Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.06.10 15:52:25
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.10 19:08:10
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.10 19:12:00
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.10 15:52:25
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 06 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár II.
Feleresztés ideje: 2015.06.06 05:35
Időjárás         : 
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 185000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        10   16   123   25   31   1157,75   1086,91   1079,19
A50 Zsámbok             8   19   161   32   40   1171,48   1091,32   1078,30
V10 Hatvan              1    1     9    2    2   1062,56   1062,46   1062,46
Hatvan I.              19   36   293   59   73   1171,48   1087,33   1078,15
A23 Nagykáta           15   28   271   54   68   1199,18   1088,62   1073,63
A64 Szentmártonkáta     5    8    70   14   18   1151,30   1061,30   1055,83
R38 Jászberény          7   13   123   25   31   1167,04   1101,38   1088,29
Hatvan II.             27   49   464   93  116   1199,18   1088,29   1072,20
Tagszövetségben        46   85   757  151  189   1199,18   1088,29   1073,30

R38 egyesületi díjlista
   1. Szabó Elek                     1.cs. HU-13-09-21445    H 1167,04 m/p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-14-D-762539    H 1160,77 m/p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-14-D-762586    H 1160,77 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14-O-25613     T 1160,22 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14-D-762455    H 1154,22 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-603360    H 1152,90 m/p
   7. Demeter Attila                 2.cs. HU-14-D-762634    H 1146,87 m/p
   8. Szabó Elek                     1.cs. HU-13-09-21402    H 1137,42 m/p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-14-D-762567    H 1133,69 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-14-D-762479    H 1132,65 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 188098 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  34.   1h   8,94p    T:  59.   1h   8,38p
Összesített E:  12.  10h 181,24p    R:  55.  10h 145,46p    T:  89.  11h 156,43p
   HU-14-D-764887    H 06 08:30:00  1074,85 m/p   0   0,00  107   8,94  183   8,38

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 188098 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   1h  10,40p    R:  29.   1h  12,07p    T:  49.   1h  12,28p
Összesített E:  13.  12h 179,87p    R:  69.   9h 118,98p    T: 108.   9h 122,95p
   HU-14-D-763214    H 06 08:25:47  1101,38 m/p  25  10,40   77  12,07  122  12,28

Benke István                    1.cs. Dt: 200970 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   1h   9,20p    R:  31.   1h  11,44p    T:  51.   1h  11,57p
Összesített E:  20.   7h 101,22p    R:  76.   7h  91,46p    T: 118.   7h  94,01p
   HU 13-28-25260    T 06 08:38:13  1096,88 m/p  28   9,20   83  11,44  133  11,57

Demeter Attila                  1.cs. Dt: 200281 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   1h  14,00p    R:  26.   1h  14,37p    T:  45.   1h  14,96p
Összesített E:   9.  13h 200,80p    R:  58.  10h 138,90p    T:  78.  13h 169,08p
   HU-14-D-762618    H 06 08:32:30  1128,34 m/p  16  14,00   55  14,37   80  14,96

Demeter Attila                  2.cs. Dt: 200281 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  44,80p    R:  11.   3h  45,18p    T:  17.   3h  46,34p
Összesített E:   5.  17h 282,45p    R:  29.  15h 220,88p    T:  49.  15h 227,19p
   HU-14-D-762634    H 06 08:29:38  1146,87 m/p   7  17,60   29  17,08   43  17,32
   HU-14-D-762691    H 06 08:32:01  1131,42 m/p  13  15,20   44  15,51   66  15,85
   HU-14-D-762607    H 06 08:35:16  1111,03 m/p  21  12,00   72  12,59  108  13,17
   HU-14-D-762661    H 06 08:38:15  1092,94 m/p  29   8,80   86  11,13  137  11,32
   HU-14-D-762627    H 06 08:40:03  1082,31 m/p   0   0,00  101   9,57  166   9,47

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 200814 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  55,60p    R:   4.   3h  54,99p    T:   5.   3h  55,27p
Összesített E:   3.  18h 336,56p    R:  15.  16h 286,80p    T:  23.  16h 291,56p
   HU-14-D-762539    H 06 08:28:00  1160,77 m/p   2  19,60    5  19,58    8  19,55
   HU-14-D-762586    H 06 08:28:00  1160,77 m/p   3  19,20    6  19,48    9  19,49
   HU-14-D-762567    H 06 08:32:08  1133,69 m/p   9  16,80   40  15,93   60  16,23
   HU-14-D-762559    H 06 08:32:19  1132,52 m/p  11  16,00   42  15,72   64  15,98
   HU-11-D-403038    H 06 08:33:30  1125,01 m/p  19  12,80   60  13,84   87  14,51
   HU-14-D-762535    H 06 08:42:06  1073,30 m/p   0   0,00  113   8,31  189   8,00

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 200981 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  44,00p    R:  13.   3h  44,25p    T:  21.   3h  45,63p
Összesített E:   2.  18h 337,43p    R:  11.  18h 308,49p    T:  16.  18h 312,95p
   HU-14-D-762479    H 06 08:32:26  1132,65 m/p  10  16,40   41  15,83   63  16,04
   HU-14-D-762494    H 06 08:33:06  1128,41 m/p  15  14,40   54  14,47   79  15,02
   HU-14-O-25617     H 06 08:33:28  1126,09 m/p  18  13,20   59  13,95   86  14,57
   HU-14-D-762445    H 06 08:34:53  1117,22 m/p  20  12,40   65  13,32   99  13,74
   HU-14-D-762484    H 06 08:39:38  1088,48 m/p  30   8,40   92  10,50  150  10,49

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 200981 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  55,20p    R:   3.   3h  56,45p    T:   4.   3h  56,43p
Összesített E:   1.  18h 373,89p    R:   9.  18h 340,03p    T:  11.  18h 342,63p
   HU-14-O-25613     T 06 08:28:13  1160,22 m/p   4  18,80    7  19,37   10  19,43
   HU-14-D-762455    H 06 08:29:07  1154,22 m/p   5  18,40   12  18,85   20  18,79
   HU-13-D-603360    H 06 08:29:19  1152,90 m/p   6  18,00   18  18,23   29  18,21
   HU-11-D-427100    H 06 08:33:03  1128,73 m/p  14  14,80   53  14,57   76  15,21
   HU-14-D-762434    H 06 08:37:36  1100,60 m/p  27   9,60   79  11,86  125  12,09

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 200981 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  33,60p    R:  19.   3h  37,99p    T:  30.   3h  38,49p
Összesített E:   7.  15h 220,46p    R:  49.  11h 158,92p    T:  80.  11h 162,99p
   HU-14-O-25616     T 06 08:32:37  1131,48 m/p  12  15,60   43  15,62   65  15,91
   HU-14-D-762482    T 06 08:37:35  1100,70 m/p  26  10,00   78  11,97  124  12,15
   HU-14-M-135340    H 06 08:39:40  1088,29 m/p  31   8,00   93  10,40  151  10,43

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 200917 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   2h  37,20p    R:  21.   2h  35,93p    T:  33.   2h  36,17p
Összesített E:   4.  17h 307,32p    R:  22.  15h 252,58p    T:  33.  16h 266,88p
   HU-13-09-21445    H 06 08:27:09  1167,04 m/p   1  20,00    4  19,69    5  19,74
   HU-13-09-21402    H 06 08:31:38  1137,42 m/p   8  17,20   37  16,24   57  16,43

Varga László                    1.cs. Dt: 190033 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   1h  11,20p    R:  23.   2h  22,37p    T:  38.   2h  22,51p
Összesített E:  10.  12h 192,74p    R:  44.  12h 168,44p    T:  72.  12h 173,23p
   HU-14-07-41182    H 06 08:27:12  1103,56 m/p  23  11,20   75  12,28  119  12,47
   HU-09-09-98872    T 06 08:30:04  1085,49 m/p   0   0,00   96  10,09  157  10,04

Varga László                    2.cs. Dt: 190033 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  36,00p    R:  17.   3h  38,92p    T:  27.   3h  40,34p
Összesített E:  11.  13h 186,05p    R:  65.   9h 123,95p    T:  96.  11h 149,30p
   HU-14-07-41183    H 06 08:23:26  1128,24 m/p  17  13,60   56  14,26   81  14,89
   HU-14-07-41188    H 06 08:26:07  1110,55 m/p  22  11,60   73  12,49  109  13,11
   HU-14-07-41217    H 06 08:27:13  1103,45 m/p  24  10,80   76  12,17  121  12,34

Tagszövetségi díjlista
   1. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601910    H 1199,18 m/p
   2. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1199,05 m/p
   3. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24668    T 1194,66 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14-D-740101    T 1171,48 m/p
   5. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21445    H 1167,04 m/p
   6. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762039    H 1165,49 m/p
   7. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762026    T 1165,27 m/p
   8. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762539    H 1160,77 m/p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762586    H 1160,77 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-O-25613     T 1160,22 m/p
  11. Száraz László                  0.cs. A23 HU-14-D-727819    T 1159,94 m/p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 14-D-728041    H 1157,75 m/p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 14-D-728061    H 1157,25 m/p
  14. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1156,82 m/p
  15. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24656    H 1155,92 m/p
  16. Török Ferenc                   0.cs. A36 HU 11-09-09279    H 1155,75 m/p
  17. Török Ferenc                   1.cs. A36 HU 12-D-504114    H 1154,76 m/p
  18. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 13-D-700991    H 1154,57 m/p
  19. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1154,32 m/p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1154,22 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601910    H 1199,18 m/p
   2. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1199,05 m/p
   3. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24668    T 1194,66 m/p
   4. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21445    H 1167,04 m/p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762539    H 1160,77 m/p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762586    H 1160,77 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-O-25613     T 1160,22 m/p
   8. Száraz László                  0.cs. A23 HU-14-D-727819    T 1159,94 m/p
   9. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1156,82 m/p
  10. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24656    H 1155,92 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   59,11 p
   2. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   57,13 p
   3. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   56,75 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   56,43 p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   55,27 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   55,08 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   54,51 p
   8. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   53,49 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   52,34 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   51,57 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   51,32 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   50,36 p
  13. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   48,83 p
  14. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   47,62 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   46,60 p
  16. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   46,46 p
  17. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   46,34 p
  18. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   46,28 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   45,77 p
  20. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   45,64 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   45,63 p
  22. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   43,41 p
  23. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   42,51 p
  24. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   41,36 p
  25. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   40,60 p
  26. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   40,34 p
  27. Varga László                   2.cs. R38    3 h.   40,34 p
  28. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   39,20 p
  29. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   38,99 p
  30. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   38,49 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   59,07 p
   2. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   56,97 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   56,45 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   54,99 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   54,27 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   53,42 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   51,86 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    3 h.   55,60 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs.    3 h.   55,20 p
   3. Demeter Attila                 2.cs.    3 h.   44,80 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs.    3 h.   44,00 p
   5. Szabó Elek                     1.cs.    2 h.   37,20 p
   6. Varga László                   2.cs.    3 h.   36,00 p
   7. Nagy Varga Viktor              3.cs.    3 h.   33,60 p
   8. Demeter Attila                 1.cs.    1 h.   14,00 p
   9. Varga László                   1.cs.    1 h.   11,20 p
  10. Balázs Sándor                  2.cs.    1 h.   10,40 p
  11. Benke István                   1.cs.    1 h.    9,20 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   18 h.  377,12 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  362,34 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  357,39 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23   18 h.  357,00 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   18 h.  353,67 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  353,44 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  347,18 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   18 h.  345,11 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  344,25 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50   18 h.  343,57 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   18 h.  342,63 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   17 h.  340,68 p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  326,06 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   17 h.  319,93 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  318,51 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   18 h.  312,95 p
  17. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   17 h.  301,64 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   17 h.  301,19 p
  19. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  296,62 p
  20. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  296,44 p
  21. Boda Ákos                      1.cs. A50   17 h.  292,20 p
  22. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   17 h.  291,61 p
  23. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   16 h.  291,56 p
  24. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  286,41 p
  25. Boda Ákos                      6.cs. A50   17 h.  286,11 p
  26. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   15 h.  285,83 p
  27. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   16 h.  285,43 p
  28. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   16 h.  280,25 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50   17 h.  279,46 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23   15 h.  278,74 p
  31. Molnár Pál                     2.cs. A23   15 h.  276,31 p
  32. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  268,53 p
  33. Szabó Elek                     1.cs. R38   16 h.  266,88 p
  34. Japport Zoltán                 3.cs. A50   16 h.  265,28 p
  35. Palkó László                   1.cs. A23   14 h.  259,22 p
  36. Japport Zoltán                 5.cs. A50   15 h.  259,21 p
  37. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  249,43 p
  38. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  247,85 p
  39. Pap István                     2.cs. A36   14 h.  247,03 p
  40. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  243,85 p
  41. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   12 h.  241,19 p
  42. Tóth Attila                    2.cs. A64   13 h.  239,85 p
  43. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   15 h.  238,51 p
  44. Mészáros László                1.cs. A36   12 h.  236,44 p
  45. Fejos Csaba                    2.cs. A64   12 h.  236,01 p
  46. Palkó László                   2.cs. A23   14 h.  232,46 p
  47. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   12 h.  231,02 p
  48. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  228,05 p
  49. Demeter Attila                 2.cs. R38   15 h.  227,19 p
  50. Nagy János                     2.cs. A23   13 h.  224,88 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  217,03 p
  52. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   13 h.  215,13 p
  53. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  214,57 p
  54. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  213,37 p
  55. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  209,51 p
  56. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  57. Tomori László                  3.cs. A23   12 h.  201,26 p
  58. Ács Ferenc                     1.cs. A50   15 h.  197,76 p
  59. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   12 h.  197,05 p
  60. Szollos Béla                   2.cs. A64   11 h.  191,48 p
  61. Szollos Béla                   3.cs. A64   10 h.  189,60 p
  62. Mészáros László                2.cs. A36   12 h.  189,37 p
  63. Tóth Attila                    1.cs. A64   11 h.  179,80 p
  64. Babicz János                   1.cs. A64   11 h.  178,52 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   12 h.  177,82 p
  66. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  176,83 p
  67. László György                  1.cs. A36   11 h.  176,72 p
  68. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  69. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  70. Gavaldik József                2.cs. A23   12 h.  174,03 p
  71. Agócs Attila                   1.cs. A36   11 h.  173,43 p
  72. Varga László                   1.cs. R38   12 h.  173,23 p
  73. Japport Zoltán                 4.cs. A50   11 h.  173,14 p
  74. Csörgi László                  1.cs. A50   13 h.  172,54 p
  75. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  171,51 p
  76. Huszár Péter                   2.cs. A23    9 h.  171,22 p
  77. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   10 h.  170,65 p
  78. Demeter Attila                 1.cs. R38   13 h.  169,08 p
  79. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    9 h.  163,91 p
  80. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   11 h.  162,99 p
  81. Kalocsai András                1.cs. A23   10 h.  162,97 p
  82. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  160,96 p
  83. Dobos Sándor                   1.cs. A36   10 h.  160,61 p
  84. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  159,92 p
  85. Tóth Gábor                     1.cs. A36   10 h.  159,79 p
  86. Babicz István                  1.cs. A64    8 h.  159,40 p
  87. Száraz László                  2.cs. A23   11 h.  158,45 p
  88. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   11 h.  157,34 p
  89. Balázs Sándor                  1.cs. R38   11 h.  156,43 p
  90. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    9 h.  155,83 p
  91. Boda Ákos                      5.cs. A50   10 h.  155,83 p
  92. Gavaldik József                1.cs. A23   11 h.  155,68 p
  93. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    9 h.  151,89 p
  94. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    9 h.  151,66 p
  95. Babicz József                  1.cs. A64    9 h.  150,30 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   18 h.  376,01 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   18 h.  354,52 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   18 h.  351,89 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  351,56 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  343,89 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   18 h.  342,02 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  340,93 p
   8. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   17 h.  340,55 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   18 h.  340,03 p
  10. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  314,81 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   18 h.  308,49 p
  12. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   17 h.  299,37 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23   17 h.  296,64 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  294,93 p
  15. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   16 h.  286,80 p
  16. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  283,64 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   15 h.  281,74 p
  18. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   16 h.  276,71 p
  19. Száraz László                  1.cs. A23   15 h.  276,64 p
  20. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  264,96 p
  21. Molnár Pál                     2.cs. A23   14 h.  263,23 p
  22. Szabó Elek                     1.cs. R38   15 h.  252,58 p
  23. Palkó László                   1.cs. A23   13 h.  246,21 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   18 h.  373,89 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.   18 h.  337,43 p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   18 h.  336,56 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.   17 h.  307,32 p
   5. Demeter Attila                 2.cs.   17 h.  282,45 p
   6. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   13 h.  221,41 p
   7. Nagy Varga Viktor              3.cs.   15 h.  220,46 p
   8. Nagy Varga Viktor              5.cs.   12 h.  214,52 p
   9. Demeter Attila                 1.cs.   13 h.  200,80 p
  10. Varga László                   1.cs.   12 h.  192,74 p
  11. Varga László                   2.cs.   13 h.  186,05 p
  12. Balázs Sándor                  1.cs.   10 h.  181,24 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs.   12 h.  179,87 p
  14. Nagy Varga Viktor              4.cs.   12 h.  173,66 p
  15. Grizner Sándor                 1.cs.    9 h.  130,21 p
  16. Varga László                   3.cs.    8 h.  125,80 p
  17. Demeter Attila                 3.cs.    6 h.  108,23 p
  18. Rédei Attila                   1.cs.    6 h.  101,48 p
  19. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    5 h.  101,32 p
  20. Benke István                   1.cs.    7 h.  101,22 p
  21. Grizner Sándor                 2.cs.    6 h.   98,43 p
  22. Balázs Sándor                  4.cs.    6 h.   98,21 p
  23. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    5 h.   82,71 p
  24. Rédei Attila                   2.cs.    6 h.   79,45 p
  25. Balázs Sándor                  3.cs.    6 h.   77,41 p
  26. Benke István                   2.cs.    4 h.   74,29 p
  27. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    4 h.   63,81 p
  28. Nagy Varga Viktor              6.cs.    5 h.   61,84 p
  29. Szabó Elek                     2.cs.    4 h.   50,92 p
  30. Rédei Attila                   3.cs.    3 h.   40,87 p
  31. Nagy Lehel dr.                 5.cs.    2 h.   25,21 p
  32. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   19,58 p
  33. Szabó Elek                     3.cs.    1 h.   16,51 p
  34. Rédei Attila                   4.cs.    1 h.   16,23 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 107,19p
  2. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 101,62p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  5h  99,28p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  95,87p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h  93,37p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  93,32p
  7. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  92,02p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  91,43p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,86p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  5h  89,43p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  99,57p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  89,83p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  86,20p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  5h  85,60p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  84,75p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  5h  84,74p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  83,36p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  82,20p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  82,15p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,62p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 105,91p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  5h  98,98p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  94,80p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  92,19p
  5. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  91,26p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  89,87p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,75p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726944    H  5h  89,07p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10-09-01075    H  5h  88,54p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  5h  87,67p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  98,60p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  88,73p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  85,08p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  5h  82,79p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  79,00p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,42p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  4h  76,44p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  4h  75,57p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505979    T  4h  75,17p
 10. Tomori László                  A23 HU-10-09-01175    T  4h  74,10p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  5h  94,07p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  4h  86,10p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  4h  85,12p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  4h  78,29p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  4h  72,69p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-12-D-503557    H  4h  71,39p
  7. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762539    H  4h  71,02p
  8. Balázs Sándor                  R38 HU-12-D-463856    H  4h  70,91p
  9. Szabó Elek                     R38 HU-13-09-21416    H  4h  63,25p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-12-D-503501    H  4h  63,18p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25613     T  4h  60,44p
  2. Varga László                   R38 HU-09-09-98889    T  3h  55,71p
  3. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  44,81p
  4. Benke István                   R38 HU 13-28-25260    T  3h  40,68p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25616     T  3h  40,60p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  3h  40,13p
  7. Gyarmati Szabolcs              R38 HU 14-O-34213     T  2h  42,71p
  8. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813012    T  2h  38,53p
  9. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762700    T  2h  38,05p
 10. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596040    T  2h  31,69p