Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.06.04 15:08:03
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.04 15:08:03
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.04 15:13:02
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.04 15:08:03
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 05 verseny 

Feleresztés helye: Amstetten
Feleresztés ideje: 2015.05.31 07:00
Időjárás         : Derült idő, enyhe ÉNy-i szél
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 370000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 25
Legkisebb pont   : 10
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   26   219   44   55   1362,77   1285,75   1275,46
A50 Zsámbok            12   28   242   48   61   1382,64   1291,32   1276,82
V10 Hatvan              8   15   139   28   35   1392,59   1272,08   1256,41
Hatvan I.              35   69   600  120  150   1392,59   1284,68   1269,02
A23 Nagykáta           19   48   455   91  114   1377,47   1294,85   1278,54
A64 Zsámbok            12   24   216   43   54   1381,17   1274,94   1261,65
R38 Jászberény         10   27   260   52   65   1367,40   1274,73   1261,58
Hatvan II.             41   99   931  186  233   1381,17   1283,44   1270,05
Tagszövetségben        76  168  1531  306  383   1392,59   1283,60   1269,76

R38 egyesületi díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14-M-135330    H 1367,40 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-14-D-806379    H 1358,08 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              4.cs. HU-14-O-26280     T 1357,60 m/p
   4. Szabó Elek                     1.cs. HU-13-09-21416    H 1350,50 m/p
   5. Gyarmati Szabolcs              1.cs. HU 14-O-34213     T 1348,44 m/p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-14-D-762570    H 1348,21 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-12-D-503505    H 1346,68 m/p
   8. Varga László                   3.cs. HU-14-07-41182    H 1342,43 m/p
   9. Varga László                   1.cs. HU-14-07-41180    H 1342,11 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-619450    H 1339,97 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 372410 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  56,02p    R:  31.   3h  50,88p    T:  49.   3h  51,12p
Összesített E:  11.  10h 181,24p    R:  57.   9h 136,52p    T:  93.  10h 148,05p
   HU-13-D-619799    H 31 11:39:08  1334,17 m/p  15  21,72   55  21,51   84  21,74
   HU-14-D-763272    H 31 11:46:33  1299,63 m/p  31  17,97  144  15,75  235  15,81
   HU-12-D-463856    H 31 11:49:42  1285,50 m/p  38  16,33  177  13,62  292  13,57

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 372410 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  19.   1h  13,98p    R:  74.   1h  12,20p    T: 129.   1h  12,08p
Összesített E:  13.  11h 169,47p    R:  71.   8h 106,91p    T: 110.   8h 110,67p
   HU-13-D-619797    H 31 11:51:06  1279,32 m/p  48  13,98  199  12,20  330  12,08

Balázs Sándor                   3.cs. Dt: 372410 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  20.   1h  13,75p    R:  75.   1h  12,13p    T: 130.   1h  12,00p
Összesített E:  25.   6h  77,41p    R:  98.   3h  35,97p    T: 158.   3h  37,51p
   HU-14-D-763341    H 31 11:51:09  1279,10 m/p  49  13,75  200  12,13  332  12,00

Balázs Sándor                   4.cs. Dt: 372410 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   2h  30,55p    R:  57.   2h  25,81p    T:  94.   2h  25,70p
Összesített E:  21.   6h  98,21p    R:  85.   5h  72,77p    T: 133.   5h  74,33p
   HU-14-D-763286    H 31 11:50:10  1283,43 m/p  42  15,39  187  12,97  309  12,91
   HU-13-D-619726    H 31 11:50:14  1283,14 m/p  43  15,16  189  12,84  312  12,79

Benke István                    1.cs. Dt: 384732 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   2h  33,35p    R:  52.   2h  28,66p    T:  88.   2h  28,68p
Összesített E:  22.   6h  92,02p    R:  80.   6h  80,02p    T: 125.   6h  82,44p
   HU 08-28-00879    H 31 11:56:03  1299,55 m/p  32  17,73  146  15,62  237  15,73
   HU 13-28-25238    H 31 11:59:46  1283,44 m/p  41  15,62  186  13,04  308  12,95

Benke István                    2.cs. Dt: 384732 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   2h  43,21p    R:  38.   2h  41,73p    T:  63.   2h  42,15p
Összesített E:  26.   4h  74,29p    R:  89.   3h  59,08p    T: 142.   3h  60,56p
   HU 09-26-06820    T 31 11:47:46  1336,96 m/p  13  22,19   47  22,03   71  22,25
   HU 13-28-25260    T 31 11:50:28  1324,53 m/p  18  21,02   83  19,70  131  19,90

Demeter Attila                  1.cs. Dt: 384593 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   3h  49,69p    R:  35.   3h  43,70p    T:  56.   3h  43,83p
Összesített E:   9.  12h 186,80p    R:  62.   9h 124,53p    T:  86.  12h 154,12p
   HU-12-09-17170    H 31 11:52:10  1316,35 m/p  23  19,84  101  18,53  160  18,76
   HU-14-D-762642    H 31 11:58:16  1289,43 m/p  34  17,27  166  14,33  272  14,36
   HU-14-D-762661    H 31 12:02:01  1273,42 m/p  54  12,58  220  10,84  365  10,71

Demeter Attila                  2.cs. Dt: 384593 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   2h  33,59p    R:  50.   2h  30,54p    T:  82.   2h  30,65p
Összesített E:   5.  14h 237,65p    R:  37.  12h 175,70p    T:  59.  12h 180,85p
   HU-14-D-762700    T 31 11:50:24  1324,36 m/p  19  20,78   84  19,63  132  19,86
   HU-14-D-762627    H 31 12:02:00  1273,49 m/p  53  12,81  219  10,91  363  10,79

Grizner Sándor                  1.cs. Dt: 385301 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   3h  41,95p    R:  56.   2h  26,72p    T:  93.   2h  26,64p
Összesített E:  15.   9h 130,21p    R:  76.   6h  84,39p    T: 121.   6h  84,49p
   HU-14-D-762708    H 31 11:58:42  1289,93 m/p  33  17,50  164  14,46  270  14,44
   HU-11-D-391278    H 31 12:01:05  1279,72 m/p  47  14,22  198  12,26  327  12,20
   HU-06-07-90414    H 31 12:05:18  1262,04 m/p  64  10,23    0   0,00    0   0,00

Gyarmati Szabolcs               1.cs. Dt: 383447 Kg:   4 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  18.   1h  24,06p    R:  60.   1h  23,38p    T:  97.   1h  23,59p
Összesített E:  19.   5h 101,32p    R:  84.   4h  72,93p    T: 120.   5h  85,90p
   HU 14-O-34213     T 31 11:44:21  1348,44 m/p   5  24,06   26  23,38   37  23,59

Nagy Lehel dr.                  0.cs. Dt: 385115 Kg:  19 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-D-762548    H 31 11:52:40  1315,88 m/p  24  19,61  102  18,47  161  18,72
   HU-14-D-806351    H 31 12:00:53  1279,95 m/p  46  14,45  197  12,33  326  12,24
   HU-14-D-762506    T 31 12:02:44  1272,13 m/p  55  12,34  227  10,39  373  10,39
   HU-14-D-762517    H 31 12:03:21  1269,54 m/p  57  11,88    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762524    H 31 12:05:03  1262,47 m/p  62  10,70    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762588    T 31 12:05:09  1262,05 m/p  63  10,47    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 385115 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  67,74p    R:  10.   3h  65,37p    T:  16.   3h  66,05p
Összesített E:   3.  15h 280,96p    R:  23.  13h 231,81p    T:  37.  13h 236,29p
   HU-14-D-762570    H 31 11:45:39  1348,21 m/p   6  23,83   27  23,32   39  23,51
   HU-14-O-25611     H 31 11:47:36  1339,06 m/p  11  22,66   45  22,16   65  22,49
   HU-14-D-762586    H 31 11:50:39  1325,01 m/p  17  21,25   80  19,89  127  20,05
   HU-13-D-596034    H 31 12:03:24  1269,33 m/p  58  11,64    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 385115 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   3h  52,96p    R:  39.   2h  39,33p    T:  65.   2h  39,83p
Összesített E:   6.  13h 221,41p    R:  45.   9h 160,76p    T:  73.   9h 163,91p
   HU-14-D-806356    H 31 11:50:31  1325,62 m/p  16  21,48   78  20,02  123  20,21
   HU-14-D-762584    H 31 11:51:13  1322,43 m/p  21  20,31   89  19,31  138  19,62
   HU-14-D-762535    H 31 12:04:27  1264,95 m/p  60  11,17    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 385279 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  67,03p    R:  12.   3h  64,52p    T:  19.   3h  64,98p
Összesített E:   2.  15h 293,43p    R:  14.  15h 264,24p    T:  20.  15h 267,32p
   HU-14-D-806379    H 31 11:43:40  1358,08 m/p   2  24,77   13  24,22   19  24,29
   HU-12-D-503505    H 31 11:46:04  1346,68 m/p   7  23,59   29  23,19   43  23,35
   HU-13-D-619471    H 31 11:54:21  1308,79 m/p  28  18,67  123  17,11  196  17,34

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 385279 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  67,97p    R:   9.   3h  65,82p    T:  15.   3h  66,28p
Összesített E:   1.  15h 318,69p    R:  10.  15h 283,58p    T:  15.  15h 286,20p
   HU-14-M-135330    H 31 11:41:44  1367,40 m/p   1  25,00    6  24,68   11  24,61
   HU-13-D-619450    H 31 11:47:30  1339,97 m/p  10  22,89   42  22,35   61  22,64
   HU-14-D-806384    H 31 11:52:35  1316,69 m/p  22  20,08   97  18,79  153  19,03
   HU-12-D-503557    H 31 11:53:08  1314,22 m/p  26  19,14  108  18,08  169  18,40
   HU-14-D-762439    H 31 11:54:55  1306,28 m/p  29  18,44  124  17,05  204  17,03
   HU-12-D-503501    H 31 11:55:14  1304,87 m/p  30  18,20  129  16,72  210  16,79
   HU-14-D-762455    H 31 11:59:23  1286,79 m/p  36  16,80  173  13,88  285  13,85
   HU-13-D-619402    H 31 12:02:13  1274,73 m/p  52  13,05  215  11,16  357  11,02

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 385279 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   3h  43,84p    R:  51.   2h  29,57p    T:  84.   2h  29,62p
Összesített E:   8.  12h 186,86p    R:  65.   8h 120,93p    T: 103.   8h 124,50p
   HU-14-D-762496    H 31 11:53:48  1311,24 m/p  27  18,91  115  17,63  185  17,77
   HU-14-O-25605     H 31 12:01:22  1278,32 m/p  50  13,52  203  11,94  336  11,85
   HU-13-D-619447    H 31 12:03:58  1267,39 m/p  59  11,41    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               4.cs. Dt: 385279 Kg:   8 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  53,91p    R:  36.   2h  42,31p    T:  60.   2h  42,69p
Összesített E:  12.  12h 173,66p    R:  73.   6h  96,21p    T: 115.   6h  97,22p
   HU-14-O-26280     T 31 11:43:46  1357,60 m/p   3  24,53   14  24,16   20  24,25
   HU-14-O-25613     T 31 11:53:07  1314,30 m/p  25  19,38  107  18,15  168  18,44
   HU-14-O-25615     H 31 12:05:22  1261,58 m/p  65  10,00    0   0,00    0   0,00

Rédei Attila                    2.cs. Dt: 384826 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   2h  26,80p    R:  63.   2h  22,39p    T: 102.   2h  22,40p
Összesített E:  24.   6h  79,45p    R:  91.   5h  57,29p    T: 144.   5h  58,83p
   HU 13-D-662022    H 31 12:00:32  1280,48 m/p  45  14,69  196  12,39  324  12,32
   HU 14-D-813019    H 31 12:03:00  1270,05 m/p  56  12,11  233  10,00  381  10,08

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 385229 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  68,67p    R:   6.   3h  67,44p    T:   7.   3h  68,24p
Összesített E:   4.  15h 270,12p    R:  28.  13h 216,65p    T:  41.  14h 230,71p
   HU-13-09-21416    H 31 11:45:15  1350,50 m/p   4  24,30   25  23,45   33  23,74
   HU-10-09-05403    H 31 11:48:07  1337,06 m/p  12  22,42   46  22,09   69  22,33
   HU-13-09-21413    H 31 11:48:24  1335,75 m/p  14  21,95   49  21,90   73  22,17
   HU-09-09-98921    H 31 11:59:26  1286,53 m/p  37  16,56  175  13,75  287  13,77
   HU-11-09-11874    H 31 11:59:58  1284,24 m/p  39  16,09  182  13,30  302  13,18
   HU-10-09-05412    H 31 12:00:07  1283,60 m/p  40  15,86  185  13,10  306  13,02
   HU-10-09-05425    H 31 12:01:31  1277,64 m/p  51  13,28  207  11,68  342  11,61

Varga László                    1.cs. Dt: 374248 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  58,59p    R:  27.   3h  54,57p    T:  41.   3h  55,13p
Összesített E:  10.  11h 181,54p    R:  51.  10h 146,07p    T:  89.  10h 150,72p
   HU-14-07-41180    H 31 11:38:51  1342,11 m/p   9  23,12   39  22,54   56  22,84
   HU-09-09-98889    T 31 11:42:57  1322,66 m/p  20  20,55   88  19,38  137  19,66
   HU-11-09-12091    H 31 11:51:50  1282,40 m/p  44  14,92  192  12,65  316  12,63
   HU-09-09-98551    H 31 11:56:21  1262,86 m/p  61  10,94    0   0,00    0   0,00

Varga László                    3.cs. Dt: 374248 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   2h  40,39p    R:  41.   2h  36,55p    T:  69.   2h  36,81p
Összesített E:  16.   8h 125,80p    R:  77.   6h  82,05p    T: 117.   7h  94,53p
   HU-14-07-41182    H 31 11:38:47  1342,43 m/p   8  23,36   38  22,61   54  22,92
   HU-14-07-41192    H 31 11:50:48  1286,96 m/p  35  17,03  172  13,94  284  13,89

Tagszövetségi díjlista
   1. Kiss József                    1.cs. V10 HU-12-07-34922    H 1392,59 m/p
   2. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10 HU 11-D-346968    T 1383,96 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-O-25566     H 1382,64 m/p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30906    H 1381,17 m/p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13-O-19524     T 1377,47 m/p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-700280    T 1377,15 m/p
   7. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726916    H 1377,15 m/p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667954    H 1371,90 m/p
   9. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-13-D-596337    H 1370,69 m/p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50 HU-10-07-27037    T 1368,87 m/p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-M-135330    H 1367,40 m/p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-13-09-19993    H 1366,75 m/p
  13. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1364,28 m/p
  14. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800526    H 1362,93 m/p
  15. Udvari Zoltán                  1.cs. A36 HU 14-D-728094    H 1362,77 m/p
  16. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12-D-502304    H 1361,43 m/p
  17. Nagy János                     2.cs. A23 HU-13-09-19902    H 1359,86 m/p
  18. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14-O-25728     H 1359,69 m/p
  19. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-D-806379    H 1358,08 m/p
  20. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38 HU-14-O-26280     T 1357,60 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-07-30906    H 1381,17 m/p
   2. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13-O-19524     T 1377,47 m/p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-D-700280    T 1377,15 m/p
   4. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14-D-726916    H 1377,15 m/p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. A64 HU-13-D-596337    H 1370,69 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-M-135330    H 1367,40 m/p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-13-09-19993    H 1366,75 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-O-19506     H 1364,28 m/p
   9. Tóth Attila                    2.cs. A64 HU 14-D-800526    H 1362,93 m/p
  10. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12-D-502304    H 1361,43 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   73,23 p
   2. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   71,70 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   70,75 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   69,58 p
   5. Pap István                     1.cs. A36    3 h.   68,53 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   68,25 p
   7. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   68,24 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   68,05 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   67,86 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   67,85 p
  11. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   67,46 p
  12. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   67,07 p
  13. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   66,80 p
  14. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   66,52 p
  15. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   66,28 p
  16. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   66,05 p
  17. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   65,26 p
  18. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   65,02 p
  19. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   64,98 p
  20. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    3 h.   64,71 p
  21. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   64,63 p
  22. Mészáros László                1.cs. A36    3 h.   64,43 p
  23. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   63,88 p
  24. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   63,61 p
  25. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   63,27 p
  26. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   63,19 p
  27. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    3 h.   61,96 p
  28. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   61,76 p
  29. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   61,69 p
  30. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   61,37 p
  31. Szollos Béla                   3.cs. A64    3 h.   60,99 p
  32. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   59,53 p
  33. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   59,41 p
  34. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    3 h.   58,62 p
  35. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23    3 h.   57,92 p
  36. Boda Ákos                      4.cs. A50    3 h.   57,80 p
  37. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   57,41 p
  38. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   56,59 p
  39. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    3 h.   56,47 p
  40. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   55,36 p
  41. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   55,13 p
  42. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   54,23 p
  43. Majoros István                 1.cs. A50    3 h.   53,21 p
  44. Kevés Károly                   1.cs. V10    3 h.   52,77 p
  45. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   52,51 p
  46. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   51,83 p
  47. Szollos Béla                   1.cs. A64    3 h.   51,44 p
  48. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   51,28 p
  49. Balázs Sándor                  1.cs. R38    3 h.   51,12 p
  50. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    3 h.   49,43 p
  51. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   46,41 p
  52. Boda Ákos                      3.cs. A50    3 h.   46,14 p
  53. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   45,28 p
  54. Lengyel János                  1.cs. A23    3 h.   44,84 p
  55. Nagy János                     2.cs. A23    2 h.   44,07 p
  56. Demeter Attila                 1.cs. R38    3 h.   43,83 p
  57. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    2 h.   43,76 p
  58. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   43,74 p
  59. Horinka Norbert                1.cs. A36    3 h.   43,19 p
  60. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38    2 h.   42,69 p
  61. Kalocsai András                1.cs. A23    3 h.   42,45 p
  62. Japport Zoltán                 3.cs. A50    2 h.   42,26 p
  63. Benke István                   2.cs. R38    2 h.   42,15 p
  64. Csörgi László                  1.cs. A50    3 h.   42,10 p
  65. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    2 h.   39,83 p
  66. Fejos Csaba                    3.cs. A64    2 h.   37,36 p
  67. Katona József                  2.cs. A36    2 h.   37,08 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   73,06 p
   2. Molnár Pál                     2.cs. A23    3 h.   71,31 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   70,22 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   68,73 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   67,64 p
   6. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   67,44 p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   67,17 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   67,05 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   65,82 p
  10. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   65,37 p
  11. Fejos Csaba                    2.cs. A64    3 h.   64,84 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   64,52 p
  13. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   64,33 p
  14. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   63,24 p
  15. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   62,85 p
  16. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   62,84 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szabó Elek                     1.cs.    3 h.   68,67 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs.    3 h.   67,97 p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    3 h.   67,74 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs.    3 h.   67,03 p
   5. Varga László                   1.cs.    3 h.   58,59 p
   6. Balázs Sándor                  1.cs.    3 h.   56,02 p
   7. Nagy Varga Viktor              4.cs.    3 h.   53,91 p
   8. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    3 h.   52,96 p
   9. Demeter Attila                 1.cs.    3 h.   49,69 p
  10. Nagy Varga Viktor              3.cs.    3 h.   43,84 p
  11. Benke István                   2.cs.    2 h.   43,21 p
  12. Grizner Sándor                 1.cs.    3 h.   41,95 p
  13. Varga László                   3.cs.    2 h.   40,39 p
  14. Demeter Attila                 2.cs.    2 h.   33,59 p
  15. Benke István                   1.cs.    2 h.   33,35 p
  16. Balázs Sándor                  4.cs.    2 h.   30,55 p
  17. Rédei Attila                   2.cs.    2 h.   26,80 p
  18. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    1 h.   24,06 p
  19. Balázs Sándor                  2.cs.    1 h.   13,98 p
  20. Balázs Sándor                  3.cs.    1 h.   13,75 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  320,15 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  318,01 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  314,49 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  309,40 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   15 h.  307,26 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  306,07 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  303,08 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  301,33 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50   15 h.  297,29 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  296,62 p
  11. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  296,44 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs. A23   15 h.  292,68 p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  292,17 p
  14. Nagy János                     1.cs. A23   15 h.  290,60 p
  15. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  286,20 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   15 h.  285,83 p
  17. Katona József                  2.cs. A36   14 h.  279,33 p
  18. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   15 h.  279,31 p
  19. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  268,53 p
  20. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   15 h.  267,32 p
  21. Száraz László                  1.cs. A23   14 h.  264,87 p
  22. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  261,30 p
  23. Molnár Pál                     2.cs. A23   14 h.  259,31 p
  24. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   14 h.  258,32 p
  25. Boda Ákos                      2.cs. A50   15 h.  258,16 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   14 h.  255,18 p
  27. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   14 h.  252,62 p
  28. Boda Ákos                      6.cs. A50   14 h.  251,20 p
  29. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  249,43 p
  30. Huszár Péter                   1.cs. A23   14 h.  247,70 p
  31. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  243,85 p
  32. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   12 h.  241,19 p
  33. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  240,64 p
  34. Tóth Attila                    2.cs. A64   13 h.  239,85 p
  35. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   15 h.  238,51 p
  36. Mészáros László                1.cs. A36   12 h.  236,44 p
  37. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   13 h.  236,29 p
  38. Fejos Csaba                    2.cs. A64   12 h.  236,01 p
  39. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   13 h.  233,65 p
  40. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   12 h.  231,02 p
  41. Szabó Elek                     1.cs. R38   14 h.  230,71 p
  42. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  228,05 p
  43. Boda Ákos                      3.cs. A50   14 h.  225,85 p
  44. Nagy János                     2.cs. A23   13 h.  224,88 p
  45. Japport Zoltán                 3.cs. A50   13 h.  218,82 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  217,03 p
  47. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  214,57 p
  48. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  213,37 p
  49. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  209,51 p
  50. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  205,47 p
  51. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  52. Pap István                     2.cs. A36   11 h.  203,62 p
  53. Japport Zoltán                 5.cs. A50   12 h.  202,46 p
  54. Palkó László                   1.cs. A23   11 h.  202,09 p
  55. Tomori László                  3.cs. A23   12 h.  201,26 p
  56. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   12 h.  197,05 p
  57. Szollos Béla                   3.cs. A64   10 h.  189,60 p
  58. Palkó László                   2.cs. A23   11 h.  186,82 p
  59. Demeter Attila                 2.cs. R38   12 h.  180,85 p
  60. Tóth Attila                    1.cs. A64   11 h.  179,80 p
  61. Babicz János                   1.cs. A64   11 h.  178,52 p
  62. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   12 h.  177,82 p
  63. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  176,83 p
  64. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  65. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  66. Gavaldik József                2.cs. A23   12 h.  174,03 p
  67. Szollos Béla                   2.cs. A64   10 h.  173,39 p
  68. Japport Zoltán                 4.cs. A50   11 h.  173,14 p
  69. Huszár Péter                   2.cs. A23    9 h.  171,22 p
  70. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   10 h.  170,65 p
  71. Ács Ferenc                     1.cs. A50   13 h.  168,87 p
  72. László György                  1.cs. A36   10 h.  167,38 p
  73. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    9 h.  163,91 p
  74. Csörgi László                  1.cs. A50   12 h.  163,26 p
  75. Kalocsai András                1.cs. A23   10 h.  162,97 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  160,96 p
  77. Dobos Sándor                   1.cs. A36   10 h.  160,61 p
  78. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  159,92 p
  79. Tóth Gábor                     1.cs. A36   10 h.  159,79 p
  80. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  159,62 p
  81. Babicz István                  1.cs. A64    8 h.  159,40 p
  82. Száraz László                  2.cs. A23   11 h.  158,45 p
  83. Boda Ákos                      5.cs. A50   10 h.  155,83 p
  84. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    9 h.  155,83 p
  85. Gavaldik József                1.cs. A23   11 h.  155,68 p
  86. Demeter Attila                 1.cs. R38   12 h.  154,12 p
  87. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    9 h.  151,89 p
  88. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    9 h.  151,66 p
  89. Varga László                   1.cs. R38   10 h.  150,72 p
  90. Babicz József                  1.cs. A64    9 h.  150,30 p
  91. Fejos Csaba                    3.cs. A64    8 h.  148,21 p
  92. Nagy János                     3.cs. A23    9 h.  148,12 p
  93. Balázs Sándor                  1.cs. R38   10 h.  148,05 p
  94. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   10 h.  147,43 p
  95. Boda Ákos                      4.cs. A50    9 h.  144,87 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   15 h.  319,86 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  316,94 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   15 h.  313,72 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   15 h.  307,15 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  301,79 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  300,03 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  294,93 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   15 h.  290,01 p
   9. Nagy János                     1.cs. A23   15 h.  287,75 p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  283,58 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   15 h.  281,74 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   15 h.  275,99 p
  13. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  264,96 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   15 h.  264,24 p
  15. Száraz László                  1.cs. A23   14 h.  263,21 p
  16. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   14 h.  259,51 p
  17. Molnár Pál                     2.cs. A23   13 h.  246,57 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   14 h.  243,22 p
  19. Fejos Csaba                    2.cs. A64   13 h.  242,02 p
  20. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  239,71 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   13 h.  238,81 p
  22. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   12 h.  236,89 p
  23. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   13 h.  231,81 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   15 h.  318,69 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.   15 h.  293,43 p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   15 h.  280,96 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.   15 h.  270,12 p
   5. Demeter Attila                 2.cs.   14 h.  237,65 p
   6. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   13 h.  221,41 p
   7. Nagy Varga Viktor              5.cs.   12 h.  214,52 p
   8. Nagy Varga Viktor              3.cs.   12 h.  186,86 p
   9. Demeter Attila                 1.cs.   12 h.  186,80 p
  10. Varga László                   1.cs.   11 h.  181,54 p
  11. Balázs Sándor                  1.cs.   10 h.  181,24 p
  12. Nagy Varga Viktor              4.cs.   12 h.  173,66 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs.   11 h.  169,47 p
  14. Varga László                   2.cs.   10 h.  150,05 p
  15. Grizner Sándor                 1.cs.    9 h.  130,21 p
  16. Varga László                   3.cs.    8 h.  125,80 p
  17. Demeter Attila                 3.cs.    6 h.  108,23 p
  18. Rédei Attila                   1.cs.    6 h.  101,48 p
  19. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    5 h.  101,32 p
  20. Grizner Sándor                 2.cs.    6 h.   98,43 p
  21. Balázs Sándor                  4.cs.    6 h.   98,21 p
  22. Benke István                   1.cs.    6 h.   92,02 p
  23. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    5 h.   82,71 p
  24. Rédei Attila                   2.cs.    6 h.   79,45 p
  25. Balázs Sándor                  3.cs.    6 h.   77,41 p
  26. Benke István                   2.cs.    4 h.   74,29 p
  27. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    4 h.   63,81 p
  28. Nagy Varga Viktor              6.cs.    5 h.   61,84 p
  29. Szabó Elek                     2.cs.    4 h.   50,92 p
  30. Rédei Attila                   3.cs.    3 h.   40,87 p
  31. Nagy Lehel dr.                 5.cs.    2 h.   25,21 p
  32. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   19,58 p
  33. Szabó Elek                     3.cs.    1 h.   16,51 p
  34. Rédei Attila                   4.cs.    1 h.   16,23 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 101,62p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  95,87p
  3. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h  93,37p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  93,32p
  5. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  92,02p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  91,43p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,86p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  5h  89,43p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  89,11p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  88,66p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  86,20p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  84,75p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  83,36p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  82,20p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  82,31p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  82,15p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  78,64p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,62p
  9. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  4h  75,90p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,77p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  94,80p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  92,19p
  3. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  91,26p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  89,87p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,75p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  88,54p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  5h  87,67p
  8. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  5h  86,95p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  85,90p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  5h  85,84p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  85,08p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  79,00p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  81,63p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  77,70p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,42p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,17p
  7. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  4h  74,10p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  4h  73,38p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  4h  70,64p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-08-09-84452    T  4h  69,44p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  4h  85,12p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  4h  78,29p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  4h  75,67p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-12-D-503557    H  4h  71,39p
  5. Balázs Sándor                  R38 HU-12-D-463856    H  4h  70,91p
  6. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21416    H  4h  63,25p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-12-D-503501    H  4h  63,18p
  8. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596034    H  4h  61,95p
  9. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762535    H  4h  54,70p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  3h  68,10p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Varga László                   R38 HU-09-09-98889    T  3h  55,71p
  2. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  44,81p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25613     T  3h  41,64p
  4. Gyarmati Szabolcs              R38 HU 14-O-34213     T  2h  42,71p
  5. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813012    T  2h  38,53p
  6. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762700    T  2h  38,05p
  7. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596040    T  2h  31,69p
  8. Benke István                   R38 HU 13-28-25260    T  2h  31,48p
  9. Varga László                   R38 HU-09-09-98872    T  2h  31,36p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  2h  30,13p