Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2015.06.16 20:04:19
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.17 18:14:11
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.17 18:34:03
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.16 20:04:19
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 08 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten II.
Feleresztés ideje: 2015.06.14 05:20
Időjárás         : Derült, meleg idő, enyhe DNy-i légmozgás,
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   31   250   50   63   1362,50   1271,56   1260,92
A50 Zsámbok            13   31   265   53   66   1415,18   1305,52   1283,45
V10 Hatvan              7   13   120   24   30   1380,89   1295,86   1278,12
Hatvan I.              35   75   635  127  159   1415,18   1286,29   1272,66
A23 Nagykáta           19   48   453   91  113   1371,85   1293,86   1283,12
A64 Szentmártonkáta    12   23   217   43   54   1388,83   1295,72   1275,57
R38 Jászberény         10   23   193   39   48   1410,43   1332,86   1326,54
Hatvan II.             41   94   863  173  216   1410,43   1302,30   1289,07
Tagszövetségben        76  169  1498  300  375   1415,18   1296,87   1282,59

A23 egyesületi díjlista
   1. Molnár Pál                     3.cs. HU-14-D-727354    T 1371,85 m/p
   2. Molnár Pál                     1.cs. HU-14-D-727369    T 1370,57 m/p
   3. Nagy János                     1.cs. HU-11-09-07802    H 1369,40 m/p
   4. Nagy János                     3.cs. HU-14-D-806194    H 1368,52 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. HU-12-D-502211    H 1366,81 m/p
   6. Nagy János                     1.cs. HU-13-09-19904    H 1365,97 m/p
   7. Tomori László                  1.cs. HU-14-O-26317     T 1364,96 m/p
   8. Palkó László                   2.cs. HU-14-D-727278    T 1361,85 m/p
   9. Tomori László                  2.cs. HU-13-D-601940    T 1359,15 m/p
  10. Huszár Péter                   1.cs. HU-12-D-501942    T 1353,84 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 344561 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   3h  52,33p    R:  32.   3h  46,08p    T:  58.   3h  47,59p
Összesített E:   6.  27h 511,91p    R:   8.  28h 533,87p    T:  14.  28h 534,34p
   HU-14-D-726916    H 14 09:38:00  1335,51 m/p  15  22,20   64  19,78  116  19,57
   HU-13-O-19524     T 14 09:42:14  1313,95 m/p  51  17,57  127  15,56  207  16,07
   HU-13-D-603911    H 14 09:46:16  1294,04 m/p  90  12,56  199  10,74  314  11,95

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 344561 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   2h  44,79p    R:  38.   2h  39,90p    T:  67.   2h  39,45p
Összesített E:  10.  24h 453,80p    R:  14.  25h 482,37p    T:  24.  25h 483,09p
   HU-13-D-603906    H 14 09:37:39  1337,32 m/p  13  22,46   60  20,05  110  19,80
   HU-13-D-603909    T 14 09:37:58  1335,68 m/p  14  22,33   63  19,85  114  19,65

Bajtek Tibor                    3.cs. Dt: 344561 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   4h  53,57p    R:  39.   3h  38,37p    T:  53.   4h  51,26p
Összesített E:  14.  22h 360,68p    R:  23.  21h 364,55p    T:  36.  22h 380,06p
   HU-13-D-603947    T 14 09:42:40  1311,78 m/p  58  16,67  136  14,96  217  15,68
   HU-14-O-26301     T 14 09:44:16  1303,84 m/p  71  15,00  168  12,81  265  13,84
   HU-13-D-603907    H 14 09:46:23  1293,48 m/p  92  12,30  201  10,60  316  11,87
   HU-14-D-726983    T 14 09:48:32  1283,12 m/p 113   9,60    0   0,00  368   9,87

Bajtek Tibor                    4.cs. Dt: 344561 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   2h  28,98p    R:  50.   2h  25,63p    T:  83.   2h  27,59p
Összesített E:  15.  20h 333,76p    R:  26.  20h 346,90p    T:  41.  21h 358,86p
   HU-14-D-726902    T 14 09:42:27  1312,86 m/p  54  17,19  131  15,29  211  15,91
   HU-14-D-726933    T 14 09:46:30  1292,91 m/p  96  11,79  205  10,34  321  11,68

Bajtek Tibor                    6.cs. Dt: 344561 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   3h  51,30p    R:  34.   3h  44,81p    T:  60.   3h  46,78p
Összesített E:  16.  20h 331,40p    R:  27.  20h 342,51p    T:  39.  22h 363,51p
   HU-14-D-726905    T 14 09:40:39  1321,93 m/p  34  19,76  100  17,37  166  17,65
   HU-13-D-603914    T 14 09:42:21  1313,36 m/p  52  17,44  129  15,43  209  15,99
   HU-13-D-700279    T 14 09:44:55  1300,64 m/p  78  14,10  180  12,01  283  13,14

Csákó Csaba Gyula               1.cs. Dt: 328604 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  29.   1h  13,59p    R:  65.   1h  11,34p    T: 106.   1h  12,53p
Összesített E:  26.  13h 201,14p    R:  52.  13h 211,07p    T:  88.  13h 213,14p
   HU-13-D-603205    H 14 09:33:22  1296,95 m/p  82  13,59  190  11,34  299  12,53

Fejos Zsolt                     0.cs. Dt: 321708 Kg:  13 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-O-25741     T 14 09:23:39  1320,37 m/p  36  19,50  105  17,03  174  17,34
   HU-11-D-426745    T 14 09:26:34  1304,75 m/p  68  15,39  163  13,15  259  14,07
   HU-14-O-25710     T 14 09:29:29  1289,50 m/p 103  10,89  215   9,67  335  11,14
   HU-14-D-764042    T 14 09:30:42  1283,24 m/p 112   9,73    0   0,00  367   9,91
   HU-14-D-762665    T 14 09:30:45  1282,98 m/p   0   0,00    0   0,00  369   9,83

Fejos Zsolt                     1.cs. Dt: 321708 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  94,03p    R:  14.   5h  83,43p    T:  21.   5h  85,51p
Összesített E:   4.  30h 565,47p    R:   6.  30h 578,81p    T:  12.  30h 582,34p
   HU-13-D-602330    T 14 09:21:04  1334,52 m/p  16  22,07   66  19,65  118  19,50
   HU-12-D-574706    H 14 09:22:09  1328,55 m/p  26  20,79   88  18,17  142  18,57
   HU-13-D-602310    T 14 09:23:58  1318,66 m/p  44  18,47  114  16,43  186  16,88
   HU-10-09-01102    T 14 09:25:10  1312,20 m/p  56  16,93  133  15,16  213  15,84
   HU-14-M-135357    H 14 09:26:06  1307,22 m/p  65  15,77  150  14,02  242  14,72
   HU-12-D-574701    T 14 09:26:21  1305,90 m/p  67  15,51  160  13,35  254  14,26
   HU-14-O-25609     T 14 09:29:43  1288,29 m/p 106  10,50    0   0,00  343  10,83

Gavaldik József                 1.cs. Dt: 331717 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   2h  32,83p    R:  48.   2h  28,24p    T:  80.   2h  29,79p
Összesített E:  22.  15h 237,89p    R:  43.  16h 258,99p    T:  67.  17h 267,20p
   HU 14-09-24792    H 14 09:31:18  1320,00 m/p  37  19,37  106  16,97  175  17,30
   HU 13-09-20133    H 14 09:35:47  1296,87 m/p  83  13,46  191  11,27  300  12,49

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 318943 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h  93,38p    R:  15.   5h  82,76p    T:  19.   5h  85,62p
Összesített E:  11.  24h 450,21p    R:  13.  27h 487,85p    T:  20.  28h 501,77p
   HU-12-D-501942    T 14 09:15:35  1353,84 m/p  10  22,84   43  21,19   69  21,38
   HU-12-O-12114     H 14 09:19:55  1329,39 m/p  25  20,91   85  18,37  139  18,69
   HU-13-09-19816    H 14 09:20:43  1324,97 m/p  30  20,27   95  17,70  153  18,15
   HU-14-D-727306    T 14 09:23:41  1308,84 m/p  62  16,16  145  14,36  234  15,03
   HU-13-D-601656    H 14 09:26:06  1295,99 m/p  85  13,20  193  11,14  303  12,37
   HU-14-09-24688    T 14 09:26:39  1293,10 m/p  94  12,04  203  10,47  319  11,76
   HU-12-D-501932    H 14 09:28:13  1284,94 m/p 110   9,99    0   0,00  360  10,18

Huszár Péter                    2.cs. Dt: 318943 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   4h  63,73p    R:  31.   3h  47,62p    T:  42.   4h  59,31p
Összesített E:  20.  16h 258,71p    R:  42.  15h 259,95p    T:  66.  16h 272,36p
   HU-14-D-727341    T 14 09:19:40  1330,78 m/p  23  21,17   82  18,57  135  18,84
   HU-14-07-40813    T 14 09:23:03  1312,25 m/p  55  17,06  132  15,23  212  15,88
   HU-14-D-727308    H 14 09:24:02  1306,96 m/p  66  15,64  153  13,82  246  14,57
   HU-14-D-727332    T 14 09:28:24  1283,99 m/p 111   9,86    0   0,00  364  10,02

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 317783 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   2h  33,72p    R:  47.   2h  29,31p    T:  77.   2h  30,68p
Összesített E:  13.  20h 370,42p    R:  20.  22h 403,85p    T:  33.  22h 407,05p
   HU-14-D-727156    T 14 09:20:47  1319,79 m/p  39  19,11  108  16,83  178  17,19
   HU-13-D-602005    H 14 09:24:01  1302,30 m/p  74  14,61  173  12,48  274  13,49

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 318750 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   5h  80,91p    R:  20.   4h  63,57p    T:  27.   5h  76,99p
Összesített E:  12.  24h 400,34p    R:  19.  24h 416,95p    T:  29.  25h 430,69p
   HU-14-D-727369    T 14 09:12:34  1370,57 m/p   2  23,87   22  22,59   35  22,69
   HU-10-09-01309    T 14 09:21:29  1319,96 m/p  38  19,24  107  16,90  177  17,22
   HU-13-D-602279    T 14 09:23:45  1307,69 m/p  64  15,90  148  14,15  240  14,80
   HU-14-D-831232    T 14 09:26:52  1291,18 m/p 100  11,27  211   9,93  329  11,37
   HU-11-09-07714    H 14 09:27:22  1288,57 m/p 105  10,63    0   0,00  341  10,91

Molnár Pál                      2.cs. Dt: 318750 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   3h  39,60p    R:  51.   2h  25,10p    T:  70.   3h  37,89p
Összesített E:  19.  15h 271,43p    R:  35.  16h 287,32p    T:  48.  19h 322,69p
   HU-14-O-26333     T 14 09:24:34  1303,32 m/p  72  14,87  169  12,75  267  13,76
   HU-14-D-727383    H 14 09:24:48  1302,08 m/p  75  14,49  175  12,35  276  13,41
   HU-13-D-602284    H 14 09:27:28  1288,05 m/p 108  10,24    0   0,00  346  10,72

Molnár Pál                      3.cs. Dt: 318750 Kg:   5 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   2h  35,40p    R:  45.   2h  32,73p    T:  75.   2h  34,22p
Összesített E:  38.   6h 106,01p    R:  83.   6h 106,01p    T: 136.   6h 106,61p
   HU-14-D-727354    T 14 09:12:21  1371,85 m/p   1  24,00   21  22,66   34  22,73
   HU-14-D-727255    T 14 09:26:42  1292,05 m/p  99  11,40  209  10,07  326  11,49

Moravcsik Lénárd                1.cs. Dt: 318677 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  30.   1h  12,43p    R:  67.   1h  10,67p    T: 108.   1h  11,91p
Összesített E:  39.   7h 102,83p    R:  73.  10h 140,55p    T: 117.  10h 147,38p
   HU-11-09-07937    T 14 09:26:18  1293,86 m/p  91  12,43  200  10,67  315  11,91

Nagy János                      1.cs. Dt: 318636 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 107,78p    R:   7.   5h  98,30p    T:  10.   5h  99,47p
Összesített E:   2.  32h 607,94p    R:   4.  33h 633,72p    T:   6.  33h 637,88p
   HU-11-09-07802    H 14 09:12:41  1369,40 m/p   3  23,74   23  22,53   36  22,65
   HU-13-09-19904    H 14 09:13:16  1365,97 m/p   6  23,36   29  22,12   44  22,34
   HU-13-09-19931    H 14 09:18:57  1333,48 m/p  18  21,81   70  19,38  122  19,34
   HU-12-D-502325    H 14 09:20:03  1327,37 m/p  27  20,66   91  17,97  147  18,38
   HU-12-09-14510    H 14 09:21:46  1317,95 m/p  46  18,21  116  16,30  189  16,76
   HU-12-D-502304    H 14 09:21:55  1317,13 m/p  47  18,09  118  16,16  193  16,61
   HU-11-09-07843    H 14 09:26:22  1293,34 m/p  93  12,17  202  10,54  317  11,83
   HU-10-09-01043    H 14 09:27:11  1289,07 m/p 104  10,76  216   9,60  336  11,10

Nagy János                      2.cs. Dt: 318636 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   2h  37,97p    R:  42.   2h  33,66p    T:  74.   2h  34,56p
Összesített E:  21.  14h 257,59p    R:  33.  17h 299,96p    T:  53.  17h 308,14p
   HU-14-09-24570    H 14 09:19:15  1331,81 m/p  21  21,43   78  18,84  131  18,99
   HU-14-09-24569    H 14 09:23:02  1311,08 m/p  59  16,54  138  14,82  220  15,57

Nagy János                      3.cs. Dt: 318636 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   3h  49,49p    R:  35.   3h  44,34p    T:  59.   3h  46,82p
Összesített E:  29.  11h 176,40p    R:  55.  13h 203,60p    T:  91.  13h 208,84p
   HU-14-D-806194    H 14 09:12:50  1368,52 m/p   4  23,61   24  22,46   37  22,61
   HU-14-D-727997    H 14 09:25:57  1295,53 m/p  86  13,07  195  11,01  308  12,18
   HU-12-09-14523    H 14 09:26:13  1294,13 m/p  88  12,81  197  10,87  312  12,03

Nagy Zoltán                     1.cs. Dt: 323524 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  58,24p    R:  28.   3h  51,77p    T:  48.   3h  53,09p
Összesített E:   9.  25h 476,38p    R:  12.  26h 499,14p    T:  17.  27h 515,62p
   HU-13-09-19677    H 14 09:20:21  1346,05 m/p  11  22,71   54  20,45   91  20,53
   HU-12-09-14651    H 14 09:20:36  1344,65 m/p  12  22,59   55  20,38   93  20,46
   HU-12-09-14664    H 14 09:29:51  1294,87 m/p  87  12,94  196  10,94  310  12,10

Palkó László                    1.cs. Dt: 319718 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  96,09p    R:  13.   5h  84,58p    T:  17.   5h  86,66p
Összesített E:  17.  16h 293,13p    R:  31.  17h 304,59p    T:  49.  18h 316,33p
   HU-14-09-24656    H 14 09:20:57  1326,91 m/p  28  20,53   92  17,91  149  18,30
   HU-14-07-40828    H 14 09:21:30  1323,88 m/p  32  20,01   97  17,57  157  17,99
   HU-14-09-24657    H 14 09:22:19  1319,42 m/p  41  18,86  110  16,70  180  17,11
   HU-14-20-71143    H 14 09:22:19  1319,42 m/p  40  18,99  109  16,77  179  17,15
   HU-14-07-40830    H 14 09:23:14  1314,45 m/p  50  17,70  126  15,63  206  16,11
   HU-14-07-40835    T 14 09:24:19  1308,62 m/p  63  16,03  146  14,29  235  14,99
   HU-14-09-24669    H 14 09:27:04  1294,06 m/p  89  12,69  198  10,81  313  11,99
   HU-14-07-40819    H 14 09:28:11  1288,23 m/p 107  10,37    0   0,00  345  10,76

Palkó László                    2.cs. Dt: 319718 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   5h  92,35p    R:  16.   5h  81,76p    T:  22.   5h  85,08p
Összesített E:  18.  16h 285,24p    R:  34.  16h 287,65p    T:  55.  16h 292,58p
   HU-14-D-727278    T 14 09:14:46  1361,85 m/p   8  23,10   33  21,86   51  22,07
   HU-14-09-24662    H 14 09:20:17  1330,59 m/p  24  21,04   83  18,51  136  18,80
   HU-14-09-24661    H 14 09:21:14  1325,35 m/p  29  20,40   94  17,77  152  18,19
   HU-14-09-24663    H 14 09:25:50  1300,55 m/p  79  13,97  182  11,88  285  13,07
   HU-14-07-40832    T 14 09:25:58  1299,84 m/p  80  13,84  184  11,74  288  12,95

Száraz László                   0.cs. Dt: 315286 Kg:  25 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-D-727836    T 14 09:18:02  1324,55 m/p  31  20,14   96  17,64  155  18,07

Száraz László                   1.cs. Dt: 315286 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   3h  37,28p    R:  46.   3h  32,69p    T:  72.   3h  36,58p
Összesített E:   7.  28h 495,35p    R:   9.  28h 514,95p    T:  18.  27h 508,65p
   HU-12-09-14315    T 14 09:21:42  1304,45 m/p  70  15,13  165  13,02  261  13,99
   HU-12-09-14322    H 14 09:24:17  1290,66 m/p 101  11,14  212   9,87  330  11,33
   HU-13-D-604774    H 14 09:24:19  1290,48 m/p 102  11,01  213   9,80  332  11,26

Száraz László                   2.cs. Dt: 315286 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  26.   2h  23,82p    R:  64.   1h  11,41p    T:  88.   2h  22,85p
Összesített E:  28.  13h 186,93p    R:  56.  13h 201,64p    T:  82.  16h 232,18p
   HU-14-D-727848    H 14 09:23:05  1297,03 m/p  81  13,71  189  11,41  298  12,56
   HU-13-09-19310    T 14 09:25:12  1285,83 m/p 109  10,11    0   0,00  357  10,29

Száraz László                   4.cs. Dt: 315286 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  27.   1h  15,26p    R:  60.   1h  13,08p    T: 102.   1h  14,03p
Összesített E:  34.   9h 132,82p    R:  67.  11h 160,79p    T: 111.  11h 162,70p
   HU-14-D-727831    H 14 09:21:40  1304,63 m/p  69  15,26  164  13,08  260  14,03

Szöllosi Gábor                  1.cs. Dt: 318421 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   4h  59,22p    R:  27.   4h  52,32p    T:  44.   4h  56,11p
Összesített E:   5.  29h 516,77p    R:   7.  31h 556,99p    T:  13.  31h 561,07p
   HU-12-D-502356    H 14 09:21:32  1318,33 m/p  45  18,34  115  16,36  187  16,84
   HU-09-09-93208    H 14 09:22:29  1313,17 m/p  53  17,31  130  15,36  210  15,95
   HU-10-09-01068    T 14 09:26:16  1292,99 m/p  95  11,91  204  10,40  320  11,72
   HU-11-09-07854    T 14 09:26:25  1292,21 m/p  97  11,66  207  10,20  323  11,60

Szöllosi Gábor                  2.cs. Dt: 318421 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   2h  37,85p    R:  43.   2h  33,47p    T:  64.   3h  43,96p
Összesített E:   3.  29h 574,45p    R:   5.  29h 589,56p    T:   9.  30h 596,23p
   HU-09-09-93246    H 14 09:20:45  1322,62 m/p  33  19,89   99  17,44  164  17,72
   HU-11-09-07882    T 14 09:21:52  1316,51 m/p  48  17,96  120  16,03  196  16,49
   HU-11-09-07886    T 14 09:28:15  1282,66 m/p   0   0,00    0   0,00  371   9,75

Szöllosi Gábor                  3.cs. Dt: 318421 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  28.   1h  14,74p    R:  61.   1h  12,68p    T: 103.   1h  13,72p
Összesített E:  30.  11h 162,88p    R:  53.  14h 208,12p    T:  93.  13h 204,68p
   HU-14-09-25011    H 14 09:24:19  1303,31 m/p  73  14,74  170  12,68  268  13,72

Tomori László                   1.cs. Dt: 318969 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 109,08p    R:   6.   5h  99,58p    T:   9.   5h 100,29p
Összesített E:   1.  32h 645,34p    R:   1.  33h 668,01p    T:   3.  32h 659,53p
   HU-12-D-502211    H 14 09:13:22  1366,81 m/p   5  23,49   27  22,26   42  22,42
   HU-14-O-26317     T 14 09:13:41  1364,96 m/p   7  23,23   30  22,06   46  22,27
   HU-13-D-601922    H 14 09:19:02  1334,41 m/p  17  21,94   67  19,58  119  19,46
   HU-13-D-601939    T 14 09:19:21  1332,65 m/p  19  21,69   74  19,11  126  19,19
   HU-11-D-402622    H 14 09:21:52  1318,78 m/p  42  18,73  112  16,57  184  16,95
   HU-13-D-601983    H 14 09:23:05  1312,18 m/p  57  16,80  134  15,09  214  15,80
   HU-13-D-601962    T 14 09:23:26  1310,29 m/p  61  16,29  141  14,62  227  15,30

Tomori László                   2.cs. Dt: 318969 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 101,87p    R:  10.   5h  91,21p    T:  14.   5h  92,74p
Összesített E:   8.  26h 487,31p    R:  10.  27h 504,40p    T:  19.  27h 503,85p
   HU-13-D-601940    T 14 09:14:41  1359,15 m/p   9  22,97   36  21,66   55  21,92
   HU-13-D-601936    H 14 09:19:24  1332,37 m/p  20  21,56   76  18,98  128  19,11
   HU-13-D-601971    H 14 09:19:38  1331,07 m/p  22  21,30   80  18,71  133  18,92
   HU-13-D-601925    T 14 09:21:26  1321,15 m/p  35  19,63  103  17,17  171  17,45
   HU-13-O-19284     T 14 09:23:25  1310,38 m/p  60  16,41  140  14,69  226  15,34
   HU-14-D-727214    T 14 09:25:59  1296,71 m/p  84  13,33  192  11,21  302  12,41
   HU-11-D-401304    H 14 09:26:51  1292,16 m/p  98  11,53  208  10,14  325  11,53

Tomori László                   3.cs. Dt: 318969 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   4h  65,02p    R:  23.   4h  56,62p    T:  40.   4h  59,65p
Összesített E:  23.  14h 228,31p    R:  45.  16h 251,42p    T:  69.  17h 264,17p
   HU-13-D-601921    T 14 09:21:53  1318,69 m/p  43  18,60  113  16,50  185  16,92
   HU-14-D-718640    H 14 09:22:36  1314,79 m/p  49  17,83  124  15,76  204  16,18
   HU-13-D-601911    T 14 09:25:02  1301,74 m/p  76  14,36  177  12,21  278  13,33
   HU-14-17-69457    T 14 09:25:10  1301,03 m/p  77  14,23  178  12,15  281  13,22

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762059    H 1415,18 m/p
   2. Demeter Attila                 1.cs. R38 HU-14-D-762677    H 1410,43 m/p
   3. Varga László                   1.cs. R38 HU-13-09-22148    H 1408,68 m/p
   4. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762028    H 1406,42 m/p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-11-D-403038    H 1405,65 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1404,18 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619434    H 1397,63 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38 HU-14-D-762482    T 1397,43 m/p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-10-D-292877    H 1395,51 m/p
  10. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762045    H 1395,22 m/p
  11. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 13-D-662022    H 1395,06 m/p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-D-531035    T 1394,92 m/p
  13. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-D-762086    T 1394,82 m/p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762048    H 1394,33 m/p
  15. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762548    H 1392,57 m/p
  16. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762584    H 1392,37 m/p
  17. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-31017    H 1391,73 m/p
  18. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 14-D-813024    H 1391,71 m/p
  19. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-O-25611     H 1391,39 m/p
  20. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1388,83 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Demeter Attila                 1.cs. R38 HU-14-D-762677    H 1410,43 m/p
   2. Varga László                   1.cs. R38 HU-13-09-22148    H 1408,68 m/p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-11-D-403038    H 1405,65 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1404,18 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619434    H 1397,63 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38 HU-14-D-762482    T 1397,43 m/p
   7. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 13-D-662022    H 1395,06 m/p
   8. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762548    H 1392,57 m/p
   9. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762584    H 1392,37 m/p
  10. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 14-D-813024    H 1391,71 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  113,68 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  110,84 p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.  109,68 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  109,45 p
   5. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  108,14 p
   6. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  106,50 p
   7. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.  106,30 p
   8. Demeter Attila                 1.cs. R38    5 h.  105,06 p
   9. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  100,29 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   99,47 p
  11. Japport Zoltán                 5.cs. A50    5 h.   97,48 p
  12. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    5 h.   94,55 p
  13. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   93,55 p
  14. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   92,74 p
  15. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.   88,86 p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   87,97 p
  17. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   86,66 p
  18. Varga László                   2.cs. R38    5 h.   86,46 p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.   85,62 p
  20. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   85,57 p
  21. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   85,51 p
  22. Palkó László                   2.cs. A23    5 h.   85,08 p
  23. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   81,69 p
  24. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   79,57 p
  25. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   77,84 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   77,58 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.   76,99 p
  28. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    4 h.   75,33 p
  29. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   74,90 p
  30. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   73,36 p
  31. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   71,32 p
  32. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   69,54 p
  33. Mészáros László                2.cs. A36    4 h.   69,40 p
  34. Szabó Elek                     2.cs. R38    4 h.   67,63 p
  35. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   67,62 p
  36. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.   66,35 p
  37. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   62,88 p
  38. Szollos Béla                   4.cs. A64    4 h.   62,38 p
  39. Kiss József                    2.cs. V10    4 h.   59,88 p
  40. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   59,65 p
  41. Papp László                    1.cs. A64    4 h.   59,50 p
  42. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   59,31 p
  43. Csikós István                  1.cs. V10    3 h.   58,60 p
  44. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   56,11 p
  45. Varga László                   3.cs. R38    3 h.   55,75 p
  46. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   53,90 p
  47. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   53,29 p
  48. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   53,09 p
  49. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   52,59 p
  50. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   51,86 p
  51. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    3 h.   51,79 p
  52. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,75 p
  53. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   51,26 p
  54. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   50,98 p
  55. Benke István                   1.cs. R38    4 h.   49,33 p
  56. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   49,24 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  110,49 p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.  109,23 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  107,48 p
   4. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.  105,93 p
   5. Demeter Attila                 1.cs. R38    5 h.  104,67 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   99,58 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   98,30 p
   8. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    5 h.   92,75 p
   9. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   91,66 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   91,21 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   86,57 p
  12. Varga László                   2.cs. R38    5 h.   85,03 p
  13. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   84,58 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs.    5 h.  109,08 p
   2. Nagy János                     1.cs.    5 h.  107,78 p
   3. Tomori László                  2.cs.    5 h.  101,87 p
   4. Palkó László                   1.cs.    5 h.   96,09 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs.    5 h.   94,03 p
   6. Huszár Péter                   1.cs.    5 h.   93,38 p
   7. Palkó László                   2.cs.    5 h.   92,35 p
   8. Molnár Pál                     1.cs.    5 h.   80,91 p
   9. Tomori László                  3.cs.    4 h.   65,02 p
  10. Huszár Péter                   2.cs.    4 h.   63,73 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs.    4 h.   59,22 p
  12. Nagy Zoltán                    1.cs.    3 h.   58,24 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs.    4 h.   53,57 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs.    3 h.   52,33 p
  15. Bajtek Tibor                   6.cs.    3 h.   51,30 p
  16. Nagy János                     3.cs.    3 h.   49,49 p
  17. Bajtek Tibor                   2.cs.    2 h.   44,79 p
  18. Molnár Pál                     2.cs.    3 h.   39,60 p
  19. Nagy János                     2.cs.    2 h.   37,97 p
  20. Szöllosi Gábor                 2.cs.    2 h.   37,85 p
  21. Száraz László                  1.cs.    3 h.   37,28 p
  22. Molnár Pál                     3.cs.    2 h.   35,40 p
  23. Jánosi Pál                     1.cs.    2 h.   33,72 p
  24. Gavaldik József                1.cs.    2 h.   32,83 p
  25. Bajtek Tibor                   4.cs.    2 h.   28,98 p
  26. Száraz László                  2.cs.    2 h.   23,82 p
  27. Száraz László                  4.cs.    1 h.   15,26 p
  28. Szöllosi Gábor                 3.cs.    1 h.   14,74 p
  29. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    1 h.   13,59 p
  30. Moravcsik Lénárd               1.cs.    1 h.   12,43 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    8 h.  168,24 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50    8 h.  155,81 p
   3. Demeter Attila                 1.cs. R38    8 h.  142,91 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50    7 h.  142,08 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23    8 h.  139,01 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23    7 h.  131,39 p
   7. Japport Zoltán                 4.cs. A50    6 h.  124,76 p
   8. Palkó László                   1.cs. A23    8 h.  124,40 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    6 h.  123,55 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    7 h.  116,68 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    7 h.  110,60 p
  12. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.  110,39 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  108,14 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  107,56 p
  15. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.  106,30 p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.   98,49 p
  17. Varga László                   2.cs. R38    6 h.   97,10 p
  18. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    5 h.   94,55 p
  19. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   93,55 p
  20. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.   92,37 p
  21. Katona József                  2.cs. A36    6 h.   90,52 p
  22. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.   88,86 p
  23. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   85,57 p
  24. Palkó László                   2.cs. A23    5 h.   85,08 p
  25. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   77,84 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   77,58 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.   76,99 p
  28. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    4 h.   75,33 p
  29. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   74,90 p
  30. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   73,36 p
  31. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   71,32 p
  32. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   69,54 p
  33. Mészáros László                2.cs. A36    4 h.   69,40 p
  34. Szabó Elek                     2.cs. R38    4 h.   67,63 p
  35. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   67,62 p
  36. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.   66,35 p
  37. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   62,88 p
  38. Szollos Béla                   4.cs. A64    4 h.   62,38 p
  39. Kiss József                    2.cs. V10    4 h.   59,88 p
  40. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   59,65 p
  41. Papp László                    1.cs. A64    4 h.   59,50 p
  42. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   59,31 p
  43. Csikós István                  1.cs. V10    3 h.   58,60 p
  44. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   56,11 p
  45. Varga László                   3.cs. R38    3 h.   55,75 p
  46. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   53,90 p
  47. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   53,29 p
  48. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   53,09 p
  49. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   52,59 p
  50. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   51,86 p
  51. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    3 h.   51,79 p
  52. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,75 p
  53. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   51,26 p
  54. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   50,98 p
  55. Benke István                   1.cs. R38    4 h.   49,33 p
  56. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   49,24 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   30 h.  577,48 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23   29 h.  551,44 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   28 h.  545,99 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   29 h.  542,65 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   28 h.  536,17 p
   6. Tomori László                  2.cs. A23   28 h.  535,48 p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   29 h.  525,96 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36   28 h.  517,45 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   29 h.  513,52 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23   29 h.  512,46 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   27 h.  510,37 p
  12. Pap István                     1.cs. A36   27 h.  493,85 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   26 h.  490,60 p
  14. Mészáros Mihály                1.cs. A36   28 h.  486,71 p
  15. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  460,32 p
  16. Katona József                  2.cs. A36   24 h.  449,41 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   25 h.  442,53 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   25 h.  438,36 p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23   26 h.  436,89 p
  20. Boda Ákos                      6.cs. A50   26 h.  433,90 p
  21. Boda Ákos                      1.cs. A50   25 h.  419,88 p
  22. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  416,35 p
  23. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   25 h.  416,11 p
  24. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   23 h.  410,40 p
  25. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  403,38 p
  26. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   22 h.  399,35 p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50   24 h.  397,91 p
  28. Száraz László                  1.cs. A23   23 h.  397,64 p
  29. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   23 h.  385,88 p
  30. Tóth Attila                    2.cs. A64   22 h.  384,92 p
  31. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   23 h.  382,70 p
  32. Molnár Pál                     1.cs. A23   22 h.  381,19 p
  33. Kiss József                    1.cs. V10   21 h.  372,89 p
  34. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   22 h.  358,34 p
  35. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  353,45 p
  36. Szabó Elek                     1.cs. R38   22 h.  351,74 p
  37. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  343,45 p
  38. Mészáros László                1.cs. A36   19 h.  329,40 p
  39. Japport Zoltán                 4.cs. A50   20 h.  327,79 p
  40. Japport Zoltán                 5.cs. A50   19 h.  327,68 p
  41. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   21 h.  327,27 p
  42. Katona József                  1.cs. A36   19 h.  325,05 p
  43. Japport Zoltán                 3.cs. A50   19 h.  315,06 p
  44. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   18 h.  306,56 p
  45. Tóth Sándor                    1.cs. A64   19 h.  304,20 p
  46. Tomori László                  3.cs. A23   19 h.  302,80 p
  47. Mészáros Mihály                2.cs. A36   17 h.  302,74 p
  48. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   17 h.  300,43 p
  49. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   17 h.  299,56 p
  50. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   18 h.  298,62 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23   18 h.  298,40 p
  52. Fejos Csaba                    2.cs. A64   16 h.  291,02 p
  53. Palkó László                   1.cs. A23   16 h.  288,75 p
  54. Palkó László                   2.cs. A23   17 h.  285,85 p
  55. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  270,36 p
  56. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  269,18 p
  57. Szollos Béla                   3.cs. A64   15 h.  268,16 p
  58. Ács Ferenc                     1.cs. A50   19 h.  254,96 p
  59. Kevés Károly                   1.cs. V10   17 h.  253,96 p
  60. Pap István                     2.cs. A36   14 h.  252,18 p
  61. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  249,35 p
  62. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   16 h.  248,44 p
  63. Szollos Béla                   2.cs. A64   15 h.  246,76 p
  64. Huszár Péter                   2.cs. A23   14 h.  245,49 p
  65. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  240,56 p
  66. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   16 h.  239,84 p
  67. Tóth Attila                    1.cs. A64   14 h.  225,77 p
  68. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   14 h.  223,87 p
  69. Mészáros László                2.cs. A36   14 h.  220,85 p
  70. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  220,76 p
  71. Varga László                   1.cs. R38   15 h.  220,24 p
  72. Kovács József                  1.cs. A50   13 h.  219,49 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   14 h.  212,73 p
  74. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  210,64 p
  75. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   13 h.  208,49 p
  76. Fejos Csaba                    1.cs. A64   14 h.  207,42 p
  77. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  78. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  204,26 p
  79. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   13 h.  196,37 p
  80. Varga László                   2.cs. R38   13 h.  195,42 p
  81. Nagy János                     3.cs. A23   12 h.  194,94 p
  82. Balázs Sándor                  1.cs. R38   13 h.  190,99 p
  83. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   12 h.  188,08 p
  84. Boda Ákos                      4.cs. A50   12 h.  187,78 p
  85. Gavaldik József                1.cs. A23   13 h.  185,47 p
  86. Gavaldik József                2.cs. A23   13 h.  184,62 p
  87. Dobos Sándor                   1.cs. A36   12 h.  183,32 p
  88. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  182,72 p
  89. Csörgi László                  1.cs. A50   14 h.  182,50 p
  90. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  181,30 p
  91. Demeter Attila                 2.cs. R38   12 h.  180,85 p
  92. Szollos Béla                   4.cs. A64   12 h.  177,49 p
  93. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  94. Kalocsai András                1.cs. A23   11 h.  174,11 p
  95. Rédei Attila                   1.cs. R38   11 h.  173,79 p
  96. Papp László                    1.cs. A64   11 h.  173,61 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   29 h.  545,16 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   27 h.  534,24 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   28 h.  531,73 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   28 h.  530,06 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   29 h.  517,38 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   27 h.  506,06 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   29 h.  503,30 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   29 h.  501,80 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   26 h.  486,43 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  450,70 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   25 h.  434,91 p
  12. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   24 h.  418,65 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23   25 h.  416,80 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  410,28 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   24 h.  396,66 p
  16. Száraz László                  1.cs. A23   23 h.  388,03 p
  17. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   23 h.  386,71 p
  18. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   21 h.  383,77 p
  19. Tóth Attila                    2.cs. A64   22 h.  377,98 p
  20. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  370,34 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  362,93 p
  22. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  339,96 p
  23. Szabó Elek                     1.cs. R38   21 h.  335,51 p

A23 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs.   29 h.  527,72 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs.   27 h.  515,36 p
   3. Tomori László                  2.cs.   27 h.  514,40 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs.   27 h.  492,62 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs.   27 h.  460,26 p
   6. Nagy János                     1.cs.   26 h.  454,30 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs.   25 h.  453,56 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs.   25 h.  436,32 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs.   23 h.  388,25 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs.   21 h.  375,16 p
  11. Huszár Péter                   1.cs.   22 h.  373,03 p
  12. Bajtek Tibor                   3.cs.   24 h.  370,19 p
  13. Száraz László                  1.cs.   22 h.  359,47 p
  14. Bajtek Tibor                   4.cs.   22 h.  347,30 p
  15. Molnár Pál                     1.cs.   21 h.  345,42 p
  16. Molnár Pál                     2.cs.   17 h.  293,78 p
  17. Bajtek Tibor                   6.cs.   18 h.  275,24 p
  18. Palkó László                   1.cs.   15 h.  274,69 p
  19. Tomori László                  3.cs.   16 h.  258,59 p
  20. Palkó László                   2.cs.   14 h.  248,01 p
  21. Huszár Péter                   2.cs.   14 h.  228,39 p
  22. Nagy János                     2.cs.   13 h.  224,22 p
  23. Jánosi Pál                     2.cs.   12 h.  189,48 p
  24. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   13 h.  189,46 p
  25. Szöllosi Gábor                 3.cs.   12 h.  181,18 p
  26. Nagy János                     3.cs.   10 h.  156,12 p
  27. Gavaldik József                1.cs.   10 h.  139,87 p
  28. Molnár Pál                     3.cs.    9 h.  139,75 p
  29. Bajtek Tibor                   5.cs.    9 h.  139,09 p
  30. Lengyel János                  1.cs.    9 h.  136,57 p
  31. Gavaldik József                2.cs.   10 h.  134,24 p
  32. Kalocsai András                1.cs.    9 h.  134,07 p
  33. Száraz László                  2.cs.   10 h.  132,77 p
  34. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    8 h.  128,54 p
  35. Szöllosi Gábor                 4.cs.    8 h.  122,18 p
  36. Moravcsik Lénárd               1.cs.    8 h.  110,98 p
  37. Száraz László                  4.cs.    7 h.   98,77 p
  38. Fazekas István ifj.            1.cs.    6 h.   98,71 p
  39. Száraz László                  3.cs.    7 h.   91,78 p
  40. Tóth Lajos                     1.cs.    5 h.   72,14 p
  41. Jánosi Pál                     3.cs.    5 h.   67,89 p
  42. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  43. Fazekas István ifj.            2.cs.    4 h.   59,57 p
  44. Tomori László                  4.cs.    3 h.   42,51 p
  45. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   32,27 p
  46. Kosztolányi András             1.cs.    2 h.   22,67 p
  47. Kalocsai András                2.cs.    2 h.   21,41 p
  48. Gavaldik József                3.cs.    1 h.   17,07 p
  49. Lengyel János                  2.cs.    1 h.   14,67 p
  50. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  51. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  52. Moravcsik Lénárd               2.cs.    1 h.   11,33 p
  53. Gavaldik József                4.cs.    1 h.    8,89 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  480,88 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   23 h.  466,99 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  466,63 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  464,18 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50   23 h.  455,03 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   23 h.  446,72 p
   7. Tomori László                  1.cs. A23   22 h.  444,40 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   22 h.  440,38 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   22 h.  438,32 p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50   24 h.  436,59 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50   22 h.  424,91 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   24 h.  424,41 p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36   21 h.  419,23 p
  14. Tomori László                  2.cs. A23   22 h.  414,23 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   22 h.  401,73 p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   20 h.  392,74 p
  17. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  389,44 p
  18. Tóth Attila                    2.cs. A64   20 h.  383,89 p
  19. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   20 h.  374,84 p
  20. Száraz László                  1.cs. A23   20 h.  371,97 p
  21. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   20 h.  371,29 p
  22. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   19 h.  370,98 p
  23. Huszár Péter                   1.cs. A23   21 h.  359,10 p
  24. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   18 h.  337,11 p
  25. Japport Zoltán                 5.cs. A50   18 h.  335,28 p
  26. Szabó Elek                     1.cs. R38   19 h.  328,88 p
  27. Boda Ákos                      1.cs. A50   19 h.  324,24 p
  28. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   18 h.  320,45 p
  29. Kiss József                    1.cs. V10   18 h.  320,30 p
  30. Molnár Pál                     1.cs. A23   18 h.  315,63 p
  31. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  313,84 p
  32. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  309,94 p
  33. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  304,31 p
  34. Pap István                     2.cs. A36   16 h.  300,01 p
  35. Japport Zoltán                 3.cs. A50   17 h.  297,56 p
  36. Tóth Attila                    1.cs. A64   16 h.  294,06 p
  37. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   17 h.  293,14 p
  38. Palkó László                   2.cs. A23   16 h.  292,58 p
  39. Boda Ákos                      2.cs. A50   17 h.  291,45 p
  40. Molnár Pál                     2.cs. A23   17 h.  290,76 p
  41. Japport Zoltán                 4.cs. A50   17 h.  285,41 p
  42. Palkó László                   1.cs. A23   16 h.  282,50 p
  43. Szollos Béla                   2.cs. A64   16 h.  280,75 p
  44. Jánosi Pál                     1.cs. A23   15 h.  279,72 p
  45. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   14 h.  275,82 p
  46. Kevés Károly                   1.cs. V10   16 h.  274,91 p
  47. Huszár Péter                   2.cs. A23   16 h.  272,36 p
  48. Mészáros László                1.cs. A36   14 h.  268,19 p
  49. Nagy János                     2.cs. A23   15 h.  268,07 p
  50. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  266,82 p
  51. Szollos Béla                   3.cs. A64   15 h.  265,08 p
  52. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  261,71 p
  53. Mészáros Mihály                2.cs. A36   14 h.  254,96 p
  54. Fejos Csaba                    2.cs. A64   14 h.  254,92 p
  55. Ács Ferenc                     1.cs. A50   16 h.  251,86 p
  56. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  248,37 p
  57. Mészáros László                2.cs. A36   14 h.  240,96 p
  58. Varga László                   1.cs. R38   14 h.  240,14 p
  59. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  240,11 p
  60. Szollos Béla                   4.cs. A64   14 h.  235,43 p
  61. Demeter Attila                 1.cs. R38   14 h.  228,57 p
  62. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  227,96 p
  63. Kalocsai András                1.cs. A23   14 h.  226,89 p
  64. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  225,46 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   13 h.  222,22 p
  66. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  219,60 p
  67. Kovács József                  1.cs. A50   11 h.  216,01 p
  68. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  215,72 p
  69. Tomori László                  3.cs. A23   14 h.  214,29 p
  70. Nagy János                     3.cs. A23   13 h.  208,84 p
  71. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   12 h.  207,25 p
  72. Varga László                   2.cs. R38   12 h.  201,19 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   13 h.  197,97 p
  74. Majoros István                 1.cs. A50   12 h.  190,34 p
  75. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  189,63 p
  76. Katona József                  1.cs. A36   11 h.  185,57 p
  77. Lengyel János                  1.cs. A23   10 h.  185,50 p
  78. Balázs Sándor                  1.cs. R38   11 h.  184,71 p
  79. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  183,34 p
  80. Jánosi Pál                     2.cs. A23   11 h.  182,94 p
  81. Csikós István                  1.cs. V10   10 h.  178,74 p
  82. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  174,52 p
  83. Kiss József                    2.cs. V10   10 h.  173,81 p
  84. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   11 h.  170,64 p
  85. Gavaldik József                1.cs. A23   12 h.  167,81 p
  86. Babicz István                  1.cs. A64    9 h.  163,41 p
  87. Csikós István                  2.cs. V10    9 h.  163,16 p
  88. Boda Ákos                      4.cs. A50   10 h.  159,71 p
  89. Papp László                    1.cs. A64   10 h.  156,15 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  461,48 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   22 h.  457,84 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  456,77 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  452,31 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   23 h.  450,69 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   23 h.  444,58 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   24 h.  417,79 p
   8. Tomori László                  2.cs. A23   22 h.  413,88 p
   9. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   22 h.  400,43 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   20 h.  389,75 p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64   20 h.  379,65 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   19 h.  368,95 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   20 h.  364,61 p
  14. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   19 h.  361,95 p
  15. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   19 h.  345,24 p
  16. Huszár Péter                   1.cs. A23   20 h.  342,39 p
  17. Szabó Elek                     1.cs. R38   19 h.  324,26 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23   17 h.  298,10 p
  19. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   16 h.  294,81 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   17 h.  293,73 p
  21. Tóth Attila                    1.cs. A64   16 h.  291,17 p

A23 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs.   25 h.  451,96 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs.   22 h.  447,39 p
   3. Nagy János                     1.cs.   23 h.  437,52 p
   4. Tomori László                  1.cs.   22 h.  433,43 p
   5. Tomori László                  2.cs.   21 h.  398,92 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs.   22 h.  383,37 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs.   19 h.  371,80 p
   8. Száraz László                  1.cs.   20 h.  349,76 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs.   18 h.  345,43 p
  10. Huszár Péter                   1.cs.   17 h.  307,89 p
  11. Bajtek Tibor                   3.cs.   18 h.  291,99 p
  12. Molnár Pál                     1.cs.   17 h.  286,29 p
  13. Palkó László                   2.cs.   16 h.  285,24 p
  14. Nagy Zoltán                    1.cs.   15 h.  277,88 p
  15. Bajtek Tibor                   6.cs.   16 h.  274,28 p
  16. Bajtek Tibor                   4.cs.   16 h.  269,55 p
  17. Palkó László                   1.cs.   14 h.  260,37 p
  18. Huszár Péter                   2.cs.   16 h.  258,71 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs.   13 h.  247,35 p
  20. Molnár Pál                     2.cs.   13 h.  240,52 p
  21. Nagy János                     2.cs.   12 h.  218,71 p
  22. Kalocsai András                1.cs.   12 h.  190,69 p
  23. Tomori László                  3.cs.   11 h.  179,77 p
  24. Nagy János                     3.cs.   11 h.  176,40 p
  25. Lengyel János                  1.cs.    8 h.  151,49 p
  26. Jánosi Pál                     2.cs.    9 h.  148,18 p
  27. Száraz László                  2.cs.   10 h.  140,36 p
  28. Szöllosi Gábor                 3.cs.    9 h.  129,25 p
  29. Gavaldik József                1.cs.    9 h.  129,10 p
  30. Csákó Csaba Gyula              1.cs.    8 h.  126,49 p
  31. Bajtek Tibor                   5.cs.    6 h.  105,16 p
  32. Jánosi Pál                     3.cs.    5 h.   93,26 p
  33. Szöllosi Gábor                 4.cs.    6 h.   91,59 p
  34. Moravcsik Lénárd               1.cs.    6 h.   91,41 p
  35. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    5 h.   88,86 p
  36. Száraz László                  3.cs.    5 h.   88,61 p
  37. Száraz László                  4.cs.    5 h.   80,16 p
  38. Gavaldik József                3.cs.    4 h.   76,02 p
  39. Molnár Pál                     3.cs.    4 h.   75,97 p
  40. Gavaldik József                2.cs.    4 h.   63,79 p
  41. Tóth Lajos                     1.cs.    4 h.   57,25 p
  42. Nagy Zoltán                    2.cs.    3 h.   50,23 p
  43. Moravcsik Lénárd               2.cs.    2 h.   34,46 p
  44. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  45. Kalocsai András                2.cs.    2 h.   27,70 p
  46. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  47. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  48. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  49. Palkó László                   3.cs.    1 h.   10,95 p
  50. Tóth Lajos                     2.cs.    1 h.   10,68 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   34 h.  670,56 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   33 h.  666,35 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   32 h.  659,53 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   32 h.  646,52 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   32 h.  644,99 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   33 h.  637,88 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   32 h.  633,13 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36   31 h.  624,70 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   30 h.  596,23 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   30 h.  590,90 p
  11. Katona József                  2.cs. A36   29 h.  583,46 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  582,34 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   31 h.  561,07 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   28 h.  534,34 p
  15. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  530,55 p
  16. Boda Ákos                      1.cs. A50   29 h.  526,47 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   27 h.  515,62 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   27 h.  508,65 p
  19. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  503,85 p
  20. Huszár Péter                   1.cs. A23   28 h.  501,77 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   28 h.  498,84 p
  22. Japport Zoltán                 2.cs. A50   26 h.  490,73 p
  23. Tóth Attila                    2.cs. A64   25 h.  483,78 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   25 h.  483,09 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10   27 h.  482,74 p
  26. Szabó Elek                     1.cs. R38   28 h.  477,76 p
  27. Mészáros László                1.cs. A36   24 h.  467,28 p
  28. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  434,12 p
  29. Molnár Pál                     1.cs. A23   25 h.  430,69 p
  30. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   24 h.  425,39 p
  31. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   24 h.  422,02 p
  32. Boda Ákos                      2.cs. A50   24 h.  420,02 p
  33. Jánosi Pál                     1.cs. A23   22 h.  407,05 p
  34. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  404,86 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  397,31 p
  36. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   22 h.  380,06 p
  37. Tóth Attila                    1.cs. A64   20 h.  372,04 p
  38. Fejos Csaba                    2.cs. A64   20 h.  368,90 p
  39. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  40. Szollos Béla                   2.cs. A64   20 h.  363,42 p
  41. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   21 h.  358,86 p
  42. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  357,53 p
  43. Kevés Károly                   1.cs. V10   22 h.  356,68 p
  44. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   18 h.  342,68 p
  45. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  46. Ács Ferenc                     1.cs. A50   22 h.  327,41 p
  47. Japport Zoltán                 3.cs. A50   19 h.  324,49 p
  48. Molnár Pál                     2.cs. A23   19 h.  322,69 p
  49. Palkó László                   1.cs. A23   18 h.  316,33 p
  50. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   16 h.  315,93 p
  51. Japport Zoltán                 4.cs. A50   19 h.  308,69 p
  52. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   18 h.  308,54 p
  53. Nagy János                     2.cs. A23   17 h.  308,14 p
  54. Pap István                     2.cs. A36   16 h.  300,01 p
  55. Palkó László                   2.cs. A23   16 h.  292,58 p
  56. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  57. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  284,04 p
  58. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  283,66 p
  59. Kovács József                  1.cs. A50   15 h.  282,88 p
  60. Babicz István                  1.cs. A64   15 h.  281,59 p
  61. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   16 h.  280,85 p
  62. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  278,94 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   18 h.  276,31 p
  64. Papp László                    1.cs. A64   16 h.  275,02 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   17 h.  272,43 p
  66. Huszár Péter                   2.cs. A23   16 h.  272,36 p
  67. Gavaldik József                1.cs. A23   17 h.  267,20 p
  68. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  69. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  70. Varga László                   1.cs. R38   16 h.  262,80 p
  71. Szollos Béla                   4.cs. A64   16 h.  262,55 p
  72. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  73. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  254,36 p
  74. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  253,88 p
  75. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  252,28 p
  76. Mészáros László                2.cs. A36   15 h.  251,79 p
  77. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,49 p
  78. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   15 h.  249,48 p
  79. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  242,50 p
  80. Majoros István                 1.cs. A50   14 h.  238,62 p
  81. Csikós István                  1.cs. V10   13 h.  233,96 p
  82. Száraz László                  2.cs. A23   16 h.  232,18 p
  83. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  230,98 p
  84. Balázs Sándor                  1.cs. R38   13 h.  222,60 p
  85. Lengyel János                  1.cs. A23   13 h.  222,00 p
  86. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  218,51 p
  87. László György                  1.cs. A36   13 h.  216,93 p
  88. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   13 h.  213,14 p
  89. Boda Ákos                      4.cs. A50   13 h.  211,83 p
  90. Kiss József                    2.cs. V10   12 h.  210,10 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  668,01 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   33 h.  654,10 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   33 h.  654,08 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   33 h.  633,72 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   29 h.  589,56 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  578,81 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   31 h.  556,99 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   28 h.  533,87 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23   28 h.  514,95 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  504,40 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   28 h.  500,65 p
  12. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   26 h.  499,14 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23   27 h.  487,85 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   25 h.  482,37 p
  15. Tóth Attila                    2.cs. A64   25 h.  481,86 p
  16. Szabó Elek                     1.cs. R38   28 h.  476,12 p
  17. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   27 h.  458,72 p
  18. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   23 h.  421,99 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   24 h.  416,95 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   22 h.  403,85 p
  21. Tóth Attila                    1.cs. A64   20 h.  371,06 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs.   32 h.  645,34 p
   2. Nagy János                     1.cs.   32 h.  607,94 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs.   29 h.  574,45 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs.   30 h.  565,47 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs.   29 h.  516,77 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs.   27 h.  511,91 p
   7. Száraz László                  1.cs.   28 h.  495,35 p
   8. Tomori László                  2.cs.   26 h.  487,31 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs.   25 h.  476,38 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs.   24 h.  453,80 p
  11. Huszár Péter                   1.cs.   24 h.  450,21 p
  12. Molnár Pál                     1.cs.   24 h.  400,34 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs.   20 h.  370,42 p
  14. Bajtek Tibor                   3.cs.   22 h.  360,68 p
  15. Bajtek Tibor                   4.cs.   20 h.  333,76 p
  16. Bajtek Tibor                   6.cs.   20 h.  331,40 p
  17. Palkó László                   1.cs.   16 h.  293,13 p
  18. Palkó László                   2.cs.   16 h.  285,24 p
  19. Molnár Pál                     2.cs.   15 h.  271,43 p
  20. Huszár Péter                   2.cs.   16 h.  258,71 p
  21. Nagy János                     2.cs.   14 h.  257,59 p
  22. Gavaldik József                1.cs.   15 h.  237,89 p
  23. Tomori László                  3.cs.   14 h.  228,31 p
  24. Kalocsai András                1.cs.   14 h.  217,63 p
  25. Jánosi Pál                     2.cs.   13 h.  215,23 p
  26. Csákó Csaba Gyula              1.cs.   13 h.  201,14 p
  27. Lengyel János                  1.cs.   11 h.  187,48 p
  28. Száraz László                  2.cs.   13 h.  186,93 p
  29. Nagy János                     3.cs.   11 h.  176,40 p
  30. Szöllosi Gábor                 3.cs.   11 h.  162,88 p
  31. Jánosi Pál                     3.cs.    9 h.  144,83 p
  32. Gavaldik József                2.cs.    9 h.  138,22 p
  33. Bajtek Tibor                   5.cs.    8 h.  133,13 p
  34. Száraz László                  4.cs.    9 h.  132,82 p
  35. Száraz László                  3.cs.    7 h.  111,12 p
  36. Kalocsai András                2.cs.    7 h.  109,32 p
  37. Szöllosi Gábor                 4.cs.    7 h.  107,81 p
  38. Molnár Pál                     3.cs.    6 h.  106,01 p
  39. Moravcsik Lénárd               1.cs.    7 h.  102,83 p
  40. Tóth Lajos                     1.cs.    7 h.  102,27 p
  41. Csákó Csaba Gyula              2.cs.    5 h.   88,86 p
  42. Gavaldik József                3.cs.    4 h.   76,02 p
  43. Nagy Zoltán                    2.cs.    4 h.   63,72 p
  44. Moravcsik Lénárd               2.cs.    2 h.   34,46 p
  45. Fazekas István ifj.            1.cs.    2 h.   31,89 p
  46. Tóth Lajos                     2.cs.    2 h.   23,84 p
  47. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   15,20 p
  48. Marton István                  1.cs.    1 h.   13,72 p
  49. Botka Sándor                   1.cs.    1 h.   12,80 p
  50. Palkó László                   3.cs.    1 h.   10,95 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 114,10p
  2. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 110,68p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 109,36p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 107,58p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 107,23p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,70p
  7. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h 103,28p
  8. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 101,62p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  5h  99,57p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  97,36p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 101,39p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 105,34p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  96,81p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  93,94p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  88,91p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  5h  87,04p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  86,61p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  86,20p
  9. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  85,23p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  84,75p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 109,07p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 107,28p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,11p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 104,96p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 104,61p
  6. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h 101,06p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  5h  99,39p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  96,32p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  5h  95,98p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  92,19p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  96,53p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  92,32p
  3. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  86,40p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  85,08p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  5h  84,82p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  84,51p
  7. Fejos Zsolt                    A23 HU-10-09-01102    T  5h  80,50p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  5h  80,42p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  79,00p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  77,77p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 106,67p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 102,35p
  3. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h  96,65p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  5h 100,69p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  5h  96,12p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  94,33p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  92,15p
  8. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  5h  87,07p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  84,37p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93206    H  5h  78,79p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  97,42p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  88,51p
  3. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  82,86p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  78,84p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  5h  77,28p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-10-09-01102    T  5h  75,63p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603909    T  4h  78,03p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  77,71p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  4h  73,91p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  4h  71,79p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  99,57p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  5h  95,43p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  5h  94,63p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93208    H  5h  90,12p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  89,66p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,47p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  5h  88,52p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  88,11p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  5h  77,68p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  5h  75,26p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  90,33p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  5h  75,49p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  71,89p
  4. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  91,40p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  86,51p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  4h  84,47p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  84,17p
  8. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  4h  83,91p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  4h  83,60p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  82,26p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  99,23p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93208    H  5h  89,68p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,51p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  89,04p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  85,28p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  5h  74,38p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  4h  88,73p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  4h  87,23p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  4h  84,98p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  4h  82,13p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  88,64p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  91,40p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  4h  84,48p
  4. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  4h  84,01p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  84,01p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  4h  83,76p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  82,05p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  76,67p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  4h  71,22p
 10. Huszár Péter                   A23 HU-14-09-24688    T  4h  70,21p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  86,85p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  86,18p
  3. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  4h  88,22p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  4h  86,17p
  5. Nagy János                     A23 HU-12-D-502304    H  4h  80,40p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93208    H  4h  79,07p
  7. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  4h  77,35p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  4h  77,18p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  4h  76,85p
 10. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  4h  75,03p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  86,44p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  85,13p
  3. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  4h  83,49p
  4. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  79,66p
  5. Huszár Péter                   A23 HU-14-09-24688    T  4h  69,57p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-13-D-602310    T  4h  66,46p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  4h  65,78p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-08-09-84452    T  4h  65,43p
  9. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  4h  63,26p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601911    T  4h  62,46p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  7h 144,65p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,38p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 126,22p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  7h 121,30p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  7h 119,46p
  6. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 134,72p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  6h 133,78p
  8. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 124,42p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  6h 122,99p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 120,81p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  7h 109,05p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 130,85p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 130,75p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 123,70p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  6h 109,62p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  6h 108,83p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 103,52p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  98,12p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  5h  97,54p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601925    T  5h  94,29p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  7h 144,47p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,24p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 124,31p
  4. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  6h 133,95p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  6h 123,13p
  6. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 117,01p
  7. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h 111,19p
  8. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 110,49p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 109,41p
 10. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  5h 105,65p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 131,64p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 123,78p
  3. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  6h 107,64p
  4. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  99,69p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  5h  96,34p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601925    T  5h  95,55p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  5h  91,60p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  88,64p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  5h  87,02p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  85,13p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 133,31p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  6h 133,81p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 115,18p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 111,89p
  5. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 108,39p
  6. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h 108,12p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 105,80p
  8. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  5h 105,34p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  99,96p
 10. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-09-14671    H  5h  99,95p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 123,93p
  2. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  6h 103,30p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601925    T  5h  93,45p
  4. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  5h  88,33p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  86,44p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726983    T  5h  81,34p
  7. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  4h  83,49p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  79,66p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  4h  75,25p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  4h  69,75p