Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2015.06.04 15:08:03
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.04 15:08:03
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.04 15:12:52
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.04 15:08:03
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 05 verseny 

Feleresztés helye: Amstetten
Feleresztés ideje: 2015.05.31 07:00
Időjárás         : Derült idő, enyhe ÉNy-i szél
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 370000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 25
Legkisebb pont   : 10
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   26   219   44   55   1362,77   1285,75   1275,46
A50 Zsámbok            12   28   242   48   61   1382,64   1291,32   1276,82
V10 Hatvan              8   15   139   28   35   1392,59   1272,08   1256,41
Hatvan I.              35   69   600  120  150   1392,59   1284,68   1269,02
A23 Nagykáta           19   48   455   91  114   1377,47   1294,85   1278,54
A64 Zsámbok            12   24   216   43   54   1381,17   1274,94   1261,65
R38 Jászberény         10   27   260   52   65   1367,40   1274,73   1261,58
Hatvan II.             41   99   931  186  233   1381,17   1283,44   1270,05
Tagszövetségben        76  168  1531  306  383   1392,59   1283,60   1269,76

A36 egyesületi díjlista
   1. Udvari Zoltán                  1.cs. HU 14-D-728094    H 1362,77 m/p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. HU 11-D-402865    H 1349,28 m/p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. HU 12-D-502609    H 1349,12 m/p
   4. Pap István                     1.cs. HU 11-09-09412    H 1348,81 m/p
   5. Pap István                     2.cs. HU 12-D-504093    T 1348,31 m/p
   6. Katona József                  2.cs. HU 13-09-21704    T 1347,51 m/p
   7. Pap István                     1.cs. HU 13-D-605723    H 1342,15 m/p
   8. Mészáros Mihály                2.cs. HU 14-09-25315    H 1339,04 m/p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. HU 11-09-09255    H 1338,96 m/p
  10. Pap István                     2.cs. HU 13-D-604750    T 1335,63 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Agócs Attila                    1.cs. Dt: 360480 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  21.   1h  15,56p    R:  48.   1h  16,14p    T: 116.   1h  16,05p
Összesített E:  19.   7h 103,21p    R:  38.  10h 149,49p    T: 102.   8h 124,60p
   HU 12-D-502505    H 31 11:37:06  1300,84 m/p  35  15,56   89  16,14  229  16,05

Dobos Sándor                    1.cs. Dt: 359140 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   2h  36,67p    R:  30.   2h  37,21p    T:  70.   2h  36,69p
Összesített E:  13.  10h 150,01p    R:  35.  10h 163,67p    T:  77.  10h 160,61p
   HU 13-D-602573    T 31 11:32:43  1316,71 m/p  23  18,89   56  19,46  152  19,07
   HU 11-09-09555    T 31 11:34:00  1310,55 m/p  27  17,78   73  17,75  189  17,62

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 363914 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   2h  28,89p    R:  33.   2h  30,27p    T:  83.   2h  30,17p
Összesített E:   5.  14h 235,27p    R:  12.  14h 255,03p    T:  29.  14h 249,43p
   HU 11-D-427010    H 31 11:36:25  1316,54 m/p  24  18,61   57  19,36  156  18,91
   HU 11-D-426889    H 31 11:45:12  1276,00 m/p  54  10,28  141  10,91  351  11,26

Dósa Zoltán                     2.cs. Dt: 363914 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  51,39p    R:  18.   3h  52,44p    T:  46.   3h  51,83p
Összesített E:   6.  13h 232,19p    R:  11.  14h 257,14p    T:  27.  14h 252,62p
   HU 14-D-728140    H 31 11:33:52  1328,80 m/p  17  20,56   39  21,17  107  20,84
   HU 09-D-235039    H 31 11:38:04  1308,73 m/p  28  17,50   75  17,55  198  17,26
   HU 14-D-728120    H 31 11:42:52  1286,52 m/p  43  13,33  113  13,72  288  13,73
   HU 14-D-728146    H 31 11:45:09  1276,22 m/p  53  10,56  140  11,01  350  11,30

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 364301 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  67,22p    R:   7.   3h  66,13p    T:  18.   3h  65,02p
Összesített E:   1.  15h 298,01p    R:   2.  15h 308,08p    T:   5.  15h 307,26p
   HU 11-D-402865    H 31 11:29:59  1349,28 m/p   2  24,72    9  24,19   34  23,70
   HU 12-D-502609    H 31 11:30:01  1349,12 m/p   3  24,44   10  24,09   35  23,66
   HU 11-D-402861    H 31 11:37:57  1310,61 m/p  26  18,06   72  17,85  188  17,66

Horinka Norbert                 1.cs. Dt: 356652 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   3h  42,22p    R:  26.   3h  43,08p    T:  59.   3h  43,19p
Összesített E:  18.   8h 109,18p    R:  39.  10h 144,42p    T:  97.  10h 137,66p
   HU 10-09-02273    H 31 11:33:34  1303,65 m/p  33  16,11   86  16,44  218  16,48
   HU 10-09-02272    H 31 11:36:08  1291,53 m/p  39  14,44  102  14,83  264  14,67
   HU 13-D-602661    H 31 11:38:47  1279,26 m/p  49  11,67  132  11,81  331  12,04

Horinka Norbert                 2.cs. Dt: 356652 Kg:   1 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  18.   1h  16,94p    R:  45.   1h  17,35p    T: 112.   1h  17,19p
Összesített E:  27.   2h  36,38p    R:  54.   4h  58,84p    T: 149.   3h  46,49p
   HU 12-D-504801    H 31 11:32:33  1308,51 m/p  30  16,94   77  17,35  200  17,19

Katona József                   1.cs. Dt: 363738 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  19.   1h  16,67p    R:  46.   1h  16,95p    T: 113.   1h  16,83p
Összesített E:   9.  11h 208,46p    R:  14.  13h 247,57p    T:  31.  13h 243,85p
   HU 12-09-15306    H 31 11:38:44  1304,97 m/p  31  16,67   81  16,95  209  16,83

Katona József                   2.cs. Dt: 363738 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   2h  36,67p    R:  29.   2h  37,31p    T:  67.   2h  37,08p
Összesített E:   4.  14h 265,40p    R:   6.  14h 281,38p    T:  17.  14h 279,33p
   HU 13-09-21704    T 31 11:29:56  1347,51 m/p   6  23,61   13  23,79   40  23,47
   HU 11-09-09118    H 31 11:42:54  1285,75 m/p  44  13,06  115  13,52  291  13,61

Katona József                   3.cs. Dt: 363738 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  22.   1h  13,89p    R:  52.   1h  14,43p    T: 124.   1h  14,48p
Összesített E:  24.   3h  43,37p    R:  51.   5h  69,44p    T: 143.   4h  59,22p
   HU 13-09-21674    T 31 11:41:58  1290,00 m/p  41  13,89  106  14,43  269  14,48

László György                   1.cs. Dt: 360516 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   1h  20,00p    R:  42.   1h  20,37p    T: 106.   1h  20,09p
Összesített E:  15.   9h 140,47p    R:  30.  10h 171,82p    T:  72.  10h 167,38p
   HU 13-D-602550    H 31 11:32:01  1325,10 m/p  19  20,00   47  20,37  126  20,09

László György                   2.cs. Dt: 360516 Kg:   4 Ók:   4 Kp:   0
Úti  3B:    E:  20.   1h  16,39p    R:  47.   1h  16,74p    T: 114.   1h  16,71p
Összesített E:  25.   2h  40,39p    R:  61.   2h  40,74p    T: 154.   2h  40,71p
   HU 13-D-602544    H 31 11:36:17  1304,64 m/p  32  16,39   83  16,74  212  16,71

Mészáros László                 1.cs. Dt: 364378 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  64,16p    R:   8.   3h  65,74p    T:  22.   3h  64,43p
Összesített E:   7.  12h 230,00p    R:  13.  13h 251,22p    T:  36.  12h 236,44p
   HU 10-D-258882    H 31 11:32:49  1335,61 m/p  11  22,22   26  22,48   75  22,09
   HU 12-D-502657    H 31 11:33:55  1330,25 m/p  15  21,11   34  21,68   98  21,19
   HU 10-O-01569     H 31 11:33:58  1330,01 m/p  16  20,83   35  21,58   99  21,15
   HU 10-D-258910    H 31 11:37:38  1312,44 m/p  25  18,33   70  18,05  182  17,89
   HU 13-D-602412    H 31 11:45:41  1275,46 m/p  55  10,00  142  10,81  352  11,22

Mészáros László                 2.cs. Dt: 364378 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   2h  33,06p    R:  23.   3h  43,79p    T:  77.   2h  33,62p
Összesített E:  17.   7h 114,52p    R:  37.  10h 156,21p    T:  96.   9h 141,75p
   HU 14-O-38153     H 31 11:33:10  1333,90 m/p  13  21,67   30  22,08   86  21,66
   HU 09-D-224307    H 31 11:44:54  1278,97 m/p  50  11,39  133  11,71  333  11,96
   HU 14-D-764152    H 31 11:47:08  1269,02 m/p   0   0,00  150  10,00    0   0,00

Mészáros László                 3.cs. Dt: 364378 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  23.   1h  12,78p    R:  55.   1h  12,92p    T: 127.   1h  13,06p
Összesített E:  28.   2h  27,62p    R:  65.   2h  28,90p    T: 165.   2h  27,19p
   HU 14-D-806255    H 31 11:43:50  1283,77 m/p  45  12,78  121  12,92  305  13,06

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 364442 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  56,39p    R:  13.   3h  57,39p    T:  38.   3h  56,59p
Összesített E:   2.  15h 278,81p    R:   5.  15h 295,42p    T:  13.  15h 292,17p
   HU 11-09-09255    H 31 11:32:11  1338,96 m/p   9  22,78   22  22,89   67  22,41
   HU 11-09-09254    H 31 11:33:42  1331,54 m/p  14  21,39   32  21,88   92  21,43
   HU 10-09-01947    H 31 11:44:02  1283,10 m/p  47  12,22  124  12,62  313  12,75
   HU 12-09-15560    H 31 11:45:55  1274,64 m/p   0   0,00  144  10,60  359  10,94
   HU 12-09-15562    H 31 11:46:18  1272,94 m/p   0   0,00  146  10,40  366  10,67

Mészáros Mihály                 2.cs. Dt: 364442 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   2h  37,23p    R:  28.   2h  37,52p    T:  68.   2h  36,97p
Összesített E:  10.  11h 189,72p    R:  21.  12h 215,84p    T:  48.  12h 213,37p
   HU 14-09-25315    H 31 11:32:10  1339,04 m/p   8  23,06   21  22,99   66  22,45
   HU 14-09-25317    H 31 11:42:29  1290,14 m/p  40  14,17  105  14,53  268  14,52

Pap István                      1.cs. Dt: 362066 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  69,44p    R:   1.   3h  69,76p    T:   5.   3h  68,53p
Összesített E:   3.  15h 278,48p    R:   4.  15h 300,53p    T:  11.  15h 296,44p
   HU 11-09-09412    H 31 11:28:26  1348,81 m/p   4  24,17   11  23,99   36  23,63
   HU 13-D-605723    H 31 11:29:46  1342,15 m/p   7  23,33   17  23,39   55  22,88
   HU 11-09-09425    H 31 11:31:06  1335,54 m/p  12  21,94   27  22,38   77  22,02
   HU 13-D-700940    H 31 11:34:20  1319,80 m/p  21  19,44   51  19,97  143  19,42
   HU 12-D-504083    H 31 11:38:24  1300,52 m/p  36  15,28   90  16,04  231  15,97
   HU 11-09-09465    H 31 11:43:30  1277,13 m/p  52  10,83  137  11,31  346  11,45
   HU 12-D-504078    H 31 11:44:19  1273,46 m/p   0   0,00  145  10,50  364  10,75

Pap István                      2.cs. Dt: 362066 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  57,50p    R:  12.   3h  58,08p    T:  37.   3h  57,41p
Összesített E:  12.  10h 184,15p    R:  19.  12h 218,44p    T:  52.  11h 203,62p
   HU 12-D-504093    T 31 11:28:32  1348,31 m/p   5  23,89   12  23,89   38  23,55
   HU 13-D-604750    T 31 11:31:05  1335,63 m/p  10  22,50   25  22,58   74  22,13
   HU 13-D-604749    T 31 11:43:17  1278,11 m/p  51  11,11  134  11,61  339  11,73

Pásztor Gábor                   1.cs. Dt: 364370 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   2h  32,22p    R:  32.   2h  32,99p    T:  79.   2h  32,53p
Összesített E:   8.  12h 216,98p    R:  15.  13h 243,18p    T:  40.  12h 231,02p
   HU 14-09-25367    H 31 11:38:27  1308,57 m/p  29  17,22   76  17,45  199  17,23
   HU 12-09-15595    H 31 11:40:56  1297,00 m/p  37  15,00   95  15,54  248  15,30

Török Ferenc                    1.cs. Dt: 364417 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   1h  19,17p    R:  43.   1h  19,87p    T: 108.   1h  19,38p
Összesített E:  22.   4h  56,19p    R:  49.   5h  75,75p    T: 137.   5h  69,15p
   HU 12-D-505160    H 31 11:36:09  1319,57 m/p  22  19,17   52  19,87  144  19,38

Tóth Gábor                      1.cs. Dt: 365928 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   2h  28,33p    R:  35.   2h  29,36p    T:  86.   2h  29,31p
Összesített E:  16.   9h 131,48p    R:  32.  11h 170,97p    T:  79.  10h 159,79p
   HU 13-D-602495    H 31 11:42:33  1295,03 m/p  38  14,72   99  15,13  255  15,03
   HU 14-D-728319    H 31 11:43:52  1289,03 m/p  42  13,61  108  14,23  274  14,28

Udvari Zoltán                   1.cs. Dt: 366558 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  65,00p    R:   9.   3h  65,34p    T:  20.   3h  64,71p
Összesített E:  14.   9h 143,09p    R:  33.  10h 169,26p    T:  88.   9h 151,66p
   HU 14-D-728094    H 31 11:28:58  1362,77 m/p   1  25,00    6  24,50   15  24,45
   HU 14-D-728091    H 31 11:36:27  1325,89 m/p  18  20,28   45  20,57  121  20,29
   HU 14-02-35198    H 31 11:36:42  1324,69 m/p  20  19,72   48  20,27  129  19,97
   HU 13-D-602488    T 31 11:41:26  1302,41 m/p  34  15,83   87  16,34  225  16,20
   HU 12-D-505149    H 31 11:45:37  1283,33 m/p  46  12,50  123  12,72  310  12,87
   HU 12-D-502759    H 31 11:46:28  1279,53 m/p  48  11,94  130  12,01  328  12,16

Tagszövetségi díjlista
   1. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1392,59 m/p
   2. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10 HU 11-D-346968    T 1383,96 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-O-25566     H 1382,64 m/p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30906    H 1381,17 m/p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13-O-19524     T 1377,47 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-700280    T 1377,15 m/p
   7. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726916    H 1377,15 m/p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667954    H 1371,90 m/p
   9. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-13-D-596337    H 1370,69 m/p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-10-07-27037    T 1368,87 m/p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-M-135330    H 1367,40 m/p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-13-09-19993    H 1366,75 m/p
  13. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1364,28 m/p
  14. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800526    H 1362,93 m/p
  15. Udvari Zoltán                  1.cs. A36 HU 14-D-728094    H 1362,77 m/p
  16. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12-D-502304    H 1361,43 m/p
  17. Nagy János                     2.cs. A23 HU-13-09-19902    H 1359,86 m/p
  18. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14-O-25728     H 1359,69 m/p
  19. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-806379    H 1358,08 m/p
  20. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38 HU-14-O-26280     T 1357,60 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1392,59 m/p
   2. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10 HU 11-D-346968    T 1383,96 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-O-25566     H 1382,64 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667954    H 1371,90 m/p
   5. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-10-07-27037    T 1368,87 m/p
   6. Udvari Zoltán                  1.cs. A36 HU 14-D-728094    H 1362,77 m/p
   7. Szabó Gergo                    2.cs. A50 HU 14-07-40619    H 1355,19 m/p
   8. Kiss József                    1.cs. V10 HU-11-07-31268    H 1351,14 m/p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402865    H 1349,28 m/p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502609    H 1349,12 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   73,23 p
   2. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   71,70 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   70,75 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   69,58 p
   5. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   68,53 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   68,25 p
   7. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   68,24 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   68,05 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   67,86 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   67,85 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   67,46 p
  12. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   67,07 p
  13. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   66,80 p
  14. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   66,52 p
  15. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   66,28 p
  16. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   66,05 p
  17. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   65,26 p
  18. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,02 p
  19. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   64,98 p
  20. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    3 h.   64,71 p
  21. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   64,63 p
  22. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   64,43 p
  23. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   63,88 p
  24. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   63,61 p
  25. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   63,27 p
  26. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   63,19 p
  27. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   61,96 p
  28. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   61,76 p
  29. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   61,69 p
  30. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   61,37 p
  31. Szollos Béla                   3.cs. A64    3 h.   60,99 p
  32. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   59,53 p
  33. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   59,41 p
  34. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   58,62 p
  35. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23    3 h.   57,92 p
  36. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   57,80 p
  37. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   57,41 p
  38. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   56,59 p
  39. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    3 h.   56,47 p
  40. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   55,36 p
  41. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   55,13 p
  42. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   54,23 p
  43. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   53,21 p
  44. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   52,77 p
  45. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   52,51 p
  46. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   51,83 p
  47. Szollos Béla                   1.cs. A64    3 h.   51,44 p
  48. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   51,28 p
  49. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   51,12 p
  50. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   49,43 p
  51. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   46,41 p
  52. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   46,14 p
  53. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   45,28 p
  54. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   44,84 p
  55. Nagy János                     2.cs. A23    2 h.   44,07 p
  56. Demeter Attila                 1.cs. R38    3 h.   43,83 p
  57. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    2 h.   43,76 p
  58. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   43,74 p
  59. Horinka Norbert                1.cs. A36    3 h.   43,19 p
  60. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    2 h.   42,69 p
  61. Kalocsai András                1.cs. A23    3 h.   42,45 p
  62. Japport Zoltán                 3.cs. A50    2 h.   42,26 p
  63. Benke István                   2.cs. R38    2 h.   42,15 p
  64. Csörgi László                  1.cs. A50    3 h.   42,10 p
  65. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    2 h.   39,83 p
  66. Fejos Csaba                    3.cs. A64    2 h.   37,36 p
  67. Katona József                  2.cs. A36    2 h.   37,08 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   69,76 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   69,16 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   68,56 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   68,15 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   68,05 p
   6. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   67,25 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   66,13 p
   8. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   65,74 p
   9. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    3 h.   65,34 p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   63,83 p
  11. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   58,79 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Pap István                     1.cs.    3 h.   69,44 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.    3 h.   67,22 p
   3. Udvari Zoltán                  1.cs.    3 h.   65,00 p
   4. Mészáros László                1.cs.    3 h.   64,16 p
   5. Pap István                     2.cs.    3 h.   57,50 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs.    3 h.   56,39 p
   7. Dósa Zoltán                    2.cs.    3 h.   51,39 p
   8. Horinka Norbert                1.cs.    3 h.   42,22 p
   9. Mészáros Mihály                2.cs.    2 h.   37,23 p
  10. Katona József                  2.cs.    2 h.   36,67 p
  11. Dobos Sándor                   1.cs.    2 h.   36,67 p
  12. Mészáros László                2.cs.    2 h.   33,06 p
  13. Pásztor Gábor                  1.cs.    2 h.   32,22 p
  14. Dósa Zoltán                    1.cs.    2 h.   28,89 p
  15. Tóth Gábor                     1.cs.    2 h.   28,33 p
  16. László György                  1.cs.    1 h.   20,00 p
  17. Török Ferenc                   1.cs.    1 h.   19,17 p
  18. Horinka Norbert                2.cs.    1 h.   16,94 p
  19. Katona József                  1.cs.    1 h.   16,67 p
  20. László György                  2.cs.    1 h.   16,39 p
  21. Agócs Attila                   1.cs.    1 h.   15,56 p
  22. Katona József                  3.cs.    1 h.   13,89 p
  23. Mészáros László                3.cs.    1 h.   12,78 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  320,15 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  318,01 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  314,49 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  309,40 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  307,26 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  306,07 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  303,08 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  301,33 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50   15 h.  297,29 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  296,62 p
  11. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  296,44 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs. A23   15 h.  292,68 p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  292,17 p
  14. Nagy János                     1.cs. A23   15 h.  290,60 p
  15. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  286,20 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   15 h.  285,83 p
  17. Katona József                  2.cs. A36   14 h.  279,33 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   15 h.  279,31 p
  19. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  268,53 p
  20. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   15 h.  267,32 p
  21. Száraz László                  1.cs. A23   14 h.  264,87 p
  22. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  261,30 p
  23. Molnár Pál                     2.cs. A23   14 h.  259,31 p
  24. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   14 h.  258,32 p
  25. Boda Ákos                      2.cs. A50   15 h.  258,16 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   14 h.  255,18 p
  27. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   14 h.  252,62 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50   14 h.  251,20 p
  29. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  249,43 p
  30. Huszár Péter                   1.cs. A23   14 h.  247,70 p
  31. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  243,85 p
  32. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   12 h.  241,19 p
  33. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  240,64 p
  34. Tóth Attila                    2.cs. A64   13 h.  239,85 p
  35. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   15 h.  238,51 p
  36. Mészáros László                1.cs. A36   12 h.  236,44 p
  37. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   13 h.  236,29 p
  38. Fejos Csaba                    2.cs. A64   12 h.  236,01 p
  39. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   13 h.  233,65 p
  40. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   12 h.  231,02 p
  41. Szabó Elek                     1.cs. R38   14 h.  230,71 p
  42. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  228,05 p
  43. Boda Ákos                      3.cs. A50   14 h.  225,85 p
  44. Nagy János                     2.cs. A23   13 h.  224,88 p
  45. Japport Zoltán                 3.cs. A50   13 h.  218,82 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  217,03 p
  47. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  214,57 p
  48. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  213,37 p
  49. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  209,51 p
  50. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  205,47 p
  51. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  52. Pap István                     2.cs. A36   11 h.  203,62 p
  53. Japport Zoltán                 5.cs. A50   12 h.  202,46 p
  54. Palkó László                   1.cs. A23   11 h.  202,09 p
  55. Tomori László                  3.cs. A23   12 h.  201,26 p
  56. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   12 h.  197,05 p
  57. Szollos Béla                   3.cs. A64   10 h.  189,60 p
  58. Palkó László                   2.cs. A23   11 h.  186,82 p
  59. Demeter Attila                 2.cs. R38   12 h.  180,85 p
  60. Tóth Attila                    1.cs. A64   11 h.  179,80 p
  61. Babicz János                   1.cs. A64   11 h.  178,52 p
  62. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   12 h.  177,82 p
  63. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  176,83 p
  64. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  65. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  66. Gavaldik József                2.cs. A23   12 h.  174,03 p
  67. Szollos Béla                   2.cs. A64   10 h.  173,39 p
  68. Japport Zoltán                 4.cs. A50   11 h.  173,14 p
  69. Huszár Péter                   2.cs. A23    9 h.  171,22 p
  70. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   10 h.  170,65 p
  71. Ács Ferenc                     1.cs. A50   13 h.  168,87 p
  72. László György                  1.cs. A36   10 h.  167,38 p
  73. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    9 h.  163,91 p
  74. Csörgi László                  1.cs. A50   12 h.  163,26 p
  75. Kalocsai András                1.cs. A23   10 h.  162,97 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  160,96 p
  77. Dobos Sándor                   1.cs. A36   10 h.  160,61 p
  78. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  159,92 p
  79. Tóth Gábor                     1.cs. A36   10 h.  159,79 p
  80. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  159,62 p
  81. Babicz István                  1.cs. A64    8 h.  159,40 p
  82. Száraz László                  2.cs. A23   11 h.  158,45 p
  83. Boda Ákos                      5.cs. A50   10 h.  155,83 p
  84. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    9 h.  155,83 p
  85. Gavaldik József                1.cs. A23   11 h.  155,68 p
  86. Demeter Attila                 1.cs. R38   12 h.  154,12 p
  87. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    9 h.  151,89 p
  88. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    9 h.  151,66 p
  89. Varga László                   1.cs. R38   10 h.  150,72 p
  90. Babicz József                  1.cs. A64    9 h.  150,30 p
  91. Fejos Csaba                    3.cs. A64    8 h.  148,21 p
  92. Nagy János                     3.cs. A23    9 h.  148,12 p
  93. Balázs Sándor                  1.cs. R38   10 h.  148,05 p
  94. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   10 h.  147,43 p
  95. Boda Ákos                      4.cs. A50    9 h.  144,87 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  310,64 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  308,08 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50   15 h.  301,95 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  300,53 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  295,42 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   14 h.  281,38 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   15 h.  275,94 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  270,48 p
   9. Boda Ákos                      2.cs. A50   15 h.  264,13 p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50   14 h.  258,24 p
  11. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   14 h.  257,14 p
  12. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  255,03 p
  13. Mészáros László                1.cs. A36   13 h.  251,22 p
  14. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  247,57 p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   13 h.  243,18 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs.   15 h.  298,01 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs.   15 h.  278,81 p
   3. Pap István                     1.cs.   15 h.  278,48 p
   4. Katona József                  2.cs.   14 h.  265,40 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs.   14 h.  235,27 p
   6. Dósa Zoltán                    2.cs.   13 h.  232,19 p
   7. Mészáros László                1.cs.   12 h.  230,00 p
   8. Pásztor Gábor                  1.cs.   12 h.  216,98 p
   9. Katona József                  1.cs.   11 h.  208,46 p
  10. Mészáros Mihály                2.cs.   11 h.  189,72 p
  11. Gazsi Károly                   2.cs.   11 h.  187,65 p
  12. Pap István                     2.cs.   10 h.  184,15 p
  13. Dobos Sándor                   1.cs.   10 h.  150,01 p
  14. Udvari Zoltán                  1.cs.    9 h.  143,09 p
  15. László György                  1.cs.    9 h.  140,47 p
  16. Tóth Gábor                     1.cs.    9 h.  131,48 p
  17. Mészáros László                2.cs.    7 h.  114,52 p
  18. Horinka Norbert                1.cs.    8 h.  109,18 p
  19. Agócs Attila                   1.cs.    7 h.  103,21 p
  20. Seres János                    1.cs.    5 h.   81,11 p
  21. Dobos Sándor                   2.cs.    4 h.   63,89 p
  22. Török Ferenc                   1.cs.    4 h.   56,19 p
  23. Pap István                     3.cs.    4 h.   49,20 p
  24. Katona József                  3.cs.    3 h.   43,37 p
  25. László György                  2.cs.    2 h.   40,39 p
  26. Török Ferenc                   3.cs.    3 h.   39,40 p
  27. Horinka Norbert                2.cs.    2 h.   36,38 p
  28. Mészáros László                3.cs.    2 h.   27,62 p
  29. Török Ferenc                   2.cs.    1 h.   15,40 p
  30. Udvari Zoltán                  2.cs.    1 h.   13,21 p
  31. Agócs Attila                   2.cs.    1 h.    8,47 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 101,62p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  95,87p
  3. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h  93,37p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  93,32p
  5. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  92,02p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  91,43p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,86p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  5h  89,43p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  89,11p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  88,66p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  86,20p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  84,75p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  83,36p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  82,20p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  82,31p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  82,15p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  78,64p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,62p
  9. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  4h  75,90p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,77p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 102,53p
  2. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h  95,78p
  3. Pap István                     A36 HU 11-09-09425    H  5h  83,20p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402861    H  4h  79,64p
  5. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,05p
  6. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  4h  75,97p
  7. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h  75,23p
  8. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  4h  73,97p
  9. Pap István                     A36 HU 11-09-09412    H  4h  73,96p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  4h  73,78p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  87,39p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  87,33p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  82,36p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  4h  76,19p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  4h  75,36p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  4h  67,29p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  4h  66,34p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  4h  64,78p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  4h  63,60p
 10. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  3h  71,74p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h  96,48p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402861    H  4h  73,06p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  4h  70,26p
  4. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  4h  68,66p
  5. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  4h  67,01p
  6. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h  66,57p
  7. Pap István                     A36 HU 12-D-489542    H  4h  63,15p
  8. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  4h  62,30p
  9. Pap István                     A36 HU 12-D-504083    H  4h  57,02p
 10. Pap István                     A36 HU 11-09-09465    H  4h  52,79p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  4h  72,85p
  2. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  3h  71,22p
  3. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  3h  52,80p
  4. Dobos Sándor                   A36 HU 13-D-602573    T  3h  50,29p
  5. Katona József                  A36 HU 13-09-20255    T  2h  38,47p
  6. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  2h  37,61p
  7. Dobos Sándor                   A36 HU 14-D-728271    T  2h  28,75p
  8. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602488    T  2h  28,01p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  26,98p