Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2015.06.02 16:59:33
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.03 17:11:29
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.03 20:30:43
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.02 16:59:33
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 06 verseny 

Feleresztés helye: Amstetten
Feleresztés ideje: 2015.05.31 07:00
Időjárás         : Derült idő, enyhe ÉNy-i szél
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 370000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 25
Legkisebb pont   : 10
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   26   219   44   55   1362,77   1285,75   1275,46
A50 Zsámbok            12   28   242   48   61   1382,64   1291,32   1276,82
V10 Hatvan              8   15   139   28   35   1392,59   1272,08   1256,41
Hatvan I.              35   69   600  120  150   1392,59   1284,68   1269,02
A23 Nagykáta           19   48   455   91  114   1377,47   1294,85   1278,54
A64 Zsámbok            12   24   216   43   54   1381,17   1274,94   1261,65
R38 Jászberény         10   27   260   52   65   1367,40   1274,73   1261,58
Hatvan II.             41   99   931  186  233   1381,17   1283,44   1270,05
Tagszövetségben        76  168  1531  306  383   1392,59   1283,60   1269,76

A23 egyesületi díjlista
   1. Bajtek Tibor                   2.cs. HU-13-O-19524     T 1377,47 m/p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. HU-13-D-700280    T 1377,15 m/p
   3. Bajtek Tibor                   3.cs. HU-14-D-726916    H 1377,15 m/p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. HU-13-09-19993    H 1366,75 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. HU-13-O-19506     H 1364,28 m/p
   6. Nagy János                     1.cs. HU-12-D-502304    H 1361,43 m/p
   7. Nagy János                     2.cs. HU-13-09-19902    H 1359,86 m/p
   8. Molnár Pál                     2.cs. HU-14-O-25728     H 1359,69 m/p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. HU-13-D-602310    T 1355,84 m/p
  10. Bajtek Tibor                   4.cs. HU-14-D-726917    H 1354,47 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 398868 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   4h  80,23p    R:  13.   4h  82,74p    T:  22.   4h  83,31p
Összesített E:   4.  21h 402,41p    R:   5.  22h 428,83p    T:   9.  22h 429,65p
   HU-13-D-700280    T 31 11:49:38  1377,15 m/p   2  24,87    3  24,87    6  24,80
   HU-14-D-726931    T 31 12:00:43  1326,39 m/p  42  19,56   72  20,41  115  20,52
   HU-12-D-505659    H 31 12:02:22  1319,15 m/p  52  18,23   93  19,05  146  19,31
   HU-13-D-603911    H 31 12:03:08  1315,82 m/p  57  17,57  103  18,41  162  18,68

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 398868 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  81,02p    R:  12.   4h  83,59p    T:  21.   4h  84,06p
Összesített E:   6.  21h 390,78p    R:   7.  22h 423,86p    T:  11.  22h 425,64p
   HU-13-O-19524     T 31 11:49:34  1377,47 m/p   1  25,00    2  24,94    5  24,84
   HU-14-D-726932    H 31 11:54:34  1354,08 m/p  12  23,54   21  23,71   28  23,94
   HU-12-D-505685    H 31 12:02:24  1319,01 m/p  53  18,10   94  18,99  147  19,27
   HU-12-D-505641    T 31 12:06:42  1300,52 m/p  81  14,38  141  15,95  230  16,01

Bajtek Tibor                    3.cs. Dt: 398868 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   3h  61,86p    R:  24.   3h  63,24p    T:  40.   3h  63,88p
Összesített E:  10.  18h 307,11p    R:  17.  18h 326,18p    T:  30.  18h 328,80p
   HU-14-D-726916    H 31 11:49:38  1377,15 m/p   3  24,73    4  24,81    7  24,76
   HU-14-D-726944    H 31 12:01:57  1320,97 m/p  49  18,63   90  19,25  139  19,58
   HU-14-D-726936    H 31 12:02:04  1320,46 m/p  50  18,50   91  19,18  140  19,54

Bajtek Tibor                    4.cs. Dt: 398868 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   5h  82,26p    R:  10.   5h  88,02p    T:  19.   5h  88,49p
Összesített E:  11.  18h 304,78p    R:  18.  18h 321,27p    T:  28.  19h 331,27p
   HU-14-D-726917    H 31 11:54:29  1354,47 m/p  10  23,81   19  23,84   26  24,02
   HU-14-D-726974    H 31 12:02:57  1316,61 m/p  55  17,83   99  18,66  155  18,95
   HU-13-D-603947    T 31 12:06:08  1302,92 m/p  74  15,31  133  16,47  219  16,44
   HU-13-D-603914    T 31 12:07:10  1298,54 m/p  84  13,98  147  15,56  240  15,62
   HU-13-02-18833    H 31 12:10:20  1285,29 m/p 104  11,33  179  13,49  295  13,46

Bajtek Tibor                    6.cs. Dt: 398868 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   4h  63,36p    R:  21.   4h  68,52p    T:  33.   4h  68,94p
Összesített E:  13.  17h 280,10p    R:  21.  17h 297,70p    T:  31.  19h 316,73p
   HU-12-D-505956    T 31 12:00:47  1326,10 m/p  43  19,42   75  20,22  119  20,37
   HU-14-M-138434    H 31 12:04:40  1309,19 m/p  67  16,24  120  17,31  193  17,46
   HU-14-D-726910    T 31 12:06:08  1302,92 m/p  75  15,18  134  16,40  220  16,40
   HU-14-D-726955    T 31 12:08:41  1292,16 m/p  95  12,52  162  14,59  263  14,71

Csákó Csaba Gyula               1.cs. Dt: 383729 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  27.   1h  21,68p    R:  64.   1h  21,96p    T: 103.   1h  22,21p
Összesített E:  25.  11h 165,45p    R:  48.  11h 176,36p    T:  84.  11h 177,49p
   HU-13-D-603205    H 31 11:47:15  1335,87 m/p  26  21,68   48  21,96   72  22,21

Csákó Csaba Gyula               2.cs. Dt: 383729 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  33.   1h  13,05p    R:  71.   1h  14,91p    T: 122.   1h  14,99p
Összesített E:  38.   5h  88,86p    R:  74.   6h 105,27p    T: 116.   7h 116,09p
   HU-14-D-728878    H 31 11:56:21  1294,85 m/p  91  13,05  157  14,91  256  14,99

Fejos Zsolt                     1.cs. Dt: 376902 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 100,71p    R:   4.   5h 103,21p    T:   4.   5h 104,23p
Összesített E:   9.  20h 357,93p    R:  11.  20h 378,05p    T:  18.  20h 381,12p
   HU-13-D-602310    T 31 11:37:59  1355,84 m/p   9  23,94   18  23,90   24  24,10
   HU-08-09-84452    T 31 11:42:19  1335,03 m/p  28  21,42   52  21,70   79  21,94
   HU-12-D-574706    H 31 11:42:22  1334,80 m/p  30  21,15   54  21,57   82  21,82
   HU-12-D-574701    T 31 11:46:39  1314,85 m/p  58  17,43  105  18,28  166  18,52
   HU-14-M-135357    H 31 11:47:19  1311,80 m/p  63  16,77  113  17,76  183  17,85
   HU-10-09-01102    T 31 11:50:27  1297,65 m/p  87  13,58  151  15,30  245  15,42

Gavaldik József                 1.cs. Dt: 386603 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  36.   1h  10,40p    R:  73.   1h  12,59p    T: 128.   1h  12,59p
Összesített E:  30.  10h 142,09p    R:  50.  11h 165,28p    T:  81.  13h 185,05p
   HU 14-09-24753    H 31 12:01:39  1281,63 m/p 111  10,40  193  12,59  317  12,59

Gavaldik József                 2.cs. Dt: 386603 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  32.   1h  13,19p    R:  43.   3h  35,68p    T:  72.   3h  35,73p
Összesített E:  36.   7h 101,21p    R:  65.   9h 130,04p    T: 108.   9h 130,80p
   HU 13-09-20093    H 31 11:58:30  1295,15 m/p  90  13,19  155  15,04  253  15,10
   HU 13-09-20131    H 31 12:03:54  1272,14 m/p   0   0,00  226  10,45  372  10,43
   HU 13-09-20088    H 31 12:04:04  1271,44 m/p   0   0,00  230  10,19  378  10,20

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 374187 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 107,73p    R:   2.   5h 110,19p    T:   2.   5h 111,41p
Összesített E:  16.  14h 242,48p    R:  22.  17h 288,38p    T:  34.  18h 301,75p
   HU-14-09-24688    T 31 11:36:31  1353,22 m/p  15  23,14   24  23,51   31  23,82
   HU-12-D-501932    H 31 11:37:55  1346,40 m/p  18  22,74   32  23,00   46  23,23
   HU-12-O-12114     H 31 11:39:24  1339,25 m/p  25  21,81   44  22,22   64  22,53
   HU-12-09-14258    H 31 11:41:23  1329,81 m/p  37  20,22   65  20,86  100  21,11
   HU-12-09-14267    H 31 11:41:41  1328,40 m/p  40  19,82   69  20,60  110  20,72
   HU-12-D-501942    T 31 11:42:30  1324,56 m/p  46  19,03   82  19,76  130  19,93
   HU-13-09-19816    H 31 11:42:38  1323,93 m/p  47  18,89   85  19,57  133  19,82
   HU-14-D-727306    T 31 11:52:10  1280,73 m/p 113  10,13  195  12,46  322  12,40
   HU-13-D-601656    H 31 11:53:26  1275,20 m/p   0   0,00  212  11,36  354  11,14

Huszár Péter                    2.cs. Dt: 374187 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   2h  33,80p    R:  42.   2h  36,10p    T:  71.   2h  36,61p
Összesített E:  22.  12h 194,98p    R:  39.  12h 212,33p    T:  62.  12h 213,05p
   HU-12-D-501938    T 31 11:41:10  1330,84 m/p  36  20,35   64  20,93   96  21,27
   HU-14-D-727341    T 31 11:48:30  1297,01 m/p  88  13,45  153  15,17  247  15,34

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 373084 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   3h  58,28p    R:  19.   4h  72,58p    T:  32.   4h  72,94p
Összesített E:  14.  15h 272,07p    R:  20.  17h 306,69p    T:  33.  17h 310,16p
   HU-12-D-562134    T 31 11:35:32  1354,04 m/p  13  23,41   22  23,64   29  23,90
   HU-13-D-602005    H 31 11:37:04  1346,55 m/p  17  22,88   30  23,12   44  23,31
   HU-12-D-562144    H 31 11:49:35  1288,35 m/p  99  11,99  168  14,20  277  14,16
   HU-14-D-727168    H 31 11:52:02  1277,54 m/p   0   0,00  208  11,62  343  11,57

Jánosi Pál                      2.cs. Dt: 373084 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  35.   1h  11,73p    R:  44.   3h  35,37p    T:  73.   3h  35,23p
Összesített E:  19.  13h 215,23p    R:  31.  15h 251,67p    T:  52.  15h 251,49p
   HU-14-D-727156    T 31 11:49:40  1287,98 m/p 101  11,73  171  14,01  281  14,01
   HU-14-D-727167    T 31 11:52:40  1274,77 m/p   0   0,00  214  11,23  356  11,06
   HU-14-D-727134    T 31 11:53:27  1271,37 m/p   0   0,00  231  10,13  379  10,16

Kalocsai András                 1.cs. Dt: 370724 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   2h  28,76p    R:  37.   3h  42,28p    T:  61.   3h  42,45p
Összesített E:  20.  13h 202,44p    R:  36.  14h 229,74p    T:  57.  15h 239,22p
   HU-12-09-14053    T 31 11:42:19  1313,15 m/p  60  17,17  110  17,95  175  18,17
   HU-12-09-14061    H 31 11:48:09  1286,57 m/p 102  11,59  174  13,81  286  13,81
   HU-12-09-14070    T 31 11:51:23  1272,29 m/p   0   0,00  225  10,52  371  10,47

Lengyel János                   1.cs. Dt: 375206 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  28.   1h  21,28p    R:  33.   3h  44,68p    T:  55.   3h  44,84p
Összesített E:  24.  10h 173,67p    R:  38.  13h 216,93p    T:  66.  12h 209,12p
   HU-14-09-24484    H 31 11:41:03  1335,02 m/p  29  21,28   53  21,64   80  21,90
   HU-12-09-13853    H 31 11:53:43  1277,44 m/p   0   0,00  209  11,55  344  11,53
   HU-12-09-13868    H 31 11:53:48  1277,08 m/p   0   0,00  210  11,49  347  11,41

Marton István                   1.cs. Dt: 375345 Kg:  10 Ók:  35 Kp:   0
Úti  5B:    E:  30.   1h  13,72p    R:  69.   1h  15,37p    T: 118.   1h  15,50p
Összesített E:  48.   1h  13,72p    R: 100.   2h  25,25p    T: 167.   2h  27,14p
   HU 14-D-727358    H 31 11:48:45  1297,85 m/p  86  13,72  150  15,37  243  15,50

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 374028 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  26.   2h  24,25p    R:  53.   2h  28,60p    T:  90.   2h  28,59p
Összesített E:  15.  15h 254,25p    R:  24.  16h 285,71p    T:  38.  16h 289,29p
   HU-14-D-727356    T 31 11:49:42  1291,09 m/p  96  12,39  163  14,53  267  14,55
   HU-13-D-602279    T 31 11:50:24  1287,98 m/p 100  11,86  170  14,07  280  14,04

Molnár Pál                      2.cs. Dt: 374028 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  70,75p    R:  20.   3h  71,31p    T:  23.   4h  81,70p
Összesített E:  17.  12h 231,83p    R:  29.  14h 262,22p    T:  40.  16h 284,80p
   HU-14-O-25728     H 31 11:35:05  1359,69 m/p   8  24,07   12  24,29   18  24,33
   HU-11-09-07926    H 31 11:36:10  1354,36 m/p  11  23,67   20  23,77   27  23,98
   HU-14-D-831232    T 31 11:37:41  1346,96 m/p  16  23,01   28  23,25   42  23,39
   HU-14-O-26333     T 31 11:54:34  1269,76 m/p   0   0,00    0   0,00  383  10,00

Moravcsik Lénárd                1.cs. Dt: 373995 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   3h  54,29p    R:  28.   3h  57,48p    T:  44.   3h  57,92p
Összesített E:  37.   6h  90,40p    R:  66.   9h 129,88p    T: 106.   9h 135,47p
   HU-11-09-07937    T 31 11:37:57  1345,55 m/p  22  22,21   36  22,74   50  23,08
   HU-11-09-07921    H 31 11:40:28  1333,47 m/p  31  21,02   57  21,38   87  21,62
   HU-14-09-24524    T 31 11:51:13  1284,25 m/p 106  11,06  181  13,36  301  13,22

Nagy János                      1.cs. Dt: 373961 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 102,04p    R:   3.   5h 104,90p    T:   3.   5h 105,71p
Összesített E:   5.  22h 395,49p    R:   6.  23h 427,35p    T:   8.  23h 433,33p
   HU-12-D-502304    H 31 11:34:41  1361,43 m/p   6  24,34   10  24,42   16  24,41
   HU-11-09-07802    H 31 11:37:49  1346,07 m/p  19  22,61   33  22,93   47  23,19
   HU-12-D-502325    H 31 11:37:50  1345,99 m/p  20  22,48   34  22,87   48  23,15
   HU-13-09-19904    H 31 11:45:33  1309,62 m/p  65  16,50  118  17,44  191  17,54
   HU-11-09-07813    H 31 11:45:39  1309,16 m/p  68  16,11  121  17,24  194  17,42
   HU-12-09-14510    H 31 11:45:42  1308,93 m/p  69  15,97  122  17,18  195  17,38
   HU-13-09-19931    H 31 11:46:33  1305,05 m/p  71  15,71  128  16,79  208  16,87
   HU-10-09-01043    H 31 11:47:06  1302,55 m/p  77  14,91  137  16,21  223  16,28

Nagy János                      2.cs. Dt: 373961 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   2h  42,96p    R:  34.   2h  43,79p    T:  56.   2h  44,07p
Összesített E:  18.  12h 219,62p    R:  27.  15h 266,30p    T:  42.  15h 273,58p
   HU-13-09-19902    H 31 11:35:00  1359,86 m/p   7  24,20   11  24,35   17  24,37
   HU-13-09-19915    H 31 11:42:39  1323,05 m/p  48  18,76   87  19,44  136  19,70

Nagy János                      3.cs. Dt: 373961 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   3h  56,68p    R:  27.   3h  58,77p    T:  43.   3h  59,53p
Összesített E:  32.   8h 126,91p    R:  54.  10h 159,26p    T:  90.  10h 162,02p
   HU-14-D-727997    H 31 11:39:13  1339,32 m/p  24  21,95   43  22,28   63  22,57
   HU-14-D-806188    H 31 11:43:20  1319,86 m/p  51  18,36   92  19,12  142  19,46
   HU-14-D-806192    H 31 11:45:36  1309,39 m/p  66  16,37  119  17,37  192  17,50

Nagy Zoltán                     0.cs. Dt: 378388 Kg:   4 Ók:   1 Kp:   0
   HU-11-09-08119    H 31 11:53:37  1288,66 m/p  98  12,12  167  14,27  275  14,24

Nagy Zoltán                     1.cs. Dt: 378388 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   3h  52,03p    R:  29.   3h  54,89p    T:  46.   3h  55,36p
Összesített E:  12.  17h 302,70p    R:  14.  18h 330,78p    T:  23.  19h 348,03p
   HU-13-09-19677    H 31 11:44:36  1329,48 m/p  38  20,09   66  20,80  101  21,07
   HU-11-09-08099    H 31 11:48:14  1312,72 m/p  62  16,90  112  17,82  180  17,97
   HU-12-09-14651    H 31 11:50:27  1302,71 m/p  76  15,04  136  16,27  222  16,32

Palkó László                    1.cs. Dt: 374969 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   2h  30,48p    R:  47.   2h  33,39p    T:  78.   2h  33,43p
Összesített E:  21.  11h 197,04p    R:  37.  12h 220,01p    T:  59.  13h 229,67p
   HU-14-07-40830    H 31 11:42:54  1325,45 m/p  44  19,29   79  19,96  124  20,17
   HU-14-07-40835    T 31 11:51:54  1284,58 m/p 105  11,19  180  13,43  300  13,26

Palkó László                    2.cs. Dt: 374969 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   2h  32,62p    R:  45.   2h  34,55p    T:  74.   2h  34,69p
Összesített E:  23.  11h 192,89p    R:  41.  11h 205,89p    T:  67.  11h 207,50p
   HU-14-09-24672    H 31 11:45:36  1312,92 m/p  61  17,04  111  17,89  179  18,01
   HU-14-09-24728    T 31 11:47:26  1304,54 m/p  72  15,58  130  16,66  213  16,68

Száraz László                   1.cs. Dt: 370207 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   4h  71,72p    R:  14.   4h  75,76p    T:  25.   4h  76,63p
Összesített E:   8.  21h 373,00p    R:  10.  21h 394,67p    T:  15.  21h 398,11p
   AU-12-308-80      T 31 11:36:10  1340,52 m/p  23  22,08   40  22,48   59  22,72
   HU-13-D-604774    H 31 11:38:49  1327,78 m/p  41  19,69   70  20,54  111  20,68
   AU-12-308-64      T 31 11:41:45  1313,96 m/p  59  17,30  109  18,02  170  18,36
   HU-12-09-14322    H 31 11:46:15  1293,30 m/p  94  12,65  160  14,72  259  14,87

Száraz László                   2.cs. Dt: 370207 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   2h  24,78p    R:  54.   2h  28,60p    T:  89.   2h  28,60p
Összesített E:  27.  11h 163,11p    R:  47.  12h 190,23p    T:  65.  14h 209,33p
   HU-14-D-727865    T 31 11:44:44  1300,19 m/p  82  14,25  142  15,88  232  15,93
   HU-12-09-14370    H 31 11:48:35  1282,84 m/p 110  10,53  191  12,72  315  12,67

Száraz László                   3.cs. Dt: 370207 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  29.   1h  19,16p    R:  66.   1h  19,83p    T: 107.   1h  20,01p
Összesített E:  34.   7h 111,12p    R:  60.   9h 139,54p    T: 103.   9h 139,46p
   HU-12-09-14315    T 31 11:39:25  1324,93 m/p  45  19,16   81  19,83  128  20,01

Száraz László                   4.cs. Dt: 370207 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  77.   1h  10,97p    T: 132.   1h  10,82p
Összesített E:  33.   8h 117,56p    R:  58.  10h 147,71p    T:  98.  10h 148,67p
   HU-13-D-700722    T 31 11:50:39  1273,72 m/p   0   0,00  218  10,97  362  10,82

Szöllosi Gábor                  1.cs. Dt: 373738 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  84,65p    R:   9.   5h  90,14p    T:  17.   5h  90,48p
Összesített E:   2.  23h 418,33p    R:   2.  25h 462,94p    T:   4.  25h 464,59p
   HU-13-09-19993    H 31 11:33:27  1366,75 m/p   4  24,60    7  24,61   12  24,57
   HU-12-D-502355    H 31 11:44:55  1311,74 m/p  64  16,64  114  17,69  184  17,81
   HU-11-09-07876    T 31 11:46:56  1302,53 m/p  78  14,78  138  16,14  224  16,24
   HU-11-09-07851    T 31 11:47:17  1300,94 m/p  80  14,51  140  16,01  228  16,09
   HU-11-D-408311    T 31 11:47:35  1299,58 m/p  83  14,12  145  15,69  236  15,77
   HU-11-09-07886    T 31 11:48:42  1294,55 m/p  93  12,79  159  14,78  258  14,91
   HU-13-09-19985    H 31 11:52:21  1278,39 m/p   0   0,00  202  12,00  335  11,88

Szöllosi Gábor                  2.cs. Dt: 373738 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  84,77p    R:   8.   5h  90,42p    T:  16.   5h  91,03p
Összesített E:   1.  25h 506,77p    R:   1.  25h 525,00p    T:   1.  25h 522,89p
   HU-13-09-19987    H 31 11:36:06  1353,63 m/p  14  23,27   23  23,58   30  23,86
   HU-12-09-14527    H 31 11:40:27  1332,64 m/p  33  20,75   59  21,25   89  21,54
   HU-12-D-502363    H 31 11:46:35  1304,12 m/p  73  15,44  132  16,53  216  16,56
   HU-09-09-93206    H 31 11:47:51  1298,38 m/p  85  13,85  148  15,50  241  15,58
   HU-10-09-01075    H 31 11:50:45  1285,43 m/p 103  11,46  178  13,56  294  13,49
   HU-12-D-502364    H 31 11:51:20  1282,85 m/p 109  10,66  190  12,78  314  12,71
   HU-12-D-502356    H 31 11:52:19  1278,54 m/p 114  10,00  201  12,07  334  11,92
   HU-09-09-93208    H 31 11:53:53  1271,72 m/p   0   0,00  229  10,26  377  10,24

Szöllosi Gábor                  3.cs. Dt: 373738 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   4h  55,54p    R:  26.   4h  62,25p    T:  42.   4h  62,53p
Összesített E:  28.  10h 148,14p    R:  45.  13h 195,44p    T:  76.  12h 190,96p
   HU-12-09-14541    T 31 11:43:53  1316,52 m/p  56  17,70  100  18,60  157  18,87
   HU-13-09-19997    H 31 11:47:06  1301,77 m/p  79  14,65  139  16,08  226  16,16
   HU-10-09-01068    T 31 11:49:45  1289,86 m/p  97  12,26  165  14,40  271  14,40
   HU-14-09-25005    T 31 11:51:07  1283,81 m/p 107  10,93  184  13,17  304  13,10

Szöllosi Gábor                  4.cs. Dt: 373738 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  31.   1h  13,32p    R:  70.   1h  15,11p    T: 120.   1h  15,18p
Összesített E:  35.   7h 107,81p    R:  70.   7h 119,53p    T: 114.   7h 121,99p
   HU-14-09-25017    T 31 11:48:29  1295,53 m/p  89  13,32  154  15,11  251  15,18

Tomori László                   0.cs. Dt: 374246 Kg:  14 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-17-72755    H 31 11:41:06  1331,36 m/p  34  20,62   61  21,12   93  21,39
   HU-14-M-135362    H 31 11:41:12  1330,89 m/p  35  20,49   63  20,99   95  21,31

Tomori László                   1.cs. Dt: 374246 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  83,94p    R:  11.   4h  85,91p    T:  20.   4h  86,61p
Összesített E:   3.  22h 404,25p    R:   4.  23h 433,57p    T:  10.  22h 425,84p
   HU-13-O-19506     H 31 11:34:19  1364,28 m/p   5  24,47    8  24,55   13  24,53
   HU-13-D-601983    H 31 11:40:13  1335,56 m/p  27  21,55   50  21,83   76  22,05
   HU-13-D-601971    H 31 11:41:36  1329,00 m/p  39  19,96   68  20,67  106  20,88
   HU-14-O-26317     T 31 11:44:04  1317,46 m/p  54  17,96   96  18,86  150  19,15

Tomori László                   2.cs. Dt: 374246 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   4h  69,87p    R:  17.   4h  74,00p    T:  28.   4h  74,52p
Összesített E:   7.  21h 385,44p    R:   9.  22h 413,19p    T:  13.  22h 411,11p
   HU-10-09-01175    T 31 11:38:07  1345,64 m/p  21  22,35   35  22,80   49  23,12
   HU-13-D-601925    T 31 11:40:44  1333,10 m/p  32  20,88   58  21,31   88  21,58
   HU-13-D-601939    T 31 11:46:31  1306,19 m/p  70  15,84  125  16,98  205  16,99
   HU-13-D-601911    T 31 11:51:39  1283,20 m/p 108  10,80  188  12,91  311  12,83

Tomori László                   3.cs. Dt: 374246 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  37.   1h  10,27p    R:  61.   2h  22,84p    T:  99.   2h  22,86p
Összesített E:  26.  10h 163,29p    R:  46.  12h 194,80p    T:  69.  13h 204,52p
   HU-13-D-601937    T 31 11:52:05  1281,30 m/p 112  10,27  194  12,52  319  12,51
   HU-14-D-718640    H 31 11:54:12  1272,08 m/p   0   0,00  228  10,32  374  10,35

Tóth Lajos                      1.cs. Dt: 373559 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  34.   1h  12,92p    R:  72.   1h  14,85p    T: 123.   1h  14,95p
Összesített E:  42.   4h  57,25p    R:  69.   9h 120,03p    T: 117.   8h 115,81p
   HU-09-09-93683    H 31 11:48:30  1294,83 m/p  92  12,92  158  14,85  257  14,95

Tóth Lajos                      2.cs. Dt: 373559 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  78.   1h  10,71p    T: 133.   1h  10,59p
Összesített E:  46.   2h  23,84p    R:  95.   3h  36,50p    T: 162.   3h  35,30p
   HU-13-D-601887    H 31 11:53:33  1272,56 m/p   0   0,00  222  10,71  368  10,59

Tagszövetségi díjlista
   1. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1392,59 m/p
   2. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10 HU 11-D-346968    T 1383,96 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-O-25566     H 1382,64 m/p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30906    H 1381,17 m/p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13-O-19524     T 1377,47 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-700280    T 1377,15 m/p
   7. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726916    H 1377,15 m/p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667954    H 1371,90 m/p
   9. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-13-D-596337    H 1370,69 m/p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-10-07-27037    T 1368,87 m/p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-M-135330    H 1367,40 m/p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-13-09-19993    H 1366,75 m/p
  13. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1364,28 m/p
  14. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800526    H 1362,93 m/p
  15. Udvari Zoltán                  1.cs. A36 HU 14-D-728094    H 1362,77 m/p
  16. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12-D-502304    H 1361,43 m/p
  17. Nagy János                     2.cs. A23 HU-13-09-19902    H 1359,86 m/p
  18. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14-O-25728     H 1359,69 m/p
  19. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-806379    H 1358,08 m/p
  20. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38 HU-14-O-26280     T 1357,60 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30906    H 1381,17 m/p
   2. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13-O-19524     T 1377,47 m/p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-700280    T 1377,15 m/p
   4. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726916    H 1377,15 m/p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-13-D-596337    H 1370,69 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-M-135330    H 1367,40 m/p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-13-09-19993    H 1366,75 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1364,28 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800526    H 1362,93 m/p
  10. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12-D-502304    H 1361,43 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  116,91 p
   2. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  111,41 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  105,71 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  104,23 p
   5. Pap István                     1.cs. A36    5 h.  103,92 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  103,79 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  103,45 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  101,71 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   96,15 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   95,31 p
  11. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   95,19 p
  12. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    5 h.   93,78 p
  13. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   93,67 p
  14. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.   93,54 p
  15. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   92,73 p
  16. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   91,03 p
  17. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   90,48 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   88,54 p
  19. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   88,49 p
  20. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   86,61 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.   84,06 p
  22. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.   83,31 p
  23. Molnár Pál                     2.cs. A23    4 h.   81,70 p
  24. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   78,20 p
  25. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   76,63 p
  26. Fejos Csaba                    2.cs. A64    4 h.   75,89 p
  27. Boda Ákos                      4.cs. A50    4 h.   75,85 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   74,52 p
  29. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    4 h.   74,29 p
  30. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   74,12 p
  31. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.   73,29 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23    4 h.   72,94 p
  33. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   68,94 p
  34. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    4 h.   66,78 p
  35. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   66,05 p
  36. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,02 p
  37. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   64,98 p
  38. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   64,98 p
  39. Kevés Károly                   1.cs. V10    4 h.   64,46 p
  40. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   63,88 p
  41. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    4 h.   63,13 p
  42. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    4 h.   62,53 p
  43. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   59,53 p
  44. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23    3 h.   57,92 p
  45. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   57,41 p
  46. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   55,36 p
  47. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   55,13 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   54,01 p
  49. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   53,21 p
  50. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   51,28 p
  51. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   51,12 p
  52. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   46,41 p
  53. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   46,14 p
  54. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   45,28 p
  55. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   44,84 p
  56. Nagy János                     2.cs. A23    2 h.   44,07 p
  57. Demeter Attila                 1.cs. R38    3 h.   43,83 p
  58. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    2 h.   43,76 p
  59. Horinka Norbert                1.cs. A36    3 h.   43,19 p
  60. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    2 h.   42,69 p
  61. Kalocsai András                1.cs. A23    3 h.   42,45 p
  62. Japport Zoltán                 3.cs. A50    2 h.   42,26 p
  63. Benke István                   2.cs. R38    2 h.   42,15 p
  64. Csörgi László                  1.cs. A50    3 h.   42,10 p
  65. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    2 h.   39,83 p
  66. Fejos Csaba                    3.cs. A64    2 h.   37,36 p
  67. Katona József                  2.cs. A36    2 h.   37,08 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  116,27 p
   2. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  110,19 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  104,90 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  103,21 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  100,95 p
   6. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   94,49 p
   7. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   91,84 p
   8. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   90,42 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   90,14 p
  10. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   88,02 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   85,91 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.   83,59 p
  13. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.   82,74 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   75,76 p
  15. Fejos Csaba                    2.cs. A64    4 h.   75,62 p
  16. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    4 h.   74,13 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Huszár Péter                   1.cs.    5 h.  107,73 p
   2. Nagy János                     1.cs.    5 h.  102,04 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs.    5 h.  100,71 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs.    5 h.   84,77 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs.    5 h.   84,65 p
   6. Tomori László                  1.cs.    4 h.   83,94 p
   7. Bajtek Tibor                   4.cs.    5 h.   82,26 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs.    4 h.   81,02 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs.    4 h.   80,23 p
  10. Száraz László                  1.cs.    4 h.   71,72 p
  11. Molnár Pál                     2.cs.    3 h.   70,75 p
  12. Tomori László                  2.cs.    4 h.   69,87 p
  13. Bajtek Tibor                   6.cs.    4 h.   63,36 p
  14. Bajtek Tibor                   3.cs.    3 h.   61,86 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs.    3 h.   58,28 p
  16. Nagy János                     3.cs.    3 h.   56,68 p
  17. Szöllosi Gábor                 3.cs.    4 h.   55,54 p
  18. Moravcsik Lénárd               1.cs.    3 h.   54,29 p
  19. Nagy Zoltán                    1.cs.    3 h.   52,03 p
  20. Nagy János                     2.cs.    2 h.   42,96 p
  21. Huszár Péter                   2.cs.    2 h.   33,80 p
  22. Palkó László                   2.cs.    2 h.   32,62 p
  23. Palkó László                   1.cs.    2 h.   30,48 p
  24. Kalocsai András                1.cs.    2 h.   28,76 p
  25. Száraz László                  2.cs.    2 h.   24,78 p
  26. Molnár Pál                     1.cs.    2 h.   24,25 p
  27. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    1 h.   21,68 p
  28. Lengyel János                  1.cs.    1 h.   21,28 p
  29. Száraz László                  3.cs.    1 h.   19,16 p
  30. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  31. Szöllosi Gábor                 4.cs.    1 h.   13,32 p
  32. Gavaldik József                2.cs.    1 h.   13,19 p
  33. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    1 h.   13,05 p
  34. Tóth Lajos                     1.cs.    1 h.   12,92 p
  35. Jánosi Pál                     2.cs.    1 h.   11,73 p
  36. Gavaldik József                1.cs.    1 h.   10,40 p
  37. Tomori László                  3.cs.    1 h.   10,27 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Huszár Péter                   1.cs. A23    9 h.  174,70 p
   2. Nagy János                     1.cs. A23    8 h.  156,24 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    8 h.  143,37 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.  127,46 p
   5. Pap István                     1.cs. A36    7 h.  126,12 p
   6. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    8 h.  125,90 p
   7. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  122,34 p
   8. Szabó Elek                     1.cs. R38    7 h.  119,82 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  119,65 p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50    6 h.  118,20 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    7 h.  117,27 p
  12. Boda Ákos                      6.cs. A50    6 h.  108,51 p
  13. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    6 h.  105,94 p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  103,79 p
  15. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   93,67 p
  16. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.   93,54 p
  17. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   92,73 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   88,54 p
  19. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   88,49 p
  20. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   86,61 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.   84,06 p
  22. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.   83,31 p
  23. Molnár Pál                     2.cs. A23    4 h.   81,70 p
  24. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   78,20 p
  25. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   76,63 p
  26. Fejos Csaba                    2.cs. A64    4 h.   75,89 p
  27. Boda Ákos                      4.cs. A50    4 h.   75,85 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   74,52 p
  29. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    4 h.   74,29 p
  30. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   74,12 p
  31. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.   73,29 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23    4 h.   72,94 p
  33. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   68,94 p
  34. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    4 h.   66,78 p
  35. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   66,05 p
  36. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,02 p
  37. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   64,98 p
  38. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   64,98 p
  39. Kevés Károly                   1.cs. V10    4 h.   64,46 p
  40. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   63,88 p
  41. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    4 h.   63,13 p
  42. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    4 h.   62,53 p
  43. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   59,53 p
  44. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23    3 h.   57,92 p
  45. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   57,41 p
  46. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   55,36 p
  47. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   55,13 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   54,01 p
  49. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   53,21 p
  50. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   51,28 p
  51. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   51,12 p
  52. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   46,41 p
  53. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   46,14 p
  54. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   45,28 p
  55. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   44,84 p
  56. Nagy János                     2.cs. A23    2 h.   44,07 p
  57. Demeter Attila                 1.cs. R38    3 h.   43,83 p
  58. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    2 h.   43,76 p
  59. Horinka Norbert                1.cs. A36    3 h.   43,19 p
  60. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    2 h.   42,69 p
  61. Kalocsai András                1.cs. A23    3 h.   42,45 p
  62. Japport Zoltán                 3.cs. A50    2 h.   42,26 p
  63. Benke István                   2.cs. R38    2 h.   42,15 p
  64. Csörgi László                  1.cs. A50    3 h.   42,10 p
  65. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    2 h.   39,83 p
  66. Fejos Csaba                    3.cs. A64    2 h.   37,36 p
  67. Katona József                  2.cs. A36    2 h.   37,08 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   25 h.  502,03 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   25 h.  468,03 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   24 h.  462,78 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   25 h.  457,41 p
   5. Pap István                     1.cs. A36   25 h.  455,82 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   24 h.  451,15 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  451,15 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   23 h.  448,20 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23   23 h.  442,74 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   23 h.  435,76 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50   24 h.  428,97 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  415,12 p
  13. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  412,99 p
  14. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  411,81 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   21 h.  385,67 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   22 h.  385,27 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   20 h.  374,81 p
  18. Katona József                  2.cs. A36   19 h.  369,84 p
  19. Boda Ákos                      1.cs. A50   22 h.  365,98 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   21 h.  364,85 p
  21. Száraz László                  1.cs. A23   20 h.  361,06 p
  22. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   21 h.  358,29 p
  23. Boda Ákos                      6.cs. A50   21 h.  356,06 p
  24. Huszár Péter                   1.cs. A23   21 h.  351,27 p
  25. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   21 h.  344,63 p
  26. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   19 h.  337,04 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  334,39 p
  28. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  332,02 p
  29. Tóth Attila                    2.cs. A64   18 h.  322,04 p
  30. Mészáros László                1.cs. A36   18 h.  315,76 p
  31. Molnár Pál                     2.cs. A23   18 h.  315,56 p
  32. Katona József                  1.cs. A36   18 h.  313,26 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50   19 h.  309,05 p
  34. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   19 h.  308,83 p
  35. Kiss József                    1.cs. V10   17 h.  306,54 p
  36. Molnár Pál                     1.cs. A23   17 h.  304,20 p
  37. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   17 h.  289,67 p
  38. Szabó Elek                     1.cs. R38   18 h.  284,12 p
  39. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  282,24 p
  40. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  280,49 p
  41. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  270,36 p
  42. Fejos Csaba                    2.cs. A64   15 h.  269,52 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   16 h.  263,84 p
  44. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   14 h.  256,74 p
  45. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   15 h.  254,70 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  251,61 p
  47. Szollos Béla                   3.cs. A64   14 h.  250,74 p
  48. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  249,35 p
  49. Japport Zoltán                 3.cs. A50   15 h.  243,74 p
  50. Tomori László                  3.cs. A23   15 h.  243,15 p
  51. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  240,56 p
  52. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   15 h.  237,15 p
  53. Japport Zoltán                 5.cs. A50   14 h.  230,20 p
  54. Pap István                     2.cs. A36   12 h.  221,66 p
  55. Kevés Károly                   1.cs. V10   15 h.  221,59 p
  56. Japport Zoltán                 4.cs. A50   15 h.  221,29 p
  57. Kovács József                  1.cs. A50   13 h.  219,49 p
  58. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  213,05 p
  59. Tóth Attila                    1.cs. A64   13 h.  211,24 p
  60. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   14 h.  210,72 p
  61. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   13 h.  210,15 p
  62. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   12 h.  206,88 p
  63. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  64. Palkó László                   1.cs. A23   11 h.  202,09 p
  65. Palkó László                   2.cs. A23   12 h.  200,77 p
  66. Szollos Béla                   2.cs. A64   12 h.  197,52 p
  67. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   12 h.  195,96 p
  68. Fejos Csaba                    1.cs. A64   13 h.  192,28 p
  69. Babicz János                   1.cs. A64   12 h.  191,17 p
  70. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   12 h.  190,80 p
  71. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   13 h.  188,09 p
  72. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   12 h.  188,08 p
  73. Huszár Péter                   2.cs. A23   10 h.  186,18 p
  74. Gavaldik József                2.cs. A23   13 h.  184,62 p
  75. Dobos Sándor                   1.cs. A36   12 h.  183,32 p
  76. Demeter Attila                 2.cs. R38   12 h.  180,85 p
  77. Ács Ferenc                     1.cs. A50   14 h.  177,38 p
  78. Boda Ákos                      5.cs. A50   12 h.  176,48 p
  79. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  80. Varga László                   1.cs. R38   12 h.  175,92 p
  81. Kalocsai András                1.cs. A23   11 h.  174,11 p
  82. Csörgi László                  1.cs. A50   13 h.  171,28 p
  83. Tóth Gábor                     1.cs. A36   11 h.  171,12 p
  84. László György                  1.cs. A36   10 h.  167,38 p
  85. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23   10 h.  166,14 p
  86. Babicz József                  1.cs. A64   10 h.  165,82 p
  87. Demeter Attila                 1.cs. R38   13 h.  164,12 p
  88. Boda Ákos                      4.cs. A50   10 h.  162,92 p
  89. Balázs Sándor                  1.cs. R38   11 h.  161,13 p
  90. Babicz István                  1.cs. A64    8 h.  159,40 p
  91. Száraz László                  2.cs. A23   11 h.  158,45 p
  92. Gavaldik József                1.cs. A23   11 h.  155,68 p
  93. Száraz László                  3.cs. A23   11 h.  153,63 p
  94. Mészáros László                2.cs. A36   10 h.  151,45 p
  95. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    9 h.  150,24 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   25 h.  500,77 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   24 h.  459,98 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   25 h.  450,98 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  446,53 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   24 h.  445,58 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   23 h.  443,49 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23   23 h.  440,52 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  406,89 p
   9. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  403,50 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23   21 h.  380,97 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   20 h.  367,27 p
  12. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   21 h.  366,88 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   21 h.  358,29 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23   20 h.  355,34 p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   20 h.  344,71 p
  16. Huszár Péter                   1.cs. A23   20 h.  334,04 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  327,43 p
  18. Tóth Attila                    2.cs. A64   18 h.  317,54 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   17 h.  299,36 p
  20. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   18 h.  293,96 p
  21. Molnár Pál                     2.cs. A23   16 h.  290,83 p
  22. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   16 h.  274,54 p
  23. Szabó Elek                     1.cs. R38   17 h.  270,05 p

A23 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs.   25 h.  477,51 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs.   24 h.  440,29 p
   3. Tomori László                  1.cs.   24 h.  418,64 p
   4. Tomori László                  2.cs.   22 h.  412,53 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs.   23 h.  408,77 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs.   23 h.  401,04 p
   7. Nagy János                     1.cs.   21 h.  346,52 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs.   20 h.  342,29 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs.   19 h.  341,44 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs.   20 h.  330,01 p
  11. Száraz László                  1.cs.   19 h.  322,19 p
  12. Bajtek Tibor                   4.cs.   20 h.  318,32 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs.   20 h.  316,62 p
  14. Huszár Péter                   1.cs.   17 h.  279,65 p
  15. Molnár Pál                     1.cs.   16 h.  264,51 p
  16. Molnár Pál                     2.cs.   14 h.  254,18 p
  17. Bajtek Tibor                   6.cs.   15 h.  223,94 p
  18. Tomori László                  3.cs.   12 h.  193,57 p
  19. Jánosi Pál                     2.cs.   12 h.  189,48 p
  20. Nagy János                     2.cs.   11 h.  186,25 p
  21. Palkó László                   1.cs.   10 h.  178,60 p
  22. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   12 h.  175,87 p
  23. Szöllosi Gábor                 3.cs.   11 h.  166,44 p
  24. Huszár Péter                   2.cs.   10 h.  164,66 p
  25. Palkó László                   2.cs.    9 h.  155,66 p
  26. Bajtek Tibor                   5.cs.    9 h.  139,09 p
  27. Lengyel János                  1.cs.    9 h.  136,57 p
  28. Gavaldik József                2.cs.   10 h.  134,24 p
  29. Kalocsai András                1.cs.    9 h.  134,07 p
  30. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    8 h.  128,54 p
  31. Szöllosi Gábor                 4.cs.    8 h.  122,18 p
  32. Száraz László                  2.cs.    8 h.  108,95 p
  33. Gavaldik József                1.cs.    8 h.  107,04 p
  34. Nagy János                     3.cs.    7 h.  106,63 p
  35. Molnár Pál                     3.cs.    7 h.  104,35 p
  36. Fazekas István ifj.            1.cs.    6 h.   98,71 p
  37. Moravcsik Lénárd               1.cs.    7 h.   98,55 p
  38. Száraz László                  3.cs.    7 h.   91,78 p
  39. Száraz László                  4.cs.    6 h.   83,51 p
  40. Tóth Lajos                     1.cs.    5 h.   72,14 p
  41. Jánosi Pál                     3.cs.    5 h.   67,89 p
  42. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  43. Fazekas István ifj.            2.cs.    4 h.   59,57 p
  44. Tomori László                  4.cs.    3 h.   42,51 p
  45. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   32,27 p
  46. Kosztolányi András             1.cs.    2 h.   22,67 p
  47. Kalocsai András                2.cs.    2 h.   21,41 p
  48. Gavaldik József                3.cs.    1 h.   17,07 p
  49. Lengyel János                  2.cs.    1 h.   14,67 p
  50. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  51. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  52. Moravcsik Lénárd               2.cs.    1 h.   11,33 p
  53. Gavaldik József                4.cs.    1 h.    8,89 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  423,03 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   20 h.  405,98 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  402,35 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   20 h.  381,12 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  368,30 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  364,71 p
   7. Boda Ákos                      6.cs. A50   19 h.  358,75 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   17 h.  350,35 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  345,58 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   17 h.  345,15 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23   17 h.  344,11 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36   16 h.  337,54 p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   18 h.  335,88 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23   17 h.  335,39 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   17 h.  331,53 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23   17 h.  321,49 p
  17. Tóth Attila                    2.cs. A64   16 h.  321,01 p
  18. Japport Zoltán                 2.cs. A50   17 h.  311,23 p
  19. Katona József                  2.cs. A36   15 h.  309,87 p
  20. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   16 h.  297,93 p
  21. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   16 h.  294,13 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  293,59 p
  23. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  280,29 p
  24. Tóth Attila                    1.cs. A64   15 h.  279,53 p
  25. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  273,48 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   16 h.  270,34 p
  27. Pap István                     2.cs. A36   14 h.  269,49 p
  28. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   15 h.  265,55 p
  29. Szabó Elek                     1.cs. R38   15 h.  261,26 p
  30. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  260,75 p
  31. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  258,68 p
  32. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   15 h.  257,53 p
  33. Mészáros László                1.cs. A36   13 h.  254,55 p
  34. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  253,95 p
  35. Molnár Pál                     2.cs. A23   14 h.  252,87 p
  36. Jánosi Pál                     1.cs. A23   13 h.  249,04 p
  37. Szollos Béla                   3.cs. A64   14 h.  247,66 p
  38. Kevés Károly                   1.cs. V10   14 h.  242,54 p
  39. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  238,64 p
  40. Japport Zoltán                 5.cs. A50   13 h.  237,80 p
  41. Mészáros Mihály                2.cs. A36   13 h.  234,46 p
  42. Nagy János                     2.cs. A23   13 h.  233,51 p
  43. Fejos Csaba                    2.cs. A64   13 h.  233,42 p
  44. Szollos Béla                   2.cs. A64   13 h.  231,51 p
  45. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  227,96 p
  46. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   13 h.  227,43 p
  47. Kalocsai András                1.cs. A23   14 h.  226,89 p
  48. Japport Zoltán                 3.cs. A50   13 h.  226,24 p
  49. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   11 h.  223,96 p
  50. Kovács József                  1.cs. A50   11 h.  216,01 p
  51. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  215,72 p
  52. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  214,23 p
  53. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  213,05 p
  54. Palkó László                   2.cs. A23   11 h.  207,50 p
  55. Boda Ákos                      2.cs. A50   12 h.  202,59 p
  56. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   12 h.  199,76 p
  57. Palkó László                   1.cs. A23   11 h.  195,84 p
  58. Varga László                   1.cs. R38   11 h.  195,82 p
  59. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   12 h.  187,39 p
  60. Lengyel János                  1.cs. A23   10 h.  185,50 p
  61. Jánosi Pál                     2.cs. A23   11 h.  182,94 p
  62. Japport Zoltán                 4.cs. A50   12 h.  178,91 p
  63. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  174,52 p
  64. Ács Ferenc                     1.cs. A50   11 h.  174,28 p
  65. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  173,78 p
  66. Szollos Béla                   4.cs. A64   10 h.  173,05 p
  67. Mészáros László                2.cs. A36   10 h.  171,56 p
  68. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   10 h.  168,16 p
  69. Majoros István                 1.cs. A50   10 h.  167,13 p
  70. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    9 h.  164,43 p
  71. Nagy János                     3.cs. A23   10 h.  162,02 p
  72. Száraz László                  2.cs. A23   11 h.  160,49 p
  73. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   10 h.  156,92 p
  74. Balázs Sándor                  1.cs. R38    9 h.  154,85 p
  75. Tomori László                  3.cs. A23   10 h.  154,64 p
  76. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    8 h.  154,54 p
  77. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  151,91 p
  78. Fejos Csaba                    3.cs. A64    8 h.  148,93 p
  79. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    9 h.  146,89 p
  80. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    9 h.  146,78 p
  81. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   10 h.  146,22 p
  82. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  142,07 p
  83. Agócs Attila                   1.cs. A36    7 h.  141,97 p
  84. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  140,09 p
  85. Gavaldik József                1.cs. A23   10 h.  138,02 p
  86. László György                  1.cs. A36    8 h.  137,94 p
  87. Boda Ákos                      4.cs. A50    8 h.  134,85 p
  88. Pap István                     3.cs. A36    7 h.  133,19 p
  89. Szollos Béla                   1.cs. A64    8 h.  129,41 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  424,37 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   20 h.  378,05 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  365,47 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  358,47 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  358,01 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   18 h.  351,11 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   17 h.  343,67 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  341,82 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23   17 h.  331,92 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   17 h.  329,05 p
  11. Tomori László                  2.cs. A23   17 h.  322,67 p
  12. Tóth Attila                    2.cs. A64   16 h.  319,21 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  292,95 p
  14. Tóth Attila                    1.cs. A64   15 h.  277,42 p
  15. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   14 h.  269,20 p
  16. Huszár Péter                   1.cs. A23   15 h.  259,63 p
  17. Szabó Elek                     1.cs. R38   15 h.  258,80 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  255,36 p
  19. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  255,22 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   13 h.  245,67 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   13 h.  243,04 p

A23 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs.   20 h.  409,54 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs.   20 h.  357,93 p
   3. Nagy János                     1.cs.   18 h.  329,74 p
   4. Tomori László                  1.cs.   17 h.  324,35 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs.   18 h.  324,15 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs.   16 h.  319,47 p
   7. Száraz László                  1.cs.   17 h.  312,48 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs.   16 h.  300,64 p
   9. Tomori László                  2.cs.   16 h.  297,05 p
  10. Bajtek Tibor                   4.cs.   14 h.  240,57 p
  11. Bajtek Tibor                   3.cs.   14 h.  238,42 p
  12. Bajtek Tibor                   6.cs.   13 h.  222,98 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs.   12 h.  219,64 p
  14. Huszár Péter                   1.cs.   12 h.  214,51 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs.   11 h.  213,63 p
  16. Molnár Pál                     1.cs.   12 h.  205,38 p
  17. Molnár Pál                     2.cs.   10 h.  200,92 p
  18. Huszár Péter                   2.cs.   12 h.  194,98 p
  19. Palkó László                   2.cs.   11 h.  192,89 p
  20. Kalocsai András                1.cs.   12 h.  190,69 p
  21. Nagy János                     2.cs.   10 h.  180,74 p
  22. Palkó László                   1.cs.    9 h.  164,28 p
  23. Lengyel János                  1.cs.    8 h.  151,49 p
  24. Jánosi Pál                     2.cs.    9 h.  148,18 p
  25. Nagy János                     3.cs.    8 h.  126,91 p
  26. Száraz László                  2.cs.    8 h.  116,54 p
  27. Tomori László                  3.cs.    7 h.  114,75 p
  28. Szöllosi Gábor                 3.cs.    8 h.  114,51 p
  29. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    7 h.  112,90 p
  30. Bajtek Tibor                   5.cs.    6 h.  105,16 p
  31. Gavaldik József                1.cs.    7 h.   96,27 p
  32. Jánosi Pál                     3.cs.    5 h.   93,26 p
  33. Szöllosi Gábor                 4.cs.    6 h.   91,59 p
  34. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    5 h.   88,86 p
  35. Száraz László                  3.cs.    5 h.   88,61 p
  36. Moravcsik Lénárd               1.cs.    5 h.   78,98 p
  37. Gavaldik József                3.cs.    4 h.   76,02 p
  38. Száraz László                  4.cs.    4 h.   64,90 p
  39. Gavaldik József                2.cs.    4 h.   63,79 p
  40. Tóth Lajos                     1.cs.    4 h.   57,25 p
  41. Nagy Zoltán                    2.cs.    3 h.   50,23 p
  42. Molnár Pál                     3.cs.    2 h.   40,57 p
  43. Moravcsik Lénárd               2.cs.    2 h.   34,46 p
  44. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  45. Kalocsai András                2.cs.    2 h.   27,70 p
  46. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  47. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  48. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  49. Palkó László                   3.cs.    1 h.   10,95 p
  50. Tóth Lajos                     2.cs.    1 h.   10,68 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   25 h.  522,89 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   25 h.  484,82 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36   25 h.  477,62 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   25 h.  464,59 p
   5. Boda Ákos                      6.cs. A50   24 h.  452,71 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   22 h.  451,43 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   23 h.  438,95 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   23 h.  433,33 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   22 h.  429,65 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23   22 h.  425,84 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   22 h.  425,64 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36   21 h.  412,54 p
  13. Tomori László                  2.cs. A23   22 h.  411,11 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   22 h.  408,84 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23   21 h.  398,11 p
  16. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   21 h.  391,23 p
  17. Katona József                  2.cs. A36   19 h.  386,54 p
  18. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   20 h.  381,12 p
  19. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   21 h.  378,54 p
  20. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  377,05 p
  21. Boda Ákos                      1.cs. A50   21 h.  362,06 p
  22. Kiss József                    1.cs. V10   19 h.  348,22 p
  23. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   19 h.  348,03 p
  24. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   19 h.  339,57 p
  25. Mészáros László                1.cs. A36   18 h.  334,93 p
  26. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  334,81 p
  27. Szabó Elek                     1.cs. R38   20 h.  333,53 p
  28. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   19 h.  331,27 p
  29. Tóth Attila                    2.cs. A64   17 h.  330,81 p
  30. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  328,80 p
  31. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   19 h.  316,73 p
  32. Kevés Károly                   1.cs. V10   19 h.  312,41 p
  33. Jánosi Pál                     1.cs. A23   17 h.  310,16 p
  34. Huszár Péter                   1.cs. A23   18 h.  301,75 p
  35. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   18 h.  300,42 p
  36. Japport Zoltán                 5.cs. A50   17 h.  299,83 p
  37. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  38. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  289,29 p
  39. Tóth Attila                    1.cs. A64   16 h.  288,36 p
  40. Molnár Pál                     2.cs. A23   16 h.  284,80 p
  41. Fejos Csaba                    2.cs. A64   15 h.  275,24 p
  42. Nagy János                     2.cs. A23   15 h.  273,58 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   17 h.  270,74 p
  44. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   14 h.  270,18 p
  45. Pap István                     2.cs. A36   14 h.  269,49 p
  46. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  47. Mészáros Mihály                2.cs. A36   15 h.  263,54 p
  48. Szollos Béla                   3.cs. A64   15 h.  261,52 p
  49. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  253,88 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50   15 h.  253,17 p
  51. Szollos Béla                   2.cs. A64   14 h.  252,57 p
  52. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,49 p
  53. Boda Ákos                      2.cs. A50   15 h.  248,97 p
  54. Tóth Sándor                    1.cs. A64   15 h.  248,37 p
  55. Kovács József                  1.cs. A50   13 h.  244,09 p
  56. Katona József                  1.cs. A36   14 h.  240,49 p
  57. Kalocsai András                1.cs. A23   15 h.  239,22 p
  58. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   14 h.  233,51 p
  59. Palkó László                   1.cs. A23   13 h.  229,67 p
  60. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  222,97 p
  61. Varga László                   1.cs. R38   13 h.  218,48 p
  62. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  213,05 p
  63. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  211,76 p
  64. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   11 h.  209,63 p
  65. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  209,33 p
  66. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  209,12 p
  67. Palkó László                   2.cs. A23   11 h.  207,50 p
  68. Ács Ferenc                     1.cs. A50   14 h.  205,70 p
  69. Tomori László                  3.cs. A23   13 h.  204,52 p
  70. Japport Zoltán                 4.cs. A50   14 h.  202,19 p
  71. Szollos Béla                   4.cs. A64   12 h.  200,17 p
  72. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   12 h.  199,76 p
  73. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   11 h.  199,69 p
  74. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   13 h.  197,30 p
  75. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  195,07 p
  76. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   12 h.  190,96 p
  77. Boda Ákos                      5.cs. A50   12 h.  190,73 p
  78. László György                  1.cs. A36   11 h.  188,68 p
  79. Boda Ákos                      4.cs. A50   11 h.  186,97 p
  80. Agócs Attila                   1.cs. A36   10 h.  185,37 p
  81. Gavaldik József                1.cs. A23   13 h.  185,05 p
  82. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   12 h.  185,05 p
  83. Mészáros László                2.cs. A36   11 h.  182,39 p
  84. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   11 h.  177,49 p
  85. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   11 h.  176,65 p
  86. Fejos Csaba                    3.cs. A64    9 h.  167,78 p
  87. Majoros István                 1.cs. A50   10 h.  167,13 p
  88. Babicz János                   1.cs. A64   10 h.  166,28 p
  89. Csörgi László                  1.cs. A50   11 h.  163,43 p
  90. Nagy János                     3.cs. A23   10 h.  162,02 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   25 h.  525,00 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   25 h.  462,94 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   23 h.  459,68 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   23 h.  433,57 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   22 h.  428,83 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   23 h.  427,35 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   22 h.  423,86 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   23 h.  415,25 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23   22 h.  413,19 p
  10. Száraz László                  1.cs. A23   21 h.  394,67 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   20 h.  378,05 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  334,96 p
  13. Szabó Elek                     1.cs. R38   20 h.  331,72 p
  14. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  330,78 p
  15. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   18 h.  329,24 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   17 h.  329,21 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  326,18 p
  18. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   18 h.  321,27 p
  19. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   19 h.  309,55 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   17 h.  306,69 p
  21. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   17 h.  297,70 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs.   25 h.  506,77 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs.   23 h.  418,33 p
   3. Tomori László                  1.cs.   22 h.  404,25 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs.   21 h.  402,41 p
   5. Nagy János                     1.cs.   22 h.  395,49 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs.   21 h.  390,78 p
   7. Tomori László                  2.cs.   21 h.  385,44 p
   8. Száraz László                  1.cs.   21 h.  373,00 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs.   20 h.  357,93 p
  10. Bajtek Tibor                   3.cs.   18 h.  307,11 p
  11. Bajtek Tibor                   4.cs.   18 h.  304,78 p
  12. Nagy Zoltán                    1.cs.   17 h.  302,70 p
  13. Bajtek Tibor                   6.cs.   17 h.  280,10 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs.   15 h.  272,07 p
  15. Molnár Pál                     1.cs.   15 h.  254,25 p
  16. Huszár Péter                   1.cs.   14 h.  242,48 p
  17. Molnár Pál                     2.cs.   12 h.  231,83 p
  18. Nagy János                     2.cs.   12 h.  219,62 p
  19. Jánosi Pál                     2.cs.   13 h.  215,23 p
  20. Kalocsai András                1.cs.   13 h.  202,44 p
  21. Palkó László                   1.cs.   11 h.  197,04 p
  22. Huszár Péter                   2.cs.   12 h.  194,98 p
  23. Palkó László                   2.cs.   11 h.  192,89 p
  24. Lengyel János                  1.cs.   10 h.  173,67 p
  25. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   11 h.  165,45 p
  26. Tomori László                  3.cs.   10 h.  163,29 p
  27. Száraz László                  2.cs.   11 h.  163,11 p
  28. Szöllosi Gábor                 3.cs.   10 h.  148,14 p
  29. Jánosi Pál                     3.cs.    9 h.  144,83 p
  30. Gavaldik József                1.cs.   10 h.  142,09 p
  31. Bajtek Tibor                   5.cs.    8 h.  133,13 p
  32. Nagy János                     3.cs.    8 h.  126,91 p
  33. Száraz László                  4.cs.    8 h.  117,56 p
  34. Száraz László                  3.cs.    7 h.  111,12 p
  35. Szöllosi Gábor                 4.cs.    7 h.  107,81 p
  36. Gavaldik József                2.cs.    7 h.  101,21 p
  37. Moravcsik Lénárd               1.cs.    6 h.   90,40 p
  38. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    5 h.   88,86 p
  39. Gavaldik József                3.cs.    4 h.   76,02 p
  40. Molnár Pál                     3.cs.    4 h.   70,61 p
  41. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  42. Tóth Lajos                     1.cs.    4 h.   57,25 p
  43. Kalocsai András                2.cs.    4 h.   49,11 p
  44. Moravcsik Lénárd               2.cs.    2 h.   34,46 p
  45. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  46. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   23,84 p
  47. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  48. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  49. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  50. Palkó László                   3.cs.    1 h.   10,95 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 101,62p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  95,87p
  3. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h  93,37p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  93,32p
  5. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  92,02p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  91,43p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,86p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  5h  89,43p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  89,11p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  88,66p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  86,20p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  84,75p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  83,36p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  82,20p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  82,31p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  82,15p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  78,64p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,62p
  9. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  4h  75,90p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,77p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  94,80p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  92,19p
  3. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  91,26p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  89,87p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,75p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  88,54p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  5h  87,67p
  8. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  5h  86,95p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  85,90p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  5h  85,84p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  85,08p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  79,00p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  81,63p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  77,70p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,42p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,17p
  7. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  4h  74,10p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  4h  73,38p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  4h  70,64p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-08-09-84452    T  4h  69,44p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  85,64p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  84,37p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  84,01p
  4. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  5h  83,31p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  5h  78,79p
  6. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  4h  81,51p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  4h  78,75p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  4h  77,53p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  4h  77,46p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726944    H  4h  75,28p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  77,71p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  75,73p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  72,22p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  69,66p
  5. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  4h  69,40p
  6. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  4h  67,73p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  67,49p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  4h  64,81p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-08-09-84452    T  4h  64,24p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505966    T  4h  62,89p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  4h  88,94p
  2. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  86,25p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  4h  80,69p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  4h  78,89p
  5. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402865    H  4h  76,73p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  4h  76,57p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  4h  76,17p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  4h  75,53p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  4h  75,47p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09255    H  4h  75,13p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  82,26p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  76,11p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  4h  76,07p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-08-09-84452    T  4h  69,85p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  4h  67,30p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  4h  60,87p
  7. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  4h  54,11p
  8. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  3h  71,28p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  70,52p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762056    T  3h  67,20p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  4h  88,73p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  4h  80,59p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  4h  79,73p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  4h  75,91p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  4h  75,58p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  74,38p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93208    H  4h  74,32p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  4h  73,95p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  73,15p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-09-14527    H  4h  67,94p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  82,05p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  76,67p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  4h  75,29p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-08-09-84452    T  4h  69,38p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  4h  66,57p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  70,68p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  3h  65,57p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  3h  64,90p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  3h  62,51p
 10. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  3h  61,95p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  4h  86,17p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  4h  71,39p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  69,84p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  4h  69,38p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  68,51p
  6. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  3h  65,51p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  3h  64,62p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  3h  62,59p
  9. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  3h  62,31p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  3h  62,24p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  79,66p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  4h  70,93p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-08-09-84452    T  4h  65,43p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  3h  63,44p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  3h  62,45p
  6. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  3h  60,26p
  7. Huszár Péter                   A23 HU-14-09-24688    T  3h  57,53p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  3h  56,18p
  9. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  3h  53,31p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  3h  52,69p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 107,38p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  96,85p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  95,67p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  94,98p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  93,03p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  92,35p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  5h  90,48p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  89,60p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  5h  85,44p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  5h  84,23p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  5h  68,09p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  87,90p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  85,04p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  4h  82,59p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  82,26p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  4h  79,05p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762056    T  4h  78,62p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  78,14p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  4h  77,65p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,62p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  96,83p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  95,90p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  95,80p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  94,08p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  93,05p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  5h  90,93p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  87,37p
  8. Nagy János                     A23 HU-11-09-07813    H  5h  81,79p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  4h  88,73p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  4h  87,58p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  88,18p
  2. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  82,05p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,42p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  4h  76,72p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  76,67p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  4h  75,29p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  4h  73,69p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  4h  73,38p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800522    T  4h  72,32p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  70,09p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  91,38p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  90,75p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  87,46p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  5h  86,08p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  4h  86,17p
  6. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  4h  82,93p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  4h  81,51p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  4h  79,79p
  9. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  4h  78,42p
 10. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  4h  78,30p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  79,66p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  75,73p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  4h  71,74p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  4h  70,93p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  4h  67,73p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-08-09-84452    T  4h  65,43p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  4h  62,87p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  3h  67,59p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  3h  62,45p
 10. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  3h  60,26p