Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.06.02 16:59:33
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.03 17:11:29
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.03 20:31:04
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.02 16:59:33
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 06 verseny 

Feleresztés helye: Amstetten
Feleresztés ideje: 2015.05.31 07:00
Időjárás         : Derült idő, enyhe ÉNy-i szél
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 370000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 25
Legkisebb pont   : 10
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   26   219   44   55   1362,77   1285,75   1275,46
A50 Zsámbok            12   28   242   48   61   1382,64   1291,32   1276,82
V10 Hatvan              8   15   139   28   35   1392,59   1272,08   1256,41
Hatvan I.              35   69   600  120  150   1392,59   1284,68   1269,02
A23 Nagykáta           19   48   455   91  114   1377,47   1294,85   1278,54
A64 Zsámbok            12   24   216   43   54   1381,17   1274,94   1261,65
R38 Jászberény         10   27   260   52   65   1367,40   1274,73   1261,58
Hatvan II.             41   99   931  186  233   1381,17   1283,44   1270,05
Tagszövetségben        76  168  1531  306  383   1392,59   1283,60   1269,76

A64 egyesületi díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-11-07-30906    H 1381,17 m/p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-13-D-596337    H 1370,69 m/p
   3. Tóth Attila                    2.cs. HU 14-D-800526    H 1362,93 m/p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-13-07-37967    H 1357,05 m/p
   5. Fejos Csaba                    2.cs. HU 12-07-34863    H 1356,64 m/p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-12-D-535201    T 1356,12 m/p
   7. Kovágó Gábor                   4.cs. HU-10-D-255201    T 1346,52 m/p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-12-D-530638    T 1342,60 m/p
   9. Babicz István                  1.cs. HU-11-09-10823    H 1340,41 m/p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-11-O-06849     H 1335,32 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 369505 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  22,74p    R:  62.   1h  22,41p    T: 100.   1h  22,68p
Összesített E:  13.  10h 191,67p    R:  44.  10h 196,04p    T:  75.  10h 195,07p
   HU-11-09-10823    H 31 11:35:40  1340,41 m/p   9  22,74   41  22,41   60  22,68

Babicz János                    1.cs. Dt: 369791 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  29,34p    R:  67.   1h  18,92p    T: 110.   1h  19,19p
Összesített E:  15.  11h 168,21p    R:  53.  10h 161,37p    T:  88.  10h 166,28p
   HU 14-D-763014    H 31 11:40:37  1317,78 m/p  21  19,34   95  18,92  149  19,19
   HU 13-D-596467    H 31 11:53:06  1261,65 m/p  54  10,00    0   0,00    0   0,00

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 369612 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  33,02p    R:  49.   2h  31,25p    T:  81.   2h  31,23p
Összesített E:  17.   9h 151,04p    R:  56.   9h 152,09p    T:  96.   9h 152,30p
   HU 14-D-762978    T 31 11:38:45  1325,90 m/p  18  20,19   76  20,15  120  20,33
   HU 14-D-762991    H 31 11:50:05  1274,10 m/p  44  12,83  216  11,10  360  10,90

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 369612 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  88,20p    R:  15.   4h  75,62p    T:  26.   4h  75,89p
Összesített E:   5.  16h 284,43p    R:  26.  15h 269,26p    T:  41.  15h 275,24p
   HU 12-07-34863    H 31 11:32:26  1356,64 m/p   5  23,87   16  24,03   22  24,18
   HU 13-07-37632    H 31 11:38:36  1326,61 m/p  15  21,04   71  20,47  113  20,60
   HU 12-07-34898    H 31 11:38:39  1326,38 m/p  16  20,75   73  20,34  116  20,48
   HU 10-09-03976    H 31 11:50:23  1272,78 m/p  46  12,26  221  10,78  367  10,63
   HU 13-07-37626    T 31 11:52:31  1263,50 m/p  53  10,28    0   0,00    0   0,00

Fejos Csaba                     3.cs. Dt: 369612 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  37,83p    R:  40.   2h  37,13p    T:  66.   2h  37,36p
Összesített E:  14.  10h 174,82p    R:  49.   9h 166,79p    T:  86.   9h 167,78p
   HU 14-D-762981    T 31 11:38:41  1326,22 m/p  17  20,47   74  20,28  117  20,45
   HU 14-D-763000    T 31 11:43:01  1305,91 m/p  28  17,36  127  16,85  207  16,91

Fejos Károly                    1.cs. Dt: 369296 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  27,08p    R:  58.   2h  25,04p    T:  95.   2h  25,19p
Összesített E:  24.   6h  77,67p    R:  89.   5h  66,00p    T: 144.   5h  67,74p
   HU 12-07-34809    H 31 11:45:09  1295,03 m/p  34  15,66  156  14,98  254  15,07
   HU 14-D-762906    T 31 11:50:38  1270,60 m/p  49  11,42  232  10,06  380  10,12

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 368957 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  30,76p    R:  55.   2h  28,59p    T:  91.   2h  28,56p
Összesített E:  22.   7h  94,73p    R:  80.   6h  84,59p    T: 133.   6h  86,02p
   HU-13-D-596418    T 31 11:41:25  1311,01 m/p  25  18,21  116  17,56  187  17,70
   HU-11-09-11090    T 31 11:49:37  1273,89 m/p  45  12,55  217  11,03  361  10,86

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 361338 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 117,35p    R:   1.   5h 116,27p    T:   1.   5h 116,91p
Összesített E:   1.  23h 452,43p    R:   3.  23h 459,68p    T:   6.  22h 451,43p
   HU-11-07-30906    H 31 11:21:37  1381,17 m/p   1  25,00    1  25,00    4  24,88
   HU-13-07-37967    H 31 11:26:16  1357,05 m/p   4  24,15   15  24,09   21  24,21
   HU-12-D-535201    T 31 11:26:27  1356,12 m/p   6  23,58   17  23,97   23  24,14
   HU-11-O-06849     H 31 11:30:36  1335,32 m/p  10  22,45   51  21,77   78  21,98
   HU-12-D-530624    H 31 11:30:51  1334,09 m/p  11  22,17   56  21,44   85  21,70
   HU-11-07-30963    T 31 11:43:57  1272,54 m/p  47  11,98  223  10,65  369  10,55

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 361338 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  87,93p    R:  16.   4h  74,13p    T:  29.   4h  74,29p
Összesített E:   6.  15h 281,46p    R:  25.  14h 269,82p    T:  44.  14h 270,18p
   HU-13-D-596337    H 31 11:23:37  1370,69 m/p   2  24,72    5  24,74    9  24,69
   HU-12-D-530638    T 31 11:29:08  1342,60 m/p   8  23,02   37  22,67   53  22,96
   HU-11-07-30912    H 31 11:38:23  1297,99 m/p  32  16,23  149  15,43  242  15,54
   HU-14-D-762172    H 31 11:43:25  1274,94 m/p  43  13,11  213  11,29  355  11,10
   HU-13-07-37956    H 31 11:45:25  1266,00 m/p  51  10,85    0   0,00    0   0,00

Kovágó Gábor                    4.cs. Dt: 361338 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  75,66p    R:  18.   4h  73,43p    T:  30.   4h  74,12p
Összesített E:   3.  19h 338,58p    R:  15.  18h 329,24p    T:  24.  19h 339,57p
   HU-10-D-255201    T 31 11:28:21  1346,52 m/p   7  23,30   31  23,06   45  23,27
   HU-11-07-30910    H 31 11:31:25  1331,30 m/p  13  21,60   62  21,06   94  21,35
   HU-11-D-396034    T 31 11:34:26  1316,67 m/p  22  19,06   98  18,73  154  18,99
   HU-11-O-06846     H 31 11:43:59  1272,39 m/p  48  11,70  224  10,58  370  10,51

Papp László                     1.cs. Dt: 366008 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  27,65p    R:  68.   1h  16,59p    T: 115.   1h  16,60p
Összesített E:  18.   9h 138,18p    R:  67.   8h 128,01p    T: 110.   8h 128,82p
   HU-11-D-402768    H 31 11:40:37  1304,30 m/p  29  17,08  131  16,59  215  16,60
   HU-13-D-596393    T 31 11:49:27  1264,49 m/p  52  10,57    0   0,00    0   0,00

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 368453 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  78,01p    R:  25.   4h  63,02p    T:  31.   5h  73,29p
Összesített E:  16.  11h 167,05p    R:  62.   8h 133,01p    T: 101.   9h 144,23p
   HU 14-D-762806    H 31 11:38:27  1323,23 m/p  20  19,62   86  19,50  135  19,74
   HU 14-D-762829    H 31 11:41:18  1309,82 m/p  26  17,92  117  17,50  190  17,58
   HU 14-07-41229    H 31 11:46:01  1288,22 m/p  36  15,09  169  14,14  278  14,12
   HU 14-D-762812    H 31 11:48:14  1278,32 m/p  39  14,25  204  11,88  337  11,81
   HU 12-D-530249    H 31 11:50:08  1269,94 m/p  50  11,13    0   0,00  382  10,04

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 368453 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  19,91p    R:  65.   1h  20,09p    T: 105.   1h  20,25p
Összesített E:   9.  15h 255,90p    R:  32.  14h 246,86p    T:  51.  14h 252,57p
   HU 12-13-07730    T 31 11:37:56  1325,69 m/p  19  19,91   77  20,09  122  20,25

Szollos Béla                    3.cs. Dt: 368453 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  94,71p    R:   7.   5h  91,84p    T:  15.   5h  92,73p
Összesített E:   8.  16h 271,90p    R:  30.  15h 256,80p    T:  48.  15h 261,52p
   HU 14-D-762810    T 31 11:36:31  1332,48 m/p  12  21,89   60  21,19   90  21,51
   HU 11-D-346703    H 31 11:37:14  1329,04 m/p  14  21,32   67  20,73  105  20,92
   HU 12-07-34787    H 31 11:40:06  1315,43 m/p  23  18,77  104  18,34  165  18,56
   HU 13-D-619074    H 31 11:42:50  1302,72 m/p  30  16,79  135  16,34  221  16,36
   HU 14-D-762853    H 31 11:44:00  1297,37 m/p  33  15,94  152  15,24  246  15,38

Szollos Béla                    4.cs. Dt: 368453 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  13,40p    R:  76.   1h  11,42p    T: 131.   1h  11,18p
Összesített E:  12.  12h 202,11p    R:  43.  12h 201,81p    T:  71.  12h 200,17p
   HU 13-D-619084    T 31 11:48:54  1275,37 m/p  42  13,40  211  11,42  353  11,18

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 349137 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  35,00p    R:  46.   2h  34,03p    T:  75.   2h  34,37p
Összesített E:   4.  17h 291,30p    R:  23.  16h 286,59p    T:  39.  16h 288,36p
   HU 14-D-800535    T 31 11:25:33  1314,77 m/p  24  18,49  106  18,21  167  18,48
   HU 14-D-800522    T 31 11:28:37  1299,76 m/p  31  16,51  143  15,82  233  15,89

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 349137 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  53,77p    R:  31.   3h  51,40p    T:  50.   3h  51,28p
Összesített E:   2.  18h 343,33p    R:  16.  17h 329,21p    T:  29.  17h 330,81p
   HU 14-D-800526    H 31 11:16:10  1362,93 m/p   3  24,43    9  24,48   14  24,49
   HU 13-07-37799    T 31 11:31:31  1285,88 m/p  37  14,81  176  13,69  290  13,65
   HU 13-D-656678    T 31 11:31:53  1284,14 m/p  38  14,53  183  13,23  303  13,14

Tóth Attila                     3.cs. Dt: 349137 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  33,02p    R:  48.   2h  31,58p    T:  80.   2h  31,78p
Összesített E:   7.  16h 272,79p    R:  28.  15h 263,86p    T:  46.  15h 264,84p
   HU 14-D-800519    T 31 11:27:19  1306,08 m/p  27  17,64  126  16,92  206  16,95
   HU 14-17-71992    T 31 11:30:02  1292,94 m/p  35  15,38  161  14,66  260  14,83

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 369721 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  27,64p    R:  59.   2h  23,56p    T:  98.   2h  23,42p
Összesített E:  10.  15h 249,94p    R:  33.  15h 242,84p    T:  54.  15h 248,37p
   HU-11-D-397210    T 31 11:49:14  1278,28 m/p  40  13,96  205  11,81  338  11,77
   HU-13-D-619029    H 31 11:49:21  1277,76 m/p  41  13,68  206  11,75  341  11,65

Tagszövetségi díjlista
   1. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1392,59 m/p
   2. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10 HU 11-D-346968    T 1383,96 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-O-25566     H 1382,64 m/p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30906    H 1381,17 m/p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13-O-19524     T 1377,47 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-700280    T 1377,15 m/p
   7. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726916    H 1377,15 m/p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667954    H 1371,90 m/p
   9. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-13-D-596337    H 1370,69 m/p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-10-07-27037    T 1368,87 m/p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-M-135330    H 1367,40 m/p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-13-09-19993    H 1366,75 m/p
  13. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1364,28 m/p
  14. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800526    H 1362,93 m/p
  15. Udvari Zoltán                  1.cs. A36 HU 14-D-728094    H 1362,77 m/p
  16. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12-D-502304    H 1361,43 m/p
  17. Nagy János                     2.cs. A23 HU-13-09-19902    H 1359,86 m/p
  18. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14-O-25728     H 1359,69 m/p
  19. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-806379    H 1358,08 m/p
  20. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38 HU-14-O-26280     T 1357,60 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30906    H 1381,17 m/p
   2. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13-O-19524     T 1377,47 m/p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-700280    T 1377,15 m/p
   4. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726916    H 1377,15 m/p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-13-D-596337    H 1370,69 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-M-135330    H 1367,40 m/p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-13-09-19993    H 1366,75 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1364,28 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800526    H 1362,93 m/p
  10. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12-D-502304    H 1361,43 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  116,91 p
   2. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  111,41 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  105,71 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  104,23 p
   5. Pap István                     1.cs. A36    5 h.  103,92 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  103,79 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  103,45 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  101,71 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   96,15 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.   95,31 p
  11. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   95,19 p
  12. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    5 h.   93,78 p
  13. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   93,67 p
  14. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.   93,54 p
  15. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   92,73 p
  16. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   91,03 p
  17. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   90,48 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   88,54 p
  19. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   88,49 p
  20. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   86,61 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.   84,06 p
  22. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.   83,31 p
  23. Molnár Pál                     2.cs. A23    4 h.   81,70 p
  24. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   78,20 p
  25. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   76,63 p
  26. Fejos Csaba                    2.cs. A64    4 h.   75,89 p
  27. Boda Ákos                      4.cs. A50    4 h.   75,85 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   74,52 p
  29. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    4 h.   74,29 p
  30. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   74,12 p
  31. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.   73,29 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23    4 h.   72,94 p
  33. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   68,94 p
  34. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    4 h.   66,78 p
  35. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   66,05 p
  36. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,02 p
  37. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   64,98 p
  38. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   64,98 p
  39. Kevés Károly                   1.cs. V10    4 h.   64,46 p
  40. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   63,88 p
  41. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    4 h.   63,13 p
  42. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    4 h.   62,53 p
  43. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   59,53 p
  44. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23    3 h.   57,92 p
  45. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   57,41 p
  46. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   55,36 p
  47. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   55,13 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   54,01 p
  49. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   53,21 p
  50. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   51,28 p
  51. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   51,12 p
  52. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   46,41 p
  53. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   46,14 p
  54. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   45,28 p
  55. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   44,84 p
  56. Nagy János                     2.cs. A23    2 h.   44,07 p
  57. Demeter Attila                 1.cs. R38    3 h.   43,83 p
  58. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    2 h.   43,76 p
  59. Horinka Norbert                1.cs. A36    3 h.   43,19 p
  60. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    2 h.   42,69 p
  61. Kalocsai András                1.cs. A23    3 h.   42,45 p
  62. Japport Zoltán                 3.cs. A50    2 h.   42,26 p
  63. Benke István                   2.cs. R38    2 h.   42,15 p
  64. Csörgi László                  1.cs. A50    3 h.   42,10 p
  65. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    2 h.   39,83 p
  66. Fejos Csaba                    3.cs. A64    2 h.   37,36 p
  67. Katona József                  2.cs. A36    2 h.   37,08 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  116,27 p
   2. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  110,19 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  104,90 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  103,21 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  100,95 p
   6. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.   94,49 p
   7. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   91,84 p
   8. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.   90,42 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.   90,14 p
  10. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   88,02 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   85,91 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.   83,59 p
  13. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.   82,74 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   75,76 p
  15. Fejos Csaba                    2.cs. A64    4 h.   75,62 p
  16. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    4 h.   74,13 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.    5 h.  117,35 p
   2. Szollos Béla                   3.cs.    5 h.   94,71 p
   3. Fejos Csaba                    2.cs.    5 h.   88,20 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs.    5 h.   87,93 p
   5. Szollos Béla                   1.cs.    5 h.   78,01 p
   6. Kovágó Gábor                   4.cs.    4 h.   75,66 p
   7. Tóth Attila                    2.cs.    3 h.   53,77 p
   8. Fejos Csaba                    3.cs.    2 h.   37,83 p
   9. Tóth Attila                    1.cs.    2 h.   35,00 p
  10. Fejos Csaba                    1.cs.    2 h.   33,02 p
  11. Tóth Attila                    3.cs.    2 h.   33,02 p
  12. Kaló Imre                      1.cs.    2 h.   30,76 p
  13. Babicz János                   1.cs.    2 h.   29,34 p
  14. Papp László                    1.cs.    2 h.   27,65 p
  15. Tóth Sándor                    1.cs.    2 h.   27,64 p
  16. Fejos Károly                   1.cs.    2 h.   27,08 p
  17. Babicz István                  1.cs.    1 h.   22,74 p
  18. Szollos Béla                   2.cs.    1 h.   19,91 p
  19. Szollos Béla                   4.cs.    1 h.   13,40 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Huszár Péter                   1.cs. A23    9 h.  174,70 p
   2. Nagy János                     1.cs. A23    8 h.  156,24 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    8 h.  143,37 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.  127,46 p
   5. Pap István                     1.cs. A36    7 h.  126,12 p
   6. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    8 h.  125,90 p
   7. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  122,34 p
   8. Szabó Elek                     1.cs. R38    7 h.  119,82 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  119,65 p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50    6 h.  118,20 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    7 h.  117,27 p
  12. Boda Ákos                      6.cs. A50    6 h.  108,51 p
  13. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    6 h.  105,94 p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  103,79 p
  15. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.   93,67 p
  16. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.   93,54 p
  17. Szollos Béla                   3.cs. A64    5 h.   92,73 p
  18. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   88,54 p
  19. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    5 h.   88,49 p
  20. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.   86,61 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.   84,06 p
  22. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.   83,31 p
  23. Molnár Pál                     2.cs. A23    4 h.   81,70 p
  24. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   78,20 p
  25. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   76,63 p
  26. Fejos Csaba                    2.cs. A64    4 h.   75,89 p
  27. Boda Ákos                      4.cs. A50    4 h.   75,85 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.   74,52 p
  29. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    4 h.   74,29 p
  30. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    4 h.   74,12 p
  31. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.   73,29 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23    4 h.   72,94 p
  33. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    4 h.   68,94 p
  34. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    4 h.   66,78 p
  35. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   66,05 p
  36. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,02 p
  37. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   64,98 p
  38. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   64,98 p
  39. Kevés Károly                   1.cs. V10    4 h.   64,46 p
  40. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   63,88 p
  41. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    4 h.   63,13 p
  42. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    4 h.   62,53 p
  43. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   59,53 p
  44. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23    3 h.   57,92 p
  45. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   57,41 p
  46. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   55,36 p
  47. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   55,13 p
  48. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    4 h.   54,01 p
  49. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   53,21 p
  50. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   51,28 p
  51. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   51,12 p
  52. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   46,41 p
  53. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   46,14 p
  54. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   45,28 p
  55. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   44,84 p
  56. Nagy János                     2.cs. A23    2 h.   44,07 p
  57. Demeter Attila                 1.cs. R38    3 h.   43,83 p
  58. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    2 h.   43,76 p
  59. Horinka Norbert                1.cs. A36    3 h.   43,19 p
  60. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    2 h.   42,69 p
  61. Kalocsai András                1.cs. A23    3 h.   42,45 p
  62. Japport Zoltán                 3.cs. A50    2 h.   42,26 p
  63. Benke István                   2.cs. R38    2 h.   42,15 p
  64. Csörgi László                  1.cs. A50    3 h.   42,10 p
  65. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    2 h.   39,83 p
  66. Fejos Csaba                    3.cs. A64    2 h.   37,36 p
  67. Katona József                  2.cs. A36    2 h.   37,08 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   25 h.  502,03 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   25 h.  468,03 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   24 h.  462,78 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   25 h.  457,41 p
   5. Pap István                     1.cs. A36   25 h.  455,82 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   24 h.  451,15 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  451,15 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   23 h.  448,20 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23   23 h.  442,74 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   23 h.  435,76 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50   24 h.  428,97 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  415,12 p
  13. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  412,99 p
  14. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  411,81 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   21 h.  385,67 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   22 h.  385,27 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   20 h.  374,81 p
  18. Katona József                  2.cs. A36   19 h.  369,84 p
  19. Boda Ákos                      1.cs. A50   22 h.  365,98 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   21 h.  364,85 p
  21. Száraz László                  1.cs. A23   20 h.  361,06 p
  22. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   21 h.  358,29 p
  23. Boda Ákos                      6.cs. A50   21 h.  356,06 p
  24. Huszár Péter                   1.cs. A23   21 h.  351,27 p
  25. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   21 h.  344,63 p
  26. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   19 h.  337,04 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  334,39 p
  28. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   20 h.  332,02 p
  29. Tóth Attila                    2.cs. A64   18 h.  322,04 p
  30. Mészáros László                1.cs. A36   18 h.  315,76 p
  31. Molnár Pál                     2.cs. A23   18 h.  315,56 p
  32. Katona József                  1.cs. A36   18 h.  313,26 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50   19 h.  309,05 p
  34. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   19 h.  308,83 p
  35. Kiss József                    1.cs. V10   17 h.  306,54 p
  36. Molnár Pál                     1.cs. A23   17 h.  304,20 p
  37. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   17 h.  289,67 p
  38. Szabó Elek                     1.cs. R38   18 h.  284,12 p
  39. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  282,24 p
  40. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  280,49 p
  41. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  270,36 p
  42. Fejos Csaba                    2.cs. A64   15 h.  269,52 p
  43. Nagy János                     2.cs. A23   16 h.  263,84 p
  44. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   14 h.  256,74 p
  45. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   15 h.  254,70 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  251,61 p
  47. Szollos Béla                   3.cs. A64   14 h.  250,74 p
  48. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  249,35 p
  49. Japport Zoltán                 3.cs. A50   15 h.  243,74 p
  50. Tomori László                  3.cs. A23   15 h.  243,15 p
  51. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  240,56 p
  52. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   15 h.  237,15 p
  53. Japport Zoltán                 5.cs. A50   14 h.  230,20 p
  54. Pap István                     2.cs. A36   12 h.  221,66 p
  55. Kevés Károly                   1.cs. V10   15 h.  221,59 p
  56. Japport Zoltán                 4.cs. A50   15 h.  221,29 p
  57. Kovács József                  1.cs. A50   13 h.  219,49 p
  58. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  213,05 p
  59. Tóth Attila                    1.cs. A64   13 h.  211,24 p
  60. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   14 h.  210,72 p
  61. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   13 h.  210,15 p
  62. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   12 h.  206,88 p
  63. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  64. Palkó László                   1.cs. A23   11 h.  202,09 p
  65. Palkó László                   2.cs. A23   12 h.  200,77 p
  66. Szollos Béla                   2.cs. A64   12 h.  197,52 p
  67. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   12 h.  195,96 p
  68. Fejos Csaba                    1.cs. A64   13 h.  192,28 p
  69. Babicz János                   1.cs. A64   12 h.  191,17 p
  70. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   12 h.  190,80 p
  71. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   13 h.  188,09 p
  72. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   12 h.  188,08 p
  73. Huszár Péter                   2.cs. A23   10 h.  186,18 p
  74. Gavaldik József                2.cs. A23   13 h.  184,62 p
  75. Dobos Sándor                   1.cs. A36   12 h.  183,32 p
  76. Demeter Attila                 2.cs. R38   12 h.  180,85 p
  77. Ács Ferenc                     1.cs. A50   14 h.  177,38 p
  78. Boda Ákos                      5.cs. A50   12 h.  176,48 p
  79. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  80. Varga László                   1.cs. R38   12 h.  175,92 p
  81. Kalocsai András                1.cs. A23   11 h.  174,11 p
  82. Csörgi László                  1.cs. A50   13 h.  171,28 p
  83. Tóth Gábor                     1.cs. A36   11 h.  171,12 p
  84. László György                  1.cs. A36   10 h.  167,38 p
  85. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23   10 h.  166,14 p
  86. Babicz József                  1.cs. A64   10 h.  165,82 p
  87. Demeter Attila                 1.cs. R38   13 h.  164,12 p
  88. Boda Ákos                      4.cs. A50   10 h.  162,92 p
  89. Balázs Sándor                  1.cs. R38   11 h.  161,13 p
  90. Babicz István                  1.cs. A64    8 h.  159,40 p
  91. Száraz László                  2.cs. A23   11 h.  158,45 p
  92. Gavaldik József                1.cs. A23   11 h.  155,68 p
  93. Száraz László                  3.cs. A23   11 h.  153,63 p
  94. Mészáros László                2.cs. A36   10 h.  151,45 p
  95. Szöllosi Gábor                 4.cs. A23    9 h.  150,24 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   25 h.  500,77 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   24 h.  459,98 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   25 h.  450,98 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   24 h.  446,53 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   24 h.  445,58 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   23 h.  443,49 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23   23 h.  440,52 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  406,89 p
   9. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  403,50 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23   21 h.  380,97 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   20 h.  367,27 p
  12. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   21 h.  366,88 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   21 h.  358,29 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23   20 h.  355,34 p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   20 h.  344,71 p
  16. Huszár Péter                   1.cs. A23   20 h.  334,04 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  327,43 p
  18. Tóth Attila                    2.cs. A64   18 h.  317,54 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   17 h.  299,36 p
  20. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   18 h.  293,96 p
  21. Molnár Pál                     2.cs. A23   16 h.  290,83 p
  22. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   16 h.  274,54 p
  23. Szabó Elek                     1.cs. R38   17 h.  270,05 p

A64 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   23 h.  443,54 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   19 h.  339,00 p
   3. Kovágó Gábor                   4.cs.   19 h.  313,67 p
   4. Fejos Csaba                    2.cs.   16 h.  280,11 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs.   16 h.  271,44 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.   17 h.  266,19 p
   7. Szollos Béla                   3.cs.   15 h.  259,97 p
   8. Kovágó Gábor                   3.cs.   15 h.  239,39 p
   9. Tóth Attila                    1.cs.   14 h.  218,62 p
  10. Szollos Béla                   2.cs.   14 h.  212,38 p
  11. Tóth Attila                    3.cs.   12 h.  203,78 p
  12. Babicz János                   1.cs.   13 h.  196,70 p
  13. Fejos Csaba                    1.cs.   13 h.  196,30 p
  14. Babicz József                  1.cs.   11 h.  175,71 p
  15. Babicz István                  1.cs.    8 h.  156,81 p
  16. Szollos Béla                   1.cs.   10 h.  156,65 p
  17. Fejos Csaba                    3.cs.    9 h.  155,39 p
  18. Kovágó Gábor                   5.cs.   10 h.  148,98 p
  19. Tóth Sándor                    2.cs.    9 h.  139,62 p
  20. Papp László                    1.cs.    8 h.  123,18 p
  21. Szollos Béla                   4.cs.    8 h.  115,88 p
  22. Kaló Imre                      1.cs.    7 h.   90,44 p
  23. Fejos Károly                   1.cs.    6 h.   77,67 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    4 h.   60,29 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Babicz József                  2.cs.    3 h.   41,00 p
  27. Tóth Sándor                    3.cs.    2 h.   27,33 p
  28. Cseri József                   1.cs.    1 h.   16,67 p
  29. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  423,03 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   20 h.  405,98 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  402,35 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   20 h.  381,12 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  368,30 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  364,71 p
   7. Boda Ákos                      6.cs. A50   19 h.  358,75 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   17 h.  350,35 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  345,58 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   17 h.  345,15 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23   17 h.  344,11 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36   16 h.  337,54 p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   18 h.  335,88 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23   17 h.  335,39 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   17 h.  331,53 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23   17 h.  321,49 p
  17. Tóth Attila                    2.cs. A64   16 h.  321,01 p
  18. Japport Zoltán                 2.cs. A50   17 h.  311,23 p
  19. Katona József                  2.cs. A36   15 h.  309,87 p
  20. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   16 h.  297,93 p
  21. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   16 h.  294,13 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  293,59 p
  23. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  280,29 p
  24. Tóth Attila                    1.cs. A64   15 h.  279,53 p
  25. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  273,48 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   16 h.  270,34 p
  27. Pap István                     2.cs. A36   14 h.  269,49 p
  28. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   15 h.  265,55 p
  29. Szabó Elek                     1.cs. R38   15 h.  261,26 p
  30. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  260,75 p
  31. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  258,68 p
  32. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   15 h.  257,53 p
  33. Mészáros László                1.cs. A36   13 h.  254,55 p
  34. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  253,95 p
  35. Molnár Pál                     2.cs. A23   14 h.  252,87 p
  36. Jánosi Pál                     1.cs. A23   13 h.  249,04 p
  37. Szollos Béla                   3.cs. A64   14 h.  247,66 p
  38. Kevés Károly                   1.cs. V10   14 h.  242,54 p
  39. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  238,64 p
  40. Japport Zoltán                 5.cs. A50   13 h.  237,80 p
  41. Mészáros Mihály                2.cs. A36   13 h.  234,46 p
  42. Nagy János                     2.cs. A23   13 h.  233,51 p
  43. Fejos Csaba                    2.cs. A64   13 h.  233,42 p
  44. Szollos Béla                   2.cs. A64   13 h.  231,51 p
  45. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  227,96 p
  46. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   13 h.  227,43 p
  47. Kalocsai András                1.cs. A23   14 h.  226,89 p
  48. Japport Zoltán                 3.cs. A50   13 h.  226,24 p
  49. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   11 h.  223,96 p
  50. Kovács József                  1.cs. A50   11 h.  216,01 p
  51. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  215,72 p
  52. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  214,23 p
  53. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  213,05 p
  54. Palkó László                   2.cs. A23   11 h.  207,50 p
  55. Boda Ákos                      2.cs. A50   12 h.  202,59 p
  56. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   12 h.  199,76 p
  57. Palkó László                   1.cs. A23   11 h.  195,84 p
  58. Varga László                   1.cs. R38   11 h.  195,82 p
  59. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   12 h.  187,39 p
  60. Lengyel János                  1.cs. A23   10 h.  185,50 p
  61. Jánosi Pál                     2.cs. A23   11 h.  182,94 p
  62. Japport Zoltán                 4.cs. A50   12 h.  178,91 p
  63. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  174,52 p
  64. Ács Ferenc                     1.cs. A50   11 h.  174,28 p
  65. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  173,78 p
  66. Szollos Béla                   4.cs. A64   10 h.  173,05 p
  67. Mészáros László                2.cs. A36   10 h.  171,56 p
  68. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   10 h.  168,16 p
  69. Majoros István                 1.cs. A50   10 h.  167,13 p
  70. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    9 h.  164,43 p
  71. Nagy János                     3.cs. A23   10 h.  162,02 p
  72. Száraz László                  2.cs. A23   11 h.  160,49 p
  73. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   10 h.  156,92 p
  74. Balázs Sándor                  1.cs. R38    9 h.  154,85 p
  75. Tomori László                  3.cs. A23   10 h.  154,64 p
  76. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    8 h.  154,54 p
  77. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50    9 h.  151,91 p
  78. Fejos Csaba                    3.cs. A64    8 h.  148,93 p
  79. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    9 h.  146,89 p
  80. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    9 h.  146,78 p
  81. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   10 h.  146,22 p
  82. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    7 h.  142,07 p
  83. Agócs Attila                   1.cs. A36    7 h.  141,97 p
  84. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  140,09 p
  85. Gavaldik József                1.cs. A23   10 h.  138,02 p
  86. László György                  1.cs. A36    8 h.  137,94 p
  87. Boda Ákos                      4.cs. A50    8 h.  134,85 p
  88. Pap István                     3.cs. A36    7 h.  133,19 p
  89. Szollos Béla                   1.cs. A64    8 h.  129,41 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  424,37 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   20 h.  378,05 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  365,47 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  358,47 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  358,01 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   18 h.  351,11 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   17 h.  343,67 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  341,82 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23   17 h.  331,92 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   17 h.  329,05 p
  11. Tomori László                  2.cs. A23   17 h.  322,67 p
  12. Tóth Attila                    2.cs. A64   16 h.  319,21 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  292,95 p
  14. Tóth Attila                    1.cs. A64   15 h.  277,42 p
  15. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   14 h.  269,20 p
  16. Huszár Péter                   1.cs. A23   15 h.  259,63 p
  17. Szabó Elek                     1.cs. R38   15 h.  258,80 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   14 h.  255,36 p
  19. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  255,22 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   13 h.  245,67 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   13 h.  243,04 p

A64 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   18 h.  350,39 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   16 h.  322,38 p
   3. Kovágó Gábor                   4.cs.   15 h.  277,62 p
   4. Tóth Attila                    1.cs.   15 h.  271,60 p
   5. Szollos Béla                   3.cs.   14 h.  247,80 p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs.   12 h.  235,36 p
   7. Fejos Csaba                    2.cs.   13 h.  230,79 p
   8. Szollos Béla                   2.cs.   13 h.  225,10 p
   9. Tóth Attila                    3.cs.   13 h.  224,17 p
  10. Tóth Sándor                    1.cs.   12 h.  205,73 p
  11. Szollos Béla                   4.cs.   10 h.  172,57 p
  12. Kovágó Gábor                   3.cs.    8 h.  149,79 p
  13. Fejos Csaba                    3.cs.    8 h.  145,69 p
  14. Szollos Béla                   1.cs.    9 h.  142,74 p
  15. Babicz István                  1.cs.    7 h.  135,72 p
  16. Babicz József                  1.cs.    7 h.  121,71 p
  17. Babicz János                   1.cs.    8 h.  116,25 p
  18. Papp László                    1.cs.    7 h.  105,71 p
  19. Kaló Imre                      1.cs.    7 h.   94,73 p
  20. Tóth Sándor                    2.cs.    6 h.   94,19 p
  21. Fejos Csaba                    1.cs.    5 h.   87,14 p
  22. Kovágó Gábor                   5.cs.    4 h.   76,90 p
  23. Kaló Imre                      2.cs.    4 h.   63,80 p
  24. Fejos Károly                   1.cs.    3 h.   38,07 p
  25. Papp László                    2.cs.    1 h.   20,28 p
  26. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,72 p
  27. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   25 h.  522,89 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   25 h.  484,82 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36   25 h.  477,62 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   25 h.  464,59 p
   5. Boda Ákos                      6.cs. A50   24 h.  452,71 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   22 h.  451,43 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   23 h.  438,95 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   23 h.  433,33 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   22 h.  429,65 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23   22 h.  425,84 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   22 h.  425,64 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36   21 h.  412,54 p
  13. Tomori László                  2.cs. A23   22 h.  411,11 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   22 h.  408,84 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23   21 h.  398,11 p
  16. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   21 h.  391,23 p
  17. Katona József                  2.cs. A36   19 h.  386,54 p
  18. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   20 h.  381,12 p
  19. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   21 h.  378,54 p
  20. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  377,05 p
  21. Boda Ákos                      1.cs. A50   21 h.  362,06 p
  22. Kiss József                    1.cs. V10   19 h.  348,22 p
  23. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   19 h.  348,03 p
  24. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   19 h.  339,57 p
  25. Mészáros László                1.cs. A36   18 h.  334,93 p
  26. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  334,81 p
  27. Szabó Elek                     1.cs. R38   20 h.  333,53 p
  28. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   19 h.  331,27 p
  29. Tóth Attila                    2.cs. A64   17 h.  330,81 p
  30. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  328,80 p
  31. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   19 h.  316,73 p
  32. Kevés Károly                   1.cs. V10   19 h.  312,41 p
  33. Jánosi Pál                     1.cs. A23   17 h.  310,16 p
  34. Huszár Péter                   1.cs. A23   18 h.  301,75 p
  35. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   18 h.  300,42 p
  36. Japport Zoltán                 5.cs. A50   17 h.  299,83 p
  37. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  38. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  289,29 p
  39. Tóth Attila                    1.cs. A64   16 h.  288,36 p
  40. Molnár Pál                     2.cs. A23   16 h.  284,80 p
  41. Fejos Csaba                    2.cs. A64   15 h.  275,24 p
  42. Nagy János                     2.cs. A23   15 h.  273,58 p
  43. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   17 h.  270,74 p
  44. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   14 h.  270,18 p
  45. Pap István                     2.cs. A36   14 h.  269,49 p
  46. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  47. Mészáros Mihály                2.cs. A36   15 h.  263,54 p
  48. Szollos Béla                   3.cs. A64   15 h.  261,52 p
  49. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  253,88 p
  50. Japport Zoltán                 3.cs. A50   15 h.  253,17 p
  51. Szollos Béla                   2.cs. A64   14 h.  252,57 p
  52. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,49 p
  53. Boda Ákos                      2.cs. A50   15 h.  248,97 p
  54. Tóth Sándor                    1.cs. A64   15 h.  248,37 p
  55. Kovács József                  1.cs. A50   13 h.  244,09 p
  56. Katona József                  1.cs. A36   14 h.  240,49 p
  57. Kalocsai András                1.cs. A23   15 h.  239,22 p
  58. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   14 h.  233,51 p
  59. Palkó László                   1.cs. A23   13 h.  229,67 p
  60. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  222,97 p
  61. Varga László                   1.cs. R38   13 h.  218,48 p
  62. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  213,05 p
  63. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  211,76 p
  64. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   11 h.  209,63 p
  65. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  209,33 p
  66. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  209,12 p
  67. Palkó László                   2.cs. A23   11 h.  207,50 p
  68. Ács Ferenc                     1.cs. A50   14 h.  205,70 p
  69. Tomori László                  3.cs. A23   13 h.  204,52 p
  70. Japport Zoltán                 4.cs. A50   14 h.  202,19 p
  71. Szollos Béla                   4.cs. A64   12 h.  200,17 p
  72. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   12 h.  199,76 p
  73. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   11 h.  199,69 p
  74. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   13 h.  197,30 p
  75. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  195,07 p
  76. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   12 h.  190,96 p
  77. Boda Ákos                      5.cs. A50   12 h.  190,73 p
  78. László György                  1.cs. A36   11 h.  188,68 p
  79. Boda Ákos                      4.cs. A50   11 h.  186,97 p
  80. Agócs Attila                   1.cs. A36   10 h.  185,37 p
  81. Gavaldik József                1.cs. A23   13 h.  185,05 p
  82. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   12 h.  185,05 p
  83. Mészáros László                2.cs. A36   11 h.  182,39 p
  84. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   11 h.  177,49 p
  85. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   11 h.  176,65 p
  86. Fejos Csaba                    3.cs. A64    9 h.  167,78 p
  87. Majoros István                 1.cs. A50   10 h.  167,13 p
  88. Babicz János                   1.cs. A64   10 h.  166,28 p
  89. Csörgi László                  1.cs. A50   11 h.  163,43 p
  90. Nagy János                     3.cs. A23   10 h.  162,02 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   25 h.  525,00 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   25 h.  462,94 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   23 h.  459,68 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23   23 h.  433,57 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   22 h.  428,83 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   23 h.  427,35 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   22 h.  423,86 p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   23 h.  415,25 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23   22 h.  413,19 p
  10. Száraz László                  1.cs. A23   21 h.  394,67 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   20 h.  378,05 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  334,96 p
  13. Szabó Elek                     1.cs. R38   20 h.  331,72 p
  14. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  330,78 p
  15. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   18 h.  329,24 p
  16. Tóth Attila                    2.cs. A64   17 h.  329,21 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  326,18 p
  18. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   18 h.  321,27 p
  19. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   19 h.  309,55 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   17 h.  306,69 p
  21. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   17 h.  297,70 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   23 h.  452,43 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   18 h.  343,33 p
   3. Kovágó Gábor                   4.cs.   19 h.  338,58 p
   4. Tóth Attila                    1.cs.   17 h.  291,30 p
   5. Fejos Csaba                    2.cs.   16 h.  284,43 p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs.   15 h.  281,46 p
   7. Tóth Attila                    3.cs.   16 h.  272,79 p
   8. Szollos Béla                   3.cs.   16 h.  271,90 p
   9. Szollos Béla                   2.cs.   15 h.  255,90 p
  10. Tóth Sándor                    1.cs.   15 h.  249,94 p
  11. Kovágó Gábor                   3.cs.   12 h.  217,67 p
  12. Szollos Béla                   4.cs.   12 h.  202,11 p
  13. Babicz István                  1.cs.   10 h.  191,67 p
  14. Fejos Csaba                    3.cs.   10 h.  174,82 p
  15. Babicz János                   1.cs.   11 h.  168,21 p
  16. Szollos Béla                   1.cs.   11 h.  167,05 p
  17. Fejos Csaba                    1.cs.    9 h.  151,04 p
  18. Papp László                    1.cs.    9 h.  138,18 p
  19. Babicz József                  1.cs.    8 h.  134,91 p
  20. Kovágó Gábor                   5.cs.    7 h.  125,71 p
  21. Tóth Sándor                    2.cs.    8 h.  118,07 p
  22. Kaló Imre                      1.cs.    7 h.   94,73 p
  23. Kaló Imre                      2.cs.    5 h.   82,03 p
  24. Fejos Károly                   1.cs.    6 h.   77,67 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,72 p
  27. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 101,62p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  95,87p
  3. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h  93,37p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  93,32p
  5. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  92,02p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  91,43p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,86p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  5h  89,43p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  89,11p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  88,66p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  86,20p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  84,75p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  83,36p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  82,20p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  82,31p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  82,15p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  78,64p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,62p
  9. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  4h  75,90p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,77p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  94,80p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  92,19p
  3. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  91,26p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  89,87p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,75p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  88,54p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  5h  87,67p
  8. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  5h  86,95p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  85,90p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  5h  85,84p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  85,08p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  79,00p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  81,63p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  77,70p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,42p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,17p
  7. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  4h  74,10p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  4h  73,38p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  4h  70,64p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-08-09-84452    T  4h  69,44p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  84,09p
  2. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  5h  83,04p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  4h  79,42p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  76,01p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  4h  72,37p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  4h  71,23p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  4h  65,61p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  4h  61,17p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  4h  59,08p
 10. Babicz István                  A64 HU-11-09-10823    H  3h  62,94p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  4h  74,18p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  4h  71,86p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  4h  66,01p
  4. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  4h  49,27p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,24p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,33p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  3h  55,60p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530638    T  3h  54,00p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  3h  52,24p
 10. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  3h  51,76p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  4h  88,94p
  2. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  86,25p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  4h  80,69p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  4h  78,89p
  5. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402865    H  4h  76,73p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  4h  76,57p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  4h  76,17p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  4h  75,53p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  4h  75,47p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09255    H  4h  75,13p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  82,26p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  76,11p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  4h  76,07p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-08-09-84452    T  4h  69,85p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  4h  67,30p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  4h  60,87p
  7. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  4h  54,11p
  8. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  3h  71,28p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  70,52p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762056    T  3h  67,20p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  4h  88,73p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  4h  80,59p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  4h  79,73p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  4h  75,91p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  4h  75,58p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  4h  74,38p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93208    H  4h  74,32p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  4h  73,95p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  4h  73,15p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-09-14527    H  4h  67,94p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  82,05p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  76,67p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  4h  75,29p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-08-09-84452    T  4h  69,38p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  4h  66,57p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  70,68p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  3h  65,57p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  3h  64,90p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  3h  62,51p
 10. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  3h  61,95p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  4h  77,49p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  3h  64,45p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  3h  63,69p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  3h  57,70p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  3h  55,60p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  3h  50,07p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535220    H  3h  49,27p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  3h  47,50p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 11-D-346703    H  3h  44,69p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-619074    H  3h  42,91p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  4h  74,00p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  69,36p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  3h  64,82p
  4. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  3h  60,03p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  3h  59,12p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  3h  58,69p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  3h  58,46p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800522    T  3h  54,75p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  3h  47,11p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656678    T  3h  46,01p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 107,38p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  96,85p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  95,67p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  94,98p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  93,03p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  92,35p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  5h  90,48p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  89,60p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  5h  85,44p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  5h  84,23p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  5h  68,09p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  87,90p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  85,04p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  4h  82,59p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  82,26p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  4h  79,05p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762056    T  4h  78,62p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  78,14p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  4h  77,65p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,62p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  96,83p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  95,90p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  95,80p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  94,08p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  93,05p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  5h  90,93p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  87,37p
  8. Nagy János                     A23 HU-11-09-07813    H  5h  81,79p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  4h  88,73p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  4h  87,58p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  88,18p
  2. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  82,05p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,42p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  4h  76,72p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  76,67p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  4h  75,29p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  4h  73,69p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  4h  73,38p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800522    T  4h  72,32p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  70,09p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  91,53p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  4h  83,80p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  4h  75,97p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  4h  71,23p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  4h  65,87p
  6. Babicz István                  A64 HU-11-09-10823    H  3h  62,94p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  3h  61,51p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  3h  57,70p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800537    H  3h  52,66p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800526    H  3h  51,56p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  87,17p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  4h  74,80p
  3. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  4h  74,00p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800522    T  4h  73,61p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  4h  69,46p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  4h  69,11p
  7. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  3h  64,82p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  3h  62,02p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,33p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  3h  59,12p