Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A50 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.06.10 15:52:25
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.10 19:08:10
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.10 19:11:54
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.10 15:52:25
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 06 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár II.
Feleresztés ideje: 2015.06.06 05:35
Időjárás         : 
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 185000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        10   16   123   25   31   1157,75   1086,91   1079,19
A50 Zsámbok             8   19   161   32   40   1171,48   1091,32   1078,30
V10 Hatvan              1    1     9    2    2   1062,56   1062,46   1062,46
Hatvan I.              19   36   293   59   73   1171,48   1087,33   1078,15
A23 Nagykáta           15   28   271   54   68   1199,18   1088,62   1073,63
A64 Szentmártonkáta     5    8    70   14   18   1151,30   1061,30   1055,83
R38 Jászberény          7   13   123   25   31   1167,04   1101,38   1088,29
Hatvan II.             27   49   464   93  116   1199,18   1088,29   1072,20
Tagszövetségben        46   85   757  151  189   1199,18   1088,29   1073,30

A50 egyesületi díjlista
   1. Japport Zoltán                 1.cs. HU-14-D-740101    T 1171,48 m/p
   2. Japport Zoltán                 3.cs. HU-14-D-762039    H 1165,49 m/p
   3. Japport Zoltán                 5.cs. HU-14-D-762026    T 1165,27 m/p
   4. Japport Zoltán                 5.cs. HU-14-D-762086    T 1153,69 m/p
   5. Japport Zoltán                 5.cs. HU-14-D-740112    T 1153,36 m/p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. HU-14-D-762092    H 1150,83 m/p
   7. Szabó Gergo                    1.cs. HU 14-D-762317    H 1143,27 m/p
   8. Japport Zoltán                 5.cs. HU-14-D-762040    T 1140,73 m/p
   9. Ács Ferenc                     1.cs. HU 14-07-40361    H 1138,45 m/p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. HU-14-O-25566     H 1133,34 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács Ferenc                      1.cs. Dt: 174563 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   2h  29,85p    R:  15.   2h  29,50p    T:  36.   2h  28,89p
Összesített E:  11.  14h 195,78p    R:  21.  16h 218,11p    T:  58.  15h 197,76p
   HU 14-07-40361    H 06 08:08:20  1138,45 m/p   9  17,54   19  17,00   53  16,68
   HU 14-07-40357    H 06 08:13:35  1100,77 m/p  26  12,31   46  12,50  123  12,21

BAMAHO-dúc                      1.cs. Dt: 177259 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   2h  29,23p    R:  16.   2h  28,83p    T:  37.   2h  27,11p
Összesített E:   3.  17h 307,70p    R:   7.  17h 304,77p    T:  27.  16h 285,43p
   HU-14-D-762137    H 06 08:13:35  1117,73 m/p  18  14,77   34  14,50   98  13,81
   HU-13-D-619501    H 06 08:14:26  1111,77 m/p  19  14,46   35  14,33  106  13,30

Boda Ákos                       1.cs. Dt: 175913 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  38,77p    R:  11.   3h  39,00p    T:  32.   3h  37,02p
Összesített E:   4.  17h 306,06p    R:   6.  18h 309,48p    T:  21.  17h 292,20p
   HU-14-D-762364    T 06 08:13:27  1110,14 m/p  21  13,85   38  13,83  112  12,91
   HU-14-D-762368    T 06 08:13:29  1109,91 m/p  22  13,54   39  13,67  113  12,85
   HU-10-07-26846    T 06 08:15:57  1092,90 m/p  29  11,38   52  11,50  138  11,26

Boda Ákos                       2.cs. Dt: 175913 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   1h  13,23p    R:  19.   1h  13,50p    T:  40.   2h  21,30p
Összesített E:   8.  15h 268,15p    R:  11.  16h 277,63p    T:  29.  17h 279,46p
   HU-14-D-762405    H 06 08:13:32  1109,56 m/p  23  13,23   40  13,50  114  12,79
   HU-13-D-619101    H 06 08:18:34  1075,42 m/p   0   0,00    0   0,00  181   8,51

Boda Ákos                       3.cs. Dt: 175913 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   2h  20,92p    R:  17.   2h  22,00p    T:  39.   2h  22,00p
Összesített E:   9.  16h 250,05p    R:  14.  17h 264,81p    T:  38.  16h 247,85p
   HU-14-D-762382    T 06 08:16:09  1091,54 m/p  31  10,77   54  11,17  141  11,06
   HU-14-07-40182    H 06 08:16:13  1091,09 m/p  33  10,15   56  10,83  143  10,94

Boda Ákos                       6.cs. Dt: 175913 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  34,15p    R:  13.   3h  35,67p    T:  34.   3h  34,91p
Összesített E:   5.  17h 290,80p    R:  10.  17h 293,91p    T:  25.  17h 286,11p
   HU-14-D-762404    H 06 08:13:18  1111,19 m/p  20  14,15   36  14,17  107  13,23
   HU-14-D-762399    H 06 08:16:11  1091,32 m/p  32  10,46   55  11,00  142  11,00
   HU-14-D-762395    H 06 08:16:24  1089,85 m/p  35   9,54   58  10,50  147  10,68

Csörgi László                   1.cs. Dt: 176008 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   1h   8,92p    R:  23.   1h   9,00p    T:  56.   1h   9,28p
Összesített E:  14.  13h 176,19p    R:  30.  13h 180,80p    T:  74.  13h 172,54p
   HU-14-07-41742    T 06 08:17:48  1081,13 m/p  37   8,92   67   9,00  169   9,28

Csörgi László                   2.cs. Dt: 176008 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  25.   1h   8,00p    T:  58.   1h   8,83p
Összesített E:  24.   3h  42,46p    R:  57.   4h  49,70p    T: 147.   4h  48,98p
   HU-09-07-22444    H 06 08:18:15  1078,15 m/p   0   0,00   73   8,00  176   8,83

Japport Zoltán                  1.cs. Dt: 201300 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  53,85p    R:   3.   3h  53,00p    T:  11.   3h  51,32p
Összesített E:   1.  18h 371,01p    R:   2.  18h 363,64p    T:   3.  18h 357,39p
   HU-14-D-740101    T 06 08:26:50  1171,48 m/p   1  20,00    1  20,00    4  19,81
   HU-14-O-25566     H 06 08:32:37  1133,34 m/p  10  17,23   21  16,67   61  16,17
   HU-14-D-762041    T 06 08:33:15  1129,31 m/p  12  16,62   23  16,33   74  15,34
   HU-13-D-667908    H 06 08:33:21  1128,68 m/p  13  16,31   24  16,17   77  15,15
   HU-14-D-740102    T 06 08:38:28  1097,20 m/p  27  12,00   49  12,00  131  11,70
   HU-10-D-292877    H 06 08:42:14  1075,13 m/p   0   0,00    0   0,00  182   8,45

Japport Zoltán                  2.cs. Dt: 201300 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  49,23p    R:   7.   3h  47,67p    T:  18.   3h  46,28p
Összesített E:   2.  18h 358,66p    R:   3.  18h 349,62p    T:  10.  18h 343,57p
   HU-14-D-762092    H 06 08:29:55  1150,83 m/p   6  18,46   13  18,00   33  17,96
   HU-14-D-762059    H 06 08:34:15  1123,01 m/p  15  15,69   31  15,00   91  14,26
   HU-14-D-762042    T 06 08:34:20  1122,49 m/p  17  15,08   33  14,67   94  14,06
   HU-14-D-762049    H 06 08:36:36  1108,48 m/p  24  12,92   41  13,33  115  12,72
   HU-14-D-762028    H 06 08:39:32  1090,86 m/p  34   9,85   57  10,67  144  10,87

Japport Zoltán                  3.cs. Dt: 201300 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  48,31p    R:   6.   3h  47,83p    T:  16.   3h  46,46p
Összesített E:   7.  15h 271,11p    R:  13.  15h 267,02p    T:  34.  16h 265,28p
   HU-14-D-762039    H 06 08:27:43  1165,49 m/p   2  19,69    2  19,83    6  19,68
   HU-14-D-762018    T 06 08:34:11  1123,43 m/p  14  16,00   29  15,33   89  14,38
   HU-14-D-762091    H 06 08:37:25  1103,52 m/p  25  12,62   45  12,67  120  12,40
   HU-14-D-740113    H 06 08:39:20  1092,04 m/p  30  11,08   53  11,33  140  11,13

Japport Zoltán                  5.cs. Dt: 201300 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  57,23p    R:   1.   3h  56,84p    T:   3.   3h  56,75p
Összesített E:   6.  16h 273,73p    R:  12.  16h 274,24p    T:  36.  15h 259,21p
   HU-14-D-762026    T 06 08:27:45  1165,27 m/p   3  19,38    3  19,67    7  19,62
   HU-14-D-762086    T 06 08:29:29  1153,69 m/p   4  19,08    9  18,67   23  18,60
   HU-14-D-740112    T 06 08:29:32  1153,36 m/p   5  18,77   10  18,50   24  18,53
   HU-14-D-762040    T 06 08:31:28  1140,73 m/p   8  17,85   18  17,17   52  16,74
   HU-13-D-667967    T 06 08:32:37  1133,34 m/p  11  16,92   22  16,50   62  16,11
   HU-14-D-762064    T 06 08:38:30  1097,00 m/p  28  11,69   50  11,83  132  11,64
   HU-14-D-740111    H 06 08:41:41  1078,30 m/p  40   8,00   72   8,17  175   8,89

Szabó Gergo                     1.cs. Dt: 181837 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  42,76p    R:   9.   3h  42,66p    T:  24.   3h  41,36p
Összesített E:  17.  10h 151,22p    R:  39.  10h 149,96p    T: 100.  10h 141,50p
   HU 14-D-762317    H 06 08:14:03  1143,27 m/p   7  18,15   16  17,50   50  16,87
   HU 14-D-762324    H 06 08:16:59  1122,57 m/p  16  15,38   32  14,83   93  14,13
   HU 14-07-40622    H 06 08:22:14  1087,33 m/p  36   9,23   59  10,33  152  10,36
   HU 13-D-599864    H 06 08:23:14  1080,86 m/p  38   8,62   68   8,83  170   9,21

Szabó Gergo                     2.cs. Dt: 181837 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   1h   8,31p    R:  24.   1h   8,33p    T:  57.   1h   8,96p
Összesített E:  23.   3h  43,83p    R:  60.   3h  43,78p    T: 162.   2h  33,02p
   HU 14-D-806324    H 06 08:23:35  1078,62 m/p  39   8,31   71   8,33  174   8,96

Tagszövetségi díjlista
   1. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601910    H 1199,18 m/p
   2. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1199,05 m/p
   3. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24668    T 1194,66 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14-D-740101    T 1171,48 m/p
   5. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21445    H 1167,04 m/p
   6. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762039    H 1165,49 m/p
   7. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762026    T 1165,27 m/p
   8. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762539    H 1160,77 m/p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762586    H 1160,77 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-O-25613     T 1160,22 m/p
  11. Száraz László                  0.cs. A23 HU-14-D-727819    T 1159,94 m/p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 14-D-728041    H 1157,75 m/p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 14-D-728061    H 1157,25 m/p
  14. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1156,82 m/p
  15. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24656    H 1155,92 m/p
  16. Török Ferenc                   0.cs. A36 HU 11-09-09279    H 1155,75 m/p
  17. Török Ferenc                   1.cs. A36 HU 12-D-504114    H 1154,76 m/p
  18. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 13-D-700991    H 1154,57 m/p
  19. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1154,32 m/p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1154,22 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14-D-740101    T 1171,48 m/p
   2. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762039    H 1165,49 m/p
   3. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762026    T 1165,27 m/p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 14-D-728041    H 1157,75 m/p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 14-D-728061    H 1157,25 m/p
   6. Török Ferenc                   0.cs. A36 HU 11-09-09279    H 1155,75 m/p
   7. Török Ferenc                   1.cs. A36 HU 12-D-504114    H 1154,76 m/p
   8. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 13-D-700991    H 1154,57 m/p
   9. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762086    T 1153,69 m/p
  10. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-740112    T 1153,36 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   59,11 p
   2. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   57,13 p
   3. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   56,75 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   56,43 p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   55,27 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   55,08 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   54,51 p
   8. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   53,49 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   52,34 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   51,57 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   51,32 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   50,36 p
  13. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   48,83 p
  14. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   47,62 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   46,60 p
  16. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   46,46 p
  17. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   46,34 p
  18. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   46,28 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   45,77 p
  20. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   45,64 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   45,63 p
  22. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   43,41 p
  23. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   42,51 p
  24. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   41,36 p
  25. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   40,60 p
  26. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   40,34 p
  27. Varga László                   2.cs. R38    3 h.   40,34 p
  28. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   39,20 p
  29. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   38,99 p
  30. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   38,49 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   56,84 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   55,66 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   53,00 p
   4. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   50,33 p
   5. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   49,83 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 5.cs.    3 h.   57,23 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs.    3 h.   53,85 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs.    3 h.   49,23 p
   4. Japport Zoltán                 3.cs.    3 h.   48,31 p
   5. Szabó Gergo                    1.cs.    3 h.   42,76 p
   6. Boda Ákos                      1.cs.    3 h.   38,77 p
   7. Boda Ákos                      6.cs.    3 h.   34,15 p
   8. Ács Ferenc                     1.cs.    2 h.   29,85 p
   9. BAMAHO-dúc                     1.cs.    2 h.   29,23 p
  10. Boda Ákos                      3.cs.    2 h.   20,92 p
  11. Boda Ákos                      2.cs.    1 h.   13,23 p
  12. Csörgi László                  1.cs.    1 h.    8,92 p
  13. Szabó Gergo                    2.cs.    1 h.    8,31 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   18 h.  377,12 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  362,34 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  357,39 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23   18 h.  357,00 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   18 h.  353,67 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  353,44 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  347,18 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   18 h.  345,11 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  344,25 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50   18 h.  343,57 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   18 h.  342,63 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   17 h.  340,68 p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  326,06 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   17 h.  319,93 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  318,51 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   18 h.  312,95 p
  17. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   17 h.  301,64 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   17 h.  301,19 p
  19. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  296,62 p
  20. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  296,44 p
  21. Boda Ákos                      1.cs. A50   17 h.  292,20 p
  22. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   17 h.  291,61 p
  23. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   16 h.  291,56 p
  24. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  286,41 p
  25. Boda Ákos                      6.cs. A50   17 h.  286,11 p
  26. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   15 h.  285,83 p
  27. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   16 h.  285,43 p
  28. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   16 h.  280,25 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50   17 h.  279,46 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23   15 h.  278,74 p
  31. Molnár Pál                     2.cs. A23   15 h.  276,31 p
  32. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  268,53 p
  33. Szabó Elek                     1.cs. R38   16 h.  266,88 p
  34. Japport Zoltán                 3.cs. A50   16 h.  265,28 p
  35. Palkó László                   1.cs. A23   14 h.  259,22 p
  36. Japport Zoltán                 5.cs. A50   15 h.  259,21 p
  37. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  249,43 p
  38. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  247,85 p
  39. Pap István                     2.cs. A36   14 h.  247,03 p
  40. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  243,85 p
  41. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   12 h.  241,19 p
  42. Tóth Attila                    2.cs. A64   13 h.  239,85 p
  43. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   15 h.  238,51 p
  44. Mészáros László                1.cs. A36   12 h.  236,44 p
  45. Fejos Csaba                    2.cs. A64   12 h.  236,01 p
  46. Palkó László                   2.cs. A23   14 h.  232,46 p
  47. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   12 h.  231,02 p
  48. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  228,05 p
  49. Demeter Attila                 2.cs. R38   15 h.  227,19 p
  50. Nagy János                     2.cs. A23   13 h.  224,88 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  217,03 p
  52. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   13 h.  215,13 p
  53. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  214,57 p
  54. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  213,37 p
  55. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  209,51 p
  56. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  57. Tomori László                  3.cs. A23   12 h.  201,26 p
  58. Ács Ferenc                     1.cs. A50   15 h.  197,76 p
  59. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   12 h.  197,05 p
  60. Szollos Béla                   2.cs. A64   11 h.  191,48 p
  61. Szollos Béla                   3.cs. A64   10 h.  189,60 p
  62. Mészáros László                2.cs. A36   12 h.  189,37 p
  63. Tóth Attila                    1.cs. A64   11 h.  179,80 p
  64. Babicz János                   1.cs. A64   11 h.  178,52 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   12 h.  177,82 p
  66. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  176,83 p
  67. László György                  1.cs. A36   11 h.  176,72 p
  68. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  69. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  70. Gavaldik József                2.cs. A23   12 h.  174,03 p
  71. Agócs Attila                   1.cs. A36   11 h.  173,43 p
  72. Varga László                   1.cs. R38   12 h.  173,23 p
  73. Japport Zoltán                 4.cs. A50   11 h.  173,14 p
  74. Csörgi László                  1.cs. A50   13 h.  172,54 p
  75. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  171,51 p
  76. Huszár Péter                   2.cs. A23    9 h.  171,22 p
  77. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   10 h.  170,65 p
  78. Demeter Attila                 1.cs. R38   13 h.  169,08 p
  79. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    9 h.  163,91 p
  80. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   11 h.  162,99 p
  81. Kalocsai András                1.cs. A23   10 h.  162,97 p
  82. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  160,96 p
  83. Dobos Sándor                   1.cs. A36   10 h.  160,61 p
  84. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  159,92 p
  85. Tóth Gábor                     1.cs. A36   10 h.  159,79 p
  86. Babicz István                  1.cs. A64    8 h.  159,40 p
  87. Száraz László                  2.cs. A23   11 h.  158,45 p
  88. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   11 h.  157,34 p
  89. Balázs Sándor                  1.cs. R38   11 h.  156,43 p
  90. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    9 h.  155,83 p
  91. Boda Ákos                      5.cs. A50   10 h.  155,83 p
  92. Gavaldik József                1.cs. A23   11 h.  155,68 p
  93. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    9 h.  151,89 p
  94. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    9 h.  151,66 p
  95. Babicz József                  1.cs. A64    9 h.  150,30 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  363,74 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  363,64 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50   18 h.  349,62 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  329,91 p
   5. Katona József                  2.cs. A36   17 h.  323,22 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   18 h.  309,48 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   17 h.  304,77 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  300,53 p
   9. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   17 h.  295,80 p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50   17 h.  293,91 p
  11. Boda Ákos                      2.cs. A50   16 h.  277,63 p
  12. Japport Zoltán                 5.cs. A50   16 h.  274,24 p
  13. Japport Zoltán                 3.cs. A50   15 h.  267,02 p
  14. Boda Ákos                      3.cs. A50   17 h.  264,81 p
  15. Pap István                     2.cs. A36   15 h.  262,78 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   18 h.  371,01 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs.   18 h.  358,66 p
   3. BAMAHO-dúc                     1.cs.   17 h.  307,70 p
   4. Boda Ákos                      1.cs.   17 h.  306,06 p
   5. Boda Ákos                      6.cs.   17 h.  290,80 p
   6. Japport Zoltán                 5.cs.   16 h.  273,73 p
   7. Japport Zoltán                 3.cs.   15 h.  271,11 p
   8. Boda Ákos                      2.cs.   15 h.  268,15 p
   9. Boda Ákos                      3.cs.   16 h.  250,05 p
  10. BAMAHO-dúc                     2.cs.   12 h.  198,03 p
  11. Ács Ferenc                     1.cs.   14 h.  195,78 p
  12. Japport Zoltán                 4.cs.   11 h.  180,16 p
  13. Kovács József                  1.cs.   10 h.  179,00 p
  14. Csörgi László                  1.cs.   13 h.  176,19 p
  15. Boda Ákos                      5.cs.   11 h.  173,02 p
  16. Boda Ákos                      4.cs.   11 h.  167,75 p
  17. Szabó Gergo                    1.cs.   10 h.  151,22 p
  18. Majoros István                 1.cs.    7 h.  113,61 p
  19. Kókai András                   1.cs.    5 h.   66,06 p
  20. Ács Ferenc                     2.cs.    5 h.   65,99 p
  21. Majoros István                 2.cs.    4 h.   63,46 p
  22. Orbán Géza Sándor              1.cs.    4 h.   55,77 p
  23. Szabó Gergo                    2.cs.    3 h.   43,83 p
  24. Csörgi László                  2.cs.    3 h.   42,46 p
  25. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  26. Csörgi László                  3.cs.    1 h.   15,69 p
  27. Vígh Sándor                    1.cs.    1 h.   12,75 p
  28. Gyetván László                 1.cs.    1 h.   11,08 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 107,19p
  2. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 101,62p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  5h  99,28p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  95,87p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h  93,37p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  93,32p
  7. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  92,02p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  91,43p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,86p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  5h  89,43p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  99,57p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  89,83p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  86,20p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  5h  85,60p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  84,75p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  5h  84,74p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  83,36p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  82,20p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  82,15p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,62p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 102,53p
  2. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h  95,78p
  3. Pap István                     A36 HU 11-09-09425    H  5h  83,20p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402861    H  4h  79,64p
  5. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,05p
  6. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  4h  75,97p
  7. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h  75,23p
  8. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728041    H  4h  74,63p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  4h  73,97p
 10. Pap István                     A36 HU 11-09-09412    H  4h  73,96p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  87,39p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  87,33p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  82,36p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  4h  76,19p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  4h  75,36p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  4h  70,16p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  4h  70,07p
  8. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  4h  69,27p
  9. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  4h  67,47p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  4h  67,29p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,00p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  4h  74,27p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  4h  72,17p
  4. Majoros István                 A50 HU-11-D-346147    H  4h  68,86p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762049    H  4h  67,80p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  4h  64,55p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762404    H  4h  64,49p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  4h  64,08p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  4h  62,89p
 10. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31001    H  4h  61,57p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  89,22p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  89,12p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  84,19p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  4h  77,70p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  4h  71,53p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  4h  70,00p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  4h  68,21p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  4h  65,28p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  4h  64,89p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  4h  64,40p