Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.06.16 16:17:51
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.16 19:57:57
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.17 18:58:48
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.16 16:17:51
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Sprintverseny, 07 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten II.
Feleresztés ideje: 2015.06.14 05:20
Időjárás         : Derült, meleg idő, enyhe DNy-i légmozgás,
Kisérő           : Urbán Károly
Központi táv     : 314000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 24
Legkisebb pont   : 9,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso        15   31   250   50   63   1362,50   1271,56   1260,92
A50 Zsámbok            13   31   265   53   66   1415,18   1305,52   1283,45
V10 Hatvan              7   13   120   24   30   1380,89   1295,86   1278,12
Hatvan I.              35   75   635  127  159   1415,18   1286,29   1272,66
A23 Nagykáta           19   48   453   91  113   1371,85   1293,86   1283,12
A64 Szentmártonkáta    12   23   217   43   54   1388,83   1295,72   1275,57
R38 Jászberény         10   23   193   39   48   1410,43   1332,86   1326,54
Hatvan II.             41   94   863  173  216   1410,43   1302,30   1289,07
Tagszövetségben        76  169  1498  300  375   1415,18   1296,87   1282,59

R38 egyesületi díjlista
   1. Demeter Attila                 1.cs. HU-14-D-762677    H 1410,43 m/p
   2. Varga László                   1.cs. HU-13-09-22148    H 1408,68 m/p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-11-D-403038    H 1405,65 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14-D-762455    H 1404,18 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-13-D-619434    H 1397,63 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              3.cs. HU-14-D-762482    T 1397,43 m/p
   7. Rédei Attila                   1.cs. HU 13-D-662022    H 1395,06 m/p
   8. Nagy Lehel dr.                 2.cs. HU-14-D-762548    H 1392,57 m/p
   9. Nagy Lehel dr.                 2.cs. HU-14-D-762584    H 1392,37 m/p
  10. Rédei Attila                   1.cs. HU 14-D-813024    H 1391,71 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  17.   1h  12,36p    R:  54.   1h  19,24p    T:  79.   2h  29,86p
Összesített E:  13.  11h 193,60p    R:  54.  11h 164,70p    T:  80.  13h 186,29p
   HU-13-D-596783    H 14 09:17:30  1332,86 m/p  39  12,36   72  19,24  124  19,26
   HU-14-D-763272    H 14 09:25:52  1287,51 m/p   0   0,00    0   0,00  349  10,60

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 316555 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   9.   2h  36,05p    R:  35.   2h  44,31p    T:  59.   2h  44,57p
Összesített E:  11.  14h 215,92p    R:  55.  11h 163,29p    T:  96.  11h 167,52p
   HU-14-D-764887    H 14 09:09:59  1376,43 m/p  17  19,10   19  22,79   31  22,84
   HU-14-D-763290    H 14 09:13:18  1356,86 m/p  24  16,95   38  21,52   60  21,73

Balázs Sándor                   3.cs. Dt: 316555 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  11.   2h  33,90p    R:  36.   2h  43,78p    T:  63.   2h  43,92p
Összesített E:  18.   8h 111,31p    R:  83.   5h  79,75p    T: 135.   5h  81,43p
   HU-14-D-764779    H 14 09:09:56  1376,73 m/p  16  19,40   17  22,93   28  22,96
   HU-14-D-764769    H 14 09:14:30  1349,91 m/p  32  14,50   48  20,85   80  20,96

Benke István                    1.cs. Dt: 328139 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  41.   3h  35,77p    T:  67.   3h  39,27p
Összesített E:  21.   7h 101,22p    R:  72.  10h 127,23p    T: 115.  10h 133,28p
   HU 13-28-25246    H 14 09:32:01  1302,02 m/p   0   0,00  176  12,28  277  13,37
   HU 09-D-220656    H 14 09:32:24  1300,04 m/p   0   0,00  183  11,81  286  13,03
   HU 13-28-25257    H 14 09:32:28  1299,70 m/p   0   0,00  185  11,68  290  12,87
   HU 08-28-00879    H 14 09:35:31  1284,18 m/p   0   0,00    0   0,00  363  10,06

Benke István                    2.cs. Dt: 328139 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  56.   1h  14,89p    T:  98.   1h  15,64p
Összesített E:  27.   4h  74,29p    R:  87.   4h  73,97p    T: 137.   4h  76,20p
   HU 09-26-06820    T 14 09:30:10  1311,65 m/p   0   0,00  137  14,89  218  15,64

Demeter Attila                  1.cs. Dt: 328724 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   5.   3h  55,46p    R:   5.   3h  66,24p    T:   8.   3h  66,49p
Összesített E:   8.  16h 256,26p    R:  40.  13h 205,14p    T:  57.  16h 235,57p
   HU-14-D-762677    H 14 09:13:04  1410,43 m/p   1  24,00    1  24,00    2  23,96
   HU-14-D-762618    H 14 09:21:13  1362,77 m/p  22  17,57   32  21,92   48  22,19
   HU-14-D-762661    H 14 09:24:38  1343,74 m/p  34  13,89   56  20,32   96  20,34
   HU-14-D-762607    H 14 09:25:16  1340,27 m/p  36  13,28   59  20,12  107  19,92
   HU-14-D-762691    H 14 09:27:19  1329,16 m/p  45  10,52   86  18,31  140  18,65
   HU-14-D-762689    H 14 09:31:45  1305,76 m/p   0   0,00  161  13,28  255  14,22
   HU-14-D-762627    H 14 09:33:25  1297,17 m/p   0   0,00  187  11,54  296  12,64
   HU-14-D-762610    H 14 09:35:06  1288,61 m/p   0   0,00    0   0,00  339  10,99

Grizner Sándor                  1.cs. Dt: 328736 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  16.   1h  15,42p    R:  44.   2h  33,46p    T:  73.   2h  34,75p
Összesített E:  17.  10h 145,63p    R:  77.   8h 117,85p    T: 120.   8h 119,24p
   HU-14-D-762702    H 14 09:22:56  1353,19 m/p  29  15,42   45  21,05   71  21,30
   HU-12-D-503602    H 14 09:32:28  1302,10 m/p   0   0,00  174  12,41  275  13,45

Gyarmati Szabolcs               1.cs. Dt: 328381 Kg:   4 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  62.   1h  12,08p    T: 105.   1h  13,18p
Összesített E:  20.   5h 101,32p    R:  81.   5h  85,01p    T: 124.   6h  99,08p
   HU 14-O-34213     T 14 09:32:25  1300,91 m/p   0   0,00  179  12,08  282  13,18

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 329203 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   1.   3h  64,96p    R:   1.   3h  70,40p    T:   2.   3h  70,39p
Összesített E:   2.  21h 401,52p    R:  11.  19h 357,20p    T:  16.  19h 361,95p
   HU-11-D-403038    H 14 09:14:12  1405,65 m/p   3  23,39    3  23,87    5  23,85
   HU-14-O-25611     H 14 09:16:36  1391,39 m/p  11  20,94   11  23,33   19  23,31
   HU-14-D-762570    H 14 09:17:19  1387,19 m/p  12  20,63   13  23,20   21  23,23
   HU-14-D-762581    H 14 09:23:42  1350,85 m/p  30  15,11   46  20,99   77  21,07
   HU-14-D-806351    H 14 09:28:10  1326,54 m/p  48   9,60   93  17,84  151  18,22
   HU-14-D-762539    H 14 09:32:25  1304,20 m/p   0   0,00  167  12,88  264  13,87

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 329203 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   6.   3h  55,15p    R:   6.   3h  66,03p    T:  10.   3h  66,03p
Összesített E:   6.  16h 276,56p    R:  34.  12h 226,79p    T:  59.  12h 229,94p
   HU-14-D-762548    H 14 09:16:24  1392,57 m/p   8  21,86    8  23,53   15  23,46
   HU-14-D-762584    H 14 09:16:26  1392,37 m/p   9  21,55    9  23,46   16  23,42
   HU-13-28-28801    H 14 09:27:04  1332,45 m/p  41  11,74   75  19,04  127  19,15
   HU-14-D-762544    H 14 09:30:17  1315,32 m/p   0   0,00  122  15,90  200  16,34
   HU-14-D-762515    H 14 09:35:16  1289,64 m/p   0   0,00  214   9,73  334  11,18

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  3B:    E:   4.   3h  56,68p    R:   4.   3h  67,58p    T:   6.   3h  67,84p
Összesített E:   3.  21h 394,11p    R:   8.  21h 376,07p    T:  13.  21h 380,79p
   SK-13-850-01905   H 14 09:18:05  1383,25 m/p  13  20,32   14  23,13   23  23,15
   HU-14-D-762494    H 14 09:18:24  1381,41 m/p  15  19,71   16  23,00   26  23,04
   HU-14-O-25613     T 14 09:22:55  1355,73 m/p  25  16,65   39  21,45   62  21,65
   HU-14-D-762479    H 14 09:23:22  1353,22 m/p  28  15,73   44  21,12   70  21,34
   HU-14-D-762445    H 14 09:27:24  1331,16 m/p  42  11,44   79  18,78  132  18,96

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  3B:    E:   2.   3h  62,19p    R:   3.   3h  68,92p    T:   5.   3h  69,19p
Összesített E:   1.  21h 436,08p    R:   3.  21h 408,95p    T:   6.  21h 411,82p
   HU-14-D-762455    H 14 09:14:32  1404,18 m/p   4  23,08    4  23,80    6  23,81
   HU-13-D-619434    H 14 09:15:38  1397,63 m/p   5  22,77    5  23,73    7  23,77
   HU-14-D-762434    H 14 09:22:56  1355,63 m/p  26  16,34   40  21,39   63  21,61
   HU-13-D-619471    H 14 09:23:02  1355,08 m/p  27  16,03   41  21,32   65  21,54
   HU-13-D-603360    H 14 09:25:16  1342,74 m/p  35  13,58   57  20,25  102  20,11
   HU-11-D-427100    H 14 09:26:24  1336,56 m/p  37  12,97   61  19,98  111  19,76
   HU-13-D-619450    H 14 09:27:27  1330,89 m/p  43  11,13   81  18,64  134  18,88
   HU-14-D-762439    H 14 09:27:32  1330,44 m/p  44  10,83   84  18,44  137  18,76

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 329357 Kg:   5 Ók:   3 Kp:   0
Úti  3B:    E:   7.   2h  40,65p    R:  30.   2h  46,00p    T:  58.   2h  46,19p
Összesített E:   7.  17h 261,11p    R:  41.  13h 204,92p    T:  69.  13h 209,18p
   HU-14-D-762482    T 14 09:15:40  1397,43 m/p   6  22,47    6  23,67    8  23,73
   HU-14-O-25619     H 14 09:20:53  1367,17 m/p  20  18,18   26  22,33   41  22,46

Nagy Varga Viktor               5.cs. Dt: 329357 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  3B:    E:   8.   2h  36,05p    R:  11.   3h  60,28p    T:  18.   3h  61,06p
Összesített E:   9.  14h 250,57p    R:  38.  12h 213,08p    T:  65.  12h 216,89p
   HU-14-O-25617     H 14 09:19:54  1372,77 m/p  18  18,79   20  22,73   33  22,77
   HU-14-D-729538    H 14 09:22:30  1358,06 m/p  23  17,26   37  21,59   57  21,84
   HU-13-D-619447    H 14 09:30:14  1316,09 m/p   0   0,00  121  15,96  197  16,45
   HU-14-D-762496    H 14 09:32:02  1306,69 m/p   0   0,00  158  13,48  251  14,37
   HU-14-O-26279     H 14 09:36:21  1284,69 m/p   0   0,00    0   0,00  361  10,14

Rédei Attila                    1.cs. Dt: 328212 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:   3.   3h  61,89p    R:   2.   3h  69,39p    T:   4.   3h  69,54p
Összesített E:  15.   9h 163,37p    R:  61.   9h 149,71p    T: 105.   9h 150,69p
   HU 13-D-662022    H 14 09:15:16  1395,06 m/p   7  22,16    7  23,60   11  23,61
   HU 14-D-813024    H 14 09:15:50  1391,71 m/p  10  21,24   10  23,40   18  23,35
   HU 14-D-813003    H 14 09:19:51  1368,41 m/p  19  18,49   25  22,39   38  22,58

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 329361 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  15.   2h  20,12p    R:  22.   3h  51,84p    T:  39.   3h  53,17p
Összesített E:   4.  19h 327,44p    R:  21.  18h 304,42p    T:  32.  19h 320,05p
   HU-10-09-05425    H 14 09:27:53  1328,66 m/p  46  10,21   87  18,24  141  18,61
   HU-13-09-21413    H 14 09:27:55  1328,48 m/p  47   9,91   89  18,11  143  18,53
   HU-13-09-21416    H 14 09:30:41  1313,82 m/p   0   0,00  128  15,49  208  16,03
   HU-10-09-05403    H 14 09:32:02  1306,78 m/p   0   0,00  156  13,62  249  14,45

Szabó Elek                      2.cs. Dt: 329361 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
Úti  3B:    E:  12.   2h  32,07p    R:  16.   3h  55,93p    T:  28.   3h  57,14p
Összesített E:  24.   6h  82,99p    R:  85.   5h  78,98p    T: 132.   5h  82,74p
   HU-14-07-40861    H 14 09:21:37  1363,12 m/p  21  17,87   31  21,99   47  22,23
   HU-13-09-21427    H 14 09:24:35  1346,58 m/p  33  14,20   53  20,52   90  20,57
   HU-14-07-40853    H 14 09:32:05  1306,52 m/p   0   0,00  159  13,42  252  14,34
   HU-12-09-17056    H 14 09:36:00  1286,53 m/p   0   0,00    0   0,00  352  10,49

Varga László                    1.cs. Dt: 318150 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  14.   1h  23,69p    R:  52.   1h  23,93p    T:  61.   3h  44,32p
Összesített E:  10.  13h 216,43p    R:  45.  13h 192,37p    T:  64.  15h 217,55p
   HU-13-09-22148    H 14 09:05:51  1408,68 m/p   2  23,69    2  23,93    3  23,92
   HU-13-D-672271    H 14 09:27:19  1286,41 m/p   0   0,00    0   0,00  354  10,41
   HU-14-07-41180    H 14 09:27:51  1283,64 m/p   0   0,00    0   0,00  365   9,99

Varga László                    2.cs. Dt: 318150 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  13.   2h  24,71p    R:  17.   3h  55,12p    T:  32.   3h  55,44p
Összesített E:  12.  15h 210,76p    R:  49.  12h 179,07p    T:  73.  14h 204,74p
   HU-14-07-41182    H 14 09:18:22  1334,71 m/p  38  12,66   65  19,71  117  19,53
   HU-14-07-41216    H 14 09:18:42  1332,84 m/p  40  12,05   73  19,18  125  19,23
   HU-13-D-672297    H 14 09:21:30  1317,39 m/p   0   0,00  117  16,23  191  16,68
   HU-12-D-532925    H 14 09:21:59  1314,76 m/p   0   0,00  125  15,69  205  16,15
   HU-14-07-41181    H 14 09:23:15  1307,91 m/p   0   0,00  147  14,22  238  14,87
   HU-14-07-41183    H 14 09:27:04  1287,71 m/p   0   0,00    0   0,00  348  10,64

Varga László                    3.cs. Dt: 318150 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  3B:    E:  10.   2h  34,83p    R:  19.   3h  54,25p    T:  31.   3h  55,75p
Összesített E:  16.  10h 160,63p    R:  67.   9h 136,30p    T: 107.  10h 150,28p
   HU-14-07-41212    H 14 09:10:09  1382,36 m/p  14  20,02   15  23,06   24  23,11
   HU-12-D-532920    H 14 09:15:39  1350,10 m/p  31  14,81   47  20,92   79  21,00
   HU-14-07-41187    H 14 09:26:11  1292,33 m/p   0   0,00  206  10,27  322  11,64

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762059    H 1415,18 m/p
   2. Demeter Attila                 1.cs. R38 HU-14-D-762677    H 1410,43 m/p
   3. Varga László                   1.cs. R38 HU-13-09-22148    H 1408,68 m/p
   4. Japport Zoltán                 5.cs. A50 HU-14-D-762028    H 1406,42 m/p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-11-D-403038    H 1405,65 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1404,18 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619434    H 1397,63 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38 HU-14-D-762482    T 1397,43 m/p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-10-D-292877    H 1395,51 m/p
  10. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14-D-762045    H 1395,22 m/p
  11. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 13-D-662022    H 1395,06 m/p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12-D-531035    T 1394,92 m/p
  13. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-D-762086    T 1394,82 m/p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14-D-762048    H 1394,33 m/p
  15. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762548    H 1392,57 m/p
  16. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762584    H 1392,37 m/p
  17. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-11-07-31017    H 1391,73 m/p
  18. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 14-D-813024    H 1391,71 m/p
  19. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-14-O-25611     H 1391,39 m/p
  20. Kovágó Gábor                   3.cs. A64 HU-11-07-30910    H 1388,83 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Demeter Attila                 1.cs. R38 HU-14-D-762677    H 1410,43 m/p
   2. Varga László                   1.cs. R38 HU-13-09-22148    H 1408,68 m/p
   3. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU-11-D-403038    H 1405,65 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14-D-762455    H 1404,18 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-13-D-619434    H 1397,63 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38 HU-14-D-762482    T 1397,43 m/p
   7. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 13-D-662022    H 1395,06 m/p
   8. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762548    H 1392,57 m/p
   9. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38 HU-14-D-762584    H 1392,37 m/p
  10. Rédei Attila                   1.cs. R38 HU 14-D-813024    H 1391,71 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50    3 h.   71,19 p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   70,39 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    3 h.   69,85 p
   4. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   69,54 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   69,19 p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   67,84 p
   7. Japport Zoltán                 4.cs. A50    3 h.   67,12 p
   8. Demeter Attila                 1.cs. R38    3 h.   66,49 p
   9. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   66,23 p
  10. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   66,03 p
  11. Japport Zoltán                 5.cs. A50    3 h.   65,92 p
  12. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   64,33 p
  13. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   64,30 p
  14. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   64,15 p
  15. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    3 h.   63,26 p
  16. Boda Ákos                      2.cs. A50    3 h.   62,26 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36    3 h.   62,07 p
  18. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   61,06 p
  19. Japport Zoltán                 3.cs. A50    3 h.   60,95 p
  20. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   59,95 p
  21. Mészáros László                2.cs. A36    3 h.   59,07 p
  22. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    3 h.   59,07 p
  23. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   59,06 p
  24. Csikós István                  1.cs. V10    3 h.   58,60 p
  25. Huszár Péter                   1.cs. A23    3 h.   58,22 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   58,18 p
  27. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    3 h.   57,60 p
  28. Szabó Elek                     2.cs. R38    3 h.   57,14 p
  29. Gazsi Károly                   1.cs. A36    3 h.   56,87 p
  30. Kiss József                    1.cs. V10    3 h.   55,79 p
  31. Varga László                   3.cs. R38    3 h.   55,75 p
  32. Varga László                   2.cs. R38    3 h.   55,44 p
  33. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    3 h.   54,95 p
  34. Molnár Pál                     1.cs. A23    3 h.   54,71 p
  35. Katona József                  2.cs. A36    3 h.   54,21 p
  36. Boda Ákos                      1.cs. A50    3 h.   53,90 p
  37. Palkó László                   1.cs. A23    3 h.   53,44 p
  38. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   53,29 p
  39. Szabó Elek                     1.cs. R38    3 h.   53,17 p
  40. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    3 h.   53,09 p
  41. Boda Ákos                      6.cs. A50    3 h.   52,82 p
  42. Tóth Sándor                    1.cs. A64    3 h.   52,59 p
  43. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    3 h.   51,86 p
  44. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10    3 h.   51,79 p
  45. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.   51,75 p
  46. Szabó Gergo                    1.cs. A50    3 h.   50,98 p
  47. Szollos Béla                   4.cs. A64    3 h.   50,97 p
  48. Huszár Péter                   2.cs. A23    3 h.   49,29 p
  49. Szollos Béla                   2.cs. A64    3 h.   49,24 p
  50. Tóth Attila                    2.cs. A64    3 h.   48,47 p
  51. Ács Ferenc                     2.cs. A50    3 h.   47,93 p
  52. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    3 h.   47,59 p
  53. Kiss József                    2.cs. V10    3 h.   47,55 p
  54. Nagy János                     3.cs. A23    3 h.   46,82 p
  55. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    3 h.   46,78 p
  56. Papp László                    1.cs. A64    3 h.   46,78 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    3 h.   70,40 p
   2. Rédei Attila                   1.cs. R38    3 h.   69,39 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    3 h.   68,92 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    3 h.   67,58 p
   5. Demeter Attila                 1.cs. R38    3 h.   66,24 p
   6. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   66,03 p
   7. Kovágó Gábor                   3.cs. A64    3 h.   65,84 p
   8. Nagy János                     1.cs. A23    3 h.   64,03 p
   9. Kovágó Gábor                   4.cs. A64    3 h.   64,03 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23    3 h.   63,90 p
  11. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    3 h.   60,28 p
  12. Tomori László                  2.cs. A23    3 h.   59,35 p
  13. Palkó László                   2.cs. A23    3 h.   58,14 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    3 h.   64,96 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs.    3 h.   62,19 p
   3. Rédei Attila                   1.cs.    3 h.   61,89 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs.    3 h.   56,68 p
   5. Demeter Attila                 1.cs.    3 h.   55,46 p
   6. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    3 h.   55,15 p
   7. Nagy Varga Viktor              3.cs.    2 h.   40,65 p
   8. Nagy Varga Viktor              5.cs.    2 h.   36,05 p
   9. Balázs Sándor                  2.cs.    2 h.   36,05 p
  10. Varga László                   3.cs.    2 h.   34,83 p
  11. Balázs Sándor                  3.cs.    2 h.   33,90 p
  12. Szabó Elek                     2.cs.    2 h.   32,07 p
  13. Varga László                   2.cs.    2 h.   24,71 p
  14. Varga László                   1.cs.    1 h.   23,69 p
  15. Szabó Elek                     1.cs.    2 h.   20,12 p
  16. Grizner Sándor                 1.cs.    1 h.   15,42 p
  17. Balázs Sándor                  1.cs.    1 h.   12,36 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Mosonmagyaróvár
  05.03. Mödling
  05.10. Sankt Pölten
  05.17. Amstetten
  05.31. Amstetten II.
  06.06. Mosonmagyaróvár II.
  06.14. Sankt Pölten II.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   21 h.  441,27 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   21 h.  427,24 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   21 h.  419,21 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23   21 h.  416,95 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  414,76 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   21 h.  411,82 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23   21 h.  409,44 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   21 h.  404,78 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   21 h.  401,26 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   20 h.  392,89 p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36   21 h.  388,13 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   20 h.  384,64 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   21 h.  380,79 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs. A23   20 h.  374,93 p
  15. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  374,14 p
  16. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   19 h.  361,95 p
  17. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   21 h.  359,90 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   20 h.  359,41 p
  19. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   19 h.  348,69 p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50   20 h.  346,10 p
  21. Boda Ákos                      2.cs. A50   20 h.  341,72 p
  22. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   18 h.  341,13 p
  23. Molnár Pál                     1.cs. A23   19 h.  341,12 p
  24. Boda Ákos                      6.cs. A50   20 h.  338,93 p
  25. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  338,92 p
  26. Pap István                     1.cs. A36   17 h.  334,47 p
  27. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   18 h.  332,83 p
  28. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   19 h.  332,11 p
  29. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   19 h.  329,23 p
  30. Japport Zoltán                 3.cs. A50   19 h.  326,23 p
  31. Japport Zoltán                 5.cs. A50   18 h.  325,13 p
  32. Szabó Elek                     1.cs. R38   19 h.  320,05 p
  33. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   19 h.  317,93 p
  34. Száraz László                  1.cs. A23   18 h.  315,32 p
  35. Molnár Pál                     2.cs. A23   18 h.  314,20 p
  36. Palkó László                   1.cs. A23   17 h.  312,66 p
  37. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  296,14 p
  38. Palkó László                   2.cs. A23   17 h.  291,52 p
  39. Tóth Attila                    2.cs. A64   16 h.  288,32 p
  40. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   16 h.  287,50 p
  41. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   18 h.  285,29 p
  42. Kovágó Gábor                   3.cs. A64   16 h.  281,36 p
  43. Pap István                     2.cs. A36   16 h.  277,55 p
  44. Pásztor Gábor                  1.cs. A36   15 h.  273,84 p
  45. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  270,36 p
  46. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  269,62 p
  47. Nagy János                     2.cs. A23   15 h.  259,44 p
  48. Fejos Csaba                    2.cs. A64   13 h.  257,51 p
  49. Ács Ferenc                     1.cs. A50   18 h.  255,94 p
  50. Katona József                  1.cs. A36   14 h.  255,64 p
  51. Mészáros László                1.cs. A36   13 h.  250,08 p
  52. Mészáros László                2.cs. A36   15 h.  248,44 p
  53. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  247,85 p
  54. Tomori László                  3.cs. A23   15 h.  247,69 p
  55. Szollos Béla                   2.cs. A64   14 h.  240,72 p
  56. Japport Zoltán                 4.cs. A50   14 h.  240,26 p
  57. Demeter Attila                 1.cs. R38   16 h.  235,57 p
  58. Mészáros Mihály                2.cs. A36   13 h.  233,87 p
  59. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38   12 h.  229,94 p
  60. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   15 h.  229,57 p
  61. Jánosi Pál                     2.cs. A23   14 h.  228,05 p
  62. Demeter Attila                 2.cs. R38   15 h.  227,19 p
  63. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  220,51 p
  64. Varga László                   1.cs. R38   15 h.  217,55 p
  65. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   12 h.  216,89 p
  66. BAMAHO-dúc                     2.cs. A50   13 h.  214,55 p
  67. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   13 h.  210,77 p
  68. Gazsi Károly                   2.cs. A36   12 h.  209,51 p
  69. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   13 h.  209,18 p
  70. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  208,11 p
  71. Szollos Béla                   3.cs. A64   11 h.  207,02 p
  72. Tóth Attila                    3.cs. A64   12 h.  205,35 p
  73. Varga László                   2.cs. R38   14 h.  204,74 p
  74. Nagy János                     3.cs. A23   12 h.  194,94 p
  75. Tóth Attila                    1.cs. A64   12 h.  194,33 p
  76. Kevés Károly                   1.cs. V10   12 h.  193,33 p
  77. Szabó Gergo                    1.cs. A50   13 h.  192,48 p
  78. Kucsera-Tóth Károly            3.cs. V10   12 h.  187,29 p
  79. Fejos Csaba                    1.cs. A64   12 h.  186,65 p
  80. Balázs Sándor                  1.cs. R38   13 h.  186,29 p
  81. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   12 h.  186,16 p
  82. Gavaldik József                1.cs. A23   13 h.  185,47 p
  83. Agócs Attila                   1.cs. A36   12 h.  184,99 p
  84. Csörgi László                  1.cs. A50   14 h.  183,76 p
  85. Boda Ákos                      5.cs. A50   12 h.  183,61 p
  86. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   11 h.  183,18 p
  87. Babicz István                  1.cs. A64   10 h.  182,72 p
  88. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  181,30 p
  89. László György                  1.cs. A36   11 h.  176,72 p
  90. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  176,38 p
  91. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  174,13 p
  92. Gavaldik József                2.cs. A23   12 h.  174,03 p
  93. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   10 h.  171,50 p
  94. Boda Ákos                      4.cs. A50   11 h.  169,73 p
  95. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   12 h.  169,25 p
  96. Balázs Sándor                  2.cs. R38   11 h.  167,52 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Tomori László                  1.cs. A23   21 h.  439,91 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   21 h.  413,87 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   21 h.  408,95 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23   21 h.  406,05 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   21 h.  401,48 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   21 h.  397,97 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   20 h.  391,46 p
   8. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   21 h.  376,07 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   19 h.  374,02 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23   20 h.  370,24 p
  11. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   19 h.  357,20 p
  12. Huszár Péter                   1.cs. A23   20 h.  353,90 p
  13. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   21 h.  353,18 p
  14. Molnár Pál                     1.cs. A23   19 h.  337,28 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   18 h.  337,05 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  333,51 p
  17. Kovágó Gábor                   4.cs. A64   18 h.  328,99 p
  18. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   19 h.  327,21 p
  19. Bajtek Tibor                   4.cs. A23   19 h.  325,00 p
  20. Száraz László                  1.cs. A23   18 h.  309,33 p
  21. Szabó Elek                     1.cs. R38   18 h.  304,42 p
  22. Palkó László                   1.cs. A23   16 h.  298,46 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  291,14 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   21 h.  436,08 p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   21 h.  401,52 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.   21 h.  394,11 p
   4. Szabó Elek                     1.cs.   19 h.  327,44 p
   5. Demeter Attila                 2.cs.   17 h.  282,45 p
   6. Nagy Lehel dr.                 2.cs.   16 h.  276,56 p
   7. Nagy Varga Viktor              3.cs.   17 h.  261,11 p
   8. Demeter Attila                 1.cs.   16 h.  256,26 p
   9. Nagy Varga Viktor              5.cs.   14 h.  250,57 p
  10. Varga László                   1.cs.   13 h.  216,43 p
  11. Balázs Sándor                  2.cs.   14 h.  215,92 p
  12. Varga László                   2.cs.   15 h.  210,76 p
  13. Balázs Sándor                  1.cs.   11 h.  193,60 p
  14. Nagy Varga Viktor              4.cs.   12 h.  173,66 p
  15. Rédei Attila                   1.cs.    9 h.  163,37 p
  16. Varga László                   3.cs.   10 h.  160,63 p
  17. Grizner Sándor                 1.cs.   10 h.  145,63 p
  18. Balázs Sándor                  3.cs.    8 h.  111,31 p
  19. Demeter Attila                 3.cs.    6 h.  108,23 p
  20. Gyarmati Szabolcs              1.cs.    5 h.  101,32 p
  21. Benke István                   1.cs.    7 h.  101,22 p
  22. Grizner Sándor                 2.cs.    6 h.   98,43 p
  23. Balázs Sándor                  4.cs.    6 h.   98,21 p
  24. Szabó Elek                     2.cs.    6 h.   82,99 p
  25. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    5 h.   82,71 p
  26. Rédei Attila                   2.cs.    6 h.   79,45 p
  27. Benke István                   2.cs.    4 h.   74,29 p
  28. Nagy Lehel dr.                 4.cs.    4 h.   63,81 p
  29. Nagy Varga Viktor              6.cs.    5 h.   61,84 p
  30. Rédei Attila                   3.cs.    3 h.   40,87 p
  31. Nagy Lehel dr.                 5.cs.    2 h.   25,21 p
  32. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   19,58 p
  33. Szabó Elek                     3.cs.    1 h.   16,51 p
  34. Rédei Attila                   4.cs.    1 h.   16,23 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 129,53p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,74p
  3. Kiss József                    V10 HU-12-07-34922    H  6h 114,10p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 109,36p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 107,58p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 107,23p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,70p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  6h 104,72p
  9. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h 103,28p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-10-D-292877    H  6h  91,73p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  6h 105,13p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12-O-14311     T  6h 101,39p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-13-D-667931    T  5h 105,34p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  99,57p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  96,81p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  5h  93,15p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14-D-740102    T  5h  89,55p
  8. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  88,91p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  5h  87,04p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  86,61p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy János                     A23 HU-13-09-19904    H  7h 128,03p
  2. Tomori László                  A23 HU-13-D-601922    H  6h 118,56p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-13-D-602005    H  6h 107,28p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12-D-502356    H  6h 106,11p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-D-601983    H  6h 104,96p
  6. Tomori László                  A23 HU-13-D-601971    H  6h 104,61p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  6h 104,29p
  8. Száraz László                  A23 HU-13-D-604774    H  6h 101,06p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  5h 101,42p
 10. Tomori László                  A23 HU-12-D-502211    H  5h 101,21p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13-D-601962    T  6h 103,35p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-D-700280    T  5h  98,60p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-D-601939    T  5h  96,53p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-O-19524     T  5h  92,00p
  5. Száraz László                  A23 HU-12-09-14315    T  5h  86,40p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07851    T  5h  85,08p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11-09-07882    T  5h  84,82p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726902    T  5h  84,51p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-14-D-727156    T  5h  83,25p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-D-726931    T  5h  82,79p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762455    H  6h 117,15p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-603360    H  5h  99,68p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-13-D-619450    H  5h  96,25p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-11-D-427100    H  5h  85,66p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762434    H  5h  75,40p
  6. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762661    H  5h  73,83p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-M-135330    H  4h  78,29p
  8. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-11-D-403038    H  4h  76,60p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-12-D-503557    H  4h  71,39p
 10. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-14-D-762539    H  4h  71,02p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25613     T  5h  77,09p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-D-762482    T  4h  62,60p
  3. Varga László                   R38 HU-09-09-98889    T  3h  55,71p
  4. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596021    T  3h  44,81p
  5. Benke István                   R38 HU 13-28-25260    T  3h  40,68p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-O-25616     T  3h  40,60p
  7. Gyarmati Szabolcs              R38 HU 14-O-34213     T  2h  42,71p
  8. Rédei Attila                   R38 HU 14-D-813012    T  2h  38,53p
  9. Demeter Attila                 R38 HU-14-D-762700    T  2h  38,05p
 10. Nagy Lehel dr.                 R38 HU-13-D-596040    T  2h  31,69p