Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.06.10 15:52:25
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.10 19:08:10
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.10 19:12:03
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.10 15:52:25
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 06 verseny 

Feleresztés helye: Mosonmagyaróvár II.
Feleresztés ideje: 2015.06.06 05:35
Időjárás         : 
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 185000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 20
Legkisebb pont   : 8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        10   16   123   25   31   1157,75   1086,91   1079,19
A50 Zsámbok             8   19   161   32   40   1171,48   1091,32   1078,30
V10 Hatvan              1    1     9    2    2   1062,56   1062,46   1062,46
Hatvan I.              19   36   293   59   73   1171,48   1087,33   1078,15
A23 Nagykáta           15   28   271   54   68   1199,18   1088,62   1073,63
A64 Szentmártonkáta     5    8    70   14   18   1151,30   1061,30   1055,83
R38 Jászberény          7   13   123   25   31   1167,04   1101,38   1088,29
Hatvan II.             27   49   464   93  116   1199,18   1088,29   1072,20
Tagszövetségben        46   85   757  151  189   1199,18   1088,29   1073,30

V10 egyesületi díjlista
   1. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. HU 13-D-596639    T 1062,56 m/p
   2. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. HU 13-D-596651    T 1062,46 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Kucsera-Tóth Károly             3.cs. Dt: 181114 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   2h  28,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   2.  15h 263,42p    R:  38.  11h 161,77p    T: 103.   9h 135,50p
   HU 13-D-596639    T 06 08:25:27  1062,56 m/p   1  20,00    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-596651    T 06 08:25:28  1062,46 m/p   2   8,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601910    H 1199,18 m/p
   2. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12-D-502211    H 1199,05 m/p
   3. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24668    T 1194,66 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14-D-740101    T 1171,48 m/p
   5. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU-13-09-21445    H 1167,04 m/p
   6. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762039    H 1165,49 m/p
   7. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762026    T 1165,27 m/p
   8. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762539    H 1160,77 m/p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-D-762586    H 1160,77 m/p
  10. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-O-25613     T 1160,22 m/p
  11. Száraz László                  0.cs. A23 HU-14-D-727819    T 1159,94 m/p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 14-D-728041    H 1157,75 m/p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 14-D-728061    H 1157,25 m/p
  14. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-D-601922    H 1156,82 m/p
  15. Palkó László                   1.cs. A23 HU-14-09-24656    H 1155,92 m/p
  16. Török Ferenc                   0.cs. A36 HU 11-09-09279    H 1155,75 m/p
  17. Török Ferenc                   1.cs. A36 HU 12-D-504114    H 1154,76 m/p
  18. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 13-D-700991    H 1154,57 m/p
  19. Nagy János                     1.cs. A23 HU-13-09-19904    H 1154,32 m/p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1154,22 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14-D-740101    T 1171,48 m/p
   2. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762039    H 1165,49 m/p
   3. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762026    T 1165,27 m/p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 14-D-728041    H 1157,75 m/p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 14-D-728061    H 1157,25 m/p
   6. Török Ferenc                   0.cs. A36 HU 11-09-09279    H 1155,75 m/p
   7. Török Ferenc                   1.cs. A36 HU 12-D-504114    H 1154,76 m/p
   8. Dósa Zoltán                    2.cs. A36 HU 13-D-700991    H 1154,57 m/p
   9. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762086    T 1153,69 m/p
  10. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-740112    T 1153,36 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   59,11 p
   2. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   57,13 p
   3. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   56,75 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   56,43 p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   55,27 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   55,08 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   54,51 p
   8. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   53,49 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   52,34 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23    3 h.   51,57 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   51,32 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    3 h.   50,36 p
  13. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   48,83 p
  14. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   47,62 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   46,60 p
  16. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   46,46 p
  17. Demeter Attila                 2.cs. R38    3 h.   46,34 p
  18. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   46,28 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   45,77 p
  20. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   45,64 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   45,63 p
  22. Pap István                     2.cs. A36    3 h.   43,41 p
  23. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   42,51 p
  24. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   41,36 p
  25. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   40,60 p
  26. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    3 h.   40,34 p
  27. Varga László                   2.cs. R38    3 h.   40,34 p
  28. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    3 h.   39,20 p
  29. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    3 h.   38,99 p
  30. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    3 h.   38,49 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   56,84 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   55,66 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   53,00 p
   4. Agócs Attila                   1.cs. A36    3 h.   50,33 p
   5. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   49,83 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.    2 h.   28,00 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   18 h.  377,12 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  362,34 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  357,39 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23   18 h.  357,00 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   18 h.  353,67 p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  353,44 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  347,18 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   18 h.  345,11 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  344,25 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50   18 h.  343,57 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   18 h.  342,63 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   17 h.  340,68 p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  326,06 p
  14. Katona József                  2.cs. A36   17 h.  319,93 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  318,51 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   18 h.  312,95 p
  17. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   17 h.  301,64 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   17 h.  301,19 p
  19. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   15 h.  296,62 p
  20. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  296,44 p
  21. Boda Ákos                      1.cs. A50   17 h.  292,20 p
  22. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   17 h.  291,61 p
  23. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   16 h.  291,56 p
  24. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  286,41 p
  25. Boda Ákos                      6.cs. A50   17 h.  286,11 p
  26. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   15 h.  285,83 p
  27. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   16 h.  285,43 p
  28. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   16 h.  280,25 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50   17 h.  279,46 p
  30. Száraz László                  1.cs. A23   15 h.  278,74 p
  31. Molnár Pál                     2.cs. A23   15 h.  276,31 p
  32. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   15 h.  268,53 p
  33. Szabó Elek                     1.cs. R38   16 h.  266,88 p
  34. Japport Zoltán                 3.cs. A50   16 h.  265,28 p
  35. Palkó László                   1.cs. A23   14 h.  259,22 p
  36. Japport Zoltán                 5.cs. A50   15 h.  259,21 p
  37. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  249,43 p
  38. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  247,85 p
  39. Pap István                     2.cs. A36   14 h.  247,03 p
  40. Katona József                  1.cs. A36   13 h.  243,85 p
  41. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   12 h.  241,19 p
  42. Tóth Attila                    2.cs. A64   13 h.  239,85 p
  43. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   15 h.  238,51 p
  44. Mészáros László                1.cs. A36   12 h.  236,44 p
  45. Fejos Csaba                    2.cs. A64   12 h.  236,01 p
  46. Palkó László                   2.cs. A23   14 h.  232,46 p
  47. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   12 h.  231,02 p
  48. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  228,05 p
  49. Demeter Attila                 2.cs. R38   15 h.  227,19 p
  50. Nagy János                     2.cs. A23   13 h.  224,88 p
  51. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  217,03 p
  52. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   13 h.  215,13 p
  53. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  214,57 p
  54. Mészáros Mihály                2.cs. A36   12 h.  213,37 p
  55. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  209,51 p
  56. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  57. Tomori László                  3.cs. A23   12 h.  201,26 p
  58. Ács Ferenc                     1.cs. A50   15 h.  197,76 p
  59. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   12 h.  197,05 p
  60. Szollos Béla                   2.cs. A64   11 h.  191,48 p
  61. Szollos Béla                   3.cs. A64   10 h.  189,60 p
  62. Mészáros László                2.cs. A36   12 h.  189,37 p
  63. Tóth Attila                    1.cs. A64   11 h.  179,80 p
  64. Babicz János                   1.cs. A64   11 h.  178,52 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   12 h.  177,82 p
  66. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  176,83 p
  67. László György                  1.cs. A36   11 h.  176,72 p
  68. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  69. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  70. Gavaldik József                2.cs. A23   12 h.  174,03 p
  71. Agócs Attila                   1.cs. A36   11 h.  173,43 p
  72. Varga László                   1.cs. R38   12 h.  173,23 p
  73. Japport Zoltán                 4.cs. A50   11 h.  173,14 p
  74. Csörgi László                  1.cs. A50   13 h.  172,54 p
  75. Fejos Csaba                    1.cs. A64   11 h.  171,51 p
  76. Huszár Péter                   2.cs. A23    9 h.  171,22 p
  77. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   10 h.  170,65 p
  78. Demeter Attila                 1.cs. R38   13 h.  169,08 p
  79. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    9 h.  163,91 p
  80. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   11 h.  162,99 p
  81. Kalocsai András                1.cs. A23   10 h.  162,97 p
  82. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  160,96 p
  83. Dobos Sándor                   1.cs. A36   10 h.  160,61 p
  84. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  159,92 p
  85. Tóth Gábor                     1.cs. A36   10 h.  159,79 p
  86. Babicz István                  1.cs. A64    8 h.  159,40 p
  87. Száraz László                  2.cs. A23   11 h.  158,45 p
  88. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   11 h.  157,34 p
  89. Balázs Sándor                  1.cs. R38   11 h.  156,43 p
  90. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    9 h.  155,83 p
  91. Boda Ákos                      5.cs. A50   10 h.  155,83 p
  92. Gavaldik József                1.cs. A23   11 h.  155,68 p
  93. Csákó Csaba Gyula              2.cs. A23    9 h.  151,89 p
  94. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    9 h.  151,66 p
  95. Babicz József                  1.cs. A64    9 h.  150,30 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  363,74 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  363,64 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50   18 h.  349,62 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  329,91 p
   5. Katona József                  2.cs. A36   17 h.  323,22 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   18 h.  309,48 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   17 h.  304,77 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   15 h.  300,53 p
   9. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   17 h.  295,80 p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50   17 h.  293,91 p
  11. Boda Ákos                      2.cs. A50   16 h.  277,63 p
  12. Japport Zoltán                 5.cs. A50   16 h.  274,24 p
  13. Japport Zoltán                 3.cs. A50   15 h.  267,02 p
  14. Boda Ákos                      3.cs. A50   17 h.  264,81 p
  15. Pap István                     2.cs. A36   15 h.  262,78 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   15 h.  312,46 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            3.cs.   15 h.  263,42 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   14 h.  255,09 p
   4. Kevés Károly                   1.cs.   12 h.  221,33 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   12 h.  216,06 p
   6. Csikós István                  1.cs.   11 h.  170,57 p
   7. Kiss József                    2.cs.   10 h.  170,08 p
   8. Csikós István                  2.cs.    9 h.  156,03 p
   9. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    8 h.  140,63 p
  10. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   10 h.  126,87 p
  11. Kucsera-Tóth Károly            4.cs.    8 h.  122,42 p
  12. Baranyi László                 1.cs.    4 h.   69,15 p
  13. Rimóczi Róbert                 1.cs.    3 h.   43,95 p
  14. Kevés Károly                   2.cs.    3 h.   37,43 p
  15. Hársfalvi József               1.cs.    2 h.   26,75 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 107,19p
  2. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 101,62p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  5h  99,28p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  95,87p
  5. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h  93,37p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  93,32p
  7. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  5h  92,02p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  91,43p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,86p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502363    H  5h  89,43p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  99,57p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  89,83p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  86,20p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505929    T  5h  85,60p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  84,75p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  5h  84,74p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  83,36p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  82,20p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  82,15p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  77,62p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 102,53p
  2. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h  95,78p
  3. Pap István                     A36 HU 11-09-09425    H  5h  83,20p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402861    H  4h  79,64p
  5. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,05p
  6. László György                  A36 HU 10-D-294563    H  4h  75,97p
  7. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h  75,23p
  8. Gazsi Károly                   A36 HU 14-D-728041    H  4h  74,63p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  4h  73,97p
 10. Pap István                     A36 HU 11-09-09412    H  4h  73,96p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  5h  87,39p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  87,33p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  82,36p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  4h  76,19p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  4h  75,36p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740101    T  4h  70,16p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  4h  70,07p
  8. Pap István                     A36 HU 13-D-604750    T  4h  69,27p
  9. Agócs Attila                   A36 HU 13-D-604704    T  4h  67,47p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  4h  67,29p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  5h 106,97p
  2. Kiss József                    V10 HU-11-07-31282    H  5h  87,82p
  3. Kiss József                    V10 HU-11-07-31278    H  5h  72,41p
  4. Kiss József                    V10 HU-13-07-38866    H  4h  74,00p
  5. Kiss József                    V10 HU-14-07-41760    H  4h  71,22p
  6. Kiss József                    V10 HU-12-07-34928    H  4h  68,33p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 10-D-254805    H  4h  67,43p
  8. Kevés Károly                   V10 HU 12-07-36445    H  3h  66,96p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  3h  61,28p
 10. Kiss József                    V10 HU-11-07-31268    H  3h  55,42p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464020    T  4h  69,87p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763461    T  3h  53,35p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596641    T  3h  49,14p
  4. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 13-07-38815    T  3h  48,63p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763447    T  3h  47,07p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464007    T  3h  42,68p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596647    T  3h  41,87p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 14-D-763499    T  3h  40,24p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596651    T  3h  36,44p
 10. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464372    T  2h  39,51p