36    3 h.   45,08 p
  75. Lengyel János                  1.cs. A23    2 h.   44,63 p
  76. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   44,63 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  332,00 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  327,78 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  298,43 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  277,82 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  276,89 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   13 h.  272,79 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   13 h.  272,52 p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64   13 h.  269,73 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50   14 h.  262,60 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   13 h.  261,84 p
  11. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  259,00 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   13 h.  258,76 p
  13. Tomori László                  1.cs. A23   13 h.  257,50 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   13 h.  247,47 p
  15. Tomori László                  2.cs. A23   13 h.  246,97 p
  16. Tóth Attila                    1.cs. A64   13 h.  245,16 p
  17. Japport Zoltán                 1.cs. A50   13 h.  242,13 p
  18. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   13 h.  234,17 p
  19. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   12 h.  233,44 p
  20. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   12 h.  231,00 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   14 h.  228,61 p
  22. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  227,96 p
  23. Kovács József                  1.cs. A50   11 h.  216,01 p
  24. Pap István                     2.cs. A36   11 h.  212,08 p
  25. Szollos Béla                   2.cs. A64   12 h.  211,26 p
  26. Japport Zoltán                 5.cs. A50   11 h.  211,00 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  210,05 p
  28. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  209,39 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50   12 h.  207,44 p
  30. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   11 h.  206,17 p
  31. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   11 h.  205,39 p
  32. Mészáros Mihály                2.cs. A36   11 h.  197,49 p
  33. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   11 h.  194,80 p
  34. Tóth Sándor                    1.cs. A64   11 h.  190,81 p
  35. Nagy János                     2.cs. A23   11 h.  189,44 p
  36. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   11 h.  188,59 p
  37. Kalocsai András                1.cs. A23   11 h.  184,44 p
  38. Japport Zoltán                 3.cs. A50   11 h.  183,98 p
  39. Tóth Attila                    3.cs. A64   10 h.  183,94 p
  40. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  178,08 p
  41. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   10 h.  177,06 p
  42. Boda Ákos                      1.cs. A50   11 h.  176,67 p
  43. Huszár Péter                   2.cs. A23   10 h.  176,44 p
  44. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  176,10 p
  45. Palkó László                   2.cs. A23    9 h.  172,81 p
  46. Molnár Pál                     2.cs. A23   10 h.  171,17 p
  47. Szabó Elek                     1.cs. R38   10 h.  166,07 p
  48. Palkó László                   1.cs. A23    9 h.  162,41 p
  49. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  162,07 p
  50. Szollos Béla                   4.cs. A64    9 h.  161,87 p
  51. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   10 h.  161,38 p
  52. Mészáros László                1.cs. A36    8 h.  161,01 p
  53. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  158,64 p
  54. Fejos Csaba                    2.cs. A64    9 h.  157,53 p
  55. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   10 h.  157,22 p
  56. Katona József                  1.cs. A36    9 h.  156,95 p
  57. Szollos Béla                   3.cs. A64    9 h.  154,93 p
  58. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    8 h.  154,54 p
  59. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  151,91 p
  60. Japport Zoltán                 4.cs. A50   10 h.  149,88 p
  61. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    7 h.  149,67 p
  62. Jánosi Pál                     2.cs. A23    8 h.  147,71 p
  63. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    9 h.  146,78 p
  64. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  142,07 p
  65. Varga László                   1.cs. R38    8 h.  140,69 p
  66. Lengyel János                  1.cs. A23    7 h.  140,66 p
  67. Mészáros László                2.cs. A36    8 h.  137,94 p
  68. Boda Ákos                      2.cs. A50    8 h.  137,61 p
  69. Pap István                     3.cs. A36    7 h.  133,19 p
  70. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    7 h.  131,90 p
  71. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  131,89 p
  72. Tomori László                  3.cs. A23    8 h.  131,78 p
  73. Ács Ferenc                     1.cs. A50    8 h.  129,00 p
  74. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  128,38 p
  75. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    8 h.  128,33 p
  76. Agócs Attila                   1.cs. A36    6 h.  125,92 p
  77. Gavaldik József                1.cs. A23    9 h.  125,43 p
  78. Babicz József                  1.cs. A64    7 h.  123,44 p
  79. László György                  1.cs. A36    7 h.  117,85 p
  80. Babicz István                  1.cs. A64    6 h.  117,41 p
  81. Varga László                   2.cs. R38    7 h.  114,73 p
  82. Majoros István                 1.cs. A50    7 h.  113,92 p
  83. Fejos Csaba                    3.cs. A64    6 h.  111,57 p
  84. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    7 h.  105,98 p
  85. Balázs Sándor                  1.cs. R38    6 h.  103,73 p
  86. Boda Ákos                      5.cs. A50    6 h.  103,13 p
  87. Nagy János                     3.cs. A23    7 h.  102,49 p
  88. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    6 h.  101,10 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  331,91 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  302,30 p
   3. Katona József                  2.cs. A36   13 h.  273,69 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   13 h.  273,24 p
   5. Boda Ákos                      6.cs. A50   14 h.  270,29 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   13 h.  248,71 p
   7. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   12 h.  232,12 p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   14 h.  231,89 p
   9. Japport Zoltán                 5.cs. A50   13 h.  231,33 p
  10. Pap István                     2.cs. A36   12 h.  220,91 p
  11. Kovács József                  1.cs. A50   11 h.  218,80 p
  12. Gazsi Károly                   2.cs. A36   11 h.  218,59 p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50   11 h.  204,89 p
  14. Japport Zoltán                 3.cs. A50   11 h.  191,74 p

V10 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   13 h.  254,25 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.   10 h.  201,10 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   10 h.  176,73 p
   4. Csikós István                  1.cs.   10 h.  172,83 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.    9 h.  162,15 p
   6. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   10 h.  157,91 p
   7. Csikós István                  2.cs.    7 h.  145,53 p
   8. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    8 h.  117,49 p
   9. Kiss József                    2.cs.    6 h.  117,22 p
  10. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    7 h.  100,74 p
  11. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    4 h.   82,94 p
  12. Rimóczi Róbert                 1.cs.    5 h.   68,22 p
  13. Hársfalvi József               1.cs.    3 h.   59,77 p
  14. Kevés Károly                   2.cs.    3 h.   47,34 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  431,86 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   20 h.  399,42 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  380,90 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  374,11 p
   5. Boda Ákos                      6.cs. A50   19 h.  356,56 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   17 h.  349,46 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  347,52 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   18 h.  346,34 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  341,58 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23   18 h.  339,23 p
  11. Tomori László                  2.cs. A23   18 h.  336,59 p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  335,50 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   17 h.  334,52 p
  14. Nagy János                     1.cs. A23   18 h.  327,62 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23   17 h.  321,48 p
  16. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   17 h.  315,41 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   17 h.  307,13 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   17 h.  302,69 p
  19. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   16 h.  292,67 p
  20. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   14 h.  279,53 p
  22. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  276,89 p
  23. Japport Zoltán                 2.cs. A50   16 h.  273,26 p
  24. Japport Zoltán                 5.cs. A50   15 h.  273,03 p
  25. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  269,83 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   16 h.  268,39 p
  27. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  265,45 p
  28. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   15 h.  264,92 p
  29. Molnár Pál                     1.cs. A23   14 h.  260,70 p
  30. Tóth Attila                    1.cs. A64   14 h.  253,99 p
  31. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  252,91 p
  32. Kevés Károly                   1.cs. V10   15 h.  247,95 p
  33. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   15 h.  247,79 p
  34. Kovács József                  1.cs. A50   13 h.  244,09 p
  35. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  242,78 p
  36. Mészáros László                1.cs. A36   13 h.  241,39 p
  37. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   15 h.  240,57 p
  38. Szabó Elek                     1.cs. R38   15 h.  238,34 p
  39. Jánosi Pál                     1.cs. A23   13 h.  237,22 p
  40. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   15 h.  234,37 p
  41. Tóth Attila                    3.cs. A64   13 h.  233,06 p
  42. Szollos Béla                   2.cs. A64   13 h.  232,32 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   13 h.  229,51 p
  44. Mészáros Mihály                2.cs. A36   13 h.  226,57 p
  45. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  224,95 p
  46. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  223,66 p
  47. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  222,97 p
  48. Jánosi Pál                     2.cs. A23   12 h.  216,26 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   11 h.  212,08 p
  50. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  211,76 p
  51. Japport Zoltán                 3.cs. A50   13 h.  210,91 p
  52. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   11 h.  209,63 p
  53. Boda Ákos                      3.cs. A50   12 h.  207,74 p
  54. Molnár Pál                     2.cs. A23   12 h.  203,10 p
  55. Fejos Csaba                    2.cs. A64   11 h.  199,35 p
  56. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  196,77 p
  57. Palkó László                   1.cs. A23   11 h.  196,24 p
  58. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   10 h.  195,89 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   12 h.  193,68 p
  60. Huszár Péter                   1.cs. A23   13 h.  190,34 p
  61. Szollos Béla                   4.cs. A64   11 h.  188,99 p
  62. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  183,99 p
  63. Tomori László                  3.cs. A23   11 h.  181,66 p
  64. Száraz László                  2.cs. A23   12 h.  180,73 p
  65. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   11 h.  176,65 p
  66. Huszár Péter                   2.cs. A23   10 h.  176,44 p
  67. Japport Zoltán                 4.cs. A50   12 h.  173,16 p
  68. Palkó László                   2.cs. A23    9 h.  172,81 p
  69. Gavaldik József                1.cs. A23   12 h.  172,46 p
  70. Babicz István                  1.cs. A64    9 h.  172,39 p
  71. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  169,32 p
  72. Szollos Béla                   3.cs. A64   10 h.  168,79 p
  73. László György                  1.cs. A36   10 h.  168,59 p
  74. Boda Ákos                      5.cs. A50   11 h.  168,13 p
  75. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    9 h.  167,16 p
  76. Lengyel János                  1.cs. A23    9 h.  164,28 p
  77. Varga László                   1.cs. R38   10 h.  163,35 p
  78. Ács Ferenc                     1.cs. A50   11 h.  160,42 p
  79. Varga László                   2.cs. R38   10 h.  156,04 p
  80. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   10 h.  155,28 p
  81. Pap István                     3.cs. A36    8 h.  152,07 p
  82. Mészáros László                2.cs. A36    9 h.  148,77 p
  83. Babicz János                   1.cs. A64    9 h.  147,09 p
  84. Jánosi Pál                     3.cs. A23    9 h.  146,96 p
  85. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    9 h.  143,29 p
  86. Száraz László                  4.cs. A23    9 h.  137,85 p
  87. Babicz József                  1.cs. A64    8 h.  136,45 p
  88. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    9 h.  136,23 p
  89. Fejos Csaba                    3.cs. A64    7 h.  130,42 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   19 h.  394,68 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  383,73 p
   3. Boda Ákos                      6.cs. A50   19 h.  363,68 p
   4. Katona József                  2.cs. A36   17 h.  349,81 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  346,97 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  340,68 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   19 h.  324,26 p
   8. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   17 h.  315,11 p
   9. Japport Zoltán                 5.cs. A50   17 h.  292,85 p
  10. Boda Ákos                      1.cs. A50   17 h.  281,87 p
  11. Gazsi Károly                   2.cs. A36   15 h.  279,88 p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50   15 h.  270,60 p
  13. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  256,57 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   15 h.  250,21 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   18 h.  356,05 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.   15 h.  287,20 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   15 h.  245,69 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.   13 h.  227,32 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   13 h.  215,35 p
   6. Csikós István                  1.cs.   12 h.  200,42 p
   7. Csikós István                  2.cs.    9 h.  172,40 p
   8. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   10 h.  138,66 p
   9. Kiss József                    2.cs.    7 h.  135,65 p
  10. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    8 h.  118,46 p
  11. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    6 h.  104,82 p
  12. Hársfalvi József               1.cs.    4 h.   75,71 p
  13. Rimóczi Róbert                 1.cs.    5 h.   68,22 p
  14. Kevés Károly                   2.cs.    3 h.   47,34 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Gazsi Károly                   A36 HU 12-D-502618    H  3h  71,13p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  65,64p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  3h  65,50p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  3h  65,17p
  5. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  65,10p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  3h  65,08p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93208    H  3h  63,93p
  8. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  3h  63,19p
  9. Pap István                     A36 HU 12-D-504174    H  3h  61,07p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  3h  60,71p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  70,52p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  3h  65,40p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  3h  63,32p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  3h  62,10p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  3h  61,33p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  3h  60,62p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  3h  59,54p
  8. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  3h  59,09p
  9. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  3h  58,41p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  3h  57,55p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Gazsi Károly                   A36 HU 12-D-502618    H  3h  71,08p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  3h  66,56p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  3h  65,62p
  4. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  3h  65,01p
  5. Pap István                     A36 HU 12-D-504174    H  3h  62,81p
  6. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  3h  62,62p
  7. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  3h  61,29p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  57,08p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09255    H  3h  55,50p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402865    H  3h  53,97p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  3h  62,75p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  3h  42,93p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762056    T  2h  48,27p
  4. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  47,85p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  2h  47,08p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  2h  40,90p
  7. Csörgi László                  A50 HU-12-07-35198    T  2h  39,84p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  2h  39,00p
  9. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  2h  38,37p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  2h  36,86p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  3h  53,45p
  2. Rimóczi Róbert                 V10 HU 11-D-345995    H  3h  42,51p
  3. Csikós István                  V10 HU-13-07-38702    H  2h  43,94p
  4. Kiss József                    V10 HU-14-07-41781    H  2h  43,39p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  2h  42,12p
  6. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  2h  41,72p
  7. Csikós István                  V10 HU-13-D-596605    H  2h  41,52p
  8. Kiss József                    V10 HU-11-07-31268    H  2h  41,26p
  9. Kiss József                    V10 HU-13-07-38866    H  2h  40,44p
 10. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596632    H  2h  40,14p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 13-07-38815    T  3h  41,02p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-462624    T  2h  38,71p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464372    T  2h  34,46p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763452    T  2h  33,85p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763447    T  2h  32,92p
  6. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 14-D-764672    T  2h  30,52p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763465    T  2h  25,55p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464020    T  2h  24,67p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  86,23p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  83,61p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  81,49p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  80,43p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01054    H  4h  77,82p
  6. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h  77,77p
  7. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  4h  77,54p
  8. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  4h  75,75p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  4h  74,90p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  4h  74,77p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  87,90p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  85,04p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  78,14p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  4h  77,65p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  4h  68,58p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  4h  48,16p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  3h  67,80p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  3h  65,40p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  3h  62,56p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  3h  62,10p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  85,92p
  2. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h  78,69p
  3. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  4h  77,16p
  4. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  4h  76,47p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  4h  70,87p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  4h  66,46p
  7. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34114    H  4h  62,02p
  8. Pap István                     A36 HU 11-09-09425    H  4h  57,28p
  9. Gazsi Károly                   A36 HU 12-D-502618    H  3h  71,08p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-13-D-619182    H  3h  66,82p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  84,28p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  3h  66,91p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762056    T  3h  60,10p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  3h  56,18p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  3h  54,51p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  3h  52,92p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  3h  51,37p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  50,90p
  9. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  3h  50,16p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  3h  42,93p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  4h  64,03p
  2. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  3h  64,12p
  3. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  3h  56,94p
  4. Kiss József                    V10 HU-14-07-41760    H  3h  56,37p
  5. Kiss József                    V10 HU-11-07-31282    H  3h  55,11p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596632    H  3h  54,65p
  7. Kiss József                    V10 HU-12-07-34928    H  3h  53,32p
  8. Hársfalvi József               V10 HU 08-07-18379    H  3h  51,88p
  9. Kevés Károly                   V10 HU 09-07-24364    H  3h  48,50p
 10. Rimóczi Róbert                 V10 HU 11-D-345995    H  3h  42,51p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763447    T  3h  47,07p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464020    T  3h  45,60p
  3. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 13-07-38815    T  3h  41,02p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-462624    T  2h  38,71p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763461    T  2h  36,73p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596641    T  2h  35,61p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464372    T  2h  34,46p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464007    T  2h  34,06p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763452    T  2h  33,85p
 10. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 14-D-764672    T  2h  30,52p