Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A50 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.06.16 20:04:19
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.17 18:14:11
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.17 18:34:19
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.16 20:04:19
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 08 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten II.
Feleresztés ideje: 2015.06.14 05:20
Időjárás         : Derült, meleg idő, enyhe DNy-i légmozgás,
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   31   250   50   63   1362,50   1271,56   1260,92
A50 Zsámbok            13   31   265   53   66   1415,18   1305,52   1283,45
V10 Hatvan              7   13   120   24   30   1380,89   1295,86   1278,12
Hatvan I.              35   75   635  127  159   1415,18   1286,29   1272,66
A23 Nagykáta           19   48   453   91  113   1371,85   1293,86   1283,12
A64 Szentmártonkáta    12   23   217   43   54   1388,83   1295,72   1275,57
R38 Jászberény         10   23   193   39   48   1410,43   1332,86   1326,54
Hatvan II.             41   94   863  173  216   1410,43   1302,30   1289,07
Tagszövetségben        76  169  1498  300  375   1415,18   1296,87   1282,59

A50 egyesületi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. HU-14-D-762059    H 1415,18 m/p
   2. Japport Zoltán                 5.cs. HU-14-D-762028    H 1406,42 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. HU-10-D-292877    H 1395,51 m/p
   4. Japport Zoltán                 3.cs. HU-14-D-762045    H 1395,22 m/p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. HU-12-D-531035    T 1394,92 m/p
   6. Japport Zoltán                 4.cs. HU-14-D-762086    T 1394,82 m/p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. HU-14-D-762048    H 1394,33 m/p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. HU-11-07-31017    H 1391,73 m/p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. HU-13-D-667931    T 1385,16 m/p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. HU-10-D-302132    H 1382,06 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács Ferenc                      1.cs. Dt: 302631 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  53,61p    R:  10.   5h  83,09p    T:  26.   5h  77,58p
Összesített E:  12.  17h 262,03p    R:  17.  23h 340,43p    T:  46.  22h 327,41p
   HU 14-07-40361    H 14 08:59:57  1375,91 m/p  11  21,78   13  22,91   32  22,81
   HU 14-07-40357    H 14 09:05:22  1342,84 m/p  26  18,46   45  19,99  101  20,15
   HU 10-07-26704    H 14 09:11:08  1309,34 m/p  49  13,37   87  16,16  229  15,22
   HU 11-07-31090    H 14 09:15:57  1282,61 m/p   0   0,00  133  11,97  373   9,68
   HU 13-07-38309    H 14 09:15:57  1282,61 m/p   0   0,00  132  12,06  372   9,72
   HU 14-07-40373    H 14 09:16:38  1278,90 m/p   0   0,00  142  11,15    0   0,00

Ács Ferenc                      2.cs. Dt: 302631 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  42,53p    R:  23.   3h  50,13p    T:  57.   3h  47,93p
Összesített E:  19.  10h 154,92p    R:  46.  10h 161,32p    T: 110.  10h 166,27p
   HU 11-D-346298    H 14 09:05:29  1342,14 m/p  27  18,24   46  19,90  103  20,07
   HU 10-07-26701    H 14 09:11:08  1309,34 m/p  50  13,14   88  16,07  230  15,18
   HU 11-D-350464    H 14 09:13:18  1297,18 m/p  59  11,15  109  14,16  295  12,68

BAMAHO-dúc                      1.cs. Dt: 305733 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  67,87p    R:  13.   4h  75,13p    T:  30.   4h  73,36p
Összesített E:   2.  32h 603,52p    R:   5.  32h 613,29p    T:  10.  30h 590,90p
   HU-11-07-31017    H 14 08:59:40  1391,73 m/p   8  22,45    8  23,36   17  23,38
   HU-13-D-619518    H 14 09:07:50  1341,85 m/p  28  18,02   47  19,81  105  20,00
   HU-11-07-30375    H 14 09:08:25  1338,42 m/p  30  17,58   49  19,63  108  19,88
   HU-12-07-34113    H 14 09:18:02  1284,35 m/p  65   9,82  129  12,33  362  10,10

BAMAHO-dúc                      2.cs. Dt: 305733 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  33,38p    R:  24.   3h  49,50p    T:  71.   2h  37,72p
Összesített E:  11.  17h 266,75p    R:  25.  18h 281,25p    T:  78.  15h 249,48p
   HU-13-D-619392    H 14 09:07:52  1341,65 m/p  29  17,80   48  19,72  106  19,96
   HU-13-D-619501    H 14 09:11:08  1322,69 m/p  39  15,58   65  18,17  163  17,76
   HU-12-07-34111    H 14 09:18:31  1281,75 m/p   0   0,00  137  11,61    0   0,00

Boda Ákos                       1.cs. Dt: 304333 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  48,96p    R:  12.   5h  77,36p    T:  46.   3h  53,90p
Összesített E:   3.  29h 525,33p    R:   7.  32h 561,09p    T:  16.  29h 526,47p
   HU-13-D-619173    H 14 09:05:51  1347,43 m/p  23  19,13   37  20,72   89  20,61
   HU-12-07-34445    T 14 09:10:04  1322,74 m/p  38  15,80   64  18,26  162  17,80
   HU-12-07-34437    H 14 09:12:09  1310,87 m/p  46  14,03   84  16,44  222  15,49
   HU-11-D-346144    H 14 09:18:00  1278,65 m/p   0   0,00  143  11,06    0   0,00
   HU-13-D-596284    T 14 09:18:05  1278,20 m/p   0   0,00  145  10,88    0   0,00

Boda Ákos                       2.cs. Dt: 304333 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  82,56p    R:   5.   5h  92,38p    T:  15.   5h  88,86p
Összesített E:   7.  22h 383,54p    R:  15.  23h 412,36p    T:  32.  24h 420,02p
   HU-14-D-762305    H 14 09:05:43  1348,23 m/p  20  19,79   33  21,08   84  20,80
   HU-10-07-26846    T 14 09:05:46  1347,93 m/p  21  19,57   34  20,99   85  20,77
   HU-13-D-619182    H 14 09:05:49  1347,63 m/p  22  19,35   36  20,81   87  20,69
   HU-14-D-762364    T 14 09:13:25  1303,75 m/p  54  12,26   98  15,16  266  13,80
   HU-14-D-762392    T 14 09:14:27  1298,01 m/p  57  11,59  107  14,34  292  12,80

Boda Ákos                       4.cs. Dt: 304333 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  12,92p    R:  35.   2h  28,13p    T:  85.   2h  24,86p
Összesített E:  15.  13h 211,88p    R:  33.  16h 247,36p    T:  89.  13h 211,83p
   HU-14-D-762385    T 14 09:12:28  1309,08 m/p  51  12,92   89  15,98  233  15,07
   HU-14-D-762358    T 14 09:17:13  1282,87 m/p   0   0,00  131  12,15  370   9,79

Boda Ákos                       5.cs. Dt: 304333 Kg:   6 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  24,52p    R:  32.   2h  30,41p    T:  82.   2h  27,78p
Összesített E:  16.  13h 207,71p    R:  35.  15h 235,63p    T:  86.  14h 218,51p
   HU-14-07-40191    T 14 09:13:06  1305,52 m/p  53  12,48   95  15,43  256  14,18
   HU-14-D-762388    T 14 09:13:39  1302,45 m/p  55  12,04  100  14,98  271  13,60

Boda Ákos                       6.cs. Dt: 304333 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  62,77p    R:   9.   5h  83,27p    T:  25.   5h  77,84p
Összesített E:   4.  28h 521,30p    R:   8.  29h 544,17p    T:  15.  29h 530,55p
   HU-14-D-762386    H 14 09:03:57  1358,86 m/p  14  21,12   20  22,27   56  21,88
   HU-14-D-762303    T 14 09:12:07  1311,05 m/p  45  14,25   83  16,53  221  15,53
   HU-14-D-762322    H 14 09:12:11  1310,68 m/p  47  13,81   85  16,34  224  15,41
   HU-14-D-762335    H 14 09:12:12  1310,58 m/p  48  13,59   86  16,25  225  15,38
   HU-14-D-762332    H 14 09:17:16  1282,60 m/p   0   0,00  134  11,88  374   9,64

Csörgi László                   1.cs. Dt: 304068 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  10,71p    R:  44.   1h  13,15p    T: 111.   1h  11,22p
Összesített E:  18.  12h 174,01p    R:  41.  12h 179,31p    T: 102.  12h 174,65p
   HU-12-07-35197    T 14 09:15:40  1290,25 m/p  61  10,71  120  13,15  333  11,22

Japport Zoltán                  1.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 104,06p    R:   2.   5h 110,61p    T:   4.   5h 109,45p
Összesített E:   1.  33h 665,49p    R:   1.  33h 671,51p    T:   2.  33h 666,35p
   HU-12-D-531035    T 14 09:16:25  1394,92 m/p   5  23,11    5  23,64   12  23,58
   HU-13-D-667931    T 14 09:18:05  1385,16 m/p   9  22,23    9  23,27   22  23,19
   HU-10-D-302132    H 14 09:18:37  1382,06 m/p  10  22,01   10  23,18   25  23,08
   HU-13-D-667908    H 14 09:23:17  1355,55 m/p  17  20,46   24  21,90   64  21,57
   HU-12-O-14311     T 14 09:29:03  1324,16 m/p  36  16,25   60  18,62  156  18,03
   HU-13-D-667947    T 14 09:29:09  1323,63 m/p  37  16,02   62  18,44  159  17,92
   HU-10-D-302139    T 14 09:30:02  1318,96 m/p  42  14,92   72  17,53  183  16,99
   HU-12-D-531018    H 14 09:35:15  1292,00 m/p  60  10,93  118  13,34  327  11,45
   HU-13-D-667954    H 14 09:38:26  1276,09 m/p   0   0,00  150  10,42    0   0,00

Japport Zoltán                  2.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 110,47p    R:   1.   5h 114,17p    T:   1.   5h 113,68p
Összesített E:   5.  25h 487,84p    R:   9.  25h 490,04p    T:  22.  26h 490,73p
   HU-14-D-762059    H 14 09:13:02  1415,18 m/p   1  24,00    1  24,00    1  24,00
   HU-10-D-292877    H 14 09:16:19  1395,51 m/p   3  23,56    3  23,82    9  23,69
   HU-14-D-762048    H 14 09:16:31  1394,33 m/p   7  22,67    7  23,45   14  23,50
   HU-11-D-397011    T 14 09:22:07  1362,08 m/p  13  21,34   18  22,45   50  22,11
   HU-14-D-740102    T 14 09:25:25  1343,77 m/p  24  18,90   40  20,45   95  20,38
   HU-14-O-25566     H 14 09:29:45  1320,45 m/p  40  15,36   69  17,80  173  17,38
   HU-12-D-531010    T 14 09:35:54  1288,72 m/p  62  10,49  122  12,97  338  11,02

Japport Zoltán                  3.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  67,20p    R:  14.   4h  74,13p    T:  31.   4h  71,32p
Összesített E:   8.  18h 321,53p    R:  19.  18h 326,86p    T:  47.  19h 324,49p
   HU-14-D-762045    H 14 09:16:22  1395,22 m/p   4  23,34    4  23,73   10  23,65
   HU-13-D-667967    T 14 09:25:27  1343,59 m/p  25  18,68   42  20,26   98  20,27
   HU-14-D-762037    H 14 09:30:01  1319,04 m/p  41  15,14   71  17,62  182  17,03
   HU-14-D-762049    H 14 09:36:23  1286,29 m/p  64  10,04  127  12,52  355  10,37

Japport Zoltán                  4.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 101,17p    R:   3.   5h 107,88p    T:   6.   5h 106,50p
Összesített E:   9.  19h 318,41p    R:  18.  19h 327,18p    T:  51.  19h 308,69p
   HU-14-D-762086    T 14 09:16:26  1394,82 m/p   6  22,89    6  23,54   13  23,54
   HU-14-D-762035    T 14 09:22:57  1357,41 m/p  15  20,90   21  22,18   58  21,81
   HU-14-D-762018    T 14 09:22:58  1357,32 m/p  16  20,68   22  22,09   59  21,77
   HU-14-D-762012    T 14 09:24:12  1350,46 m/p  19  20,01   32  21,17   78  21,04
   HU-14-O-25567     T 14 09:28:28  1327,27 m/p  34  16,69   57  18,90  148  18,34
   HU-14-D-762040    T 14 09:28:33  1326,83 m/p  35  16,47   58  18,81  150  18,26
   HU-14-D-762042    T 14 09:38:28  1275,92 m/p   0   0,00  151  10,33    0   0,00
   HU-14-D-762002    T 14 09:38:29  1275,84 m/p   0   0,00  152  10,24    0   0,00

Japport Zoltán                  5.cs. Dt: 329783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  90,09p    R:   4.   5h  99,04p    T:  11.   5h  97,48p
Összesített E:   6.  23h 398,38p    R:  13.  24h 418,43p    T:  35.  22h 397,31p
   HU-14-D-762028    H 14 09:14:29  1406,42 m/p   2  23,78    2  23,91    4  23,88
   HU-14-D-762088    H 14 09:21:31  1365,47 m/p  12  21,56   16  22,63   45  22,31
   HU-14-D-762091    H 14 09:26:47  1336,33 m/p  31  17,35   51  19,44  112  19,73
   HU-14-D-762092    H 14 09:30:14  1317,90 m/p  43  14,70   74  17,35  190  16,72
   HU-14-D-762043    H 14 09:32:11  1307,71 m/p  52  12,70   92  15,71  239  14,84
   HU-14-D-762017    H 14 09:33:44  1299,72 m/p  56  11,82  105  14,52  289  12,91
   HU-14-D-740113    H 14 09:37:49  1279,14 m/p   0   0,00  141  11,24    0   0,00

Majoros István                  1.cs. Dt: 305721 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  21,63p    R:  36.   2h  26,86p    T:  87.   2h  23,21p
Összesített E:  14.  15h 249,69p    R:  31.  15h 251,44p    T:  80.  14h 238,62p
   HU-12-07-34486    H 14 09:15:33  1297,84 m/p  58  11,37  108  14,25  293  12,76
   HU-14-D-762171    H 14 09:17:38  1286,46 m/p  63  10,26  126  12,61  353  10,45

Majoros István                  2.cs. Dt: 305721 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  37.   2h  21,94p    T: 112.   1h   9,60p
Összesített E:  22.   5h  84,32p    R:  53.   7h 106,61p    T: 135.   7h 107,64p
   HU-12-D-538304    T 14 09:18:21  1282,59 m/p   0   0,00  135  11,79  375   9,60
   HU-13-07-38040    T 14 09:19:42  1275,37 m/p   0   0,00  153  10,15    0   0,00

Orbán Géza Sándor               1.cs. Dt: 310044 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  14,47p    R:  41.   1h  16,71p    T:  97.   1h  15,72p
Összesített E:  20.   8h 132,24p    R:  45.  10h 162,38p    T: 121.   8h 144,82p
   HU-14-D-764384    H 14 09:16:20  1311,83 m/p  44  14,47   81  16,71  216  15,72

Pálinkás Sándor                 2.cs. Dt: 303260 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  16,91p    R:  38.   1h  19,26p    T:  93.   1h  19,03p
Összesített E:  28.   1h  16,91p    R:  72.   1h  19,26p    T: 174.   1h  19,03p
   HU-13-07-38499    T 14 09:07:41  1331,94 m/p  33  16,91   53  19,26  130  19,03

Szabó Gergo                     1.cs. Dt: 310461 Kg:  10 Ók:   8 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  46,96p    R:  15.   5h  73,15p    T:  54.   3h  50,98p
Összesített E:  17.  11h 177,52p    R:  39.  13h 202,67p    T: 104.  11h 174,18p
   HU 14-D-806311    H 14 09:09:13  1353,89 m/p  18  20,23   26  21,72   68  21,42
   HU 14-D-806325    H 14 09:12:21  1335,64 m/p  32  17,13   52  19,35  115  19,61
   HU 14-D-762324    H 14 09:21:48  1283,45 m/p  66   9,60  130  12,24  366   9,95
   HU 14-D-762317    H 14 09:23:31  1274,41 m/p   0   0,00  154  10,06    0   0,00
   HU 13-D-599864    H 14 09:23:42  1273,45 m/p   0   0,00  157   9,78    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762059    H 1415,18 m/p
   2. Demeter Attila                 1.cs. R38 HU-14-D-762677    H 1410,43 m/p
   3. Varga László                   1.cs. R38 HU-13-09-22148    H 1408,68 m/p
   4. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762028    H 1406,42 m/p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-11-D-403038    H 1405,65 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1404,18 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619434    H 1397,63 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38 HU-14-D-762482    T 1397,43 m/p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-10-D-292877    H 1395,51 m/p
  10. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762045    H 1395,22 m/p
  11. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 13-D-662022    H 1395,06 m/p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-D-531035    T 1394,92 m/p
  13. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-D-762086    T 1394,82 m/p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762048    H 1394,33 m/p
  15. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762548    H 1392,57 m/p
  16. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762584    H 1392,37 m/p
  17. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-31017    H 1391,73 m/p
  18. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 14-D-813024    H 1391,71 m/p
  19. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-O-25611     H 1391,39 m/p
  20. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1388,83 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762059    H 1415,18 m/p
   2. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762028    H 1406,42 m/p
   3. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-10-D-292877    H 1395,51 m/p
   4. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762045    H 1395,22 m/p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-D-531035    T 1394,92 m/p
   6. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-D-762086    T 1394,82 m/p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762048    H 1394,33 m/p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-31017    H 1391,73 m/p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-13-D-667931    T 1385,16 m/p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-10-D-302132    H 1382,06 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  113,68 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  110,84 p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.  109,68 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  109,45 p
   5. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  108,14 p
   6. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  106,50 p
   7. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.  106,30 p
   8. Demeter Attila                 1.cs. R38    5 h.  105,06 p
   9. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  100,29 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   99,47 p
  11. Japport Zoltán                 5.cs. A50    5 h.   97,48 p
  12. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    5 h.   94,55 p
  13. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   93,55 p
  14. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   92,74 p
  15. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.   88,86 p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   87,97 p
  17. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   86,66 p
  18. Varga László                   2.cs. R38    5 h.   86,46 p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.   85,62 p
  20. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   85,57 p
  21. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   85,51 p
  22. Palkó László                   2.cs. A23    5 h.   85,08 p
  23. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   81,69 p
  24. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   79,57 p
  25. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   77,84 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   77,58 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.   76,99 p
  28. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    4 h.   75,33 p
  29. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   74,90 p
  30. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   73,36 p
  31. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   71,32 p
  32. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   69,54 p
  33. Mészáros László                2.cs. A36    4 h.   69,40 p
  34. Szabó Elek                     2.cs. R38    4 h.   67,63 p
  35. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   67,62 p
  36. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.   66,35 p
  37. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   62,88 p
  38. Szollos Béla                   4.cs. A64    4 h.   62,38 p
  39. Kiss József                    2.cs. V10    4 h.   59,88 p
  40. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   59,65 p
  41. Papp László                    1.cs. A64    4 h.   59,50 p
  42. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   59,31 p
  43. Csikós István                  1.cs. V10    3 h.   58,60 p
  44. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   56,11 p
  45. Varga László                   3.cs. R38    3 h.   55,75 p
  46. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   53,90 p
  47. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   53,29 p
  48. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   53,09 p
  49. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   52,59 p
  50. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   51,86 p
  51. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    3 h.   51,79 p
  52. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,75 p
  53. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   51,26 p
  54. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   50,98 p
  55. Benke István                   1.cs. R38    4 h.   49,33 p
  56. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   49,24 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  114,17 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  110,61 p
   3. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  107,88 p
   4. Japport Zoltán                 5.cs. A50    5 h.   99,04 p
   5. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.   92,38 p
   6. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    5 h.   88,19 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   86,39 p
   8. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   83,81 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   83,27 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs.    5 h.  110,47 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs.    5 h.  104,06 p
   3. Japport Zoltán                 4.cs.    5 h.  101,17 p
   4. Japport Zoltán                 5.cs.    5 h.   90,09 p
   5. Boda Ákos                      2.cs.    5 h.   82,56 p
   6. BAMAHO-dúc                     1.cs.    4 h.   67,87 p
   7. Japport Zoltán                 3.cs.    4 h.   67,20 p
   8. Boda Ákos                      6.cs.    4 h.   62,77 p
   9. Ács Ferenc                     1.cs.    3 h.   53,61 p
  10. Boda Ákos                      1.cs.    3 h.   48,96 p
  11. Szabó Gergo                    1.cs.    3 h.   46,96 p
  12. Ács Ferenc                     2.cs.    3 h.   42,53 p
  13. BAMAHO-dúc                     2.cs.    2 h.   33,38 p
  14. Boda Ákos                      5.cs.    2 h.   24,52 p
  15. Majoros István                 1.cs.    2 h.   21,63 p
  16. Pálinkás Sándor                2.cs.    1 h.   16,91 p
  17. Orbán Géza Sándor              1.cs.    1 h.   14,47 p
  18. Boda Ákos                      4.cs.    1 h.   12,92 p
  19. Csörgi László                  1.cs.    1 h.   10,71 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    8 h.  168,24 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50    8 h.  155,81 p
   3. Demeter Attila                 1.cs. R38    8 h.  142,91 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50    7 h.  142,08 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23    8 h.  139,01 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23    7 h.  131,39 p
   7. Japport Zoltán                 4.cs. A50    6 h.  124,76 p
   8. Palkó László                   1.cs. A23    8 h.  124,40 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    6 h.  123,55 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    7 h.  116,68 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    7 h.  110,60 p
  12. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.  110,39 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  108,14 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  107,56 p
  15. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.  106,30 p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.   98,49 p
  17. Varga László                   2.cs. R38    6 h.   97,10 p
  18. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    5 h.   94,55 p
  19. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   93,55 p
  20. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.   92,37 p
  21. Katona József                  2.cs. A36    6 h.   90,52 p
  22. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.   88,86 p
  23. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   85,57 p
  24. Palkó László                   2.cs. A23    5 h.   85,08 p
  25. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   77,84 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   77,58 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.   76,99 p
  28. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    4 h.   75,33 p
  29. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   74,90 p
  30. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   73,36 p
  31. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   71,32 p
  32. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   69,54 p
  33. Mészáros László                2.cs. A36    4 h.   69,40 p
  34. Szabó Elek                     2.cs. R38    4 h.   67,63 p
  35. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   67,62 p
  36. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.   66,35 p
  37. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   62,88 p
  38. Szollos Béla                   4.cs. A64    4 h.   62,38 p
  39. Kiss József                    2.cs. V10    4 h.   59,88 p
  40. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   59,65 p
  41. Papp László                    1.cs. A64    4 h.   59,50 p
  42. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   59,31 p
  43. Csikós István                  1.cs. V10    3 h.   58,60 p
  44. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   56,11 p
  45. Varga László                   3.cs. R38    3 h.   55,75 p
  46. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   53,90 p
  47. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   53,29 p
  48. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   53,09 p
  49. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   52,59 p
  50. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   51,86 p
  51. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    3 h.   51,79 p
  52. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,75 p
  53. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   51,26 p
  54. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   50,98 p
  55. Benke István                   1.cs. R38    4 h.   49,33 p
  56. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   49,24 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   30 h.  577,48 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23   29 h.  551,44 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   28 h.  545,99 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   29 h.  542,65 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   28 h.  536,17 p
   6. Tomori László                  2.cs. A23   28 h.  535,48 p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   29 h.  525,96 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36   28 h.  517,45 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   29 h.  513,52 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23   29 h.  512,46 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   27 h.  510,37 p
  12. Pap István                     1.cs. A36   27 h.  493,85 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   26 h.  490,60 p
  14. Mészáros Mihály                1.cs. A36   28 h.  486,71 p
  15. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  460,32 p
  16. Katona József                  2.cs. A36   24 h.  449,41 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   25 h.  442,53 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   25 h.  438,36 p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23   26 h.  436,89 p
  20. Boda Ákos                      6.cs. A50   26 h.  433,90 p
  21. Boda Ákos                      1.cs. A50   25 h.  419,88 p
  22. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  416,35 p
  23. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   25 h.  416,11 p
  24. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   23 h.  410,40 p
  25. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  403,38 p
  26. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   22 h.  399,35 p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50   24 h.  397,91 p
  28. Száraz László                  1.cs. A23   23 h.  397,64 p
  29. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   23 h.  385,88 p
  30. Tóth Attila                    2.cs. A64   22 h.  384,92 p
  31. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   23 h.  382,70 p
  32. Molnár Pál                     1.cs. A23   22 h.  381,19 p
  33. Kiss József                    1.cs. V10   21 h.  372,89 p
  34. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   22 h.  358,34 p
  35. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  353,45 p
  36. Szabó Elek                     1.cs. R38   22 h.  351,74 p
  37. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  343,45 p
  38. Mészáros László                1.cs. A36   19 h.  329,40 p
  39. Japport Zoltán                 4.cs. A50   20 h.  327,79 p
  40. Japport Zoltán                 5.cs. A50   19 h.  327,68 p
  41. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   21 h.  327,27 p
  42. Katona József                  1.cs. A36   19 h.  325,05 p
  43. Japport Zoltán                 3.cs. A50   19 h.  315,06 p
  44. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   18 h.  306,56 p
  45. Tóth Sándor                    1.cs. A64   19 h.  304,20 p
  46. Tomori László                  3.cs. A23   19 h.  302,80 p
  47. Mészáros Mihály                2.cs. A36   17 h.  302,74 p
  48. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   17 h.  300,43 p
  49. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   17 h.  299,56 p
  50. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   18 h.  298,62 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23   18 h.  298,40 p
  52. Fejos Csaba                    2.cs. A64   16 h.  291,02 p
  53. Palkó László                   1.cs. A23   16 h.  288,75 p
  54. Palkó László                   2.cs. A23   17 h.  285,85 p
  55. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  270,36 p
  56. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  269,18 p
  57. Szollos Béla                   3.cs. A64   15 h.  268,16 p
  58. Ács Ferenc                     1.cs. A50   19 h.  254,96 p
  59. Kevés Károly                   1.cs. V10   17 h.  253,96 p
  60. Pap István                     2.cs. A36   14 h.  252,18 p
  61. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  249,35 p
  62. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   16 h.  248,44 p
  63. Szollos Béla                   2.cs. A64   15 h.  246,76 p
  64. Huszár Péter                   2.cs. A23   14 h.  245,49 p
  65. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  240,56 p
  66. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   16 h.  239,84 p
  67. Tóth Attila                    1.cs. A64   14 h.  225,77 p
  68. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   14 h.  223,87 p
  69. Mészáros László                2.cs. A36   14 h.  220,85 p
  70. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  220,76 p
  71. Varga László                   1.cs. R38   15 h.  220,24 p
  72. Kovács József                  1.cs. A50   13 h.  219,49 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   14 h.  212,73 p
  74. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  210,64 p
  75. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   13 h.  208,49 p
  76. Fejos Csaba                    1.cs. A64   14 h.  207,42 p
  77. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  78. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  204,26 p
  79. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   13 h.  196,37 p
  80. Varga László                   2.cs. R38   13 h.  195,42 p
  81. Nagy János                     3.cs. A23   12 h.  194,94 p
  82. Balázs Sándor                  1.cs. R38   13 h.  190,99 p
  83. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   12 h.  188,08 p
  84. Boda Ákos                      4.cs. A50   12 h.  187,78 p
  85. Gavaldik József                1.cs. A23   13 h.  185,47 p
  86. Gavaldik József                2.cs. A23   13 h.  184,62 p
  87. Dobos Sándor                   1.cs. A36   12 h.  183,32 p
  88. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  182,72 p
  89. Csörgi László                  1.cs. A50   14 h.  182,50 p
  90. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  181,30 p
  91. Demeter Attila                 2.cs. R38   12 h.  180,85 p
  92. Szollos Béla                   4.cs. A64   12 h.  177,49 p
  93. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  94. Kalocsai András                1.cs. A23   11 h.  174,11 p
  95. Rédei Attila                   1.cs. R38   11 h.  173,79 p
  96. Papp László                    1.cs. A64   11 h.  173,61 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   30 h.  589,31 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   29 h.  557,69 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   28 h.  526,33 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   27 h.  502,93 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   27 h.  489,50 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   25 h.  466,11 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   28 h.  463,31 p
   8. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   26 h.  451,98 p
   9. Boda Ákos                      6.cs. A50   26 h.  451,97 p
  10. Boda Ákos                      2.cs. A50   24 h.  410,05 p
  11. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   24 h.  405,60 p
  12. Kiss József                    1.cs. V10   21 h.  385,48 p
  13. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  378,03 p
  14. Japport Zoltán                 5.cs. A50   21 h.  355,46 p
  15. Japport Zoltán                 4.cs. A50   20 h.  346,51 p

A50 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   30 h.  590,45 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs.   29 h.  560,68 p
   3. BAMAHO-dúc                     1.cs.   26 h.  443,44 p
   4. Boda Ákos                      1.cs.   25 h.  435,86 p
   5. Boda Ákos                      6.cs.   25 h.  424,71 p
   6. Boda Ákos                      2.cs.   23 h.  389,76 p
   7. Japport Zoltán                 4.cs.   20 h.  338,10 p
   8. Japport Zoltán                 5.cs.   20 h.  333,71 p
   9. Japport Zoltán                 3.cs.   18 h.  315,95 p
  10. BAMAHO-dúc                     2.cs.   18 h.  275,20 p
  11. Boda Ákos                      3.cs.   16 h.  250,24 p
  12. Kovács József                  1.cs.   14 h.  235,31 p
  13. Ács Ferenc                     1.cs.   16 h.  228,77 p
  14. Boda Ákos                      4.cs.   13 h.  197,67 p
  15. Boda Ákos                      5.cs.   13 h.  197,54 p
  16. Csörgi László                  1.cs.   14 h.  186,60 p
  17. Szabó Gergo                    1.cs.   10 h.  155,42 p
  18. Majoros István                 1.cs.    9 h.  135,24 p
  19. Ács Ferenc                     2.cs.    8 h.  108,52 p
  20. Orbán Géza Sándor              1.cs.    5 h.   70,24 p
  21. Kókai András                   1.cs.    5 h.   66,06 p
  22. Majoros István                 2.cs.    4 h.   63,46 p
  23. Csörgi László                  2.cs.    3 h.   42,46 p
  24. Szabó Gergo                    2.cs.    2 h.   35,52 p
  25. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  26. Pálinkás Sándor                2.cs.    1 h.   16,91 p
  27. Csörgi László                  3.cs.    1 h.   15,69 p
  28. Vígh Sándor                    1.cs.    1 h.   12,75 p
  29. Gyetván László                 1.cs.    1 h.   11,08 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  480,88 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   23 h.  466,99 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  466,63 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  464,18 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50   23 h.  455,03 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   23 h.  446,72 p
   7. Tomori László                  1.cs. A23   22 h.  444,40 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   22 h.  440,38 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   22 h.  438,32 p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50   24 h.  436,59 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50   22 h.  424,91 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   24 h.  424,41 p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36   21 h.  419,23 p
  14. Tomori László                  2.cs. A23   22 h.  414,23 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   22 h.  401,73 p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   20 h.  392,74 p
  17. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  389,44 p
  18. Tóth Attila                    2.cs. A64   20 h.  383,89 p
  19. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   20 h.  374,84 p
  20. Száraz László                  1.cs. A23   20 h.  371,97 p
  21. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   20 h.  371,29 p
  22. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   19 h.  370,98 p
  23. Huszár Péter                   1.cs. A23   21 h.  359,10 p
  24. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   18 h.  337,11 p
  25. Japport Zoltán                 5.cs. A50   18 h.  335,28 p
  26. Szabó Elek                     1.cs. R38   19 h.  328,88 p
  27. Boda Ákos                      1.cs. A50   19 h.  324,24 p
  28. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   18 h.  320,45 p
  29. Kiss József                    1.cs. V10   18 h.  320,30 p
  30. Molnár Pál                     1.cs. A23   18 h.  315,63 p
  31. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  313,84 p
  32. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  309,94 p
  33. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  304,31 p
  34. Pap István                     2.cs. A36   16 h.  300,01 p
  35. Japport Zoltán                 3.cs. A50   17 h.  297,56 p
  36. Tóth Attila                    1.cs. A64   16 h.  294,06 p
  37. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   17 h.  293,14 p
  38. Palkó László                   2.cs. A23   16 h.  292,58 p
  39. Boda Ákos                      2.cs. A50   17 h.  291,45 p
  40. Molnár Pál                     2.cs. A23   17 h.  290,76 p
  41. Japport Zoltán                 4.cs. A50   17 h.  285,41 p
  42. Palkó László                   1.cs. A23   16 h.  282,50 p
  43. Szollos Béla                   2.cs. A64   16 h.  280,75 p
  44. Jánosi Pál                     1.cs. A23   15 h.  279,72 p
  45. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   14 h.  275,82 p
  46. Kevés Károly                   1.cs. V10   16 h.  274,91 p
  47. Huszár Péter                   2.cs. A23   16 h.  272,36 p
  48. Mészáros László                1.cs. A36   14 h.  268,19 p
  49. Nagy János                     2.cs. A23   15 h.  268,07 p
  50. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  266,82 p
  51. Szollos Béla                   3.cs. A64   15 h.  265,08 p
  52. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  261,71 p
  53. Mészáros Mihály                2.cs. A36   14 h.  254,96 p
  54. Fejos Csaba                    2.cs. A64   14 h.  254,92 p
  55. Ács Ferenc                     1.cs. A50   16 h.  251,86 p
  56. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  248,37 p
  57. Mészáros László                2.cs. A36   14 h.  240,96 p
  58. Varga László                   1.cs. R38   14 h.  240,14 p
  59. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  240,11 p
  60. Szollos Béla                   4.cs. A64   14 h.  235,43 p
  61. Demeter Attila                 1.cs. R38   14 h.  228,57 p
  62. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  227,96 p
  63. Kalocsai András                1.cs. A23   14 h.  226,89 p
  64. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  225,46 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   13 h.  222,22 p
  66. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  219,60 p
  67. Kovács József                  1.cs. A50   11 h.  216,01 p
  68. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  215,72 p
  69. Tomori László                  3.cs. A23   14 h.  214,29 p
  70. Nagy János                     3.cs. A23   13 h.  208,84 p
  71. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   12 h.  207,25 p
  72. Varga László                   2.cs. R38   12 h.  201,19 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   13 h.  197,97 p
  74. Majoros István                 1.cs. A50   12 h.  190,34 p
  75. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  189,63 p
  76. Katona József                  1.cs. A36   11 h.  185,57 p
  77. Lengyel János                  1.cs. A23   10 h.  185,50 p
  78. Balázs Sándor                  1.cs. R38   11 h.  184,71 p
  79. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  183,34 p
  80. Jánosi Pál                     2.cs. A23   11 h.  182,94 p
  81. Csikós István                  1.cs. V10   10 h.  178,74 p
  82. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  174,52 p
  83. Kiss József                    2.cs. V10   10 h.  173,81 p
  84. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   11 h.  170,64 p
  85. Gavaldik József                1.cs. A23   12 h.  167,81 p
  86. Babicz István                  1.cs. A64    9 h.  163,41 p
  87. Csikós István                  2.cs. V10    9 h.  163,16 p
  88. Boda Ákos                      4.cs. A50   10 h.  159,71 p
  89. Papp László                    1.cs. A64   10 h.  156,15 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  488,16 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   23 h.  464,19 p
   3. Boda Ákos                      6.cs. A50   24 h.  450,78 p
   4. Pap István                     1.cs. A36   22 h.  446,50 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   21 h.  425,76 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  424,33 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   22 h.  397,15 p
   8. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  394,81 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   22 h.  363,23 p
  10. Japport Zoltán                 5.cs. A50   20 h.  356,91 p
  11. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   19 h.  334,39 p
  12. Kiss József                    1.cs. V10   18 h.  329,80 p
  13. Pap István                     2.cs. A36   17 h.  311,40 p
  14. Japport Zoltán                 3.cs. A50   17 h.  309,13 p
  15. Japport Zoltán                 4.cs. A50   17 h.  302,98 p

A50 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   23 h.  467,24 p
   2. Boda Ákos                      6.cs.   23 h.  432,13 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs.   21 h.  424,78 p
   4. BAMAHO-dúc                     1.cs.   22 h.  393,66 p
   5. Boda Ákos                      1.cs.   19 h.  341,39 p
   6. Japport Zoltán                 5.cs.   19 h.  340,50 p
   7. Japport Zoltán                 3.cs.   17 h.  304,48 p
   8. Japport Zoltán                 4.cs.   17 h.  297,51 p
   9. Boda Ákos                      2.cs.   17 h.  288,89 p
  10. Ács Ferenc                     1.cs.   15 h.  238,74 p
  11. Kovács József                  1.cs.   11 h.  220,34 p
  12. BAMAHO-dúc                     2.cs.   13 h.  211,13 p
  13. Majoros István                 1.cs.   13 h.  203,93 p
  14. Boda Ákos                      3.cs.   10 h.  176,79 p
  15. Boda Ákos                      5.cs.   10 h.  166,25 p
  16. Boda Ákos                      4.cs.   10 h.  162,59 p
  17. Szabó Gergo                    1.cs.   10 h.  159,85 p
  18. Csörgi László                  1.cs.   10 h.  139,29 p
  19. Ács Ferenc                     2.cs.    8 h.  122,47 p
  20. Kókai András                   1.cs.    5 h.   96,42 p
  21. Orbán Géza Sándor              1.cs.    6 h.   91,00 p
  22. Majoros István                 2.cs.    3 h.   57,65 p
  23. Orbán Géza Sándor              2.cs.    3 h.   52,44 p
  24. Vígh Sándor                    1.cs.    3 h.   41,35 p
  25. Csörgi László                  2.cs.    2 h.   36,62 p
  26. Szabó Gergo                    2.cs.    2 h.   35,52 p
  27. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  28. Pálinkás Sándor                2.cs.    1 h.   16,91 p
  29. Pálinkás Sándor                1.cs.    1 h.   16,47 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   34 h.  670,56 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   33 h.  666,35 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   32 h.  659,53 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   32 h.  646,52 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   32 h.  644,99 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   33 h.  637,88 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   32 h.  633,13 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36   31 h.  624,70 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   30 h.  596,23 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   30 h.  590,90 p
  11. Katona József                  2.cs. A36   29 h.  583,46 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  582,34 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   31 h.  561,07 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   28 h.  534,34 p
  15. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  530,55 p
  16. Boda Ákos                      1.cs. A50   29 h.  526,47 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   27 h.  515,62 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   27 h.  508,65 p
  19. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  503,85 p
  20. Huszár Péter                   1.cs. A23   28 h.  501,77 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   28 h.  498,84 p
  22. Japport Zoltán                 2.cs. A50   26 h.  490,73 p
  23. Tóth Attila                    2.cs. A64   25 h.  483,78 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   25 h.  483,09 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10   27 h.  482,74 p
  26. Szabó Elek                     1.cs. R38   28 h.  477,76 p
  27. Mészáros László                1.cs. A36   24 h.  467,28 p
  28. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  434,12 p
  29. Molnár Pál                     1.cs. A23   25 h.  430,69 p
  30. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   24 h.  425,39 p
  31. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   24 h.  422,02 p
  32. Boda Ákos                      2.cs. A50   24 h.  420,02 p
  33. Jánosi Pál                     1.cs. A23   22 h.  407,05 p
  34. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  404,86 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  397,31 p
  36. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   22 h.  380,06 p
  37. Tóth Attila                    1.cs. A64   20 h.  372,04 p
  38. Fejos Csaba                    2.cs. A64   20 h.  368,90 p
  39. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  40. Szollos Béla                   2.cs. A64   20 h.  363,42 p
  41. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   21 h.  358,86 p
  42. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  357,53 p
  43. Kevés Károly                   1.cs. V10   22 h.  356,68 p
  44. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   18 h.  342,68 p
  45. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  46. Ács Ferenc                     1.cs. A50   22 h.  327,41 p
  47. Japport Zoltán                 3.cs. A50   19 h.  324,49 p
  48. Molnár Pál                     2.cs. A23   19 h.  322,69 p
  49. Palkó László                   1.cs. A23   18 h.  316,33 p
  50. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   16 h.  315,93 p
  51. Japport Zoltán                 4.cs. A50   19 h.  308,69 p
  52. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   18 h.  308,54 p
  53. Nagy János                     2.cs. A23   17 h.  308,14 p
  54. Pap István                     2.cs. A36   16 h.  300,01 p
  55. Palkó László                   2.cs. A23   16 h.  292,58 p
  56. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  57. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  284,04 p
  58. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  283,66 p
  59. Kovács József                  1.cs. A50   15 h.  282,88 p
  60. Babicz István                  1.cs. A64   15 h.  281,59 p
  61. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   16 h.  280,85 p
  62. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  278,94 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   18 h.  276,31 p
  64. Papp László                    1.cs. A64   16 h.  275,02 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   17 h.  272,43 p
  66. Huszár Péter                   2.cs. A23   16 h.  272,36 p
  67. Gavaldik József                1.cs. A23   17 h.  267,20 p
  68. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  69. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  70. Varga László                   1.cs. R38   16 h.  262,80 p
  71. Szollos Béla                   4.cs. A64   16 h.  262,55 p
  72. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  73. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  254,36 p
  74. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  253,88 p
  75. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  252,28 p
  76. Mészáros László                2.cs. A36   15 h.  251,79 p
  77. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,49 p
  78. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   15 h.  249,48 p
  79. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  242,50 p
  80. Majoros István                 1.cs. A50   14 h.  238,62 p
  81. Csikós István                  1.cs. V10   13 h.  233,96 p
  82. Száraz László                  2.cs. A23   16 h.  232,18 p
  83. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  230,98 p
  84. Balázs Sándor                  1.cs. R38   13 h.  222,60 p
  85. Lengyel János                  1.cs. A23   13 h.  222,00 p
  86. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  218,51 p
  87. László György                  1.cs. A36   13 h.  216,93 p
  88. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   13 h.  213,14 p
  89. Boda Ákos                      4.cs. A50   13 h.  211,83 p
  90. Kiss József                    2.cs. V10   12 h.  210,10 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   33 h.  671,51 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   33 h.  665,71 p
   3. Pap István                     1.cs. A36   32 h.  635,07 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   31 h.  628,05 p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   32 h.  613,29 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   29 h.  585,15 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   32 h.  561,09 p
   8. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  544,17 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50   25 h.  490,04 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10   26 h.  476,03 p
  11. Mészáros László                1.cs. A36   24 h.  466,76 p
  12. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   25 h.  439,43 p
  13. Japport Zoltán                 5.cs. A50   24 h.  418,43 p
  14. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   24 h.  417,38 p
  15. Boda Ákos                      2.cs. A50   23 h.  412,36 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs.   33 h.  665,49 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs.   32 h.  603,52 p
   3. Boda Ákos                      1.cs.   29 h.  525,33 p
   4. Boda Ákos                      6.cs.   28 h.  521,30 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs.   25 h.  487,84 p
   6. Japport Zoltán                 5.cs.   23 h.  398,38 p
   7. Boda Ákos                      2.cs.   22 h.  383,54 p
   8. Japport Zoltán                 3.cs.   18 h.  321,53 p
   9. Japport Zoltán                 4.cs.   19 h.  318,41 p
  10. Kovács József                  1.cs.   14 h.  268,93 p
  11. BAMAHO-dúc                     2.cs.   17 h.  266,75 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs.   17 h.  262,03 p
  13. Boda Ákos                      3.cs.   15 h.  251,31 p
  14. Majoros István                 1.cs.   15 h.  249,69 p
  15. Boda Ákos                      4.cs.   13 h.  211,88 p
  16. Boda Ákos                      5.cs.   13 h.  207,71 p
  17. Szabó Gergo                    1.cs.   11 h.  177,52 p
  18. Csörgi László                  1.cs.   12 h.  174,01 p
  19. Ács Ferenc                     2.cs.   10 h.  154,92 p
  20. Orbán Géza Sándor              1.cs.    8 h.  132,24 p
  21. Kókai András                   1.cs.    5 h.   96,42 p
  22. Majoros István                 2.cs.    5 h.   84,32 p
  23. Vígh Sándor                    1.cs.    4 h.   61,97 p
  24. Orbán Géza Sándor              2.cs.    3 h.   52,44 p
  25. Csörgi László                  2.cs.    2 h.   36,62 p
  26. Szabó Gergo                    2.cs.    2 h.   35,52 p
  27. Japport Zoltán                 6.cs.    1 h.   22,13 p
  28. Pálinkás Sándor                2.cs.    1 h.   16,91 p
  29. Pálinkás Sándor                1.cs.    1 h.   16,47 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 114,10p
  2. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 110,68p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 109,36p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 107,58p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 107,23p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,70p
  7. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h 103,28p
  8. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 101,62p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  5h  99,57p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  97,36p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 101,39p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 105,34p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  96,81p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  93,94p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  88,91p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  5h  87,04p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  86,61p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  86,20p
  9. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  85,23p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  84,75p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 116,68p
  2. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 102,53p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  5h  96,42p
  4. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561969    H  5h  95,77p
  5. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  5h  92,27p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  5h  87,23p
  7. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  5h  84,94p
  8. Pap István                     A36 HU 11-09-09425    H  5h  83,20p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  5h  81,27p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  5h  81,02p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 106,01p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 105,63p
  3. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  89,07p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  87,33p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  5h  87,23p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  5h  83,87p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  83,82p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  76,57p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  4h  80,55p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  4h  78,52p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  5h  96,28p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  5h  87,64p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  5h  76,48p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  5h  70,58p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  5h  68,36p
  6. Kovács József                  A50 HU-10-07-27260    H  4h  79,00p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762048    H  4h  79,00p
  8. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31017    H  4h  74,57p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  4h  73,08p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  4h  72,17p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 105,47p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 106,42p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  89,12p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  5h  86,23p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302139    T  5h  83,13p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  79,53p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  74,89p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  4h  79,31p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  4h  77,70p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  4h  76,90p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  99,57p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  5h  95,43p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  5h  94,63p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93208    H  5h  90,12p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  89,66p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,47p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  5h  88,52p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  88,11p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  5h  77,68p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  5h  75,26p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  90,33p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  5h  75,49p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  71,89p
  4. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  91,40p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  86,51p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  4h  84,47p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  84,17p
  8. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  4h  83,91p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  4h  83,60p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  82,26p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  5h  97,20p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  5h  95,10p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  5h  81,60p
  4. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34113    H  5h  77,57p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  5h  77,27p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  5h  77,13p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762332    H  5h  64,33p
  8. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  4h  87,90p
  9. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  4h  86,59p
 10. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  4h  83,14p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  76,37p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  86,02p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  4h  78,64p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  4h  75,04p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  4h  73,11p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  4h  65,64p
  7. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602488    T  4h  52,06p
  8. Pap István                     A36 HU 12-D-504093    T  3h  71,74p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762056    T  3h  67,33p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  3h  64,54p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  5h  97,32p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  5h  78,82p
  3. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34113    H  5h  77,49p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  4h  76,75p
  5. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31017    H  4h  73,32p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  4h  67,49p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762322    H  4h  67,41p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  4h  67,40p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  4h  66,39p
 10. Majoros István                 A50 HU-12-D-538324    H  4h  64,29p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  74,03p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  87,70p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  4h  75,29p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  4h  71,46p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  4h  64,65p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762056    T  3h  67,35p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  3h  64,97p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-14-O-25567     T  3h  58,70p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  3h  57,68p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  3h  55,28p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  7h 144,65p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,38p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 126,22p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  7h 121,30p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  7h 119,46p
  6. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 134,72p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  6h 133,78p
  8. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 124,42p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  6h 122,99p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 120,81p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  7h 109,05p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 130,85p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 130,75p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 123,70p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  6h 109,62p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  6h 108,83p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 103,52p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  98,12p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  5h  97,54p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601925    T  5h  94,29p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  7h 121,86p
  2. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 134,59p
  3. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 124,03p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 122,18p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  6h 111,67p
  6. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  6h 107,06p
  7. Pap István                     A36 HU 11-09-09425    H  6h 106,56p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  6h 103,21p
  9. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34113    H  6h 102,36p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-11-D-346144    H  6h  96,26p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 129,28p
  2. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  6h 110,76p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 107,30p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  98,47p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  76,37p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762056    T  4h  79,16p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  4h  79,15p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  4h  78,15p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  4h  74,64p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  4h  74,49p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  7h 115,33p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 122,45p
  3. BAMAHO-dúc                     A50 HU-12-07-34113    H  6h 101,98p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34437    H  6h  90,38p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762386    H  5h  95,44p
  6. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31001    H  5h  94,80p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667954    H  5h  93,91p
  8. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-31017    H  5h  88,14p
  9. BAMAHO-dúc                     A50 HU-11-07-30375    H  5h  87,56p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531018    H  5h  86,06p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 128,21p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 101,71p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  94,81p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  74,03p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-12-07-34445    T  4h  80,88p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531035    T  4h  78,31p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-762056    T  4h  77,39p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  4h  76,04p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12-O-13241     T  4h  72,13p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-11-D-397011    T  4h  71,46p