Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2015.06.09 17:58:47
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.10 15:43:06
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.10 15:46:00
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.09 17:58:47
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 07 verseny 

Feleresztés helye: Straubing
Feleresztés ideje: 2015.06.07 05:40
Időjárás         : Napos, 30 C-os meleg, DDK-i szél
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 553000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 29
Legkisebb pont   : 11,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        13   13   120   24   30   1212,13   1157,65   1137,27
A50 Zsámbok            10   13   113   23   28   1222,92   1148,06   1122,31
V10 Hatvan              8   14   133   27   33   1186,85   1071,40   1053,73
Hatvan I.              31   40   366   73   92   1222,92   1123,18   1107,97
A23 Nagykáta           18   26   255   51   64   1211,59   1115,68   1087,64
A64 Zsámbok            12   18   168   34   42   1209,83   1115,44   1096,61
R38 Jászberény         10   15   137   27   34   1212,41   1098,17   1085,68
Hatvan II.             40   59   560  112  140   1212,41   1109,91   1087,64
Tagszövetségben        71   99   926  185  232   1222,92   1115,68   1096,61

A23 egyesületi díjlista
   1. Tomori László                  1.cs. HU-13-D-601938    T 1211,59 m/p
   2. Nagy János                     1.cs. HU-12-D-502325    H 1204,68 m/p
   3. Tomori László                  1.cs. HU-11-D-402622    H 1202,11 m/p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. HU-13-09-19677    H 1192,82 m/p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs. HU-13-09-19689    H 1192,70 m/p
   6. Huszár Péter                   1.cs. HU-13-D-601656    H 1188,33 m/p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. HU-12-D-574706    H 1188,09 m/p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. HU-12-D-505685    H 1185,55 m/p
   9. Száraz László                  1.cs. HU-12-09-14322    H 1185,32 m/p
  10. Tomori László                  1.cs. HU-13-D-601939    T 1184,64 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 584395 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  57,17p    R:  20.   3h  58,96p    T:  31.   3h  57,10p
Összesített E:   5.  24h 459,58p    R:   8.  25h 487,79p    T:  14.  25h 486,75p
   HU-12-D-505685    H 07 13:52:56  1185,55 m/p   8  27,07   13  27,50   25  27,19
   HU-13-D-603911    H 07 14:16:05  1132,37 m/p  43  17,40   89  17,98  154  17,48
   HU-14-D-726916    H 07 14:31:13  1100,11 m/p  60  12,70  125  13,48  221  12,43

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 584395 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  18,23p    R:  42.   1h  18,61p    T:  70.   1h  18,00p
Összesített E:   9.  22h 409,01p    R:  11.  23h 442,47p    T:  20.  23h 443,64p
   HU-12-D-505688    T 07 14:14:46  1135,26 m/p  40  18,23   84  18,61  147  18,00

Csákó Csaba Gyula               1.cs. Dt: 568032 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  22,10p    R:  39.   1h  23,37p    T:  60.   1h  23,12p
Összesített E:  25.  12h 187,55p    R:  47.  12h 199,73p    T:  79.  12h 200,61p
   HU-14-D-728881    H 07 13:49:35  1160,24 m/p  26  22,10   46  23,37   79  23,12

Fejos Zsolt                     1.cs. Dt: 561097 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 113,51p    R:   3.   5h 117,33p    T:   9.   5h 115,71p
Összesített E:   4.  25h 471,44p    R:   7.  25h 495,38p    T:  13.  25h 496,83p
   HU-12-D-574706    H 07 13:32:16  1188,09 m/p   7  27,34   12  27,62   20  27,57
   HU-13-D-602330    T 07 13:37:39  1174,70 m/p  16  24,86   24  26,12   43  25,84
   HU-14-M-135388    H 07 13:37:55  1174,05 m/p  17  24,58   26  25,87   45  25,69
   HU-12-D-574704    H 07 13:52:32  1139,21 m/p  38  18,78   78  19,36  137  18,76
   HU-14-O-25706     T 07 13:54:39  1134,33 m/p  41  17,95   86  18,36  149  17,85

Gavaldik József                 1.cs. Dt: 571298 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  62,97p    R:  17.   3h  65,47p    T:  36.   2h  52,36p
Összesített E:  21.  13h 205,06p    R:  38.  14h 230,75p    T:  63.  15h 237,41p
   HU 13-09-20131    H 07 13:43:08  1182,49 m/p  11  26,24   16  27,12   30  26,82
   HU 13-09-20133    H 07 13:46:41  1173,86 m/p  18  24,30   27  25,75   47  25,54
   HU 12-09-15036    H 07 14:21:17  1095,95 m/p  61  12,43  132  12,60    0   0,00

Gavaldik József                 2.cs. Dt: 571298 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  37,01p    R:  32.   2h  38,84p    T:  49.   2h  37,21p
Összesített E:  31.   9h 138,22p    R:  53.  11h 168,88p    T:  94.  11h 168,01p
   HU 14-09-24792    H 07 13:55:24  1153,21 m/p  30  20,99   58  21,86  104  21,24
   HU 14-09-24754    H 07 14:10:03  1120,08 m/p  48  16,02   97  16,98  174  15,97

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 558299 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 114,35p    R:   4.   5h 116,71p    T:  11.   5h 114,40p
Összesített E:  11.  19h 356,83p    R:  15.  22h 405,09p    T:  23.  23h 416,15p
   HU-13-D-601656    H 07 13:29:49  1188,33 m/p   6  27,62   11  27,75   19  27,64
   HU-12-09-14258    H 07 13:32:59  1180,38 m/p  12  25,96   18  26,87   34  26,51
   HU-12-O-12114     H 07 13:43:14  1155,34 m/p  29  21,27   55  22,24  100  21,54
   HU-12-D-501942    T 07 13:47:39  1144,88 m/p  34  19,89   72  20,11  126  19,58
   HU-12-D-501932    H 07 13:48:52  1142,03 m/p  35  19,61   75  19,74  132  19,13

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 557096 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  64,63p    R:  15.   3h  67,85p    T:  26.   3h  66,21p
Összesített E:  12.  18h 336,70p    R:  17.  20h 374,54p    T:  30.  20h 376,37p
   HU-12-D-562134    T 07 13:35:56  1170,53 m/p  20  23,75   29  25,49   55  24,93
   HU-12-D-562155    H 07 13:41:12  1157,72 m/p  27  21,82   50  22,87   90  22,30
   HU-13-D-602005    H 07 13:47:55  1141,79 m/p  37  19,06   77  19,49  134  18,98

Kalocsai András                 1.cs. Dt: 555366 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  15,19p    R:  43.   1h  16,11p    T:  73.   1h  15,14p
Összesített E:  19.  14h 217,63p    R:  36.  15h 245,85p    T:  54.  16h 254,36p
   HU-11-09-08421    H 07 13:57:47  1115,68 m/p  51  15,19  104  16,11  185  15,14

Kalocsai András                 2.cs. Dt: 555366 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  60,21p    R:  19.   3h  63,35p    T:  30.   3h  60,93p
Összesített E:  36.   7h 109,32p    R:  74.   8h 125,05p    T: 129.   7h 110,81p
   HU-14-O-26312     T 07 13:34:06  1171,41 m/p  19  24,03   28  25,62   53  25,08
   HU-14-D-727915    T 07 13:40:33  1155,69 m/p  28  21,54   54  22,37   98  21,69
   HU-14-D-727889    T 07 14:00:12  1110,29 m/p  53  14,64  110  15,36  198  14,16

Lengyel János                   1.cs. Dt: 559270 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  13,81p    R:  47.   1h  13,98p    T:  77.   1h  12,88p
Összesített E:  26.  11h 187,48p    R:  37.  14h 230,91p    T:  67.  13h 222,00p
   HU-12-09-13868    H 07 14:07:43  1101,54 m/p  56  13,81  121  13,98  215  12,88

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 558079 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  65,18p    R:  16.   4h  67,67p    T:  27.   4h  64,41p
Összesített E:  13.  19h 319,43p    R:  19.  20h 353,38p    T:  32.  20h 353,70p
   HU-11-09-07714    H 07 13:48:46  1141,81 m/p  36  19,33   76  19,61  133  19,06
   HU-13-D-602264    T 07 13:54:22  1128,88 m/p  45  16,85   93  17,48  164  16,72
   HU-13-D-602279    T 07 13:58:41  1119,10 m/p  50  15,47   99  16,73  176  15,82
   HU-10-09-01309    T 07 14:06:48  1101,18 m/p  57  13,53  122  13,85  216  12,81

Nagy János                      1.cs. Dt: 557927 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h 104,67p    R:   6.   5h 108,07p    T:  16.   5h 105,08p
Összesített E:   3.  27h 500,16p    R:   5.  28h 535,42p    T:   8.  28h 538,41p
   HU-12-D-502325    H 07 13:23:08  1204,68 m/p   2  28,72    5  28,50   10  28,32
   HU-10-09-01043    H 07 13:34:25  1176,03 m/p  14  25,41   22  26,37   39  26,14
   HU-12-D-502315    H 07 13:39:38  1163,24 m/p  22  23,20   38  24,37   68  23,95
   HU-11-09-07843    H 07 14:02:31  1110,27 m/p  54  14,36  111  15,23  199  14,09
   HU-11-09-07802    H 07 14:06:55  1100,63 m/p  59  12,98  124  13,60  219  12,58
   HU-12-09-14510    H 07 14:11:16  1091,26 m/p  63  11,88  136  12,10    0   0,00

Nagy Zoltán                     1.cs. Dt: 563129 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 115,44p    R:   5.   5h 116,59p    T:  10.   5h 114,50p
Összesített E:   8.  22h 418,14p    R:  10.  23h 447,37p    T:  17.  24h 462,53p
   HU-13-09-19677    H 07 13:32:05  1192,82 m/p   4  28,17    8  28,12   15  27,95
   HU-13-09-19689    H 07 13:32:08  1192,70 m/p   5  27,90    9  28,00   16  27,87
   HU-12-09-14651    H 07 13:49:29  1150,42 m/p  31  20,71   61  21,49  109  20,86
   HU-12-09-14671    H 07 13:51:36  1145,47 m/p  33  20,16   71  20,24  124  19,74
   HU-12-09-14664    H 07 13:55:53  1135,57 m/p  39  18,50   83  18,74  146  18,08
   HU-11-09-08119    H 07 14:10:07  1103,89 m/p  55  14,09  117  14,48  211  13,18

Száraz László                   1.cs. Dt: 554868 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  85,07p    R:  10.   4h  87,59p    T:  22.   3h  73,96p
Összesített E:   6.  25h 458,07p    R:   9.  25h 482,26p    T:  16.  24h 472,07p
   HU-12-09-14322    H 07 13:28:07  1185,32 m/p   9  26,79   14  27,37   27  27,04
   HU-13-D-604774    H 07 13:31:36  1176,56 m/p  13  25,69   21  26,50   38  26,21
   HU-12-09-14315    T 07 13:42:32  1149,91 m/p  32  20,44   63  21,24  111  20,71
   HU-12-09-14370    H 07 14:07:18  1093,77 m/p  62  12,15  133  12,48    0   0,00

Szöllosi Gábor                  1.cs. Dt: 557719 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  39,22p    R:  27.   2h  41,73p    T:  43.   2h  40,37p
Összesített E:   7.  25h 457,55p    R:   6.  27h 504,67p    T:  11.  27h 504,96p
   HU-11-D-408311    T 07 13:37:45  1167,39 m/p  21  23,48   34  24,87   61  24,48
   HU-11-09-07886    T 07 13:58:15  1119,36 m/p  49  15,74   98  16,86  175  15,89

Szöllosi Gábor                  2.cs. Dt: 557719 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  29,83p    R:  36.   2h  31,09p    T:  54.   2h  29,38p
Összesített E:   1.  27h 536,60p    R:   3.  27h 556,09p    T:   6.  27h 552,27p
   HU-09-09-93246    H 07 13:54:36  1127,62 m/p  46  16,57   94  17,36  165  16,65
   HU-12-D-502355    H 07 14:06:33  1101,01 m/p  58  13,26  123  13,73  217  12,73

Tomori László                   1.cs. Dt: 558298 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 132,01p    R:   1.   5h 134,86p    T:   1.   5h 133,40p
Összesített E:   2.  27h 536,26p    R:   1.  28h 568,43p    T:   3.  27h 559,24p
   HU-13-D-601938    T 07 13:20:47  1211,59 m/p   1  29,00    2  28,87    5  28,70
   HU-11-D-402622    H 07 13:24:25  1202,11 m/p   3  28,45    7  28,25   13  28,10
   HU-13-D-601939    T 07 13:31:16  1184,64 m/p  10  26,51   15  27,25   29  26,89
   HU-13-D-601983    H 07 13:35:15  1174,71 m/p  15  25,13   23  26,25   42  25,91
   HU-13-D-601925    T 07 13:40:08  1162,76 m/p  23  22,92   39  24,24   70  23,80
   HU-13-O-19506     H 07 13:40:13  1162,56 m/p  24  22,65   41  23,99   72  23,65
   HU-12-D-502213    H 07 13:40:49  1161,11 m/p  25  22,37   42  23,87   74  23,50
   HU-13-D-601971    H 07 13:52:27  1133,68 m/p  42  17,68   87  18,23  151  17,70
   HU-13-O-19285     T 07 14:02:07  1111,86 m/p  52  14,91  108  15,61  194  14,46

Tóth Lajos                      1.cs. Dt: 557595 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  45,02p    R:  25.   3h  46,56p    T:  53.   2h  33,52p
Összesített E:  38.   7h 102,27p    R:  56.  12h 166,59p    T: 105.  10h 149,33p
   HU-11-09-08287    H 07 13:53:11  1130,60 m/p  44  17,12   91  17,73  160  17,02
   HU-13-D-601886    H 07 13:56:26  1123,20 m/p  47  16,30   95  17,23  167  16,50
   HU-13-D-601887    H 07 14:12:40  1087,64 m/p  64  11,60  140  11,60    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50 HU-12-D-599881    H 1222,92 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619450    H 1212,41 m/p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 13-D-700972    H 1212,13 m/p
   4. Katona József                  2.cs. A36 HU 12-09-15383    H 1212,10 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601938    T 1211,59 m/p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-O-06846     H 1209,83 m/p
   7. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 14-D-800523    T 1208,45 m/p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 09-D-235039    H 1207,32 m/p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-07-34432    H 1207,03 m/p
  10. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12-D-502325    H 1204,68 m/p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-31001    H 1204,66 m/p
  12. Tóth Sándor                    2.cs. A64 HU-14-D-762762    T 1204,26 m/p
  13. Tomori László                  1.cs. A23 HU-11-D-402622    H 1202,11 m/p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1197,22 m/p
  15. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-13-09-19677    H 1192,82 m/p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-13-09-19689    H 1192,70 m/p
  17. Szollos Béla                   2.cs. A64 HU 12-D-536024    H 1192,28 m/p
  18. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1190,67 m/p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-13-D-601656    H 1188,33 m/p
  20. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-12-D-574706    H 1188,09 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619450    H 1212,41 m/p
   2. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601938    T 1211,59 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-O-06846     H 1209,83 m/p
   4. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 14-D-800523    T 1208,45 m/p
   5. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12-D-502325    H 1204,68 m/p
   6. Tóth Sándor                    2.cs. A64 HU-14-D-762762    T 1204,26 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-11-D-402622    H 1202,11 m/p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-13-09-19677    H 1192,82 m/p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-13-09-19689    H 1192,70 m/p
  10. Szollos Béla                   2.cs. A64 HU 12-D-536024    H 1192,28 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  133,40 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  130,47 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  126,84 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.  126,31 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  118,71 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  118,04 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  117,95 p
   8. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  117,35 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  115,71 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  114,50 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  114,40 p
  12. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  113,21 p
  13. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  110,51 p
  14. Pap István                     1.cs. A36    5 h.  110,28 p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  105,59 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  105,08 p
  17. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   90,09 p
  18. Papp László                    3.cs. A64    4 h.   86,70 p
  19. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   82,19 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   76,61 p
  21. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    4 h.   74,72 p
  22. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   73,96 p
  23. Fejos Csaba                    2.cs. A64    4 h.   72,16 p
  24. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   69,15 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.   68,17 p
  26. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   66,21 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   64,41 p
  28. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   63,20 p
  29. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   61,61 p
  30. Kalocsai András                2.cs. A23    3 h.   60,93 p
  31. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   57,10 p
  32. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   56,57 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   55,89 p
  34. Tóth Sándor                    2.cs. A64    3 h.   53,33 p
  35. Benke István                   1.cs. R38    3 h.   53,03 p
  36. Gavaldik József                1.cs. A23    2 h.   52,36 p
  37. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    3 h.   50,24 p
  38. Majoros István                 1.cs. A50    2 h.   48,28 p
  39. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    2 h.   44,82 p
  40. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   44,13 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  134,86 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  128,36 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  117,33 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  116,71 p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  116,59 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  108,07 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  107,83 p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   92,21 p
   9. Papp László                    3.cs. A64    4 h.   89,08 p
  10. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   87,59 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs.    5 h.  132,01 p
   2. Nagy Zoltán                    1.cs.    5 h.  115,44 p
   3. Huszár Péter                   1.cs.    5 h.  114,35 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs.    5 h.  113,51 p
   5. Nagy János                     1.cs.    5 h.  104,67 p
   6. Száraz László                  1.cs.    4 h.   85,07 p
   7. Molnár Pál                     1.cs.    4 h.   65,18 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs.    3 h.   64,63 p
   9. Gavaldik József                1.cs.    3 h.   62,97 p
  10. Kalocsai András                2.cs.    3 h.   60,21 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs.    3 h.   57,17 p
  12. Tóth Lajos                     1.cs.    3 h.   45,02 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs.    2 h.   39,22 p
  14. Gavaldik József                2.cs.    2 h.   37,01 p
  15. Szöllosi Gábor                 2.cs.    2 h.   29,83 p
  16. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    1 h.   22,10 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs.    1 h.   18,23 p
  18. Kalocsai András                1.cs.    1 h.   15,19 p
  19. Lengyel János                  1.cs.    1 h.   13,81 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    9 h.  212,71 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    9 h.  198,16 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36    7 h.  171,15 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  143,72 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    6 h.  139,80 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  133,48 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    6 h.  129,56 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    6 h.  127,68 p
   9. Pap István                     1.cs. A36    6 h.  125,65 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.  118,85 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  117,95 p
  12. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  117,35 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  115,71 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  114,40 p
  15. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  110,51 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  105,08 p
  17. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   90,09 p
  18. Papp László                    3.cs. A64    4 h.   86,70 p
  19. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   82,19 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   76,61 p
  21. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    4 h.   74,72 p
  22. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   73,96 p
  23. Fejos Csaba                    2.cs. A64    4 h.   72,16 p
  24. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   69,15 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.   68,17 p
  26. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   66,21 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   64,41 p
  28. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   63,20 p
  29. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   61,61 p
  30. Kalocsai András                2.cs. A23    3 h.   60,93 p
  31. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   57,10 p
  32. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   56,57 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   55,89 p
  34. Tóth Sándor                    2.cs. A64    3 h.   53,33 p
  35. Benke István                   1.cs. R38    3 h.   53,03 p
  36. Gavaldik József                1.cs. A23    2 h.   52,36 p
  37. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    3 h.   50,24 p
  38. Majoros István                 1.cs. A50    2 h.   48,28 p
  39. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    2 h.   44,82 p
  40. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   44,13 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten
  06.07. Straubing

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   30 h.  595,66 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   30 h.  595,10 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   27 h.  559,24 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   27 h.  557,02 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50   28 h.  556,90 p
   6. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   27 h.  552,27 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   26 h.  543,01 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   28 h.  538,41 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   27 h.  535,68 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   26 h.  517,54 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   27 h.  504,96 p
  12. Katona József                  2.cs. A36   24 h.  503,89 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  496,83 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   25 h.  486,75 p
  15. Boda Ákos                      1.cs. A50   26 h.  472,57 p
  16. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  472,07 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   24 h.  462,53 p
  18. Mészáros László                1.cs. A36   23 h.  453,64 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50   24 h.  452,71 p
  20. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   23 h.  443,64 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   21 h.  420,90 p
  22. Kiss József                    1.cs. V10   23 h.  416,39 p
  23. Huszár Péter                   1.cs. A23   23 h.  416,15 p
  24. Tomori László                  2.cs. A23   22 h.  411,11 p
  25. Szabó Elek                     1.cs. R38   24 h.  410,14 p
  26. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   23 h.  390,70 p
  27. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   22 h.  383,95 p
  28. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   21 h.  378,54 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  377,05 p
  30. Jánosi Pál                     1.cs. A23   20 h.  376,37 p
  31. Tóth Attila                    1.cs. A64   19 h.  357,51 p
  32. Molnár Pál                     1.cs. A23   20 h.  353,70 p
  33. Fejos Csaba                    2.cs. A64   19 h.  347,40 p
  34. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   19 h.  339,57 p
  35. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   19 h.  331,27 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   19 h.  331,16 p
  37. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  328,80 p
  38. Kevés Károly                   1.cs. V10   20 h.  324,31 p
  39. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   19 h.  316,73 p
  40. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   19 h.  315,71 p
  41. Szollos Béla                   2.cs. A64   17 h.  314,18 p
  42. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  304,94 p
  43. Japport Zoltán                 5.cs. A50   17 h.  299,83 p
  44. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   15 h.  290,82 p
  45. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  46. Molnár Pál                     2.cs. A23   16 h.  284,80 p
  47. Kovács József                  1.cs. A50   15 h.  282,88 p
  48. Nagy János                     2.cs. A23   15 h.  273,58 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   14 h.  269,49 p
  50. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  51. Mészáros Mihály                2.cs. A36   15 h.  263,54 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64   15 h.  261,52 p
  53. Babicz István                  1.cs. A64   13 h.  258,27 p
  54. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  254,36 p
  55. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  253,88 p
  56. Japport Zoltán                 3.cs. A50   15 h.  253,17 p
  57. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,49 p
  58. Ács Ferenc                     1.cs. A50   17 h.  249,83 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  248,12 p
  60. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   15 h.  240,51 p
  61. Katona József                  1.cs. A36   14 h.  240,49 p
  62. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   13 h.  238,03 p
  63. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  237,41 p
  64. Palkó László                   1.cs. A23   13 h.  229,67 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   15 h.  224,56 p
  66. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  222,97 p
  67. Lengyel János                  1.cs. A23   13 h.  222,00 p
  68. Varga László                   1.cs. R38   13 h.  218,48 p
  69. László György                  1.cs. A36   13 h.  216,93 p
  70. Majoros István                 1.cs. A50   12 h.  215,41 p
  71. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  213,05 p
  72. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  211,76 p
  73. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   11 h.  209,63 p
  74. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  209,33 p
  75. Palkó László                   2.cs. A23   11 h.  207,50 p
  76. Tomori László                  3.cs. A23   13 h.  204,52 p
  77. Japport Zoltán                 4.cs. A50   14 h.  202,19 p
  78. Babicz János                   1.cs. A64   12 h.  201,39 p
  79. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   12 h.  200,61 p
  80. Szollos Béla                   4.cs. A64   12 h.  200,17 p
  81. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   13 h.  197,10 p
  82. Balázs Sándor                  1.cs. R38   11 h.  192,74 p
  83. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   12 h.  190,96 p
  84. Boda Ákos                      5.cs. A50   12 h.  190,73 p
  85. Boda Ákos                      4.cs. A50   11 h.  186,97 p
  86. Agócs Attila                   1.cs. A36   10 h.  185,37 p
  87. Mészáros László                2.cs. A36   11 h.  182,39 p
  88. Demeter Attila                 1.cs. R38   13 h.  178,60 p
  89. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   11 h.  176,65 p
  90. Csikós István                  1.cs. V10   10 h.  175,36 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   28 h.  568,43 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   28 h.  567,51 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   27 h.  556,09 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   28 h.  543,61 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   28 h.  535,42 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   27 h.  504,67 p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  495,38 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   25 h.  487,79 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23   25 h.  482,26 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   23 h.  447,37 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   23 h.  442,47 p
  12. Tóth Attila                    2.cs. A64   21 h.  421,42 p
  13. Tomori László                  2.cs. A23   22 h.  413,19 p
  14. Szabó Elek                     1.cs. R38   24 h.  410,66 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23   22 h.  405,09 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   23 h.  393,17 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   20 h.  374,54 p
  18. Tóth Attila                    1.cs. A64   19 h.  357,31 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   20 h.  353,38 p
  20. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   22 h.  349,49 p
  21. Fejos Csaba                    2.cs. A64   19 h.  344,45 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 2.cs.   27 h.  536,60 p
   2. Tomori László                  1.cs.   27 h.  536,26 p
   3. Nagy János                     1.cs.   27 h.  500,16 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs.   25 h.  471,44 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs.   24 h.  459,58 p
   6. Száraz László                  1.cs.   25 h.  458,07 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs.   25 h.  457,55 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs.   22 h.  418,14 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs.   22 h.  409,01 p
  10. Tomori László                  2.cs.   21 h.  385,44 p
  11. Huszár Péter                   1.cs.   19 h.  356,83 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs.   18 h.  336,70 p
  13. Molnár Pál                     1.cs.   19 h.  319,43 p
  14. Bajtek Tibor                   3.cs.   18 h.  307,11 p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs.   18 h.  304,78 p
  16. Bajtek Tibor                   6.cs.   17 h.  280,10 p
  17. Molnár Pál                     2.cs.   12 h.  231,83 p
  18. Nagy János                     2.cs.   12 h.  219,62 p
  19. Kalocsai András                1.cs.   14 h.  217,63 p
  20. Jánosi Pál                     2.cs.   13 h.  215,23 p
  21. Gavaldik József                1.cs.   13 h.  205,06 p
  22. Palkó László                   1.cs.   11 h.  197,04 p
  23. Huszár Péter                   2.cs.   12 h.  194,98 p
  24. Palkó László                   2.cs.   11 h.  192,89 p
  25. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   12 h.  187,55 p
  26. Lengyel János                  1.cs.   11 h.  187,48 p
  27. Tomori László                  3.cs.   10 h.  163,29 p
  28. Száraz László                  2.cs.   11 h.  163,11 p
  29. Szöllosi Gábor                 3.cs.   10 h.  148,14 p
  30. Jánosi Pál                     3.cs.    9 h.  144,83 p
  31. Gavaldik József                2.cs.    9 h.  138,22 p
  32. Bajtek Tibor                   5.cs.    8 h.  133,13 p
  33. Nagy János                     3.cs.    8 h.  126,91 p
  34. Száraz László                  4.cs.    8 h.  117,56 p
  35. Száraz László                  3.cs.    7 h.  111,12 p
  36. Kalocsai András                2.cs.    7 h.  109,32 p
  37. Szöllosi Gábor                 4.cs.    7 h.  107,81 p
  38. Tóth Lajos                     1.cs.    7 h.  102,27 p
  39. Moravcsik Lénárd               1.cs.    6 h.   90,40 p
  40. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    5 h.   88,86 p
  41. Gavaldik József                3.cs.    4 h.   76,02 p
  42. Molnár Pál                     3.cs.    4 h.   70,61 p
  43. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  44. Moravcsik Lénárd               2.cs.    2 h.   34,46 p
  45. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  46. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   23,84 p
  47. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  48. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  49. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  50. Palkó László                   3.cs.    1 h.   10,95 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 134,72p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 125,77p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 121,58p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 107,30p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  6h 104,08p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  6h 102,84p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  5h 113,25p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  5h 107,73p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h 105,51p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h 104,72p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  87,67p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  5h 109,97p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 107,56p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h 104,51p
  5. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  97,88p
  6. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  95,63p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  87,73p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  85,49p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  4h  83,42p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  4h  83,11p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 125,83p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 122,15p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 105,60p
  4. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  5h 113,50p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  5h 108,57p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h 105,00p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h 104,53p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  5h 103,02p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  5h 102,91p
 10. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h 101,39p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  5h 110,92p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h 104,67p
  3. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  94,62p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  85,13p
  5. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  5h  78,50p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  4h  83,92p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  4h  83,62p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  4h  82,45p
  9. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  82,05p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601925    T  4h  78,38p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 116,51p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  5h 111,10p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h 100,57p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  99,96p
  5. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  5h  99,95p
  6. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  97,11p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  90,75p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  90,59p
  9. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  5h  90,18p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  87,46p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h 102,24p
  2. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  88,17p
  3. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  79,66p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601925    T  4h  73,82p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  4h  71,74p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  4h  70,93p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  4h  69,75p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  4h  65,49p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-08-09-84452    T  4h  65,43p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-308-78      T  4h  62,87p