Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.06.09 17:58:47
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.10 15:43:06
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.10 15:46:21
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.09 17:58:47
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 07 verseny 

Feleresztés helye: Straubing
Feleresztés ideje: 2015.06.07 05:40
Időjárás         : Napos, 30 C-os meleg, DDK-i szél
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 553000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 29
Legkisebb pont   : 11,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        13   13   120   24   30   1212,13   1157,65   1137,27
A50 Zsámbok            10   13   113   23   28   1222,92   1148,06   1122,31
V10 Hatvan              8   14   133   27   33   1186,85   1071,40   1053,73
Hatvan I.              31   40   366   73   92   1222,92   1123,18   1107,97
A23 Nagykáta           18   26   255   51   64   1211,59   1115,68   1087,64
A64 Zsámbok            12   18   168   34   42   1209,83   1115,44   1096,61
R38 Jászberény         10   15   137   27   34   1212,41   1098,17   1085,68
Hatvan II.             40   59   560  112  140   1212,41   1109,91   1087,64
Tagszövetségben        71   99   926  185  232   1222,92   1115,68   1096,61

V10 egyesületi díjlista
   1. Csikós István                  1.cs. HU-10-D-254595    H 1186,85 m/p
   2. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31278    H 1148,89 m/p
   3. Kiss József                    2.cs. HU-14-07-41767    H 1148,81 m/p
   4. Bodonyi Ferenc                 1.cs. HU 13-07-38821    H 1146,46 m/p
   5. Rimóczi Róbert                 1.cs. HU 14-D-763360    H 1144,55 m/p
   6. Hársfalvi József               1.cs. HU 08-07-18379    H 1142,28 m/p
   7. Kiss József                    1.cs. HU-11-07-31282    H 1140,93 m/p
   8. Kevés Károly                   2.cs. HU 13-D-596612    T 1138,09 m/p
   9. Baranyi László                 1.cs. HU 11-D-346556    H 1130,80 m/p
  10. Bodonyi Ferenc                 1.cs. HU 14-D-764682    T 1128,92 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Baranyi László                  1.cs. Dt: 545266 Kg:  10 Ók: 100 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  73,04p    R:  28.   1h  16,38p    T:  71.   1h  17,25p
Összesített E:  15.   5h  91,42p    R:  68.   2h  31,72p    T: 167.   2h  32,47p
   HU 11-D-346556    H 07 13:40:40  1130,80 m/p   9  24,65   67  16,38  157  17,25
   HU 11-D-346568    H 07 13:55:51  1096,26 m/p  20  18,67    0   0,00    0   0,00
   HU 14-O-25657     H 07 14:02:56  1080,86 m/p  24  16,49    0   0,00    0   0,00
   HU 12-07-36338    H 07 14:13:19  1059,05 m/p  30  13,23    0   0,00    0   0,00

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 543514 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  72,87p    R:  14.   3h  46,28p    T:  37.   3h  50,24p
Összesített E:   7.  15h 243,44p    R:  44.   9h 138,90p    T: 108.   9h 146,75p
   HU 13-07-38821    H 07 13:34:03  1146,46 m/p   4  27,37   53  19,06  121  19,96
   HU 14-D-764682    T 07 13:41:25  1128,92 m/p  10  24,11   71  15,62  163  16,80
   HU 14-D-764672    T 07 13:50:31  1107,97 m/p  15  21,39   92  11,60  207  13,48

Csikós István                   1.cs. Dt: 542723 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  50,93p    R:  15.   2h  40,03p    T:  41.   2h  41,96p
Összesített E:   5.  16h 285,47p    R:  39.  10h 168,97p    T:  90.  10h 175,36p
   HU-10-D-254595    H 07 13:17:16  1186,85 m/p   1  29,00   10  27,28   22  27,42
   HU-11-D-345569    H 07 13:48:02  1112,03 m/p  14  21,93   86  12,75  193  14,54

Csikós István                   2.cs. Dt: 542723 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  27,01p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   9.  12h 216,47p    R:  47.   7h 122,31p    T: 119.   8h 128,78p
   HU-13-07-38711    H 07 14:05:49  1072,93 m/p  26  15,41    0   0,00    0   0,00
   HU-13-07-38715    H 07 14:15:02  1053,73 m/p  33  11,60    0   0,00    0   0,00

Hársfalvi József                1.cs. Dt: 551913 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  49,30p    R:  19.   2h  33,52p    T:  50.   2h  35,63p
Összesített E:  11.   6h 125,01p    R:  53.   5h  95,74p    T: 134.   5h  98,33p
   HU 08-07-18379    H 07 13:43:10  1142,28 m/p   6  26,28   57  18,29  131  19,21
   HU 13-07-38759    H 07 13:51:23  1123,18 m/p  12  23,02   73  15,23  168  16,42

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 543588 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  32,99p    R:   0.   0h   0,00p    T:  79.   1h  11,90p
Összesített E:   2.  22h 405,04p    R:  16.  18h 305,62p    T:  38.  20h 324,31p
   HU 09-07-24355    H 07 13:55:23  1097,31 m/p  19  19,21    0   0,00  228  11,90
   HU 10-D-253977    H 07 14:11:02  1063,70 m/p  29  13,78    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    2.cs. Dt: 543588 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  42,23p    R:  27.   1h  17,72p    T:  68.   1h  18,68p
Összesített E:  13.   6h 101,33p    R:  65.   2h  38,83p    T: 159.   2h  40,83p
   HU 13-D-596612    T 07 13:37:38  1138,09 m/p   8  25,19   60  17,72  138  18,68
   HU 14-D-764791    H 07 13:59:40  1087,90 m/p  23  17,04    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     1.cs. Dt: 543025 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 115,64p    R:  12.   3h  53,15p    T:  25.   4h  68,17p
Összesített E:   1.  28h 575,96p    R:  10.  22h 405,73p    T:  22.  23h 416,39p
   HU-11-07-31278    H 07 13:32:39  1148,89 m/p   2  28,46   50  19,63  115  20,41
   HU-11-07-31282    H 07 13:35:57  1140,93 m/p   7  25,74   58  18,10  135  18,91
   HU-11-07-31268    H 07 13:43:24  1123,35 m/p  11  23,56   72  15,42  166  16,57
   HU-12-07-34902    H 07 13:53:49  1099,65 m/p  17  20,30    0   0,00  223  12,28
   HU-12-07-34928    H 07 13:57:05  1092,42 m/p  22  17,58    0   0,00    0   0,00
   HU-12-07-34922    H 07 14:09:50  1065,10 m/p  28  14,32    0   0,00    0   0,00
   HU-12-07-34916    H 07 14:14:35  1055,27 m/p  32  12,14    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     2.cs. Dt: 543025 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  46,03p    R:  25.   1h  19,44p    T:  66.   1h  20,34p
Összesített E:   8.  11h 219,77p    R:  42.   8h 150,86p    T: 104.   8h 150,22p
   HU-14-07-41767    H 07 13:32:41  1148,81 m/p   3  27,91   51  19,44  116  20,34
   HU-14-07-41751    H 07 13:55:37  1095,66 m/p  21  18,12    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 547199 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  70,87p    R:  30.   1h  12,94p    T:  56.   2h  27,26p
Összesített E:   4.  21h 350,48p    R:  34.  13h 199,44p    T:  65.  15h 224,56p
   HU 14-D-763454    H 07 13:51:09  1114,12 m/p  13  22,48   85  12,94  190  14,76
   HU 14-D-763462    H 07 13:57:20  1100,27 m/p  16  20,84    0   0,00  220  12,50
   HU 13-D-596636    H 07 14:10:44  1071,40 m/p  27  14,86    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-596624    H 07 14:16:52  1058,69 m/p  31  12,69    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 547199 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  35,71p    R:   0.   0h   0,00p    T:  78.   1h  12,05p
Összesített E:   3.  22h 367,13p    R:  35.  13h 196,43p    T:  81.  13h 197,10p
   HU 13-D-596647    T 07 13:58:02  1098,72 m/p  18  19,76    0   0,00  226  12,05
   HU 13-D-596632    H 07 14:08:53  1075,29 m/p  25  15,95    0   0,00    0   0,00

Rimóczi Róbert                  1.cs. Dt: 559778 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  26,82p    R:  26.   1h  18,67p    T:  67.   1h  19,51p
Összesített E:  14.   6h  95,04p    R:  62.   3h  46,35p    T: 151.   4h  58,43p
   HU 14-D-763360    H 07 13:49:05  1144,55 m/p   5  26,82   55  18,67  127  19,51

Tagszövetségi díjlista
   1. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50 HU-12-D-599881    H 1222,92 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619450    H 1212,41 m/p
   3. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 13-D-700972    H 1212,13 m/p
   4. Katona József                  2.cs. A36 HU 12-09-15383    H 1212,10 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601938    T 1211,59 m/p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64 HU-11-O-06846     H 1209,83 m/p
   7. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 14-D-800523    T 1208,45 m/p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 09-D-235039    H 1207,32 m/p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-07-34432    H 1207,03 m/p
  10. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12-D-502325    H 1204,68 m/p
  11. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-31001    H 1204,66 m/p
  12. Tóth Sándor                    2.cs. A64 HU-14-D-762762    T 1204,26 m/p
  13. Tomori László                  1.cs. A23 HU-11-D-402622    H 1202,11 m/p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1197,22 m/p
  15. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-13-09-19677    H 1192,82 m/p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-13-09-19689    H 1192,70 m/p
  17. Szollos Béla                   2.cs. A64 HU 12-D-536024    H 1192,28 m/p
  18. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1190,67 m/p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-13-D-601656    H 1188,33 m/p
  20. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-12-D-574706    H 1188,09 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50 HU-12-D-599881    H 1222,92 m/p
   2. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 13-D-700972    H 1212,13 m/p
   3. Katona József                  2.cs. A36 HU 12-09-15383    H 1212,10 m/p
   4. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 09-D-235039    H 1207,32 m/p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-07-34432    H 1207,03 m/p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-31001    H 1204,66 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1197,22 m/p
   8. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1190,67 m/p
   9. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-D-258882    H 1187,66 m/p
  10. Csikós István                  1.cs. V10 HU-10-D-254595    H 1186,85 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  133,40 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  130,47 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  126,84 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.  126,31 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  118,71 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  118,04 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  117,95 p
   8. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  117,35 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  115,71 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  114,50 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  114,40 p
  12. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  113,21 p
  13. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  110,51 p
  14. Pap István                     1.cs. A36    5 h.  110,28 p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  105,59 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  105,08 p
  17. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   90,09 p
  18. Papp László                    3.cs. A64    4 h.   86,70 p
  19. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   82,19 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   76,61 p
  21. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    4 h.   74,72 p
  22. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   73,96 p
  23. Fejos Csaba                    2.cs. A64    4 h.   72,16 p
  24. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   69,15 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.   68,17 p
  26. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   66,21 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   64,41 p
  28. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   63,20 p
  29. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   61,61 p
  30. Kalocsai András                2.cs. A23    3 h.   60,93 p
  31. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   57,10 p
  32. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   56,57 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   55,89 p
  34. Tóth Sándor                    2.cs. A64    3 h.   53,33 p
  35. Benke István                   1.cs. R38    3 h.   53,03 p
  36. Gavaldik József                1.cs. A23    2 h.   52,36 p
  37. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    3 h.   50,24 p
  38. Majoros István                 1.cs. A50    2 h.   48,28 p
  39. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    2 h.   44,82 p
  40. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   44,13 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  128,56 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.  123,77 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  115,93 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  115,35 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  114,78 p
   6. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  114,22 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.    5 h.  115,64 p
   2. Baranyi László                 1.cs.    4 h.   73,04 p
   3. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    3 h.   72,87 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    4 h.   70,87 p
   5. Csikós István                  1.cs.    2 h.   50,93 p
   6. Hársfalvi József               1.cs.    2 h.   49,30 p
   7. Kiss József                    2.cs.    2 h.   46,03 p
   8. Kevés Károly                   2.cs.    2 h.   42,23 p
   9. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    2 h.   35,71 p
  10. Kevés Károly                   1.cs.    2 h.   32,99 p
  11. Csikós István                  2.cs.    2 h.   27,01 p
  12. Rimóczi Róbert                 1.cs.    1 h.   26,82 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    9 h.  212,71 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    9 h.  198,16 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36    7 h.  171,15 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  143,72 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    6 h.  139,80 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  133,48 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    6 h.  129,56 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    6 h.  127,68 p
   9. Pap István                     1.cs. A36    6 h.  125,65 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.  118,85 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  117,95 p
  12. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  117,35 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  115,71 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  114,40 p
  15. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  110,51 p
  16. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  105,08 p
  17. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   90,09 p
  18. Papp László                    3.cs. A64    4 h.   86,70 p
  19. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.   82,19 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   76,61 p
  21. Orbán Géza Sándor              1.cs. A50    4 h.   74,72 p
  22. Száraz László                  1.cs. A23    3 h.   73,96 p
  23. Fejos Csaba                    2.cs. A64    4 h.   72,16 p
  24. Tóth Attila                    1.cs. A64    3 h.   69,15 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.   68,17 p
  26. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   66,21 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.   64,41 p
  28. Babicz István                  1.cs. A64    3 h.   63,20 p
  29. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   61,61 p
  30. Kalocsai András                2.cs. A23    3 h.   60,93 p
  31. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   57,10 p
  32. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   56,57 p
  33. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   55,89 p
  34. Tóth Sándor                    2.cs. A64    3 h.   53,33 p
  35. Benke István                   1.cs. R38    3 h.   53,03 p
  36. Gavaldik József                1.cs. A23    2 h.   52,36 p
  37. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    3 h.   50,24 p
  38. Majoros István                 1.cs. A50    2 h.   48,28 p
  39. Gyarmati Szabolcs              1.cs. R38    2 h.   44,82 p
  40. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   44,13 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten
  06.07. Straubing

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   30 h.  595,66 p
   2. Pap István                     1.cs. A36   30 h.  595,10 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   27 h.  559,24 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   27 h.  557,02 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50   28 h.  556,90 p
   6. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   27 h.  552,27 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   26 h.  543,01 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   28 h.  538,41 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   27 h.  535,68 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   26 h.  517,54 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   27 h.  504,96 p
  12. Katona József                  2.cs. A36   24 h.  503,89 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  496,83 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   25 h.  486,75 p
  15. Boda Ákos                      1.cs. A50   26 h.  472,57 p
  16. Száraz László                  1.cs. A23   24 h.  472,07 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   24 h.  462,53 p
  18. Mészáros László                1.cs. A36   23 h.  453,64 p
  19. Boda Ákos                      6.cs. A50   24 h.  452,71 p
  20. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   23 h.  443,64 p
  21. Tóth Attila                    2.cs. A64   21 h.  420,90 p
  22. Kiss József                    1.cs. V10   23 h.  416,39 p
  23. Huszár Péter                   1.cs. A23   23 h.  416,15 p
  24. Tomori László                  2.cs. A23   22 h.  411,11 p
  25. Szabó Elek                     1.cs. R38   24 h.  410,14 p
  26. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   23 h.  390,70 p
  27. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   22 h.  383,95 p
  28. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   21 h.  378,54 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  377,05 p
  30. Jánosi Pál                     1.cs. A23   20 h.  376,37 p
  31. Tóth Attila                    1.cs. A64   19 h.  357,51 p
  32. Molnár Pál                     1.cs. A23   20 h.  353,70 p
  33. Fejos Csaba                    2.cs. A64   19 h.  347,40 p
  34. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   19 h.  339,57 p
  35. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   19 h.  331,27 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   19 h.  331,16 p
  37. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  328,80 p
  38. Kevés Károly                   1.cs. V10   20 h.  324,31 p
  39. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   19 h.  316,73 p
  40. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   19 h.  315,71 p
  41. Szollos Béla                   2.cs. A64   17 h.  314,18 p
  42. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  304,94 p
  43. Japport Zoltán                 5.cs. A50   17 h.  299,83 p
  44. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   15 h.  290,82 p
  45. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  46. Molnár Pál                     2.cs. A23   16 h.  284,80 p
  47. Kovács József                  1.cs. A50   15 h.  282,88 p
  48. Nagy János                     2.cs. A23   15 h.  273,58 p
  49. Pap István                     2.cs. A36   14 h.  269,49 p
  50. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  51. Mészáros Mihály                2.cs. A36   15 h.  263,54 p
  52. Szollos Béla                   3.cs. A64   15 h.  261,52 p
  53. Babicz István                  1.cs. A64   13 h.  258,27 p
  54. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  254,36 p
  55. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  253,88 p
  56. Japport Zoltán                 3.cs. A50   15 h.  253,17 p
  57. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,49 p
  58. Ács Ferenc                     1.cs. A50   17 h.  249,83 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  248,12 p
  60. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   15 h.  240,51 p
  61. Katona József                  1.cs. A36   14 h.  240,49 p
  62. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   13 h.  238,03 p
  63. Gavaldik József                1.cs. A23   15 h.  237,41 p
  64. Palkó László                   1.cs. A23   13 h.  229,67 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   15 h.  224,56 p
  66. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  222,97 p
  67. Lengyel János                  1.cs. A23   13 h.  222,00 p
  68. Varga László                   1.cs. R38   13 h.  218,48 p
  69. László György                  1.cs. A36   13 h.  216,93 p
  70. Majoros István                 1.cs. A50   12 h.  215,41 p
  71. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  213,05 p
  72. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  211,76 p
  73. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   11 h.  209,63 p
  74. Száraz László                  2.cs. A23   14 h.  209,33 p
  75. Palkó László                   2.cs. A23   11 h.  207,50 p
  76. Tomori László                  3.cs. A23   13 h.  204,52 p
  77. Japport Zoltán                 4.cs. A50   14 h.  202,19 p
  78. Babicz János                   1.cs. A64   12 h.  201,39 p
  79. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   12 h.  200,61 p
  80. Szollos Béla                   4.cs. A64   12 h.  200,17 p
  81. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   13 h.  197,10 p
  82. Balázs Sándor                  1.cs. R38   11 h.  192,74 p
  83. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   12 h.  190,96 p
  84. Boda Ákos                      5.cs. A50   12 h.  190,73 p
  85. Boda Ákos                      4.cs. A50   11 h.  186,97 p
  86. Agócs Attila                   1.cs. A36   10 h.  185,37 p
  87. Mészáros László                2.cs. A36   11 h.  182,39 p
  88. Demeter Attila                 1.cs. R38   13 h.  178,60 p
  89. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   11 h.  176,65 p
  90. Csikós István                  1.cs. V10   10 h.  175,36 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pap István                     1.cs. A36   30 h.  596,64 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   29 h.  587,85 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   28 h.  560,90 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   26 h.  541,66 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   28 h.  538,16 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   24 h.  501,34 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   27 h.  483,73 p
   8. Boda Ákos                      6.cs. A50   24 h.  460,90 p
   9. Mészáros László                1.cs. A36   23 h.  451,69 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10   22 h.  405,73 p
  11. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   22 h.  390,50 p
  12. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   21 h.  378,56 p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50   20 h.  375,87 p
  14. Boda Ákos                      2.cs. A50   18 h.  319,98 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   28 h.  575,96 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.   22 h.  405,04 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   22 h.  367,13 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   21 h.  350,48 p
   5. Csikós István                  1.cs.   16 h.  285,47 p
   6. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.   15 h.  261,00 p
   7. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   15 h.  243,44 p
   8. Kiss József                    2.cs.   11 h.  219,77 p
   9. Csikós István                  2.cs.   12 h.  216,47 p
  10. Bodonyi Ferenc                 2.cs.   10 h.  164,05 p
  11. Hársfalvi József               1.cs.    6 h.  125,01 p
  12. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    6 h.  104,82 p
  13. Kevés Károly                   2.cs.    6 h.  101,33 p
  14. Rimóczi Róbert                 1.cs.    6 h.   95,04 p
  15. Baranyi László                 1.cs.    5 h.   91,42 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 134,72p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  6h 125,77p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 121,58p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 107,30p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  6h 104,08p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  6h 102,84p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  5h 113,25p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  5h 107,73p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h 105,51p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h 104,72p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  87,67p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  5h 109,97p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 107,56p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h 104,51p
  5. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  97,88p
  6. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  95,63p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  87,73p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  85,49p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  4h  83,42p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  4h  83,11p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 134,59p
  2. Pap István                     A36 HU 11-09-09425    H  6h 106,56p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  6h 105,61p
  4. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  5h 103,95p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  5h  99,00p
  6. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31001    H  5h  95,36p
  7. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  5h  94,00p
  8. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  5h  92,99p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  5h  92,79p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  5h  92,59p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 106,01p
  2. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  97,88p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  88,68p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  4h  81,94p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762056    T  4h  79,16p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  4h  74,64p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  4h  74,49p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  4h  63,40p
  9. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  3h  71,74p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  3h  60,89p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  6h 109,11p
  2. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h 103,44p
  3. Kiss József                    V10 HU-11-07-31282    H  5h  98,79p
  4. Kiss József                    V10 HU-12-07-34928    H  5h  88,40p
  5. Kiss József                    V10 HU-11-07-31268    H  4h  88,94p
  6. Hársfalvi József               V10 HU 08-07-18379    H  4h  78,16p
  7. Kiss József                    V10 HU-14-07-41760    H  4h  71,22p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596632    H  4h  70,60p
  9. Kevés Károly                   V10 HU 09-07-24364    H  4h  62,91p
 10. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18501    H  4h  52,32p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 13-07-38815    T  4h  62,93p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464020    T  4h  60,89p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-462624    T  3h  60,18p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464372    T  3h  58,14p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596647    T  3h  53,32p
  6. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 14-D-764672    T  3h  51,91p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596641    T  3h  49,14p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763447    T  3h  47,07p
  9. Kevés Károly                   V10 HU 13-D-596612    T  2h  46,86p
 10. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 14-D-764682    T  2h  37,54p