Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2015.06.10 15:52:25
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.10 19:08:10
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.10 19:11:57
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.10 15:52:25
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 06 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár II.
Feleresztés ideje: 2015.06.06 05:35
Időjárás         : 
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 185000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        10   16   123   25   31   1157,75   1086,91   1079,19
A50 Zsámbok             8   19   161   32   40   1171,48   1091,32   1078,30
V10 Hatvan              1    1     9    2    2   1062,56   1062,46   1062,46
Hatvan I.              19   36   293   59   73   1171,48   1087,33   1078,15
A23 Nagykáta           15   28   271   54   68   1199,18   1088,62   1073,63
A64 Szentmártonkáta     5    8    70   14   18   1151,30   1061,30   1055,83
R38 Jászberény          7   13   123   25   31   1167,04   1101,38   1088,29
Hatvan II.             27   49   464   93  116   1199,18   1088,29   1072,20
Tagszövetségben        46   85   757  151  189   1199,18   1088,29   1073,30

A64 egyesületi díjlista
   1. Szollos Béla                   2.cs. HU 12-D-536020    H 1151,30 m/p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-13-D-596310    H 1148,66 m/p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-14-D-762166    H 1129,72 m/p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-14-D-762199    T 1114,08 m/p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-13-07-37975    H 1112,44 m/p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-12-D-535216    T 1111,98 m/p
   7. Fejos Csaba                    1.cs. HU 14-D-806217    T 1098,59 m/p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-12-D-442195    T 1090,18 m/p
   9. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-14-D-762190    H 1083,18 m/p
  10. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-14-D-762179    H 1073,76 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 185314 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   1h  15,76p    R:  30.   1h  11,55p    T:  50.   1h  11,89p
Összesített E:  13.  11h 177,49p    R:  43.  11h 169,78p    T:  75.  11h 171,51p
   HU 14-D-806217    T 06 08:23:41  1098,59 m/p   7  15,76   82  11,55  128  11,89

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 177027 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  49,41p    R:  20.   3h  36,74p    T:  31.   3h  37,78p
Összesített E:   1.  18h 356,34p    R:   5.  18h 343,89p    T:   7.  18h 347,18p
   HU-14-D-762199    T 06 08:13:54  1114,08 m/p   4  17,88   66  13,22  100  13,68
   HU-12-D-535216    T 06 08:14:12  1111,98 m/p   6  16,47   71  12,70  105  13,36
   HU-12-D-442195    T 06 08:17:23  1090,18 m/p   8  15,06   89  10,82  146  10,74
   HU-14-D-762155    T 06 08:22:40  1055,83 m/p  18   8,00    0   0,00    0   0,00

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 177027 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  55,06p    R:  10.   3h  45,39p    T:  15.   3h  46,60p
Összesített E:   2.  16h 291,21p    R:  18.  16h 276,71p    T:  28.  16h 280,25p
   HU-13-D-596310    H 06 08:09:07  1148,66 m/p   2  19,29   24  17,60   38  17,64
   HU-14-D-762166    H 06 08:11:42  1129,72 m/p   3  18,59   49  14,99   71  15,53
   HU-13-07-37975    H 06 08:14:08  1112,44 m/p   5  17,18   70  12,80  104  13,43
   HU-14-D-762179    H 06 08:19:52  1073,76 m/p  10  13,65  110   8,63  186   8,19
   HU-13-D-596340    H 06 08:20:32  1069,43 m/p  12  12,24    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D-596314    H 06 08:22:15  1058,46 m/p  16   9,41    0   0,00    0   0,00
   HU-11-07-30912    H 06 08:22:21  1057,82 m/p  17   8,71    0   0,00    0   0,00

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 177027 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  36,00p    R:  33.   1h   9,77p    T:  54.   1h   9,66p
Összesített E:   6.  15h 242,24p    R:  33.  13h 213,00p    T:  52.  13h 215,13p
   HU-14-D-762190    H 06 08:18:26  1083,18 m/p   9  14,35   99   9,77  163   9,66
   HU-12-D-535220    H 06 08:20:34  1069,22 m/p  13  11,53    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-762188    H 06 08:22:14  1058,56 m/p  15  10,12    0   0,00    0   0,00

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 184189 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   2h  32,94p    R:  22.   2h  26,12p    T:  43.   1h  18,09p
Összesített E:   8.  14h 220,08p    R:  37.  12h 193,63p    T:  60.  11h 191,48p
   HU 12-D-536020    H 06 08:14:59  1151,30 m/p   1  20,00   20  18,02   31  18,09
   HU 14-D-762857    H 06 08:26:45  1072,43 m/p  11  12,94  115   8,10    0   0,00

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 164996 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   1h  10,82p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  11.  13h 197,54p    R:  39.  11h 175,85p    T:  63.  11h 179,80p
   HU 14-17-75676    T 06 08:10:28  1061,30 m/p  14  10,82    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601910    H 1199,18 m/p
   2. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1199,05 m/p
   3. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24668    T 1194,66 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14-D-740101    T 1171,48 m/p
   5. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21445    H 1167,04 m/p
   6. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762039    H 1165,49 m/p
   7. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762026    T 1165,27 m/p
   8. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762539    H 1160,77 m/p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762586    H 1160,77 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-O-25613     T 1160,22 m/p
  11. Száraz László                  0.cs. A23 HU-14-D-727819    T 1159,94 m/p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 14-D-728041    H 1157,75 m/p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 14-D-728061    H 1157,25 m/p
  14. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1156,82 m/p
  15. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24656    H 1155,92 m/p
  16. Török Ferenc                   0.cs. A36 HU 11-09-09279    H 1155,75 m/p
  17. Török Ferenc                   1.cs. A36 HU 12-D-504114    H 1154,76 m/p
  18. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 13-D-700991    H 1154,57 m/p
  19. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1154,32 m/p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1154,22 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601910    H 1199,18 m/p
   2. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1199,05 m/p
   3. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24668    T 1194,66 m/p
   4. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21445    H 1167,04 m/p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762539    H 1160,77 m/p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762586    H 1160,77 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-O-25613     T 1160,22 m/p
   8. Száraz László                  0.cs. A23 HU-14-D-727819    T 1159,94 m/p
   9. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1156,82 m/p
  10. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24656    H 1155,92 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   59,11 p
   2. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   57,13 p
   3. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   56,75 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   56,43 p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   55,27 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   55,08 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   54,51 p
   8. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   53,49 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   52,34 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   51,57 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   51,32 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   50,36 p
  13. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   48,83 p
  14. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   47,62 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   46,60 p
  16. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   46,46 p
  17. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   46,34 p
  18. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   46,28 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   45,77 p
  20. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   45,64 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   45,63 p
  22. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   43,41 p
  23. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   42,51 p
  24. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   41,36 p
  25. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   40,60 p
  26. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   40,34 p
  27. Varga László                   2.cs. R38    3 h.   40,34 p
  28. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   39,20 p
  29. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   38,99 p
  30. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   38,49 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   59,07 p
   2. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   56,97 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   56,45 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   54,99 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   54,27 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   53,42 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   51,86 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   2.cs.    3 h.   55,06 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs.    3 h.   49,41 p
   3. Kovágó Gábor                   3.cs.    3 h.   36,00 p
   4. Szollos Béla                   2.cs.    2 h.   32,94 p
   5. Fejos Csaba                    1.cs.    1 h.   15,76 p
   6. Tóth Attila                    1.cs.    1 h.   10,82 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   18 h.  377,12 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  362,34 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  357,39 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23   18 h.  357,00 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   18 h.  353,67 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  353,44 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  347,18 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   18 h.  345,11 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  344,25 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50   18 h.  343,57 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   18 h.  342,63 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   17 h.  340,68 p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  326,06 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   17 h.  319,93 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  318,51 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   18 h.  312,95 p
  17. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   17 h.  301,64 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   17 h.  301,19 p
  19. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  296,62 p
  20. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  296,44 p
  21. Boda Ákos                      1.cs. A50   17 h.  292,20 p
  22. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   17 h.  291,61 p
  23. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   16 h.  291,56 p
  24. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  286,41 p
  25. Boda Ákos                      6.cs. A50   17 h.  286,11 p
  26. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   15 h.  285,83 p
  27. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   16 h.  285,43 p
  28. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   16 h.  280,25 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50   17 h.  279,46 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23   15 h.  278,74 p
  31. Molnár Pál                     2.cs. A23   15 h.  276,31 p
  32. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  268,53 p
  33. Szabó Elek                     1.cs. R38   16 h.  266,88 p
  34. Japport Zoltán                 3.cs. A50   16 h.  265,28 p
  35. Palkó László                   1.cs. A23   14 h.  259,22 p
  36. Japport Zoltán                 5.cs. A50   15 h.  259,21 p
  37. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  249,43 p
  38. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  247,85 p
  39. Pap István                     2.cs. A36   14 h.  247,03 p
  40. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  243,85 p
  41. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   12 h.  241,19 p
  42. Tóth Attila                    2.cs. A64   13 h.  239,85 p
  43. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   15 h.  238,51 p
  44. Mészáros László                1.cs. A36   12 h.  236,44 p
  45. Fejos Csaba                    2.cs. A64   12 h.  236,01 p
  46. Palkó László                   2.cs. A23   14 h.  232,46 p
  47. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   12 h.  231,02 p
  48. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  228,05 p
  49. Demeter Attila                 2.cs. R38   15 h.  227,19 p
  50. Nagy János                     2.cs. A23   13 h.  224,88 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  217,03 p
  52. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   13 h.  215,13 p
  53. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  214,57 p
  54. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  213,37 p
  55. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  209,51 p
  56. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  57. Tomori László                  3.cs. A23   12 h.  201,26 p
  58. Ács Ferenc                     1.cs. A50   15 h.  197,76 p
  59. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   12 h.  197,05 p
  60. Szollos Béla                   2.cs. A64   11 h.  191,48 p
  61. Szollos Béla                   3.cs. A64   10 h.  189,60 p
  62. Mészáros László                2.cs. A36   12 h.  189,37 p
  63. Tóth Attila                    1.cs. A64   11 h.  179,80 p
  64. Babicz János                   1.cs. A64   11 h.  178,52 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   12 h.  177,82 p
  66. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  176,83 p
  67. László György                  1.cs. A36   11 h.  176,72 p
  68. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  69. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  70. Gavaldik József                2.cs. A23   12 h.  174,03 p
  71. Agócs Attila                   1.cs. A36   11 h.  173,43 p
  72. Varga László                   1.cs. R38   12 h.  173,23 p
  73. Japport Zoltán                 4.cs. A50   11 h.  173,14 p
  74. Csörgi László                  1.cs. A50   13 h.  172,54 p
  75. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  171,51 p
  76. Huszár Péter                   2.cs. A23    9 h.  171,22 p
  77. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   10 h.  170,65 p
  78. Demeter Attila                 1.cs. R38   13 h.  169,08 p
  79. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    9 h.  163,91 p
  80. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   11 h.  162,99 p
  81. Kalocsai András                1.cs. A23   10 h.  162,97 p
  82. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  160,96 p
  83. Dobos Sándor                   1.cs. A36   10 h.  160,61 p
  84. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  159,92 p
  85. Tóth Gábor                     1.cs. A36   10 h.  159,79 p
  86. Babicz István                  1.cs. A64    8 h.  159,40 p
  87. Száraz László                  2.cs. A23   11 h.  158,45 p
  88. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   11 h.  157,34 p
  89. Balázs Sándor                  1.cs. R38   11 h.  156,43 p
  90. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    9 h.  155,83 p
  91. Boda Ákos                      5.cs. A50   10 h.  155,83 p
  92. Gavaldik József                1.cs. A23   11 h.  155,68 p
  93. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    9 h.  151,89 p
  94. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    9 h.  151,66 p
  95. Babicz József                  1.cs. A64    9 h.  150,30 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   18 h.  376,01 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   18 h.  354,52 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   18 h.  351,89 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  351,56 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  343,89 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   18 h.  342,02 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  340,93 p
   8. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   17 h.  340,55 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   18 h.  340,03 p
  10. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  314,81 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   18 h.  308,49 p
  12. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   17 h.  299,37 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23   17 h.  296,64 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  294,93 p
  15. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   16 h.  286,80 p
  16. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  283,64 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   15 h.  281,74 p
  18. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   16 h.  276,71 p
  19. Száraz László                  1.cs. A23   15 h.  276,64 p
  20. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  264,96 p
  21. Molnár Pál                     2.cs. A23   14 h.  263,23 p
  22. Szabó Elek                     1.cs. R38   15 h.  252,58 p
  23. Palkó László                   1.cs. A23   13 h.  246,21 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   18 h.  356,34 p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs.   16 h.  291,21 p
   3. Kovágó Gábor                   4.cs.   15 h.  269,67 p
   4. Tóth Attila                    2.cs.   14 h.  257,90 p
   5. Fejos Csaba                    2.cs.   13 h.  247,97 p
   6. Kovágó Gábor                   3.cs.   15 h.  242,24 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs.   14 h.  232,69 p
   8. Szollos Béla                   2.cs.   14 h.  220,08 p
   9. Tóth Attila                    3.cs.   12 h.  203,78 p
  10. Szollos Béla                   3.cs.   11 h.  200,43 p
  11. Tóth Attila                    1.cs.   13 h.  197,54 p
  12. Babicz János                   1.cs.   12 h.  186,40 p
  13. Fejos Csaba                    1.cs.   11 h.  177,49 p
  14. Babicz István                  1.cs.    8 h.  156,81 p
  15. Fejos Csaba                    3.cs.    9 h.  155,39 p
  16. Babicz József                  1.cs.    9 h.  151,33 p
  17. Szollos Béla                   1.cs.    8 h.  131,27 p
  18. Tóth Sándor                    2.cs.    8 h.  129,29 p
  19. Kovágó Gábor                   5.cs.    8 h.  128,64 p
  20. Papp László                    1.cs.    8 h.  123,18 p
  21. Szollos Béla                   4.cs.    8 h.  115,88 p
  22. Kaló Imre                      1.cs.    7 h.   90,44 p
  23. Fejos Károly                   1.cs.    6 h.   77,67 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    4 h.   60,29 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Babicz József                  2.cs.    3 h.   41,00 p
  27. Tóth Sándor                    3.cs.    2 h.   27,33 p
  28. Cseri József                   1.cs.    1 h.   16,67 p
  29. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 107,19p
  2. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 101,62p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  5h  99,28p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  95,87p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h  93,37p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  93,32p
  7. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  92,02p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  91,43p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,86p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  5h  89,43p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  99,57p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  89,83p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  86,20p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  5h  85,60p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  84,75p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  5h  84,74p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  83,36p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  82,20p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  82,15p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,62p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 105,91p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  5h  98,98p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  94,80p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  92,19p
  5. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  91,26p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  89,87p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,75p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726944    H  5h  89,07p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  88,54p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  5h  87,67p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  98,60p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  88,73p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  85,08p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  5h  82,79p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  79,00p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,42p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  4h  76,44p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  75,57p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,17p
 10. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  4h  74,10p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  84,09p
  2. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  5h  83,04p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  4h  79,42p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  76,25p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  4h  72,37p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  4h  71,23p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  4h  65,61p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  4h  61,17p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  4h  59,08p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596314    H  4h  57,60p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  4h  74,18p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  4h  71,86p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  4h  66,01p
  4. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  4h  49,27p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  3h  64,24p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  3h  61,33p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397202    T  3h  55,60p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530638    T  3h  54,00p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  3h  52,24p
 10. Babicz József                  A64 HU-13-D-618994    T  3h  51,76p