Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2015.06.16 20:04:19
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.17 18:14:11
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.17 18:34:26
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.16 20:04:19
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 08 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten II.
Feleresztés ideje: 2015.06.14 05:20
Időjárás         : Derült, meleg idő, enyhe DNy-i légmozgás,
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   31   250   50   63   1362,50   1271,56   1260,92
A50 Zsámbok            13   31   265   53   66   1415,18   1305,52   1283,45
V10 Hatvan              7   13   120   24   30   1380,89   1295,86   1278,12
Hatvan I.              35   75   635  127  159   1415,18   1286,29   1272,66
A23 Nagykáta           19   48   453   91  113   1371,85   1293,86   1283,12
A64 Szentmártonkáta    12   23   217   43   54   1388,83   1295,72   1275,57
R38 Jászberény         10   23   193   39   48   1410,43   1332,86   1326,54
Hatvan II.             41   94   863  173  216   1410,43   1302,30   1289,07
Tagszövetségben        76  169  1498  300  375   1415,18   1296,87   1282,59

A64 egyesületi díjlista
   1. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-11-07-30910    H 1388,83 m/p
   2. Kovágó Gábor                   4.cs. HU-11-O-06849     H 1376,62 m/p
   3. Tóth Sándor                    1.cs. HU-11-D-397210    T 1366,59 m/p
   4. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-13-07-37956    H 1359,98 m/p
   5. Kovágó Gábor                   4.cs. HU-13-D-596340    H 1359,77 m/p
   6. Fejos Csaba                    2.cs. HU 13-07-37626    T 1354,84 m/p
   7. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-12-D-535220    H 1349,86 m/p
   8. Szollos Béla                   2.cs. HU 13-D-605915    T 1349,52 m/p
   9. Szollos Béla                   4.cs. HU 14-09-25298    T 1349,23 m/p
  10. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-14-D-762188    H 1347,58 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 314100 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  24,36p    R:  63.   1h  11,94p    T:  86.   2h  23,32p
Összesített E:  12.  15h 282,24p    R:  36.  15h 284,80p    T:  60.  15h 281,59p
   HU-10-09-03896    H 14 09:21:30  1300,62 m/p  40  13,40  181  11,94  284  13,10
   HU-11-09-10853    H 14 09:24:26  1285,01 m/p  49  10,96    0   0,00  359  10,22

Babicz János                    1.cs. Dt: 314402 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  41,57p    R:  49.   2h  27,98p    T:  81.   2h  29,59p
Összesített E:  15.  16h 244,01p    R:  49.  14h 226,07p    T:  83.  14h 230,98p
   HU 14-D-764493    T 14 09:19:52  1310,74 m/p  26  17,21  139  14,76  223  15,45
   HU 14-D-764490    T 14 09:20:51  1305,39 m/p  36  14,49  162  13,22  257  14,14
   HU 14-D-763014    H 14 09:26:20  1276,33 m/p  53   9,87    0   0,00    0   0,00

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  27,08p    R:  57.   1h  14,49p    T:  99.   1h  15,14p
Összesített E:  17.  12h 192,69p    R:  58.  11h 182,44p    T:  99.  11h 182,13p
   HU 14-D-762963    T 14 09:20:01  1309,30 m/p  28  16,66  143  14,49  231  15,14
   HU 14-D-762976    T 14 09:25:52  1278,15 m/p  51  10,42    0   0,00    0   0,00

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  43,47p    R:  53.   1h  21,25p    T:  89.   1h  21,50p
Összesített E:   4.  23h 400,19p    R:  22.  20h 365,70p    T:  38.  20h 368,90p
   HU 13-07-37626    T 14 09:11:57  1354,84 m/p   6  22,64   42  21,25   66  21,50
   HU 14-D-762978    T 14 09:25:28  1280,23 m/p  50  10,69    0   0,00    0   0,00
   HU 12-07-34863    H 14 09:25:57  1277,72 m/p  52  10,14    0   0,00    0   0,00

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 313668 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  15,85p    R:  58.   1h  13,95p    T: 100.   1h  14,68p
Összesített E:  22.   9h 124,30p    R:  81.   8h 113,52p    T: 132.   8h 114,64p
   HU-14-D-763058    H 14 09:19:58  1307,07 m/p  31  15,85  151  13,95  243  14,68

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  95,00p    R:  11.   5h  86,57p    T:  16.   5h  87,97p
Összesített E:   1.  33h 655,09p    R:   3.  33h 654,08p    T:   5.  32h 644,99p
   HU-11-O-06846     H 14 09:07:38  1342,05 m/p  11  21,28   58  20,18  104  20,03
   HU-12-D-530624    H 14 09:08:40  1335,99 m/p  12  21,01   62  19,91  113  19,69
   HU-13-D-596310    H 14 09:10:51  1323,35 m/p  18  19,38   98  17,50  160  17,88
   HU-11-07-30906    H 14 09:13:19  1309,36 m/p  27  16,94  142  14,56  228  15,26
   HU-10-D-255227    T 14 09:13:21  1309,18 m/p  29  16,39  144  14,42  232  15,11
   HU-10-D-255201    T 14 09:17:18  1287,38 m/p  47  11,50    0   0,00  351  10,52

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  55,69p    R:  30.   3h  50,50p    T:  50.   3h  51,86p
Összesített E:   8.  19h 357,66p    R:  28.  18h 341,43p    T:  44.  18h 342,68p
   HU-14-D-762199    T 14 09:10:01  1328,15 m/p  17  19,65   90  18,04  144  18,49
   HU-14-D-762146    T 14 09:11:33  1319,35 m/p  22  18,29  111  16,63  181  17,07
   HU-10-07-26921    T 14 09:12:18  1315,09 m/p  24  17,75  123  15,83  201  16,30

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 305496 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 111,84p    R:   4.   5h 105,93p    T:   7.   5h 106,30p
Összesített E:   9.  17h 329,51p    R:  30.  16h 315,33p    T:  50.  16h 315,93p
   HU-11-07-30910    H 14 08:59:58  1388,83 m/p   1  24,00   12  23,26   20  23,27
   HU-13-07-37956    H 14 09:04:38  1359,98 m/p   4  23,18   34  21,79   52  22,04
   HU-12-D-535220    H 14 09:06:19  1349,86 m/p   7  22,37   49  20,79   81  20,92
   HU-14-D-762188    H 14 09:06:42  1347,58 m/p  10  21,55   52  20,58   88  20,65
   HU-14-D-762179    H 14 09:08:59  1334,14 m/p  13  20,74   68  19,51  120  19,42

Kovágó Gábor                    4.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  99,62p    R:   8.   5h  92,75p    T:  12.   5h  94,55p
Összesített E:   3.  24h 438,20p    R:  18.  23h 421,99p    T:  28.  24h 434,12p
   HU-11-O-06849     H 14 09:01:55  1376,62 m/p   2  23,73   18  22,86   29  22,92
   HU-13-D-596340    H 14 09:04:40  1359,77 m/p   5  22,91   35  21,72   53  22,00
   HU-11-D-396034    T 14 09:09:02  1333,85 m/p  14  20,47   69  19,45  121  19,38
   HU-12-D-535216    T 14 09:12:52  1311,89 m/p  25  17,48  135  15,03  215  15,76
   HU-11-07-30963    T 14 09:13:46  1306,84 m/p  34  15,03  155  13,69  248  14,49

Papp László                     1.cs. Dt: 310280 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  61,23p    R:  24.   4h  56,42p    T:  41.   4h  59,50p
Összesített E:  11.  17h 288,67p    R:  38.  16h 273,51p    T:  64.  16h 275,02p
   HU-11-D-402792    T 14 09:12:46  1333,01 m/p  15  20,20   71  19,31  123  19,30
   HU-11-D-402768    H 14 09:17:53  1304,34 m/p  37  14,22  166  12,95  263  13,91
   HU-13-D-596393    T 14 09:18:14  1302,42 m/p  39  13,68  172  12,55  272  13,57
   HU-11-D-402752    T 14 09:19:08  1297,52 m/p  41  13,13  186  11,61  294  12,72

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  23,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  90.   2h  21,04p
Összesített E:  16.  14h 215,65p    R:  68.   9h 157,75p    T:  96.  12h 189,60p
   HU 14-D-762832    H 14 09:23:07  1288,27 m/p  46  11,77    0   0,00  344  10,79
   HU 13-D-619074    H 14 09:23:41  1285,28 m/p  48  11,23    0   0,00  358  10,25

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  52,99p    R:  40.   2h  37,96p    T:  56.   3h  49,24p
Összesített E:   7.  21h 371,27p    R:  25.  19h 348,41p    T:  40.  20h 363,42p
   HU 13-D-605915    T 14 09:12:05  1349,52 m/p   8  22,10   50  20,72   82  20,88
   HU 11-D-346703    H 14 09:17:03  1321,24 m/p  20  18,84  102  17,24  170  17,49
   HU 12-D-536024    H 14 09:23:04  1288,54 m/p  45  12,05    0   0,00  342  10,87

Szollos Béla                    3.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  18,57p    R:  55.   1h  17,10p    T:  96.   1h  17,42p
Összesített E:  10.  17h 290,47p    R:  37.  16h 273,90p    T:  62.  16h 278,94p
   HU 13-D-619084    T 14 09:17:07  1320,87 m/p  21  18,57  104  17,10  172  17,42

Szollos Béla                    4.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  66,12p    R:  22.   4h  59,43p    T:  38.   4h  62,38p
Összesített E:  14.  16h 268,23p    R:  41.  16h 261,24p    T:  71.  16h 262,55p
   HU 14-09-25298    T 14 09:12:08  1349,23 m/p   9  21,83   51  20,65   83  20,84
   HU 14-D-762803    H 14 09:17:02  1321,34 m/p  19  19,11  101  17,30  169  17,53
   HU 12-D-530267    T 14 09:21:27  1297,17 m/p  42  12,86  188  11,48  297  12,60
   HU 14-D-762870    T 14 09:22:33  1291,28 m/p  44  12,32  210  10,00  328  11,41

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 294153 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  15,31p    R:  59.   1h  13,75p    T: 101.   1h  14,53p
Összesített E:   5.  21h 377,91p    R:  21.  20h 371,06p    T:  37.  20h 372,04p
   HU 14-D-800537    H 14 09:05:05  1306,86 m/p  33  15,31  154  13,75  247  14,53

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 294153 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  66,38p    R:  21.   4h  60,44p    T:  37.   4h  62,88p
Összesített E:   2.  26h 503,22p    R:  15.  25h 481,86p    T:  23.  25h 483,78p
   HU 13-D-656662    T 14 09:00:49  1332,11 m/p  16  19,92   77  18,91  129  19,07
   HU 14-D-800526    H 14 09:05:01  1307,25 m/p  30  16,12  149  14,09  241  14,76
   HU 13-07-37799    T 14 09:05:03  1307,06 m/p  32  15,58  152  13,89  244  14,64
   HU 14-D-800523    T 14 09:05:06  1306,77 m/p  35  14,76  157  13,55  250  14,41

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 314407 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  65,03p    R:  29.   3h  50,90p    T:  49.   3h  52,59p
Összesített E:   6.  22h 372,26p    R:  24.  21h 352,32p    T:  42.  21h 357,53p
   HU-11-D-397210    T 14 09:10:04  1366,59 m/p   3  23,46   28  22,19   43  22,38
   HU-14-D-762784    T 14 09:18:48  1316,61 m/p  23  18,02  119  16,10  195  16,53
   HU-14-D-762774    T 14 09:21:16  1303,15 m/p  38  13,95  171  12,61  269  13,68
   HU-14-D-762765    H 14 09:26:29  1275,57 m/p  54   9,60    0   0,00    0   0,00

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 314407 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  12,59p    R:  66.   1h  11,07p    T: 107.   1h  12,30p
Összesített E:  18.  12h 183,28p    R:  61.  11h 171,97p    T: 105.  11h 169,71p
   HU-14-D-762776    T 14 09:22:39  1295,72 m/p  43  12,59  194  11,07  305  12,30

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762059    H 1415,18 m/p
   2. Demeter Attila                 1.cs. R38 HU-14-D-762677    H 1410,43 m/p
   3. Varga László                   1.cs. R38 HU-13-09-22148    H 1408,68 m/p
   4. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762028    H 1406,42 m/p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-11-D-403038    H 1405,65 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1404,18 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619434    H 1397,63 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38 HU-14-D-762482    T 1397,43 m/p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-10-D-292877    H 1395,51 m/p
  10. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762045    H 1395,22 m/p
  11. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 13-D-662022    H 1395,06 m/p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-D-531035    T 1394,92 m/p
  13. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-D-762086    T 1394,82 m/p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762048    H 1394,33 m/p
  15. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762548    H 1392,57 m/p
  16. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762584    H 1392,37 m/p
  17. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-31017    H 1391,73 m/p
  18. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 14-D-813024    H 1391,71 m/p
  19. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-O-25611     H 1391,39 m/p
  20. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1388,83 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Demeter Attila                 1.cs. R38 HU-14-D-762677    H 1410,43 m/p
   2. Varga László                   1.cs. R38 HU-13-09-22148    H 1408,68 m/p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-11-D-403038    H 1405,65 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1404,18 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619434    H 1397,63 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38 HU-14-D-762482    T 1397,43 m/p
   7. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 13-D-662022    H 1395,06 m/p
   8. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762548    H 1392,57 m/p
   9. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762584    H 1392,37 m/p
  10. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 14-D-813024    H 1391,71 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  113,68 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  110,84 p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.  109,68 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  109,45 p
   5. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  108,14 p
   6. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  106,50 p
   7. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.  106,30 p
   8. Demeter Attila                 1.cs. R38    5 h.  105,06 p
   9. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  100,29 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   99,47 p
  11. Japport Zoltán                 5.cs. A50    5 h.   97,48 p
  12. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    5 h.   94,55 p
  13. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   93,55 p
  14. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   92,74 p
  15. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.   88,86 p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   87,97 p
  17. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   86,66 p
  18. Varga László                   2.cs. R38    5 h.   86,46 p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.   85,62 p
  20. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   85,57 p
  21. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.   85,51 p
  22. Palkó László                   2.cs. A23    5 h.   85,08 p
  23. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   81,69 p
  24. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   79,57 p
  25. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   77,84 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   77,58 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.   76,99 p
  28. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    4 h.   75,33 p
  29. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   74,90 p
  30. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   73,36 p
  31. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   71,32 p
  32. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   69,54 p
  33. Mészáros László                2.cs. A36    4 h.   69,40 p
  34. Szabó Elek                     2.cs. R38    4 h.   67,63 p
  35. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   67,62 p
  36. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.   66,35 p
  37. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   62,88 p
  38. Szollos Béla                   4.cs. A64    4 h.   62,38 p
  39. Kiss József                    2.cs. V10    4 h.   59,88 p
  40. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   59,65 p
  41. Papp László                    1.cs. A64    4 h.   59,50 p
  42. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   59,31 p
  43. Csikós István                  1.cs. V10    3 h.   58,60 p
  44. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   56,11 p
  45. Varga László                   3.cs. R38    3 h.   55,75 p
  46. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   53,90 p
  47. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   53,29 p
  48. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   53,09 p
  49. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   52,59 p
  50. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   51,86 p
  51. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    3 h.   51,79 p
  52. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,75 p
  53. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   51,26 p
  54. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   50,98 p
  55. Benke István                   1.cs. R38    4 h.   49,33 p
  56. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   49,24 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  110,49 p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    5 h.  109,23 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  107,48 p
   4. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.  105,93 p
   5. Demeter Attila                 1.cs. R38    5 h.  104,67 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.   99,58 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.   98,30 p
   8. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    5 h.   92,75 p
   9. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   91,66 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.   91,21 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.   86,57 p
  12. Varga László                   2.cs. R38    5 h.   85,03 p
  13. Palkó László                   1.cs. A23    5 h.   84,58 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   3.cs.    5 h.  111,84 p
   2. Kovágó Gábor                   4.cs.    5 h.   99,62 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs.    5 h.   95,00 p
   4. Tóth Attila                    2.cs.    4 h.   66,38 p
   5. Szollos Béla                   4.cs.    4 h.   66,12 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.    4 h.   65,03 p
   7. Papp László                    1.cs.    4 h.   61,23 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs.    3 h.   55,69 p
   9. Szollos Béla                   2.cs.    3 h.   52,99 p
  10. Fejos Csaba                    2.cs.    3 h.   43,47 p
  11. Babicz János                   1.cs.    3 h.   41,57 p
  12. Fejos Csaba                    1.cs.    2 h.   27,08 p
  13. Babicz István                  1.cs.    2 h.   24,36 p
  14. Szollos Béla                   1.cs.    2 h.   23,00 p
  15. Szollos Béla                   3.cs.    1 h.   18,57 p
  16. Kaló Imre                      1.cs.    1 h.   15,85 p
  17. Tóth Attila                    1.cs.    1 h.   15,31 p
  18. Tóth Sándor                    2.cs.    1 h.   12,59 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    8 h.  168,24 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50    8 h.  155,81 p
   3. Demeter Attila                 1.cs. R38    8 h.  142,91 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50    7 h.  142,08 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23    8 h.  139,01 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23    7 h.  131,39 p
   7. Japport Zoltán                 4.cs. A50    6 h.  124,76 p
   8. Palkó László                   1.cs. A23    8 h.  124,40 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    6 h.  123,55 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    7 h.  116,68 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    7 h.  110,60 p
  12. Japport Zoltán                 5.cs. A50    6 h.  110,39 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  108,14 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  107,56 p
  15. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    5 h.  106,30 p
  16. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    6 h.   98,49 p
  17. Varga László                   2.cs. R38    6 h.   97,10 p
  18. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    5 h.   94,55 p
  19. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    5 h.   93,55 p
  20. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.   92,37 p
  21. Katona József                  2.cs. A36    6 h.   90,52 p
  22. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.   88,86 p
  23. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   85,57 p
  24. Palkó László                   2.cs. A23    5 h.   85,08 p
  25. Boda Ákos                      6.cs. A50    5 h.   77,84 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.   77,58 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.   76,99 p
  28. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    4 h.   75,33 p
  29. Mészáros Mihály                1.cs. A36    4 h.   74,90 p
  30. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    4 h.   73,36 p
  31. Japport Zoltán                 3.cs. A50    4 h.   71,32 p
  32. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   69,54 p
  33. Mészáros László                2.cs. A36    4 h.   69,40 p
  34. Szabó Elek                     2.cs. R38    4 h.   67,63 p
  35. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.   67,62 p
  36. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.   66,35 p
  37. Tóth Attila                    2.cs. A64    4 h.   62,88 p
  38. Szollos Béla                   4.cs. A64    4 h.   62,38 p
  39. Kiss József                    2.cs. V10    4 h.   59,88 p
  40. Tomori László                  3.cs. A23    4 h.   59,65 p
  41. Papp László                    1.cs. A64    4 h.   59,50 p
  42. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.   59,31 p
  43. Csikós István                  1.cs. V10    3 h.   58,60 p
  44. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    4 h.   56,11 p
  45. Varga László                   3.cs. R38    3 h.   55,75 p
  46. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   53,90 p
  47. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   53,29 p
  48. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   53,09 p
  49. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   52,59 p
  50. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   51,86 p
  51. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    3 h.   51,79 p
  52. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,75 p
  53. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    4 h.   51,26 p
  54. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   50,98 p
  55. Benke István                   1.cs. R38    4 h.   49,33 p
  56. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   49,24 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50   30 h.  577,48 p
   2. Tomori László                  1.cs. A23   29 h.  551,44 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   28 h.  545,99 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   29 h.  542,65 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   28 h.  536,17 p
   6. Tomori László                  2.cs. A23   28 h.  535,48 p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   29 h.  525,96 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36   28 h.  517,45 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   29 h.  513,52 p
  10. Nagy János                     1.cs. A23   29 h.  512,46 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   27 h.  510,37 p
  12. Pap István                     1.cs. A36   27 h.  493,85 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   26 h.  490,60 p
  14. Mészáros Mihály                1.cs. A36   28 h.  486,71 p
  15. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  460,32 p
  16. Katona József                  2.cs. A36   24 h.  449,41 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   25 h.  442,53 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   25 h.  438,36 p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23   26 h.  436,89 p
  20. Boda Ákos                      6.cs. A50   26 h.  433,90 p
  21. Boda Ákos                      1.cs. A50   25 h.  419,88 p
  22. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  416,35 p
  23. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   25 h.  416,11 p
  24. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   23 h.  410,40 p
  25. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  403,38 p
  26. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   22 h.  399,35 p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50   24 h.  397,91 p
  28. Száraz László                  1.cs. A23   23 h.  397,64 p
  29. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   23 h.  385,88 p
  30. Tóth Attila                    2.cs. A64   22 h.  384,92 p
  31. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   23 h.  382,70 p
  32. Molnár Pál                     1.cs. A23   22 h.  381,19 p
  33. Kiss József                    1.cs. V10   21 h.  372,89 p
  34. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   22 h.  358,34 p
  35. Molnár Pál                     2.cs. A23   21 h.  353,45 p
  36. Szabó Elek                     1.cs. R38   22 h.  351,74 p
  37. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  343,45 p
  38. Mészáros László                1.cs. A36   19 h.  329,40 p
  39. Japport Zoltán                 4.cs. A50   20 h.  327,79 p
  40. Japport Zoltán                 5.cs. A50   19 h.  327,68 p
  41. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   21 h.  327,27 p
  42. Katona József                  1.cs. A36   19 h.  325,05 p
  43. Japport Zoltán                 3.cs. A50   19 h.  315,06 p
  44. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   18 h.  306,56 p
  45. Tóth Sándor                    1.cs. A64   19 h.  304,20 p
  46. Tomori László                  3.cs. A23   19 h.  302,80 p
  47. Mészáros Mihály                2.cs. A36   17 h.  302,74 p
  48. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   17 h.  300,43 p
  49. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   17 h.  299,56 p
  50. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   18 h.  298,62 p
  51. Nagy János                     2.cs. A23   18 h.  298,40 p
  52. Fejos Csaba                    2.cs. A64   16 h.  291,02 p
  53. Palkó László                   1.cs. A23   16 h.  288,75 p
  54. Palkó László                   2.cs. A23   17 h.  285,85 p
  55. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  270,36 p
  56. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  269,18 p
  57. Szollos Béla                   3.cs. A64   15 h.  268,16 p
  58. Ács Ferenc                     1.cs. A50   19 h.  254,96 p
  59. Kevés Károly                   1.cs. V10   17 h.  253,96 p
  60. Pap István                     2.cs. A36   14 h.  252,18 p
  61. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  249,35 p
  62. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   16 h.  248,44 p
  63. Szollos Béla                   2.cs. A64   15 h.  246,76 p
  64. Huszár Péter                   2.cs. A23   14 h.  245,49 p
  65. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  240,56 p
  66. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   16 h.  239,84 p
  67. Tóth Attila                    1.cs. A64   14 h.  225,77 p
  68. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   14 h.  223,87 p
  69. Mészáros László                2.cs. A36   14 h.  220,85 p
  70. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  220,76 p
  71. Varga László                   1.cs. R38   15 h.  220,24 p
  72. Kovács József                  1.cs. A50   13 h.  219,49 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   14 h.  212,73 p
  74. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  210,64 p
  75. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   13 h.  208,49 p
  76. Fejos Csaba                    1.cs. A64   14 h.  207,42 p
  77. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  78. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  204,26 p
  79. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   13 h.  196,37 p
  80. Varga László                   2.cs. R38   13 h.  195,42 p
  81. Nagy János                     3.cs. A23   12 h.  194,94 p
  82. Balázs Sándor                  1.cs. R38   13 h.  190,99 p
  83. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   12 h.  188,08 p
  84. Boda Ákos                      4.cs. A50   12 h.  187,78 p
  85. Gavaldik József                1.cs. A23   13 h.  185,47 p
  86. Gavaldik József                2.cs. A23   13 h.  184,62 p
  87. Dobos Sándor                   1.cs. A36   12 h.  183,32 p
  88. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  182,72 p
  89. Csörgi László                  1.cs. A50   14 h.  182,50 p
  90. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  181,30 p
  91. Demeter Attila                 2.cs. R38   12 h.  180,85 p
  92. Szollos Béla                   4.cs. A64   12 h.  177,49 p
  93. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  94. Kalocsai András                1.cs. A23   11 h.  174,11 p
  95. Rédei Attila                   1.cs. R38   11 h.  173,79 p
  96. Papp László                    1.cs. A64   11 h.  173,61 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   29 h.  545,16 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   27 h.  534,24 p
   3. Tomori László                  2.cs. A23   28 h.  531,73 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   28 h.  530,06 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   29 h.  517,38 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   27 h.  506,06 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   29 h.  503,30 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23   29 h.  501,80 p
   9. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   26 h.  486,43 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  450,70 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   25 h.  434,91 p
  12. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   24 h.  418,65 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23   25 h.  416,80 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  410,28 p
  15. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   24 h.  396,66 p
  16. Száraz László                  1.cs. A23   23 h.  388,03 p
  17. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   23 h.  386,71 p
  18. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   21 h.  383,77 p
  19. Tóth Attila                    2.cs. A64   22 h.  377,98 p
  20. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   22 h.  370,34 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  362,93 p
  22. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   20 h.  339,96 p
  23. Szabó Elek                     1.cs. R38   21 h.  335,51 p

A64 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   28 h.  538,54 p
   2. Kovágó Gábor                   4.cs.   24 h.  413,29 p
   3. Tóth Attila                    2.cs.   23 h.  405,38 p
   4. Kovágó Gábor                   3.cs.   20 h.  351,23 p
   5. Tóth Sándor                    1.cs.   21 h.  331,22 p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs.   19 h.  327,13 p
   7. Fejos Csaba                    2.cs.   19 h.  323,58 p
   8. Szollos Béla                   3.cs.   16 h.  278,54 p
   9. Szollos Béla                   2.cs.   17 h.  265,37 p
  10. Babicz János                   1.cs.   16 h.  238,27 p
  11. Tóth Attila                    1.cs.   15 h.  233,93 p
  12. Fejos Csaba                    1.cs.   15 h.  223,38 p
  13. Tóth Attila                    3.cs.   12 h.  203,78 p
  14. Papp László                    1.cs.   12 h.  184,41 p
  15. Szollos Béla                   4.cs.   12 h.  182,00 p
  16. Babicz István                  1.cs.   10 h.  181,17 p
  17. Szollos Béla                   1.cs.   12 h.  179,65 p
  18. Babicz József                  1.cs.   11 h.  175,71 p
  19. Fejos Csaba                    3.cs.    9 h.  155,39 p
  20. Tóth Sándor                    2.cs.   10 h.  152,21 p
  21. Kovágó Gábor                   5.cs.   10 h.  148,98 p
  22. Kaló Imre                      1.cs.    8 h.  106,29 p
  23. Fejos Károly                   1.cs.    6 h.   77,67 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    4 h.   60,29 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Babicz József                  2.cs.    3 h.   41,00 p
  27. Tóth Sándor                    3.cs.    2 h.   27,33 p
  28. Cseri József                   1.cs.    1 h.   16,67 p
  29. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.14. Sankt Pölten II.

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   24 h.  480,88 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   23 h.  466,99 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  466,63 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  464,18 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50   23 h.  455,03 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   23 h.  446,72 p
   7. Tomori László                  1.cs. A23   22 h.  444,40 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   22 h.  440,38 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   22 h.  438,32 p
  10. Boda Ákos                      6.cs. A50   24 h.  436,59 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50   22 h.  424,91 p
  12. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   24 h.  424,41 p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36   21 h.  419,23 p
  14. Tomori László                  2.cs. A23   22 h.  414,23 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   22 h.  401,73 p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   20 h.  392,74 p
  17. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  389,44 p
  18. Tóth Attila                    2.cs. A64   20 h.  383,89 p
  19. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   20 h.  374,84 p
  20. Száraz László                  1.cs. A23   20 h.  371,97 p
  21. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   20 h.  371,29 p
  22. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   19 h.  370,98 p
  23. Huszár Péter                   1.cs. A23   21 h.  359,10 p
  24. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   18 h.  337,11 p
  25. Japport Zoltán                 5.cs. A50   18 h.  335,28 p
  26. Szabó Elek                     1.cs. R38   19 h.  328,88 p
  27. Boda Ákos                      1.cs. A50   19 h.  324,24 p
  28. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   18 h.  320,45 p
  29. Kiss József                    1.cs. V10   18 h.  320,30 p
  30. Molnár Pál                     1.cs. A23   18 h.  315,63 p
  31. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  313,84 p
  32. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   18 h.  309,94 p
  33. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  304,31 p
  34. Pap István                     2.cs. A36   16 h.  300,01 p
  35. Japport Zoltán                 3.cs. A50   17 h.  297,56 p
  36. Tóth Attila                    1.cs. A64   16 h.  294,06 p
  37. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   17 h.  293,14 p
  38. Palkó László                   2.cs. A23   16 h.  292,58 p
  39. Boda Ákos                      2.cs. A50   17 h.  291,45 p
  40. Molnár Pál                     2.cs. A23   17 h.  290,76 p
  41. Japport Zoltán                 4.cs. A50   17 h.  285,41 p
  42. Palkó László                   1.cs. A23   16 h.  282,50 p
  43. Szollos Béla                   2.cs. A64   16 h.  280,75 p
  44. Jánosi Pál                     1.cs. A23   15 h.  279,72 p
  45. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   14 h.  275,82 p
  46. Kevés Károly                   1.cs. V10   16 h.  274,91 p
  47. Huszár Péter                   2.cs. A23   16 h.  272,36 p
  48. Mészáros László                1.cs. A36   14 h.  268,19 p
  49. Nagy János                     2.cs. A23   15 h.  268,07 p
  50. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  266,82 p
  51. Szollos Béla                   3.cs. A64   15 h.  265,08 p
  52. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   15 h.  261,71 p
  53. Mészáros Mihály                2.cs. A36   14 h.  254,96 p
  54. Fejos Csaba                    2.cs. A64   14 h.  254,92 p
  55. Ács Ferenc                     1.cs. A50   16 h.  251,86 p
  56. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   12 h.  248,37 p
  57. Mészáros László                2.cs. A36   14 h.  240,96 p
  58. Varga László                   1.cs. R38   14 h.  240,14 p
  59. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   13 h.  240,11 p
  60. Szollos Béla                   4.cs. A64   14 h.  235,43 p
  61. Demeter Attila                 1.cs. R38   14 h.  228,57 p
  62. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  227,96 p
  63. Kalocsai András                1.cs. A23   14 h.  226,89 p
  64. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  225,46 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   13 h.  222,22 p
  66. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   13 h.  219,60 p
  67. Kovács József                  1.cs. A50   11 h.  216,01 p
  68. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  215,72 p
  69. Tomori László                  3.cs. A23   14 h.  214,29 p
  70. Nagy János                     3.cs. A23   13 h.  208,84 p
  71. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   12 h.  207,25 p
  72. Varga László                   2.cs. R38   12 h.  201,19 p
  73. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   13 h.  197,97 p
  74. Majoros István                 1.cs. A50   12 h.  190,34 p
  75. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   11 h.  189,63 p
  76. Katona József                  1.cs. A36   11 h.  185,57 p
  77. Lengyel János                  1.cs. A23   10 h.  185,50 p
  78. Balázs Sándor                  1.cs. R38   11 h.  184,71 p
  79. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  183,34 p
  80. Jánosi Pál                     2.cs. A23   11 h.  182,94 p
  81. Csikós István                  1.cs. V10   10 h.  178,74 p
  82. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  174,52 p
  83. Kiss József                    2.cs. V10   10 h.  173,81 p
  84. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   11 h.  170,64 p
  85. Gavaldik József                1.cs. A23   12 h.  167,81 p
  86. Babicz István                  1.cs. A64    9 h.  163,41 p
  87. Csikós István                  2.cs. V10    9 h.  163,16 p
  88. Boda Ákos                      4.cs. A50   10 h.  159,71 p
  89. Papp László                    1.cs. A64   10 h.  156,15 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  461,48 p
   2. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   22 h.  457,84 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  456,77 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   24 h.  452,31 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23   23 h.  450,69 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   23 h.  444,58 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   24 h.  417,79 p
   8. Tomori László                  2.cs. A23   22 h.  413,88 p
   9. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   22 h.  400,43 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   20 h.  389,75 p
  11. Tóth Attila                    2.cs. A64   20 h.  379,65 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   19 h.  368,95 p
  13. Száraz László                  1.cs. A23   20 h.  364,61 p
  14. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   19 h.  361,95 p
  15. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   19 h.  345,24 p
  16. Huszár Péter                   1.cs. A23   20 h.  342,39 p
  17. Szabó Elek                     1.cs. R38   19 h.  324,26 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23   17 h.  298,10 p
  19. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   16 h.  294,81 p
  20. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   17 h.  293,73 p
  21. Tóth Attila                    1.cs. A64   16 h.  291,17 p

A64 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   23 h.  445,39 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   20 h.  388,76 p
   3. Kovágó Gábor                   4.cs.   20 h.  377,24 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs.   15 h.  291,05 p
   5. Tóth Attila                    1.cs.   16 h.  286,91 p
   6. Szollos Béla                   2.cs.   16 h.  278,09 p
   7. Fejos Csaba                    2.cs.   16 h.  274,26 p
   8. Tóth Sándor                    1.cs.   16 h.  270,76 p
   9. Szollos Béla                   3.cs.   15 h.  266,37 p
  10. Kovágó Gábor                   3.cs.   13 h.  261,63 p
  11. Szollos Béla                   4.cs.   14 h.  238,69 p
  12. Tóth Attila                    3.cs.   13 h.  224,17 p
  13. Papp László                    1.cs.   11 h.  166,94 p
  14. Szollos Béla                   1.cs.   11 h.  165,74 p
  15. Babicz István                  1.cs.    9 h.  160,08 p
  16. Babicz János                   1.cs.   11 h.  157,82 p
  17. Fejos Csaba                    3.cs.    8 h.  145,69 p
  18. Babicz József                  1.cs.    7 h.  121,71 p
  19. Fejos Csaba                    1.cs.    7 h.  114,22 p
  20. Kaló Imre                      1.cs.    8 h.  110,58 p
  21. Tóth Sándor                    2.cs.    7 h.  106,78 p
  22. Kovágó Gábor                   5.cs.    4 h.   76,90 p
  23. Kaló Imre                      2.cs.    4 h.   63,80 p
  24. Fejos Károly                   1.cs.    3 h.   38,07 p
  25. Papp László                    2.cs.    1 h.   20,28 p
  26. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,72 p
  27. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.25. Haag
  05.31. Amstetten II.
  06.07. Straubing
  06.14. Sankt Pölten II.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   34 h.  670,56 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   33 h.  666,35 p
   3. Tomori László                  1.cs. A23   32 h.  659,53 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   32 h.  646,52 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   32 h.  644,99 p
   6. Nagy János                     1.cs. A23   33 h.  637,88 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   32 h.  633,13 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36   31 h.  624,70 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   30 h.  596,23 p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   30 h.  590,90 p
  11. Katona József                  2.cs. A36   29 h.  583,46 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  582,34 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   31 h.  561,07 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   28 h.  534,34 p
  15. Boda Ákos                      6.cs. A50   29 h.  530,55 p
  16. Boda Ákos                      1.cs. A50   29 h.  526,47 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   27 h.  515,62 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   27 h.  508,65 p
  19. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  503,85 p
  20. Huszár Péter                   1.cs. A23   28 h.  501,77 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   28 h.  498,84 p
  22. Japport Zoltán                 2.cs. A50   26 h.  490,73 p
  23. Tóth Attila                    2.cs. A64   25 h.  483,78 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   25 h.  483,09 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10   27 h.  482,74 p
  26. Szabó Elek                     1.cs. R38   28 h.  477,76 p
  27. Mészáros László                1.cs. A36   24 h.  467,28 p
  28. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   24 h.  434,12 p
  29. Molnár Pál                     1.cs. A23   25 h.  430,69 p
  30. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   24 h.  425,39 p
  31. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   24 h.  422,02 p
  32. Boda Ákos                      2.cs. A50   24 h.  420,02 p
  33. Jánosi Pál                     1.cs. A23   22 h.  407,05 p
  34. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   23 h.  404,86 p
  35. Japport Zoltán                 5.cs. A50   22 h.  397,31 p
  36. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   22 h.  380,06 p
  37. Tóth Attila                    1.cs. A64   20 h.  372,04 p
  38. Fejos Csaba                    2.cs. A64   20 h.  368,90 p
  39. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   22 h.  363,51 p
  40. Szollos Béla                   2.cs. A64   20 h.  363,42 p
  41. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   21 h.  358,86 p
  42. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  357,53 p
  43. Kevés Károly                   1.cs. V10   22 h.  356,68 p
  44. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   18 h.  342,68 p
  45. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   20 h.  341,67 p
  46. Ács Ferenc                     1.cs. A50   22 h.  327,41 p
  47. Japport Zoltán                 3.cs. A50   19 h.  324,49 p
  48. Molnár Pál                     2.cs. A23   19 h.  322,69 p
  49. Palkó László                   1.cs. A23   18 h.  316,33 p
  50. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   16 h.  315,93 p
  51. Japport Zoltán                 4.cs. A50   19 h.  308,69 p
  52. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   18 h.  308,54 p
  53. Nagy János                     2.cs. A23   17 h.  308,14 p
  54. Pap István                     2.cs. A36   16 h.  300,01 p
  55. Palkó László                   2.cs. A23   16 h.  292,58 p
  56. Gazsi Károly                   2.cs. A36   16 h.  289,52 p
  57. Mészáros Mihály                2.cs. A36   16 h.  284,04 p
  58. Demeter Attila                 1.cs. R38   18 h.  283,66 p
  59. Kovács József                  1.cs. A50   15 h.  282,88 p
  60. Babicz István                  1.cs. A64   15 h.  281,59 p
  61. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   16 h.  280,85 p
  62. Szollos Béla                   3.cs. A64   16 h.  278,94 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   18 h.  276,31 p
  64. Papp László                    1.cs. A64   16 h.  275,02 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   17 h.  272,43 p
  66. Huszár Péter                   2.cs. A23   16 h.  272,36 p
  67. Gavaldik József                1.cs. A23   17 h.  267,20 p
  68. Tóth Attila                    3.cs. A64   15 h.  264,84 p
  69. Tomori László                  3.cs. A23   17 h.  264,17 p
  70. Varga László                   1.cs. R38   16 h.  262,80 p
  71. Szollos Béla                   4.cs. A64   16 h.  262,55 p
  72. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   16 h.  260,35 p
  73. Kalocsai András                1.cs. A23   16 h.  254,36 p
  74. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  253,88 p
  75. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  252,28 p
  76. Mészáros László                2.cs. A36   15 h.  251,79 p
  77. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  251,49 p
  78. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   15 h.  249,48 p
  79. Varga László                   2.cs. R38   15 h.  242,50 p
  80. Majoros István                 1.cs. A50   14 h.  238,62 p
  81. Csikós István                  1.cs. V10   13 h.  233,96 p
  82. Száraz László                  2.cs. A23   16 h.  232,18 p
  83. Babicz János                   1.cs. A64   14 h.  230,98 p
  84. Balázs Sándor                  1.cs. R38   13 h.  222,60 p
  85. Lengyel János                  1.cs. A23   13 h.  222,00 p
  86. Boda Ákos                      5.cs. A50   14 h.  218,51 p
  87. László György                  1.cs. A36   13 h.  216,93 p
  88. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   13 h.  213,14 p
  89. Boda Ákos                      4.cs. A50   13 h.  211,83 p
  90. Kiss József                    2.cs. V10   12 h.  210,10 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   33 h.  668,01 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   33 h.  654,10 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   33 h.  654,08 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   33 h.  633,72 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   29 h.  589,56 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   30 h.  578,81 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   31 h.  556,99 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   28 h.  533,87 p
   9. Száraz László                  1.cs. A23   28 h.  514,95 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   27 h.  504,40 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   28 h.  500,65 p
  12. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   26 h.  499,14 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23   27 h.  487,85 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   25 h.  482,37 p
  15. Tóth Attila                    2.cs. A64   25 h.  481,86 p
  16. Szabó Elek                     1.cs. R38   28 h.  476,12 p
  17. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   27 h.  458,72 p
  18. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   23 h.  421,99 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   24 h.  416,95 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   22 h.  403,85 p
  21. Tóth Attila                    1.cs. A64   20 h.  371,06 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   33 h.  655,09 p
   2. Tóth Attila                    2.cs.   26 h.  503,22 p
   3. Kovágó Gábor                   4.cs.   24 h.  438,20 p
   4. Fejos Csaba                    2.cs.   23 h.  400,19 p
   5. Tóth Attila                    1.cs.   21 h.  377,91 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.   22 h.  372,26 p
   7. Szollos Béla                   2.cs.   21 h.  371,27 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs.   19 h.  357,66 p
   9. Kovágó Gábor                   3.cs.   17 h.  329,51 p
  10. Szollos Béla                   3.cs.   17 h.  290,47 p
  11. Papp László                    1.cs.   17 h.  288,67 p
  12. Babicz István                  1.cs.   15 h.  282,24 p
  13. Tóth Attila                    3.cs.   16 h.  272,79 p
  14. Szollos Béla                   4.cs.   16 h.  268,23 p
  15. Babicz János                   1.cs.   16 h.  244,01 p
  16. Szollos Béla                   1.cs.   14 h.  215,65 p
  17. Fejos Csaba                    1.cs.   12 h.  192,69 p
  18. Tóth Sándor                    2.cs.   12 h.  183,28 p
  19. Fejos Csaba                    3.cs.   10 h.  174,82 p
  20. Babicz József                  1.cs.   10 h.  172,12 p
  21. Kovágó Gábor                   5.cs.    7 h.  125,71 p
  22. Kaló Imre                      1.cs.    9 h.  124,30 p
  23. Kaló Imre                      2.cs.    5 h.   82,03 p
  24. Fejos Károly                   1.cs.    6 h.   77,67 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Cseri József                   1.cs.    1 h.   13,72 p
  27. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 114,10p
  2. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 110,68p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 109,36p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 107,58p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 107,23p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,70p
  7. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h 103,28p
  8. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  5h 101,62p
  9. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  5h  99,57p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  97,36p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 101,39p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 105,34p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  96,81p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  93,94p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  88,91p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  5h  87,04p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  86,61p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  86,20p
  9. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  5h  85,23p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-13-O-17362     T  5h  84,75p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  6h 109,07p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 107,28p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,11p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 104,96p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 104,61p
  6. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h 101,06p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  5h  99,39p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  96,32p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  5h  95,98p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-12-D-505685    H  5h  92,19p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  96,53p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  5h  92,32p
  3. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  86,40p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  85,08p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  5h  84,82p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  84,51p
  7. Fejos Zsolt                    A23 HU-10-09-01102    T  5h  80,50p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603947    T  5h  80,42p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  79,00p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  77,77p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  5h  96,36p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  5h  93,38p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  5h  89,34p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  84,09p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  5h  83,04p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  5h  82,45p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30910    H  4h  76,03p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  76,01p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34898    H  4h  71,23p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800537    H  4h  67,97p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  5h  96,82p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  5h  83,36p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  86,34p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  4h  68,63p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  4h  67,42p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  4h  66,01p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397210    T  4h  63,25p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  4h  58,63p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  4h  58,13p
 10. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  4h  49,27p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  99,57p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  5h  95,43p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  5h  94,63p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93208    H  5h  90,12p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  89,66p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,47p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-603911    H  5h  88,52p
  8. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  88,11p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  5h  77,68p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  5h  75,26p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  90,33p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  5h  75,49p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12-D-531010    T  5h  71,89p
  4. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  91,40p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  4h  86,51p
  6. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  4h  84,47p
  7. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  84,17p
  8. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  4h  83,91p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  4h  83,60p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  82,26p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  99,23p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09-09-93208    H  5h  89,68p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  5h  89,51p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  5h  89,04p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  5h  85,28p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-M-135357    H  5h  74,38p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13-09-19987    H  4h  88,73p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  4h  87,23p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  4h  84,98p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  4h  82,13p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  88,64p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  91,40p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  4h  84,48p
  4. Tomori László                  A23 HU-14-O-26317     T  4h  84,01p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  4h  84,01p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  4h  83,76p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-308-80      T  4h  82,05p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  4h  76,67p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  4h  71,22p
 10. Huszár Péter                   A23 HU-14-09-24688    T  4h  70,21p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  4h  88,18p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  4h  80,63p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  4h  78,71p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  4h  77,49p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535220    H  4h  71,64p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  4h  68,78p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 11-D-346703    H  4h  63,53p
  8. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-619074    H  4h  54,14p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30910    H  3h  67,03p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800526    H  3h  58,88p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  5h  96,64p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  91,46p
  3. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  4h  84,74p
  4. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  4h  74,70p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  4h  59,27p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  4h  58,61p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  3h  65,53p
  8. Szollos Béla                   A64 HU 14-06-15750    T  3h  60,03p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  3h  58,69p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  3h  58,46p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  7h 144,65p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,38p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 126,22p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 12-09-15562    H  7h 121,30p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762335    H  7h 119,46p
  6. Mészáros László                A36 HU 10-O-01569     H  6h 134,72p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  6h 133,78p
  8. Pap István                     A36 HU 13-D-605723    H  6h 124,42p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  6h 122,99p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-302132    H  6h 120,81p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  7h 109,05p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 130,85p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  6h 130,75p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 123,70p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  6h 109,62p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-21704    T  6h 108,83p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 103,52p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-14-D-762303    T  5h  98,12p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  5h  97,54p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-D-601925    T  5h  94,29p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  7h 144,47p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  7h 137,24p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  7h 124,31p
  4. Nagy Zoltán                    A23 HU-13-09-19677    H  6h 133,95p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  6h 123,13p
  6. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 117,01p
  7. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h 111,19p
  8. Nagy János                     A23 HU-12-09-14510    H  6h 110,49p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 109,41p
 10. Nagy János                     A23 HU-11-09-07802    H  5h 105,65p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 131,64p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  6h 123,78p
  3. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  6h 107,64p
  4. Huszár Péter                   A23 HU-12-D-501942    T  6h  99,69p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  5h  96,34p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601925    T  5h  95,55p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  5h  91,60p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-12-D-574701    T  5h  88,64p
  9. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  5h  87,02p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-12-D-562134    T  5h  85,13p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  6h 120,83p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  5h 103,47p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  5h  99,70p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  5h  97,78p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  91,53p
  6. Papp László                    A64 HU-11-D-402768    H  5h  85,71p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  79,05p
  8. Babicz István                  A64 HU-10-09-03896    H  4h  78,72p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-536024    H  4h  77,35p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535220    H  4h  71,64p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  6h 131,90p
  2. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  5h 101,15p
  3. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  5h  96,64p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  5h  94,68p
  5. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800523    T  5h  87,85p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  5h  87,20p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  5h  80,61p
  8. Tóth Attila                    A64 HU 13-D-656662    T  4h  84,74p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 08-09-86981    T  4h  84,29p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 14-D-800511    T  4h  83,54p