Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.06.04 15:08:03
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.04 15:08:03
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.04 15:12:59
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.04 15:08:03
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 05 verseny 

Feleresztés helye: Amstetten
Feleresztés ideje: 2015.05.31 07:00
Időjárás         : Derült idő, enyhe ÉNy-i szél
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 370000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 25
Legkisebb pont   : 10
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   26   219   44   55   1362,77   1285,75   1275,46
A50 Zsámbok            12   28   242   48   61   1382,64   1291,32   1276,82
V10 Hatvan              8   15   139   28   35   1392,59   1272,08   1256,41
Hatvan I.              35   69   600  120  150   1392,59   1284,68   1269,02
A23 Nagykáta           19   48   455   91  114   1377,47   1294,85   1278,54
A64 Zsámbok            12   24   216   43   54   1381,17   1274,94   1261,65
R38 Jászberény         10   27   260   52   65   1367,40   1274,73   1261,58
Hatvan II.             41   99   931  186  233   1381,17   1283,44   1270,05
Tagszövetségben        76  168  1531  306  383   1392,59   1283,60   1269,76

A64 egyesületi díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-11-07-30906    H 1381,17 m/p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-13-D-596337    H 1370,69 m/p
   3. Tóth Attila                    2.cs. HU 14-D-800526    H 1362,93 m/p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-13-07-37967    H 1357,05 m/p
   5. Fejos Csaba                    2.cs. HU 12-07-34863    H 1356,64 m/p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-12-D-535201    T 1356,12 m/p
   7. Kovágó Gábor                   4.cs. HU-10-D-255201    T 1346,52 m/p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-12-D-530638    T 1342,60 m/p
   9. Babicz István                  1.cs. HU-11-09-10823    H 1340,41 m/p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-11-O-06849     H 1335,32 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 369505 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   1h  22,74p    R:  62.   1h  22,41p    T: 100.   1h  22,68p
Összesített E:  14.   8h 156,81p    R:  47.   8h 158,59p    T:  81.   8h 159,40p
   HU-11-09-10823    H 31 11:35:40  1340,41 m/p   9  22,74   41  22,41   60  22,68

Babicz János                    1.cs. Dt: 369791 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   2h  29,34p    R:  67.   1h  18,92p    T: 110.   1h  19,19p
Összesített E:  12.  12h 186,40p    R:  39.  11h 174,25p    T:  61.  11h 178,52p
   HU 14-D-763014    H 31 11:40:37  1317,78 m/p  21  19,34   95  18,92  149  19,19
   HU 13-D-596467    H 31 11:53:06  1261,65 m/p  54  10,00    0   0,00    0   0,00

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 369612 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   2h  33,02p    R:  49.   2h  31,25p    T:  81.   2h  31,23p
Összesített E:  13.  10h 161,73p    R:  48.  10h 158,23p    T:  80.  10h 159,62p
   HU 14-D-762978    T 31 11:38:45  1325,90 m/p  18  20,19   76  20,15  120  20,33
   HU 14-D-762991    H 31 11:50:05  1274,10 m/p  44  12,83  216  11,10  360  10,90

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 369612 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  65,66p    R:  11.   3h  64,84p    T:  17.   3h  65,26p
Összesített E:   4.  13h 247,97p    R:  19.  13h 242,02p    T:  38.  12h 236,01p
   HU 12-07-34863    H 31 11:32:26  1356,64 m/p   5  23,87   16  24,03   22  24,18
   HU 13-07-37632    H 31 11:38:36  1326,61 m/p  15  21,04   71  20,47  113  20,60
   HU 12-07-34898    H 31 11:38:39  1326,38 m/p  16  20,75   73  20,34  116  20,48
   HU 10-09-03976    H 31 11:50:23  1272,78 m/p  46  12,26  221  10,78  367  10,63
   HU 13-07-37626    T 31 11:52:31  1263,50 m/p  53  10,28    0   0,00    0   0,00

Fejos Csaba                     3.cs. Dt: 369612 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   2h  37,83p    R:  40.   2h  37,13p    T:  66.   2h  37,36p
Összesített E:  15.   9h 155,39p    R:  52.   8h 145,64p    T:  91.   8h 148,21p
   HU 14-D-762981    T 31 11:38:41  1326,22 m/p  17  20,47   74  20,28  117  20,45
   HU 14-D-763000    T 31 11:43:01  1305,91 m/p  28  17,36  127  16,85  207  16,91

Fejos Károly                    1.cs. Dt: 369296 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   2h  27,08p    R:  58.   2h  25,04p    T:  95.   2h  25,19p
Összesített E:  23.   6h  77,67p    R:  88.   5h  66,00p    T: 138.   5h  67,74p
   HU 12-07-34809    H 31 11:45:09  1295,03 m/p  34  15,66  156  14,98  254  15,07
   HU 14-D-762906    T 31 11:50:38  1270,60 m/p  49  11,42  232  10,06  380  10,12

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 368957 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   2h  30,76p    R:  55.   2h  28,59p    T:  91.   2h  28,56p
Összesített E:  22.   7h  90,44p    R:  82.   6h  76,55p    T: 129.   6h  80,24p
   HU-13-D-596418    T 31 11:41:25  1311,01 m/p  25  18,21  116  17,56  187  17,70
   HU-11-09-11090    T 31 11:49:37  1273,89 m/p  45  12,55  217  11,03  361  10,86

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 361338 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  72,73p    R:   1.   3h  73,06p    T:   1.   3h  73,23p
Összesített E:   1.  15h 306,93p    R:   4.  15h 307,15p    T:   4.  15h 309,40p
   HU-11-07-30906    H 31 11:21:37  1381,17 m/p   1  25,00    1  25,00    4  24,88
   HU-13-07-37967    H 31 11:26:16  1357,05 m/p   4  24,15   15  24,09   21  24,21
   HU-12-D-535201    T 31 11:26:27  1356,12 m/p   6  23,58   17  23,97   23  24,14
   HU-11-O-06849     H 31 11:30:36  1335,32 m/p  10  22,45   51  21,77   78  21,98
   HU-12-D-530624    H 31 11:30:51  1334,09 m/p  11  22,17   56  21,44   85  21,70
   HU-11-07-30963    T 31 11:43:57  1272,54 m/p  47  11,98  223  10,65  369  10,55

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 361338 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  63,97p    R:  16.   3h  62,84p    T:  26.   3h  63,19p
Összesített E:   5.  13h 236,15p    R:  24.  13h 231,32p    T:  39.  13h 233,65p
   HU-13-D-596337    H 31 11:23:37  1370,69 m/p   2  24,72    5  24,74    9  24,69
   HU-12-D-530638    T 31 11:29:08  1342,60 m/p   8  23,02   37  22,67   53  22,96
   HU-11-07-30912    H 31 11:38:23  1297,99 m/p  32  16,23  149  15,43  242  15,54
   HU-14-D-762172    H 31 11:43:25  1274,94 m/p  43  13,11  213  11,29  355  11,10
   HU-13-07-37956    H 31 11:45:25  1266,00 m/p  51  10,85    0   0,00    0   0,00

Kovágó Gábor                    4.cs. Dt: 361338 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  63,96p    R:  15.   3h  62,85p    T:  24.   3h  63,61p
Összesített E:   2.  15h 269,67p    R:  13.  15h 264,96p    T:  19.  15h 268,53p
   HU-10-D-255201    T 31 11:28:21  1346,52 m/p   7  23,30   31  23,06   45  23,27
   HU-11-07-30910    H 31 11:31:25  1331,30 m/p  13  21,60   62  21,06   94  21,35
   HU-11-D-396034    T 31 11:34:26  1316,67 m/p  22  19,06   98  18,73  154  18,99
   HU-11-O-06846     H 31 11:43:59  1272,39 m/p  48  11,70  224  10,58  370  10,51

Papp László                     1.cs. Dt: 366008 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   2h  27,65p    R:  68.   1h  16,59p    T: 115.   1h  16,60p
Összesített E:  20.   8h 123,18p    R:  70.   7h 111,93p    T: 109.   7h 114,11p
   HU-11-D-402768    H 31 11:40:37  1304,30 m/p  29  17,08  131  16,59  215  16,60
   HU-13-D-596393    T 31 11:49:27  1264,49 m/p  52  10,57    0   0,00    0   0,00

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 368453 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  52,63p    R:  30.   3h  51,14p    T:  47.   3h  51,44p
Összesített E:  17.   8h 131,27p    R:  64.   7h 121,13p    T: 106.   7h 122,38p
   HU 14-D-762806    H 31 11:38:27  1323,23 m/p  20  19,62   86  19,50  135  19,74
   HU 14-D-762829    H 31 11:41:18  1309,82 m/p  26  17,92  117  17,50  190  17,58
   HU 14-07-41229    H 31 11:46:01  1288,22 m/p  36  15,09  169  14,14  278  14,12
   HU 14-D-762812    H 31 11:48:14  1278,32 m/p  39  14,25  204  11,88  337  11,81
   HU 12-D-530249    H 31 11:50:08  1269,94 m/p  50  11,13    0   0,00  382  10,04

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 368453 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  18.   1h  19,91p    R:  65.   1h  20,09p    T: 105.   1h  20,25p
Összesített E:  10.  12h 187,14p    R:  43.  10h 167,51p    T:  67.  10h 173,39p
   HU 12-13-07730    T 31 11:37:56  1325,69 m/p  19  19,91   77  20,09  122  20,25

Szollos Béla                    3.cs. Dt: 368453 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  61,98p    R:  21.   3h  60,26p    T:  31.   3h  60,99p
Összesített E:   9.  11h 200,43p    R:  33.  11h 195,05p    T:  57.  10h 189,60p
   HU 14-D-762810    T 31 11:36:31  1332,48 m/p  12  21,89   60  21,19   90  21,51
   HU 11-D-346703    H 31 11:37:14  1329,04 m/p  14  21,32   67  20,73  105  20,92
   HU 12-07-34787    H 31 11:40:06  1315,43 m/p  23  18,77  104  18,34  165  18,56
   HU 13-D-619074    H 31 11:42:50  1302,72 m/p  30  16,79  135  16,34  221  16,36
   HU 14-D-762853    H 31 11:44:00  1297,37 m/p  33  15,94  152  15,24  246  15,38

Szollos Béla                    4.cs. Dt: 368453 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  19.   1h  13,40p    R:  76.   1h  11,42p    T: 131.   1h  11,18p
Összesített E:  21.   8h 115,88p    R:  68.   8h 112,82p    T: 108.   8h 115,11p
   HU 13-D-619084    T 31 11:48:54  1275,37 m/p  42  13,40  211  11,42  353  11,18

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 349137 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   2h  35,00p    R:  46.   2h  34,03p    T:  75.   2h  34,37p
Összesített E:  11.  12h 186,72p    R:  36.  11h 175,85p    T:  60.  11h 179,80p
   HU 14-D-800535    T 31 11:25:33  1314,77 m/p  24  18,49  106  18,21  167  18,48
   HU 14-D-800522    T 31 11:28:37  1299,76 m/p  31  16,51  143  15,82  233  15,89

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 349137 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  53,77p    R:  29.   3h  51,40p    T:  48.   3h  51,28p
Összesített E:   3.  14h 257,90p    R:  21.  13h 238,81p    T:  34.  13h 239,85p
   HU 14-D-800526    H 31 11:16:10  1362,93 m/p   3  24,43    9  24,48   14  24,49
   HU 13-07-37799    T 31 11:31:31  1285,88 m/p  37  14,81  176  13,69  290  13,65
   HU 13-D-656678    T 31 11:31:53  1284,14 m/p  38  14,53  183  13,23  303  13,14

Tóth Attila                     3.cs. Dt: 349137 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   2h  33,02p    R:  48.   2h  31,58p    T:  80.   2h  31,78p
Összesített E:   8.  12h 203,78p    R:  31.  12h 200,63p    T:  51.  12h 205,35p
   HU 14-D-800519    T 31 11:27:19  1306,08 m/p  27  17,64  126  16,92  206  16,95
   HU 14-17-71992    T 31 11:30:02  1292,94 m/p  35  15,38  161  14,66  260  14,83

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 369721 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   2h  27,64p    R:  59.   2h  23,56p    T:  98.   2h  23,42p
Összesített E:   6.  14h 232,69p    R:  26.  14h 222,28p    T:  46.  13h 217,03p
   HU-11-D-397210    T 31 11:49:14  1278,28 m/p  40  13,96  205  11,81  338  11,77
   HU-13-D-619029    H 31 11:49:21  1277,76 m/p  41  13,68  206  11,75  341  11,65

Tagszövetségi díjlista
   1. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1392,59 m/p
   2. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10 HU 11-D-346968    T 1383,96 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-O-25566     H 1382,64 m/p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30906    H 1381,17 m/p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13-O-19524     T 1377,47 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-700280    T 1377,15 m/p
   7. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726916    H 1377,15 m/p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667954    H 1371,90 m/p
   9. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-13-D-596337    H 1370,69 m/p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-10-07-27037    T 1368,87 m/p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-M-135330    H 1367,40 m/p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-13-09-19993    H 1366,75 m/p
  13. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1364,28 m/p
  14. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800526    H 1362,93 m/p
  15. Udvari Zoltán                  1.cs. A36 HU 14-D-728094    H 1362,77 m/p
  16. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12-D-502304    H 1361,43 m/p
  17. Nagy János                     2.cs. A23 HU-13-09-19902    H 1359,86 m/p
  18. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14-O-25728     H 1359,69 m/p
  19. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-806379    H 1358,08 m/p
  20. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38 HU-14-O-26280     T 1357,60 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30906    H 1381,17 m/p
   2. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13-O-19524     T 1377,47 m/p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-700280    T 1377,15 m/p
   4. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726916    H 1377,15 m/p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-13-D-596337    H 1370,69 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-M-135330    H 1367,40 m/p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-13-09-19993    H 1366,75 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1364,28 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800526    H 1362,93 m/p
  10. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12-D-502304    H 1361,43 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   73,23 p
   2. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   71,70 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   70,75 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   69,58 p
   5. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   68,53 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   68,25 p
   7. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   68,24 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   68,05 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   67,86 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   67,85 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   67,46 p
  12. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   67,07 p
  13. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   66,80 p
  14. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   66,52 p
  15. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   66,28 p
  16. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   66,05 p
  17. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   65,26 p
  18. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,02 p
  19. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   64,98 p
  20. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    3 h.   64,71 p
  21. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   64,63 p
  22. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   64,43 p
  23. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   63,88 p
  24. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   63,61 p
  25. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   63,27 p
  26. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   63,19 p
  27. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   61,96 p
  28. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   61,76 p
  29. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   61,69 p
  30. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   61,37 p
  31. Szollos Béla                   3.cs. A64    3 h.   60,99 p
  32. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   59,53 p
  33. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   59,41 p
  34. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   58,62 p
  35. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23    3 h.   57,92 p
  36. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   57,80 p
  37. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   57,41 p
  38. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   56,59 p
  39. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    3 h.   56,47 p
  40. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   55,36 p
  41. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   55,13 p
  42. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   54,23 p
  43. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   53,21 p
  44. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   52,77 p
  45. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   52,51 p
  46. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   51,83 p
  47. Szollos Béla                   1.cs. A64    3 h.   51,44 p
  48. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   51,28 p
  49. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   51,12 p
  50. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   49,43 p
  51. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   46,41 p
  52. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   46,14 p
  53. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   45,28 p
  54. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   44,84 p
  55. Nagy János                     2.cs. A23    2 h.   44,07 p
  56. Demeter Attila                 1.cs. R38    3 h.   43,83 p
  57. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    2 h.   43,76 p
  58. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   43,74 p
  59. Horinka Norbert                1.cs. A36    3 h.   43,19 p
  60. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    2 h.   42,69 p
  61. Kalocsai András                1.cs. A23    3 h.   42,45 p
  62. Japport Zoltán                 3.cs. A50    2 h.   42,26 p
  63. Benke István                   2.cs. R38    2 h.   42,15 p
  64. Csörgi László                  1.cs. A50    3 h.   42,10 p
  65. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    2 h.   39,83 p
  66. Fejos Csaba                    3.cs. A64    2 h.   37,36 p
  67. Katona József                  2.cs. A36    2 h.   37,08 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   73,06 p
   2. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   71,31 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   70,22 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   68,73 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   67,64 p
   6. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   67,44 p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   67,17 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   67,05 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   65,82 p
  10. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   65,37 p
  11. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   64,84 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   64,52 p
  13. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   64,33 p
  14. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   63,24 p
  15. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   62,85 p
  16. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   62,84 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.    3 h.   72,73 p
   2. Fejos Csaba                    2.cs.    3 h.   65,66 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs.    3 h.   63,97 p
   4. Kovágó Gábor                   4.cs.    3 h.   63,96 p
   5. Szollos Béla                   3.cs.    3 h.   61,98 p
   6. Tóth Attila                    2.cs.    3 h.   53,77 p
   7. Szollos Béla                   1.cs.    3 h.   52,63 p
   8. Fejos Csaba                    3.cs.    2 h.   37,83 p
   9. Tóth Attila                    1.cs.    2 h.   35,00 p
  10. Fejos Csaba                    1.cs.    2 h.   33,02 p
  11. Tóth Attila                    3.cs.    2 h.   33,02 p
  12. Kaló Imre                      1.cs.    2 h.   30,76 p
  13. Babicz János                   1.cs.    2 h.   29,34 p
  14. Papp László                    1.cs.    2 h.   27,65 p
  15. Tóth Sándor                    1.cs.    2 h.   27,64 p
  16. Fejos Károly                   1.cs.    2 h.   27,08 p
  17. Babicz István                  1.cs.    1 h.   22,74 p
  18. Szollos Béla                   2.cs.    1 h.   19,91 p
  19. Szollos Béla                   4.cs.    1 h.   13,40 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  320,15 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  318,01 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  314,49 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  309,40 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  307,26 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  306,07 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  303,08 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  301,33 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50   15 h.  297,29 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  296,62 p
  11. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  296,44 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs. A23   15 h.  292,68 p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  292,17 p
  14. Nagy János                     1.cs. A23   15 h.  290,60 p
  15. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  286,20 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   15 h.  285,83 p
  17. Katona József                  2.cs. A36   14 h.  279,33 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   15 h.  279,31 p
  19. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  268,53 p
  20. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   15 h.  267,32 p
  21. Száraz László                  1.cs. A23   14 h.  264,87 p
  22. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  261,30 p
  23. Molnár Pál                     2.cs. A23   14 h.  259,31 p
  24. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   14 h.  258,32 p
  25. Boda Ákos                      2.cs. A50   15 h.  258,16 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   14 h.  255,18 p
  27. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   14 h.  252,62 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50   14 h.  251,20 p
  29. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  249,43 p
  30. Huszár Péter                   1.cs. A23   14 h.  247,70 p
  31. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  243,85 p
  32. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   12 h.  241,19 p
  33. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  240,64 p
  34. Tóth Attila                    2.cs. A64   13 h.  239,85 p
  35. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   15 h.  238,51 p
  36. Mészáros László                1.cs. A36   12 h.  236,44 p
  37. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   13 h.  236,29 p
  38. Fejos Csaba                    2.cs. A64   12 h.  236,01 p
  39. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   13 h.  233,65 p
  40. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   12 h.  231,02 p
  41. Szabó Elek                     1.cs. R38   14 h.  230,71 p
  42. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  228,05 p
  43. Boda Ákos                      3.cs. A50   14 h.  225,85 p
  44. Nagy János                     2.cs. A23   13 h.  224,88 p
  45. Japport Zoltán                 3.cs. A50   13 h.  218,82 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  217,03 p
  47. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  214,57 p
  48. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  213,37 p
  49. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  209,51 p
  50. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  205,47 p
  51. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  52. Pap István                     2.cs. A36   11 h.  203,62 p
  53. Japport Zoltán                 5.cs. A50   12 h.  202,46 p
  54. Palkó László                   1.cs. A23   11 h.  202,09 p
  55. Tomori László                  3.cs. A23   12 h.  201,26 p
  56. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   12 h.  197,05 p
  57. Szollos Béla                   3.cs. A64   10 h.  189,60 p
  58. Palkó László                   2.cs. A23   11 h.  186,82 p
  59. Demeter Attila                 2.cs. R38   12 h.  180,85 p
  60. Tóth Attila                    1.cs. A64   11 h.  179,80 p
  61. Babicz János                   1.cs. A64   11 h.  178,52 p
  62. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   12 h.  177,82 p
  63. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  176,83 p
  64. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  65. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  66. Gavaldik József                2.cs. A23   12 h.  174,03 p
  67. Szollos Béla                   2.cs. A64   10 h.  173,39 p
  68. Japport Zoltán                 4.cs. A50   11 h.  173,14 p
  69. Huszár Péter                   2.cs. A23    9 h.  171,22 p
  70. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   10 h.  170,65 p
  71. Ács Ferenc                     1.cs. A50   13 h.  168,87 p
  72. László György                  1.cs. A36   10 h.  167,38 p
  73. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    9 h.  163,91 p
  74. Csörgi László                  1.cs. A50   12 h.  163,26 p
  75. Kalocsai András                1.cs. A23   10 h.  162,97 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  160,96 p
  77. Dobos Sándor                   1.cs. A36   10 h.  160,61 p
  78. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  159,92 p
  79. Tóth Gábor                     1.cs. A36   10 h.  159,79 p
  80. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  159,62 p
  81. Babicz István                  1.cs. A64    8 h.  159,40 p
  82. Száraz László                  2.cs. A23   11 h.  158,45 p
  83. Boda Ákos                      5.cs. A50   10 h.  155,83 p
  84. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    9 h.  155,83 p
  85. Gavaldik József                1.cs. A23   11 h.  155,68 p
  86. Demeter Attila                 1.cs. R38   12 h.  154,12 p
  87. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    9 h.  151,89 p
  88. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    9 h.  151,66 p
  89. Varga László                   1.cs. R38   10 h.  150,72 p
  90. Babicz József                  1.cs. A64    9 h.  150,30 p
  91. Fejos Csaba                    3.cs. A64    8 h.  148,21 p
  92. Nagy János                     3.cs. A23    9 h.  148,12 p
  93. Balázs Sándor                  1.cs. R38   10 h.  148,05 p
  94. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   10 h.  147,43 p
  95. Boda Ákos                      4.cs. A50    9 h.  144,87 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  319,86 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  316,94 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  313,72 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  307,15 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  301,79 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  300,03 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  294,93 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   15 h.  290,01 p
   9. Nagy János                     1.cs. A23   15 h.  287,75 p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  283,58 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   15 h.  281,74 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   15 h.  275,99 p
  13. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  264,96 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   15 h.  264,24 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23   14 h.  263,21 p
  16. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  259,51 p
  17. Molnár Pál                     2.cs. A23   13 h.  246,57 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   14 h.  243,22 p
  19. Fejos Csaba                    2.cs. A64   13 h.  242,02 p
  20. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  239,71 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   13 h.  238,81 p
  22. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   12 h.  236,89 p
  23. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   13 h.  231,81 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   15 h.  306,93 p
   2. Kovágó Gábor                   4.cs.   15 h.  269,67 p
   3. Tóth Attila                    2.cs.   14 h.  257,90 p
   4. Fejos Csaba                    2.cs.   13 h.  247,97 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs.   13 h.  236,15 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.   14 h.  232,69 p
   7. Kovágó Gábor                   3.cs.   12 h.  206,24 p
   8. Tóth Attila                    3.cs.   12 h.  203,78 p
   9. Szollos Béla                   3.cs.   11 h.  200,43 p
  10. Szollos Béla                   2.cs.   12 h.  187,14 p
  11. Tóth Attila                    1.cs.   12 h.  186,72 p
  12. Babicz János                   1.cs.   12 h.  186,40 p
  13. Fejos Csaba                    1.cs.   10 h.  161,73 p
  14. Babicz István                  1.cs.    8 h.  156,81 p
  15. Fejos Csaba                    3.cs.    9 h.  155,39 p
  16. Babicz József                  1.cs.    9 h.  151,33 p
  17. Szollos Béla                   1.cs.    8 h.  131,27 p
  18. Tóth Sándor                    2.cs.    8 h.  129,29 p
  19. Kovágó Gábor                   5.cs.    8 h.  128,64 p
  20. Papp László                    1.cs.    8 h.  123,18 p
  21. Szollos Béla                   4.cs.    8 h.  115,88 p
  22. Kaló Imre                      1.cs.    7 h.   90,44 p
  23. Fejos Károly                   1.cs.    6 h.   77,67 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    4 h.   60,29 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Babicz József                  2.cs.    3 h.   41,00 p
  27. Tóth Sándor                    3.cs.    2 h.   27,33 p
  28. Cseri József                   1.cs.    1 h.   16,67 p
  29. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 101,62p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  95,87p
  3. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h  93,37p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  93,32p
  5. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  92,02p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  91,43p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,86p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  5h  89,43p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  89,11p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  88,66p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  86,20p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  84,75p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  83,36p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  82,20p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  82,31p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  82,15p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  78,64p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,62p
  9. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  4h  75,90p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,77p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  94,80p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  92,19p
  3. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  91,26p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  89,87p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,75p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  88,54p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  5h  87,67p
  8. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  5h  86,95p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  85,90p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  5h  85,84p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  85,08p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  79,00p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  81,63p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  77,70p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,42p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,17p
  7. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  4h  74,10p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  4h  73,38p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  4h  70,64p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-08-09-84452    T  4h  69,44p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  84,09p
  2. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  5h  83,04p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  4h  79,42p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  76,25p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  4h  72,37p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  4h  71,23p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  4h  65,61p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  4h  61,17p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  4h  59,08p
 10. Babicz István                  A64 HU-11-09-10823    H  3h  62,94p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  4h  74,18p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  4h  71,86p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  4h  66,01p
  4. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  4h  49,27p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,24p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,33p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  3h  55,60p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530638    T  3h  54,00p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  3h  52,24p
 10. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  3h  51,76p