Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.06.09 17:58:47
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.10 15:43:06
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.10 15:46:12
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.09 17:58:47
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 07 verseny 

Feleresztés helye: Straubing
Feleresztés ideje: 2015.06.07 05:40
Időjárás         : Napos, 30 C-os meleg, DDK-i szél
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 553000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 29
Legkisebb pont   : 11,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        13   13   120   24   30   1212,13   1157,65   1137,27
A50 Zsámbok            10   13   113   23   28   1222,92   1148,06   1122,31
V10 Hatvan              8   14   133   27   33   1186,85   1071,40   1053,73
Hatvan I.              31   40   366   73   92   1222,92   1123,18   1107,97
A23 Nagykáta           18   26   255   51   64   1211,59   1115,68   1087,64
A64 Zsámbok            12   18   168   34   42   1209,83   1115,44   1096,61
R38 Jászberény         10   15   137   27   34   1212,41   1098,17   1085,68
Hatvan II.             40   59   560  112  140   1212,41   1109,91   1087,64
Tagszövetségben        71   99   926  185  232   1222,92   1115,68   1096,61

A64 egyesületi díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-11-O-06846     H 1209,83 m/p
   2. Tóth Attila                    1.cs. HU 14-D-800523    T 1208,45 m/p
   3. Tóth Sándor                    2.cs. HU-14-D-762762    T 1204,26 m/p
   4. Szollos Béla                   2.cs. HU 12-D-536024    H 1192,28 m/p
   5. Papp László                    3.cs. HU-11-D-402768    H 1176,87 m/p
   6. Babicz István                  1.cs. HU-11-09-10853    H 1170,41 m/p
   7. Tóth Attila                    2.cs. HU 13-07-37799    T 1168,42 m/p
   8. Tóth Attila                    1.cs. HU 13-D-656686    T 1167,61 m/p
   9. Szollos Béla                   1.cs. HU 08-09-86981    T 1166,44 m/p
  10. Papp László                    3.cs. HU-11-D-402792    T 1163,65 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 553332 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  66,21p    R:  12.   4h  76,82p    T:  28.   3h  63,20p
Összesített E:  11.  13h 257,88p    R:  29.  14h 272,86p    T:  53.  13h 258,27p
   HU-11-09-10853    H 07 13:32:46  1170,41 m/p   6  26,88   30  25,37   56  24,86
   HU-10-09-03896    H 07 13:36:42  1160,76 m/p  12  24,33   45  23,49   77  23,28
   HU-12-D-462986    T 07 13:56:04  1115,44 m/p  34  15,00  105  15,98  186  15,06
   HU-11-09-10823    H 07 14:08:08  1088,95 m/p   0   0,00  137  11,98    0   0,00

Babicz János                    1.cs. Dt: 553647 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  34,23p    R:  33.   2h  36,72p    T:  51.   2h  35,11p
Összesített E:  13.  13h 202,44p    R:  48.  12h 198,09p    T:  78.  12h 201,39p
   HU 14-D-763014    H 07 13:43:04  1146,11 m/p  25  18,81   69  20,49  122  19,89
   HU 14-D-764490    T 07 13:56:02  1116,15 m/p  33  15,42  103  16,23  184  15,22

Babicz József                   1.cs. Dt: 553606 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  37,21p    R:  31.   2h  38,85p    T:  48.   2h  37,74p
Összesített E:  17.  10h 172,12p    R:  52.  10h 173,03p    T:  91.  10h 174,19p
   HU-14-D-763043    T 07 13:42:06  1148,32 m/p  24  19,24   67  20,74  118  20,19
   HU-12-07-34696    H 07 13:48:46  1132,66 m/p  27  17,97   88  18,11  153  17,55

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 553530 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  14,57p    R:  44.   1h  15,86p    T:  74.   1h  14,69p
Összesített E:  19.  10h 165,61p    R:  54.  10h 167,95p    T:  96.  10h 166,99p
   HU 14-D-763000    T 07 13:57:18  1113,07 m/p  35  14,57  106  15,86  191  14,69

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 553530 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  72,29p    R:  13.   4h  75,19p    T:  23.   4h  72,16p
Összesített E:   4.  20h 356,72p    R:  21.  19h 344,45p    T:  33.  19h 347,40p
   HU 12-07-34863    H 07 13:40:17  1152,51 m/p  19  21,36   60  21,61  107  21,02
   HU 14-D-762991    H 07 13:41:50  1148,80 m/p  23  19,66   66  20,86  117  20,26
   HU 14-D-762978    T 07 13:49:51  1130,00 m/p  29  17,12   92  17,61  162  16,87
   HU 13-07-37654    H 07 13:58:43  1109,91 m/p  36  14,15  112  15,11  200  14,01

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 552999 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  13,72p    R:  46.   1h  14,98p    T:  76.   1h  13,94p
Összesített E:  22.   8h 108,45p    R:  81.   7h  99,57p    T: 133.   7h  99,96p
   HU-14-D-762746    H 07 13:58:21  1109,63 m/p  37  13,72  113  14,98  201  13,94

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 544304 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 107,66p    R:   7.   5h 107,83p    T:  15.   5h 105,59p
Összesített E:   1.  28h 560,09p    R:   2.  28h 567,51p    T:   4.  27h 557,02p
   HU-11-O-06846     H 07 13:09:54  1209,83 m/p   1  29,00    3  28,75    6  28,62
   HU-12-D-530624    H 07 13:28:50  1160,98 m/p  11  24,76   44  23,62   76  23,35
   HU-11-07-30906    H 07 13:33:40  1149,13 m/p  22  20,09   65  20,99  113  20,56
   HU-13-D-596328    H 07 13:41:20  1130,83 m/p  28  17,54   90  17,86  156  17,32
   HU-10-D-255227    T 07 13:46:25  1119,01 m/p  31  16,27  100  16,61  177  15,74
   HU-11-D-396034    T 07 13:52:42  1104,74 m/p  40  12,45  116  14,60  210  13,26

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 544304 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  20,51p    R:  41.   1h  21,11p    T:  65.   1h  20,64p
Összesített E:   8.  16h 301,97p    R:  28.  15h 290,93p    T:  44.  15h 290,82p
   HU-13-D-596334    T 07 13:33:36  1149,29 m/p  21  20,51   64  21,11  112  20,64

Papp László                     2.cs. Dt: 549204 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  21,79p    R:  40.   1h  22,12p    T:  63.   1h  21,47p
Összesített E:  26.   4h  68,47p    R:  90.   4h  69,76p    T: 148.   4h  69,19p
   HU-13-D-596387    T 07 13:35:55  1153,99 m/p  18  21,79   56  22,12  101  21,47

Papp László                     3.cs. Dt: 549204 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  89,26p    R:   9.   4h  89,08p    T:  18.   4h  86,70p
Összesített E:  23.   4h  89,26p    R:  84.   4h  89,08p    T: 140.   4h  86,70p
   HU-11-D-402768    H 07 13:26:40  1176,87 m/p   5  27,30   20  26,62   37  26,29
   HU-11-D-402792    T 07 13:31:58  1163,65 m/p  10  25,18   37  24,49   67  24,03
   HU-11-D-402752    T 07 13:33:58  1158,74 m/p  14  23,48   48  23,12   86  22,60
   HU-12-D-530288    H 07 13:55:35  1108,20 m/p  38  13,30  114  14,85  203  13,78

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 552561 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  25,60p    R:  38.   1h  24,74p    T:  58.   1h  24,33p
Összesített E:  15.  12h 192,65p    R:  61.   9h 157,75p    T:  93.  10h 168,56p
   HU 08-09-86981    T 07 13:33:43  1166,44 m/p   9  25,60   35  24,74   63  24,33

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 552561 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  62,38p    R:  18.   3h  63,59p    T:  29.   3h  61,61p
Összesített E:   6.  18h 318,28p    R:  25.  17h 310,45p    T:  41.  17h 314,18p
   HU 12-D-536024    H 07 13:23:27  1192,28 m/p   4  27,73   10  27,87   17  27,79
   HU 13-D-605915    T 07 13:37:22  1157,52 m/p  16  22,63   51  22,74   93  22,07
   HU 12-D-530249    H 07 14:03:37  1097,19 m/p  41  12,02  129  12,98  230  11,75

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 533732 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  71,30p    R:  14.   3h  70,72p    T:  24.   3h  69,15p
Összesített E:   3.  20h 362,60p    R:  18.  19h 357,31p    T:  31.  19h 357,51p
   HU 14-D-800523    T 07 13:01:40  1208,45 m/p   2  28,58    4  28,62    7  28,55
   HU 13-D-656686    T 07 13:17:07  1167,61 m/p   8  26,03   33  24,99   60  24,56
   HU 14-D-800509    H 07 13:36:13  1120,78 m/p  30  16,69   96  17,11  173  16,04

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 533732 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  93,51p    R:   8.   4h  92,21p    T:  17.   4h  90,09p
Összesített E:   2.  22h 436,84p    R:  12.  21h 421,42p    T:  21.  21h 420,90p
   HU 13-07-37799    T 07 13:16:48  1168,42 m/p   7  26,45   32  25,12   59  24,63
   HU 13-D-656656    H 07 13:20:31  1158,99 m/p  13  23,91   47  23,24   84  22,75
   HU 14-D-800511    T 07 13:21:09  1157,39 m/p  17  22,21   53  22,49   95  21,92
   HU 13-D-667066    H 07 13:23:59  1150,33 m/p  20  20,94   62  21,36  110  20,79

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 553717 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  57,29p    R:  21.   3h  58,58p    T:  32.   3h  56,57p
Összesített E:   7.  18h 307,23p    R:  26.  18h 301,42p    T:  42.  18h 304,94p
   HU-11-D-397202    T 07 13:38:12  1157,92 m/p  15  23,06   49  22,99   89  22,37
   HU-11-D-397210    T 07 13:46:41  1137,74 m/p  26  18,39   80  19,11  140  18,53
   HU-13-D-619002    H 07 13:55:00  1118,62 m/p  32  15,84  101  16,48  178  15,67

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 553717 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  52,62p    R:  23.   3h  55,95p    T:  34.   3h  53,33p
Összesített E:  18.  11h 170,69p    R:  59.  10h 160,90p    T: 100.  10h 157,41p
   HU-14-D-762762    T 07 13:19:48  1204,26 m/p   3  28,15    6  28,37   12  28,17
   HU-14-D-762765    H 07 13:59:45  1107,99 m/p  39  12,87  115  14,73  206  13,56
   HU-14-D-764472    T 07 14:04:56  1096,61 m/p  42  11,60  130  12,85  232  11,60

Tagszövetségi díjlista
   1. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50 HU-12-D-599881    H 1222,92 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619450    H 1212,41 m/p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 13-D-700972    H 1212,13 m/p
   4. Katona József                  2.cs. A36 HU 12-09-15383    H 1212,10 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601938    T 1211,59 m/p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-O-06846     H 1209,83 m/p
   7. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 14-D-800523    T 1208,45 m/p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 09-D-235039    H 1207,32 m/p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-07-34432    H 1207,03 m/p
  10. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12-D-502325    H 1204,68 m/p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-31001    H 1204,66 m/p
  12. Tóth Sándor                    2.cs. A64 HU-14-D-762762    T 1204,26 m/p
  13. Tomori László                  1.cs. A23 HU-11-D-402622    H 1202,11 m/p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1197,22 m/p
  15. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-13-09-19677    H 1192,82 m/p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-13-09-19689    H 1192,70 m/p
  17. Szollos Béla                   2.cs. A64 HU 12-D-536024    H 1192,28 m/p
  18. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1190,67 m/p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-13-D-601656    H 1188,33 m/p
  20. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-12-D-574706    H 1188,09 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619450    H 1212,41 m/p
   2. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601938    T 1211,59 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-O-06846     H 1209,83 m/p
   4. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 14-D-800523    T 1208,45 m/p
   5. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12-D-502325    H 1204,68 m/p
   6. Tóth Sándor                    2.cs. A64 HU-14-D-762762    T 1204,26 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-11-D-402622    H 1202,11 m/p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-13-09-19677    H 1192,82 m/p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-13-09-19689    H 1192,70 m/p
  10. Szollos Béla                   2.cs. A64 HU 12-D-536024    H 1192,28 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  133,40 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  130,47 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  126,84 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.  126,31 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  118,71 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  118,04 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  117,95 p
   8. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  117,35 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  115,71 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  114,50 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  114,40 p
  12. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  113,21 p
  13. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  110,51 p
  14. Pap István                     1.cs. A36    5 h.  110,28 p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  105,59 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  105,08 p
  17. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   90,09 p
  18. Papp László                    3.cs. A64    4 h.   86,70 p
  19. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   82,19 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   76,61 p
  21. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    4 h.   74,72 p
  22. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   73,96 p
  23. Fejos Csaba                    2.cs. A64    4 h.   72,16 p
  24. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   69,15 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.   68,17 p
  26. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   66,21 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   64,41 p
  28. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   63,20 p
  29. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   61,61 p
  30. Kalocsai András                2.cs. A23    3 h.   60,93 p
  31. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   57,10 p
  32. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   56,57 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   55,89 p
  34. Tóth Sándor                    2.cs. A64    3 h.   53,33 p
  35. Benke István                   1.cs. R38    3 h.   53,03 p
  36. Gavaldik József                1.cs. A23    2 h.   52,36 p
  37. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    3 h.   50,24 p
  38. Majoros István                 1.cs. A50    2 h.   48,28 p
  39. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    2 h.   44,82 p
  40. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   44,13 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  134,86 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  128,36 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  117,33 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  116,71 p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  116,59 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  108,07 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  107,83 p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   92,21 p
   9. Papp László                    3.cs. A64    4 h.   89,08 p
  10. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   87,59 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.    5 h.  107,66 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.    4 h.   93,51 p
   3. Papp László                    3.cs.    4 h.   89,26 p
   4. Fejos Csaba                    2.cs.    4 h.   72,29 p
   5. Tóth Attila                    1.cs.    3 h.   71,30 p
   6. Babicz István                  1.cs.    3 h.   66,21 p
   7. Szollos Béla                   2.cs.    3 h.   62,38 p
   8. Tóth Sándor                    1.cs.    3 h.   57,29 p
   9. Tóth Sándor                    2.cs.    3 h.   52,62 p
  10. Babicz József                  1.cs.    2 h.   37,21 p
  11. Babicz János                   1.cs.    2 h.   34,23 p
  12. Szollos Béla                   1.cs.    1 h.   25,60 p
  13. Papp László                    2.cs.    1 h.   21,79 p
  14. Kovágó Gábor                   2.cs.    1 h.   20,51 p
  15. Fejos Csaba                    1.cs.    1 h.   14,57 p
  16. Kaló Imre                      1.cs.    1 h.   13,72 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    9 h.  212,71 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    9 h.  198,16 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36    7 h.  171,15 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  143,72 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    6 h.  139,80 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  133,48 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    6 h.  129,56 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    6 h.  127,68 p
   9. Pap István                     1.cs. A36    6 h.  125,65 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.  118,85 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  117,95 p
  12. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  117,35 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  115,71 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  114,40 p
  15. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  110,51 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  105,08 p
  17. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   90,09 p
  18. Papp László                    3.cs. A64    4 h.   86,70 p
  19. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   82,19 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   76,61 p
  21. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    4 h.   74,72 p
  22. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   73,96 p
  23. Fejos Csaba                    2.cs. A64    4 h.   72,16 p
  24. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   69,15 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.   68,17 p
  26. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   66,21 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   64,41 p
  28. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   63,20 p
  29. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   61,61 p
  30. Kalocsai András                2.cs. A23    3 h.   60,93 p
  31. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   57,10 p
  32. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   56,57 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   55,89 p
  34. Tóth Sándor                    2.cs. A64    3 h.   53,33 p
  35. Benke István                   1.cs. R38    3 h.   53,03 p
  36. Gavaldik József                1.cs. A23    2 h.   52,36 p
  37. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    3 h.   50,24 p
  38. Majoros István                 1.cs. A50    2 h.   48,28 p
  39. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    2 h.   44,82 p
  40. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   44,13 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten
  06.07. Straubing

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   30 h.  595,66 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   30 h.  595,10 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   27 h.  559,24 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   27 h.  557,02 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50   28 h.  556,90 p
   6. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   27 h.  552,27 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   26 h.  543,01 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   28 h.  538,41 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   27 h.  535,68 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   26 h.  517,54 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   27 h.  504,96 p
  12. Katona József                  2.cs. A36   24 h.  503,89 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  496,83 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   25 h.  486,75 p
  15. Boda Ákos                      1.cs. A50   26 h.  472,57 p
  16. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  472,07 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   24 h.  462,53 p
  18. Mészáros László                1.cs. A36   23 h.  453,64 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50   24 h.  452,71 p
  20. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   23 h.  443,64 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   21 h.  420,90 p
  22. Kiss József                    1.cs. V10   23 h.  416,39 p
  23. Huszár Péter                   1.cs. A23   23 h.  416,15 p
  24. Tomori László                  2.cs. A23   22 h.  411,11 p
  25. Szabó Elek                     1.cs. R38   24 h.  410,14 p
  26. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   23 h.  390,70 p
  27. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   22 h.  383,95 p
  28. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   21 h.  378,54 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  377,05 p
  30. Jánosi Pál                     1.cs. A23   20 h.  376,37 p
  31. Tóth Attila                    1.cs. A64   19 h.  357,51 p
  32. Molnár Pál                     1.cs. A23   20 h.  353,70 p
  33. Fejos Csaba                    2.cs. A64   19 h.  347,40 p
  34. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   19 h.  339,57 p
  35. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   19 h.  331,27 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   19 h.  331,16 p
  37. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  328,80 p
  38. Kevés Károly                   1.cs. V10   20 h.  324,31 p
  39. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   19 h.  316,73 p
  40. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   19 h.  315,71 p
  41. Szollos Béla                   2.cs. A64   17 h.  314,18 p
  42. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  304,94 p
  43. Japport Zoltán                 5.cs. A50   17 h.  299,83 p
  44. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   15 h.  290,82 p
  45. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  46. Molnár Pál                     2.cs. A23   16 h.  284,80 p
  47. Kovács József                  1.cs. A50   15 h.  282,88 p
  48. Nagy János                     2.cs. A23   15 h.  273,58 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   14 h.  269,49 p
  50. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  51. Mészáros Mihály                2.cs. A36   15 h.  263,54 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64   15 h.  261,52 p
  53. Babicz István                  1.cs. A64   13 h.  258,27 p
  54. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  254,36 p
  55. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  253,88 p
  56. Japport Zoltán                 3.cs. A50   15 h.  253,17 p
  57. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,49 p
  58. Ács Ferenc                     1.cs. A50   17 h.  249,83 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  248,12 p
  60. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   15 h.  240,51 p
  61. Katona József                  1.cs. A36   14 h.  240,49 p
  62. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   13 h.  238,03 p
  63. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  237,41 p
  64. Palkó László                   1.cs. A23   13 h.  229,67 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   15 h.  224,56 p
  66. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  222,97 p
  67. Lengyel János                  1.cs. A23   13 h.  222,00 p
  68. Varga László                   1.cs. R38   13 h.  218,48 p
  69. László György                  1.cs. A36   13 h.  216,93 p
  70. Majoros István                 1.cs. A50   12 h.  215,41 p
  71. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  213,05 p
  72. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  211,76 p
  73. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   11 h.  209,63 p
  74. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  209,33 p
  75. Palkó László                   2.cs. A23   11 h.  207,50 p
  76. Tomori László                  3.cs. A23   13 h.  204,52 p
  77. Japport Zoltán                 4.cs. A50   14 h.  202,19 p
  78. Babicz János                   1.cs. A64   12 h.  201,39 p
  79. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   12 h.  200,61 p
  80. Szollos Béla                   4.cs. A64   12 h.  200,17 p
  81. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   13 h.  197,10 p
  82. Balázs Sándor                  1.cs. R38   11 h.  192,74 p
  83. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   12 h.  190,96 p
  84. Boda Ákos                      5.cs. A50   12 h.  190,73 p
  85. Boda Ákos                      4.cs. A50   11 h.  186,97 p
  86. Agócs Attila                   1.cs. A36   10 h.  185,37 p
  87. Mészáros László                2.cs. A36   11 h.  182,39 p
  88. Demeter Attila                 1.cs. R38   13 h.  178,60 p
  89. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   11 h.  176,65 p
  90. Csikós István                  1.cs. V10   10 h.  175,36 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   28 h.  568,43 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   28 h.  567,51 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   27 h.  556,09 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   28 h.  543,61 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   28 h.  535,42 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   27 h.  504,67 p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  495,38 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   25 h.  487,79 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23   25 h.  482,26 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   23 h.  447,37 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   23 h.  442,47 p
  12. Tóth Attila                    2.cs. A64   21 h.  421,42 p
  13. Tomori László                  2.cs. A23   22 h.  413,19 p
  14. Szabó Elek                     1.cs. R38   24 h.  410,66 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23   22 h.  405,09 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   23 h.  393,17 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   20 h.  374,54 p
  18. Tóth Attila                    1.cs. A64   19 h.  357,31 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   20 h.  353,38 p
  20. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   22 h.  349,49 p
  21. Fejos Csaba                    2.cs. A64   19 h.  344,45 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   28 h.  560,09 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   22 h.  436,84 p
   3. Tóth Attila                    1.cs.   20 h.  362,60 p
   4. Fejos Csaba                    2.cs.   20 h.  356,72 p
   5. Kovágó Gábor                   4.cs.   19 h.  338,58 p
   6. Szollos Béla                   2.cs.   18 h.  318,28 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs.   18 h.  307,23 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs.   16 h.  301,97 p
   9. Tóth Attila                    3.cs.   16 h.  272,79 p
  10. Szollos Béla                   3.cs.   16 h.  271,90 p
  11. Babicz István                  1.cs.   13 h.  257,88 p
  12. Kovágó Gábor                   3.cs.   12 h.  217,67 p
  13. Babicz János                   1.cs.   13 h.  202,44 p
  14. Szollos Béla                   4.cs.   12 h.  202,11 p
  15. Szollos Béla                   1.cs.   12 h.  192,65 p
  16. Fejos Csaba                    3.cs.   10 h.  174,82 p
  17. Babicz József                  1.cs.   10 h.  172,12 p
  18. Tóth Sándor                    2.cs.   11 h.  170,69 p
  19. Fejos Csaba                    1.cs.   10 h.  165,61 p
  20. Papp László                    1.cs.    9 h.  138,18 p
  21. Kovágó Gábor                   5.cs.    7 h.  125,71 p
  22. Kaló Imre                      1.cs.    8 h.  108,45 p
  23. Papp László                    3.cs.    4 h.   89,26 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    5 h.   82,03 p
  25. Fejos Károly                   1.cs.    6 h.   77,67 p
  26. Papp László                    2.cs.    4 h.   68,47 p
  27. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,72 p
  28. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 134,72p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 125,77p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 121,58p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 107,30p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  6h 104,08p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  6h 102,84p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  5h 113,25p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  5h 107,73p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h 105,51p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h 104,72p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  87,67p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  5h 109,97p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 107,56p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h 104,51p
  5. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  97,88p
  6. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  95,63p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  87,73p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  85,49p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  4h  83,42p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  4h  83,11p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 125,83p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 122,15p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 105,60p
  4. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  5h 113,50p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  5h 108,57p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h 105,00p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h 104,53p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  5h 103,02p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  5h 102,91p
 10. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h 101,39p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  5h 110,92p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h 104,67p
  3. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  94,62p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  85,13p
  5. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  5h  78,50p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  4h  83,92p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  4h  83,62p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  4h  82,45p
  9. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  82,05p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601925    T  4h  78,38p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  5h 103,89p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  91,53p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  4h  82,46p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  79,05p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  4h  76,50p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  4h  75,97p
  7. Papp László                    A64 HU-11-D-402768    H  4h  71,49p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  4h  71,23p
  9. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  4h  65,87p
 10. Babicz István                  A64 HU-10-09-03896    H  3h  65,32p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  5h 109,80p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  4h  85,57p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  4h  84,29p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  4h  83,54p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  4h  78,29p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  4h  74,80p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  4h  74,00p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800522    T  4h  73,61p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  4h  73,09p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  4h  69,46p