Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2015.06.10 15:52:25
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.10 19:08:10
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.10 19:11:47
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.10 15:52:25
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 06 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár II.
Feleresztés ideje: 2015.06.06 05:35
Időjárás         : 
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 185000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        10   16   123   25   31   1157,75   1086,91   1079,19
A50 Zsámbok             8   19   161   32   40   1171,48   1091,32   1078,30
V10 Hatvan              1    1     9    2    2   1062,56   1062,46   1062,46
Hatvan I.              19   36   293   59   73   1171,48   1087,33   1078,15
A23 Nagykáta           15   28   271   54   68   1199,18   1088,62   1073,63
A64 Szentmártonkáta     5    8    70   14   18   1151,30   1061,30   1055,83
R38 Jászberény          7   13   123   25   31   1167,04   1101,38   1088,29
Hatvan II.             27   49   464   93  116   1199,18   1088,29   1072,20
Tagszövetségben        46   85   757  151  189   1199,18   1088,29   1073,30

A23 egyesületi díjlista
   1. Tomori László                  1.cs. HU-13-D-601910    H 1199,18 m/p
   2. Tomori László                  1.cs. HU-12-D-502211    H 1199,05 m/p
   3. Palkó László                   1.cs. HU-14-09-24668    T 1194,66 m/p
   4. Száraz László                  0.cs. HU-14-D-727819    T 1159,94 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. HU-13-D-601922    H 1156,82 m/p
   6. Palkó László                   1.cs. HU-14-09-24656    H 1155,92 m/p
   7. Nagy János                     1.cs. HU-13-09-19904    H 1154,32 m/p
   8. Nagy János                     1.cs. HU-14-D-806195    H 1154,09 m/p
   9. Tomori László                  1.cs. HU-14-O-26317     T 1153,90 m/p
  10. Palkó László                   2.cs. HU-14-09-24661    H 1153,13 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 215298 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  50,51p    R:   7.   3h  51,86p    T:   9.   3h  52,34p
Összesített E:   3.  18h 339,76p    R:   3.  18h 351,89p    T:   5.  18h 353,67p
   HU-14-O-25736     H 06 08:42:40  1147,24 m/p  17  17,13   25  17,50   39  17,57
   HU-13-O-19524     T 06 08:42:41  1147,13 m/p  18  16,96   26  17,39   40  17,51
   HU-13-D-700280    T 06 08:42:44  1146,83 m/p  21  16,42   30  16,97   44  17,26
   HU-14-D-726931    T 06 08:44:13  1137,84 m/p  27  15,34   36  16,35   56  16,49
   HU-12-D-505929    T 06 08:45:25  1130,67 m/p  31  14,63   46  15,30   68  15,72
   HU-14-D-726944    H 06 08:53:06  1086,81 m/p  55  10,33   94  10,30  155  10,17

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 215298 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  47,28p    R:   9.   3h  49,77p    T:  12.   3h  50,36p
Összesített E:   4.  18h 336,13p    R:   4.  18h 351,56p    T:   6.  18h 353,44p
   HU-14-D-726955    T 06 08:42:43  1146,93 m/p  20  16,60   28  17,18   42  17,38
   HU-14-D-726960    H 06 08:44:10  1138,14 m/p  26  15,52   35  16,45   54  16,62
   HU-14-O-26315     T 06 08:44:32  1135,94 m/p  28  15,16   38  16,14   58  16,36
   HU-13-D-603906    H 06 08:50:52  1099,21 m/p  47  11,76   80  11,76  126  12,02
   HU-14-D-726930    H 06 08:53:19  1085,63 m/p  56  10,15   95  10,19  156  10,11
   HU-14-D-726910    T 06 08:53:29  1084,72 m/p  57   9,97   97   9,98  158   9,98

Bajtek Tibor                    3.cs. Dt: 215298 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   3h  37,08p    R:  18.   3h  38,82p    T:  28.   3h  39,20p
Összesített E:   8.  18h 292,80p    R:  10.  18h 314,81p    T:  15.  18h 318,51p
   HU-14-D-726912    T 06 08:42:58  1145,41 m/p  23  16,06   32  16,77   46  17,13
   HU-14-O-26301     T 06 08:47:18  1119,59 m/p  41  12,84   63  13,53   96  13,94
   HU-14-D-726905    T 06 08:55:32  1073,63 m/p  67   8,18  111   8,52  187   8,13

Bajtek Tibor                    4.cs. Dt: 215298 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   3h  38,50p    R:  16.   3h  39,86p    T:  26.   3h  40,34p
Összesített E:   9.  17h 283,31p    R:  12.  17h 299,37p    T:  17.  17h 301,64p
   HU-14-O-26259     H 06 08:42:53  1145,91 m/p  22  16,24   31  16,87   45  17,19
   HU-14-D-764978    H 06 08:46:52  1122,12 m/p  40  13,01   62  13,63   95  14,00
   HU-14-D-726971    H 06 08:54:28  1079,37 m/p  61   9,25  103   9,36  171   9,15
   HU-14-D-726903    T 06 08:54:57  1076,76 m/p  63   8,90  105   9,15  178   8,70
   HU-14-D-726961    H 06 08:55:32  1073,63 m/p  68   8,00  112   8,42  188   8,06

Fejos Zsolt                     0.cs. Dt: 192664 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-D-827898    H 06 08:22:58  1147,04 m/p  19  16,78   27  17,29   41  17,45

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 189928 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  52,47p    R:   6.   3h  53,42p    T:   8.   3h  53,49p
Összesített E:  11.  16h 268,89p    R:  13.  17h 296,64p    T:  18.  17h 301,19p
   HU-14-D-727308    H 06 08:20:08  1150,15 m/p  14  17,67   21  17,91   34  17,89
   HU-14-D-727318    H 06 08:20:10  1149,92 m/p  15  17,49   22  17,81   35  17,83
   HU-14-09-24688    T 06 08:20:15  1149,34 m/p  16  17,31   23  17,70   36  17,77
   HU-14-D-727306    T 06 08:22:17  1135,37 m/p  29  14,99   39  16,03   59  16,30
   HU-14-D-727331    T 06 08:24:09  1122,84 m/p  39  13,19   61  13,74   92  14,19
   HU-14-D-727335    H 06 08:30:33  1081,90 m/p  60   9,43  102   9,46  167   9,40

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 188804 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  49,79p    R:   8.   3h  50,92p    T:  10.   3h  51,57p
Összesített E:   7.  17h 319,46p    R:   7.  18h 340,93p    T:   9.  18h 344,25p
   HU-14-D-727156    T 06 08:18:44  1153,12 m/p  11  18,21   16  18,43   26  18,40
   HU-14-D-727121    T 06 08:18:44  1153,12 m/p  12  18,03   17  18,33   27  18,34
   HU-14-D-727122    H 06 08:22:21  1128,20 m/p  37  13,55   57  14,16   82  14,83

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 189757 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   3h  41,55p    R:  14.   3h  43,93p    T:  19.   3h  45,77p
Összesített E:  12.  16h 264,95p    R:  16.  16h 283,64p    T:  24.  16h 286,41p
   HU-14-D-727359    H 06 08:22:54  1130,18 m/p  33  14,27   48  15,10   70  15,60
   HU-14-D-831232    T 06 08:22:59  1129,62 m/p  35  13,91   51  14,78   73  15,40
   HU-14-D-727383    H 06 08:23:15  1127,83 m/p  38  13,37   58  14,05   83  14,77
   HU-14-D-727369    T 06 08:28:59  1090,66 m/p  52  10,87   88  10,92  145  10,81
   HU-14-D-727356    T 06 08:29:18  1088,68 m/p  53  10,69   90  10,71  148  10,62

Molnár Pál                      2.cs. Dt: 189757 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   1h  15,88p    R:  25.   1h  16,66p    T:  44.   1h  17,00p
Összesített E:  15.  13h 240,58p    R:  21.  14h 263,23p    T:  31.  15h 276,31p
   HU-14-D-727362    T 06 08:20:46  1144,72 m/p  24  15,88   33  16,66   48  17,00

Moravcsik Lénárd                0.cs. Dt: 189710 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-09-24546    T 06 08:28:15  1095,01 m/p  50  11,22   85  11,23  135  11,45

Moravcsik Lénárd                1.cs. Dt: 189710 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   1h   9,79p    R:  32.   1h   9,88p    T:  52.   1h   9,91p
Összesített E:  33.   8h 108,34p    R:  52.  11h 151,46p    T:  88.  11h 157,34p
   HU-11-09-07921    H 06 08:29:55  1084,57 m/p  58   9,79   98   9,88  159   9,91

Nagy János                      1.cs. Dt: 189674 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  53,38p    R:   5.   3h  54,27p    T:   7.   3h  54,51p
Összesített E:   6.  18h 323,53p    R:   6.  18h 342,02p    T:   8.  18h 345,11p
   HU-13-09-19904    H 06 08:19:19  1154,32 m/p   7  18,93   11  18,96   19  18,85
   HU-14-D-806195    H 06 08:19:21  1154,09 m/p   8  18,75   13  18,75   21  18,72
   HU-14-09-24570    H 06 08:20:43  1144,57 m/p  25  15,70   34  16,56   49  16,94

Palkó László                    1.cs. Dt: 190708 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  56,59p    R:   2.   3h  56,97p    T:   2.   3h  57,13p
Összesített E:  16.  13h 235,19p    R:  23.  13h 246,21p    T:  35.  14h 259,22p
   HU-14-09-24668    T 06 08:14:38  1194,66 m/p   3  19,64    3  19,79    3  19,87
   HU-14-09-24656    H 06 08:19:59  1155,92 m/p   6  19,10   10  19,06   15  19,11
   HU-14-07-40835    T 06 08:20:30  1152,31 m/p  13  17,85   19  18,12   30  18,15
   HU-14-20-71142    H 06 08:23:34  1131,35 m/p  30  14,81   45  15,41   67  15,79
   HU-14-07-40830    H 06 08:26:12  1113,95 m/p  43  12,48   67  13,11  101  13,62
   HU-14-09-24669    H 06 08:30:11  1088,62 m/p  54  10,51   91  10,61  149  10,55
   HU-14-07-40828    H 06 08:31:05  1083,06 m/p  59   9,61  100   9,67  164   9,60

Palkó László                    2.cs. Dt: 190708 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   3h  44,24p    R:  12.   3h  45,08p    T:  20.   3h  45,64p
Összesített E:  18.  11h 190,07p    R:  30.  13h 220,67p    T:  46.  14h 232,46p
   HU-14-09-24661    H 06 08:20:23  1153,13 m/p  10  18,39   15  18,54   25  18,47
   HU-14-09-24657    H 06 08:23:44  1130,23 m/p  32  14,45   47  15,20   69  15,66
   HU-14-07-40819    H 06 08:28:57  1096,34 m/p  49  11,40   84  11,34  134  11,51
   HU-14-D-727277    T 06 08:32:52  1072,20 m/p   0   0,00  116   8,00    0   0,00

Száraz László                   0.cs. Dt: 186113 Kg:  26 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-D-727819    T 06 08:15:27  1159,94 m/p   4  19,46    8  19,27   11  19,36

Száraz László                   1.cs. Dt: 186113 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   1h  12,66p    R:  27.   1h  13,43p    T:  46.   1h  13,87p
Összesített E:  14.  14h 254,10p    R:  19.  15h 276,64p    T:  30.  15h 278,74p
   HU-14-D-727865    T 06 08:21:18  1119,14 m/p  42  12,66   64  13,43   97  13,87

Szöllosi Gábor                  2.cs. Dt: 189453 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   2h  20,30p    R:  24.   2h  20,69p    T:  41.   2h  20,53p
Összesített E:   5.  17h 331,71p    R:   8.  17h 340,55p    T:  12.  17h 340,68p
   HU-14-09-25011    H 06 08:27:26  1098,70 m/p  48  11,58   81  11,65  127  11,96
   HU-14-09-25017    T 06 08:31:10  1075,42 m/p  64   8,72  106   9,04  180   8,57

Tomori László                   0.cs. Dt: 189975 Kg:  24 Ók:   1 Kp:   0
   HU-14-D-727221    H 06 08:23:14  1129,20 m/p  36  13,73   52  14,68   75  15,28
   HU-11-D-402629    T 06 08:31:16  1077,74 m/p  62   9,07  104   9,25  177   8,77
   HU-14-D-753378    H 06 08:31:55  1073,78 m/p  66   8,36  109   8,73  185   8,26
   HU-14-17-72755    H 06 08:32:05  1072,77 m/p   0   0,00  114   8,21    0   0,00

Tomori László                   1.cs. Dt: 189975 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  59,10p    R:   1.   3h  59,07p    T:   1.   3h  59,11p
Összesített E:   1.  18h 365,57p    R:   1.  18h 376,01p    T:   1.  18h 377,12p
   HU-13-D-601910    H 06 08:13:25  1199,18 m/p   1  20,00    1  20,00    1  20,00
   HU-12-D-502211    H 06 08:13:26  1199,05 m/p   2  19,82    2  19,90    2  19,94
   HU-13-D-601922    H 06 08:19:13  1156,82 m/p   5  19,28    9  19,17   14  19,17
   HU-14-O-26317     T 06 08:19:38  1153,90 m/p   9  18,57   14  18,64   22  18,66
   HU-13-D-601962    T 06 08:28:52  1092,62 m/p  51  11,04   87  11,03  139  11,19
   HU-13-O-19284     T 06 08:31:54  1073,88 m/p  65   8,54  108   8,83  184   8,32

Tomori László                   2.cs. Dt: 189975 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   3h  38,51p    R:  15.   3h  40,80p    T:  23.   3h  42,51p
Összesített E:   2.  18h 342,25p    R:   2.  18h 354,52p    T:   4.  18h 357,00p
   HU-14-D-718640    H 06 08:23:10  1129,65 m/p  34  14,09   50  14,89   72  15,47
   HU-13-D-601909    H 06 08:25:42  1112,89 m/p  44  12,30   68  13,01  102  13,55
   HU-14-D-727219    H 06 08:25:43  1112,78 m/p  45  12,12   69  12,90  103  13,49

Tóth Lajos                      1.cs. Dt: 189285 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   1h  11,94p    R:  28.   1h  12,38p    T:  47.   1h  12,98p
Összesített E:  39.   6h  84,08p    R:  64.   9h 125,28p    T: 111.   8h 121,01p
   HU-13-D-601883    T 06 08:25:28  1110,39 m/p  46  11,94   74  12,38  111  12,98

Tagszövetségi díjlista
   1. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601910    H 1199,18 m/p
   2. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1199,05 m/p
   3. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24668    T 1194,66 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14-D-740101    T 1171,48 m/p
   5. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21445    H 1167,04 m/p
   6. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762039    H 1165,49 m/p
   7. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762026    T 1165,27 m/p
   8. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762539    H 1160,77 m/p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762586    H 1160,77 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-O-25613     T 1160,22 m/p
  11. Száraz László                  0.cs. A23 HU-14-D-727819    T 1159,94 m/p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 14-D-728041    H 1157,75 m/p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 14-D-728061    H 1157,25 m/p
  14. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1156,82 m/p
  15. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24656    H 1155,92 m/p
  16. Török Ferenc                   0.cs. A36 HU 11-09-09279    H 1155,75 m/p
  17. Török Ferenc                   1.cs. A36 HU 12-D-504114    H 1154,76 m/p
  18. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 13-D-700991    H 1154,57 m/p
  19. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1154,32 m/p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1154,22 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601910    H 1199,18 m/p
   2. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1199,05 m/p
   3. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24668    T 1194,66 m/p
   4. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21445    H 1167,04 m/p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762539    H 1160,77 m/p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762586    H 1160,77 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-O-25613     T 1160,22 m/p
   8. Száraz László                  0.cs. A23 HU-14-D-727819    T 1159,94 m/p
   9. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1156,82 m/p
  10. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24656    H 1155,92 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   59,11 p
   2. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   57,13 p
   3. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   56,75 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   56,43 p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   55,27 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   55,08 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   54,51 p
   8. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   53,49 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   52,34 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   51,57 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   51,32 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   50,36 p
  13. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   48,83 p
  14. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   47,62 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   46,60 p
  16. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   46,46 p
  17. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   46,34 p
  18. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   46,28 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   45,77 p
  20. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   45,64 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   45,63 p
  22. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   43,41 p
  23. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   42,51 p
  24. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   41,36 p
  25. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   40,60 p
  26. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   40,34 p
  27. Varga László                   2.cs. R38    3 h.   40,34 p
  28. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   39,20 p
  29. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   38,99 p
  30. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   38,49 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   59,07 p
   2. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   56,97 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   56,45 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   54,99 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   54,27 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   53,42 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   51,86 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs.    3 h.   59,10 p
   2. Palkó László                   1.cs.    3 h.   56,59 p
   3. Nagy János                     1.cs.    3 h.   53,38 p
   4. Huszár Péter                   1.cs.    3 h.   52,47 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs.    3 h.   50,51 p
   6. Jánosi Pál                     1.cs.    3 h.   49,79 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs.    3 h.   47,28 p
   8. Palkó László                   2.cs.    3 h.   44,24 p
   9. Molnár Pál                     1.cs.    3 h.   41,55 p
  10. Tomori László                  2.cs.    3 h.   38,51 p
  11. Bajtek Tibor                   4.cs.    3 h.   38,50 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs.    3 h.   37,08 p
  13. Szöllosi Gábor                 2.cs.    2 h.   20,30 p
  14. Molnár Pál                     2.cs.    1 h.   15,88 p
  15. Száraz László                  1.cs.    1 h.   12,66 p
  16. Tóth Lajos                     1.cs.    1 h.   11,94 p
  17. Moravcsik Lénárd               1.cs.    1 h.    9,79 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   18 h.  377,12 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  362,34 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  357,39 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23   18 h.  357,00 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   18 h.  353,67 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  353,44 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  347,18 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   18 h.  345,11 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  344,25 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50   18 h.  343,57 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   18 h.  342,63 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   17 h.  340,68 p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  326,06 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   17 h.  319,93 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  318,51 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   18 h.  312,95 p
  17. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   17 h.  301,64 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   17 h.  301,19 p
  19. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  296,62 p
  20. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  296,44 p
  21. Boda Ákos                      1.cs. A50   17 h.  292,20 p
  22. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   17 h.  291,61 p
  23. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   16 h.  291,56 p
  24. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  286,41 p
  25. Boda Ákos                      6.cs. A50   17 h.  286,11 p
  26. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   15 h.  285,83 p
  27. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   16 h.  285,43 p
  28. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   16 h.  280,25 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50   17 h.  279,46 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23   15 h.  278,74 p
  31. Molnár Pál                     2.cs. A23   15 h.  276,31 p
  32. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  268,53 p
  33. Szabó Elek                     1.cs. R38   16 h.  266,88 p
  34. Japport Zoltán                 3.cs. A50   16 h.  265,28 p
  35. Palkó László                   1.cs. A23   14 h.  259,22 p
  36. Japport Zoltán                 5.cs. A50   15 h.  259,21 p
  37. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  249,43 p
  38. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  247,85 p
  39. Pap István                     2.cs. A36   14 h.  247,03 p
  40. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  243,85 p
  41. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   12 h.  241,19 p
  42. Tóth Attila                    2.cs. A64   13 h.  239,85 p
  43. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   15 h.  238,51 p
  44. Mészáros László                1.cs. A36   12 h.  236,44 p
  45. Fejos Csaba                    2.cs. A64   12 h.  236,01 p
  46. Palkó László                   2.cs. A23   14 h.  232,46 p
  47. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   12 h.  231,02 p
  48. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  228,05 p
  49. Demeter Attila                 2.cs. R38   15 h.  227,19 p
  50. Nagy János                     2.cs. A23   13 h.  224,88 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  217,03 p
  52. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   13 h.  215,13 p
  53. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  214,57 p
  54. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  213,37 p
  55. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  209,51 p
  56. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  57. Tomori László                  3.cs. A23   12 h.  201,26 p
  58. Ács Ferenc                     1.cs. A50   15 h.  197,76 p
  59. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   12 h.  197,05 p
  60. Szollos Béla                   2.cs. A64   11 h.  191,48 p
  61. Szollos Béla                   3.cs. A64   10 h.  189,60 p
  62. Mészáros László                2.cs. A36   12 h.  189,37 p
  63. Tóth Attila                    1.cs. A64   11 h.  179,80 p
  64. Babicz János                   1.cs. A64   11 h.  178,52 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   12 h.  177,82 p
  66. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  176,83 p
  67. László György                  1.cs. A36   11 h.  176,72 p
  68. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  69. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  70. Gavaldik József                2.cs. A23   12 h.  174,03 p
  71. Agócs Attila                   1.cs. A36   11 h.  173,43 p
  72. Varga László                   1.cs. R38   12 h.  173,23 p
  73. Japport Zoltán                 4.cs. A50   11 h.  173,14 p
  74. Csörgi László                  1.cs. A50   13 h.  172,54 p
  75. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  171,51 p
  76. Huszár Péter                   2.cs. A23    9 h.  171,22 p
  77. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   10 h.  170,65 p
  78. Demeter Attila                 1.cs. R38   13 h.  169,08 p
  79. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    9 h.  163,91 p
  80. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   11 h.  162,99 p
  81. Kalocsai András                1.cs. A23   10 h.  162,97 p
  82. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  160,96 p
  83. Dobos Sándor                   1.cs. A36   10 h.  160,61 p
  84. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  159,92 p
  85. Tóth Gábor                     1.cs. A36   10 h.  159,79 p
  86. Babicz István                  1.cs. A64    8 h.  159,40 p
  87. Száraz László                  2.cs. A23   11 h.  158,45 p
  88. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   11 h.  157,34 p
  89. Balázs Sándor                  1.cs. R38   11 h.  156,43 p
  90. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    9 h.  155,83 p
  91. Boda Ákos                      5.cs. A50   10 h.  155,83 p
  92. Gavaldik József                1.cs. A23   11 h.  155,68 p
  93. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    9 h.  151,89 p
  94. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    9 h.  151,66 p
  95. Babicz József                  1.cs. A64    9 h.  150,30 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   18 h.  376,01 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   18 h.  354,52 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   18 h.  351,89 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  351,56 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  343,89 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   18 h.  342,02 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  340,93 p
   8. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   17 h.  340,55 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   18 h.  340,03 p
  10. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  314,81 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   18 h.  308,49 p
  12. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   17 h.  299,37 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23   17 h.  296,64 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  294,93 p
  15. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   16 h.  286,80 p
  16. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  283,64 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   15 h.  281,74 p
  18. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   16 h.  276,71 p
  19. Száraz László                  1.cs. A23   15 h.  276,64 p
  20. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  264,96 p
  21. Molnár Pál                     2.cs. A23   14 h.  263,23 p
  22. Szabó Elek                     1.cs. R38   15 h.  252,58 p
  23. Palkó László                   1.cs. A23   13 h.  246,21 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs.   18 h.  365,57 p
   2. Tomori László                  2.cs.   18 h.  342,25 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs.   18 h.  339,76 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs.   18 h.  336,13 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs.   17 h.  331,71 p
   6. Nagy János                     1.cs.   18 h.  323,53 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs.   17 h.  319,46 p
   8. Bajtek Tibor                   3.cs.   18 h.  292,80 p
   9. Bajtek Tibor                   4.cs.   17 h.  283,31 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs.   15 h.  280,72 p
  11. Huszár Péter                   1.cs.   16 h.  268,89 p
  12. Molnár Pál                     1.cs.   16 h.  264,95 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs.   15 h.  264,88 p
  14. Száraz László                  1.cs.   14 h.  254,10 p
  15. Molnár Pál                     2.cs.   13 h.  240,58 p
  16. Palkó László                   1.cs.   13 h.  235,19 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs.   12 h.  224,30 p
  18. Palkó László                   2.cs.   11 h.  190,07 p
  19. Bajtek Tibor                   6.cs.   12 h.  188,30 p
  20. Jánosi Pál                     2.cs.   11 h.  177,41 p
  21. Nagy János                     2.cs.   10 h.  175,26 p
  22. Tomori László                  3.cs.   10 h.  167,86 p
  23. Szöllosi Gábor                 3.cs.   10 h.  155,51 p
  24. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   10 h.  154,37 p
  25. Huszár Péter                   2.cs.    9 h.  153,35 p
  26. Lengyel János                  1.cs.    9 h.  136,57 p
  27. Gavaldik József                2.cs.   10 h.  134,24 p
  28. Kalocsai András                1.cs.    9 h.  134,07 p
  29. Bajtek Tibor                   5.cs.    8 h.  124,26 p
  30. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    7 h.  117,80 p
  31. Szöllosi Gábor                 4.cs.    7 h.  111,32 p
  32. Száraz László                  2.cs.    8 h.  108,95 p
  33. Moravcsik Lénárd               1.cs.    8 h.  108,34 p
  34. Gavaldik József                1.cs.    8 h.  107,04 p
  35. Nagy János                     3.cs.    7 h.  106,63 p
  36. Molnár Pál                     3.cs.    6 h.   93,98 p
  37. Száraz László                  3.cs.    7 h.   91,78 p
  38. Fazekas István ifj.            1.cs.    5 h.   87,15 p
  39. Tóth Lajos                     1.cs.    6 h.   84,08 p
  40. Száraz László                  4.cs.    5 h.   72,96 p
  41. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  42. Fazekas István ifj.            2.cs.    4 h.   59,57 p
  43. Jánosi Pál                     3.cs.    4 h.   59,09 p
  44. Tomori László                  4.cs.    3 h.   42,51 p
  45. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   32,27 p
  46. Kosztolányi András             1.cs.    2 h.   22,67 p
  47. Kalocsai András                2.cs.    2 h.   21,41 p
  48. Gavaldik József                3.cs.    1 h.   17,07 p
  49. Lengyel János                  2.cs.    1 h.   14,67 p
  50. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  51. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  52. Moravcsik Lénárd               2.cs.    1 h.   11,33 p
  53. Gavaldik József                4.cs.    1 h.    8,89 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 107,19p
  2. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 101,62p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  5h  99,28p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  95,87p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h  93,37p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  93,32p
  7. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  92,02p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  91,43p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,86p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  5h  89,43p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  99,57p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  89,83p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  86,20p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  5h  85,60p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  84,75p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  5h  84,74p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  83,36p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  82,20p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  82,15p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,62p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 105,91p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  5h  98,98p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  94,80p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  92,19p
  5. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  91,26p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  89,87p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,75p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726944    H  5h  89,07p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  88,54p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  5h  87,67p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  98,60p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  88,73p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  85,08p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  5h  82,79p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  79,00p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,42p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  4h  76,44p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  75,57p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,17p
 10. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  4h  74,10p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 102,24p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  5h  98,03p
  3. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  85,64p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726944    H  5h  85,61p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  84,37p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  84,01p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  5h  78,79p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  4h  81,51p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601910    H  4h  80,65p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  4h  77,53p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  94,13p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  83,26p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  75,73p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  4h  73,30p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  70,85p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  69,66p
  7. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  4h  69,40p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  4h  67,73p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  4h  67,49p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  4h  67,02p