Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2015.06.16 16:17:51
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.16 19:57:57
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.17 18:58:44
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.16 16:17:51
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 07 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten II.
Feleresztés ideje: 2015.06.14 05:20
Időjárás         : Derült, meleg idő, enyhe DNy-i légmozgás,
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   31   250   50   63   1362,50   1271,56   1260,92
A50 Zsámbok            13   31   265   53   66   1415,18   1305,52   1283,45
V10 Hatvan              7   13   120   24   30   1380,89   1295,86   1278,12
Hatvan I.              35   75   635  127  159   1415,18   1286,29   1272,66
A23 Nagykáta           19   48   453   91  113   1371,85   1293,86   1283,12
A64 Szentmártonkáta    12   23   217   43   54   1388,83   1295,72   1275,57
R38 Jászberény         10   23   193   39   48   1410,43   1332,86   1326,54
Hatvan II.             41   94   863  173  216   1410,43   1302,30   1289,07
Tagszövetségben        76  169  1498  300  375   1415,18   1296,87   1282,59

A64 egyesületi díjlista
   1. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-11-07-30910    H 1388,83 m/p
   2. Kovágó Gábor                   4.cs. HU-11-O-06849     H 1376,62 m/p
   3. Tóth Sándor                    1.cs. HU-11-D-397210    T 1366,59 m/p
   4. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-13-07-37956    H 1359,98 m/p
   5. Kovágó Gábor                   4.cs. HU-13-D-596340    H 1359,77 m/p
   6. Fejos Csaba                    2.cs. HU 13-07-37626    T 1354,84 m/p
   7. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-12-D-535220    H 1349,86 m/p
   8. Szollos Béla                   2.cs. HU 13-D-605915    T 1349,52 m/p
   9. Szollos Béla                   4.cs. HU 14-09-25298    T 1349,23 m/p
  10. Kovágó Gábor                   3.cs. HU-14-D-762188    H 1347,58 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 314100 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   2h  24,36p    R:  63.   1h  11,94p    T:  86.   2h  23,32p
Összesített E:  14.  10h 181,17p    R:  53.   9h 170,53p    T:  87.  10h 182,72p
   HU-10-09-03896    H 14 09:21:30  1300,62 m/p  40  13,40  181  11,94  284  13,10
   HU-11-09-10853    H 14 09:24:26  1285,01 m/p  49  10,96    0   0,00  359  10,22

Babicz János                    1.cs. Dt: 314402 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   3h  41,57p    R:  49.   2h  27,98p    T:  81.   2h  29,59p
Összesített E:   9.  15h 227,97p    R:  43.  13h 202,23p    T:  70.  13h 208,11p
   HU 14-D-764493    T 14 09:19:52  1310,74 m/p  26  17,21  139  14,76  223  15,45
   HU 14-D-764490    T 14 09:20:51  1305,39 m/p  36  14,49  162  13,22  257  14,14
   HU 14-D-763014    H 14 09:26:20  1276,33 m/p  53   9,87    0   0,00    0   0,00

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   2h  27,08p    R:  57.   1h  14,49p    T:  99.   1h  15,14p
Összesített E:  12.  13h 204,57p    R:  48.  12h 184,27p    T:  79.  12h 186,65p
   HU 14-D-762963    T 14 09:20:01  1309,30 m/p  28  16,66  143  14,49  231  15,14
   HU 14-D-762976    T 14 09:25:52  1278,15 m/p  51  10,42    0   0,00    0   0,00

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 314255 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   3h  43,47p    R:  53.   1h  21,25p    T:  89.   1h  21,50p
Összesített E:   6.  16h 291,44p    R:  29.  14h 263,27p    T:  48.  13h 257,51p
   HU 13-07-37626    T 14 09:11:57  1354,84 m/p   6  22,64   42  21,25   66  21,50
   HU 14-D-762978    T 14 09:25:28  1280,23 m/p  50  10,69    0   0,00    0   0,00
   HU 12-07-34863    H 14 09:25:57  1277,72 m/p  52  10,14    0   0,00    0   0,00

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 313668 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   1h  15,85p    R:  58.   1h  13,95p    T: 100.   1h  14,68p
Összesített E:  22.   8h 106,29p    R:  80.   7h  90,50p    T: 126.   7h  94,92p
   HU-14-D-763058    H 14 09:19:58  1307,07 m/p  31  15,85  151  13,95  243  14,68

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  61,67p    R:  14.   3h  57,59p    T:  27.   3h  57,60p
Összesített E:   1.  21h 418,01p    R:   5.  21h 401,48p    T:   8.  21h 404,78p
   HU-11-O-06846     H 14 09:07:38  1342,05 m/p  11  21,28   58  20,18  104  20,03
   HU-12-D-530624    H 14 09:08:40  1335,99 m/p  12  21,01   62  19,91  113  19,69
   HU-13-D-596310    H 14 09:10:51  1323,35 m/p  18  19,38   98  17,50  160  17,88
   HU-11-07-30906    H 14 09:13:19  1309,36 m/p  27  16,94  142  14,56  228  15,26
   HU-10-D-255227    T 14 09:13:21  1309,18 m/p  29  16,39  144  14,42  232  15,11
   HU-10-D-255201    T 14 09:17:18  1287,38 m/p  47  11,50    0   0,00  351  10,52

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  55,69p    R:  25.   3h  50,50p    T:  43.   3h  51,86p
Összesített E:   2.  19h 346,90p    R:  18.  19h 327,21p    T:  28.  19h 332,11p
   HU-14-D-762199    T 14 09:10:01  1328,15 m/p  17  19,65   90  18,04  144  18,49
   HU-14-D-762146    T 14 09:11:33  1319,35 m/p  22  18,29  111  16,63  181  17,07
   HU-10-07-26921    T 14 09:12:18  1315,09 m/p  24  17,75  123  15,83  201  16,30

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 305496 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  69,55p    R:   7.   3h  65,84p    T:   9.   3h  66,23p
Összesített E:   4.  18h 311,79p    R:  26.  16h 278,84p    T:  42.  16h 281,36p
   HU-11-07-30910    H 14 08:59:58  1388,83 m/p   1  24,00   12  23,26   20  23,27
   HU-13-07-37956    H 14 09:04:38  1359,98 m/p   4  23,18   34  21,79   52  22,04
   HU-12-D-535220    H 14 09:06:19  1349,86 m/p   7  22,37   49  20,79   81  20,92
   HU-14-D-762188    H 14 09:06:42  1347,58 m/p  10  21,55   52  20,58   88  20,65
   HU-14-D-762179    H 14 09:08:59  1334,14 m/p  13  20,74   68  19,51  120  19,42

Kovágó Gábor                    4.cs. Dt: 305496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  67,11p    R:   9.   3h  64,03p    T:  13.   3h  64,30p
Összesített E:   3.  18h 336,78p    R:  17.  18h 328,99p    T:  27.  18h 332,83p
   HU-11-O-06849     H 14 09:01:55  1376,62 m/p   2  23,73   18  22,86   29  22,92
   HU-13-D-596340    H 14 09:04:40  1359,77 m/p   5  22,91   35  21,72   53  22,00
   HU-11-D-396034    T 14 09:09:02  1333,85 m/p  14  20,47   69  19,45  121  19,38
   HU-12-D-535216    T 14 09:12:52  1311,89 m/p  25  17,48  135  15,03  215  15,76
   HU-11-07-30963    T 14 09:13:46  1306,84 m/p  34  15,03  155  13,69  248  14,49

Papp László                     1.cs. Dt: 310280 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   3h  48,10p    R:  31.   3h  44,81p    T:  56.   3h  46,78p
Összesített E:  15.  11h 171,28p    R:  60.  10h 156,74p    T:  99.  10h 160,89p
   HU-11-D-402792    T 14 09:12:46  1333,01 m/p  15  20,20   71  19,31  123  19,30
   HU-11-D-402768    H 14 09:17:53  1304,34 m/p  37  14,22  166  12,95  263  13,91
   HU-13-D-596393    T 14 09:18:14  1302,42 m/p  39  13,68  172  12,55  272  13,57
   HU-11-D-402752    T 14 09:19:08  1297,52 m/p  41  13,13  186  11,61  294  12,72

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   2h  23,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  90.   2h  21,04p
Összesített E:  18.  10h 154,27p    R:  75.   7h 121,13p    T: 109.   9h 143,42p
   HU 14-D-762832    H 14 09:23:07  1288,27 m/p  46  11,77    0   0,00  344  10,79
   HU 13-D-619074    H 14 09:23:41  1285,28 m/p  48  11,23    0   0,00  358  10,25

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   3h  52,99p    R:  40.   2h  37,96p    T:  49.   3h  49,24p
Összesített E:   8.  17h 273,07p    R:  33.  14h 231,59p    T:  55.  14h 240,72p
   HU 13-D-605915    T 14 09:12:05  1349,52 m/p   8  22,10   50  20,72   82  20,88
   HU 11-D-346703    H 14 09:17:03  1321,24 m/p  20  18,84  102  17,24  170  17,49
   HU 12-D-536024    H 14 09:23:04  1288,54 m/p  45  12,05    0   0,00  342  10,87

Szollos Béla                    3.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   1h  18,57p    R:  55.   1h  17,10p    T:  96.   1h  17,42p
Összesített E:  10.  12h 219,00p    R:  39.  12h 212,15p    T:  71.  11h 207,02p
   HU 13-D-619084    T 14 09:17:07  1320,87 m/p  21  18,57  104  17,10  172  17,42

Szollos Béla                    4.cs. Dt: 313201 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  53,80p    R:  26.   3h  49,43p    T:  47.   3h  50,97p
Összesített E:  16.  11h 169,68p    R:  56.  11h 162,25p    T:  97.  11h 166,08p
   HU 14-09-25298    T 14 09:12:08  1349,23 m/p   9  21,83   51  20,65   83  20,84
   HU 14-D-762803    H 14 09:17:02  1321,34 m/p  19  19,11  101  17,30  169  17,53
   HU 12-D-530267    T 14 09:21:27  1297,17 m/p  42  12,86  188  11,48  297  12,60
   HU 14-D-762870    T 14 09:22:33  1291,28 m/p  44  12,32  210  10,00  328  11,41

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 294153 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   1h  15,31p    R:  59.   1h  13,75p    T: 101.   1h  14,53p
Összesített E:  11.  14h 212,85p    R:  46.  12h 189,60p    T:  75.  12h 194,33p
   HU 14-D-800537    H 14 09:05:05  1306,86 m/p  33  15,31  154  13,75  247  14,53

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 294153 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   3h  51,62p    R:  28.   3h  46,89p    T:  50.   3h  48,47p
Összesített E:   5.  17h 309,52p    R:  25.  16h 285,70p    T:  39.  16h 288,32p
   HU 13-D-656662    T 14 09:00:49  1332,11 m/p  16  19,92   77  18,91  129  19,07
   HU 14-D-800526    H 14 09:05:01  1307,25 m/p  30  16,12  149  14,09  241  14,76
   HU 13-07-37799    T 14 09:05:03  1307,06 m/p  32  15,58  152  13,89  244  14,64
   HU 14-D-800523    T 14 09:05:06  1306,77 m/p  35  14,76  157  13,55  250  14,41

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 314407 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  55,43p    R:  24.   3h  50,90p    T:  42.   3h  52,59p
Összesített E:   7.  17h 288,12p    R:  28.  17h 273,18p    T:  46.  16h 269,62p
   HU-11-D-397210    T 14 09:10:04  1366,59 m/p   3  23,46   28  22,19   43  22,38
   HU-14-D-762784    T 14 09:18:48  1316,61 m/p  23  18,02  119  16,10  195  16,53
   HU-14-D-762774    T 14 09:21:16  1303,15 m/p  38  13,95  171  12,61  269  13,68
   HU-14-D-762765    H 14 09:26:29  1275,57 m/p  54   9,60    0   0,00    0   0,00

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 314407 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  18.   1h  12,59p    R:  66.   1h  11,07p    T: 107.   1h  12,30p
Összesített E:  20.   9h 141,88p    R:  70.   9h 133,40p    T: 113.   9h 136,35p
   HU-14-D-762776    T 14 09:22:39  1295,72 m/p  43  12,59  194  11,07  305  12,30

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762059    H 1415,18 m/p
   2. Demeter Attila                 1.cs. R38 HU-14-D-762677    H 1410,43 m/p
   3. Varga László                   1.cs. R38 HU-13-09-22148    H 1408,68 m/p
   4. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762028    H 1406,42 m/p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-11-D-403038    H 1405,65 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1404,18 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619434    H 1397,63 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38 HU-14-D-762482    T 1397,43 m/p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-10-D-292877    H 1395,51 m/p
  10. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762045    H 1395,22 m/p
  11. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 13-D-662022    H 1395,06 m/p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-D-531035    T 1394,92 m/p
  13. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-D-762086    T 1394,82 m/p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762048    H 1394,33 m/p
  15. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762548    H 1392,57 m/p
  16. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762584    H 1392,37 m/p
  17. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-31017    H 1391,73 m/p
  18. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 14-D-813024    H 1391,71 m/p
  19. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-O-25611     H 1391,39 m/p
  20. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1388,83 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Demeter Attila                 1.cs. R38 HU-14-D-762677    H 1410,43 m/p
   2. Varga László                   1.cs. R38 HU-13-09-22148    H 1408,68 m/p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-11-D-403038    H 1405,65 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1404,18 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619434    H 1397,63 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38 HU-14-D-762482    T 1397,43 m/p
   7. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 13-D-662022    H 1395,06 m/p
   8. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762548    H 1392,57 m/p
   9. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762584    H 1392,37 m/p
  10. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 14-D-813024    H 1391,71 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   71,19 p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   70,39 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   69,85 p
   4. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   69,54 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   69,19 p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   67,84 p
   7. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   67,12 p
   8. Demeter Attila                 1.cs. R38    3 h.   66,49 p
   9. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   66,23 p
  10. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   66,03 p
  11. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   65,92 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   64,33 p
  13. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   64,30 p
  14. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   64,15 p
  15. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   63,26 p
  16. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   62,26 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   62,07 p
  18. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   61,06 p
  19. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   60,95 p
  20. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   59,95 p
  21. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   59,07 p
  22. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    3 h.   59,07 p
  23. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   59,06 p
  24. Csikós István                  1.cs. V10    3 h.   58,60 p
  25. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   58,22 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   58,18 p
  27. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   57,60 p
  28. Szabó Elek                     2.cs. R38    3 h.   57,14 p
  29. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   56,87 p
  30. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   55,79 p
  31. Varga László                   3.cs. R38    3 h.   55,75 p
  32. Varga László                   2.cs. R38    3 h.   55,44 p
  33. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   54,95 p
  34. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   54,71 p
  35. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   54,21 p
  36. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   53,90 p
  37. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   53,44 p
  38. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   53,29 p
  39. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   53,17 p
  40. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   53,09 p
  41. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   52,82 p
  42. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   52,59 p
  43. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   51,86 p
  44. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    3 h.   51,79 p
  45. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,75 p
  46. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   50,98 p
  47. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,97 p
  48. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   49,29 p
  49. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   49,24 p
  50. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   48,47 p
  51. Ács Ferenc                     2.cs. A50    3 h.   47,93 p
  52. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   47,59 p
  53. Kiss József                    2.cs. V10    3 h.   47,55 p
  54. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   46,82 p
  55. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   46,78 p
  56. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   46,78 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   70,40 p
   2. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   69,39 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   68,92 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   67,58 p
   5. Demeter Attila                 1.cs. R38    3 h.   66,24 p
   6. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   66,03 p
   7. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   65,84 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   64,03 p
   9. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   64,03 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   63,90 p
  11. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   60,28 p
  12. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   59,35 p
  13. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   58,14 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   3.cs.    3 h.   69,55 p
   2. Kovágó Gábor                   4.cs.    3 h.   67,11 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs.    3 h.   61,67 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs.    3 h.   55,69 p
   5. Tóth Sándor                    1.cs.    3 h.   55,43 p
   6. Szollos Béla                   4.cs.    3 h.   53,80 p
   7. Szollos Béla                   2.cs.    3 h.   52,99 p
   8. Tóth Attila                    2.cs.    3 h.   51,62 p
   9. Papp László                    1.cs.    3 h.   48,10 p
  10. Fejos Csaba                    2.cs.    3 h.   43,47 p
  11. Babicz János                   1.cs.    3 h.   41,57 p
  12. Fejos Csaba                    1.cs.    2 h.   27,08 p
  13. Babicz István                  1.cs.    2 h.   24,36 p
  14. Szollos Béla                   1.cs.    2 h.   23,00 p
  15. Szollos Béla                   3.cs.    1 h.   18,57 p
  16. Kaló Imre                      1.cs.    1 h.   15,85 p
  17. Tóth Attila                    1.cs.    1 h.   15,31 p
  18. Tóth Sándor                    2.cs.    1 h.   12,59 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   21 h.  441,27 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   21 h.  427,24 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   21 h.  419,21 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23   21 h.  416,95 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  414,76 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   21 h.  411,82 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23   21 h.  409,44 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   21 h.  404,78 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   21 h.  401,26 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   20 h.  392,89 p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36   21 h.  388,13 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  384,64 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   21 h.  380,79 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs. A23   20 h.  374,93 p
  15. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  374,14 p
  16. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   19 h.  361,95 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   21 h.  359,90 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   20 h.  359,41 p
  19. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   19 h.  348,69 p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50   20 h.  346,10 p
  21. Boda Ákos                      2.cs. A50   20 h.  341,72 p
  22. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   18 h.  341,13 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   19 h.  341,12 p
  24. Boda Ákos                      6.cs. A50   20 h.  338,93 p
  25. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  26. Pap István                     1.cs. A36   17 h.  334,47 p
  27. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   18 h.  332,83 p
  28. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   19 h.  332,11 p
  29. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   19 h.  329,23 p
  30. Japport Zoltán                 3.cs. A50   19 h.  326,23 p
  31. Japport Zoltán                 5.cs. A50   18 h.  325,13 p
  32. Szabó Elek                     1.cs. R38   19 h.  320,05 p
  33. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   19 h.  317,93 p
  34. Száraz László                  1.cs. A23   18 h.  315,32 p
  35. Molnár Pál                     2.cs. A23   18 h.  314,20 p
  36. Palkó László                   1.cs. A23   17 h.  312,66 p
  37. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  296,14 p
  38. Palkó László                   2.cs. A23   17 h.  291,52 p
  39. Tóth Attila                    2.cs. A64   16 h.  288,32 p
  40. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   16 h.  287,50 p
  41. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  285,29 p
  42. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   16 h.  281,36 p
  43. Pap István                     2.cs. A36   16 h.  277,55 p
  44. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   15 h.  273,84 p
  45. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  270,36 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  269,62 p
  47. Nagy János                     2.cs. A23   15 h.  259,44 p
  48. Fejos Csaba                    2.cs. A64   13 h.  257,51 p
  49. Ács Ferenc                     1.cs. A50   18 h.  255,94 p
  50. Katona József                  1.cs. A36   14 h.  255,64 p
  51. Mészáros László                1.cs. A36   13 h.  250,08 p
  52. Mészáros László                2.cs. A36   15 h.  248,44 p
  53. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  247,85 p
  54. Tomori László                  3.cs. A23   15 h.  247,69 p
  55. Szollos Béla                   2.cs. A64   14 h.  240,72 p
  56. Japport Zoltán                 4.cs. A50   14 h.  240,26 p
  57. Demeter Attila                 1.cs. R38   16 h.  235,57 p
  58. Mészáros Mihály                2.cs. A36   13 h.  233,87 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   12 h.  229,94 p
  60. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   15 h.  229,57 p
  61. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  228,05 p
  62. Demeter Attila                 2.cs. R38   15 h.  227,19 p
  63. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  220,51 p
  64. Varga László                   1.cs. R38   15 h.  217,55 p
  65. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  216,89 p
  66. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  214,55 p
  67. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   13 h.  210,77 p
  68. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  209,51 p
  69. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   13 h.  209,18 p
  70. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  71. Szollos Béla                   3.cs. A64   11 h.  207,02 p
  72. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  73. Varga László                   2.cs. R38   14 h.  204,74 p
  74. Nagy János                     3.cs. A23   12 h.  194,94 p
  75. Tóth Attila                    1.cs. A64   12 h.  194,33 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10   12 h.  193,33 p
  77. Szabó Gergo                    1.cs. A50   13 h.  192,48 p
  78. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   12 h.  187,29 p
  79. Fejos Csaba                    1.cs. A64   12 h.  186,65 p
  80. Balázs Sándor                  1.cs. R38   13 h.  186,29 p
  81. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   12 h.  186,16 p
  82. Gavaldik József                1.cs. A23   13 h.  185,47 p
  83. Agócs Attila                   1.cs. A36   12 h.  184,99 p
  84. Csörgi László                  1.cs. A50   14 h.  183,76 p
  85. Boda Ákos                      5.cs. A50   12 h.  183,61 p
  86. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   11 h.  183,18 p
  87. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  182,72 p
  88. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  181,30 p
  89. László György                  1.cs. A36   11 h.  176,72 p
  90. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  91. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  92. Gavaldik József                2.cs. A23   12 h.  174,03 p
  93. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   10 h.  171,50 p
  94. Boda Ákos                      4.cs. A50   11 h.  169,73 p
  95. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   12 h.  169,25 p
  96. Balázs Sándor                  2.cs. R38   11 h.  167,52 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   21 h.  439,91 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   21 h.  413,87 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   21 h.  408,95 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   21 h.  406,05 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   21 h.  401,48 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   21 h.  397,97 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   20 h.  391,46 p
   8. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   21 h.  376,07 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   19 h.  374,02 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23   20 h.  370,24 p
  11. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   19 h.  357,20 p
  12. Huszár Péter                   1.cs. A23   20 h.  353,90 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   21 h.  353,18 p
  14. Molnár Pál                     1.cs. A23   19 h.  337,28 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   18 h.  337,05 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  333,51 p
  17. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   18 h.  328,99 p
  18. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   19 h.  327,21 p
  19. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   19 h.  325,00 p
  20. Száraz László                  1.cs. A23   18 h.  309,33 p
  21. Szabó Elek                     1.cs. R38   18 h.  304,42 p
  22. Palkó László                   1.cs. A23   16 h.  298,46 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  291,14 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.   21 h.  418,01 p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs.   19 h.  346,90 p
   3. Kovágó Gábor                   4.cs.   18 h.  336,78 p
   4. Kovágó Gábor                   3.cs.   18 h.  311,79 p
   5. Tóth Attila                    2.cs.   17 h.  309,52 p
   6. Fejos Csaba                    2.cs.   16 h.  291,44 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs.   17 h.  288,12 p
   8. Szollos Béla                   2.cs.   17 h.  273,07 p
   9. Babicz János                   1.cs.   15 h.  227,97 p
  10. Szollos Béla                   3.cs.   12 h.  219,00 p
  11. Tóth Attila                    1.cs.   14 h.  212,85 p
  12. Fejos Csaba                    1.cs.   13 h.  204,57 p
  13. Tóth Attila                    3.cs.   12 h.  203,78 p
  14. Babicz István                  1.cs.   10 h.  181,17 p
  15. Papp László                    1.cs.   11 h.  171,28 p
  16. Szollos Béla                   4.cs.   11 h.  169,68 p
  17. Fejos Csaba                    3.cs.    9 h.  155,39 p
  18. Szollos Béla                   1.cs.   10 h.  154,27 p
  19. Babicz József                  1.cs.    9 h.  151,33 p
  20. Tóth Sándor                    2.cs.    9 h.  141,88 p
  21. Kovágó Gábor                   5.cs.    8 h.  128,64 p
  22. Kaló Imre                      1.cs.    8 h.  106,29 p
  23. Fejos Károly                   1.cs.    6 h.   77,67 p
  24. Kaló Imre                      2.cs.    4 h.   60,29 p
  25. Papp László                    2.cs.    3 h.   46,68 p
  26. Babicz József                  2.cs.    3 h.   41,00 p
  27. Tóth Sándor                    3.cs.    2 h.   27,33 p
  28. Cseri József                   1.cs.    1 h.   16,67 p
  29. Babicz János                   2.cs.    1 h.   10,24 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 129,53p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,74p
  3. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 114,10p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 109,36p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 107,58p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 107,23p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,70p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  6h 104,72p
  9. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h 103,28p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  6h  91,73p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  6h 105,13p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 101,39p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 105,34p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  99,57p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  96,81p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  5h  93,15p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  5h  89,55p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  88,91p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  5h  87,04p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  86,61p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 128,03p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,56p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 107,28p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,11p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 104,96p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 104,61p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  6h 104,29p
  8. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h 101,06p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  5h 101,42p
 10. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  5h 101,21p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  6h 103,35p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  98,60p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  96,53p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  5h  92,00p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  86,40p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  85,08p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  5h  84,82p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  84,51p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-14-D-727156    T  5h  83,25p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  5h  82,79p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30906    H  5h  96,36p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-530624    H  5h  93,38p
  3. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06849     H  5h  89,34p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-07-37967    H  5h  84,09p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-13-D-619029    H  5h  83,04p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-O-06846     H  5h  82,45p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535220    H  5h  78,64p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596310    H  4h  77,72p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-13-D-596328    H  4h  76,25p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-07-30910    H  4h  76,03p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37626    T  5h  96,82p
  2. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255201    T  5h  83,36p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605915    T  4h  86,34p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-10-D-255227    T  4h  68,63p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-11-D-396034    T  4h  67,42p
  6. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535216    T  4h  66,97p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-12-D-535201    T  4h  66,01p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-11-D-397210    T  4h  63,25p
  9. Kovágó Gábor                   A64 HU-14-D-762146    T  4h  58,63p
 10. Tóth Attila                    A64 HU 13-07-37799    T  4h  58,13p