Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.06.09 17:58:47
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.10 15:43:06
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.10 15:46:17
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.09 17:58:47
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 07 verseny 

Feleresztés helye: Straubing
Feleresztés ideje: 2015.06.07 05:40
Időjárás         : Napos, 30 C-os meleg, DDK-i szél
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 553000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 29
Legkisebb pont   : 11,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        13   13   120   24   30   1212,13   1157,65   1137,27
A50 Zsámbok            10   13   113   23   28   1222,92   1148,06   1122,31
V10 Hatvan              8   14   133   27   33   1186,85   1071,40   1053,73
Hatvan I.              31   40   366   73   92   1222,92   1123,18   1107,97
A23 Nagykáta           18   26   255   51   64   1211,59   1115,68   1087,64
A64 Zsámbok            12   18   168   34   42   1209,83   1115,44   1096,61
R38 Jászberény         10   15   137   27   34   1212,41   1098,17   1085,68
Hatvan II.             40   59   560  112  140   1212,41   1109,91   1087,64
Tagszövetségben        71   99   926  185  232   1222,92   1115,68   1096,61

R38 egyesületi díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-619450    H 1212,41 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14-M-135330    H 1182,30 m/p
   3. Gyarmati Szabolcs              1.cs. HU 14-O-34213     T 1179,23 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-12-D-503505    H 1174,59 m/p
   5. Balázs Sándor                  1.cs. HU-13-D-596783    H 1169,57 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-14-O-26279     H 1164,28 m/p
   7. Grizner Sándor                 1.cs. HU-06-07-90414    H 1162,73 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-619471    H 1160,99 m/p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-12-D-503501    H 1157,48 m/p
  10. Benke István                   1.cs. HU 13-28-25238    H 1153,56 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 555313 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  44,29p    R:  30.   2h  39,59p    T:  47.   2h  37,89p
Összesített E:   9.  12h 235,09p    R:  45.  12h 202,12p    T:  82.  11h 192,74p
   HU-13-D-596783    H 07 13:34:48  1169,57 m/p   5  26,89   31  25,24   57  24,78
   HU-12-D-463845    H 07 14:03:07  1103,75 m/p  23  17,40  118  14,35  212  13,11

Benke István                    1.cs. Dt: 565658 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  62,21p    R:  24.   3h  55,46p    T:  35.   3h  53,03p
Összesített E:  15.  10h 166,86p    R:  65.  10h 146,27p    T: 114.   9h 135,47p
   HU 13-28-25238    H 07 13:50:21  1153,56 m/p  10  24,25   57  21,99  102  21,39
   HU 08-28-00879    H 07 13:57:06  1137,89 m/p  16  21,09   79  19,24  139  18,61
   HU 09-D-220656    H 07 14:12:44  1103,20 m/p  24  16,87  119  14,23  213  13,03

Demeter Attila                  1.cs. Dt: 567427 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  33,75p    R:  35.   2h  31,21p    T:  69.   1h  18,23p
Összesített E:   8.  16h 248,77p    R:  58.  11h 162,70p    T:  88.  13h 178,60p
   HU-14-D-762610    H 07 13:59:11  1136,71 m/p  18  20,04   82  18,86  144  18,23
   HU-10-09-05050    H 07 14:19:38  1091,98 m/p  30  13,71  134  12,35    0   0,00

Grizner Sándor                  1.cs. Dt: 566309 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  43,77p    R:  29.   2h  39,60p    T:  46.   2h  37,97p
Összesített E:  17.   9h 157,81p    R:  69.   8h 134,38p    T: 115.   8h 131,84p
   HU-06-07-90414    H 07 13:47:03  1162,73 m/p   7  25,84   40  24,12   71  23,73
   HU-12-D-503602    H 07 14:09:55  1110,59 m/p  22  17,93  109  15,48  197  14,24

Grizner Sándor                  2.cs. Dt: 566309 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  13,18p    R:  48.   1h  12,23p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  22.   6h 101,30p    R:  82.   6h  92,79p    T: 143.   5h  81,17p
   HU-14-D-762415    T 07 14:18:42  1091,79 m/p  31  13,18  135  12,23    0   0,00

Gyarmati Szabolcs               1.cs. Dt: 567851 Kg:   4 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  48,51p    R:  26.   2h  45,74p    T:  39.   2h  44,82p
Összesített E:  16.   8h 165,18p    R:  71.   7h 130,90p    T: 109.   8h 141,73p
   HU 14-O-34213     T 07 13:41:32  1179,23 m/p   3  27,95   19  26,75   35  26,44
   HU 14-D-817400    H 07 13:59:28  1136,89 m/p  17  20,56   81  18,99  142  18,38

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 567851 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  43,76p    R:  28.   3h  39,94p    T:  72.   1h  15,29p
Összesített E:   4.  26h 441,01p    R:  20.  22h 349,49p    T:  40.  19h 315,71p
   HU-14-D-762517    H 07 14:08:34  1116,57 m/p  20  18,98  102  16,36  183  15,29
   HU-09-09-98099    H 07 14:21:50  1088,18 m/p  32  12,65  138  11,85    0   0,00
   HU-14-D-762524    H 07 14:21:50  1088,18 m/p  33  12,13  139  11,73    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 567851 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  18,45p    R:  45.   1h  15,73p    T:  75.   1h  14,61p
Összesített E:   5.  18h 315,44p    R:  35.  15h 246,50p    T:  59.  15h 248,12p
   HU-13-29-54210    H 07 14:10:13  1112,96 m/p  21  18,45  107  15,73  192  14,61

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 567991 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  75,92p    R:  22.   3h  58,21p    T:  33.   3h  55,89p
Összesített E:   2.  25h 472,01p    R:  16.  23h 393,17p    T:  26.  23h 390,70p
   HU-14-O-26279     H 07 13:47:49  1164,28 m/p   6  26,36   36  24,62   66  24,10
   HU-14-M-135334    H 07 13:55:42  1145,77 m/p  13  22,67   70  20,36  123  19,81
   HU-14-M-135331    H 07 14:17:11  1098,17 m/p  27  15,29  127  13,23  227  11,98
   HU-14-D-729538    H 07 14:23:08  1085,68 m/p  34  11,60    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 567991 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 134,98p    R:   2.   5h 128,36p    T:   3.   5h 126,84p
Összesített E:   1.  29h 612,86p    R:   4.  28h 543,61p    T:   9.  27h 535,68p
   HU-13-D-619450    H 07 13:28:27  1212,41 m/p   1  29,00    1  29,00    2  28,92
   HU-14-M-135330    H 07 13:40:23  1182,30 m/p   2  28,47   17  27,00   31  26,74
   HU-12-D-503505    H 07 13:43:32  1174,59 m/p   4  27,42   25  26,00   44  25,76
   HU-13-D-619471    H 07 13:49:12  1160,99 m/p   8  25,31   43  23,74   75  23,43
   HU-12-D-503501    H 07 13:50:41  1157,48 m/p   9  24,78   52  22,62   94  21,99
   HU-13-D-619434    H 07 14:15:05  1102,65 m/p  25  16,35  120  14,10  214  12,96

Rédei Attila                    1.cs. Dt: 565685 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  30,58p    R:  37.   2h  26,45p    T:  59.   2h  24,18p
Összesített E:  18.   9h 152,19p    R:  68.   9h 136,00p    T: 116.   9h 130,47p
   HU 13-D-662022    H 07 14:14:15  1100,02 m/p  26  15,82  126  13,35  222  12,35
   HU 11-28-15905    H 07 14:15:33  1097,25 m/p  28  14,76  128  13,10  229  11,83

Rédei Attila                    2.cs. Dt: 565685 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  37,97p    R:  34.   2h  34,47p    T:  64.   1h  21,09p
Összesített E:  19.   8h 129,46p    R:  78.   8h 115,03p    T: 132.   7h 101,12p
   HU 14-D-813033    H 07 13:50:46  1152,66 m/p  11  23,73   59  21,74  106  21,09
   HU 12-D-520014    H 07 14:16:07  1096,04 m/p  29  14,24  131  12,73    0   0,00

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 568064 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  86,48p    R:  11.   4h  78,94p    T:  20.   4h  76,61p
Összesített E:   3.  25h 468,52p    R:  14.  24h 410,66p    T:  25.  24h 410,14p
   HU-10-09-05425    H 07 13:55:22  1146,73 m/p  12  23,20   68  20,61  120  20,04
   HU-13-09-21413    H 07 13:57:04  1142,81 m/p  14  22,15   73  19,99  129  19,36
   HU-13-09-21416    H 07 13:57:11  1142,54 m/p  15  21,62   74  19,86  130  19,28
   HU-10-09-05412    H 07 14:00:32  1134,89 m/p  19  19,51   85  18,48  148  17,93

Tagszövetségi díjlista
   1. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50 HU-12-D-599881    H 1222,92 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619450    H 1212,41 m/p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 13-D-700972    H 1212,13 m/p
   4. Katona József                  2.cs. A36 HU 12-09-15383    H 1212,10 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601938    T 1211,59 m/p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-O-06846     H 1209,83 m/p
   7. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 14-D-800523    T 1208,45 m/p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 09-D-235039    H 1207,32 m/p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-07-34432    H 1207,03 m/p
  10. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12-D-502325    H 1204,68 m/p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-31001    H 1204,66 m/p
  12. Tóth Sándor                    2.cs. A64 HU-14-D-762762    T 1204,26 m/p
  13. Tomori László                  1.cs. A23 HU-11-D-402622    H 1202,11 m/p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1197,22 m/p
  15. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-13-09-19677    H 1192,82 m/p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-13-09-19689    H 1192,70 m/p
  17. Szollos Béla                   2.cs. A64 HU 12-D-536024    H 1192,28 m/p
  18. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1190,67 m/p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-13-D-601656    H 1188,33 m/p
  20. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-12-D-574706    H 1188,09 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619450    H 1212,41 m/p
   2. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601938    T 1211,59 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-O-06846     H 1209,83 m/p
   4. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 14-D-800523    T 1208,45 m/p
   5. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12-D-502325    H 1204,68 m/p
   6. Tóth Sándor                    2.cs. A64 HU-14-D-762762    T 1204,26 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. A23 HU-11-D-402622    H 1202,11 m/p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-13-09-19677    H 1192,82 m/p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-13-09-19689    H 1192,70 m/p
  10. Szollos Béla                   2.cs. A64 HU 12-D-536024    H 1192,28 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  133,40 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  130,47 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  126,84 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.  126,31 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  118,71 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  118,04 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  117,95 p
   8. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  117,35 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  115,71 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  114,50 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  114,40 p
  12. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  113,21 p
  13. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  110,51 p
  14. Pap István                     1.cs. A36    5 h.  110,28 p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  105,59 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  105,08 p
  17. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   90,09 p
  18. Papp László                    3.cs. A64    4 h.   86,70 p
  19. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   82,19 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   76,61 p
  21. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    4 h.   74,72 p
  22. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   73,96 p
  23. Fejos Csaba                    2.cs. A64    4 h.   72,16 p
  24. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   69,15 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.   68,17 p
  26. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   66,21 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   64,41 p
  28. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   63,20 p
  29. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   61,61 p
  30. Kalocsai András                2.cs. A23    3 h.   60,93 p
  31. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   57,10 p
  32. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   56,57 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   55,89 p
  34. Tóth Sándor                    2.cs. A64    3 h.   53,33 p
  35. Benke István                   1.cs. R38    3 h.   53,03 p
  36. Gavaldik József                1.cs. A23    2 h.   52,36 p
  37. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    3 h.   50,24 p
  38. Majoros István                 1.cs. A50    2 h.   48,28 p
  39. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    2 h.   44,82 p
  40. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   44,13 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  134,86 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  128,36 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  117,33 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  116,71 p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  116,59 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  108,07 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  107,83 p
   8. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   92,21 p
   9. Papp László                    3.cs. A64    4 h.   89,08 p
  10. Száraz László                  1.cs. A23    4 h.   87,59 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.    5 h.  134,98 p
   2. Szabó Elek                     1.cs.    4 h.   86,48 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.    4 h.   75,92 p
   4. Benke István                   1.cs.    3 h.   62,21 p
   5. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    2 h.   48,51 p
   6. Balázs Sándor                  1.cs.    2 h.   44,29 p
   7. Grizner Sándor                 1.cs.    2 h.   43,77 p
   8. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    3 h.   43,76 p
   9. Rédei Attila                   2.cs.    2 h.   37,97 p
  10. Demeter Attila                 1.cs.    2 h.   33,75 p
  11. Rédei Attila                   1.cs.    2 h.   30,58 p
  12. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    1 h.   18,45 p
  13. Grizner Sándor                 2.cs.    1 h.   13,18 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    9 h.  212,71 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    9 h.  198,16 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36    7 h.  171,15 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  143,72 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    6 h.  139,80 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  133,48 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    6 h.  129,56 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    6 h.  127,68 p
   9. Pap István                     1.cs. A36    6 h.  125,65 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.  118,85 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  117,95 p
  12. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  117,35 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  115,71 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  114,40 p
  15. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  110,51 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  105,08 p
  17. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   90,09 p
  18. Papp László                    3.cs. A64    4 h.   86,70 p
  19. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   82,19 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   76,61 p
  21. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    4 h.   74,72 p
  22. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   73,96 p
  23. Fejos Csaba                    2.cs. A64    4 h.   72,16 p
  24. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   69,15 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.   68,17 p
  26. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   66,21 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   64,41 p
  28. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   63,20 p
  29. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   61,61 p
  30. Kalocsai András                2.cs. A23    3 h.   60,93 p
  31. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   57,10 p
  32. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   56,57 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   55,89 p
  34. Tóth Sándor                    2.cs. A64    3 h.   53,33 p
  35. Benke István                   1.cs. R38    3 h.   53,03 p
  36. Gavaldik József                1.cs. A23    2 h.   52,36 p
  37. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    3 h.   50,24 p
  38. Majoros István                 1.cs. A50    2 h.   48,28 p
  39. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    2 h.   44,82 p
  40. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   44,13 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten
  06.07. Straubing

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   30 h.  595,66 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   30 h.  595,10 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   27 h.  559,24 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   27 h.  557,02 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50   28 h.  556,90 p
   6. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   27 h.  552,27 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   26 h.  543,01 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   28 h.  538,41 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   27 h.  535,68 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   26 h.  517,54 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   27 h.  504,96 p
  12. Katona József                  2.cs. A36   24 h.  503,89 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  496,83 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   25 h.  486,75 p
  15. Boda Ákos                      1.cs. A50   26 h.  472,57 p
  16. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  472,07 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   24 h.  462,53 p
  18. Mészáros László                1.cs. A36   23 h.  453,64 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50   24 h.  452,71 p
  20. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   23 h.  443,64 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   21 h.  420,90 p
  22. Kiss József                    1.cs. V10   23 h.  416,39 p
  23. Huszár Péter                   1.cs. A23   23 h.  416,15 p
  24. Tomori László                  2.cs. A23   22 h.  411,11 p
  25. Szabó Elek                     1.cs. R38   24 h.  410,14 p
  26. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   23 h.  390,70 p
  27. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   22 h.  383,95 p
  28. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   21 h.  378,54 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  377,05 p
  30. Jánosi Pál                     1.cs. A23   20 h.  376,37 p
  31. Tóth Attila                    1.cs. A64   19 h.  357,51 p
  32. Molnár Pál                     1.cs. A23   20 h.  353,70 p
  33. Fejos Csaba                    2.cs. A64   19 h.  347,40 p
  34. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   19 h.  339,57 p
  35. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   19 h.  331,27 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   19 h.  331,16 p
  37. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  328,80 p
  38. Kevés Károly                   1.cs. V10   20 h.  324,31 p
  39. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   19 h.  316,73 p
  40. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   19 h.  315,71 p
  41. Szollos Béla                   2.cs. A64   17 h.  314,18 p
  42. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  304,94 p
  43. Japport Zoltán                 5.cs. A50   17 h.  299,83 p
  44. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   15 h.  290,82 p
  45. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  46. Molnár Pál                     2.cs. A23   16 h.  284,80 p
  47. Kovács József                  1.cs. A50   15 h.  282,88 p
  48. Nagy János                     2.cs. A23   15 h.  273,58 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   14 h.  269,49 p
  50. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  51. Mészáros Mihály                2.cs. A36   15 h.  263,54 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64   15 h.  261,52 p
  53. Babicz István                  1.cs. A64   13 h.  258,27 p
  54. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  254,36 p
  55. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  253,88 p
  56. Japport Zoltán                 3.cs. A50   15 h.  253,17 p
  57. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,49 p
  58. Ács Ferenc                     1.cs. A50   17 h.  249,83 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  248,12 p
  60. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   15 h.  240,51 p
  61. Katona József                  1.cs. A36   14 h.  240,49 p
  62. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   13 h.  238,03 p
  63. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  237,41 p
  64. Palkó László                   1.cs. A23   13 h.  229,67 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   15 h.  224,56 p
  66. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  222,97 p
  67. Lengyel János                  1.cs. A23   13 h.  222,00 p
  68. Varga László                   1.cs. R38   13 h.  218,48 p
  69. László György                  1.cs. A36   13 h.  216,93 p
  70. Majoros István                 1.cs. A50   12 h.  215,41 p
  71. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  213,05 p
  72. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  211,76 p
  73. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   11 h.  209,63 p
  74. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  209,33 p
  75. Palkó László                   2.cs. A23   11 h.  207,50 p
  76. Tomori László                  3.cs. A23   13 h.  204,52 p
  77. Japport Zoltán                 4.cs. A50   14 h.  202,19 p
  78. Babicz János                   1.cs. A64   12 h.  201,39 p
  79. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   12 h.  200,61 p
  80. Szollos Béla                   4.cs. A64   12 h.  200,17 p
  81. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   13 h.  197,10 p
  82. Balázs Sándor                  1.cs. R38   11 h.  192,74 p
  83. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   12 h.  190,96 p
  84. Boda Ákos                      5.cs. A50   12 h.  190,73 p
  85. Boda Ákos                      4.cs. A50   11 h.  186,97 p
  86. Agócs Attila                   1.cs. A36   10 h.  185,37 p
  87. Mészáros László                2.cs. A36   11 h.  182,39 p
  88. Demeter Attila                 1.cs. R38   13 h.  178,60 p
  89. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   11 h.  176,65 p
  90. Csikós István                  1.cs. V10   10 h.  175,36 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   28 h.  568,43 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   28 h.  567,51 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   27 h.  556,09 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   28 h.  543,61 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23   28 h.  535,42 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   27 h.  504,67 p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  495,38 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   25 h.  487,79 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23   25 h.  482,26 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   23 h.  447,37 p
  11. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   23 h.  442,47 p
  12. Tóth Attila                    2.cs. A64   21 h.  421,42 p
  13. Tomori László                  2.cs. A23   22 h.  413,19 p
  14. Szabó Elek                     1.cs. R38   24 h.  410,66 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23   22 h.  405,09 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   23 h.  393,17 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   20 h.  374,54 p
  18. Tóth Attila                    1.cs. A64   19 h.  357,31 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   20 h.  353,38 p
  20. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   22 h.  349,49 p
  21. Fejos Csaba                    2.cs. A64   19 h.  344,45 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   29 h.  612,86 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.   25 h.  472,01 p
   3. Szabó Elek                     1.cs.   25 h.  468,52 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   26 h.  441,01 p
   5. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   18 h.  315,44 p
   6. Nagy Varga Viktor              5.cs.   15 h.  278,05 p
   7. Varga László                   1.cs.   16 h.  270,79 p
   8. Demeter Attila                 1.cs.   16 h.  248,77 p
   9. Balázs Sándor                  1.cs.   12 h.  235,09 p
  10. Demeter Attila                 2.cs.   13 h.  217,15 p
  11. Balázs Sándor                  2.cs.   12 h.  183,13 p
  12. Nagy Varga Viktor              3.cs.   11 h.  182,15 p
  13. Varga László                   2.cs.   10 h.  175,65 p
  14. Nagy Varga Viktor              4.cs.   11 h.  172,34 p
  15. Benke István                   1.cs.   10 h.  166,86 p
  16. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    8 h.  165,18 p
  17. Grizner Sándor                 1.cs.    9 h.  157,81 p
  18. Rédei Attila                   1.cs.    9 h.  152,19 p
  19. Rédei Attila                   2.cs.    8 h.  129,46 p
  20. Balázs Sándor                  4.cs.    7 h.  119,26 p
  21. Varga László                   3.cs.    7 h.  117,23 p
  22. Grizner Sándor                 2.cs.    6 h.  101,30 p
  23. Benke István                   2.cs.    5 h.   99,79 p
  24. Balázs Sándor                  3.cs.    6 h.   87,69 p
  25. Szabó Elek                     2.cs.    6 h.   84,59 p
  26. Demeter Attila                 3.cs.    3 h.   53,25 p
  27. Rédei Attila                   3.cs.    3 h.   50,43 p
  28. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    2 h.   38,46 p
  29. Nagy Varga Viktor              6.cs.    3 h.   32,87 p
  30. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    2 h.   29,69 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 134,72p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 125,77p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 121,58p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 107,30p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  6h 104,08p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  6h 102,84p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  5h 113,25p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  5h 107,73p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h 105,51p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h 104,72p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  87,67p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  5h 109,97p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 107,56p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h 104,51p
  5. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  97,88p
  6. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  95,63p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  87,73p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  85,49p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  4h  83,42p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  4h  83,11p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 125,83p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 122,15p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 105,60p
  4. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  5h 113,50p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  5h 108,57p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h 105,00p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h 104,53p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  5h 103,02p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  5h 102,91p
 10. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h 101,39p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  5h 110,92p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h 104,67p
  3. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  94,62p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  85,13p
  5. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  5h  78,50p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  4h  83,92p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  4h  83,62p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  4h  82,45p
  9. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  82,05p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601925    T  4h  78,38p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 134,92p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  5h 114,56p
  3. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21416    H  5h  89,03p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-12-D-503501    H  5h  79,60p
  5. Benke István                   R38 HU 08-28-00879    H  5h  76,60p
  6. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21413    H  4h  88,65p
  7. Grizner Sándor                 R38 HU-06-07-90414    H  4h  79,13p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  4h  76,59p
  9. Szabó Elek                     R38 HU-10-09-05412    H  4h  69,33p
 10. Varga László                   R38 HU-13-D-672271    H  4h  67,12p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Gyarmati Szabolcs              R38 HU 14-O-34213     T  3h  70,66p
  2. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813012    T  3h  62,30p
  3. Varga László                   R38 HU-09-09-98872    T  3h  52,90p
  4. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  48,21p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-26280     T  2h  44,34p
  6. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762700    T  2h  38,05p
  7. Varga László                   R38 HU-09-09-98889    T  2h  37,24p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25616     T  2h  33,23p
  9. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596040    T  2h  31,69p
 10. Benke István                   R38 HU 13-28-25260    T  2h  31,48p